Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 09:53   #2431
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój starszy o 5 lat brat cioteczny pił mleko z butli do 11 roku życia. Kiedyś go z siostrą na tym przylapalysmy Oczywiście do tej pory się z niego śmiejemy ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Nie mam pytań
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:53   #2432
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Moj ma 2 lata i pije nadal mleko z butelki (miekki niekapek z nuk 12+) i dalej do spania ma smoka i nie umie sie zalatwiac do nocnika

#matkaignorantka

Co do jedzenia to akurat przed nim musze chowac bo on wciaga wszystko jak odkurzacz (przed chwila zjadl 3 parowki a o 8.30 zjadl platki kukurydziane z mlekiem KROWIM)

Chyba sie narazilam 😂😂😂😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:55   #2433
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kattoo 2 latek! A nie np 4-5. To jest kolosalna różnica.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ja nie mówię, że dziecko ma być eko sreko. Jak zje dziennie płatki z mlekiem krowim, jednego jogurta i parówke to nic mu się nie stanie.
Ale chyba codziennie nie je tony cukru i soli?
Dajesz mu chipsy codziennie? 5 jogurtów? Cukierki i batony?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:56   #2434
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Jesli moj 4 latek wolalby zrobic kupe do nocnika niz do toalety zamiast do majtek to zdecydowanie wole nocnik. Kamila sama zobaczysz, dziecko to dziecko, nie wytresujesz go sobie tak jakbys chciala.

Znam dzieci ktore zalatwialy sie normalnie do toalety i nagle cos sie stalo i robily do gaci. Sa rozne etapy
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:57   #2435
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Po za tym kattoo Twoje dziecko nie jest otyłe.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Jesli moj 4 latek wolalby zrobic kupe do nocnika niz do toalety zamiast do majtek to zdecydowanie wole nocnik. Kamila sama zobaczysz, dziecko to dziecko, nie wytresujesz go sobie tak jakbys chciala.

Znam dzieci ktore zalatwialy sie normalnie do toalety i nagle cos sie stalo i robily do gaci. Sa rozne etapy
Wlasnie: etapy! Ale to dziecko 5 letnie robi kupę na toaletę! Ale tylko jak ktoś mu powie, że musi tam zrobić bo nie da nocnika. A rodzice i dziadkowie latają za nią z nocnikiem bo ona ma widzimisię. Chociaż od dłuższego czasu potrafi w toalecie bo sama ja sadzalam.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:58   #2436
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Zanim sie ma jakiekolwiek dziecko to lepiej nie mowic takich rzeczy na glos bo nigdy nie wiesz jakie bedzie Twoje dziecko...

Amen. Wiele kobiet w ciąży ma wiele planów dopóki dziecko się nie urodzi.

Pamietam jak dzis, 4 dni przed porodem córki znajomi u mnie byli i mówiłam ze broń boze z dzieckiem spac nie będę, od razu do swojego pokoju i do łóżeczka a spałam z nią 3 lata.

Kwestia jedzenia w większości to tez ruletka. Moja córka np porządnie zaczęła jesc około 9-10 miesiąca, wcześniej co jej dałam do jedzenia to nie, najlepszy był cyc. Pije duzo wody, nie lubi słodkich soków, ale dlaczego? Nie mam pojęcia. Danonkow jej nie daje, ale za to monte wpierdziela az się uszy trzęsą, odpieluchowalam ja jak skończyła 3 lata, bo wcześniej zwyczajnie tego nie kumala. I co mam zmuszać dziecko na nocnik jak nie chce? Miałam to gdzieś, poczekałam troche i odpieluchowalam ja wtedy kiedy była gotowa. Jak była młodsza to warzywa to był numer jeden w jedzeniu a teraz to conajwyzej groszek zje ze smakiem. Króluje mleko z płatkami cheerios. A jak jedziemy gdzieś w trasę to i frytki z McDonalda dostanie.
Czekolade pierwszy raz zjadła jak miała skończone 2 lata, ale przy drugim dziecku nie łudzę się ze tak bedzie, skoro córka bedzie jadła cos słodkiego to i pewnie młody bedzie chciał spróbować po roku. Napewno ciężej bedzie uchować go przez 2 lata bez czekolady.
Ah no i w ogóle wariatka jestem bo przecież jeszcze z raz dziennie karmie córkę piersią a ma juz 3,5 roku a zakładałam maks 1,5.
Dziecko po porodzie weryfikuje wszystko

Ale zgadzam się ze podawanie dzieciom zupek chińskich non stop i innych syfow cały czas jest złe. Ale nie da się uchronić dziecka od wszystkiego, a z kolei bycie eko 24h/7 tez nie jest ok - takie matki przesadzają w druga stronę.
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:58   #2437
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mój starszy o 5 lat brat cioteczny pił mleko z butli do 11 roku życia. Kiedyś go z siostrą na tym przylapalysmy Oczywiście do tej pory się z niego śmiejemy ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Moj sasiad pil do 9rż. Wczoraj mu to wypomnialam nawet 😂 a zeby ma prosciutkie jak perelki. W moim wieku jest
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 09:58   #2438
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Lazurowa, u Was kwestie zdrowotne, to zrozumiałe i inna kwestia, z którą nie dyskutuję. Tak samo jak nie oceniam dużego dziecka w wózku 4-5 lat [może chore, może ma problemy z chodzeniem], ani dużego dziecka z pieluchą [choroba, czy problemy z pęcherzem].

Jednak obserwując otoczenie, widzę, że jednak większość przypadków to nie problemy zdrowotne.

U Hani w przedszkolu pojawił się chłopiec, zdrowy chłopczyk, którego mama poprosiła, żeby mu miksować zupki i kroić kanapeczki na kwadraciki bo inaczej nie zje. NO HALO! Przedszkolak, zdrowy przedszkolak. Na szczęście panie nie uległy.

No ale ja tylko piszę z mojego subiektywnego punktu widzenia, nie moja sprawa. Życie weryfikuje i może z drugim dzieckiem będzie mi trudniej pewne kwestie wypracować i już nie będę tak śmiało pisać
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:59   #2439
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się i ja U nas dzisiaj noc z przebojami i atakiem serca gdy kot wskoczył na parapet i wylał mi na głowę kubek z wodą który na nim stał. No myślałam że zadusze

Dzisiaj od rana samopoczucie takie se. Boli mnie znowu mocno podbrzusze że ledwo chodzę. A mieliśmy dzisiaj w planach wyjazd nad jezioro. Może przejdzie.

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że herbatki na laktację chyba zaczynają działac haha
A je można pić przed porodem? Też chętnie bym wspomogła laktację już teraz

Alloffkowa- trzymam kciuki za unormowanie ciśnienia!
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:02   #2440
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

No właśnie ja nie mowie: od czasu do czasu zupke czy coś niezdrowego. Ale tam w tej rodzinie je się TYLKO niezdrowo!!

Nie ma dnia bez czekolady, chipsów, coli...
A dzieci są otyłe. Ale co słysza? Że to ich wina, bo nie umieją się opanować. No jak im się wmuszalo takie ilości jedzenia za małego to teraz tak mają. :/


Ja tam uważam, że 5 lat to już nie jest czas ani na butlę ani na nocnik. I choćbym się miała posrac sama nie pozwolę dziecku na nocnik i butlę w tym wieku. Tego jestem pewna. Chyba, że to będzie dziecko jakieś nie wiem, niepełnosprawne ( nie daj Boże ) w jakimś stopniu, upośledzone. Nie będę na wszystko pozwalać bo jak pójdzie do przedszkola to nie będzie nikt nad nim skakał.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:05   #2441
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila, ta rodzina, o której piszesz, to jakieś ekstremum

cukru się nie uniknie, ale warto przemyśleć kwestie odżywiania, które mogą mieć konsekwencje w przyszłości. Otyłość, choroby, alergie, próchnica.
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 10:09   #2442
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Oczywiście , że nie jest tak w każdej rodzinie
Dlatego napisałam co mnie denerwuje.a to mnie strasznie denerwuje

Najgorsze, że przez błędy rodziców dzieci czują się źle bo dziewczynka ok 11 lat płacze bo mama mówi do niej, że jest gruba. Może szczupła nie jest ale nie ma wałków tłuszczu. Po za tym jak można przezywac córkę od grubasow?
No i potem młoda nie może jeść tego i owego a cała rodzina w tym czasie zasada się czekolada, chipsami i frytami. Coś tu chyba nie gra :/
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:09   #2443
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila, pomijam wszelkie kwestie zdrowotne, bo z tym nie dyskutuję nigdy. Jako mama zdrowej pięciolatki, też nie wyobrażam Jej sobie na nocniku, z pieluchą, albo ze smoczkiem, albo karmionej. To przecież duży samodzielny człowiek

jednak wracając do wcześniejszej kwestii bliskości, uwielbiam jak to duże moje dziecko przychodzi nad ranem ze swoim zającem i wtula się i rozpycha i zimne stopy o nas grzeje
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:12   #2444
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Może zakończmy ten temat bo każda mama i tak robi jak uważa

A kwestia bliskości to mam nadzieję, że ja się jej nauczę.
Mam ogromny problem z wyrazaniem uczuć. Ale na pewno nie chciałabym aby małe dziecko plakalo samo w lozeczku bo ktoś je tresuje serce by mi pękło. Chociaż rozumiem np matki, które mają depresję czy coś, że je ten płacz doprowadza do szału. Ale to są przypadki chorobowe.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:13   #2445
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Mary, moja ma 8 lat i codziennie rano przychodzi się poprzytulac do mnie. Wiem że chłopcy w tym wieku już nie chcą np buziakow pod szkołą itp. Mnie cieszy, że córka lubi się przytulać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:14   #2446
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Witam z Mikim w jednym kawałku ;-) dzień się jeszcze nie skończył, ale chyba nie chce być niedzielnym dzieckiem.

Pospałam do 10. Nic mnie nie boli. Myślę o śniadaniu. Mam ochotę pojechać do Powsina, ale pada deszcz.

Zw względu na temperaturę na dzisiaj zostawiłam całe sprzątanie.

Miłego dnia dziewczyny.
Czy ja dobrze Kojarzę że nie ma jeszcze Żadnego lipcowego dzidziusia?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Lipcowych dzieciaczków ciągle brak.

Ogród w Powsinie jest piękny


Czytam 'W oczekiwaniu na dziecko' o połogu i momentami sama już nie wiem, czy jednak nie wolę 10-ego miesiąca ciąży... :/
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:16   #2447
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

ja np. zazdroszczę tym, które długo karmią/karmiły piersią. Zazdroszczę uporu. Mnie to słabo wyszło, bo tylko pół roku karmiłam. Ciekawe, jak będzie tym razem.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

mamaNiny, myślisz, że Jasiek i Miko nie będą do nas przychodzić? Mam nadzieję, że chociaż będę skradać buziaczki, czy coś, pod szkołą
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:18   #2448
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
ja np. zazdroszczę tym, które długo karmią/karmiły piersią. Zazdroszczę uporu. Mnie to słabo wyszło, bo tylko pół roku karmiłam. Ciekawe, jak będzie tym razem.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

mamaNiny, myślisz, że Jasiek i Miko nie będą do nas przychodzić? Mam nadzieję, że chociaż będę skradać buziaczki, czy coś, pod szkołą
Mam cicha nadzieję, że jednak będą. Ale mam w tym wieku chłopców w rodzinie i ich mamy zgodnie potwierdzają, że już nie ma przytulanka i buziakow.. Nie wiem jak ją to przeżyję.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:21   #2449
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Będą synusie mamuni przecież!!!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 10:22   #2450
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Pierwsze moje ciasto !!! wygląd ma dosyć osobliwy ale może chociaż jesy dobre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1467537901831.jpg (161,5 KB, 8 załadowań)
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:25   #2451
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Pierwsze moje ciasto !!! wygląd ma dosyć osobliwy ale może chociaż jesy dobre

No brawo, chcieć to móc
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:31   #2452
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Jeszcze nie wiem jak smakuje

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Chciałam się pozalic: moje małe rozstępy na nogach i beczkach przerodzily się w mega głębokie, czerwone kratery!!
Teraz to już tego nie ukryje...
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:31   #2453
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Elfka się ostatnie 2 dni nie odzywała czy przegapiłam??
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:33   #2454
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja już nie ogarniam kto się odzywa
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:39   #2455
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Nie rodzę, ale witam się ze, szpitalnego łoża. Powaliło mnie ciśnienie, 160/110 więc pojechaliśmy na IP. Dostałam lek, na zbicie i zostaje na obserwacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj kochana nie zasiedz się tam ***





Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
O kurczę dosyć wysokie,ale dobrze,ze już jesteś na obserwacji.

A my właśnie jemy z cysia i się chwalimy,ze oto dziś w nocy odpadł kikut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

brawo za pepuszek




Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Tak wypadło
Tylko nie wiadomo kiedy. Mój Pan czop idzie na rekord. Od wczoraj znów wyłazi. Byłam pewna, że to wcześniej to było wszystko. Ja nie wiem gdzie on tam siedział

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Trzymam kciuki żeby czopers poszedł do końca




Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Witam się i ja U nas dzisiaj noc z przebojami i atakiem serca gdy kot wskoczył na parapet i wylał mi na głowę kubek z wodą który na nim stał. No myślałam że zadusze

Dzisiaj od rana samopoczucie takie se. Boli mnie znowu mocno podbrzusze że ledwo chodzę. A mieliśmy dzisiaj w planach wyjazd nad jezioro. Może przejdzie.



A je można pić przed porodem? Też chętnie bym wspomogła laktację już teraz

Alloffkowa- trzymam kciuki za unormowanie ciśnienia!
Kot ci zrobił smigusa
Nie wiem jak z każdą herbatka ale ta co ja mam z hippa można już w ostatnich tygodniach. Napisane tak jest na opakowaniu. Więc pije jedna dziennie, po porodzie 3-4 niby trzeba. Ale po 3 dniach picia skapnelo pare kropelek z prawego cyca więc pije dalej

Witam się w 37 tyg nie chce mi się bardzo wstać, tz robi rosol. Po wczorajszym dluuugim spacerze w nocy mi chciało rozerwac spojenie przy przekrecaniu się. I bo miesiączkowy wrócił. Dzisiaj idziemy na następny spacer

Co do kwestii wychowania dzieci - nie wiem jaka będę mama, na pewno będę chciała tego co najlepsze dla malucha, a co to będzie to wyjdzie w praniu. rodzina już przestała dawać rady, bo wiedzą że i tak zrobię po swojemu, bo zawsze robiłam na przekur radom, chociaż tyle ale dobrych rad nie odmowie

Życzę wszystkim miłej niedzieli, a zniecierpliwionym rychłego porodu ( mama Niny aglo?? )

Edytowane przez eskav8
Czas edycji: 2016-07-03 o 10:40
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:49   #2456
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Komu? Pyszne!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1467539528629.jpg (38,3 KB, 9 załadowań)
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:50   #2457
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Po minucie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1467539559627.jpg (32,4 KB, 4 załadowań)
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:50   #2458
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Pierwsze moje ciasto !!! wygląd ma dosyć osobliwy ale może chociaż jesy dobre
Wow, wygląda super, smakuje zapewne tak samo

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Elfka się ostatnie 2 dni nie odzywała czy przegapiłam??
Pewnie tulą się z Martynką

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Kot ci zrobił smigusa
Nie wiem jak z każdą herbatka ale ta co ja mam z hippa można już w ostatnich tygodniach. Napisane tak jest na opakowaniu. Więc pije jedna dziennie, po porodzie 3-4 niby trzeba. Ale po 3 dniach picia skapnelo pare kropelek z prawego cyca więc pije dalej

Witam się w 37 tyg nie chce mi się bardzo wstać, tz robi rosol. Po wczorajszym dluuugim spacerze w nocy mi chciało rozerwac spojenie przy przekrecaniu się. I bo miesiączkowy wrócił. Dzisiaj idziemy na następny spacer
O to ja też chcę taką herbatkę Mnie spojenie i bóle okresowe też dokuczają. A spacery raczej w tym nie pomagają No chyba że ci się śpieszy z wydaniem córy na świat
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:53   #2459
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Aglo sie nie odzywala dzis to moze rozpakowana
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 10:55   #2460
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Aglo, daj nam jakiś znaaaak!

Ja właśnie też zamierzam pić hipp. Do tej pory piłam dla kobiet w ciąży. Teraz zrobiłam dla karmiących mam. Może akurat coś pomoże :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.