Gruby Brzuch:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 13:02   #1
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Unhappy

Gruby Brzuch:(


Ogólnie jestem szczupła. Wszystko mam ok, nie tyje, a to chyba dlatego, że cały tłuszcz osadza mi się na brzuchu i tzw. boczkach!To okropne, jestem szczupła, a mimo to mam duży brzuch i wylewające się boczki!Znacie jakieś ćwiczenia czy cokolwiek na zmianę tego???Błagam, nie proponujcie tylko 6 Videra czy jak mu tam, bo to jest katorga i prędzej umrę niż wykonam jedną serię
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:10   #2
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Gruby Brzuch:(

skorzystaj z wyszukiwarki o boczkach było mnóstwo wątków..wyżej jest też zbiór wieeelu ćwiczeń na różna partie ciała
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:12   #3
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: Gruby Brzuch:(

Rozumiem twój ból ja ma tak samo szupła w olbrzymim brzuchalem tylo ja mam to po dziecku
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:31   #4
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez donaticzka
Rozumiem twój ból ja ma tak samo szupła w olbrzymim brzuchalem tylo ja mam to po dziecku
No a ja dziecka nie mam. Może ogromny nie jest, ale zdecydowanie za duży jak na dziewczyne o moich proporcjach!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:36   #5
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Gruby Brzuch:(

Mam ten sam problem-odchudzałam sie przez zimę i zrzuciłam parę kilo Cóż z tego jeżeli ma OPONE Teraz t0 nawet żałuje,że się odchudziłam, serio...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:39   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Gruby Brzuch:(

Z moich doświadczeń wynika, ze poza cwiczeniami b. wazna jest dieta- od kilkunastu dni jestem na swojej własnej diecie-jem mało, pomagam sobie zieloną i czerwoną herbatą - widzę, że moje boczki uciekają
Ps. jem praktycznie co dwie godziny-ale nie mieszam węglowodanów, z białkami itd.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:41   #7
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Z moich doświadczeń wynika, ze poza cwiczeniami b. wazna jest dieta- od kilkunastu dni jestem na swojej własnej diecie-jem mało, pomagam sobie zieloną i czerwoną herbatą - widzę, że moje boczki uciekają
Ps. jem praktycznie co dwie godziny-ale nie mieszam węglowodanów, z białkami itd.
czyli co właściwie JESZ a czego NIE
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 16:04   #8
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Gruby Brzuch:(

moze to smieszne, ale jesli jem mięso- np.salami albo kiełbasę, czy jakieś wędliny- jem je BEZ chleba, tylko z np. pomidorem, albo jabłkiem, za dwie godziny mogę zjeść kawałek chleba z masłem i ogórkiem - staram się jednak unikać pieczywa
sniadanie to kawał twarogu z pomidorem albo inne świeże warzywa,
pomiędzy posiłkami kiedy mam ochotę na coś słodkiego jem jakiś owoc- jednak tylko do godzin popołudniowych- bo zawierają cukier
na obiad np. lekka zupa albo samo gotowane mieso ze świeżą marchewką, albo kawałek ryby, może to też być sam ziemniak z gotowanymi warzywami, kolacja to sałatka z pomidora, kiszonego ogórka i cebuli, albo sałatka-tuńczyk z oleju z kukurydzą, zielonym ogórkiem i odrobinką majonezu.
czerwoną herbatę piję wieczorem, a zieloną w ciągu dnia - robię sobie taką lemoniadkę - zaparzam dużą ilość zielonej, japońskiej senchy, wciskam cytrynę, dodaję łyżkę brązowego cukru -PYCHA
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:03   #9
hard case
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Gruby Brzuch:(

podepnę się pod wątek, jeśli można jestem szczupła przy wzroście 170cm ważę 55kg (już nie taka szczuplutka, 2 lata pracowałam i nadal pracuję nad przytyciem wiadomo dieta wysokokaloryczna i treningi na masę mięśniową) ale zawsze czy wcześniej czy teraz miałam wystający brzuch teraz w talii mam 68cm, ale mój brzuch nie jest typową obtłuszczoną oponką, jest jakby napompowany, twardy taki wzdęty... (nie mam wzdęć, ale tak wygląda ) kurcze przypomina mi baniaczki głodnych afrykańskich dzieci no ale nie powiem, że nie ma na nim tłuszczu, bo jest i to sporo (widać jak się schylę) ale już parę miesięcy ćwiczę dość intensywnie i zero rezultatów, szczerze to już zwątpiłam, że mogę mieć płaski brzuch Możliwe, że może mięśnie wypracowały mi się na zwnątrz?? z resztą jakie mięśnie jak normalnie stoję wygląda jak piłka, ale jak napnę jest twardy i zarysowują się nieco mięśnie, no ale tak normalne to ich wcale nie widać O co w tym wszyskim chodzi?? Ktoś mnie oświeci??
hard case jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 17:55   #10
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Gruby Brzuch:(

Niewiem o co chodzi z tymi brzuchami. tez mam 170 cm a waże z dwa kilo więcej, ale brzuch mam wrecz nieproporcjonalny!Jak się zegne to mam trzy opony:/I od gory coraz wieksze:/
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 08:30   #11
kasssia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 260
Dot.: Gruby Brzuch:(

ja sądzę że poprostu jesteśmy obdarzone takim tpem urody. jestesmy szczupłe ale jesli cokolwiek sie odkłada to na brzuszku i boczkach. mam ten sam problem- 173 i 56 kg. chyba to juz taki nasz urok...niestety, ale jesli się chce to mozna dużo poprawić, jednak przerywać nie można...wiem to z doświadczenia...więc dziewczynki gl ówka do góry i kilka ćwiczeń dziennie na te partie napewno pomogą. trzymajcie się cieplutko
kasssia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 08:47   #12
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: Gruby Brzuch:(

brak postu

Edytowane przez Anness
Czas edycji: 2012-08-11 o 18:24
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:29   #13
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez Anness
Ja przy 160 -43kg !! miałam to samo!! Podobno są 2 typy tego tłuszczu który się odkłada. U jednych wszystko idzie na brzuch ( i to trudniej zrzucic:/ ) u drugich w uda...Teraz mój brzuch jest płaski po całej zimie robienia brzuszków.i inych ćwiczeń. 3 razy dziennie robiła 20 brzuszków a bardzo pomaga leżenie na plecach i podnoszenie wypostowanych nóg wysoko w górę. Na poczatku cięzko to wykonać bo wszystkie mieśnie bolą ale z czasem coraz lepiej. Leżenie na plecach, trzymanie ciężkiej książki na brzuchu i głębokie oddychanie to też ćwiczenie! Napewno teraz mój brzuch jest bez porównania nie przypomina flaka a jest ładny i twardy (to wszystko mięśnie ) Smarowanie kremami które podobno mają działanie gorsetu czy czegoś tam nie daje wiele. Dlatego dziwią mnie dziewczyny które zamiast wziąć się za siebie,toche poćwiczyć ładują w siebie kremy...troche cierplwości i czasu a ćwiczenia dadzą efekt jesli wykonane są porządnie a nie na "odwal sie"

O fajnie!Wypróbuje na sobie!Ą jak długo robiłaś??Całą zimę???No, ale wartoA co do tego, ze robiłaś trzy razy po 20, to w jakich odstępach czasu?
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 20:03   #14
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Gruby Brzuch:(

Ja 2,5 roku temu przy wzroscie1,55 wazyłam 55kg byłam takim malym grubaskiem.Jednakrok pozniej wziełam sie wreszcie za siebie wkoncu chłopaki i t sprawy.Zaczełam cwiczyc jezdzic na rowerze sporo chodzic.Na zadnej diecie nie byłam nie jadłam tylko sniadania bo w dni szkolne nigdy go nie jem.teraz mam 1,68 wzrostu i waze 50-52kg.Tak wogole to miałam problem tylko z brzuchem iboczkami nogi miłam szczupłe.Teraz mam płaski brzuch(taka deseczka a kiedys miałam jak baba w ciąży )jeszcze walcze z moimi boczkami ćwicze je ćwicze ale w całości nie chcą zejść.


Na brzuch polecam ci:
-brzuszki z nogami prostymi w górze
-Unoszenie prostych nóg w pozycjilezącej
_nozyce tuż nad podłoga
-nozyce z nogami w górze prostymi

Jezeli bedziesz codziennie i systematycznie wykonywac te ćwiczenia szybko zauważysz poprawe!!!Naprawde!!Sama sie otym przekonałam.
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 20:37   #15
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Gruby Brzuch:(

Dzięki jafódkoA mogłabyś mi doradzić ile serii, ile razy dziennie, w jakich odstepach czasu itp??
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 07:57   #16
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: Gruby Brzuch:(

Ja zaczełam cwiczyc bo powiedziałam sobie że latem musze miec zgrabny brzuszek wstawałam rano - 20 brzuszków + te cwiczenia które wymieniłam, potem w ciagu dnia jeszcze raz i wieczorem tez. chyba nie ma znaczenia w jakich odstępach czasu. NIestety całą zime się męczyłam ale efekty sa naprawde fajne. Teraz czasem tez poćwicze ale juz nie tak często Na początku ciężko ale potem juz bardzo szybko robiłam brzuszki i nawet mnie mięsnie nie bolały. Czasem jak miałam "natchnienie" to robiłam więcej :}
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:19   #17
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: Gruby Brzuch:(

Oki, dzieki, zrobie to samo
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 18:07   #18
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Gruby Brzuch:(

-Brzuszki wykonywałam i wykonuje w czterech seriach po 40 razy.Na początku dochodziłam do 20 ale teraz jest juz lepiej.
-Unoszenie nog 5 serii po 10 razy.
-Nozyce nad podłoga i te z nogami w gorze 3 serie po razy 50 razy.

Wszystkie ćwiczenia wykonywałam 2 razy dziennie.
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 18:46   #19
JakCiastkoZkremem
Przyczajenie
 
Avatar JakCiastkoZkremem
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 11
GG do JakCiastkoZkremem
Dot.: Gruby Brzuch:(

ojjj to ja znowu mam troszke inny problem z brzuszkiem dziewczyny prosze pomózcie mi!! Otóż brzuszek mam dość płaski ogólnie to nie narzekam na to lecz mankament tworzą moje okropne boczkii!!naprawde wygląda to okropnie przy niemal idealnie płaskim brzuszku Sylwetke mam łądną,szczupłe nózki itd....ale prosze was czy znacie jakieś sposoby na pozbycie się boczków? z Góry dziękuję wierze że któraś z was będzie wiedziała co mam robić pozdrawiam Cieplutko!!
__________________
EveLineczkaaa
JakCiastkoZkremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 22:15   #20
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: Gruby Brzuch:(

No ja tez walcze z boczkami od niepamiętnych czasów Ćwicz ćwicze i troche"spadły" ale nadal sa widoczne lecz w o wiele mniejszym stopniu.Oto ćwiczenia które wykonuje:
-ćwiczenie ewki:kładziesz sie na boku nogi prosto i podnosisz obie nogi na ok.5sek i opuszczasz po 20 razy trzy serie na kazdy bok
-kładziesz sie na boku nogi prosto i jednoczesnie unossisz nogi i "góre" jak najwyzej oczywiscie opierasz sie na rece
-nozyce pionowe z nogami prostymi w górze
-schylanie na boki w postawie stojącej
-lezys na brzuchu podpierasz sie na przedramieniach i podnosisz sie na nich palcami u nog opierasz sie o podłoge.
-I jeszcze unoszenie gornej czescitłowia rece na kark nogi proste najlepiej zeby ktos je trzymłał.
Myśle ze to pomoze jeszcze jakis kremikwyszczuplajacy masaż rekawica ibedzie super.Życze ci pozbycia sie tych okropnych boczków bo wiem ze sa one strasznie denerwujące i Lubia bardzo wyłazic z biodrowek
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:23   #21
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez jagoda622
No ja tez walcze z boczkami od niepamiętnych czasów Ćwicz ćwicze i troche"spadły" ale nadal sa widoczne lecz w o wiele mniejszym stopniu.Oto ćwiczenia które wykonuje:
-ćwiczenie ewki:kładziesz sie na boku nogi prosto i podnosisz obie nogi na ok.5sek i opuszczasz po 20 razy trzy serie na kazdy bok
-kładziesz sie na boku nogi prosto i jednoczesnie unossisz nogi i "góre" jak najwyzej oczywiscie opierasz sie na rece
-nozyce pionowe z nogami prostymi w górze
-schylanie na boki w postawie stojącej
-lezys na brzuchu podpierasz sie na przedramieniach i podnosisz sie na nich palcami u nog opierasz sie o podłoge.
-I jeszcze unoszenie gornej czescitłowia rece na kark nogi proste najlepiej zeby ktos je trzymłał.
Myśle ze to pomoze jeszcze jakis kremikwyszczuplajacy masaż rekawica ibedzie super.Życze ci pozbycia sie tych okropnych boczków bo wiem ze sa one strasznie denerwujące i Lubia bardzo wyłazic z biodrowek

dobra, wypróbuję rano
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 09:36   #22
JakCiastkoZkremem
Przyczajenie
 
Avatar JakCiastkoZkremem
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 11
GG do JakCiastkoZkremem
Dot.: Gruby Brzuch:(

Łaaa dzięki wielkie XD napewno skorzystam
__________________
EveLineczkaaa
JakCiastkoZkremem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:23   #23
Astrid1
Przyczajenie
 
Avatar Astrid1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 13
Dot.: Gruby Brzuch:(

Mam trochę inny problem. Mam 171cm. i ważę 53. Teoretycznie powinnam być szczupła, ale nie jestem. ;( Znaczy nie jest tak źle, ale chciałabym, by było lepiej. I moim problemem też jest brzuch. Kiedyś (jakieś pół roku temu) miałam świetny brzuch. Ładne mięśnie, brak tłuszczu byłam świetnie szczupła, a teraz? Kiedy trochę przytyłam i chciałam schudnąć, to zaczęłam dużo ćwiczyć w ciągu dnia na brzuch (a6w) I teraz jest jeszcze gorzej ;( Mam zbyt dużo mięśni, chociaż ich też prawie nie widać. Wiem, że to dziwnie brzmi. Ale tak jest. Mam twardy brzuch, ale mięśni nie widać Jak można je zgubić?? Czuję się okropnie ;(Taka duża, w porównaniu do tego jaka byłam Proszę pomóżcie! Jak można je stracić??
Astrid1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 18:33   #24
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez Astrid1 Pokaż wiadomość
Mam trochę inny problem. Mam 171cm. i ważę 53. Teoretycznie powinnam być szczupła, ale nie jestem. ;( Znaczy nie jest tak źle, ale chciałabym, by było lepiej. I moim problemem też jest brzuch. Kiedyś (jakieś pół roku temu) miałam świetny brzuch. Ładne mięśnie, brak tłuszczu byłam świetnie szczupła, a teraz? Kiedy trochę przytyłam i chciałam schudnąć, to zaczęłam dużo ćwiczyć w ciągu dnia na brzuch (a6w) I teraz jest jeszcze gorzej ;( Mam zbyt dużo mięśni, chociaż ich też prawie nie widać. Wiem, że to dziwnie brzmi. Ale tak jest. Mam twardy brzuch, ale mięśni nie widać Jak można je zgubić?? Czuję się okropnie ;(Taka duża, w porównaniu do tego jaka byłam Proszę pomóżcie! Jak można je stracić??
Ty chcesz mięśnie spalać Coś nowego, większośc osób raczej chce spalić tłuszcz, a nie mięśnie.
Jak pod tłuszczem nie widać mieśni, to lepiej zacznij ćwiczyć tak, aby ten tłuszcz spalić. I nie rzadne a6w, bo na to tylko czas tracisz. Weź się za siłowy, aeroby, DIETA. I będzie dobrze.
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:07   #25
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Gruby Brzuch:(

.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !

Edytowane przez AguŚ87
Czas edycji: 2010-12-14 o 21:31
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:02   #26
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Kurcze ja juz tez w desperacji

zawsze byłam/jesrem chuda, tucze sie waze 48 przy 161 i co z tego jak wszystko w brzuch poszłooo ! taka opona ze szkoda gadac na wys pepka mam 74 co robic !!

robilam pare msc A6W, robiłam DOKŁADNIE systematycznie 3tyg i nie było zadnego efektu !
wie ktos co to to 8min abs bo wlasnie zaczełam po necie cwiczyc. czy komus dało jakis efekt? nie mma juz koncepcji
przeciez ja nie moge sie odchudzac bo waze 47/48kg
A6w brzucha nie zrzucisz, 8 min abs tez nie
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:30   #27
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
A6w brzucha nie zrzucisz, 8 min abs tez nie
No to jak mówisz że nie( chociaz na forum czytałam co innego i w całym interne4cie) to moze powiedz co niby "zrzuca" ?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 21:38   #28
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
No to jak mówisz że nie( chociaz na forum czytałam co innego i w całym interne4cie) to moze powiedz co niby "zrzuca" ?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------
DIETA "zrzuca" brzuch. Siłowe+aeroby/interwały Prosze
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 15:51   #29
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
DIETA "zrzuca" brzuch. Siłowe+aeroby/interwały Prosze
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 18:11   #30
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Gruby Brzuch:(

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.