Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 16:57   #961
aleksandra800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
Wiedziona dobrymi opiniami też skierowalam swe kroki do STUDIO11 ( STUDIA11) nie wiem jak to odmieniać;-))).
1. Własny parking jeeeeee super nie musialam krążyć 30 minut w poszukiwaniu miejsca- podjechalam i już.
2. Robilam pasemka ( robila mi je też Pani blondynka- Sandra).
3. Zaplacilam 95 zł na włosy do polowy pleców.... niedużo .... ale zdziwienie bylo przeogromne gdy ujżalam na jakich farbach pracują!!!! MATRIX!!!! Jedne z najlepszych ;-))) a więc można i tak;-) świetne farby i świetne ceny.

Kurcze powiem tak...salon z gustem, nowoczesny nawet bardzo, farby super, pasemka śliczne.... zobaczymy jak paznokcie bo chyba też się umówię... Ogólne ocena bardzo dobra....no i blisko solarium więc można i tu i tu;-PPP
Poleciłaś to poszłam do studia 11. Szczerze mówiąc pozytywne zaskoczenie, rzeczywiście jako osoba mobilna zero problemów z parkingiem (co na dzień dzisiejszy w naszym mieście jest ewenementem) Salon czysty i nowoczesny)...kiedy czekałam aż przejmie mnie fryzjerka-widziałam na własne oczy jak dezynfekują nożyczki i reszte sprzętu...uff Fryzjerka konkretna i miła, pomogła mi w wyborze koloru ale nie narzucała swojejgo zdania-raczej doradzała i sugerowała, Robiłam duo-pierwszy raz (zawsze wcześniej pasemka) i powiem ze efekt piorunujący...kolor piękny-dokładnie taki jak chciałam, a jeśli chodzi o ścięcie to po raz pierwszy ktoś mnie posłuchal i jak mówiłam 2 cm...to znaczyło 2 cm a nie 10 jak bywało wcześniej w innych salonach, Jestem na plus po tej wizycie i na pewno wróce...zresztą robili obok mnie makijaż ślubny i to co zobaczyłam -to jak brzydkiego kaczątka zrobić łabędzia, na moje wesele maluje i czesze się tylko tam. Myślałam że to koniec zaskoczenia ale ...gdy przyszło do płacenie to nie zostawiłam kilku stówek tylko normalną rozsądną kwote-do tego okazało się ze mogę wykorzystać jakąś karte z mardigrass 9mieli jakąś promocje) podsumowując: wracam za 3 miesiące i polecam znajomym
aleksandra800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:07   #962
Parszywiec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
a mi się wydawało, że tam taki lans we wnętrzu- było minimalistycznie, biało i kanapa w zebrę przy wejściu
ale może się pozmieniało..
co Ci się nie podobało?- tak z ciekawości?

Cieszę, się że jesteś zadowolona. To dobrze, że Łukasz nadal dobrze ścina
Chyba się też umówię... może koło października będzie termin

Ostatnio, w poszukiwaniu alternatywnego miejsca byłam w Stelli u p.Natalii i w Amalii, ale i tu i tu coś mi nie gra we fryzurze potem. Jakby dało się te cięcia w jedno połączyć to by było idealnie..
Poprostu brudno. Wlosy na podlodze po klientach cietych wczesniej,ktorych nikt nie zmiata (to mnie tak najbardzie razilo). Miejsce tam gdzie klienci sa cieci w wersji minimalistycznej tzn same lustro i gniazdko przenosne,lekko zuzyte stoliki ruchome sluzace za podstawke na kawe dla klienta i miejsce na suszarke, grzebien dla fryzjera zareazem. Oparcie pod glowe na zmywaku mega nie wygodne boli szyja nici z relaksu podczas mycia glowy... itd i tak mozna sie pastwic i wymieniac, ale ja przymykam oko na wszystko bo zostalam genialnie obcieta. Wlosy same sie ukladaja nie musze uzywac doslownie niczego do ich stylizacji, afryzura wyglada dokladnie tak jak chcialam Dlatego bede polecac Pana Lukasza z salonu Aspekt.
Jak Ci sie nie szpieszy to warto poczekac te pare miesiecy
Parszywiec24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 14:21   #963
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Zapisałam się właśnie do Łukasza, termin: 17.09, myślałam, że będzie gorzej Akurat włosy mi trochę podrosną to będzie miał więcej pola do popisu

Wczoraj byłam ponownie na podcięciu końcówek w Studio 11, obcinała mnie znowu pani Sandra (bardzo sympatyczna). Efekt szału nie robi ale jest OK

Ostatnio nic nie słychać o Marcelu a kiedyś był tematem przewodnim tego wątku Był ktoś ostatnio u niego?

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-07-30 o 14:27
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 00:03   #964
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam ostatnio na strzyżeniu+ farbowanie w Studio11. Obcinała mnie P.blondynka , uzyskałam to co chciałam ,może tylko tył podciąty za krótko o 2cm ale powiedzmy że końcowy efekt zadowalający . Co do farbowania to już byłam mniej zadowolona . Zapisywałam się na kolor+refleksy , specjalnie sie jeszcze pytałam wcześniej o ta usługę. Już siedząc na fotelu p.fryzjerka konsultowała ze mną kolor włosów : złocisty brąz+ lekko jaśniejsze refleksy -dosłownie kilka . Co trzeba przyznac Pani się bardzo starała ..... tylko że nie powiedziała mi wprost że nie zrobi mi refleksów tylko wielce wszędzie promowany duo kolor , chociaż jak dla mnie to miałam na głowie masę cieniutkich blond (bardzo jasnych pasemek)- nie o to mi chodziło. Nie lubię takiej sytuacji jak kilka razy proszę o jakaś usługę ( refleksy) a fryzjerka wiedząc że tego nie zrobi wmawia mi/tak obkręci sytuacje że jednak zrobi .

Jeśli któraś dziewczyna chce sie tam wybrać po refleksy to nie polecam ! jeśli po pasemka to uzyskacie efekt taki jak prezentowany jest na zdjęciach na stronie salonu .
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 09:19   #965
Parszywiec24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dzisiaj moja mama odwiedzi salon aspekt, ale nie bedzie "cieta" przez Pana Łuksza. Jestem ciekawa jakie beda efekty.
Parszywiec24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 11:26   #966
aleksandra800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Parszywiec24 Pokaż wiadomość
Poprostu brudno. Wlosy na podlodze po klientach cietych wczesniej,ktorych nikt nie zmiata (to mnie tak najbardzie razilo). Miejsce tam gdzie klienci sa cieci w wersji minimalistycznej tzn same lustro i gniazdko przenosne,lekko zuzyte stoliki ruchome sluzace za podstawke na kawe dla klienta i miejsce na suszarke, grzebien dla fryzjera zareazem. Oparcie pod glowe na zmywaku mega nie wygodne boli szyja nici z relaksu podczas mycia glowy... itd i tak mozna sie pastwic i wymieniac, ale ja przymykam oko na wszystko bo zostalam genialnie obcieta. Wlosy same sie ukladaja nie musze uzywac doslownie niczego do ich stylizacji, afryzura wyglada dokladnie tak jak chcialam Dlatego bede polecac Pana Lukasza z salonu Aspekt.
Jak Ci sie nie szpieszy to warto poczekac te pare miesiecy
Ja jednak uważam, że czystość i wygoda w salonie to też ważny element. Nie chodze do fryzjera co tydzień więc jeśli już pójde to chcę być obsłużona w odpowiednich warunkach dlatego wybieram salony na jakimś poziomie

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Byłam w Amalii przedwczoraj, po raz trzeci. Obcinała mnie pani Ania (właścicielka). Nie jestem zadowolona i już więcej tam nie pójdę. Obcięła mnie bardzo krótko, chociaż mówiłam, że nie chcę stracić dużo na długości, i że chcę tylko podciąć końcówki i odświeżyć fryzurę.
Ja też wcześniej byłam ich klientką i miałam ten sam problem. Jak mówię 2 centymetry to dwa a nie dziesięć, nie wróciłam tam więcej-zapuszczam włosy a tu ciach i poszło...nie polecam

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio na strzyżeniu+ farbowanie w Studio11. Obcinała mnie P.blondynka , uzyskałam to co chciałam ,może tylko tył podciąty za krótko o 2cm ale powiedzmy że końcowy efekt zadowalający . Co do farbowania to już byłam mniej zadowolona . Zapisywałam się na kolor+refleksy , specjalnie sie jeszcze pytałam wcześniej o ta usługę. Już siedząc na fotelu p.fryzjerka konsultowała ze mną kolor włosów : złocisty brąz+ lekko jaśniejsze refleksy -dosłownie kilka . Co trzeba przyznac Pani się bardzo starała ..... tylko że nie powiedziała mi wprost że nie zrobi mi refleksów tylko wielce wszędzie promowany duo kolor , chociaż jak dla mnie to miałam na głowie masę cieniutkich blond (bardzo jasnych pasemek)- nie o to mi chodziło. Nie lubię takiej sytuacji jak kilka razy proszę o jakaś usługę ( refleksy) a fryzjerka wiedząc że tego nie zrobi wmawia mi/tak obkręci sytuacje że jednak zrobi .

Jeśli któraś dziewczyna chce sie tam wybrać po refleksy to nie polecam ! jeśli po pasemka to uzyskacie efekt taki jak prezentowany jest na zdjęciach na stronie salonu .
Ja też robiłam tam włoski-byłam zadowolona, nawet powiem ze bardzo. Wcześniej byłam u w Cosmo i Amali , Filomena i Wolak. Troche ich się pozwiedzałąm, a nawet odwiedziłam słynnego Ludwiga . Może nie bardzo dogadałaś się z fryzjerką, nie bardzo się zrozumiałyście?? Ja długo wybrzydzałam co i jak robimy i podziwiam je za cierpliwość i że doradzałą mi profesjonalnie . Moje duo podoba się wszystkim i widziałam wczoraj moją szefową która też zrobiła tam włosy -pasemka fajne, totalnie inne niż wcześniejsze. Polecam ich) Wysyłam tam mame w przyszłym tygodniu i zobaczymy czy i ona będzie zadowolona

Edytowane przez aleksandra800
Czas edycji: 2013-07-31 o 11:25
aleksandra800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 09:32   #967
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez aleksandra800 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam tam włoski-byłam zadowolona, nawet powiem ze bardzo. Wcześniej byłam u w Cosmo i Amali , Filomena i Wolak. Troche ich się pozwiedzałąm, a nawet odwiedziłam słynnego Ludwiga . Może nie bardzo dogadałaś się z fryzjerką, nie bardzo się zrozumiałyście?? Ja długo wybrzydzałam co i jak robimy i podziwiam je za cierpliwość i że doradzałą mi profesjonalnie . Moje duo podoba się wszystkim i widziałam wczoraj moją szefową która też zrobiła tam włosy -pasemka fajne, totalnie inne niż wcześniejsze. Polecam ich) Wysyłam tam mame w przyszłym tygodniu i zobaczymy czy i ona będzie zadowolona
Nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu zlecenia farbowanie+ refleksy i jeszcze mówiłam to przynajmniej z dwa razy .

Salon strasznie się chce wypromować i powoli robi się to za wszelką cenę

Co do farbowania to polecam jednak Salon urody Gorgon i P.Jolę tam słowo refleksy na prawdę znaczy refleksy
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 16:35   #968
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość

Salon strasznie się chce wypromować i powoli robi się to za wszelką cenę
No właśnie... czy tylko mi wydaje się wysoce podejrzane pojawienie się dwóch nowiuteńkich użytkowników, których jedyne posty zawierają pochwały na temat tego salonu (gigilove80 i aleksandra800)?

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-08-02 o 16:39
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:12   #969
gigilove80
Przyczajenie
 
Avatar gigilove80
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

ooj nie spodobalo mi sie to;-((((śledze sobie wizaz od pewnego czasu i sie nie zgadzam tym razem...Moze nie jestem nowa" w Gliwicach bo mieszkam tu parę miesięcy ale trafiłam do STUDIA11 wlasnie przez"przypadek" będąc na mieszczacym się obok solarium - ( tez świetnym notabene). Popytałam i odwiedziłam . To co napisalam to moje uwagi na temat na który jest wątek, a że dobre w tym wypadku to dla mniei mojej czupryny jak najlepiej ....
Nie spodziewalam się ze napisanie paru słów dobrze oceniających odwiedzony przeze mnie salon wy wola przysłowiową "burzę w szklance wody" chyba od tego jest ten portal by dzielić się opiniami??? Chcąc pierwszy raz podzielić się z kimś opinia raczej nie pojawię się jako " stary wizażowy wyjadacz" a raczej jako nowy użytkownik... i tego raczej nie zmienie. Ale nie o tym na tym wątku...

Edytowane przez gigilove80
Czas edycji: 2013-08-02 o 20:21
gigilove80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:28   #970
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
StudioFryzur na Chudoby( na przeciwko Amalii) = poracha

Poszłam kilka tygodni temu skuszona Grouponem, miało być: "koloryzacja na 1 Kolor, Mycie, Strzyżenie,Modelowanie i Zabieg „Milk Shake” w Studiu Fryzur" + 20% na następną wizytę, jak szumnie głosiła reklama a było tylko strzyżenie z koloryzacją i wysuszenie włosów......

W porównaniu z innymi salonami gliwickimi to obsługa średnia , wchodzę na umówiona godzinę (w salonie są 2 fryzjerki i jeden fryzjer) j i nagle okazuje sie że nie ma sie mną kto zająć , bo fryzjerka do której byłam zapisana zajęła się już inna klientka a 2 pozostałe osoby-fryzjerzy nic nie robią...... łaskawie po kilku minutach ktoś zdecydował sie mną zająć .

Kreatywne strzyżenie....dobre sobie zwykłe podcięcie, zero jakiegokolwiek doradzenia ! żadnej nowej fryzury nie dostałam jak głosiła reklama .

Farbowanie - fryzjerka tak maziała tym pędzlem że tylko czekałam aż nakapie mi na spodnie (pelerynka była tak krótka że sięgała tylko do pasa ). Jedyny plus że kolor przynajmniej wyszedł taki jaki miał , ale .... zostały mi plamy na czole ! rozumiem jak w domu ktoś niedoświadczony farbuje taki wypadek ale u fryzjera ?!Samo studio może i nieźle udekorowane ale brudne , to tak wyglądało jakby po farbowaniu rękawiczkami dotykała szafek i później tego nie domyła
I co mnie najbardziej wkurza to papierochy , rozumiem że ktoś jest palaczem i wychodzi na papierosa , ale nie zapala go w pomieszczeniu albo nawet kopci przez kilkanaście sekund , jak wielce kreatywny pan fryzjer który nie garnął się za bardzo do roboty tylko siedział, przeglądał gazety i zgrywał wielkiego kreatora

Smród papierochów u fryzjera to najgorsze co może byc

Ogólnie odniosłam wrażenie że osoby tam pracujące za bardzo nie przejmują się klientami oraz tym jak wygląda ich miejsce pracy i jak to o nich świadczy
Wydawało mi się że Groupon ma zachęcić do kolejnych wizyt i dobrze zareklamować studio a według mnie osoba tam pracującym w ogóle na tym nie zależny , nikt nawet dokładnie nie sprawdził czy to co zapisane zgadza się z tym co sobie zażyczyłam , mogłabym naopowiadać że chce refleksy i nie sprawdzili by tego czy się zgadza
Cennik z tego co zauważyłam niższy niż u Amalii czy w Studio J.Gorgoń ale nieznacznie (ok 5-15zl) a wole dopłacić więcej i skorzystać z profesjonalnej usługi jakie proponują te dwa zakłady
Widziałam tego groupona i zastanawiałam się, czy "styliści" się poprawili, ale jak widać nie.
Byłam w tym Studiu Fryzur 7 lat wcześniej, ale widać cały czas takie samo partactwo odstawiają.
Wrażenia z mojej wizyty w tym poście:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=78
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:42   #971
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam niedawno w Salonie Fryzur Euforia na Wieczorka. Obcinała mnie niewysoka, młoda blondynka. Jestem w miarę zadowolona, włosy nawet fajnie podcięte, jedynie grzywka niezbyt mi się podoba. Można zaryzykować wizytę Salon całkiem ładny ale podejrzanie mały ruch, zapisałam się bez problemu na następny dzień, mogłam sobie wybrać godzinę, a i podczas mojego pobytu w salonie nie było innych klientów. Ceny w porządku - za wł. półdługie z myciem i modelowaniem 35 zł.
EDIT: Po kilku dniach nie jestem zbyt zadowolona - włosy jakoś marnie się układają a grzywka wybitnie mnie wnerwia :/
EDIT 2: Po dłuższym czasie jestem wybitnie niezadowolona, włosy beznadziejnie się układają a grzywka jest idiotyczna. Zdecydowanie nie polecam.

TŻ niedawno zaliczył Figaro na Wyszyńskiego, obcinał go jakiś chłopak. Ma świetną fryzurę, 100 razy fajniejszą niż po Ekspresji na Chudoby, gdzie do tej pory chodził. Zapłacił 30 zł.

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-08-31 o 19:01
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 19:10   #972
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Na gruponie jest teraz kupon na strzyżenie + regeneracja w Stelli za 55 zł. Opłaca się, zważywszy na to, że za samo cięcie na półdługich włosach płaciłam tam 60 zł.

Był ktoś w Atelier Krzysztof Holewa na Basztowej? Sprawia bardzo dobre wrażenie i mam ochotę przetestować
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 22:04   #973
pyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

ja tez wybralam sie do studia11, bo mieszkam tuz za rogiem, moja stala fryzjerka z Ludwiga na macierzynskim, stwierdzilam wiec, ze raz sie zyje, to w koncu tylko wlosy
wyszlam z mieszanymi odczuciami
przede wszystkim jakis chaos tam panuje, pani od brwi chodzi po salonie z kawka podjadając jogurt, nikt za bardzo sie mna nie przejmuje, nie wiem, gdzie zostawic kurtke w ktorej mam telefon i pieniadze, ostatecznie zostaje na krzesle, ale stresuje mnie, gdy obok siadaja umowione klientki
fryzjerka ktora ma mnie obcinac przychodzi po mnie, jest na czas, ale chyba stresuje sie faktem, ze ja juz czekam (choc nie niecierpliwie sie wcale, bo wiem, ze przyszlam 15 min za wczesnie, wiec czytam sobie gazetke spokojnie) i jak mnie bierze w obroty, mam ochote powiedziec, zeby napila sie meliski, albo kielicha jakiegos
wyraznie nie ma humoru, najpierw "pierze" i szoruje moje wlosy,wyciskając je jak brudna szmate, potem obcina mnie, musze przyznac-pytając, czego oczekuje
a oczekuje podciecia koncowek i wycieniowania włosów
reszta czasu upływa na szarpaniu moich trudnych do rozczesania wlosów i błyskawicznym obcieciu, w kompletnym milczeniu
specjalnie nie przeszkadza mi brak rozmowy z fryzjerka, bo wole to, niz paplanie o niczym, ale mam wrazenie, ze pani traktuje mnie jak manekina z peruka; nawet nie mowi: "prosze sie pochylic", "glowa na bok" tylko przesuwa mnie w tę i z powrotem
mycie glowy, obcinanie, suszenie trwało 15 min....
delikatne cieniowanie okazało sie ostatecznie roznicą spodu względem warstwy wierzchniej równą 15cm!!!!!!!
nie wiem, co o tym mysleć :/
generalnie jestem zawiedziona, choc cena faktycznie przyzwoita, wole jednak zaplacic dwa razy tyle w Ludwigu
pyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:09   #974
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Byłam wczoraj w popularnym ostatnio Studio11 i muszę przyznać, że całkiem dobrze wypadło. Pani(blondynka- Sandra) dokładnie się mnie wypytała jak chcę ściąć moje włosy, jak się układają, czy leżą przy skórze, czy może odbijają się od nasady, pytała czy chcę mocniej czy lżej wycieniowane włosy itp. Spytała się także czy zamknąć drzwi(bo były otwarte a ja z umytą głową). Nawiązywała rozmowę w trakcie cięcia włosów, ale nienachalnie.
Samo ścięcie- myślę, że to jeden z lepszych fryzjerów u których byłam, bo wyszłam z salonu zadowolona. Jedyny minus- pani mi parę razy przejechała szczotką po twarzy przy suszeniu włosów
No i żałuję, że krócej grzywki nie ścięłam
Ogólnie mogę polecić panią Sandrę.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 22:44   #975
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wróciłam ostatnio do Amalii na strzyżenie i była to dobra decyzja . P.fryzjerka obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam , bardzo starannie i powoli podeszła do swojej pracy , dokładnie wiedziała co mi będzie pasowało i jak przyciąć włosy żeby dobrze sie układały.Momentami miałam wrażenie że obcina mi pojedyncze włosy ,ale miało to pozytywny finał. Szkoda tylko że a Amalii nie ma opcji strzyżenia bez modelowania , raz że nie każdemu jest to potrzebne , dwa zawsze to pare złotych więcej w portfelu.

Co do słynnego ostatnio Studia 11, strzyżenia tam to bym tam raczej po kilku wizytach nie poleciła. Za pierwszym razem kiedy obcinała mnie Pani w krótkich ciemnych włosach było ok ale niestety już jej tam więcej nie widziałam. Przy kolejnych wizytach gdy obcinała mnie Pani o blond włosach już byłam średnio zadowolona , miałam wrażenie że było to trochę na szybko robione , Pani brała strasznie duże partie moich włosów i obcinała je na raz a później miałam taka postrzępioną szopę albo nierówno podcięte włosy.Nie rozumiem polityki salonu(który chyba prowadzi największą kampanie promocyjna w Gliwicach) z jedną fryzjerką( nie wiem czy jest druga ale nigdy jej nie widać) kiedy Pani obsługuje jedna osobę a za chwile zjawiają się następne trzy i nerwowo czekają w kolejce.?

Na PLUS mogę na pewno zaliczyć staranność farbowania i długotrwałość kolorów, no i ceny maja niezłe , i można skorzystać z samego strzyżenia , no i fajnie że maja karty zniżkowe dla stałych klientów , po chyba 5 wizycie jest zniżka.
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 12:39   #976
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Co do słynnego ostatnio Studia 11, strzyżenia tam to bym tam raczej po kilku wizytach nie poleciła. Za pierwszym razem kiedy obcinała mnie Pani w krótkich ciemnych włosach było ok ale niestety już jej tam więcej nie widziałam. Przy kolejnych wizytach gdy obcinała mnie Pani o blond włosach już byłam średnio zadowolona , miałam wrażenie że było to trochę na szybko robione , Pani brała strasznie duże partie moich włosów i obcinała je na raz a później miałam taka postrzępioną szopę albo nierówno podcięte włosy.Nie rozumiem polityki salonu(który chyba prowadzi największą kampanie promocyjna w Gliwicach) z jedną fryzjerką( nie wiem czy jest druga ale nigdy jej nie widać) kiedy Pani obsługuje jedna osobę a za chwile zjawiają się następne trzy i nerwowo czekają w kolejce.?
taki offtop- widziałam ogłoszenie na necie, że poszukują tam fryzjerki
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 07:35   #977
AniaC84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Fryzjer z podejściem do dziecka Gliwice

Witam szukam dobrego fryzjera z podejsciem do dzieci zeby zaraz przy pierwszej wizycie dziecko nie spanikowało. Niekoniecznie musi to być specjalistyczny fryzjer dziecięcy ( takowy znalazłam w Katowicach) ale ktoś kto umie zająć się maluchem ( rocznym) bo raz byłam ze straszym synem u jednej pani ktora była tak zestresowana ze ma małe dziecko obciąć że aż jej się ręce trzęsły....
AniaC84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:02   #978
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Fryzjer z podejściem do dziecka Gliwice

Cytat:
Napisane przez AniaC84 Pokaż wiadomość
Witam szukam dobrego fryzjera z podejsciem do dzieci zeby zaraz przy pierwszej wizycie dziecko nie spanikowało. Niekoniecznie musi to być specjalistyczny fryzjer dziecięcy ( takowy znalazłam w Katowicach) ale ktoś kto umie zająć się maluchem ( rocznym) bo raz byłam ze straszym synem u jednej pani ktora była tak zestresowana ze ma małe dziecko obciąć że aż jej się ręce trzęsły....
Czytałam, że rodzice polecają Krzysztofa Holewę. Nawet na stronie ma wyszczególnione "strzyżenie dziecięce bezstresowe" http://holewastudio.pl/oferta/
Sama się do niego wybieram od dłuższego czasu ale jakoś zajść nie mogę.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 13:11   #979
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Była któraś z was niedawno u Kingi z Aspectu? Od miesięcy się biję z myślami do kogo iść żeby chociaż raz w życiu wyjść zadowoloną od fryzjera i już mam totalny mętlik w głowie.
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 03:41   #980
anna010181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Bylam ostatnio w listopadzie u Kingi i wybieram sie znowu w lutym. Zawsze wychodzę zadowolona. Polecam!
anna010181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 14:34   #981
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez anna010181 Pokaż wiadomość
Bylam ostatnio w listopadzie u Kingi i wybieram sie znowu w lutym. Zawsze wychodzę zadowolona. Polecam!
Dzięki, w takim razie umawiam się
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:17   #982
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez anna010181 Pokaż wiadomość
Bylam ostatnio w listopadzie u Kingi i wybieram sie znowu w lutym. Zawsze wychodzę zadowolona. Polecam!
Cytat:
Napisane przez Grey Fox Pokaż wiadomość
Dzięki, w takim razie umawiam się
Jak długo się do niej czeka?
Chciałam się umówić do Łukasza ale terminy na marzec
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:16   #983
Grey Fox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Ja się umawiałam na dwa tygodnie i nie było problemu z terminem a pani Kinga proponowała mi nawet termin w przyszłym tygodniu ale akurat mi nie pasowało
Grey Fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:55   #984
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dzięki Umówiłam się na przyszły wtorek.
A jak to wygląda cenowo? W cenniku na stronie strzyżenie 50-80 zł, te ceny są aktualne?


EDIT: Byłam, jestem zadowolona i z pewnością wrócę Także polecam p. Kingę Płaciłam 55 zł za półdługie włosy.

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2014-02-16 o 11:59
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:05   #985
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Julenka22 Pokaż wiadomość
Ja otwarcie polecam Salon Fryzjerski przy ulicy Jagiellońskiej 32/I pani Wilkosz.
Pracują tam doświadczeni fryzjerzy.
Zawsze jestem zadowolona z farbowania włosów. Odrosty pojawiają się stosunkowo późno patrząc na inne salony w okolicy.
No i oferują usługi naprawdę w bardzo atrakcyjnej cenie.
Możesz napisać coś więcej na temat cennika?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:13   #986
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej na temat cennika?
Ja za ścięcie włosów już raczej długich płacę koło 90 zł.
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 13:23   #987
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja za ścięcie włosów już raczej długich płacę koło 90 zł.

Za tyle to ja mam 3 wizyty
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:01   #988
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość

Za tyle to ja mam 3 wizyty
Za 30 zł miałam zawsze taki sajgon na głowie, że potem kolejne tygodnie żałowałam wizyty u fryzjera. Nie mam łatwych włosów, nie chodzę do fryzjera co dwa miesiące, a Pani Sylwia tnie perfekcyjnie
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:16   #989
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Za 30 zł miałam zawsze taki sajgon na głowie, że potem kolejne tygodnie żałowałam wizyty u fryzjera. Nie mam łatwych włosów, nie chodzę do fryzjera co dwa miesiące, a Pani Sylwia tnie perfekcyjnie
A to właśnie jeszcze zależy co ile chodzisz do fryzjera, bo raz na pół roku czy na rok, to nie żal wydać tych 90zł, ale jak już ktoś by chodził co miesiąc, to tragedia
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:22   #990
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
A to właśnie jeszcze zależy co ile chodzisz do fryzjera, bo raz na pół roku czy na rok, to nie żal wydać tych 90zł, ale jak już ktoś by chodził co miesiąc, to tragedia
Ja płacę co miesiąc u Marcela 57zł (ostatnio znów była podwyżka...) i faktycznie mój portfel czasem zapłacze, ale co zrobić, jak tylko do niego mam zaufanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.