Manicure hybrydowy ? - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 22:36   #1531
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jak zrobić ombre ?
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 07:44   #1532
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dlaczego? Na razie mam na 1 i robię każdy paznokieć z osobna, w miarę może być (chociaż myślę nad 4-żarówkową, bo wygodniej i szybciej).
...
w hybrydzie mega istotne jest porządne utwardzenie,ze wszystkich stron pod dobrym kątem...lampka jednoświetlówkowa to nieporozumienie... nie wytyczaj sobie standardów od poziomu Neonail..to taka juz luźna uwaga ode mnie,że właśnie ta lampka może rozwalać Ci całe hybrydowanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 08:39   #1533
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
w hybrydzie mega istotne jest porządne utwardzenie,ze wszystkich stron pod dobrym kątem...lampka jednoświetlówkowa to nieporozumienie... nie wytyczaj sobie standardów od poziomu Neonail..to taka juz luźna uwaga ode mnie,że właśnie ta lampka może rozwalać Ci całe hybrydowanie.
Dziękuję za radę Poszukam chyba zatem jakiejś tunelówki.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 09:22   #1534
kasii8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dlaczego po nałożeniu bazy jak nakładam lakier to on trochę tak jakby "ściąga się" ? ;/
kasii8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 13:20   #1535
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Baza jednej marki,kolor innej marki

Cytat:
Napisane przez MartiiV Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z Was używa bazy Shellac Bluesky i kolorów innych marek?
Jestem ciekawa czy będą ze sobą współgrały.
Dodatkowo mam bazę i kolory z a.t.a professional i color zone, trzymają się bez zarzutu.
(Niestety jest pewnien problem z bazą z a.t.a,czasam kurczy sie w lampie, i zostaje jedynie na srodku paznokcia,od czego to może zależeć? Przed polozeniem bazy matowię płytke i nakładam primer)
Ja używam jako bazy VitaGel od Gelish,kolory mam od Indigo a topa od nsi i wszytsko trzyma się bez zarzutów. Myślę że wszystko zależy od jakości produktów i mieszanie marek nie ma znaczenia.
Natomiast zastanawia mnie używanie primera, byłam uczona nakładania bez niego i nawet w instrukcjach o nim nie wspominają a widzę już nie pierwszy raz że jest jednak używany.
Co do matowienia - zrobiłam testy z koleżanką i bez matowienia też się trzyma chociaż podejrzewam że na super zdrowych "dziewiczych" pazurkach już by się tak super nie trzymało
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:20   #1536
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Hej!

Mam pytanie do hybrydowych ekspertów; planuję kupić zestaw do robienia hybrydek (sobie tylko) w domu. Chcę Shellaca, dużo o tym czytałam i tak wybrałam. Teraz pytanie: gdzie najlepiej kupić lakiery/top/bazę żeby mieć pewność, że to oryginalne? Przeglądałam allegro, nawet upatrzyłam sprzedawcę który to wszystko miał w przyzwoitych cenach, ale w komentarzach był jeden (tak, wiem, jeden na tysiąc to niewiele, ale był) mówiący że to podróbki. A podróbek nie chcę.
Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro ewentualnie jakiś sklep internetowy, gdzie można bez obawy się zaopatrzyć?

Dzięki!
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:26   #1537
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pytanie do hybrydowych ekspertów; planuję kupić zestaw do robienia hybrydek (sobie tylko) w domu. Chcę Shellaca, dużo o tym czytałam i tak wybrałam. Teraz pytanie: gdzie najlepiej kupić lakiery/top/bazę żeby mieć pewność, że to oryginalne? Przeglądałam allegro, nawet upatrzyłam sprzedawcę który to wszystko miał w przyzwoitych cenach, ale w komentarzach był jeden (tak, wiem, jeden na tysiąc to niewiele, ale był) mówiący że to podróbki. A podróbek nie chcę.
Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro ewentualnie jakiś sklep internetowy, gdzie można bez obawy się zaopatrzyć?

Dzięki!
Cześć Żaden ze mnie ekspert, ale rozglądałam się po sklepach internetowych i wydaje mi się, że w większości jednak można dostać oryginały. Tutaj jest chyba najtaniej: http://sklep.csmoon.pl/pl/ i stąd pewnie ja będę brała, bo się boję z allegro (z powodu różnych komentarzy)
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 11:04   #1538
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pytanie do hybrydowych ekspertów; planuję kupić zestaw do robienia hybrydek (sobie tylko) w domu. Chcę Shellaca, dużo o tym czytałam i tak wybrałam. Teraz pytanie: gdzie najlepiej kupić lakiery/top/bazę żeby mieć pewność, że to oryginalne? Przeglądałam allegro, nawet upatrzyłam sprzedawcę który to wszystko miał w przyzwoitych cenach, ale w komentarzach był jeden (tak, wiem, jeden na tysiąc to niewiele, ale był) mówiący że to podróbki. A podróbek nie chcę.
Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro ewentualnie jakiś sklep internetowy, gdzie można bez obawy się zaopatrzyć?

Dzięki!
Ja na allegro kupuje u leoberta i są to orginały
link do jego aukcji
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=21319223
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:14   #1539
MartiiV
Przyczajenie
 
Avatar MartiiV
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Baza jednej marki,kolor innej marki

Dzięki dziewczyny za pomoc
MartiiV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:20   #1540
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pytanie do hybrydowych ekspertów; planuję kupić zestaw do robienia hybrydek (sobie tylko) w domu. Chcę Shellaca, dużo o tym czytałam i tak wybrałam. Teraz pytanie: gdzie najlepiej kupić lakiery/top/bazę żeby mieć pewność, że to oryginalne? Przeglądałam allegro, nawet upatrzyłam sprzedawcę który to wszystko miał w przyzwoitych cenach, ale w komentarzach był jeden (tak, wiem, jeden na tysiąc to niewiele, ale był) mówiący że to podróbki. A podróbek nie chcę.
Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro ewentualnie jakiś sklep internetowy, gdzie można bez obawy się zaopatrzyć?

Dzięki!
Ja też kupiłabym albo u leoberta albo na plazanet.pl ale tam już ciut drożej
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 18:30   #1541
Ouli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Hybrydowy mat

Witajcie kobietki,
Chciałam Was zapytać o doświadczenia z topamio, które tworzą hybrydę matową, tak teraz modną.
Szukam produktu, który nie daje mlecznego koloru, który przy french jest do przyjęcia, natomiast przy wyraźnych barwach jest wadą.
Macie jakieś doświadczenia, jakich firm używacie, jak się sprawdzają?
Przepraszam za brak zdjęcia profilowego, ale właśnie założyłam konto na tym forum i poruszam się jeszcze odrobinę po omacku, ale jak najszybciej postaram się uzupełnić braki.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
Ouli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 20:48   #1542
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robicie sobie przerwy z nakładaniu hybryd? czy nakładacie cały czas? jeśli robicie przerwy to odżywiacie w tym czasie jakoś pazurki? i jeśli tak to jak długie przerwy robicie?
Dziewczyny ponawiam pytanie
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 20:57   #1543
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie robię przerw
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 21:01   #1544
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

I pazurki masz w dobrej kondycji?nic nie przesuszone ani cieńsze?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:02   #1545
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja tez nie robie przerw i pazury bez zmian
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:22   #1546
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Noszę hybrydę ponad trzy lata bez przerwy.
W mojej ocenia stan paznokci jest bez zmian. Okresowo są w lepszej lub gorszej kondycji. Raczej ma to związek z całym organizmem niż z lakierem. Czasem pękają mi po bokach. Bez lakieru, haczyłyby mi i musiałabym obcinać bardzo krótko i przeczekać ten etap. Pod hybrydą nie jest to żaden problem. Czasem płytka rozwarstwia mi się. Noszę raczej dłuższe i to głównie z lenistwa, bo nie chce mi się przy każdej zmianie lakieru piłować, żeby skrócić.
Wydaje mi się, że paznokcie mogą u każdego bardzo indywidualnie reagować na hybrydę. Koleżanka twierdzi, że jej po hybrydzie rośnie cieńszy paznokieć. Rzuciłam okiem na jej płytkę i faktycznie odniosłam wrażenie, że część nowo odrastająca, była cieńsza niż ta z pod hybrydy. Pod lupą nie oglądałam. Może to tylko wrażenie.
Jestem małej wiary, w odżywienie martwej tkanki paznokcia poprzez odżywki itp. Bardziej wierzę w suplementacje i odżywianie od wewnątrz.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 11:53   #1547
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny czy robilyscie kiedys mani z samej bazy i topu, chciala bym sobie zrobic naturalny mani bez koloru, tylko sam polysk plytki,i przy okazji ja rowniez troche wzmocnic przez utwardzenie. Ktoras z was testowala to w ten sposob? Czy to sie sprawdza w praktyce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 12:01   #1548
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie ma żadnych przeciwwskazań do takiego mani
Baza to taki lakier bez pigmentu, dlatego się lepiej chwyta płytki (pigment ogranicza tą przyczepność). Dla wzmocnienia płytki można użyć bezbarwnego soak offu.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:59   #1549
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robilyscie kiedys mani z samej bazy i topu, chciala bym sobie zrobic naturalny mani bez koloru, tylko sam polysk plytki,i przy okazji ja rowniez troche wzmocnic przez utwardzenie. Ktoras z was testowala to w ten sposob? Czy to sie sprawdza w praktyce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kurcze nie wiem gdzie i jaka to firma,ale gdzies widziałam hybrydę CLEAR to może byłoby fajne
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 12:29   #1550
marzenka_30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cześć,
mam pytanie odnośnie paznokci hybrydowych, nie będę zadawała głupich pytań na zasadzie czy szkodą płytce itd. Konkretnie, polecacie? (i jak długo się to utrzymuje mniej więcej?)
marzenka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:50   #1551
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

jest o tym cały wątek "manicure hybrydowy" i drugi "lakiery hybrydowe"
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:59   #1552
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez marzenka_30 Pokaż wiadomość
Cześć,
mam pytanie odnośnie paznokci hybrydowych, nie będę zadawała głupich pytań na zasadzie czy szkodą płytce itd. Konkretnie, polecacie? (i jak długo się to utrzymuje mniej więcej?)
Polecamy nie ma nic lepszego jak ładnie trzymający się lakier na pazurkach bez odprysków , dobrze zrobiony,dobrymi lakierami trzyma się około 3 tygodni z tym że wtedy jest już duży odrost
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 13:07   #1553
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez marzenka_30 Pokaż wiadomość
Cześć,
mam pytanie odnośnie paznokci hybrydowych, nie będę zadawała głupich pytań na zasadzie czy szkodą płytce itd. Konkretnie, polecacie? (i jak długo się to utrzymuje mniej więcej?)
Ja również polecam . Robiony w salonie trzyma mi się nieco dłużej, jak sama robię to tak 1-2 tygodnie .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 14:59   #1554
Artusia
Raczkowanie
 
Avatar Artusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy robilyscie kiedys mani z samej bazy i topu, chciala bym sobie zrobic naturalny mani bez koloru, tylko sam polysk plytki,i przy okazji ja rowniez troche wzmocnic przez utwardzenie. Ktoras z was testowala to w ten sposob? Czy to sie sprawdza w praktyce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tak robiłam ale dawałam podwójnie top - trzymało się super a klientka zadowolona że lakier tradycyjny jej się dłużej trzyma i może sama przemalować.
Artusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 15:11   #1555
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Artusia Pokaż wiadomość
Ja tak robiłam ale dawałam podwójnie top - trzymało się super a klientka zadowolona że lakier tradycyjny jej się dłużej trzyma i może sama przemalować.
Ja chciałam raz podreperować hybrydy zwykłym lakierem, to było jakies nieporozumienie. Z blasku nic nie zostało, a lakier zwykły sie złe trzymał.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 21:56   #1556
wilczek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=hoonda;44973386]Dziewczyny czy robilyscie kiedys mani z samej bazy i topu, chciala bym sobie zrobic naturalny mani bez koloru, tylko sam polysk plytki,i przy okazji ja rowniez troche wzmocnic przez utwardzenie. Ktoras z was testowala to w ten sposob? Czy to sie sprawdza w praktyce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOT
harmony gelish ma base i odżywkę w jednym nie miałam ale to też jest rozwiązanie.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Polecamy nie ma nic lepszego jak ładnie trzymający się lakier na pazurkach bez odprysków , dobrze zrobiony,dobrymi lakierami trzyma się około 3 tygodni z tym że wtedy jest już duży odrost
mam tylko jeden kolor ale zaryzykowałam w harmony gelish trzymał mi się 5 dni jak prałam w rękawiczkach to 10 dni max.
Dokupiłam ph bond z activ to już trzyma się dwa tygodnie (niestety na niektórych paznokciach po bondzie paznokcie się lekko świecą na tych muszę czasem poprawiać base. Niestety nie oszczędzam rąk więc zaczyna się wycierać przy wolnym brzegu.
wilczek_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:01   #1557
Edzia2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 33
Dot.: Hybrydowy mat

Witam ...ja zakupiłam top z firmy Em-nail ,i sprawuje się całkiem całkiem Lakiery z tej firmy nie są za zbyt dobre ale matowy top jest ok,nakładam go lakiery z Cosmetics Zone
Edzia2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:27   #1558
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Hybrydowy mat

A ja w związku z tym,ze raczej nie mam chętnych na matowe paznokcie używam normalnego lakierowego topu essie.
ładnie matuje,szybko schnie a jak się znudzi to zmywamy i mamy błysk

Oczywiście trzeba chwilę odczekac jak to bywa w przypadku normalnych lakierów i jest to jedyny minus.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 12:27   #1559
marzenka_30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 46
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ja również polecam . Robiony w salonie trzyma mi się nieco dłużej, jak sama robię to tak 1-2 tygodnie .

poważnie?!
jejQ nie sądziłam, że aż tyle. To chyba nie jest bardzo droga zabawa nie? ok 50zł
marzenka_30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 13:00   #1560
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez marzenka_30 Pokaż wiadomość
poważnie?!
jejQ nie sądziłam, że aż tyle. To chyba nie jest bardzo droga zabawa nie? ok 50zł
Ja w salonie płace bodajże 55zl (lakiery OPI), sama rowniez je kupiłam i to juz droższa (na jeden raz zabawa), bo każdy lakier/baza/top to minimum 70zl sztuka :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.