Znów Poczta Polska ;((( - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 09:04   #361
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Tak dostarcza.

Ja wlasnie rano dostalam paczke
Acha.Dziekuje za odpowiedz.

Bo ma mam nadzieje ze chodz jedna z moich 2 paczek wyslanych w srode dzis przyjdzie.
Chodz roznie to bywa.
Moze i dojsc w poniedzialek(piorytet:rol leyes: )
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:19   #362
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ciekawe, kiedy przyjdzie moja paczka z depilatorem. Mam nadzieję, że to wina poczty, bo jeśli tak długo goście z allegro zwlekają z wysyłką, to pozytywa na pewno nie dostaną.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:22   #363
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Jak juz weszlam na ten watek to musze napisac, ze PP ostatnio mnie zadziwia. Wszystkie priorytety dochodza do mnie w 2 dni, wiec chyba tak powinno byc

a ma ktos potwierdzone informacje co do strajku? Bedzie od 5 maja czy nie? Bo niestety 1 dzien strajku to jakis miesiac odrabiania sie dla PP i dopiero wtedy bedzie nieciekawie...


Arethaf popros sprzedawce o skan albo zdjecie potwierdzenia wyslania i wtedy bedziesz wiedziala czy sciemnia czy nie. Ja mialam teraz taka sytuacje, ze gosciu wyslal przesylke po 2 tygodniach i dal znac kiedy wysyla jakby nigdy nic, a doszla do mnie w 2 dni wiec poczta sie spisala, tylko gosciu niebardzo. A jak wystawie mu negatywa to pewnie odwdzieczy sie tym samym i taka to robota.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:26   #364
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość

Arethaf popros sprzedawce o skan albo zdjecie potwierdzenia wyslania i wtedy bedziesz wiedziala czy sciemnia czy nie. Ja mialam teraz taka sytuacje, ze gosciu wyslal przesylke po 2 tygodniach i dal znac kiedy wysyla jakby nigdy nic, a doszla do mnie w 2 dni wiec poczta sie spisala, tylko gosciu niebardzo. A jak wystawie mu negatywa to pewnie odwdzieczy sie tym samym i taka to robota.
No wlasnie-dlatego tez boje sie dawac negatywa bo moge w odwecie dostac
Daj mu neutral moze.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:30   #365
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Jak juz weszlam na ten watek to musze napisac, ze PP ostatnio mnie zadziwia. Wszystkie priorytety dochodza do mnie w 2 dni, wiec chyba tak powinno byc

a ma ktos potwierdzone informacje co do strajku? Bedzie od 5 maja czy nie? Bo niestety 1 dzien strajku to jakis miesiac odrabiania sie dla PP i dopiero wtedy bedzie nieciekawie...


Arethaf popros sprzedawce o skan albo zdjecie potwierdzenia wyslania i wtedy bedziesz wiedziala czy sciemnia czy nie. Ja mialam teraz taka sytuacje, ze gosciu wyslal przesylke po 2 tygodniach i dal znac kiedy wysyla jakby nigdy nic, a doszla do mnie w 2 dni wiec poczta sie spisala, tylko gosciu niebardzo. A jak wystawie mu negatywa to pewnie odwdzieczy sie tym samym i taka to robota.
Dziękuję za radę. Zaraz do niego napiszę i mam nadzieję, że wysłał, bo jak nie to biedny. Negatyw to już zło ostateczne, jak okaże się, że jeszcze zwleka z wysyłką.
Wrrr, ale mnie wkurzają takie sytuacje, nawet nie wiadomo kogo winić za to.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:51   #366
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
No wlasnie-dlatego tez boje sie dawac negatywa bo moge w odwecie dostac
Daj mu neutral moze.
Zawsze to jakas mozliwosc.
Ale tak sie zastanawiam co ten moj jeden negatyw da (wiadomo, ze kazdy moglby tak pomyslec) bo maja tylko 3 negatywy i 1672 pozytywy...
Zaczekam jeszcze, bo osoba ktora brala udzial w aukcji takiego samego przedmiotu wystawila juz negatywa, jesli jej sie nie odwdziecza to moze mnie tez nie... :P

Arethaf dlatego lepiej wyjasnic ze sprzedawca i wtedy zglaszac reklamacje do poczty, jesli jest taka koniecznosc. Gorzej jak sprzedawca nie odpisuje i wtedy nie ma zbytnio wyjscia.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 09:56   #367
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Acha.Dziekuje za odpowiedz.

Bo ma mam nadzieje ze chodz jedna z moich 2 paczek wyslanych w srode dzis przyjdzie.
Chodz roznie to bywa.
Moze i dojsc w poniedzialek(piorytet:rol leyes: )
Do mnie przyszła paczka z wtorku. Na taką ze środy też czekam
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 09:57   #368
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Zawsze to jakas mozliwosc.
Ale tak sie zastanawiam co ten moj jeden negatyw da (wiadomo, ze kazdy moglby tak pomyslec) bo maja tylko 3 negatywy i 1672 pozytywy...
Zaczekam jeszcze, bo osoba ktora brala udzial w aukcji takiego samego przedmiotu wystawila juz negatywa, jesli jej sie nie odwdziecza to moze mnie tez nie... :P
Ja w takich sytuacjach pisalam do sprzedawcy ze nie wystawie wcale komentarza bo bylby to negatyw a nie chce go takze dostac w odwecie.
I tak przebielo okolo 10 moich aukcji-bez komentarzy
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:05   #369
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

ja czekam miesiac ,czytajcie komentarze .Jak ludzie pisza ze wysylka dlugo trwa to kupujcie gdzie indziej nie tak jak ja
i co zadziwiajace ten sprzedawca dostaje tez pozytywy ,nawet o tresci szybka wysylka ,kiedy widze ze transakcja miala miejsce pod koniec marca
Ten system z odwetowymi komenatrzami jest do bani
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:11   #370
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Bess, ja wlasnie niedawno kupilam cos od takiego sprzedawcy i wyslal rzeczy w ten sam dzien w ktory wyslalam mu przelew(ten sam bank wiec dostal go szybko). A mial ok 15 negatywow (ale bylo to niewiele ok 2-3% calości), bylo tez troche neutrali.
Chyba kazdy jest tylko czlowiekiem i czasem opoznienia sie zdarzaja zwlaszcza jak sie wysyla kilkanascie paczek dziennie.

Najgorsi sa sprzedawcy w rodzaju: mam 2000 pozytywow, oszukam 5 klientow, moge zarobic kilkaset zlotych, a co mi zrobia ? przeciez 5 kom negatywnych na 2000 to pikus, a zawsze mozna sie jakos wykrecic odpowiedzia na komentarz.

A Allegro olewa wszystko jak zwykle...
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:16   #371
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja czekam miesiac ,czytajcie komentarze .Jak ludzie pisza ze wysylka dlugo trwa to kupujcie gdzie indziej nie tak jak ja
i co zadziwiajace ten sprzedawca dostaje tez pozytywy ,nawet o tresci szybka wysylka ,kiedy widze ze transakcja miala miejsce pod koniec marca
Ten system z odwetowymi komenatrzami jest do bani
Troche off topa robimy, ale juz dokoncze tutaj.

U mnie wygladalo to tak, ze sprzedawca nie mial tych negatywnych komentarzy o dlugim czasie oczekiwania. 2 ktore mial byly od jednej osoby i cos mi w nich nie pasowalo, bo jakis tam konflikt miedzy tymi osobami widzialam. A ten trzeci byl faktycznie o dlugim oczekiwaniu, ale wystawila go osoba kilka dni temu. Podejrzewam, ze sprzedawca nie mial tego koloru towaru na stanie, bo ta druga osoba tez zamawiala to samo tylko inny rozmiar. Ale w takim wypadku wystarczyloby, zeby napisal, ze nie ma i sprawa wygladala by inaczej, a tu ani na maile nie odpowiadal, ani telefonu nie odbieral. Glupia sprawa, ale oni sie chyba nawet nie przejmuja.

Ja juz koncze off topa, chyba trzeba sie przeniesc do watku o allegro
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 10:16   #372
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Kazdy jest tylko czlowiekiem ok ale czemu nie odpowiada ten czlowiek na moje zapytania????W ogole ma same warunki na swojej stronie ,na allegro chyba jest tylko raz w miesiacu,a stron towaru ma ok 10ciu.To jest dla mnie nieszanowanie klientow.Mam duzo wyrozumialosci dla ludzi ale nie dla takich ,ktorzy nie racza mi odpisac
I na pewno to nie jest wina poczty
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:39   #373
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

skoro dostarczają dzisiaj przesyłki to mam nadzieje że przekazy pieniężne też wpływają na konta, bo przedwczoraj ( środa) zrobiłam wpłate na konto za zakup na allegro i mam nadzieje że dojdzie do poniedziałku bo miałam 7 dni na wpłatę pieniedzy od ostatniego poniedziałku.
moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:43   #374
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Jesli przelew robisz na poczcie to sie nie przejmuj,pisz sprzedawcy ze byl zrobiony na poczcie i on juz powinien wiedziec,ze moze sobie poczekac.Mnie kiedys poczta dostarczala przelew uwaga :2 tygodnie w ost dzien kiedy juz mozna bylo zlozyc reklamacje

ps .co z tego ze poczta bedzie pracowac jesli np banki nie pracuja???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:50   #375
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Dwa tygodnie to nic, ja czekam juz prawie miesiac i ni ma (8ego bedzie miesiac)
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 10:52   #376
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Kasia ale przelew od kupujacego??bo moze on cos sciemnia??Ja bylam wtedy kupujacym to wiem ,ze przelew zrobilam na pewno
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:26   #377
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
a ma ktos potwierdzone informacje co do strajku? Bedzie od 5 maja czy nie? Bo niestety 1 dzien strajku to jakis miesiac odrabiania sie dla PP i dopiero wtedy bedzie nieciekawie...
Podobno jest odwołany.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:33   #378
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Jesli przelew robisz na poczcie to sie nie przejmuj,pisz sprzedawcy ze byl zrobiony na poczcie i on juz powinien wiedziec,ze moze sobie poczekac.Mnie kiedys poczta dostarczala przelew uwaga :2 tygodnie w ost dzien kiedy juz mozna bylo zlozyc reklamacje

ps .co z tego ze poczta bedzie pracowac jesli np banki nie pracuja???
Co do tych banków to racja, jakoś nie pomyślałam.
No cóż, poczekam to zobacze jak to będzie...
moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:40   #379
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Mialam nadzieje, ze nigdy napisze nic w tym watku, ale zycie jest zyciem, a PP Poczta Polska niestety

W skrocie sprawa wyglada tak: wyslalam przedmiot listem polecony priorytet, ktory w ciagu 2 tygodni nie zostal doreczony. Zostala zlozona reklamacja, ktora poszla droga przesylki do adresata. Adresat zostal wezwany na swoja poczte i podpisal stosowny dokument, ze przesylki nie otrzymal. Mnie PP poinformowala, ze prowadza nadal postepowanie wyjasniajace i odpowiedz otrzymam w dniu dzisiejszym. Odpowiedz przyszla, ale PP reklamacji nie uznala, gdyz do dnia dzisiejszego nie otrzymali z poczty adresata jednoznacznej odpowiedzi o doreczeniu lub niedoreczeniu przesylki O co w ogole chodzi? Adresat podpisal dokument, ze nie otrzymal przesylki i w ogole nie dotarla ona na tamta poczte, a oni mi pisza, ze nie maja jednoznacznej odpowiedzi?

Mial ktos taka sytuacje? Zabieram sie za pisanie odwolania i bede wdzieczna za wszelkie rady lub sugestie.
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 13:12   #380
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

uprzejmie donosze ,ze od 1 tj od dzis poczta zafundowala nam podwyzki ,cieszycie sie?ja tez
http://www.poczta-polska.pl/aktualnosci.php?id=13645

mala rada ,jesli wysylacie cos wartosciowego lepiej doplacic i wyslac jako przesylke wartosciowa,bo jesli paczka "zaginie"nie oddadza wam calej sumy tylko maly %
To z wlasnego doswiadczenia niestety bo oni maja zawarty w regulaminie taki ciekawy punkt,ze np kwota widoczna na pobraniu nie jest dla nich rownoznaczna z wartoscią paczki
(text w tym linku wyglada dosc niewinie bo widac tam tylko jakies grosiki ale po otworzeniu pliku juz widac ze wyslanie paczki priorytetowej do 2 kg moze kosztowac nawet 15 zl,do 1 kg 13 zl)
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 08:25   #381
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

mam pytanie odnosnie odbierania przesylki z awizo .. czy jesli wysle kumpele razem z moim dowodem osobistym to bez problemu wydadza jej paczke? czy dac jej moze 2 dowody tozsamosci?
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 08:35   #382
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Regulaminowo wydaja osobie zameldowanej pod tym samym adresem.
A tak to trzeba pisac jakies upowaznienia na ich druczkach(chyba platne)albo wykupic na rok taka mozliwosc
Przynajmniej tak jest u mnieAle jak nie spróbujecie to sie nie przekonacie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 09:50   #383
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Ja studiując w Poznaniu, z adresem zameldowania w kompletnie innym mieście, bez problemu odbierałam paczki 'na' awizo To zależy chyba od poczty
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:13   #384
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Ja studiując w Poznaniu, z adresem zameldowania w kompletnie innym mieście, bez problemu odbierałam paczki 'na' awizo To zależy chyba od poczty
No ale odbierałaś paczki na swoje nazwisko? Bo tu chyba chodzi o sytuację, kiedy odebrać idzie inna osoba, wtedy powinna być zameldowana pod tym samym adresem co odbiorca/adresat poleconego czy paczki.
Oczywiście nie wszędzie się tego równie sztywno trzymają
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 15:22   #385
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No ale odbierałaś paczki na swoje nazwisko? Bo tu chyba chodzi o sytuację, kiedy odebrać idzie inna osoba, wtedy powinna być zameldowana pod tym samym adresem co odbiorca/adresat poleconego czy paczki.
Oczywiście nie wszędzie się tego równie sztywno trzymają
otoz to.
my jestesmy zamedowane pod tym samym adresem, przy odbieraniu przesylek poleconych od listonosza w mieszkaniu nie ma zadnego problemu, ale martwie sie co bedzie jesli on przniesie awizo, a mieszkanie bedzie zamkniete i wspolokatorka bedzie musiala isc na poczte czy jest jakis druczek ktory ja mam wypelnic oswiadczajac ze mamy ten sam adres zameldowania, albo ze pozwalam jej odebrac moja przesylke?
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 17:58   #386
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No ale odbierałaś paczki na swoje nazwisko?
Na moje, tyle że adres w dowodzie był inny, niż ten na paczce
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 18:52   #387
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
otoz to.
my jestesmy zamedowane pod tym samym adresem, przy odbieraniu przesylek poleconych od listonosza w mieszkaniu nie ma zadnego problemu, ale martwie sie co bedzie jesli on przniesie awizo, a mieszkanie bedzie zamkniete i wspolokatorka bedzie musiala isc na poczte czy jest jakis druczek ktory ja mam wypelnic oswiadczajac ze mamy ten sam adres zameldowania, albo ze pozwalam jej odebrac moja przesylke?
Ale jeśli jesteście tam zameldowane na stałe, to adres meldunku ma się w dowodzie
Także myślę, że Tobie nie o zameldowanie chodzi. Chyba że ja źle rozumiem i macie w dowodzie taki sam adres wtedy w porządku.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Na moje, tyle że adres w dowodzie był inny, niż ten na paczce
Na nazwisko to nie problem, tu chodziło jak widać o co innego.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 07:34   #388
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

http://wiadomosci.onet.pl/1801188,11,item.html

No proszę, ktoś się ocknął. A PP oczywiście umywa ręce i udaje, że nic się nie stało. Zdzierają kasę - polecony priorytet, list, leciutki, 5zł. Kpiny. I nie mam gwarancji, że dojdzie!
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 12:57   #389
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Orientujecie się w ile dni poczta ma obowiązek wykonać przelew?
W poniedziałek wpłacałam pieniądze i do dzisiaj pieniądze nie są zaksięgowane
Zawsze przelewy dochodziły w 4 dni. To bardzo ważne, bo opłacałam egzaminy wstępne na uczelnię i do 16.06 mają wpłynąć pieniądze.
Teraz nie wiem co robić, bo 11.06 Boże Ciało i znowu będzie dużo wolnego

W poniedziałek przejdę się chyba na pocztę a jeśli do wtorku nie zaksięgują kasy to wpłacę przez bank, bo innego wyjścia chyba nie ma...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:59   #390
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Znów Poczta Polska ;(((

Odkopuję wątek, ponieważ mam problem podobny do autorki i chciałam się dowiedzieć, czy komuś udało się wyjaśnić kwestię niedostarczenia ani paczki, ani awizo i odesłania przesyłki do nadawcy, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Będę wdzieczna za info
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-12 07:22:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.