JOICO K-PAK VERO - opinie, rady - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-05, 12:49   #1
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Smile

JOICO K-PAK VERO - opinie, rady


Szukam i szukam i nie potrafiê znale¼æ zbyt wielu informacji o tej farbie, a chcia³abym j± wypróbowaæ

U¿ywa³ kto¶ mo¿e? Wiecie gdzie j± kupiæ? Jak wychodz± kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty br±z 4A, mam trochê zniszczone w³osy i strasznie bojê siê rudo¶ci oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszê o pomoc
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 19:39   #2
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 4 102
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
Szukam i szukam i nie potrafiê znale¼æ zbyt wielu informacji o tej farbie, a chcia³abym j± wypróbowaæ

U¿ywa³ kto¶ mo¿e? Wiecie gdzie j± kupiæ? Jak wychodz± kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty br±z 4A, mam trochê zniszczone w³osy i strasznie bojê siê rudo¶ci oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszê o pomoc



farby Joico dostaniesz u fryzjera i w internecie. Ja robi³am t± farb± raz i gdyby nie do koñca dobrze wybrany kolor by³abym 100% zadowolona. Kolor d³ugo siê utrzymuje, poza tym farba ma tylko 2% amoniaku wiêc nie niszczy a¿ tak w³osów ja polecam
Manehajera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 20:26   #3
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Manehajera Poka¿ wiadomo¶æ
farby Joico dostaniesz u fryzjera i w internecie. Ja robi³am t± farb± raz i gdyby nie do koñca dobrze wybrany kolor by³abym 100% zadowolona. Kolor d³ugo siê utrzymuje, poza tym farba ma tylko 2% amoniaku wiêc nie niszczy a¿ tak w³osów ja polecam
A jaki utleniacz dodawa³a¶? Czy ten z Joico czy mo¿e byc jakikolwiek inny? ;>
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 21:02   #4
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 4 102
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki utleniacz dodawa³a¶? Czy ten z Joico czy mo¿e byc jakikolwiek inny? ;>

farbowa³am u fryzjera, robi³ 6% wod± tej samej firmy
Manehajera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-05, 21:15   #5
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Manehajera Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am u fryzjera, robi³ 6% wod± tej samej firmy
Zastanawiam siê czy w utleniaczu Joico jest co¶ co jest potrzebne do w³a¶ciwego dzia³ania tej farby, bo zwyk³y 6 % mam w domu
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 09:33   #6
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ja farbowa³am kilka dni temu szamponem tej marki, lini± Chroma. A kolorem "Piasek Pla¿owy". P pierwszym myciu wygl±da na to, ¿e to trwa³y produkt, chyba nie bêdzie znika³ z w³osków z prêdko¶ci± ¶wiat³a. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dok³adnie o taki mi chodzi³o. A za kilka dni bêdê robi³a odrosty, tym razema trwa³± farb± Joico. Dam znaæ, co wysz³o. Ja kupi³am te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztuj± tam po³owê taniej ni¿ na Allegro, ale maj± siedzibê w USA, wiêc przesy³ka idzie d³u¿ej. To by³ mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej bêdzie to wygl±da³o, bo jak wiadomo, do¶wiadczenia ze sklepami w necie bywaj± ró¿ne. Póki co kontakt jest dobry i mi³y.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-13 o 21:56
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-06, 19:13   #7
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
Ja farbowa³am kilka dni temu szamponem tej marki, lini± Chroma. A kolorem "Piasek Pla¿owy". P pierwszym myciu wygl±da na to, ¿e to trwa³y produkt, chyba nie bêdzie znika³ z w³osków z prêdko¶ci± ¶wiat³a. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dok³adnie o taki mi chodzi³o. A za kilka dni bêdê robi³a odrosty, tym razema trwa³± farb± Joico. Dam znaæ, co wysz³o. Ja kupi³am te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztuj± tam po³owê taniej ni¿ na Allegro, ale maj± siedzibê, wiêc przesy³ka idzie d³u¿ej. To by³ mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej bêdzie to wygl±da³o, bo jak wiadomo, do¶wiadczenia ze sklepami w necie bywaj± ró¿ne. Póki co kontakt jest dobry i mi³y.

W³a¶nie wczoraj trafi³am na ich stronê i zastanawiam siê jak to jest z przesy³k±

Ile p³aci³a¶ za przesy³kê z Usa?
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 19:24   #8
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie wczoraj trafi³am na ich stronê i zastanawiam siê jak to jest z przesy³k±

Ile p³aci³a¶ za przesy³kê z Usa?
Jakie¶ 17,50. Jak zrozumia³am, je¶li kupisz farby czy kosmetyki za wymienion± na ich stronie sumê, to czê¶æ drogi przesy³ki masz za darmo. Wiêc te 17,50 to zdaje siê zap³ata czê¶ciowa. Najpierw wysy³aj± z USA wszystkie zamówienia z Polski w postaci przesy³ki zbiorczej. A w Polsce przepakowuj± na przesy³ki indywidualne i rozsy³aj± przez kurierów. To w³a¶nie ta czê¶æ drogi kosztuje wymienion± sumê.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-13, 14:54   #9
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

O jak sie ciesze,ze taki watek jest

Dziewczyny bardzow Was prosze piszcie wszystko co wiecie o farbach i szmponach Joico

Mnie interesuje:
-dark ash blonde
-light ash brown
-medium ash brown
-ash brown

Oczywiscie zastanawiam sie czy farby nie daja rudej poswiaty...

Caluje
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-14, 09:21   #10
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Jak dla mnie ruda po¶wiata ca³kowicie dyskfalifikuje farbê, za du¿o nerwów, czasu, pieniêdzy i zdrowia w³osów straci³am aby siê jej pozbyæ Wiêc równie¿ jestem ciekawa jak to jest z tymi farbami, g³ownie odcieniami popielatymi
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-18, 11:39   #11
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
Ja farbowa³am kilka dni temu szamponem tej marki, lini± Chroma. A kolorem "Piasek Pla¿owy". P pierwszym myciu wygl±da na to, ¿e to trwa³y produkt, chyba nie bêdzie znika³ z w³osków z prêdko¶ci± ¶wiat³a. Daje bardzo, bardzo naturalny efekt jasnego blondu, dok³adnie o taki mi chodzi³o. A za kilka dni bêdê robi³a odrosty, tym razema trwa³± farb± Joico. Dam znaæ, co wysz³o. Ja kupi³am te farby wraz z olejkiem ochronnym Joico w sklepie internetowym Victoria Beauty. Kosztuj± tam po³owê taniej ni¿ na Allegro, ale maj± siedzibê w USA, wiêc przesy³ka idzie d³u¿ej. To by³ mój pierwszy zakup tam, nie wiem, jak dalej bêdzie to wygl±da³o, bo jak wiadomo, do¶wiadczenia ze sklepami w necie bywaj± ró¿ne. Póki co kontakt jest dobry i mi³y.
Kochana ciekawa jestem jak wyszly Ci wloski?


Dziewczyny ja teraz tez chce zamówic te farbe,juz znalazlam w sklepie internetowym.
Waham sie miedzy dark ash blonde a light ash brown

I nie wiem jednego:
JAKI OXYDANT WYBRAC?
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:53   #12
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Odrosty wysz³y bardzo naturalnie, to by³a farba z serii rozja¶niaj±cych naturalny blond z oksydantem 9 %. Zero kurczaka. Ta linia ma jednak sporo amoniaku, na poczatku mocno siê go czuje, ale potem on siê nieco nautralizuje i pojawia siê ³adny zapach samej farbki. Zniszczeñ na w³osach nie widaæ, ale wysuszeniu zapobiegam za pomoc± Hydratora Joico i innych masek. Zamierzam stonowaæ ca³o¶æ w³osów farb± Joico zwyk³±, bez rozja¶niacza, z wod± 6%. To bêdzie jasny be¿. Na razie szkoda mi naruszaæ efekt farbowania Piaskiem Pla¿owym. Po kilku myciach sporo siê rozja¶ni³, ale pozosta³ na w³osach, nadaje bardzo ³adny, ni to ch³odny, ni to ciep³y ton. Taki neutralny. Jak farbnê ca³o¶æ to napiszê, co z t± obiecywan±, obni¿on± zawarto¶ci± amoniaku.
A tak na marginesie, jestem zachwycona poduktami do pielêgnacji w³osów Joico. Mam ten Hydrator i olejek ochronny, cudnie "wyjedwabiaj±" w³oski i daj± im porz±dn± porcjê wilgoci.
Kasiaczku, w jakim sklepie internetowym znalaz³a¶ tê farbê i za ile? Te wybrane przez ciebie odcienie to chyba z wod± 6%.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-18 o 20:56
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-18, 23:18   #13
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
Odrosty wysz³y bardzo naturalnie, to by³a farba z serii rozja¶niaj±cych naturalny blond z oksydantem 9 %. Zero kurczaka. Ta linia ma jednak sporo amoniaku, na poczatku mocno siê go czuje, ale potem on siê nieco nautralizuje i pojawia siê ³adny zapach samej farbki. Zniszczeñ na w³osach nie widaæ, ale wysuszeniu zapobiegam za pomoc± Hydratora Joico i innych masek. Zamierzam stonowaæ ca³o¶æ w³osów farb± Joico zwyk³±, bez rozja¶niacza, z wod± 6%. To bêdzie jasny be¿. Na razie szkoda mi naruszaæ efekt farbowania Piaskiem Pla¿owym. Po kilku myciach sporo siê rozja¶ni³, ale pozosta³ na w³osach, nadaje bardzo ³adny, ni to ch³odny, ni to ciep³y ton. Taki neutralny. Jak farbnê ca³o¶æ to napiszê, co z t± obiecywan±, obni¿on± zawarto¶ci± amoniaku.
A tak na marginesie, jestem zachwycona poduktami do pielêgnacji w³osów Joico. Mam ten Hydrator i olejek ochronny, cudnie "wyjedwabiaj±" w³oski i daj± im porz±dn± porcjê wilgoci.
Kasiaczku, w jakim sklepie internetowym znalaz³a¶ tê farbê i za ile? Te wybrane przez ciebie odcienie to chyba z wod± 6%.
Dzieki Kochana

Ja mieszkam w Anglii i zamawiam farby joico z tej strony:
http://www.myhairandbeauty.co.uk/bra...k-color-system

Ogladalam dzisiaj farby Joico na polskim Allegro i jestem przerazona Farba Joico kosztuje 69 zlotych!!!

Jak to jest mozliwe,ze w Angli kosztuje 7 funtów,czyli mniej wiecej 30zl !!!!
Tak zdzieraja w Polsce?

Zamowie jednak kolor light ash brown 6A i oxydant chyba 6%,nie bedzie za mocny?

A moze podpowiecie mi w jakich proporcjach sie miesza takie farby?

Morellebylabym Ci wdzieczna,gdybys napisala pare slow odnosnie olejku Joico.Wlasnie sie przymierzam sie do kupna.Ale boej sie czy nie bedzie przetluszczal wlosów,albi sie kruszyl

Pozdrawiam
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 07:58   #14
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Kochana

Ja mieszkam w Anglii i zamawiam farby joico z tej strony:
http://www.myhairandbeauty.co.uk/bra...k-color-system

Ogladalam dzisiaj farby Joico na polskim Allegro i jestem przerazona Farba Joico kosztuje 69 zlotych!!!

Jak to jest mozliwe,ze w Angli kosztuje 7 funtów,czyli mniej wiecej 30zl !!!!
Tak zdzieraja w Polsce?

Zamowie jednak kolor light ash brown 6A i oxydant chyba 6%,nie bedzie za mocny?

A moze podpowiecie mi w jakich proporcjach sie miesza takie farby?

Morellebylabym Ci wdzieczna,gdybys napisala pare slow odnosnie olejku Joico.Wlasnie sie przymierzam sie do kupna.Ale boej sie czy nie bedzie przetluszczal wlosów,albi sie kruszyl

Pozdrawiam
Taak, zdzieraj± na Allegro, bo w Polsce ta farba nie jest zbyt powszechna. Ja kupowa³am na Victoria Beauty i tam ceny s± przyja¼niejsze. Dziêki za linka, obadamy. A co do proporcji - zwyk³± mieszamy 1:1, rozja¶niaj±c± 1:2 (jedna tuba+ podwójna porcja oksydantu).
Olejek siê nie kruszy i nie przet³uszcza, w ogóle nie obci±¿a w³osków. Zakocha³am siê w nim.
Woda 6% nie bêdzie za mocna. Nie wiem w jakim stanie s± twoje w³osy, ale je¶li s± podniszczone i np. moæno rozja¶nione, to zwil¿ je, daj farbê na odrost, a przez ostatnie 5 minut farnowania masuj farbê na ca³o¶ci po dodaniu nieco wody. Je¶li s± w dobrj kondycji i nie odbarwione to na ca³o¶ci zostaw farbkê d³u¿ej.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 10:44   #15
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

ZAMÓWILAM

6A light ash brown 2x
oxydant 6% 950ml 1x

Zaplacilam z przesylka 30 funtów.

Wybralam ash light brown,bo pewnie farba wyjdzie ciemniej niz na kolorniku a ja nie chce byc czarna.

Wlosy dwukrotnie rozjasnialam z ciemnego brazu i aktulanie mam na glowie jakis wlasnie light ash brown,ale raczej rudawy i nie bardzo jasny taki sredni i do tego nie równo chwycil

Mam nadzieje,ze mi ta farba wyrówna...

Przerazaja mnie te proporcje 1:1
Juz widze jak odlewam dokladnie 74 ml z opakowania 950 ml
Zapewne cos na robie...

Olejek zakupie koniecznie.

Uzywam teraz calej seri K-pak,tj, szmpon,odzywka,rekonstryk tor i hydrator i uwielbiam
Ale niestety mam wszystko po 100ml ,musze teraz kupic wieksze...
I olejek
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-19, 13:53   #16
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
ZAMÓWILAM

6A light ash brown 2x
oxydant 6% 950ml 1x

Zaplacilam z przesylka 30 funtów.

Wybralam ash light brown,bo pewnie farba wyjdzie ciemniej niz na kolorniku a ja nie chce byc czarna.

Wlosy dwukrotnie rozjasnialam z ciemnego brazu i aktulanie mam na glowie jakis wlasnie light ash brown,ale raczej rudawy i nie bardzo jasny taki sredni i do tego nie równo chwycil

Mam nadzieje,ze mi ta farba wyrówna...

Przerazaja mnie te proporcje 1:1
Juz widze jak odlewam dokladnie 74 ml z opakowania 950 ml
Zapewne cos na robie...

Olejek zakupie koniecznie.

Uzywam teraz calej seri K-pak,tj, szmpon,odzywka,rekonstryk tor i hydrator i uwielbiam
Ale niestety mam wszystko po 100ml ,musze teraz kupic wieksze...
I olejek
Ja te¿ przymierzam siê do kupienia ca³ego zestawu rekonstrukcyjnego, ale muszê najpierw wykoñczyæ maski tego typu które ju¿ mam. A póki co nawil¿am na maxa.
Kup taki pojemnik z miark±, wtedy ³atwo wszystko do¶æ precyzyjnie odmierzyæ. W³a¶nie, jestem ciekawa, jak jasne s± te zwyk³e farbki, bo poziom 9 w Joico to jasny blond, a inne marki oznaczaj± tym numerem bardzo jasny blond, chyba, ¿e cos mi siê pozaj±czkowa³o. Daj znaæ, jak ju¿ siê wymodzisz tym odcieniem.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-19 o 13:54
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-20, 11:49   #17
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Hej Dziewczyny

Wlasnie odebralam paczke z farbami
Ciesze sie jak dziecko

I boje troszke
Zamowilam oxydant 6% ,ale ma on równiez napis 20 volume,nie mam pojecia o co w tym chodzi...

Dam znac jak zafarbuje...

Trzymajcie kciuki,zebym czegos nie narobila
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-20, 13:51   #18
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ocena farbowania farba Joico K-PAK VERO kolor6A light ash brown + oxydant 6%

PLUSY
+tubka starczyla na dlugosc moich pocieniowanych,raczej nie gestych wlosów prawie do lopatek
+konsystencja kremowa-nie splywa z wlosów bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie przesusza wlosów
+mimo wyczuwalnego zapachu amoniaku,farba naprawde nie niszczy wlosów i regeneruje je tak jak zapewnia producent
+wlosy po zafarbowaniu sa zdrowe,bardzo miekkie i blyszczace

MINUSY
-jeden minus za naprawde mocny zapach amoniaku,który az daje po drogach oddechowych w poczatkowej fazie mieszania,pozniej jednak zapach robi sie neutralny



A teraz napisze Wam nieco wiecej o efekcie kolorystycznym
Przed zakupem farby skontaktowalam sie z kobieta,która sprzedaje farby Joico w Polsce.Powiedziala,ze kolory wychodza ciemniej niz na kolorniku oraz,ze do odcienia 6A powinnam uzyc oxydanta 6%.Tak wiec zrobilam.

Z efektu kolorystycznego jest srednio zadowolona.
Przyblizajac Wam mój stan wlosów:mialam ciemny braz który rozjasnialam dwukrotnie naturalnymi farbami Sanotint,a pozniej farbowalam Sanotint ash brown.W efekcie moje wlosy byly cale jakby w baleyage,nie lapia równo i mialy cala game brazów i rudosci.

Na takie wlosy polozylam farbeJoico LGHT ASH BROWNz nadzieja,ze wlosy bede miala ciemne,wyrównane bez sladu rudosci
Tak sie jednak nie stalo.
Farba stonowala wlosy,delikatnie,powtarza m delikatnie przyciemnila,a odrosty niestety nie sa ciemniejsze.Poza tym nie zrównala mi kolororu
Nadal mam wlosy niejednolite z czego jestem bardzo nie zadowolona,ale to nie wina farby Joico tylko mojego eksperymentowania z wlosami.

Farbe JOICO VERO K-PAK z calego serduszka polecam

A gdyby któras z Was miala jakis "zloty pomysl" jak zrównac kolor na wlosach byla bym wdzieczna


Buziaki!!
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-20, 20:30   #19
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ocena farbowania farba Joico K-PAK VERO kolor6A light ash brown + oxydant 6%

PLUSY
+tubka starczyla na dlugosc moich pocieniowanych,raczej nie gestych wlosów prawie do lopatek
+konsystencja kremowa-nie splywa z wlosów bardzo dobrze sie rozprowadza
+nie przesusza wlosów
+mimo wyczuwalnego zapachu amoniaku,farba naprawde nie niszczy wlosów i regeneruje je tak jak zapewnia producent
+wlosy po zafarbowaniu sa zdrowe,bardzo miekkie i blyszczace

MINUSY
-jeden minus za naprawde mocny zapach amoniaku,który az daje po drogach oddechowych w poczatkowej fazie mieszania,pozniej jednak zapach robi sie neutralny



A teraz napisze Wam nieco wiecej o efekcie kolorystycznym
Przed zakupem farby skontaktowalam sie z kobieta,która sprzedaje farby Joico w Polsce.Powiedziala,ze kolory wychodza ciemniej niz na kolorniku oraz,ze do odcienia 6A powinnam uzyc oxydanta 6%.Tak wiec zrobilam.

Z efektu kolorystycznego jest srednio zadowolona.
Przyblizajac Wam mój stan wlosów:mialam ciemny braz który rozjasnialam dwukrotnie naturalnymi farbami Sanotint,a pozniej farbowalam Sanotint ash brown.W efekcie moje wlosy byly cale jakby w baleyage,nie lapia równo i mialy cala game brazów i rudosci.

Na takie wlosy polozylam farbeJoico LGHT ASH BROWNz nadzieja,ze wlosy bede miala ciemne,wyrównane bez sladu rudosci
Tak sie jednak nie stalo.
Farba stonowala wlosy,delikatnie,powtarza m delikatnie przyciemnila,a odrosty niestety nie sa ciemniejsze.Poza tym nie zrównala mi kolororu
Nadal mam wlosy niejednolite z czego jestem bardzo nie zadowolona,ale to nie wina farby Joico tylko mojego eksperymentowania z wlosami.

Farbe JOICO VERO K-PAK z calego serduszka polecam

A gdyby któras z Was miala jakis "zloty pomysl" jak zrównac kolor na wlosach byla bym wdzieczna


Buziaki!!
Nie martw siê, poczekaj kilka dni z ocen± koloru, niech on ule¿y siê i utleni, wtedy ujawni± siê w pe³ni jego w³a¶ciwo¶ci. A co do nierówno¶ci koloru - fakt, je¶li podniszczymy w³osy, to tak ³apie - ciemniej. W dodatku mia³a¶ na pasmach ciemny br±z. Wa¿ne, ¿e nie z³apa³ ci miejscami na czarny - to ju¿ dobrze ¶wiadczy o farbie Joico. No i nie ma cudu, aby przy pozosta³o¶ciach baleja¿u da³o jednolity efekt, wiem to od fryzjerki. W takich przypadkach trzeba najpierw zagrunntowac w³osy i dopiero na to daje siê wybrany odcieñ. Ale z tych ciemniejszych partii, czyli z d³ugo¶ci, kolor po kilka myciach siê wyp³ucze i najprawdopodobniej bêd± one podobne jak na odro¶cie. To vol. 20 to po prostu 6% po inszemu, vol. 30 to 9% itd.
Dziêki za ogólny opis farbki. Czyli amoniakusem wali tak jak przy rozja¶niaj±cej. No, ale trudno, przynajmniej efekt bêdzie trwa³y, trwalszy ni¿ przy farbie bezamoniakowej. Wa¿ne, ¿e nie wysusza za bardzo. W przysz³ym tygodniu dostanê swój jasny, be¿owy blond, zobaczê jak u mnie siê sprawdzi.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:25
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 20:48   #20
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Mam jeszcze jedna tubke 6A.
Zobacze jak sie bedzie splukiwal.

Ewentualnie zaryzykuje i kupie farbe ton ciemniejsza czyli medium as brown.

Zalezy mi na zrównaniu koloru.

Wlasnie latam po internecie i zamawiam znowu serie z szamponem itd k-pak,wlasnie znalazlam olejek za 11 funtów,czyli ok 50zl.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-21, 17:47   #21
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

A co powiecie o rekonstruktorze i hydratorze K-Pak?

Mam bardzo wysuszone w³osy, z zakupu tej farby zrezygnowa³am póki co poniewa¿ zafarbowa³am w³osy na czarno inn± farb±, a w tej kusi³ mnie kolor ciemny popielaty br±z. No mo¿e kiedy indziej

Szukam teraz czego¶ mocnego do regeneracji i nawil¿enia, w³osy wczesniej mia³am rozja¶niane i to niestety odbi³o siê na ich kondycji
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-22, 09:00   #22
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie o rekonstruktorze i hydratorze K-Pak?

Mam bardzo wysuszone w³osy, z zakupu tej farby zrezygnowa³am póki co poniewa¿ zafarbowa³am w³osy na czarno inn± farb±, a w tej kusi³ mnie kolor ciemny popielaty br±z. No mo¿e kiedy indziej

Szukam teraz czego¶ mocnego do regeneracji i nawil¿enia, w³osy wczesniej mia³am rozja¶niane i to niestety odbi³o siê na ich kondycji
W tym watku dziewczyny pisza o serii K PAK,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524972

Na KWC jest równiez duzo opini.

Jesli bedziesz miala jakies konkretne pytania-pisz.

Pozdrawiam niedzielnie
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-22, 15:08   #23
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

No i jestem po farbowaniu ca³o¶ci jasnym, be¿owym blondem. Jestem bardzo zadowolona zarówno z pielêgnacyjnych w³a¶ciwo¶ci, jak i koloru. Wyszed³ delikatnie s³onecznie, tak w sam raz, aby o¿ywiæ buziê w typie wiosny, czyli moj±. Ale nie jest super cep³y, ch³odny zdecydowanie tez nie, taki neutralny, co najbardziej lubiê. Takiego koloru w³osy mia³a moja lalka, nie wiedzia³am, ¿e to tak ³atwo osi±gn±æ taki "ksiê¿niczkowaty" blond, bardzo
elegancki. A teraz o samej farbce. W porówaniu z Kolestonem czy Majirel pachnie fio³kami. Amoniak nie jest zbyt agresywny, o wiele mniej iwazyjny ni¿ w serii rozja¶niaj±cej. Zapach jest z gatunku netralnych, nic na si³ê. Absolutnie mi nie przeszkadza³ tym bardziej, ¿e nie zosta³ na w³osach po zmyciu farby. A jest ona ¶rednio gêsta, nie tak "kleista" jak Koleston, za to bardzo, bardzo tre¶ciwa. Czuje siê, ¿e ma w sobie jakie¶ sk³adniki pielêgnacyjne, w³osy po umyciu by³y miêkkie i nie wypadaj±. Teraz bêdê tylko obserwowa³a jak Joico siê sp³ukuje. Koleston jest bardzo trwa³y, co pozwala³o mi na farbowanie tylko odrostów. Je¶li w tym przypadku bêdzie tak samo to zostajê przy Joico. Jest szansa, ¿e siê polubimy.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2011-05-22 o 15:09
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 06:37   #24
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
W tym watku dziewczyny pisza o serii K PAK,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524972

Na KWC jest równiez duzo opini.

Jesli bedziesz miala jakies konkretne pytania-pisz.

Pozdrawiam niedzielnie

Mam konkretne pytanie

Zainwestowaæ na pocz±tek w sam hydrator 250 ml czy hydrator i rekonstruktor po 100 ml??

Cenowo wyjdzie praktycznie to samo.

Dlatego zastanawiam siê czy rekonstruktor jest wart kupienia
Bo hydrator wypróbujê napewno
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 09:22   #25
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam konkretne pytanie

Zainwestowaæ na pocz±tek w sam hydrator 250 ml czy hydrator i rekonstruktor po 100 ml??

Cenowo wyjdzie praktycznie to samo.

Dlatego zastanawiam siê czy rekonstruktor jest wart kupienia
Bo hydrator wypróbujê napewno
Hej

Co do rekonstruktora-to zalezy czy chcesz stosowac go z cala seria.

Dziewczyny pisaly,ze nie powinno sie go stosowac osobno,tylko trzeba stosowac sie zalecen producenta:

1) szampon masowac 5min
2)odzywka na chwile i splukac
3)rekonstruktor 5 min,nie wolno dluzej
4)hydrator

Ja osobiscie trzymam sie calego zestawu i jestem zadowolona,choc wiadomo,ze martwy wlos nie zmartwychwstanie:rolleyes :

Spróbuj moze na poczatek cala serie po 100ml,a pozniej sama zdecydujesz.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 20:49   #26
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Co do rekonstruktora-to zalezy czy chcesz stosowac go z cala seria.

Dziewczyny pisaly,ze nie powinno sie go stosowac osobno,tylko trzeba stosowac sie zalecen producenta:

1) szampon masowac 5min
2)odzywka na chwile i splukac
3)rekonstruktor 5 min,nie wolno dluzej
4)hydrator

Ja osobiscie trzymam sie calego zestawu i jestem zadowolona,choc wiadomo,ze martwy wlos nie zmartwychwstanie:rolleyes :

Spróbuj moze na poczatek cala serie po 100ml,a pozniej sama zdecydujesz.
Dziêkujê za rade
Najprawdopodobniej tak w³a¶nie zrobiê.
Chyba ¿e fundusze nie pozwol±, to wezmê na poczatek hydrator i rekonstruktor, to prawda ze nie powinno sie go stosowac osobno, ale wyczyta³am, ¿e konieczny jest po nim hydrator. Szampon i odzywka pewnie mog³y by byc inne, ale mo¿e warto chocia¿ wypróbowaæ ca³y zestaw
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 21:07   #27
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za rade
Najprawdopodobniej tak w³a¶nie zrobiê.
Chyba ¿e fundusze nie pozwol±, to wezmê na poczatek hydrator i rekonstruktor, to prawda ze nie powinno sie go stosowac osobno, ale wyczyta³am, ¿e konieczny jest po nim hydrator. Szampon i odzywka pewnie mog³y by byc inne, ale mo¿e warto chocia¿ wypróbowaæ ca³y zestaw
Wiesz,ponoc szampon otwiera luski wlosa i przygotowywuje je do dalszych zabiegów.
Sprób zestaw po 100ml.

Od dzisiaj jesten równiez posiadaczka K PAK oil i jest naprawde swietny.
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-31, 06:28   #28
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz,ponoc szampon otwiera luski wlosa i przygotowywuje je do dalszych zabiegów.
Sprób zestaw po 100ml.

Od dzisiaj jesten równiez posiadaczka K PAK oil i jest naprawde swietny.
Ok, przekona³a¶ mnie
Adrienne92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-24, 15:09   #29
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Poka¿ wiadomo¶æ
Szukam i szukam i nie potrafiê znale¼æ zbyt wielu informacji o tej farbie, a chcia³abym j± wypróbowaæ

U¿ywa³ kto¶ mo¿e? Wiecie gdzie j± kupiæ? Jak wychodz± kolory? ;>

Mnie interesuje ciemny popielaty br±z 4A, mam trochê zniszczone w³osy i strasznie bojê siê rudo¶ci oraz bardzo sztucznego koloru

Bardzo proszê o pomoc
Kochana czy zafarbowalas juz wlosy ciemnym popielatym brazem?
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znik±d.
Co¶ z nieba mamy w sobie.
Co¶ z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-20, 17:36   #30
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ja farbujê sobie 3A i wychodzi baaaardzo ciemny gorzki br±z, ale nie czarny wiêc jestem bardzo zadowolona. Trzyma siê do nastêpnej koloryzacji. Farbujê na 3% i nawet j± trochê rozcieñczam wod± destylowan±. Jeden minus maj± te farby....lubi± "gry¼æ" siê z innymi farbami i po pierwszym zastosowaniu przez miesi±c nie mog³am daæ sobie rady z w³osami tak dosta³y popaliæ. Teraz ju¿ siê przyzwyczai³y.

Mo¿esz je zamówiæ na allegro albo w sklepie Victoria's Beauty, ale w tej drugiej opcji bardzo d³ugo czeka siê na przesy³kê.
Anq26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-05 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.