Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-23, 16:39   #1381
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mój przyjaciel sobie robi³. Za pierwszym razem w³osy super. Za drugim stan ¶redni. Za trzecim guma i siano. Tez siê na pewno nie skuszê. Lubiê swoje fale, tak poza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Mnie kiedy¶ kusi³o to keratynowe prostowanie, ale w³a¶nie ba³am siê, ¿e zniszczê tylko sobie w³osy. Bardzo lubiê swoje fale, i podoba mi siê tak jest jest.

Cytat:
Napisane przez Kingasbox Poka¿ wiadomo¶æ
Za ka¿dym razem jak zawitam na wiza¿ jestem w ciê¿kim szoku.. Dziewczyny ale wy macie tempo xD
Muszê siê wreszcie zebraæ i wrzuciæ nowe zdjêcia, chocia¿ teraz mam wra¿enie, ¿e nie bardzo jest jaka¶ ró¿nica albo ja przynajmniej nie widzê, ¿eby ros³y : / Zaczê³am u¿ywaæ Jantaru i CZEKAM (mo¿e za bardzo siê przygl±dam i dlatego nie widzê).

Te¿ tak macie, ¿e te w³osy co odrastaj± wydaj± wam siê takie.. szare : /?
Kiedy¶ mia³y chyba ³adniejszy kolor te moje naturalki..
Wrzucaj zdjêcia! Chêtnie zobaczymy

Na pocz±tku zawsze odrost wydaje siê szary i nijaki, potem kolor siê klaruje
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-23, 17:19   #1382
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

o matko, dziewczyny, ile postów produkujecie podczytujê was ci±gle ale przez tel to zanim siê zabiorê ¿eby co¶ odpisaæ.. od¶wie¿am a tu ju¿ piêæ nowych wpisów

Sapphiere_Alice ale masz d³uga¶ny odrost jak na 1,5 roku! mój zdecydowanie krótszy mimo ¿e zapuszczam d³u¿ej :< i kolor naturalek masz przepiêkny, ja ju¿ bym ¶ciê³a wszystkie farbowañce na Twoim miejscu, ale rozumiem, wiem jak to jest mieæ d³ugie w³osy..

Eirin Twoje w³osy z ka¿dym miesi±cem s± coraz piêkniejsze, wiesz? wyrzuæ tê prostownicê ju¿ ca³kiem, bo takie powywijane maj± mega urok lekko falniête podobaj± mi siê zdecydowanie naajbardziej

Kingasbox tak, ale to chyba normalne, ¿e siê takie wydaj± szare na pocz±tku. nie ma siê co przejmowaæ, kolor bêdzie siê jeszcze zmienia³ i zmienia³.. wrzuæ nam zdjêcia koniecznie jak bêdziesz mog³a
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-23, 17:29   #1383
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
o matko, dziewczyny, ile postów produkujecie podczytujê was ci±gle ale przez tel to zanim siê zabiorê ¿eby co¶ odpisaæ.. od¶wie¿am a tu ju¿ piêæ nowych wpisów

Eirin Twoje w³osy z ka¿dym miesi±cem s± coraz piêkniejsze, wiesz? wyrzuæ tê prostownicê ju¿ ca³kiem, bo takie powywijane maj± mega urok lekko falniête podobaj± mi siê zdecydowanie naajbardziej

Hahahaha mam to samo, czytam sobie posty w pracy na szybko i my¶lê co by komu odpisaæ, przychodzê do domu, patrzê a tam nowe 2 strony postów i w efekcie albo nikomu nic nie odpisuje albo na jeden z ostatnich postów bo reszty ju¿ nie pamiêtam/ nie ogarniam itd ;P

Dziêkujê Ci za komplementy Dzisiaj wysuszy³am sobie w³osy na dyfuzor i zabra³am grzywkê z czo³a, zrobi³am sobie zdjêcie dla T¿ i mu wys³a³am wersjê lokowano gniecion± ... w zamian dosta³am komplementów takich ¿e hoho a najlepsze na koñcu "wygladaj tak dla mnie"

Szykuje mi siê kolejne denko, w koñcu !!!!
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-23, 17:36   #1384
Kingasbox
Raczkowanie
 
Avatar Kingasbox
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Kurczê, zanim zd±¿y³am odpisaæ dosz³y 2 strony xD Wow.

Chardon co to s± te gor±ce no¿yczki? U mnie te¿ jest du¿y kontrast bo farbowane maj± ¿ó³tawy blond kolor i wygl±daj± jaskrawo w porównaniu z moim naturalnym szarym br±zem (tzw mysim xD).

Swan999 jutro poproszê ch³opaka ¿eby mi zrobi³ zdjêcia z ty³u
__________________
Mój >> blog lifestylowy <<
Nie znam siê to siê wypowiem.
Internetowy ekshibicjonista.
Kingasbox jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 13:42   #1385
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomo¶ci: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kingasbox Poka¿ wiadomo¶æ
Chardon co to s± te gor±ce no¿yczki?
Fryzjer ¶cina Ci w³osy gor±cymi no¿yczkami. Dos³ownie Przed ¶ciêciem trzeba je nagrzaæ pod³±czaj±c do pr±du (one s± na kablu, elektryczne). Dziêki temperaturze ostrza jednocze¶nie skracaj± i uszczelniaj± koñcówkê w³osa. U mnie to siê super sprawdza i zapobiega rozdwajaniu.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 13:46   #1386
Sapphiere_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Sapphiere_Alice
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Podcielam koncowki ,ale bardzo, bardzo leciutko, w sumie tylko te straki najbardziej wiszace, koncowki badz co badz wciaz sa zniszczone, ale czuje, ze sa przyjemniejsze w dotyku. Wrzucam zdjecia z przodu robione telefonem ,bo innych nie posiadam na ostatnim zdjeciu mozna zobaczyc kawalek naturalek W sumie wlasnie moglabym juz sciac te farbowane, ale no nie potrafie Zle bym sie czula w krotszych wlosach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (107,2 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hair2.jpg (100,1 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (75,8 KB, 49 za³adowañ)
__________________
''Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, ¿e jego osi±gniêcie wymaga czasu. Czas i tak up³ynie''

Zapuszczam naturalne w³osy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 16:38   #1387
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Siemiê, kozieradka i Doppel. Ma zadzia³aæ;p

Wys³ano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 17:45   #1388
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Poka¿ wiadomo¶æ
Podcielam koncowki ,ale bardzo, bardzo leciutko, w sumie tylko te straki najbardziej wiszace, koncowki badz co badz wciaz sa zniszczone, ale czuje, ze sa przyjemniejsze w dotyku. Wrzucam zdjecia z przodu robione telefonem ,bo innych nie posiadam na ostatnim zdjeciu mozna zobaczyc kawalek naturalek W sumie wlasnie moglabym juz sciac te farbowane, ale no nie potrafie Zle bym sie czula w krotszych wlosach.
Ciachnê³abym jeszcze minimum 2-3cm, to nie jest du¿o, w³osy wci±¿ bêd± d³ugie, a zapobiegniesz zniszczeniom w górê id±cym.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:26   #1389
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sapphiere_Alice zgadzam siê z TheUnlike ja ciachne³am i naprawde widze ró¿nicê a Ty w³osy i tak masz bardzo d³ugie, jesli Ci szybko rosn± to równie szybko "odrobisz straty" BTW w³oski masz ¶liczne
u mnie dziewczyny pojawi³ siê "gul" nie wiem jak to nazwaæ, dawno takiego czego¶ nie mia³am na buzi, to chyba efekt brania CP,pisze chyba bo mam tez okres i byc moze to dlatego takie cos mi wyskoczy³o
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 19:29   #1390
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Wrzucam w³osy po obciêciu. Po wyj¶ciu od fryzjera by³y oczywi¶cie prawie idealne, ale po umyciu jak widaæ koszmar Na zdjêciu s± tylko umyte i wysuszone. Nie s± wyprostowane bo ju¿ dzi¶ nie mam si³y, a mam okazje do zrobienia fotki.
Ró¿nica naturalek a farbowanych jest wrêcz niedoopisania pod ka¿dym wzglêdem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02678 (Kopiowanie).jpg (38,7 KB, 51 za³adowañ)
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:36   #1391
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam w³osy po obciêciu. Po wyj¶ciu od fryzjera by³y oczywi¶cie prawie idealne, ale po umyciu jak widaæ koszmar Na zdjêciu s± tylko umyte i wysuszone. Nie s± wyprostowane bo ju¿ dzi¶ nie mam si³y, a mam okazje do zrobienia fotki.
Ró¿nica naturalek a farbowanych jest wrêcz niedoopisania pod ka¿dym wzglêdem.
¦liczno¶ci
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 20:53   #1392
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

te¿ jak ja codziennie robicie sobie fotki, nawet i kamer± z tel i kontrolujecie czy przypadkiem odrost nie jest wiêkszy? :P
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:57   #1393
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahaha mam to samo, czytam sobie posty w pracy na szybko i my¶lê co by komu odpisaæ, przychodzê do domu, patrzê a tam nowe 2 strony postów i w efekcie albo nikomu nic nie odpisuje albo na jeden z ostatnich postów bo reszty ju¿ nie pamiêtam/ nie ogarniam itd ;P

Dziêkujê Ci za komplementy Dzisiaj wysuszy³am sobie w³osy na dyfuzor i zabra³am grzywkê z czo³a, zrobi³am sobie zdjêcie dla T¿ i mu wys³a³am wersjê lokowano gniecion± ... w zamian dosta³am komplementów takich ¿e hoho a najlepsze na koñcu "wygladaj tak dla mnie"
ojejj, a¿ chce siê zapuszczaæ! bardzo mi³o z jego strony. kiepskie s± sytuacje, gdy T¿ owi nie podobaj± siê naturalki.. sama mam znajom±, która od lat rozja¶nia w³osy na jasny blond i kilka razy próbowa³a wróciæ do swojego koloru, ale jej ch³opak kocha jej platynowe w³osy :/ i ona zawsze do tej nieszczêsnej platyny wraca..

Sapphiere_Alice super, ¿e podciê³a¶, niby odrobinê a ju¿ widaæ ¿e w³osy siê lepiej prezentuj±. ale ja te¿ uwa¿am ¿e mog³aby¶ podci±æ jeszcze kilka centymetrów zawsze mo¿esz podci±æ np. za tydzieñ czy dwa, je¶li za jednym razem to za du¿o. jednak rozumiem, jak to jest mieæ d³ugie w³osy..

monika1983k o niee, taki du¿y podskórny potworek? :< mia³am takie po wiesio³ku, na ca³ej linii ¿uchwy, s± straszne i dlatego te¿ ci±gle bojê siê siêgn±æ po CP.. daj koniecznie znaæ czy pojawi siê wiêcej

I ona Twoje naturalki piêknie siê prezentuj±, a w porównaniu do farbowañców to ju¿ w ogóle niebo i ziemia
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:59   #1394
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moje dwa miesi±ce (prawie) bez farby
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150224_155508.jpg (90,7 KB, 53 za³adowañ)
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 20:59   #1395
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jak ja codziennie robicie sobie fotki, nawet i kamer± z tel i kontrolujecie czy przypadkiem odrost nie jest wiêkszy? :P
haha, ja codziennie rano ogl±dam te w³osy i patrzê czy ju¿ nadaj± siê do ¶ciêcia mo¿e? czy odrost urós³? ale wci±¿ mi za ma³o.. mam dni gdy tego nie robiê, ale ostatnio przyznajê siê, ¿e co¶ siê niecierpliwiê
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:01   #1396
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
haha, ja codziennie rano ogl±dam te w³osy i patrzê czy ju¿ nadaj± siê do ¶ciêcia mo¿e? czy odrost urós³? ale wci±¿ mi za ma³o.. mam dni gdy tego nie robiê, ale ostatnio przyznajê siê, ¿e co¶ siê niecierpliwiê
odk±d siê zdecydowa³am na naturalki to w kó³ko z kamer± latam... oby mi przesz³o
LoveMessages jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:14   #1397
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jak ja codziennie robicie sobie fotki, nawet i kamer± z tel i kontrolujecie czy przypadkiem odrost nie jest wiêkszy? :P
Ja codziennie nie robiê bo wtedy nie widzê ró¿nicy i to mo¿e do³owaæ. Robiê raz na dwa miesi±ce i wtedy sie zachwycam przyrostem bo wtedy jest widoczny tzn widoczny jest ju¿ po miesi±cu ;D ale po dwóch jest jeszcze lepszy i mi bardziej humor poprawia
Gratuluje 2 miesiecy ³adny odro¶cik siê pokazuje

I ona Super masz te w³oski i odrost taki duuzi

Alice Dobrze, ze zdecydowa³a¶ siê podci±æ w³osy, jednak te¿ jestem zdania, ¿e jak na Twoj± d³ugo¶æ w³osów to za ma³o aby pozbyæ siê zniszczeñ a dodatkowe 2cm nie zrobi± Tobie ró¿nicy (zmierz sobie 4 kratki w zeszycie i przy³ó¿ do koñców a potem sama sobie odpowiedz, czy bêdziesz mia³a bez tych 2 cm ju¿ krótkie w³osy ;P ) a w³osom na pewno znaczn± ró¿nicê zrobi.

Mia³am dzisiaj szkolenie z Loreala w pracy i w³a¶nie by³ poruszany w±tek tego, ¿e kobiety na si³ê trzymaj± zniszczone w³osy bo zapuszczaj± a potem p³acz±, ¿e im "w ogóle w³osy nie rosn±" Tzn rosn±, ale to co uro¶nie, to siê zaraz wykruszy i d³ugo¶æ taka sama, niestety. Maj±c zdrowe koñæe mo¿na dopiero zapuszczaæ w³osy i wtedy cm przybywaj± jak szalone, z chorymi / martwymi koñcami nie wiele siê zrobi bo abo to co uro¶nie sie wykruszy, albo wykruszy siê wiêcej ni¿ uro¶nie i z czasem w³osów ubywa na koñcach i robi± siê co raz bardziej przerzedzone ( tak jak by³o kiedy¶ u mnie) albo uro¶nie 2cm a odpadnie 1,5 cm ;D i jest 0.5 na plusie
Dla mnie to logiczne i nie potrzebowa³am poruszania tego w±tku na szkoleniu, ale moja "kole¿anka " z pracy która w³osy ma dos³ownie ZJARANE od rozja¶niacza i codziennego prostowania uwa¿a, ¿e jak nie bêdzie ¶cinaæ to jej urosn± szybciej d³ugie, a codziennie jej obieramy z ty³u bluzkê z w³osów bo ju¿ od samego chodzenia i ocierania w³osami o bluzkê jej odpadaj± ... a co siê dzieje podczas mycia i suszenia i o zgrozo... prostowania... to ja ju¿ nie chcê my¶leæ.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:17
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:22   #1398
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja codziennie nie robiê bo wtedy nie widzê ró¿nicy i to mo¿e do³owaæ. Robiê raz na dwa miesi±ce i wtedy sie zachwycam przyrostem bo wtedy jest widoczny tzn widoczny jest ju¿ po miesi±cu ;D ale po dwóch jest jeszcze lepszy i mi bardziej humor poprawia
Gratuluje 2 miesiecy ³adny odro¶cik siê pokazuje

I ona Super masz te w³oski i odrost taki duuzi

Alice Dobrze, ze zdecydowa³a¶ siê podci±æ w³osy, jednak te¿ jestem zdania, ¿e jak na Twoj± d³ugo¶æ w³osów to za ma³o aby pozbyæ siê zniszczeñ a dodatkowe 2cm nie zrobi± Tobie ró¿nicy (zmierz sobie 4 kratki w zeszycie i przy³ó¿ do koñców a potem sama sobie odpowiedz, czy bêdziesz mia³a bez tych 2 cm ju¿ krótkie w³osy ;P ) a w³osom na pewno znaczn± ró¿nicê zrobi.

Mia³am dzisiaj szkolenie z Loreala w pracy i w³a¶nie by³ poruszany w±tek tego, ¿e kobiety na si³ê trzymaj± zniszczone w³osy bo zapuszczaj± a potem p³acz±, ¿e im "w ogóle w³osy nie rosn±" Tzn rosn±, ale to co uro¶nie, to siê zaraz wykruszy i d³ugo¶æ taka sama, niestety. Maj±c zdrowe koñæe mo¿na dopiero zapuszczaæ w³osy i wtedy cm przybywaj± jak szalone, z chorymi / martwymi koñcami nie wiele siê zrobi bo abo to co uro¶nie sie wykruszy, albo wykruszy siê wiêcej ni¿ uro¶nie i z czasem w³osów ubywa na koñcach i robi± siê co raz bardziej przerzedzone ( tak jak by³o kiedy¶ u mnie) albo uro¶nie 2cm a odpadnie 1,5 cm ;D i jest 0.5 na plusie
Dla mnie to logiczne i nie potrzebowa³am poruszania tego w±tku na szkoleniu, ale moja "kole¿anka " z pracy która w³osy ma dos³ownie ZJARANE od rozja¶niacza i codziennego prostowania uwa¿a, ¿e jak nie bêdzie ¶cinaæ to jej urosn± szybciej d³ugie, a codziennie jej obieramy z ty³u bluzkê z w³osów bo ju¿ od samego chodzenia i ocierania w³osami o bluzkê jej odpadaj± ... a co siê dzieje podczas mycia i suszenia i o zgrozo... prostowania... to ja ju¿ nie chcê my¶leæ.
Ja to widzê ¶wietnie po grzywce. Podcinam j± co 2 tygodnie i ro¶nie o niebo szybciej od reszty w³osów
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:33   #1399
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dzieki dziewczyny za mi³e s³owe. Nawet nie macie pojêcia jak bardzo motywuj± mnie moje naturalki, czuje tak ogromn± ró¿nicê w dotyku tych w³osów, ¿e sama jestem w szoku, ¿e moje farbowañce sa do tego stopnia zniszczone. Ale jak mówi przys³owie - nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem, przynajmniej skutecznie zniechêca mnie ich widok do siêgania po farbê

Eirin ostatnio w³asnie pisa³am, ¿e moja fryzjerka mi zrobi³a wyk³ad w³asnie na ten temat, ¿e pierwsze siê doprowadza w³osy do porz±dku a potem zapuszcza. Mo¿e by³a na takim samym szkoleniu

LoveMessages piêkne masz w³osy i takie d³ugie hehe takie codzienne patrzenie na odrost to chyba jake¶ zapuszczeniowe zboczenie jest
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 21:37   #1400
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

My nie mieli¶my z tego szkolenia a z koloryzacji i tylko siê wywi±za³ taki w±tek poboczny jak szkoleniowiec zobaczy³a w,jakim stanie ma "kole¿anka " w³osy, a jeste¶my salonem expert i powinny¶my raczej byæ wizytówk± loreala i salonu. Zaproponowala jej, ¿eby regularnie ¶cinala po cm bo to wygl±da jak wata ale ona uparci twierdzi ze nie mo¿e, bo zapuszcza :-D w takim tempie ona nadal bêdzie mia³a do ramion a ja ju¿ do pasa. Dziwne bo ona w salonie pracuje od 20 lat i jest taka " niedouczona" jako fryzjerka, az dziw bierze.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:41   #1401
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
My nie mieli¶my z tego szkolenia a z koloryzacji i tylko siê wywi±za³ taki w±tek poboczny jak szkoleniowiec zobaczy³a w,jakim stanie ma "kole¿anka " w³osy, a jeste¶my salonem expert i powinny¶my raczej byæ wizytówk± loreala i salonu. Zaproponowala jej, ¿eby regularnie ¶cinala po cm bo to wygl±da jak wata ale ona uparci twierdzi ze nie mo¿e, bo zapuszcza :-D w takim tempie ona nadal bêdzie mia³a do ramion a ja ju¿ do pasa. Dziwne bo ona w salonie pracuje od 20 lat i jest taka " niedouczona" jako fryzjerka, az dziw bierze.
Masz racje, ale ja my¶lê, ¿e to jest spowodowane tym, ¿e dla niektórych kobiet d³ugie w³osy s± po prostu marzeniem, a z marzeñ ciê¿ko siê rezygnuje. I czasami w³a¶nie nie s³ucha siê innych i nie widzi tego co tak naprawdê widz± inni
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:46   #1402
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moim marzeniem tez sa, dlatego obcinalam rok temu od grydnia do maja po 2-3cm miesiecznie, a w maju nawet 2 razy ciê³am (powiedzialam kole¿ance ¿eby uciê³a 1cm a ona 1cm obciê³am i musia³am pare dni pozniej poprosiæ o jeszcze 3 haha) , ¿eby zaczê³y zyskiwac na d³ugo¶ci, no niestety, nie mo¿na mieæ wszystkiego. Teraz na szczê¶cie pozby³am siê najwiêkszych zniszczeñ i w³oski odwdziêczaj± mi siê tym ¿e s± co raz to d³u¿sze i trzymam kciuki za wszystkie zapuszczalskie zeby rosly im w³oski jak najszybciej :-*
ale tylko te na g³owie
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:48
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:49   #1403
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Trzeba po prostu sobie do u¶wiadomiæ i wtedy spadaja klapki z oczu

hahaha masz racje oby tylko te ros³y szybko
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:53   #1404
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Poka¿ wiadomo¶æ
Podcielam koncowki ,ale bardzo, bardzo leciutko, w sumie tylko te straki najbardziej wiszace, koncowki badz co badz wciaz sa zniszczone, ale czuje, ze sa przyjemniejsze w dotyku. Wrzucam zdjecia z przodu robione telefonem ,bo innych nie posiadam na ostatnim zdjeciu mozna zobaczyc kawalek naturalek W sumie wlasnie moglabym juz sciac te farbowane, ale no nie potrafie Zle bym sie czula w krotszych wlosach.
Masz piêkne w³osy, ale te¿ uwa¿am, ¿e chocia¿ te 2-3cm przyda³oby siê jeszcze ciachn±æ.

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie dziewczyny pojawi³ siê "gul" nie wiem jak to nazwaæ, dawno takiego czego¶ nie mia³am na buzi, to chyba efekt brania CP,pisze chyba bo mam tez okres i byc moze to dlatego takie cos mi wyskoczy³o
Mnie gule wyskakiwa³y w³a¶nie po CP.

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucam w³osy po obciêciu. Po wyj¶ciu od fryzjera by³y oczywi¶cie prawie idealne, ale po umyciu jak widaæ koszmar Na zdjêciu s± tylko umyte i wysuszone. Nie s± wyprostowane bo ju¿ dzi¶ nie mam si³y, a mam okazje do zrobienia fotki.
Ró¿nica naturalek a farbowanych jest wrêcz niedoopisania pod ka¿dym wzglêdem.
Bardzo ³adnie A naturalki widaæ, ¿e piêkne i zdrowe


Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
Moje dwa miesi±ce (prawie) bez farby
Piêkne naturalki siê pojawiaj±

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Eirin ostatnio w³asnie pisa³am, ¿e moja fryzjerka mi zrobi³a wyk³ad w³asnie na ten temat, ¿e pierwsze siê doprowadza w³osy do porz±dku a potem zapuszcza. Mo¿e by³a na takim samym szkoleniu
Dla mnie to oczywiste Ciachnê³am porz±dnie i dopiero zaczê³am zapuszczanie
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 21:56   #1405
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

W³a¶nie prze¿y³am za³amanie nerwowe. Zostawi³am krêcone w³osy i co wysz³o? Farbowañce jak zwykle ¶liczny skrêt, ale najni¿sza warstwa naturalna - puch, wyprost, sodoma i gomora. Wygl±daj± jakby od 10 lat no¿yczek nie widzia³y, a s± ca³e naturalne i ¶cina³am je nieca³e dwa miesi±ce temu!

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1424814489
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:00   #1406
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

TheUnlike, haha ty wariatko ale siê usmialam z Ciebie :-D masz piêkne loczki <3 pokazaæ Ci jak ja wygl±dam po dyfuzorze i jak moje "loki" wygl±daj±? Mogê to zrobiæ je¶li tylko na Ci humor poprawiæ :-D moje w porównaniu do Twoich to jakby we mnie piorun strzeli³ chocia¿ Tz zachwycony :brzydal :
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:10   #1407
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
TheUnlike, haha ty wariatko ale siê usmialam z Ciebie :-D masz piêkne loczki <3 pokazaæ Ci jak ja wygl±dam po dyfuzorze i jak moje "loki" wygl±daj±? Mogê to zrobiæ je¶li tylko na Ci humor poprawiæ :-D moje w porównaniu do Twoich to jakby we mnie piorun strzeli³ chocia¿ Tz zachwycony :brzydal :
E no bez przesady, znam swe w³osie i to jest spadek formy o 70%. Serio, kmienie nad zdjêciem co u diab³a odbi³o dolnej warstwie, ¿e siê posiankowa³a. Czy to mo¿liwe, aby kosmetyk s³u¿±cy farbowanym szkodzi³ naturalkom? Tylko biovaxa olejowego da³am jako nowy kosmetyk i nagle siê rozbi³y na trzy warstwy - pó³ prost góra z puchem (naturalki), farbowañce skrêcone i nawil¿one jak zwykle, naturalny dó³ z puchem i pó³prostem.
Dziêkuje za komplement Pokazuj!
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:12   #1408
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Nie mogê znale¼æ jak dodaæ przez aplikacje wizaz forum, wiêc pokaze ci rano haha :-D przed 8 wstawiê. Chyba ze mi kto¶ powie jak przez apke wstawiæ ;-P
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-24, 22:21   #1409
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mogê znale¼æ jak dodaæ przez aplikacje wizaz forum, wiêc pokaze ci rano haha :-D przed 8 wstawiê. Chyba ze mi kto¶ powie jak przez apke wstawiæ ;-P
Ok, jutro odsypiam skoñczon± sesjê, ale chêtnie obejrzê
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-25, 09:45   #1410
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jak ja codziennie robicie sobie fotki, nawet i kamer± z tel i kontrolujecie czy przypadkiem odrost nie jest wiêkszy? :P
Nie, ja w ogóle nie sprawdzam, zapomnia³am o w³osach, rosn± sobie i tyle
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.