Kremy w tubce/z aplikatorkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-15, 23:23   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

Kremy w tubce/z aplikatorkiem


Dziewczynki, czy moglybyscie polecic mi jakies kremy do twarzy w tubce lub z aplikatorkiem strasznie nie lubie babrac sie z kremami w sloiczkach lub tez grzebac w nich tym specjalnym patyczkiem, uwazam to za strasznie niehigieniczne i po prostu nieprzyjemne. Niestety jedyne kremy jakie znam w tej formie to eveline happy day, loreal happy day i firmy iwostin. Reszta to kremy apteczne, ktorych staram sie nie uzywac (wyjatkiem jest iwostin) poniewaz boje sie uzaleznienia (przyzylam juz nieprzyjemna historie z kremami vichy i la roche posay, ktorych odstawienie bylo strasznie trudne i bolesne). Moze znacie jeszcze jakies kremiki w tej formie, przeznaczone dla bardzo suchej skory, dostepne w supermarkecie lub drogerii z gory dziekuje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 23:38   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

A dlaczego odstawienie ich bylo dla Ciebie bardzo trudne i bolesne jesli moge spytac?Ja teraz uzywam tylko aptecznych,jeszcze nie odstawialam ich,na razie nie zamierzam,ale mnie to zastanowilo juz teraz. Trudno mi jest teraz cos powiedziec na temat kremow w tubkach,ale ostatnio widzialam kremy Lumene,ale wlasnie glownie do suchej skory,wiec nie wpatrywalam sie glebiej.Apteczne glownie robia w tubkach.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 23:57   #3
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

Też nie rozumiem obawy przed kremami aptecznymi i jestem ciekawa jakie to przejścia miałaś.

Kremy Faberlic są w tubkach, warto wypróbować Niektóre kremy Eris i AA są w tubkach (te z faktorami). A najlepiej zapytaj już w sklepie
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 00:31   #4
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

Juz wyjasniam moje obawy przed tymi kremami Najgorsza przygode mialam z kremem vichy thermal fix 2 podczas uzywania bylam po prostu zachwycona! Jeszcze nic wczesniej tak mocno nie nawilzylo mojej wiecznie przesuszonej skorki i wszystko bylo pieknie, dopoki krem nie zaczal sie konczyc... po pierwszym dniu od odstawienia tego kremu mialam wrazenie, jakby skora na twarzy miala sie rozerwac, byla taka napieta i sucha jak wior mimo, iz uzylam duzej ilosci jakiegos innego, nieaptecznego kremu (nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej po umyciu twarzy moglabym nie uzyc jakiegokolwiek kremu), po kilku dniach skora zaczela mi schodzic platami, mialam wysuszone placki, ktore nie chcialy sie niczym nawilzyc. Wycisnelam resztke vichy z tubki i nasmarowalam nim twarz po czym wszystkie objawy ustaly jak reka odjal ale niestety nastepnego dnia ponownie nie uzylam thermal fix'u i cala historia zaczela sie od poczatku. Juz mialalam leciec do apteki po kolejna tubke, ale zastanowilam sie na szczescie jak wielka krzywde robie swojej twarzy uzalezniajac ja tak silnie od jednego jedynego, bardzo mocnego kremu zaopatrzylam sie szybko w iwostin krem o przedluzonym dzialaniu nawilzajacym, zeby nie powodowac takiego szoku przejsciem z mocnego kremu na jakis supermarketowy typu l'oreal, nivea czy garnier. Skora zeszla mi jeszcze ze 4, moze 5 razy po czym na szczescie ustatkowala sie i inne kremy byly w stanie nawilzyc moja buzie. Po tym doswiadczeniu postanowilam nigdy wiecej nie kupowac zadnego kremu typu vichy, la roche posay (po ktorym mialam podobne objawy, tylko zdecydowanie slabsze), avene czy tez innych drogich, zagranicznych firm specjalizujacych sie w produkcji kosmetykow do zadan specjalnych

dziekuje za odpowiedzi i propozycje, na pewno rozejrze sie za tymi kremami przy najblizszej okazji moge jeszcze spytac co to jest ten Faberlic, bo szczerze mowiac nie slyszalam o takiej firmie

Kremy iwostin nie powoduja na szczescie zadnych niepokojacych objawow podczas odstawiania i bez problemu mozna przejsc na inny, dowolny kosmetyk, wiec polecam je z calego serca w zastepstwie za inne apteczne firmy jednak slyszalam ze nie nalezy uzywac caly czas jednego kremu. bo po pewnym czasie przestaje dobrze dzialac, wiec musze poszukac czegos do uzytkowania na przemian.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 00:38   #5
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

Faberlic to kosmetyki dostepne w sprzedazy bezposredniej,wiele pozycji jest bardzo ciekawych,niedrogich.Prze jrzyj KWC,jest tam ich troche.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 00:41   #6
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

Faberlic

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ll&where=items
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 09:38   #7
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

Dziekuje bardzo na przeszukanie KWC nie wpadlam pozno bylo i moj mozdzek byl chyba bardzo zaspany
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-16, 14:59   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Kremy w tubce/z aplikatorkiem

z kremów w tubce, których ostatnio używałam, pamiętam np. matujący Pure Pore-Fection Avonu, doskonalący Young&Unique Erisa, Enhancer Nu Skin, w buteleczce z dozownikiem - Nutricentials Nu Skin.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.