Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 14:32   #1501
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
nawet nie ma 1000 kcal

Twoja waga i wzrost w podpisie to obecne czy cel?
Myślałam,że jadłospis w porządku.
Naprawde się tym najadam
A podpis to obecne wymiary.
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'

Edytowane przez SweetAboutMe
Czas edycji: 2009-06-11 o 14:48
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:46   #1502
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje dzisiejsz R

s-kanapka z dzemem truskawki
za pozno wstalam zeby jesc jeszcze 2 sniedanie
o-barszcz czerwony leciutko zabielany 2 jajka maly kotlet cielecy 2 pierniczki
p- czeresnie
k-kanapka z serem bialym ziarnistym pomidor

prosze o ocene
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:49   #1503
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
Z zastojami to jest też tak, że pojawiają się kiedy je się za mało! Tłuszcz pali się w ogniu węglowodanów (nie koniecznie sacharozy ) Ryż czy makaron razowy a nawet kilka małych ziemniaków do obiadu nikogo nie zabiło. Skoro tniecie węgle i nie chudniecie to ja radzę ich dodać...
Druga sprawa... co do aerobów. Gdy nie dostarczymy przed nimi odpowiednio dużo paliwa w czasie treningu zaczynamy spalać mięśnie!!! A mięśnie palą tłuszcz. Kg tłuszczu pali 4kcal na dobę a mięśnie 60kcal. Przy kg to nic, ale jak zamienicie 5 kg tłuszczu na 5 kg mięśni to różnica 300 kcal. Słowo siłownia mówi samo za siebie. Wykonujemy tam ćwiczenia siłowe... biegać można w parku i to też aeroby. Tak jak dziewczyny mówiły: rozgrzewka, trening siłowy, max 20 min aerobów. Dlaczego tylko tyle? Bo po treningu siłowym glikogen z mięśni ulega rozpadowi i szybko się zaczyna spalać tłuszcz (to tak jak z aerobami, że po 20 min spala się tłuszcz bo wyczerpują się zapasy glikogenu), ale po chwili przestaje czerpać tłuszczu tylko z mięśni, które tak są nam potrzebne. Poza tym po treningu siłowym podnosi się temperatura ciała a ćwicząc 3x w tyg siłowo można podnieść metabolizm o 10%...

Orzeszku- jeśli jesz 1500 kcal i robisz intensywny trening aerobowy spalasz około 600 kcal- d0 życia zostaje Ci 900. To BARDZO mało. Podnieś kaloryczność do 1700 na początek... i generalnie bardziej polecałabym Ci hiit, nie powoduje rozpadu mięśni i trwa 2-3x krócej a spala względnie tyle samo...

Kończąc OT, powiem Wam że od kiedy przeszłam na U schudłam 2,5 kg i zaczęłam się sobie podobać codziennie ćwiczę

U:
1. cornflakesy na mleku 2% ze szczyptą cukru (miseczka), 2 naleśniki (jeden z dżemem wiśniowym, drugi z nutellą)

aeroby (rower 14 km)

2. duży lód włoski z łyżką polewy toffi
3. schab w jajku i panierce z przypraw i łyżki płatków owsianych (na odrobinie tłuszczu), parę młodych ziemniaków z koperkiem, pół kalafiora gotowanego
4. truskawki z wieśniakiem i szczyptą cukru

trening taekwondo 1,5h

5. 2 jajka, dużo sałaty, kromka mała orkiszowego z czymś

Staram się słuchać apetytu, nie zachcianek

Chylę czoła przed Twoja znajomością zasad racjonalnego doboru ćwiczeń i w ogole orientowania się co z czym
Ohhh zazdroszczę
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:58   #1504
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
R.

Śniadanie (11.00) : 2 kromki razowca podpieczone w tosterze - 1 z pastą jajeczną (2 pokrojone, ugotowane na twardo jajka pomieszane z łyżeczką musztardy i koperkiem) , 2 z pastą jajeczną i pomidorem
Obiad (14.00) : 3 placki owsiane (3 łyżki płatków owsianych, 1 małe potarte na tarce jabłko, 1 jajko, 1/3 łyżeczki Inki czekoladowej) posmarowane truskawkowym dżemem
Podwieczorek (17:00) : opakowanie serka homo naturalnego
Kolacja (20.00) : opakowanie serka wiejskiego z łyżeczką kakao-
za ten jadłospis powinny byc punkty karne...

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
1: Serek homo waniliowy z płatkami Fitness jogurtowymi, banan, sok z porzeczki<słodko> jeśli homo duży i płatków sporo to ok

2:Paluch zairnisty długi z masłem, żółtym serem i pomidorami plus kechup,jabłko smacznie

3:ziemniaczki młode z koprem, 2 gołąbki, surówkagórek, sałata, pomidor ze śmietaną pysznie, uwielbiam młode ziemniaczki z keperkiem
PO: lody śmietankowo-truskawkowe z sosem Toffie

4rzeszki i nerkowce w miodzie, jogurt Bakoma brzoskwiniowy zdrowo i smacznie

5:2kaszanki z grilla z musztardą, bułka pszenna z twarożkiem czosnkowym ładnie, smcznie

po: truskawki z bitą śmietanąmniammmm
ładny jadłospis

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
moje wyjazdowe P(
/domyślam się, że niezbyt zdrowo, ale nie chciałam sobie odmawiać czeskich specjałów i jakoś tak wyszło... Iśn i kolacja w hotelu, więc proszę o wyrozumiałość, szczególnie w związku z brakiem warzyw, etc. no i te ogromne zapasy słodyczy, oj oj

I: bagietka z twarogiem i dżemem morelowym, sok ze świeżych pomarańczy; 2 morele
II: bułka drożdżowa z masą waniliową, mrożona kawa stracciatella
III: zupa cebulowa z grzankami, wieprzowina z sosem grzybowym, knedlikami i kapustą
po: mcflurry kit kat, baton cafe caramel
IV: twarogowe knedle z masą makową, rodzynkami i orzechami z cukrem
V: rogal z szynką, serem pleśniowym i pomidorem; herbata z mlekiem; lentilky 150g
jej nawet nie komentuję poszczególnych posiłków bo brak mi słów po prostu kocham Cię Vanuś

Cytat:
Napisane przez zilka9 Pokaż wiadomość
Ślicznie.Mam nadzieje,że moje U,kiedyś będzie równie ładne jak Twojedziękuję. też mam taką nadzieję i życzę Ci tego z całego serduszka

Moje Pppppp
Śn. jajecznica z 3 jajek,na kiełbasce,z cebulką,3 grube kromy białego,cieplutkiego chleba z twarożkiem i miodem mega banan,kawa z cukrem i mleczkiem cieplutki chlebek

5 ciaseczek maślanych(dużych),3 kulki(raczej kule)czekoladowe z płynnym nadzieniem runowo-kokosowym bosko!

2Śn.sałatka na mieście(kurczak, makaron, sałata, ananas, rodzynki,pomidorki koktaljowe,ser feta), paczka biszkoptów Petitki(takie duże),gorąca czekolada,jabłko pięknie

Obiad.u babci-żurek na zakwasie z ziemniaczkami,białą kiełbaską i jajkiem,ziemniaczki upieczone w piekarniku,kotlety różne(babcia robi takie malutkie)z jajka,rybki,mięska mielonego ze śliwką,buraczki smażone,młoda kapusta
deser(jakieś 1.5h później).prawdziwy piernik z polewą czekoladową,szarlotka na ciepło,kompot z truskawekpo prostu bajecznie...i zazdroszczę tych ciast

Podwieczorek.0.5kg truskawek z cukrem;brzoskwinia,ananas---z puszki, winogrona,kiwi,z pół litra różnych lodów(orzechowe, czekoladowe, śmietankowe, truskawkowe) z 5 kostami startej gorzkiej czeko i z 4 pokruszonymi dużymi ciastami z orzechami słodko ale jakże kolorowo i smacznie

Kolacja.bardzo dużo twarogu tłustego z cukrem,miodem,dżemem truskawkowym(podzieliłam sobie na 3 części),3 grube kromki chleba razowego z masłem,garść orzechów

Niedawo wpadło jeszcze kakao z oromną porcją piernika,kilka landynek(kawowych,mleczny ch),2 ptasie mleczka.

Jeszcze apetyt mi się nie uregulował i dlatego zjadam takie duże ilości.Mam nadzieje,że to się wkrótce zmieni
piękne P, brawo! najbardziej zazdroszczę ciast a szczególnie piernika

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
i jeszcze raz mniam

Ślicznie, pięknie i uroczo jak zwykle zresztą dziękuję Kawwwuśś

I moje P:

Ś: 3 parówki drobiowe, grahamka 100g z masłem, serem żółtym i pomidorem, sos czosnkowy, banan, 2 herbatniki korzenne, 3 herbatniki kokosowe, cappuccino
0,5kg truskawek i 0,5kg czereśni, jabłko chyba rano przeistaczasz się w głodomorka pięknie!
Kubusiek
ŚII: pączek z budyniem, DanMleko-poza domem uwielbiam takie połączenie
O: zupa grzybowa, 3 gołąbki, ziemniaki młode z koperkiem, sos pomidorowy, 3 ogórki konserwowe mniammmm
D: cappuccino, kilka-hmmm kilkanaście ciastek jw
duży lód włoski, caca-cola 0,5l
mała paczka maczug matko to te chipsy jeszcze są? pamiętam je-o smaku ketchupowym były najlepsiejsze
P: dużo kwiatów bzu smażonych w cieście naleśnikowym z dżemem porzeczkowym, kawa z mlekiem jej Kawwwussiu jak to smakuje?
połowa mieszanki studenckiej
K: grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym i polędwicą z indyka + warzywa-pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypior, gorący kubek -serowy
pęczek rzodkiewki
A teraz chrupki orzechowe Curly

I jak?
WYŚMIENICIE!!!!!!!!!! PIĘKNIE!!!!!CUDOWNIE!!!!: *

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez tibbidabo Pokaż wiadomość
moje dzisiejsz R

s-kanapka z dzemem truskawki Na R dżem odpada, poza tym brak białka, mało
za pozno wstalam zeby jesc jeszcze 2 sniedanie
o-barszcz czerwony leciutko zabielany 2 jajka maly kotlet cielecy 2 pierniczki na R pierniczki out, barszcz sam? brak białka
p- czeresnie owoce na R do 16, czereśnie odpadają, a poza tym OWOCE TO NIE POSIŁEK
k-kanapka z serem bialym ziarnistym pomidor mało!

prosze o ocene
brak nnkt, owoce to nie posiłek, mało warzyw-w zasadzie wcale, nie wiem czy tutaj jest 1000kcal...w każdym bądź razie jadłospis beznadziejny!
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:32   #1505
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Chylę czoła przed Twoja znajomością zasad racjonalnego doboru ćwiczeń i w ogole orientowania się co z czym
Ohhh zazdroszczę
oo dziękuję bardzo chciałabym kiedyś pracować 'w tym'

sweet- odchudzasz się mając 53 kg przy 171 cm...?
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:56   #1506
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Jejku też jestem pełna podziwu dla Was wszystkich w związku z tą wiedzą Bardzo dużo mi to daje. Dziękuję

Oto moje U:

Ś: owsianka (szklanka mleka koziego, owsiane ok.70g, amarantus, otręby, siemię, kilka łyżek twarogu, śliwki suszone) + truskawki

IIŚ: kromka wieloziarnistego z soją+ fresek ziołowy+ sałata+ indyk gotowany+ pomidor+ szczypiorek mega mniam kanapka wyszła hihi

O: łosoś gotowany w oregano+ kasza jęczmienna+ surówka z czerwonej kapusty

P: kilka łyżek wieśniaka z mixem meksykańskim od felixa

K: będzie omlet z dwóch jaj, mąki i mleka + indyk gotowany+ polędwica sopocka+ cebulka+ sos z: pomidorów drobno krojonych z twarogiem i przyprawami

__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:00   #1507
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
R.

Śniadanie (11.00) : 2 kromki razowca podpieczone w tosterze - 1 z pastą jajeczną (2 pokrojone, ugotowane na twardo jajka pomieszane z łyżeczką musztardy i koperkiem) , 2 z pastą jajeczną i pomidorem
Obiad (14.00) : 3 placki owsiane (3 łyżki płatków owsianych, 1 małe potarte na tarce jabłko, 1 jajko, 1/3 łyżeczki Inki czekoladowej) posmarowane truskawkowym dżemem
Podwieczorek (17:00) : opakowanie serka homo naturalnego
Kolacja (20.00) : opakowanie serka wiejskiego z łyżeczką kakao
i ty twierdzisz że się tym najadłaś?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Jejku też jestem pełna podziwu dla Was wszystkich w związku z tą wiedzą Bardzo dużo mi to daje. Dziękuję

Oto moje U:

Ś: owsianka (szklanka mleka koziego, owsiane ok.70g, amarantus, otręby, siemię, kilka łyżek twarogu, śliwki suszone) + truskawki

IIŚ: kromka wieloziarnistego z soją+ fresek ziołowy+ sałata+ indyk gotowany+ pomidor+ szczypiorek mega mniam kanapka wyszła hihi

O: łosoś gotowany w oregano+ kasza jęczmienna+ surówka z czerwonej kapusty

P: kilka łyżek wieśniaka z mixem meksykańskim od felixa

K: będzie omlet z dwóch jaj, mąki i mleka + indyk gotowany+ polędwica sopocka+ cebulka+ sos z: pomidorów drobno krojonych z twarogiem i przyprawami

Jaka fajna owsianka różni się to kozie smakiem? ja bym do II śniadania dorzucila coś jeszcze jakiś owoc, drugą kanapkę lub coś słodkiego Co taki marniutki podwieczorek? Nie grzeszysz w ogóle? Coś mało nnkt...
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:09   #1508
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Kikuś-rano mam największy apetyt, wtedy mogę jeść cały czas. Kwiaty bzu w cieście naleśnikowym są przepyszne, a z dodatkiem dżemu porzeczkowego to już w ogóle-niebo. Polecam wyprawę do lasu po bez, bo nie dość, że pyszne to jeszcze bardzo zdrowe. A Maczugi oczywiście, że keczupowe, ja w ogóle jestem keczupoholiczką i dodaję keczup gdzie się da
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:28   #1509
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje UuuuU :

Iśn: grahamka(80g) z serem żóltym sałatą, pomidorkiem,wiejski lekki z łyżeczką dżemu porzeczkowego, jabłuszko, kawka.
1h jazdy na rolkach
IIśn:homo waniliowy, 3truskawy (tylko tyle bo już byłam spóźniona;p)
1h na rowerze
obiad:chłodnik na bazie kefiru , w nim półtora jaja, 220g bobu, kilka truskawek
deser:duży lód włoski(za duży)
podw:kawałek sernika na zimno z truskawkami, kawka, jabłko
kol:bułka żytnia 50g, homo naturalny, kawałek papryczki

w międzyczasie 3 cukierki wertels original

Usmiecham się ładnie o ocene!
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:44   #1510
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Jaka fajna owsianka różni się to kozie smakiem? ja bym do II śniadania dorzucila coś jeszcze jakiś owoc, drugą kanapkę lub coś słodkiego Co taki marniutki podwieczorek? Nie grzeszysz w ogóle? Coś mało nnkt...
Mleko kozie dla mnie niczym się nie różni od krowiego, a zdrowsze
A nnkt było w łososiu, surówkce, orzechy, siemię, jajka.. takze myśle, że nie jest źle. Poza tym jakoś nie najlepiej mój brzuch reaguje chyba na tłuszcze. Prawie zawsze po łososiu, albo czymś smażonym na oleju mam jakieś rewolucje możliwe to?

Cytat:
Napisane przez suzana1618 Pokaż wiadomość
moje UuuuU :

Iśn: grahamka(80g) z serem żóltym sałatą, pomidorkiem,wiejski lekki z łyżeczką dżemu porzeczkowego, jabłuszko, kawka.
1h jazdy na rolkach
IIśn:homo waniliowy, 3truskawy (tylko tyle bo już byłam spóźniona;p)
1h na rowerze
obiad:chłodnik na bazie kefiru , w nim półtora jaja, 220g bobu, kilka truskawek
deser:duży lód włoski(za duży)
podw:kawałek sernika na zimno z truskawkami, kawka, jabłko
kol:bułka żytnia 50g, homo naturalny, kawałek papryczki

w międzyczasie 3 cukierki wertels original

Usmiecham się ładnie o ocene!
Ogólnie rzecz biorąc fajnie, tylko gdzie węgle w obiedzie? No i śniadanie mogłoby być większe
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:55   #1511
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
Mleko kozie dla mnie niczym się nie różni od krowiego, a zdrowsze
A nnkt było w łososiu, surówkce, orzechy, siemię, jajka.. takze myśle, że nie jest źle. Poza tym jakoś nie najlepiej mój brzuch reaguje chyba na tłuszcze. Prawie zawsze po łososiu, albo czymś smażonym na oleju mam jakieś rewolucje możliwe to?



Ogólnie rzecz biorąc fajnie, tylko gdzie węgle w obiedzie? No i śniadanie mogłoby być większe
Węgle do obiadu zawsze są, tylko dziś jakos tak wyszło, że bez. A co do śniadania to wydaje mi się że jest duże, wiejski jem cały i jeszcze jabłko
Dziękuje za ocenę
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:58   #1512
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Przepraszam ale nie zauważyłam Ja też mam po tłustych rzeczach rewolucje, szczególnie po włoskich orzechach i maśle orzechowym
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:00   #1513
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze P:

Śniadanie: Kawał bagietki (na moje oko 16 cm długości), połowa z dużą ilością sera żółtego i plastrem pomidora, druga z dżemem truskawkowym, duża szklanka soku ze świeżo wyciskanych pomarańczy, 2 ciastka owsiane, rządek czekolady z bakaliami, 4 krówki (sezamowa, orzechowa, kawowa i truflowa)

II Śniadanie: Pełna miseczka jogurtu naturalnego, z 2 łyzeczkami powideł śliwkowych, łyżką owianych,łyżką kukurydzianych, łyżką rodzynków i łyżką granoli, garśc orzechów włoskich, 2 śliwki suszone, garść M&Msów

Chwilkę potem: Kawał arbuza i kawał ananasa

Obiad: Sporo ziemniaczków, duży filet z kurczaka obtoczony w bułce tartej i jajku, usmazony na oleju, duzo czerwonej kaupstki

Deser: Pewnie będzie kawałek tortu (ze względu na urodziny brata) albo lody, a może to i to xD

Kolacja: Dzisiaj wreszcie będzie moje wyczekiwane sushi, więc pewnie 8-10 rollsów

I jak dzisiaj?? Dodawać więcej? Jeżeli tak to gdzie??
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:08   #1514
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje PpPpPpPppPPPPPp:

I; 2 parówki berlinki, kromka chleba graham z maslem, salata, pomidorem, rzodkiewka, herbatka
II; jagodzianka, inka z mlekiem 1,5%
III; 2 spore mlode ziemniczki z koperkiem, filet z piersi kurczaka, salatka; ogorek zielony, rzodkiewka, loda cebulka z jogo nat.

IV; rozek algida smietankowa, reszta mieszanki z felixa (orzechy pistacjowe, ziemne, chrupki sezamowe)
V;tost z sopocka, ogorkiem konserwowym, pomidorem, rzodkiewka, papryka, cebulka mloda
kubek mleka 1,5%

Proszę o ocenę )
ale tak patrząc na to to coś mi się zdaje, że kiepskawo dzis bylo .. jak tu sie przemóc ...
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:14   #1515
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

U [mam nadzieje]

Isn ; serek wiejski 250g z platkami cini minis & cynamonem, buleczka maslana z dzemem morelowym, kawa.

IIsn ; grahamka z serkiem topionym & rzezucha, sekacz toffi & butelka lemoniady.


2 jablka, winogrono.

Ob ; miseczka rosolu z kluseczkami,
makaron z twarogiem,cukrem i truskawkami

d; koktajl [jogurt, truskawki,banan], mala miseczka orzechow nerkowca solonych.

p; lod rozek truskawkowy z kawalkami czekolady, buleczka mleczna z twarogiem i miodem.

k; kawalek kurczaka z rozna, kromka chleba tostowego z metka, kromka chleba wieloziarnistego z pasta jajeczna z majonezem.

truskawki z cukrem
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:21   #1516
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
U [mam nadzieje]

Isn ; serek wiejski 250g z platkami cini minis & cynamonem, buleczka maslana z dzemem morelowym, kawa.

IIsn ; grahamka z serkiem topionym & rzezucha, sekacz toffi & butelka lemoniady.

2 jablka, winogrono.

Ob ; miseczka rosolu z kluseczkami,
makaron z twarogiem,cukrem i truskawkami

d; koktajl [jogurt, truskawki,banan], mala miseczka orzechow nerkowca solonych.

p; lod rozek truskawkowy z kawalkami czekolady, buleczka mleczna z twarogiem i miodem.

k; kawalek kurczaka z rozna, kromka chleba tostowego z metka, kromka chleba wieloziarnistego z pasta jajeczna z majonezem.

truskawki z cukrem
Ja się nie znam na ocenianiu, ale mogę tylko powiedzieć jedno: pysznie
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:35   #1517
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Pppppppp

Przed śniadaniem kawa latte macchiato firmy Emmi ;D (https://www.wegmans.com/prodimg/112/...3015000112.jpg)
i jedna pralinka (przywieziona z Ameryki ) o smaku masła orzechowego? taka słodko-słona ;d

Śn: dwie kanapki posmarowane dobrze Danio z warzywami (ten był z oliwkami, pomidorami i papryką) do tego tunczyk wędzony , ser pesto (kolejny z Almy nabytek) oczywiscie do tego salata, rzodkiewka, pomidor, ogórek. +wyciskany sok z pomaranczy, jedno ciasteczko migdałowe i znowu pralinka

Śn II: jogurt

Movenpick jagodowy



oB: w restauracji :P spaghetti z pesto (nawalili dużo oliwy:|) kilka oliwek dla smaku;-)
zielona herbata

podwieczorek: kaszka smakija jablko-cynamon

później może będzie owsianka nesvita z żurawinami suszonymi i bananem.

w między czasie też zjadłam wcześniej kilka zurawin suszonych

proszęęęęęęę o ocene

Edytowane przez the cherry blossom girl
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:37
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:47   #1518
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje PpPpPpPppPPPPPp:

I; 2 parówki berlinki, kromka chleba graham z maslem, salata, pomidorem, rzodkiewka, herbatka
II; jagodzianka, inka z mlekiem 1,5% / jagodziankaaaa <33
III; 2 spore mlode ziemniczki z koperkiem, filet z piersi kurczaka, salatka; ogorek zielony, rzodkiewka, loda cebulka z jogo nat.
IV; rozek algida smietankowa, reszta mieszanki z felixa (orzechy pistacjowe, ziemne, chrupki sezamowe)
V;tost z sopocka, ogorkiem konserwowym, pomidorem, rzodkiewka, papryka, cebulka mloda / tost? tylko jeden? O.O
kubek mleka 1,5%

Proszę o ocenę )
ale tak patrząc na to to coś mi się zdaje, że kiepskawo dzis bylo .. jak tu sie przemóc ...
no chyba mało....
jedz więcej owoców, bo nie widze to żadnego. może zrobisz kakao z tym mlekiem? jeszcze jest czas żeby coś zjeść.

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
U [mam nadzieje]

Isn ; serek wiejski 250g z platkami cini minis & cynamonem, buleczka maslana z dzemem morelowym, kawa. / lubie maślanee można je jeść i jeść

IIsn ; grahamka z serkiem topionym & rzezucha, sekacz toffi & butelka lemoniady. / jeju sękacz! już wiem na co mam ochote! XD

2 jablka, winogrono.

Ob ; miseczka rosolu z kluseczkami,
makaron z twarogiem,cukrem i truskawkami /

d; koktajl [jogurt, truskawki,banan], mala miseczka orzechow nerkowca solonych. / zaraz padne. weź mnie zaproś do siebie na wakacje chętnie przyłącze się do Twoich posiłków :P

p; lod rozek truskawkowy z kawalkami czekolady, buleczka mleczna z twarogiem i miodem. / słodziutko coś u Ciebie dzisiaj XD

k; kawalek kurczaka z rozna, kromka chleba tostowego z metka, /mm firmowy XDDDDD /kromka chleba wieloziarnistego z pasta jajeczna z majonezem.

truskawki z cukrem

pyszne uuuuuu ale masz metabolizm a ja tyje, wcale dużo nie jedząc .________.
(chociaż wczoraj troszke poszalałam XD)

dzisiaj Pe:
I: 2 kromki razowca i jedna wiejskiego każda z almette, szynką, pomidorem, cebulką, dymką i splasterkowanym jajkiem ugotowanym + 0,5l kawy z mlekiem
po: banan
kościół
przed obiadem:kubek galaretki poziomkowej która została z placka xD z truskawkami
o: 2 ziemiory z masłem i koperkiem + duża pierś z kurczęcia na nią smażone na maśle pieczarki, 2 łyżki majonezu i 2 plastry sera (zapieczone w piekarniku ) + 3 łychy mizerii ze śmietanką 18%
p: 0,5l zielonej z miętą + kawał sernika z galaretką i truskawkami na biszkopcie mojej roboty + jabłko
k: micha płatków (bf,granulowane, fitella) z jogobellą ze zbożami śliwkową wymieszane z maślaną 1,5% (właściwie jem same płatki optaplane w jogo XD )
teraz: jabłko
wpadło jeszcze ciastko grisbi i 2 kulki lodów algidy orzechowo smietankowych XD
i proszę oceniać
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava

Edytowane przez aoii
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:12
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 18:57   #1519
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P:

Śniadanie: Kawał bagietki (na moje oko 16 cm długości), połowa z dużą ilością sera żółtego i plastrem pomidora, druga z dżemem truskawkowym, duża szklanka soku ze świeżo wyciskanych pomarańczy, 2 ciastka owsiane, rządek czekolady z bakaliami, 4 krówki (sezamowa, orzechowa, kawowa i truflowa)

II Śniadanie: Pełna miseczka jogurtu naturalnego, z 2 łyzeczkami powideł śliwkowych, łyżką owianych,łyżką kukurydzianych, łyżką rodzynków i łyżką granoli, garśc orzechów włoskich, 2 śliwki suszone, garść M&Msów

Chwilkę potem: Kawał arbuza i kawał ananasa

Obiad: Sporo ziemniaczków, duży filet z kurczaka obtoczony w bułce tartej i jajku, usmazony na oleju, duzo czerwonej kaupstki

Deser: Pewnie będzie kawałek tortu (ze względu na urodziny brata) albo lody, a może to i to xD

Kolacja: Dzisiaj wreszcie będzie moje wyczekiwane sushi, więc pewnie 8-10 rollsów

I jak dzisiaj?? Dodawać więcej? Jeżeli tak to gdzie??
Naprawdę zrobiłaś ogroomny postęp Bardzo Ci gratuluje, że się przełamujesz, a jadłospis jest fajny, bo i owoce i słodycze, białko, sushi i w ogóle
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 19:40   #1520
margoooo
Przyczajenie
 
Avatar margoooo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Redukcja(wychodzenie)

1. dwie duze kromki chleba razowego posmarowane maslem z poledwica
2.karkowka z ziemniakami i szpinakiem z maslem i jajkiem
3.kromka chleba z maslem i serem zoltym odtluszczonym
4. serek wiejski z cynamonem i dwoma lychami miodu


cos zmienic czy cos?
margoooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:56   #1521
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość

Oto moje U:

Ś: owsianka (szklanka mleka koziego, owsiane ok.70g, amarantus, otręby, siemię, kilka łyżek twarogu, śliwki suszone) + truskawki to już chyba standardzik?

IIŚ: kromka wieloziarnistego z soją+ fresek ziołowy+ sałata+ indyk gotowany+ pomidor+ szczypiorek mega mniam kanapka wyszła hihi a może jakiś owoc?

O: łosoś gotowany w oregano+ kasza jęczmienna+ surówka z czerwonej kapusty ładnie, mam nadzieję, że porcja duuuzia

P: kilka łyżek wieśniaka z mixem meksykańskim od felixa a dlaczego tylko kilka łyżek?

K: będzie omlet z dwóch jaj, mąki i mleka + indyk gotowany+ polędwica sopocka+ cebulka+ sos z: pomidorów drobno krojonych z twarogiem i przyprawami ładnie
jw

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Kikuś-rano mam największy apetyt, wtedy mogę jeść cały czas. Kwiaty bzu w cieście naleśnikowym są przepyszne, a z dodatkiem dżemu porzeczkowego to już w ogóle-niebo Polecam wyprawę do lasu po bez, bo nie dość, że pyszne to jeszcze bardzo zdrowe. A Maczugi oczywiście, że keczupowe, ja w ogóle jestem keczupoholiczką i dodaję keczup gdzie się da
w zasadzie to bardzo dobrze bardzo kusi mnie ten bezchyba wypróbuję a ketchup także uwielbiam

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje PpPpPpPppPPPPPp:

I; 2 parówki berlinki, kromka chleba graham z maslem, salata, pomidorem, rzodkiewka, herbatka troszkę szkoda, że tylko 1 kromkamoże owocek jakiś?
II; jagodzianka, inka z mlekiem 1,5% a może tu owoc?
III; 2 spore mlode ziemniczki z koperkiem, filet z piersi kurczaka, salatka; ogorek zielony, rzodkiewka, loda cebulka z jogo nat. tylko 1 danie? 2 ziemniaczki to malutko jak na P...
IV; rozek algida smietankowa, reszta mieszanki z felixa (orzechy pistacjowe, ziemne, chrupki sezamowe) jakiś serek mógł wpaść do tych orzeszków...
V;tost z sopocka, ogorkiem konserwowym, pomidorem, rzodkiewka, papryka, cebulka mloda tylko 1 tost na P?
kubek mleka 1,5%

Proszę o ocenę
ale tak patrząc na to to coś mi się zdaje, że kiepskawo dzis bylo .. jak tu sie przemóc ...
no cóż...malutko jak na P masza zahamowania czy czujesz się najedzona?

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
U [mam nadzieje

Isn ; serek wiejski 250g z platkami cini minis & cynamonem, buleczka maslana z dzemem morelowym, kawa. uwielbiam bułeczki maślane, pysznie

IIsn ; grahamka z serkiem topionym & rzezucha, sekacz toffi & butelka lemoniady. super

2 jablka, winogrono.

Ob ; miseczka rosolu z kluseczkami,
makaron z twarogiem,cukrem i truskawkami o mniammmciu, zazdroszczę obiadku

d; koktajl [jogurt, truskawki,banan], mala miseczka orzechow nerkowca solonych. super

p; lod rozek truskawkowy z kawalkami czekolady, buleczka mleczna z twarogiem i miodem. z każdym posiłkiem bardziej apetycznie

k; kawalek kurczaka z rozna, kromka chleba tostowego z metka--> z czym?kromka chleba wieloziarnistego z pasta jajeczna z majonezem.

truskawki z cukrem
bardzo ładnie, napradę ekstra U

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Pppppppp

Przed śniadaniem kawa latte macchiato firmy Emmi ;D (https://www.wegmans.com/prodimg/112/...3015000112.jpg)
i jedna pralinka (przywieziona z Ameryki ) o smaku masła orzechowego? taka słodko-słona ;d takie "przedśniadanko"?

Śn: dwie kanapki posmarowane dobrze Danio z warzywami (ten był z oliwkami, pomidorami i papryką) do tego tunczyk wędzony , ser pesto (kolejny z Almy nabytek) oczywiscie do tego salata, rzodkiewka, pomidor, ogórek. +wyciskany sok z pomaranczy, jedno ciasteczko migdałowe i znowu pralinka ok o ile tuńczyka sporo

Śn II: jogurt

Movenpick jagodowy -->tutaj malutko



oB: w restauracji :P spaghetti z pesto (nawalili dużo oliwy:|) kilka oliwek dla smaku;-)
zielona herbata oliwa jest zdrowa

podwieczorek: kaszka smakija jablko-cynamon malutko

później może będzie owsianka nesvita z żurawinami suszonymi i bananem. później "może"?! a gdzie kolacja? nesvita to zaledwie 200kcal, lepiej zrób sobie sama owsiankę z jakimiś dodatkami i zadbja o ładną kolację

w między czasie też zjadłam wcześniej kilka zurawin suszonych

proszęęęęęęę o ocene
słabe to P, posiłki małe i niewartościowe...

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
no chyba mało....
jedz więcej owoców, bo nie widze to żadnego. może zrobisz kakao z tym mlekiem? jeszcze jest czas żeby coś zjeść.




dzisiaj Pe:
I: 2 kromki razowca i jedna wiejskiego każda z almette, szynką, pomidorem, cebulką, dymką i splasterkowanym jajkiem ugotowanym + 0,5l kawy z mlekiem
po: banan smacznie
kościół
przed obiadem:kubek galaretki poziomkowej która została z placka xD z truskawkami szkoda, że nie było 2 śniadania
o: 2 ziemiory z masłem i koperkiem + duża pierś z kurczęcia na nią smażone na maśle pieczarki, 2 łyżki majonezu i 2 plastry sera (zapieczone w piekarniku ) + 3 łychy mizerii ze śmietanką 18% o rany pyszny ten obiadek!
p: 0,5l zielonej z miętą + kawał sernika z galaretką i truskawkami na biszkopcie mojej roboty + jabłko mniammm, a może kakao do tego?:P
k: micha płatków (bf,granulowane, fitella) z jogobellą ze zbożami śliwkową wymieszane z maślaną 1,5% (właściwie jem same płatki optaplane w jogo XD )
teraz: jabłko
wpadło jeszcze ciastko grisbi i 2 kulki lodów algidy orzechowo smietankowych XD
i proszę oceniać
smacznie, ale troszkę za mało jak na P

moje U:


Iśn- paluch z ziarnami ok 20cm-połowa z masełkiem, sałatą, serem, szynką warzywkami i ketchupem, połowa z masełkiem, cielęciną i musztardą, 2 jaja na miękko, banan

kościół

IIśn- 2 kanapki z masełkiem i cielęciną plus chrzan i musztarda, jabłko, kawałek szzrlotki

kilka mini herbatników w czeko

O- zupa pomidorowa (ze śmiataną, mąką, mięskiem) z ryżem, ziemniaczki młode zapiekane z serem i koperkiem, olbrzymi kotlet schabowy, mizeria i buraczki

kawalek szarlotki z lodami, cappucino z lodem

P-ryż polany zmiksowanymi truskawkami z cukrem plus groszki czekoladowe, mars

znowu szarlotka z lodem

K- paluch taki jak na śniadanie podzielony na 4 części: 1 z masełkiem, serem żółtym i dżemem, 2 z masłem orzech z dżemem, 3 z grubym plastrem twarogu i dżeme, 4 z nutellą, kubas kakao

zaraż będzie jogurcik 110gr gruszkowy i zapewne szarlotka
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:19   #1522
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

U mnie porcje duże ;p
Hmm owsianka jakoś tak wyszło, że dwa dni pod rząd z tym samym, a tak to różnie

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
jw
moje U:


Iśn- paluch z ziarnami ok 20cm-połowa z masełkiem, sałatą, serem, szynką warzywkami i ketchupem, połowa z masełkiem, cielęciną i musztardą, 2 jaja na miękko, banan super!

kościół

IIśn- 2 kanapki z masełkiem i cielęciną plus chrzan i musztarda, jabłko, kawałek szzrlotki kocham szarlotkę!

kilka mini herbatników w czeko

O- zupa pomidorowa (ze śmiataną, mąką, mięskiem) z ryżem, ziemniaczki młode zapiekane z serem i koperkiem, olbrzymi kotlet schabowy, mizeria i buraczki pomidorówkę też uwielbiam!

kawalek szarlotki z lodami, cappucino z lodem pychaa!!

P-ryż polany zmiksowanymi truskawkami z cukrem plus groszki czekoladowe, mars słooodko

znowu szarlotka z lodem

K- paluch taki jak na śniadanie podzielony na 4 części: 1 z masełkiem, serem żółtym i dżemem, 2 z masłem orzech z dżemem, 3 z grubym plastrem twarogu i dżeme, 4 z nutellą, kubas kakao

zaraż będzie jogurcik 110gr gruszkowy i zapewne szarlotka mniaam!
Super! Jak zawsze z resztą i ta szarlotkaa.... achh
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2009-06-11 o 20:21
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 20:22   #1523
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

smacznie, ale troszkę za mało jak na P

ej noooo jak za mało jak ja tyje, mówisz jak moja mama xD na 2śniadanie lipne bo w kościele dzisiaj długo
ale dziękuje za ocene i przy okazji sie odwdzięczam.

moje U:

Iśn- paluch z ziarnami ok 20cm-połowa z masełkiem, sałatą, serem, szynką warzywkami i ketchupem, połowa z masełkiem, cielęciną i musztardą, 2 jaja na miękko, banan / jeśli to ten paluch co mi go tata raży z czosnkiem, a wymiary, kształt i ziarna na to wskazują to jest moja ulubiona bułka <3!

kościół

IIśn- 2 kanapki z masełkiem i cielęciną plus chrzan i musztarda, jabłko, kawałek szzrlotki /jestem ciastomaniakiem kocham szarlotke. i chrzan chociaż dawno nie było okazji go zjeść XD

kilka mini herbatników w czeko

O- zupa pomidorowa (ze śmiataną, mąką, mięskiem) z ryżem, ziemniaczki młode zapiekane z serem i koperkiem, olbrzymi kotlet schabowy, mizeria i buraczki / taki obiad też lubie

kawalek szarlotki z lodami, cappucino z lodem / aj aj

P-ryż polany zmiksowanymi truskawkami z cukrem plus groszki czekoladowe, mars

znowu szarlotka z lodem / szalejesz XD

K- paluch taki jak na śniadanie podzielony na 4 części: 1 z masełkiem, serem żółtym i dżemem, 2 z masłem orzech z dżemem, 3 z grubym plastrem twarogu i dżeme, 4 z nutellą, kubas kakao

zaraż będzie jogurcik 110gr gruszkowy i zapewne szarlotka
no to teraz mi łyso z tym moim pe xDDDDDDD
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:19   #1524
zilka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
moje U:


Iśn- paluch z ziarnami ok 20cm-połowa z masełkiem, sałatą, serem, szynką warzywkami i ketchupem, połowa z masełkiem, cielęciną i musztardą, 2 jaja na miękko, banan bardzo zdrowo

kościół też byłam

IIśn- 2 kanapki z masełkiem i cielęciną plus chrzan i musztarda, jabłko, kawałek szzrlotki

kilka mini herbatników w czeko

O- zupa pomidorowa (ze śmiataną, mąką, mięskiem) z ryżem, ziemniaczki młode zapiekane z serem i koperkiem, olbrzymi kotlet schabowy, mizeria i buraczki bosssssski obiad

kawalek szarlotki z lodami, cappucino z lodem kocham szarlotke z lodami,pychaaaa

P-ryż polany zmiksowanymi truskawkami z cukrem plus groszki czekoladowe, mars dobry jest ryż z truskawkami?nigdy nie jadłam,u mnie zawsze z makaronem,noi jakie to groszki?

znowu szarlotka z lodem <3<3<3

K- paluch taki jak na śniadanie podzielony na 4 części: 1 z masełkiem, serem żółtym i dżemem, 2 z masłem orzech z dżemem, 3 z grubym plastrem twarogu i dżeme, 4 z nutellą, kubas kakao oj widzę,że kochamy dżemiknigdy nie jadłam z serem żółtym i dżemem...to takie dziwne się wydajeale jutro spróbuje.jak jem kanapki z nutellą to wychodzi nutella z odrobinką chlebka a nie chleb z nutellą

zaraż będzie jogurcik 110gr gruszkowy i zapewne szarlotka
Ładnie,pięknie,ślicznie,b osko,cudownie...jesteś dla mnie olbrzymim wzorem do naśladowania.Dzięki Twoim jadłospisom wierzę,że można wyjść z ED,jeść normalnie wszystko,nie przytyć za dużo i cieszyć się życiem

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze P:

Śniadanie: Kawał bagietki (na moje oko 16 cm długości), połowa z dużą ilością sera żółtego i plastrem pomidora(+łyżka majonezu), druga z dżemem truskawkowym(i z dużą ilością tłustego twarogu), duża szklanka soku ze świeżo wyciskanych pomarańczy, 2 ciastka owsiane, rządek czekolady z bakaliami(zjedz ze 3 rządki i tak to spalisz), 4 krówki (sezamowa, orzechowa, kawowa i truflowa)

II Śniadanie: Pełna miseczka jogurtu naturalnego(proponuje zamienić go na jakiś smakowy-ja uwielbiam waniliowe), z 2 łyzeczkami powideł śliwkowych, łyżką owianych,łyżką kukurydzianych, łyżką rodzynków i łyżką granoli, garśc orzechów włoskich, 2 śliwki suszone, garść M&Msów(spokojnie mogła wpaść paczka)

Chwilkę potem: Kawał arbuza i kawał ananasa + paczka biszkoptów lub herbatników(maślanych,w miodzie,w czekoladzie-co chcesz)

Obiad: Sporo ziemniaczków, duży filet z kurczaka obtoczony w bułce tartej i jajku, usmazony na oleju, duzo czerwonej kaupstki

Deser: Pewnie będzie kawałek tortu (ze względu na urodziny brata) albo lody, a może to i to xD(to i to,do lodów bita śmietana,banan,truskawki, kiwi,jakiś sos np.tofii i nie kawałek a duży kawał tortu-za zdrowie swoje i brata)

Kolacja: Dzisiaj wreszcie będzie moje wyczekiwane sushi, więc pewnie 8-10 rollsów(więcej,wciśnij z 12-15)

Po kolacji niech wpadnie znów kawałek tortu + duży kubek kakaa na mleczku 3.2%

I jak dzisiaj?? Dodawać więcej? Jeżeli tak to gdzie??
Dodaj to co ja bym dodała.I nie bój się.I jak zrobiłaś super postęp.Jestem dumnaPozatym nie bój się słodczy.Nie jadłaś ich pół roku.Daj organizmowi się nimi nacieszyć.
zilka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:38   #1525
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

ja szybko wrzuce dzisiejszy jadlospis wczorajszego juz nie pamietam dokladnie, moze jeszcze ktos skomentuje poki tak pozno nie jest hm? a jak nie to prosze jutro o ocenke jak ktos przeczyta, sprawdze rano okii?

moje U/R (jakos lepiej mi idzie jak na luzie jem chyba nawet chudne ale nie chce zapeszac ) (jedynie staram sie pilnowac zeby im pozniej tym mniej wegli)

1. pietka chleba orkiszowego z pasztetem sojowym, placuszki owsiane (wszystkie pankejks wszystko sie chowa one sa fe no me nal nee!) z serkiem homo i wiejskim i truskawkami (a placki byly z 4 lych platkow jajka i bajerow tyou nasionka otreby rodzynki fitella kawalek jablka itp) plus maly jogurcik naturalny z odrobina fitelli na deser
2. (obiad u babci TŻta) salatka warzywna z sosem chyba ze smietany i troszke ryzu do tego, kawalek ciasta drozdzowego kieliszek wina
3. male jablko winogrona i czeresnie, migdaly i sliwek suszonych kilka, podjadlam tez serka homo (to nie byl planowany posilek wiec tak dziwnie wiem)
4. kalafior gotowany i jajko sadzone, do tego duzo salatki z salaty ogorka pomidora kukurydzy marchewki i nasionek z sosem wloskim, potem skusilam sie na truskawki z otrebami i jogurtem naturalnym (znowu sporo go bo taki duzy kupilam i wyzeram) kawa z mlekiem i czeresnie

ogarnie ktos ten chaos ?;p jak to tak?

Edytowane przez Anarchia
Czas edycji: 2009-06-11 o 22:41
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 23:05   #1526
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Hej. Przez kilka dni nie wklejałam jadłospisu, bo sama wiedziałam, że zbyt dobrze nie było. Ale już sie poprawiłam i proszę o ocenkę.
Dzisiejsza redukcja. Jak na razie odstawiłam pieczywo. Do tej pory jadłam razowe albo żytnie, ale byłam wzdęta. Myślicie, że mogę na redukcji jeść biały chleb albo chrupki czy lepiej w ogóle nie?

Ś:
plackopodobne coś z: 40 g płatków owsianych, małego jabłka, pół jajka, odrobiny mąki na kapce oliwy, 25 truskawek, łyżka Bielucha, mała pomarańcza =390 kcal
II Ś: surówka z 4 marchewek, małego jabłka i 5 ml oliwy, chrupka kromka z Freskiem, polędwicą i warzywkami, 100 ml kefiru, mała pomarańcza =310 kcal
O: 40 g kaszy, 100 g mintaja, 225 g kalafiora, ogórek z łyżką jogurtu, 5 marchewek =360 kcal
P: omlet z 2 jaj i odrobiny mąki, pieczarki, papryka, pół wieśniaka light, pół pomidora =250 kcal
K: wieśniak light z papryką =130 kcal
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 23:40   #1527
Anarchia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 676
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Tuppence- moglabys mi tak orientacyjnie podliczyc kalorie? widze ze sie znasz
Anarchia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 06:09   #1528
halfsara
Rozeznanie
 
Avatar halfsara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 712
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Anarchia Pokaż wiadomość
ja szybko wrzuce dzisiejszy jadlospis wczorajszego juz nie pamietam dokladnie, moze jeszcze ktos skomentuje poki tak pozno nie jest hm? a jak nie to prosze jutro o ocenke jak ktos przeczyta, sprawdze rano okii?

moje U/R (jakos lepiej mi idzie jak na luzie jem chyba nawet chudne ale nie chce zapeszac ) (jedynie staram sie pilnowac zeby im pozniej tym mniej wegli)

1. pietka chleba orkiszowego z pasztetem sojowym, placuszki owsiane (wszystkie pankejks wszystko sie chowa one sa fe no me nal nee!) z serkiem homo i wiejskim i truskawkami (a placki byly z 4 lych platkow jajka i bajerow tyou nasionka otreby rodzynki fitella kawalek jablka itp) plus maly jogurcik naturalny z odrobina fitelli na deser fajnie,ewentualnie pasztet sojowy mozna by zastapic jakas pasta z twarogu albo jajeczna,bo taki kupny ma kiepski sklad
2. (obiad u babci TŻta) salatka warzywna z sosem chyba ze smietany i troszke ryzu do tego, kawalek ciasta drozdzowego kieliszek wina
3. male jablko winogrona i czeresnie, migdaly i sliwek suszonych kilka, podjadlam tez serka homo (to nie byl planowany posilek wiec tak dziwnie wiem) ok,fajnie ze sa nnkt i bialko,na winogrona bym uwazala ,bo zawieraja cukier gronowy(glukoze)
4. kalafior gotowany i jajko sadzone, do tego duzo salatki z salaty ogorka pomidora kukurydzy marchewki i nasionek z sosem wloskim, potem skusilam sie na truskawki z otrebami i jogurtem naturalnym (znowu sporo go bo taki duzy kupilam i wyzeram) kawa z mlekiem i czeresnie tu zamiast jogurtu,moze wiesniak albo twarog.

ogarnie ktos ten chaos ?;p jak to tak?
no lekki chaos jest ale chyba przez to ,ze masz bardzo urozmaicony jadlospis.Podoba mi sie , jest zdrowo ,bialko, nnkt ,warzywa ,owoce.Jezeli chudniesz to jedz dalej na luzie, ewentualnie mozesz zmienic te pare szczegolow.
__________________
"To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away."
halfsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:03   #1529
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

CZytam was i czytam i wkońcu dodam swój wczorajszy jadłospis

RRRRRR

I: Serek wiejski z cynamonem + kubek mleka z łyżeczką miodu na ciepło.
II Młoda gotowana kapusta z mięsem
III Miska ogórków z jogurtem naturalnym
IV Jajecznica z szynką cebulą i szczypiorkiem i odrobina żółtego sera.

Teraz jak to wpisałam to widze że jakoś mało, ale teraz sesja, a ja jak sie ucze to zamist coś przegryzac to pije wodę. Wczoraj samej wody wypiłam ze 4 l + plus dotego kawa, pokrzywa, mleko. Ogólnie TŻ wyjechał na weekend i jakoś niechce mi się nic robić, od pon napewno będzie bogaciej w moim menu
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:14   #1530
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

a oto moja Redukcja z wczoraj

śniadanie: 2 kromki chleba razowego ze słonecznikiem pomidorem i zielonym ogórkiem, twarożek z sera białego półtłustego z jogurtem naturalnym, dużą ilością rzodkiewki, cebuli dymki, szczypiorku plus dwa jajka na miękko, kubek białej kawy z mlekiem

II śniadanie: owsianka (z 4 łyżek) na mleku 2%, lód śmietankowy, zielona herbata

Obiad: botwinka z jajkiem na twardo (bez ziemniaków) lekko zabielana śmietanką, surówka z sałaty lodowej z dodatkiem oliwy z oliwek, tuńczyka wsw, cebuli, papryki czerwonej, pomidorów, pomidorów suszonych

Podwieczorek: kromka chleba razowego z szynką pomidorem i ogórkiem, jabłko

Kolacja: biały ser obtoczony w oliwie z oliwek oraz ziołach prowansalskich, pomidor


Czy nie za dużo tego wszystkiego jak na redukcję ?

Choć musze przyznać, ze odkąd zaczęłam jeść regularnie i 5 x dziennie czuję, że mam mniej wzdęty brzuszek i czuję sie mniej syta (choć nie jestem głodna, ale mam takie fajne uczucie lekkości - mimo, że waga pokazuje 1 kg wiecej)

Mam jeszcze pytanie do mądrych głowek
W jakiej kolejności powinnam ćwiczyć ? Czy najpierw atlas a potem rowerek stacjonarny + twister + hula hop czy na odwrót.

Dziękuję z góry za pomoc i wskazówki !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.