Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 10:46   #181
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

iLoNuS_ktl super, że tyle do przodu u Was

Ma któraś z Was, albo Wasi TŻ, telefon Sony Xperia M? TŻ od dłuższego czasu zastanawia się jaki tel. sobie kupić... mam już dość jego gadania myślał też na HTC Desire 310
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 10:46   #182
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
S1lc1a
no to kochana już zbliżasz się do finiszu !

Właśnie dostałam wiadomość od koleżanki!! prawdopodobnie będzie na weselu i przyjedzie specjalnie z Holandii! dla niektórych 1500km nie jest problemem, a dla innych 250km to koniec świata
jak komuś zależy na obecności to widać odległość nie jest przeszkodą gratuluję takiej koleżanki

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku i obiecuję (!!), będzie mnie teraz z Wami więcej, ostatni wątek strasznie zaniedbałam
Ale za to remont idzie ostro do przodu, prosto po pracy lecę od razu na budowę i działamy, teraz nawet biorę sobie wolny piątek, tż będzie w pracy a ja będę gładzie szlifować
Ze spraw ślubnych, chwaliłam się już w klubie to i tutaj się pochwalę
- rozdaliśmy już wszystkie zaproszenia, sporo osób od razu nam potwierdzało,
- odebraliśmy obrączki,
- kupiłam sobie buty na swoje poprawiny i sukienkę na ślub koleżanki gdzie będę świadkową,
- zarezerwowaliśmy podróż poślubną,
- w czwartek zaczynamy kurs tańca,
- zamówiłam buty z Akces2 mają wysłać do końca maja.
sporo do przodu spraw poszło
chwal się gdzie lecicie

czekoo mysza Wy to macie weselicha z prawdziwego zdarzenia
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 10:55   #183
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
czekooczekolada piękny stanik!


Ja będę mieć 30 osób, a Wy ponad 200

!
U nas też bęzie 30 osób na przyjęciu (a zaprosiliśmy 43).

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość

Właśnie dostałam wiadomość od koleżanki!! prawdopodobnie będzie na weselu i przyjedzie specjalnie z Holandii! dla niektórych 1500km nie jest problemem, a dla innych 250km to koniec świata
Rewelacja, u mnie kilka osób odmówiło takich które mają do Warszawy po 120 km. A my do nich jeździliśmy na komunie i śluby wszystkie...
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:03   #184
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
iLoNuS_ktl super, że tyle do przodu u Was

Co do telefonu to ja mam od roku Sony Xperia S i jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
sporo do przodu spraw poszło
chwal się gdzie lecicie
lecimy do Turcji
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:05   #185
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
ja zawsze chodzę do tego samego sklepu z koszulami i tam nie ma przymierzania koszuli jaka ci się żywnie podobna. ale jest inne dość dobre rozwiązanie z każdego fasonu i z każdego modelu mają wyciągnięte koszule i przymierzasz właśnie te a kupujesz z wystawy polecam Polska firmę http://www.comen.pl/exclusive.html mój TŻ i tata mają koszule z tej firmy nie powiem ile razy się prały a nadal wyglądają znakomicie. mój TŻ uwielbia z ich kolekcji koszule typu slim
Co innego fason przymierzyc taki sam z jedenj firmy, a co innego nie mierzyc w ogole, dla mnie to jakas masakra, nigdy bym nic nie kupila bez mozliwosci przymiarki...





Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej, zaczyna mnie łapać stres... Pogoda jest do dupy, taka tez ma być w piątek i w sobotę Brzuch mnie boli z nerwów, chyba pójdę do apteki po jakąś melisę czy coś... Moje wyluzowanie zemściło się na mnie chyba, bo teraz wszystko przychodzi ze zdwojoną siłą

Prosze sie uspokoic, bo ta twoja nerwowka na nas przechodzi wszystko bedzie dobrze, moze usiadz i na spokojnie zrob sobie liste spraw waznych i wazniejszych, a na poczatek zalatw sprawy, ktore zajmuja najwiecej czasu a pogoda sie nie przejmuj, na weekend sie poprawi


Na myjnie 30 km? Matko z corka






Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Dziś są moje urodziny więc napić się musimy lalala Proszę pić co kto lubi

enzunio, spokojnie, wszystko będzie dobrze. Jesteś tak zorganizowana, że nie ma prawa być inaczej
Sto lat, sto lat niech zyje zyje nam, jeszcze panna Madziara






Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
melduję się w nowym wątku - jest nas coraz więcej, co uświadamia mi powagę sytuacji (wreszcie)

Miałam straszny koszmar ślubny wczoraj - wszystko było źle i na odwrót, byłam nawet zmuszona wyjść za kogoś innego za mąż ale, sądzę, że dzięki temu wszystko będzie cudnie <3
Co za koszmarek







Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku i obiecuję (!!), będzie mnie teraz z Wami więcej, ostatni wątek strasznie zaniedbałam
Ale za to remont idzie ostro do przodu, prosto po pracy lecę od razu na budowę i działamy, teraz nawet biorę sobie wolny piątek, tż będzie w pracy a ja będę gładzie szlifować
Ze spraw ślubnych, chwaliłam się już w klubie to i tutaj się pochwalę
- rozdaliśmy już wszystkie zaproszenia, sporo osób od razu nam potwierdzało,
- odebraliśmy obrączki,
- kupiłam sobie buty na swoje poprawiny i sukienkę na ślub koleżanki gdzie będę świadkową,
- zarezerwowaliśmy podróż poślubną,
- w czwartek zaczynamy kurs tańca,
- zamówiłam buty z Akces2 mają wysłać do końca maja.

Witamy witamy, gratuluje zalatwionych spraw

Jutro 3 miesiace, a ja sie poczulam tak zagubiona w przygotowaniach, ze chyba usiade i zrobie liste co mam do przygotowania, bo zgine w tym wszystkim


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:11   #186
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dziewczyny dużo by mówić ceremonia mimo, że to ślub cywilny była piękna
Ale od początku rano ja pojechałam po ostatnie zakupy, TŻ po obrączki. Zachodze do cukierni (miałam zamówione ciasto) a tutaj cukiernia zamknieta! Dzwonię do włąścicielki-cisza, dopiero Pani ze sklepu obok powiedziła mi że dziś cały dzień zamknietę i że szefowa ma przyjechać o 10 na chwilke. Wróciłam do domu, po drodze przwyiozłam babcię. Dzwonie do TŻta i pytam czy odebrał mi bukiet i obrączki (bukiet miałam z mini gożdzików: biały z rózowymi- był piękny), a S. Do mnie że grawerka na obrączkach źle zrobioniona. Ja już cała w starchu, a jak się okazało to mój S. jest niezłym estetą bo jak dla mnie jest piękna . O godzinie 10 dzowni do mnie babkla z cukierni, dzieki Bogu udało nam sie to ciasto odebrać, było dla Nas schowane
Następnie trwały wielkie przygotowania, fryzury i makijaże (miałam malować się sama na ślub jednak trochę wczoraj zwątpiłam, jak czlowiek za bardzo się stara to mu nie wychodzi :P), wszyscy ubraliśmy się, wyszykowaliśmy się i pojechaliśmy do USC
W samochodzie jechałam z teściami, żartowaliśmy i rozmawilaismy, ogólnie zero stresu zajechalismy do USC zrobliliśmy parę fotek przed i gdy pani zaprosiła Nas do pokoju to sie zestresowałam. Zaczęła się ceremonia, przemowani pani urzędniczki mnie rozkleiła (mówiła bardzo ładnie) na szczęście na koniec przemowy zaczęła gadać o konstytucji itd. więc ochlonęłam
Do czasu aż mój S. zaczął składać przysiegę, wytrwalam bez łez jednak w połowie gdy ja ją składałam drżącym głosem, pod koniec poleciały łzy (szczęścia oczywiście ). Nastepnię zalożyliśmy sobie obrączki, podpisaliśmy dokumenty. Pani urzędnik złożyła nam życzenia i wyszliśmy. Kolejne wzruszenia były przy składaniu życzeń od rodziców i brata zrobiliśmy jeszcze kilka fotek i pojechalismy do domu poświętować
Podumowując ceremonia piękna i bardzo wzruszająca, jestem już szczęśliwą żoną (wypróbowałam fixator z avonu ibył całkiem niezły !)

dziękujemy wszystkim za życzenia !
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:20
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:14   #187
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

iLoNuS_ktl
turcjaaaa ♥ zazdroszczę! nam nie wiem, czy wyjdzie jakakolwiek podróż poślubna bo tż może nie bedzie miał urlopu haha

ludzie to tak wymyślają z tymi 'odległościami'... jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że nie chce im się przyjechać na urodziny, czy coś, ale na ślub, jedyny taki dzień w naszym życiu, mogliby schować egoizm do kieszonki :P
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 11:23   #188
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
ludzie to tak wymyślają z tymi 'odległościami'... jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że nie chce im się przyjechać na urodziny, czy coś, ale na ślub, jedyny taki dzień w naszym życiu, mogliby schować egoizm do kieszonki :P
Uważam tak samo, ale cóż, ich sprawa nie chcą nie przyjeżdżają.
Mnie się teraz prawie każdy w pracy pyta czy się stresuje, znajomi to samo i zaczynam się stresować - ale tymi ich pytaniami nie wiem czy to jest jakiś obowiązek że trzeba się stresować przed ślubem ale ja tego nie odczuwam (choć w sumie to sama siebie pozytywnie tym zaskoczyłam). Fakt siedzę w pracy a myślę o tym co jeszcze do zrobienia i do załatwienia ale jakoś na spokojnie. I mam nadzieję że tak mi zostanie przez najbliższe 11 dni
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:25   #189
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dużo by mówić ceremonia mimo, że to ślub cywilny była piękna
Ahhh
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:32   #190
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dotka Świetny tytuł nowego wątku

Szczeperka Jeszcze raz gratuluję Szkoda, że zdarzyły się minusy, ale jak widać, nie przeszkodziły Wam w świętowaniu

alloffkowa Świetna obrączka. Faktcyznie, prototyp jubilerski za duży, ale i tak jest ładny

justynkie Super, że już są gotowe - koniecznie pochwal się zdjęciami

aniuska U nas też niewielka różnica wzrostu, na poczatku chciałam baleriny, ale TŻ stwierdził, że nie pozwoli (że mam kupić ładne buty, w których moje nogi wyglądają odpowiednio). No i jest 7 cm szpileczka, a ja jestem jego wzrostu

myboyismine Nie przejmuj się, wg mnie to nic złego, że będziesz wzrostu TŻ-ta.

Pigwówka jest mega, na pewno zrobi furorę

swiat_katarzyny Powodzenia z magisterką

justyna.kociaczek Wg mnie bardzo fajna cena za obrączki. Piękny wybór piosenki na pierwszy taniec

monidot Obie pary są świetne, jednak moje serce skradła ta różowa para z odkrytymi palcami

missmalezji To trzymam kciuki, żeby Twoja fryzjerka jednak wtedy była

Buczorek Tort przepiękny - ja bym zapytała cukiernika, są różne techniki zdobień i różne umiejętności - tam by Ci powiedzieli, czy się da.

A bukiet z Rafaello mogłabym mieć do ślubu

paula Przecież możesz poprosić, żeby kuzynostwo teraz określiło się, czy zabierają kogoś, czy nie.

marlenqa O jak fajnie, że udało się z zaprzyjaźnionym księdzem Powodzenia z pracą, i i mam nadzieję, że z kicią wszystko ok

cashmere Ale euforia - gratuluję bycia szczęśliwą żoną Udanej podróży poślubnej

enzunio Z pogodą nic nie jest przesądzone, a tymi wszystkimi rzaczami nie martw się na zapas

mojakaren za 4 miesiące

madziara Sto lat, spełnienia marzeń i szczęścia

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Są u was jakieś imprezy z okazji chrztu? Czy tylko uroczystość w kościele i do domu?
U mnie w rodzinie przyjął się zwyczaj obiadu dla najbliższej rodziny, za to u krewnych TŻ-ta robi się większe imprezy.

Robusta Najserdeczniejsze gratulacje

Magdalenka Spokojnie, dacie radę przećwiczyć

ilonus za wszystkie załatwione sprawy

Uh, rozdawanie zaproszeń się nam jednak opóźni. Mam wirusowe zapalenie gardła, musimy odwołać kolację dla 3 par, nie chcę nikogo zarazić (zwłaszcza, że ma wpaść koleżanka, która karmi i taka, która się spodziewa dziecka )
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:50   #191
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam się z Wami na nowym wątku. Przepraszam, że tak mało ostatnio piszę, ale w sumie nic ślubnego się u mnie nie dzieje za to Was odczytuję codziennie. Mam nadzieję w następnym tygodniu umówić się do kosmetyczki na paznokcie i makijaż próbny

paula600324 ten facet od koszul to jakiś nie poważny, jak On sobie wyobrażał to, że Twoj narzeczony nie przymierzy koszuli ślubnej?

marlenqa22 biedny kociak, mam nadzieję, że się za bardzo nie męczy

cashmere czekam na szczegółową relację, czuję że było extra po Twoim opisie


enzunio kochana nic się nie strsuj, na pewno wszystko pójdzie po Waszej myśli (łatwo mówić, nie? )
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 11:57   #192
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Przeboje z gośćmi part. 2 I na pewno nie ostatni
Spotkałam dzisiaj na mieście kuzynkę, gadka-szmatka i zeszło na kuzynostwo co potwierdziło obecność z osobami towarzyszącymi a nie chciało mi powiedzieć z kim idą. Otóż oni jeszcze nie widzą z kim idą Ich mama zadecydowała, że idą z os.tow., ale sami nie widzą z kim iść Kuzyn ponoć stwierdził, że on nie potwierdzał, że z kimś idzie, to po co wypowiadają się za niego Stwierdziłam tylko, że niech wezmą sobie kogo chcą, bylebym nie miała pustych krzeseł jak jednak nikogo nie znajdą... Kuzynka stwierdziła, że są niepoważni... Bo jak sami nie wiedzą kogo mogą wziąć, to po co brać przypadkowe osoby ...
Jak mi wykręcą nr i przyjdą sami to na prawdę się zdenerwuję, bo będzie 4 stówy w plecy
Dla mnie to śmieszne, że rodzice decydują za swoje dzieci. Potem jak przyjdą same to Wy poniesiecie niepotrzebne koszty ;-/

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Przeszłam I etap rozmowy kwalfikacyjnej, jutro mam drugi więc trzymajcie kciuki!
We środę też mam rozmowę w salonie optycznym, jak nic jutro nie wyjdzie to pójdę tam
Ogólnie coś się rusza więc mam jakoś lepszy nastrój i zaczynam wierzyć że w końcu wyjdę na prostą
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku już jako mężatka!

To takie nierealne że to już PO i że mam męża!
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej, zaczyna mnie łapać stres... Pogoda jest do dupy, taka tez ma być w piątek i w sobotę Brzuch mnie boli z nerwów, chyba pójdę do apteki po jakąś melisę czy coś... Moje wyluzowanie zemściło się na mnie chyba, bo teraz wszystko przychodzi ze zdwojoną siłą
Spokojnie, pogodą się nie martw specjalnie dla Was zaświeci piękne słoneczko ze wszystkim spokojnie zdążysz, a w sobotę będziesz piękną PM

Robusta gratulacje!
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 11:59   #193
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Robusta jako mężatka a ślub kościelny i wesele później? doczytałam relację

madziara889 wszystkiego najlepszego!! ja jutro opijam swoje urodzinki

Jak czytam ile Wy macie gości na Ślubie to ojej! ja mam 60 osób do zaproszenia

iLoNuS_ktl za załatwienie wszystkich spraw ślubnych
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:00   #194
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
aja w niedziele chrzest malego hihi
Jakie imię będzie nosił?

niulka_1985 - bardzo ładna dekoracja a będzie fiolet, czy biel z różem?

madziara889 - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Witam w nowym waku już jako mężatka

Tak, tak to nie żart wczoraj wzieliśmy z moim S. ślub cywilny, relacja później teraz uciekam
Gratulacje

Waniliova - 18 dni?! Kiedy to zleciało Teraz najlepszy czas dla Was, przygotowania pędzą jak szalone

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja mam na 238 w tym ok 50 dzieci. i liczę na to że przyjdzie max 150-160
Poszaleliście My prosimy trochę mniej, bo coś koło 170, ale u nas prawie nikt nie odmawia

S1lc1a - jaki będzie wieczorek? Balujecie gdzieś na mieście, czy spokojnie w domu?

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku i obiecuję (!!), będzie mnie teraz z Wami więcej, ostatni wątek strasznie zaniedbałam
Ale za to remont idzie ostro do przodu, prosto po pracy lecę od razu na budowę i działamy, teraz nawet biorę sobie wolny piątek, tż będzie w pracy a ja będę gładzie szlifować
Ze spraw ślubnych, chwaliłam się już w klubie to i tutaj się pochwalę
- rozdaliśmy już wszystkie zaproszenia, sporo osób od razu nam potwierdzało,
- odebraliśmy obrączki,
- kupiłam sobie buty na swoje poprawiny i sukienkę na ślub koleżanki gdzie będę świadkową,
- zarezerwowaliśmy podróż poślubną,
- w czwartek zaczynamy kurs tańca,
- zamówiłam buty z Akces2 mają wysłać do końca maja.


Jaki obrączki? Jakie buty? Opowiadaj coś więcej Szczególnie o butach, bo też tam ostatnio zamawiałam

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Rewelacja, u mnie kilka osób odmówiło takich które mają do Warszawy po 120 km. A my do nich jeździliśmy na komunie i śluby wszystkie...
ale przykro

cornflower_girl - zdrowiej Kochana
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:02   #195
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
iLoNuS_ktl
turcjaaaa ♥ zazdroszczę! nam nie wiem, czy wyjdzie jakakolwiek podróż poślubna bo tż może nie bedzie miał urlopu haha

ludzie to tak wymyślają z tymi 'odległościami'... jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że nie chce im się przyjechać na urodziny, czy coś, ale na ślub, jedyny taki dzień w naszym życiu, mogliby schować egoizm do kieszonki :P

Moja rodzinka przyjeżdża z Gdańska,Warszawy,Wrocławi a,Lublina i Krakowa a troszkę mają do małopolski )
Najdalej ma moja przyjaciółka bo aż z Anglii przyjeżdża specjalnie na mój ślub ))
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:02   #196
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej Dziewczyny

U mnie z nowości ślubnych to tak:
- przyszła nam Księga Gości - mega!
- odebraliśmy w sobotę obrączki, są przepiękne
- przyszły zaproszenia, winietki i zawieszki - są piękne, ale okazało się, że brakuje nam 3 zaproszeń i ok. 10 winietek, zrobiłam reklamację, niby mają przyjść do końca tygodnia, jak będzie to się okaże. A wszystko dlatego, że nie było zaproszenia dla mojego chrzestnego, które będzie nam potrzebne najwcześniej. Gdyby nie to, to TŻ by tego nie ogarnął - paczka przyszła do niego, on sprawdzał i sortował. Dopiero po mojej interwencji zaczął sprawdzać dokładniej, okazało się że:
- brak jest dwóch zaproszeń
- TŻ zapomniał o jednej osobie i trzeba domówić jedno zaproszenie
- brakuje kilku winietek, a kilka jest podwójnych
..........

I oczywiście nie rozumiał, dlaczego ja mam do niego pretensje, bo przecież nie kazałam mu tego sprawdzać wcześniej tak dokładnie.... Tylko czy ja zawsze muszę wszystko 'kazać' ??? Czasami nie mam do niego siły
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:04   #197
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Moja rodzinka przyjeżdża z Gdańska,Warszawy,Wrocławi a,Lublina i Krakowa a troszkę mają do małopolski )
Najdalej ma moja przyjaciółka bo aż z Anglii przyjeżdża specjalnie na mój ślub ))
I to jest prawdziwa przyjaciółka
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:09   #198
margot244
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Ja również witam sie w nowym wątku, ostatni niestety prawie przespałam ale mam nadzieje , że w tym będzie mnie więcej..

przede wszystkim gratuluje bardzo Wszystkim świeżo upieczonym Żonom- to mus być cudowne uczucie

z przygotowań ślubnych raczej niewiele sie zmieniło....na razie mamy mały zastój ze względów naukowych

dziewczyny mam pytanie gdzie zamawiałyście/ kupowąłyście biżuterię ślubną?
margot244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:14   #199
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

U mnie z nowości ślubnych to tak:
- przyszła nam Księga Gości - mega!
- odebraliśmy w sobotę obrączki, są przepiękne
- przyszły zaproszenia, winietki i zawieszki - są piękne, ale okazało się, że brakuje nam 3 zaproszeń i ok. 10 winietek, zrobiłam reklamację, niby mają przyjść do końca tygodnia, jak będzie to się okaże. A wszystko dlatego, że nie było zaproszenia dla mojego chrzestnego, które będzie nam potrzebne najwcześniej. Gdyby nie to, to TŻ by tego nie ogarnął - paczka przyszła do niego, on sprawdzał i sortował. Dopiero po mojej interwencji zaczął sprawdzać dokładniej, okazało się że:
- brak jest dwóch zaproszeń
- TŻ zapomniał o jednej osobie i trzeba domówić jedno zaproszenie
- brakuje kilku winietek, a kilka jest podwójnych
..........

I oczywiście nie rozumiał, dlaczego ja mam do niego pretensje, bo przecież nie kazałam mu tego sprawdzać wcześniej tak dokładnie.... Tylko czy ja zawsze muszę wszystko 'kazać' ??? Czasami nie mam do niego siły
jaką księgę gości i zaproszenia zamówiłaś?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 12:19   #200
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez margot244 Pokaż wiadomość
Ja również witam sie w nowym wątku, ostatni niestety prawie przespałam ale mam nadzieje , że w tym będzie mnie więcej..

przede wszystkim gratuluje bardzo Wszystkim świeżo upieczonym Żonom- to mus być cudowne uczucie

z przygotowań ślubnych raczej niewiele sie zmieniło....na razie mamy mały zastój ze względów naukowych

dziewczyny mam pytanie gdzie zamawiałyście/ kupowąłyście biżuterię ślubną?
Piękne są TU i TU. Sama mam z Belleju, pożyczoną od kuzynki, ale chyba muszę z niej zrezygnować bo kolczyki są dla mnie zbyt ciężkie
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:20   #201
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
J

S1lc1a - jaki będzie wieczorek? Balujecie gdzieś na mieście, czy spokojnie w domu?
W domu, ale czy spokojnie to nie jestem pewna mam szalone koleżanki

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

I oczywiście nie rozumiał, dlaczego ja mam do niego pretensje, bo przecież nie kazałam mu tego sprawdzać wcześniej tak dokładnie.... Tylko czy ja zawsze muszę wszystko 'kazać' ??? Czasami nie mam do niego siły
Ah ci nasi panowie, ale najważniejsze że i tak ich kochamy. Mój TŻ tak wczoraj jakoś na mnie narzekał, że już w końcu się zdenerwowałam bo jak wróciłam z pracy a jechałam dwa razy dłużej niż zwykle przez korki po ulewie, to szybko do sklepu, po powrocie ze sklepu jeszcze poszliśmy do znajomych więc w domu byliśmy przed 21 jak wyszłam o 7 rano, mega zmęczona byłam i głodna więc trochę marudziłam a on: kochanie ty ciągle jesteś głodna, no to ja wkurzona mówię że tak narzeka a jednak ze mną jest, a on: bo cię bardzo kocham ehh nie mogłam się już dalej złościć.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:22   #202
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość

Jaki obrączki? Jakie buty? Opowiadaj coś więcej Szczególnie o butach, bo też tam ostatnio zamawiałam
Już wrzucam zdjęcia obrączek i butów
a w Akces zamówiłam te: http://www.akces2.com/venus-z-obuwie...ie-slubne.html satyna śmietankowa, z wyszywaną aplikacją jak na zdjęciu, obcas 6 cm slim. Mam nadzieje, że jak przyjdą to będą pasować

Sunset89
, gratuluję załatwionych spraw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrączki.jpg (66,3 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrączki 2.jpg (51,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (65,9 KB, 82 załadowań)
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:22   #203
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez margot244 Pokaż wiadomość

dziewczyny mam pytanie gdzie zamawiałyście/ kupowąłyście biżuterię ślubną?
Ja mam gratis do sukni więc mam tą salonową myślałam że będzie jakaś obciachowa ale jest bardzo ładna więc nie kupuję nic innego.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:23   #204
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
jaką księgę gości i zaproszenia zamówiłaś?
http://allegro.pl/drewniana-grawerow...262547015.html - tą księgę, wzór 24

http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...253391994.html - zaproszenia, winietki, zawieszki - wzór z czerwoną kokardą, tylko pierwsza strona jest inna, no i oczywiście środek wg naszego projektu
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:26   #205
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Już wrzucam zdjęcia obrączek i butów
a w Akces zamówiłam te: http://www.akces2.com/venus-z-obuwie...ie-slubne.html satyna śmietankowa, z wyszywaną aplikacją jak na zdjęciu, obcas 6 cm slim. Mam nadzieje, że jak przyjdą to będą pasować

Sunset89
, gratuluję załatwionych spraw
Piękne obrączki

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/drewniana-grawerow...262547015.html - tą księgę, wzór 24

http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...253391994.html - zaproszenia, winietki, zawieszki - wzór z czerwoną kokardą, tylko pierwsza strona jest inna, no i oczywiście środek wg naszego projektu
Dzieki
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:40   #206
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

iLoNuS_ktl
śliczne obrączki!

ane3kaa
super!! zazdroszczę gości!

cornflower_girl
to samo sobie pomyślałam o tym bukiecie jakby niebezpiecznie spadł cukier można byłoby sobie szybko pomóc
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:42   #207
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Wrzucam zdjęcia obrączek, robione komórką, na żywo są śliczne
Muszę zamówić jakieś ładne pudełeczko na nie bo to firmowe mi się nie podoba no i na zdjęciach musi to jakoś wyglądać
Chcieliśmy klasyczne obrączki, chociaż na przymiarkach skłaniałam się ku innym kształtom jednak TŻ nic innego się nie podobało. Do moich dodałam trzy diamenciki, dwa mniejsze i po środku większy.
W sumie zapłaciliśmy 150 zł bo mieliśmy sporo złota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140527_1315344.jpg (131,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (18,0 KB, 92 załadowań)
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:43   #208
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Madziarko kochana, sto lat !
Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spełnienia marzeń
Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Sto lat Sto lat a nawet i dwieście

Po proszę bacardi mohito
Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
madziara
Wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
madziara889 słońca, uśmiechu i najpiękniejszego ślubu na świecie!!!
Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Sto lat, sto lat niech zyje zyje nam, jeszcze panna Madziara
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
madziara Sto lat, spełnienia marzeń i szczęścia
Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
madziara889 wszystkiego najlepszego!! ja jutro opijam swoje urodzinki
Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
madziara889 - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Dziękuję Wam
Ostatnie panieńskie urodziny
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:46   #209
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia obrączek, robione komórką, na żywo są śliczne
Świetne i jak tanio
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 12:49   #210
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Już wrzucam zdjęcia obrączek i butów
Piękna obrączkibu ty też
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.