Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 09:00   #1681
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
I exist Wszystkiego najlepszego dla was! Pogodę macie wymarzoną, oby cały dzień był jak z bajki, życzę pięknego ślubu,wesela do białego rana i udanego życia w małżeństwie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:40   #1682
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego dla jutrzejszych pmek

Przerazacie mnie z tymi cenami w kosciele my mamy zamiar wydac 500zl na ksiedza, koscielnego i organiste (którego nie chcemy) mam nadzieje, ze sie uda bo mama spiewa w chórze kościelnym wiec mam nadzieje, ze bedzie obowiazywala jakas znizka :

Nie dam im wiecej bo niby za co kurde ja na 500zł pracuje 1/3 miesiaca a oni to biorą za godzine pracy
Ozdobic kościoł chce sama.

Jedynym kosciolem dla którego bym się nie sępiła jest nasza obecna parafia w Tychach. Prowadzą ją franciszkanie, budują piękna bazylike, jest dużo zwierzątek itd...widze, ze nie marnują kasy parafian na byle co (jak w mojej rodzinnej parafii ).
Ja w swojej parafii płaciłam 500zł już z organista. A kwiaty trzeba dodatkowo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:45   #1683
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jestem po drugiej przymiarce I wróciłam z suknią do domu. Teraz wisi w szafie samotna i czeka
Piękna suknia i pięknie wyglądasz! Taki model to był jeden z moich wymarzonych

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Niech ten dzień będzie idealny!


---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Ach, no i oczywiście nam wczoraj minął termin potwierdzeń i dostałam 1 telefon z tej okazji chyba 70% gości nadal oficjalnie nie potwierdziło.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-08-09 o 12:05
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 10:01   #1684
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

bardorja - między innymi manicurzystka , aczkolwiek ostatnio przesiadłam się na papiery bo to mi się znudziło, ale zboczenie na tym punkcie mam


Sunset89 - u mnie kościelnej płaci się tę kwotę za rozłożenie czerwonego dywanu, zawiązanie organzy na ławkach i pokrowce na siedzenia
na szczęście PMka, która ma tego samego dnia ślub po mnie - chyba będzie chciała się porozumieć w tej kwestii.
W ogóle okazało się że to moja znajoma ze szkoły i mamy wesela w tym samym budynku
A organistę to i tak chcemy dopłacić wiecej i poprosić żeby jego żona grała na skrzypcach

re_nata - chciałabym żeby moja fryzjerka zrobiła taką prowizorkę

Lemon_Drop - a suknię masz w bieli czy inny odcień ? Przepraszam, ale nie pamiętam - a chciałabym wiedzieć jak dobrać odcień okrycia do mojej śmietankowej sukni


madziara - my niestety nie wynajęliśmy dekoratorki.
Mam myśl, żeby poprosić zaprzyjaźnioną kwiaciarnię o owinięcie doniczki storczyka na czarno z jakąś białą wstążeczką - na próbę. Chyba przemyślałam już ten temat i też postawimy na te doniczkowe - o ile próba mnie zadowoli, a managerka sali zgodzi się na własne kwiaty - do tej pory rozmawiałyśmy o tych szklanych tubach od niej , ale jak pomyślę, że miałabm później tyle storyczyków to aż mi serce mocniej bije

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist

Dla Was wszystkiego najlepszego na nową drogę życia!


P.S. Załatwiłam akt urodzenia drobnostka, ale cieszy!
Od czwartku jedziemy w strony tż prosić gości i mam nadzieję - uda się załatwić jego akt chrztu i urodzenia a także powiększyć moją obrączkę.
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-08-09 o 10:02
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 10:07   #1685
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

cześć. żyję po panieńskim. jeszcze
wybawiłam się że hohoho

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_


powodzenia zycze!

ja za tydzień bede to przezywac co wy dzis
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 10:24   #1686
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Lemon_Drop - a suknię masz w bieli czy inny odcień ? Przepraszam, ale nie pamiętam - a chciałabym wiedzieć jak dobrać odcień okrycia do mojej śmietankowej sukni
Tak, ja mam białą ciężko spamiętać jaką kto ma suknię, a ja swoją chyba dosyć dawno tu pokazywałam

Czeko super że panieński udany

My dziś może pojedziemy rozejrzeć się za garniturem, zobaczymy czy TŻ będzie miał wenę
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 10:37   #1687
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_


Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Waszym dniu. Pogoda u mnie jest piękna i mam nadzieję, że taka sama jest u Was.

Mnie wczoraj jednak wyrwali ósemkę, więc twarz mam strasznie zmasakrowaną... rozryczałam się na krześle bo byłam tam sama a strasznie mi rozciągali usta hakiem, ogólnie po prostu strasznie było, i jescze widok tych wszystkich narzędzi, które mi wkładali do buzi... fe
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 11:07   #1688
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ach, no i oczywiście nam wczoraj minął termin potwierdzeń i dostałam 1 telefon z tej okazji :sciana: chyba 70% gości nadal oficjalnie nie potwierdziło.
Normalne my mieliśmy do 3sierpnia, połowa gości tylko dała znać. Niektórzy do tej pory się zastanawiają mimo dzwonienia.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Ja w swojej parafii płaciłam 500zł już z organista. A kwiaty trzeba dodatkowo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A my mamy 600-900 za samą msze + dekor + kościelny + organista
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:11   #1689
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

An, ja miałam potwierdzenia do 1.08 i co z tego, skoro
- część nie potwierdziła
- i nie odpisuje na smsy i fejsa
- część potrzebuje więcej czasu do namysłu

Także tego...

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2014-08-09 o 11:22
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:13   #1690
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Tak, ja mam białą ciężko spamiętać jaką kto ma suknię, a ja swoją chyba dosyć dawno tu pokazywałam

Czeko super że panieński udany

My dziś może pojedziemy rozejrzeć się za garniturem, zobaczymy czy TŻ będzie miał wenę
Poszukam chyba jakiegoś okrycia ze skrawkiem materiału , który dostałam, żeby trafić w kolor
Daj znać co z garniturem, ja nie mogę zmobilizować TŻ

Dotka - potwierdzenia to chyba problem dla większości ludzi. U nas na razie chyba wszyscy twierdzą że będą - mimo wszystko liczę na telefony od nich
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-08-09 o 11:14
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:24   #1691
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_


Dziewczyny wszystkiego najlepszego w Waszym dniu. Pogoda u mnie jest piękna i mam nadzieję, że taka sama jest u Was.

Mnie wczoraj jednak wyrwali ósemkę, więc twarz mam strasznie zmasakrowaną... rozryczałam się na krześle bo byłam tam sama a strasznie mi rozciągali usta hakiem, ogólnie po prostu strasznie było, i jescze widok tych wszystkich narzędzi, które mi wkładali do buzi... fe
wspolczuje
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 11:27   #1692
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
An, ja miałam potwierdzenia do 1.08 i co z tego, skoro
- część nie potwierdziła
- i nie odpisuje na smsy i fejsa
- część potrzebuje więcej czasu do namysłu

Także tego...
Ot to. Ja nie wiem co Ci ludzie sobie wyobrażają. Pisałam, dzwoniłam, pisałam na fb jak widziałam że ktoś dostepny i nic. Łaskę jakąś robią że odpowiedzą?
Aż w końcu dzwoniłam co chwilę i odebrali oczywiście z pretensją że "przecież jeszcze czas", "po co Wam tak szybko potwierdzenie" itp.
A i tak nie przyjdą i wiedzieli to od początku.
Od strony Tż jakieś 19osób ciągle się zastanawia, powiedzą pewnie dzień przed ślubem, bo po co nam wcześniej.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:37   #1693
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_


Wymarzonego ślubu i wesela , oraz szczęśliwego i pełnego miłości życia już we dwoje

Bardorja- ciekawie zapowiada się Twój panieński ja mam w czwartek, miały być 4 osoby a będzie 7

Domar-napisałam niżej jak z tymi obrączkami wyszło ale na początku tyg jak już je będę miała na pewno pochwale się zdjęciem Mam nadzieję ze usługodawcy jednak się ogarną i będziesz z nich zadowolona, u nas organista 150mzł

Mimi- sala prezentuje się super!

Mojakaren- pochwal się jak po przymiarce, na pewno będzie pięknie

re_nata – fryzurka super

Panna Izabela- no cóż świadek i jeg siostra po prostu podzielili się parą znajomych

Asiulek- pięknie wyglądasz w swojej sukni

Karolinuuusia – udanego panieńskiego

Lusiija- o 4 to Ty powinnaś jeszcze spać !

Czekooczekolada – opowiadaj jak po panieńskim

Marlenqa- pięknie wyglądaliście

Dotka-zapytam w salonie czy nie mają opcji aby zmienić ten sznurek na taśmę a jak u Ciebie z @ ? Coś się zmieniło?

Pojechaliśmy tak jak pisałam w czwartek po obrączki , wyszły piękne moja jest połączona z 2 różnych i bałam się jak to będzie wyglądać na zywo i jest idealnie ja swoją od razu założyłam na palce i nie chciałam ściągać Tż zaczął najpierw ją oglądać i zauważył że pomylony jest grawer miało być 23 sierpień jest 27 … do tego napis „I że Cię nie opuszczę” jest drukowany , no ale nic z tym już nie zrobimy pani odesłałą obrączki aby poprawili datę i na początku tyg mają być, dobrze że chociaż mogłam je zobaczyć i się zakochać

I dziewczyny mam takie pytanie , mój panieński mam 14 sierpnia , chciałam w ten dzień iść na próbny makijaż żeby zobaczyć czy kosmetyki mnie nie uczulą czy ten który sobie wymarzyłam będzie do mnie pasował itp no i zadzwoniłam i okazało się że w tym terminie moja makijażystka ma urlop ale jest jeszcze druga dziewczyna która w tym salonie maluje i teraz mam zagwozdke czy umówić się do niej (w końcu stosuje te same kosmetyki ja wypróbuje makijaż który mi się podoba no i za bardzo później nie mam możliwości umówić sie na próbny) czy zrezygnować całkowicie no bo przecież tamta dziewczyna może malować gorzej niż moja z którą jestem umówiona...co byście zrobiły?
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:37   #1694
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Mam fryz, mam makijaz. Kosciol sie ubiera w kwiaty, tz jedzie po bukiet. Mam chwile wolna, czekam na swiadkowa
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:42   #1695
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Tak wyglądam robie sobie fotki z fotografem. On sukni ja sobie. Mówi ze tak nie może być i was pozdrawia )) xD jest bardzo ciepło chyba z 30 stopni C i padam

uploadfromtaptalk1407580705560.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 1 dzień!!!
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:44   #1696
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kiss, ja bym zrezygnowała, kosmetyki to nie wszystko, liczą się umiejętności

Co do @ to byłam u gina, dostałam Duphaston na wywołanie, ale popołudniu już dostałam @, ale jako że coś ustało, wzięłam jeszcze 4 tabletki Duphastonu i dzisiaj już dostałam tak konkretnie. Mega ulga, bo już miałam brzuch jak w ciąży, przez zatrzymaną wodę :/ No i przynajmniej mam pewność, że na ślub @ nie będę mieć.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 11:53   #1697
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_

Życzę Wam dziewczyny wszystkiego najlepszego i aby ten dzień był dla Was najpiękniejszy i w stu procentach taki jakim go zaplanowałyście



Dziękuję za opinię sukienki. Już powoli zaczynam czuć, że to jeszcze tylko 2 tygodnie, a tu tyle do załatwienia jeszcze.
Plan na przyszły tydzień:
- spotkanie z florystką, wszystko trzeba od początku zaplanować,
- odbiór garnituru TŻ'ta,
- ustalić menu na sali,
- rozsadzić do końca gości i zrobić tablicę,
- kupić szampana,
- ustalić z siostrą wystrój kościoła, czytania, śpiewania itp.,
- umówić się na pazury,
- wybrać tort.
i pewnie milion innych rzeczy.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 12:07   #1698
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Co do potwierdzeń to ja się tego spodziewałam, więc na razie podchodzę do tego na luzie Napisałam na zaproszeniu że potwierdzenie do 8 sierpnia, ale dać znać restauracji mamy 30 sierpnia, albo i ostateczne zmiany 7 sierpnia, więc luz. Ale po prostu chciałabym już wiedzieć, tak definitywnie będę dopytywać ludzi pewnie w przyszłym tygodniu albo tuż po długim weekendzie.

Dotka, dobrze, że z @ tak wyszło! Nie wyobrażam się tyle się męczyć
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 12:21   #1699
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość

A jakie masz te dopinki? skad zamawiałas?
-------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ---------
zamawiałam z tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=4411573257
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
cześć. żyję po panieńskim. jeszcze
wybawiłam się że hohoho

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist_


powodzenia zycze!

ja za tydzień bede to przezywac co wy dzis
i ja też
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
An, ja miałam potwierdzenia do 1.08 i co z tego, skoro
- część nie potwierdziła
- i nie odpisuje na smsy i fejsa
- część potrzebuje więcej czasu do namysłu

Także tego...
Co za ludzie, u mnie przynajmniej jak dzwoniłam to odbierali i od razu odpowiadali, tylko że w większości było to potwierdzenie przybycia.
A jaki ty masz termin ostateczny u menadzera/ cateringu? Bo my daliśmy sobie potwierdzenia na miesiąć przed slubem (do 13.07) a z kateringiem spotkaliśmy się dopiero 4.08, a i tak nasza lista wciąż jest otwarta. Jedna z moich "ciążówek" wylądowała właśnie w szpitalu i nie wiadomo czy jej już teraz nie zrobią cesarskiego cięcia, no i mój brat ma czas do poniedziałku znaleźć sobie osobę albo idzie sam.
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kiss, ja bym zrezygnowała, kosmetyki to nie wszystko, liczą się umiejętności

Co do @ to byłam u gina, dostałam Duphaston na wywołanie, ale popołudniu już dostałam @, ale jako że coś ustało, wzięłam jeszcze 4 tabletki Duphastonu i dzisiaj już dostałam tak konkretnie. Mega ulga, bo już miałam brzuch jak w ciąży, przez zatrzymaną wodę :/ No i przynajmniej mam pewność, że na ślub @ nie będę mieć.
To super,że jeden stres z głowy mniej i już będziesz spokojniejsza. ja też się cieszę bo dostałam ijuż mam prawie pewność ,że "dzień bólu" nie wypadnie w dniu ślubu.
Kiss też tak myślę, bo wiadomo,że każda osoba ma swoje nawyki, chyba,że masz tą swoją panią już sprawdzoną i nie boisz się o jej umiejętności, a chciałabyś przetestować różne makijaże.

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Tak wyglądam robie sobie fotki z fotografem. On sukni ja sobie. Mówi ze tak nie może być i was pozdrawia )) xD jest bardzo ciepło chyba z 30 stopni C i padam


Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 1 dzień!!!
Pięknie

Wszystkie dzisiejsze PM również przyłączam się do życzeń, aby ten dzień był niezapomnianym i wyjątkowy, a Wasze dalsze życie pełne miłości i szczęścia
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 12:51   #1700
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
bardorja - między innymi manicurzystka , aczkolwiek ostatnio przesiadłam się na papiery bo to mi się znudziło, ale zboczenie na tym punkcie mam
ooo kolezanka po fachu

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
I dziewczyny mam takie pytanie , mój panieński mam 14 sierpnia , chciałam w ten dzień iść na próbny makijaż
mi sie udalo, mam próbny w dniu panienskiego
na twoim miejscu zrezygnowalabym. kosmetyki to tylko kosmetyki, licza sie umiejetnosci, ręka od ręki różna
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 15:00   #1701
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

wszystkim dzisiejszym szczęśliwym żonką Wszystkiego najlepszego
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 15:51   #1702
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość




ewapucy
To przykre, że tyle osób odmówiło. Ale też myślę, że będzie i tak naprawdę sporo gości. A dlaczego się martwisz o suknię (nie wiem czy już o tym pisałaś)?
Martwię się o suknię bo:
gorset wygląda inaczej niż chciałam,jest za taki jakby za krótki,tył wygląda inaczej niż w mierzonym modelu,kwiaty są troszkę inne jak i wycięcie z tyłu pleców,wiązanie jest jakieś dziwne.
Ogólnie suknia wygląda inaczej niż myślałam,mają mi ją zwęzić ,zobaczymy jak to wyjdzie,muszę jeszcze raz zerknąć na model pokazowy na manekinie.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Jestem po drugiej przymiarce I wróciłam z suknią do domu. Teraz wisi w szafie samotna i czeka

Miałam dobre chęci pojechać na manicure, zrobić na próbę. Jedna kosmetyczka zamknięta a druga wyszła 10 minut przed moim wejściem. Spróbuję wieczorem jeszcze gdzieś się zahaczyć.
Śliczna! Też będę mieć długi welon
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 16:52   #1703
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
exist

Wszystkiego najlepszego dla Was w tym szczególnym dniu
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 19:55   #1704
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kasiulenkowo
no_doubt
mimi_77
Lusiija
Konkardia
wszystkiego najlepszego, udanego dnia i cudownego życia z mężami


Ja byłam wczoraj na randce z tżtem, oj dawno nigdzie nie wychodziliśmy razem. Było super!

Czy ktoś prosi księdza z innej parafii niż jest ślub? Jak rozwiązujecie kwestię opłat, komu ile?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki jako żona Czas na relację!
Super, zazdroszczę
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 20:08   #1705
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Czy ktoś prosi księdza z innej parafii niż jest ślub? Jak rozwiązujecie kwestię opłat, komu ile?
ja znajomy ksiądz:P płace tylko w kosciele za mszę i organ. 500zł , a jak spisywalismy protokół to mowilam temu ksiedzu w kancelarii ze chce zeby ksiadz z innej parafii odprawiał mszę i powiedział, ze nie ma problemu oni wyślą delegację
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 20:16   #1706
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny! Myslicie, ze gdzies uszyją mi takie bolerko? tzn w zalaczniku to chyba nie jest bolerko, a czesc sukni, ale ja mam suknie bez ramiączek i jednak nie bede czuła sie w tym swobodnie, więc chcialabym uszyć sobie, oczywiscie to ma byc w formie koszulki a nie tradycyjnego bolerka

W salonach pewnie sa, ale ja bym chciala takie opadajace na ramiona, a takich nie widzialam.

W sumie PMka od ktorej mam suknie dorzuciła mi bolerko tradycyjne (z tej samej koronki co jest suknia), wiec moze tylko kwestia uszycia z tego bolerka takich rękawków . Jak myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (28,2 KB, 61 załadowań)
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 20:31   #1707
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ja znajomy ksiądz:P płace tylko w kosciele za mszę i organ. 500zł , a jak spisywalismy protokół to mowilam temu ksiedzu w kancelarii ze chce zeby ksiadz z innej parafii odprawiał mszę i powiedział, ze nie ma problemu oni wyślą delegację
Ale płaci się temu, kto odprawia mszę, czemu płacisz księdzu w parafii Nie wiem jak to sensownie rozwiązać. Tż jest przewrażliwiony na wszelkie opłaty i gotów zrobić awanturę jak ksiądz chrząknie za ofiarą a organistę pewnie oskubie po ślubie
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 22:44   #1708
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ale płaci się temu, kto odprawia mszę, czemu płacisz księdzu w parafii Nie wiem jak to sensownie rozwiązać. Tż jest przewrażliwiony na wszelkie opłaty i gotów zrobić awanturę jak ksiądz chrząknie za ofiarą a organistę pewnie oskubie po ślubie
Nie wiem tak jest u mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 07:14   #1709
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Witam

uploadfromtaptalk1407651240874.jpg
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 07:53   #1710
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość

PORADNIA! Z tym to masakra jakaś. pierwsze spotkanie było na początku czerwca. Drugie miało być 14 lipca i od tej pory jest non stop przekladane. Po raz n-ty przełozyli na dzisiaj i co sie okazuje? Nie mogą dzisiaj bo mają za dużo spotkań.. Umowiliśmy się na niedzielę.. Tylko że do wesela 2 tygodnie a trzeba 2 spotkania zrobić..

Sami przekładają, więc niech teraz kombinują, bez przesady, żebyście to Wy tracili nerwy z powodu czyjejś niekompetencji. U nas było całe 1 spotkanie, 50 zeta i z głowy

Co do reszty usługodawców, to z zespołem mamy spotkać się 10 dni przed weselem, coby ustalić repertuar i zabawy, a z foto też mamy jakiś termin ustalony w umowie, musiałabym obadać. Na sali mamy ustalić wszystko 2 tygodnie wcześniej - i w sumie to wszystko
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.