Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 21:59   #2821
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Kochane Pmki- wszystkiego dobrego dla Was w tym szczególnym dniu dużo miłości~!!!

U nas we wtorek będzie miesiąc po ślubie. Z tej okazji mąż już zaprosił mnie na kolację
Za tydzień w niedzielę wylatujemy w podróż

Życie małżeńskie jest cudowne, szkoda tylko że wesela nie da się dwa razy przeżyć
Ciągle czekamy na zdjęcia od fotografa, a podobno mają być aż za 3 tygodnie...
dokładnie, szkoda ze nie da sie dwa razy przezyc !
my jeszcze pleneru nie mielisy i jak dobrze pojdzie to dopiero konce wrzesnia bo Tz teraz jedzie na 2 tyg w delegacje, a 21 wrzesni prawdopodobnie lecimy gdzies na podroz. i dopiero po

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
mam aż 2 zdjecia ze ślubu więc wrzucam na chwilę
cudnie wyglądałaś ! A świadkowa czy to koleżanka na drugim foto, skąd ?bo tak jakbym kojarzyła

mimi ale zazdraszczam ! i to jeszcze prawdopodobnie syn ja chce pierwszego synka i mam nadzieje ze niedlugo sie tak staie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 02:39   #2822
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Matko, po dzisiejszym panienskim zaczyna docierac do mnie, ze to ZA TYDZIEN!!!!!!
Siedzialysmy ze swiadkowa na przystanku, czekajac az jej brat po nas przyjedzie i wspominalysmy jakas tam impreze i ona mowi - noo wiesz, to bylo na poczatku Waszego spotykania sie z M. I tak siedzimy, a ja mowie - matko, jak to zlecialo, pamietam to jakby to bylo wczoraj, a za tydzien wychodze za maz

Panienski bardzo udany, dokladnie taki, jak chcialam Troche sie dziewczyny wczesnie zmyly, ale czesc szla jutro rano do pracy, wiec wiadomo.

A TŻ jeszcze nie wrocil, wydzwania do mnie, ze mnie kocha, a przed chwila, ze nie zna pinu do telefonu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:03   #2823
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Anesthesia Widać, że ślubne przygotowania w pełni Super, że jest już koszula

Lemon_Drop Ale masakra z tym salonem - dziwi mnie plajta, skoro nie muszą kupować gotowych sukien jako egzemplarzy pokazowych, a mieli krawcową. Ciekawe, czy te suknie są już do sprzedaży na all, bo takie ogłoszenia pojawiają się często...

Ad rem Boski tort

Sziket Dobry pomysł z whisky A z opisu - świetne zakupy odzieżowe dla TŻ-ta.

monidot Jeśli nie planujesz atrakcji w stylu ściąganie podwiązki zębami, nie masz pończoch i masz czym rzucać (welon, bukiet), to wg mnie nie ma musu Ja nie miałam, nie odczułam tego braku wybitnie

mimi_77 Najserdeczniejsze gratulacje - dużo zdrówka dla Was

mojakaren 0,5 litra może być mało, ale z drugiej strony nielimitowana woda i soki. Plastikowe butelki wcale się nie odznaczają, jeśli są takie do 1l.

zły jeż Świetny pomysł na prezenty dla rodziców - eleganckie

kiss12550 Pięknie wyglądaliście Najważniejsze, że znajomi tak entuzjastycznie wspominają Wasze wesele

Sunset89 Gratuluję zakupów - jednak sznurówki radziłabym klasyczne, może być za dużo akcentów kolorystycznych.

Dotka90 Najważniejsze, że panieński udany i udziela Ci się euforia przedślubna Ciekawe, co wymyślili TŻ-towi

Wczoraj mieliśmy plener z kamerzystami - taki mały dodatek do teledysku ślubnego. Inspirowaliśmy się podchodami - TŻ zostawiał w różnych dziwnych miejsach prezenty dla mnie, a na końcu odegraliśmy pomysłowe oświadczyny. Całość wspominam sympatycznie - było na luzie, bez spiny ( plener foto był artystyczny i momentami teatralny). Zostaje nam oczekiwanie na film - jakieś 8 tygodni. Długo, ale warto
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:15   #2824
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Za dużo? Te sznurówki u TŻ to jedyny akcent kolorystyczny Poza tym jest cały czarno-biały czerwony będzie kwiatek w butonierce tylko jeszcze Sama już nie wiem
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:36   #2825
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
mam aż 2 zdjecia ze ślubu więc wrzucam na chwilę
wyglądałaś ślicznie! teraz tylko utwierdzam się w przekonaniu, że Wasze wesele na pewno było piękniejsze niż Ci się wydawało

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Matko, po dzisiejszym panienskim zaczyna docierac do mnie, ze to ZA TYDZIEN!!!!!!
Siedzialysmy ze swiadkowa na przystanku, czekajac az jej brat po nas przyjedzie i wspominalysmy jakas tam impreze i ona mowi - noo wiesz, to bylo na poczatku Waszego spotykania sie z M. I tak siedzimy, a ja mowie - matko, jak to zlecialo, pamietam to jakby to bylo wczoraj, a za tydzien wychodze za maz

Panienski bardzo udany, dokladnie taki, jak chcialam Troche sie dziewczyny wczesnie zmyly, ale czesc szla jutro rano do pracy, wiec wiadomo.

A TŻ jeszcze nie wrocil, wydzwania do mnie, ze mnie kocha, a przed chwila, ze nie zna pinu do telefonu
świetnie, że miałaś taki udany panieński z bliskimi osobami! ostatni tydzień panieństwa


Ja mam panieński za tydzień i owiany jest wielką tajemnicą
Za tydzień też odbiór sukni
wczoraj miałam drugą przymiarkę, suknia już praktycznie idealna tylko trzeba ciut skrócić i pani wszyje szlufki, które pozwolą obniżyć z tyłu biustonosz do tego wzięłam dwa welony - długi, który będzie się ciągnął i krótki na zmianę
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:41   #2826
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

kiss12550 pięknie wyglądaliście!

Sunset89 gratuluję garniaka czerwone sznurówki? Hm

czeko też zawsze marzyłam i dalej marzę, jeśli będziemy mieć dwójkę dzieci, o pierwszym synku

Cytat:
Napisane przez Dotka90 super, że panieński udany :) jak TŻ nie zna pinu do tel to jak dzwonił? :D a czas leci jak szalony, pamiętam nasze początki związki, a to już 7 lat! :D

[QUOTE=cornflower_girl;479 39036
Wczoraj mieliśmy plener z kamerzystami - taki mały dodatek do teledysku ślubnego. Inspirowaliśmy się podchodami - TŻ zostawiał w różnych dziwnych miejsach prezenty dla mnie, a na końcu odegraliśmy pomysłowe oświadczyny. Całość wspominam sympatycznie - było na luzie, bez spiny ( plener foto był artystyczny i momentami teatralny). Zostaje nam oczekiwanie na film - jakieś 8 tygodni. Długo, ale warto
Ale fajnie! muszę koniecznie zobaczyć ten filmik

My dzisiaj robiliśmy kolejne zakupy na wesele przyjaciół i na Teneryfę, już nie mogę się doczekać wyjazdu
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:44   #2827
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

TZ dzwonil od chlopaków z tel
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 15:06   #2828
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka90 a, to rozumiem
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 18:03   #2829
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziękuję za wszystkie życzenia !
Jestem mega zadowolona z wesela.
Relacja w krótce. haha było wręcz za idealnie
Wyszlismy ostatni z sali o 6.
Zero stresu. Obraczka lsni na palcu
Pierwszy taniec super !!!!
Ani jednej pomylki
Zazdroszczę tym co wciąż są jeszcze przed
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:23   #2830
zły jeż
Raczkowanie
 
Avatar zły jeż
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 214
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Kochane Pmki- wszystkiego dobrego dla Was w tym szczególnym dniu dużo miłości~!!!

U nas we wtorek będzie miesiąc po ślubie. Z tej okazji mąż już zaprosił mnie na kolację
Za tydzień w niedzielę wylatujemy w podróż

Życie małżeńskie jest cudowne, szkoda tylko że wesela nie da się dwa razy przeżyć
Ciągle czekamy na zdjęcia od fotografa, a podobno mają być aż za 3 tygodnie...
To miło obejdziecie miesięcznicę. Trochę jeszcze czekania na fotki, ale jak jedziecie w podróż to akurat zleci.

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość

mam aż 2 zdjecia ze ślubu więc wrzucam na chwilę
Wyglądaliście pięknie. Gratulacje.

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
mimi_77 gratulacje wielkie !!!

Też dzisiaj kupiliśmy garnitur TŻ uparł się na czarny, mamy klasyczną koszulę, krawat jest podwójnie wiązany - pod spodem czarny, na górze biały Do tego czarne buty z czerwoną sznurówką - pod kolor bukietu, moich butów i kwiatka w klapie. Ale teraz zastanawiam się, czy te sznurówki się nie będą gryzły z resztą :P
Super. Jeśli to taki sam odcień czerwieni (albo chociaż wszystkie ciepłe lub wszystkie zimne) to chyba spoko?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Matko, po dzisiejszym panienskim zaczyna docierac do mnie, ze to ZA TYDZIEN!!!!!!
Siedzialysmy ze swiadkowa na przystanku, czekajac az jej brat po nas przyjedzie i wspominalysmy jakas tam impreze i ona mowi - noo wiesz, to bylo na poczatku Waszego spotykania sie z M. I tak siedzimy, a ja mowie - matko, jak to zlecialo, pamietam to jakby to bylo wczoraj, a za tydzien wychodze za maz

Panienski bardzo udany, dokladnie taki, jak chcialam Troche sie dziewczyny wczesnie zmyly, ale czesc szla jutro rano do pracy, wiec wiadomo.

A TŻ jeszcze nie wrocil, wydzwania do mnie, ze mnie kocha, a przed chwila, ze nie zna pinu do telefonu
Za tydzień, już lada moment. Super, że panieński się udał.

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

zły jeż Świetny pomysł na prezenty dla rodziców - eleganckie



Wczoraj mieliśmy plener z kamerzystami - taki mały dodatek do teledysku ślubnego. Inspirowaliśmy się podchodami - TŻ zostawiał w różnych dziwnych miejsach prezenty dla mnie, a na końcu odegraliśmy pomysłowe oświadczyny. Całość wspominam sympatycznie - było na luzie, bez spiny ( plener foto był artystyczny i momentami teatralny). Zostaje nam oczekiwanie na film - jakieś 8 tygodni. Długo, ale warto
Dzięki. Żeby tylko się w gust udało trafić mamy TŻ w sprawie perfum.

Ten plener musiał być świetny, bardzo dobry pomysł. Będziecie mieć rewelacyjną pamiątkę.

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Ja mam panieński za tydzień i owiany jest wielką tajemnicą
Za tydzień też odbiór sukni
wczoraj miałam drugą przymiarkę, suknia już praktycznie idealna tylko trzeba ciut skrócić i pani wszyje szlufki, które pozwolą obniżyć z tyłu biustonosz do tego wzięłam dwa welony - długi, który będzie się ciągnął i krótki na zmianę
Wspaniale, że suknia zbliża się do ideału. Sprytnie z tymi welonami.
U mnie odbiór w piątek, a panieński dopiero 20.09.

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie życzenia !
Jestem mega zadowolona z wesela.
Relacja w krótce. haha było wręcz za idealnie
Wyszlismy ostatni z sali o 6.
Zero stresu. Obraczka lsni na palcu
Pierwszy taniec super !!!!
Ani jednej pomylki
Zazdroszczę tym co wciąż są jeszcze przed
Gratulacje! Bardzo się cieszę, że było idealnie i bezstresowo.
__________________
napisałam post na wizażu, a powinnam się uczyć
zły jeż jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:49   #2831
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Corn nie wiem jak to było z tym salonem. Słyszałam dziś że włascicielka od której wynajmowali lokal na salon zabrała klucze i zawartość salonu na poczet zaległości za czynsz bo nie mieli kasy. Tak czy siak współczuję dziewczynom które zamowiły tam suknię

Mimi gratuluję!

U nas wczoraj dosyć owocny dzień: kupiliśmy TŻ dwie koszule i spinki do krawata i koszuli. Ojeździliśmy się trochę za koszulą idealną ale mamy ją! Kosztowała sporo, ale wygląda za☠☠☠iście! Ma 100% bawełny, podwójny skręt, kryte guziki i jest idealnie kryjąca. TŻ całą drogę do domu się nią zachwycał Druga na ewentualne przebranie ma 80% bawełny, nie jest idealnie kryjąca, ale bardzo dobrze leży i była prawie stówkę tańsza
Jutro TŻ wybiera się po buty z kolega, mam nadzieję że kupią jakieś wyjściowe
Podzwoniliśmy też trochę po gościach, jutro kolejna tura bo jeszcze mamy kilka niepewnych osób
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 20:33   #2832
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie życzenia !
Jestem mega zadowolona z wesela.
Relacja w krótce. haha było wręcz za idealnie
Wyszlismy ostatni z sali o 6.
Zero stresu. Obraczka lsni na palcu
Pierwszy taniec super !!!!
Ani jednej pomylki
Zazdroszczę tym co wciąż są jeszcze przed
super, że wszystko się udało

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Corn nie wiem jak to było z tym salonem. Słyszałam dziś że włascicielka od której wynajmowali lokal na salon zabrała klucze i zawartość salonu na poczet zaległości za czynsz bo nie mieli kasy. Tak czy siak współczuję dziewczynom które zamowiły tam suknię

Mimi gratuluję!

U nas wczoraj dosyć owocny dzień: kupiliśmy TŻ dwie koszule i spinki do krawata i koszuli. Ojeździliśmy się trochę za koszulą idealną ale mamy ją! Kosztowała sporo, ale wygląda za☠☠☠iście! Ma 100% bawełny, podwójny skręt, kryte guziki i jest idealnie kryjąca. TŻ całą drogę do domu się nią zachwycał Druga na ewentualne przebranie ma 80% bawełny, nie jest idealnie kryjąca, ale bardzo dobrze leży i była prawie stówkę tańsza
Jutro TŻ wybiera się po buty z kolega, mam nadzieję że kupią jakieś wyjściowe
Podzwoniliśmy też trochę po gościach, jutro kolejna tura bo jeszcze mamy kilka niepewnych osób
gratuluję udanych zakupów! super, że TŻ już praktycznie ubrany
My chyba też będziemy musieli podzwonić do gości bo zwłaszcza ci ze strony TŻ to jedna wielka niewiadoma wrrrr
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 20:43   #2833
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
monidot moim zdaniem podwiązka jest obowiązkowa u nas jest też zwyczaj na weselu ściągania i zakładania podwiązki przez Pana Młodego Pannie Młodej
My nie planujemy takich zabaw

kiss12550 Cieszę się że już nie wspominasz złych chwil, tylko same dobre . Ps. masz moją suknię, pięknie w niej wyglądasz . A mogę wiedzieć gdzie szyłaś? Bo widzę że też jesteś z Wielkopolski tak jak ja

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
monidot Jeśli nie planujesz atrakcji w stylu ściąganie podwiązki zębami, nie masz pończoch i masz czym rzucać (welon, bukiet), to wg mnie nie ma musu Ja nie miałam, nie odczułam tego braku wybitnie
Mam pończochy , ale rzucać zamierzam welonem tak więc podwiązka mi raczej niepotrzebna

Lemon_Drop Gratuluje zakupów
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 20:54   #2834
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

monidot, kupiłam, ale nie założyłam - przyszła za duża, nie chciało mi się zwężać

mimi_77, gratuluję

mojakaren, u nas pepsi zeszło więcej niż zakładaliśmy (a zakładaliśmy 1l na osobę). Spróbuj coś wynegocjować jeszcze.

kiss, piękna z Was para! Jeszcze raz gratuluję

docik10
KaEs
Panna Izabela
mysza93
Ad rem
bardorja
aniuska18032

gratuluję Wam i Waszym Mężom Wszystkiego najlepszego!
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:48   #2835
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

dzięki dziewczyny jeszcze raz


WASZE ZDROWIE!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10580252_822438801120772_305328549466808101_n.jpg (74,8 KB, 186 załadowań)
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:27   #2836
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

kiss12550 Wyglądaliście przecudnie!! Widzę, że już z nieco innej perspektywy patrzysz na ślub i bardzo dobrze! A piękne dni u boku męża będą teraz się mnożyły!

Mimi Serdeczne gratulacje!!

KaEs
Panna Izabela
mysza93
Ad rem
bardorja

Kochane! Życzę Wam wielu cudownych chwil u boku mężów oraz słońca każdego dnia! Duuuużo miłości!!!

monidot Cieszę się, że doszliście w sprawie finansów do porozumienia! Ja nie miałam podwiązki

I Twoje zdrowie również bardoja! My sobie też ostatnio bardzo często winkujemy z mężem!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:29   #2837
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

A własnie zapomniałam złożyć życzenia Wszystkim Pmkom piątkowym i nsobitnim , Także dziewczyny życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo miłości, oby ten dzień pozostał na zawsze w Waszej pamięci

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
monidot, kupiłam, ale nie założyłam - przyszła za duża, nie chciało mi się zwężać
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
monidot Cieszę się, że doszliście w sprawie finansów do porozumienia! Ja nie miałam podwiązki

Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 06:49   #2838
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dotka, super, że panieński udany U mnie dziewczyny zaczynają coś organizować, choć obiecały mi nie "cudować", to ja się bardziej stresuję niż cieszę

Lemon, za zakupy!

Bardorja

Ja się wczoraj zorientowałam, że właścicielowi sali podałam złą liczbę gości, bo liczyłam według listy, na której nie było... mnie i TŻta Czyli jednak będą 43 osoby dorosłe zamiast 41
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 07:15   #2839
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Kamilka
Docik
KaES
Ad_rem
Panna Izabela
Mysza
Bardorja

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Rozmawialiśmy ze świadkami i panieński i kawalerski mają być 20 września Niestety jedna moja kuzynka nie da rady się zjawić, bo facet jej postawił warunek- albo idą do nas na ślub i wesele albo idzie na panieński
Siostra cały czas wypytuje co bym chciała dostać i poza jakąś koszulką i gatkami nic mi nie przychodzi do głowy Pytałam Tż czy chciałby mieć te kostki (gdzie i w jakiej pozycji) to stwierdził, że jego to nie kręci.

Potwierdziłam też obecność na weselu u kuzynki Tż, odpisała jedynie, że oni u nas też będą. O tym, że zmienili salę nic nie wspomniała Nie wiem czy jesteśmy gośćmi gorszej kategorii i stwierdziła, że i tak już wiemy od babci Tż więc ona nas nie musi informować czy po prostu unika tematu, żebyśmy przypadkiem nie powiedzieli jej coś na ten temat.

Wczoraj minął termin potwierdzeń. Mój chrzestny i jedna ciocia nie zadzwonili, od Tż też kilka osób jeszcze nie dało znać.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:31   #2840
olenka.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ger
Wiadomości: 24
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Witam serdecznie,
Kiedy wiekszosc z Was jest juz po slubie, my dopiero sie na jego zdecydowalismy. Mamy razem 2-letniego synka - postanowilismy juz nie czekac i zorganizowac slub jeszcze w tym roku najbardziej podoba nam sie termin 6 grunia. w sobote jedziemy zobaczyc sale i szalone przygotowania czas zaczac..
olenka. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:18   #2841
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziękuję wszystkim za życzenia!

JUŻ PO! Minęło bardzo szybko, było IDEALNIE. W kościele cały czas się uśmiechaliśmy i w czasie przysięgi nie było w naszych głosach stresu tylko radość, ja czułam ogromne szczęście, miałam wrażenie, że stoję tam tylko ja i mój (już teraz) MĄŻ. Patrzyliśmy sobie w oczy non stop, to jest magiczna chwila, nie do opisania..trzeba to przeżyć! Oczywiście chciało mi się płakać bo to jest taki natłok pozytywnych emocji ale wiedziałam, że jak tylko zacznę to oboje się rozkleimy. Mój mąż też powiedział, że był strasznie wzruszony, że spełnia się jego największe marzenie!
Ksiądz który prowadził całą ceremonię jest w naszej parafii nowy, to był jego pierwszy ślub w nowym miejscu i był świetny! Pięknie i mądrze mówił, uśmiechał się do nas i na końcu podszedł i się pożegnał, powiedział, że czeka na znak co u nas .
Organista z żoną pięknie grali i śpiewali, ich głosy mnie dosłownie wzruszały, czułam się jak w niebie
Kościół ozdobiony był świetnie, żywe kwiaty dosłownie były wszędzie ale tak pięknie zrobione, że kopara mi opadła gdy wychodziliśmy(bo jak wchodziliśmy to chciało mi się płakać ze wzruszenia gdy zobaczyłam, że tylu ludzi przyszło by być z nami w najważniejszym dla nas dniu).

Weselicho było epickie, zespół był zaje$%^&! Każdy z gości mówił, żę mamy świetny zespół, że super grają. Wielu mówiło, że tańczyli nawet wtedy gdy leciał kawałek, którego nie lubią bo zespół go tak grał, że nie dało się nie tańczyć
Naprawdę byli świetni i będę ich wszystkim polecała, świetni ludzie z poczuciem humoru, profesjonaliście jak się patrzy. Imprezę poprowadzili od samego początku do końca na tym samym wysokim poziomie. Cieszę się, że zaryzykowaliśmy na zespół znaleziony w internecie, którego nie słyszeliśmy na żywo tylko na filmikach.

Goście chwalili wszystko i to była dla mnie ogromna przyjemność, że tak im się podobało! Mówili, że wszystko jest takie zgrane i dopasowane, że świetne miejsce znaleźliśmy (Pałac Jabłonowo, impreza z wielkim namiocie), że jedzenie świetne i tak go dużo, że takiej dekoracji nigdy nie widzieli i pięknie to wszystko wygląda (dekoratorki przeszły sam siebie! I tutaj polecam Pracownię Twórczą Wzorowisko). Usłyszeliśmy tak dużo komplementów na temat naszego wyglądu, że myślałam, że się zasłodzimy Suknia się bardzo podobała ludziom, kuzyn stwierdził, że nigdy nie widział tak misternie uszytej sukni (z bliska wszyscy się przyglądali bo ona była wyszyta koralikami i takimi błyskotkami).
Fryzura wyszła bosko, do ostatniej chwili miała wątpliwości czy to na pewno ta ale gdy fryzjerka skończyła to myślałam, że się ze szczęścia poryczę, a już nie mogłam bo miałam makijaż
Makijaż też mega
Bukiet był taki jaki jak chciałam, panie z kwiaciarni mi robiły fotki bo mówiły, że w końcu zrobiły coś innego i nie oklepanego i prosiły o żebym przyniosła zdjęcia od fotografa

Tort mi babeczka zrobiła super, delikatnie różowy, każdy poziom owinięty koronką u dołu, u góry każdego piętra taki wianek z kwiatków..cudo!! Poszedł praktycznie cały, ludzie brali dokładki bo naprawdę był dobry chwalili, że czuć, że nie ma tam ani grama proszku, że wszystko świeżutkie.

Nie powiem, że się nie bałam tego dnia...ja jestem czarnowidzem i często się bałam, że nie będzie tak jak to sobie wymarzyliśmy, że makijaż jakimś cudem wyjdzie źle (próbne miałam, a wizażystka jest czarodziejką no ale jak czarnowidz to czarnowidz), że fryzura mi się rozwali albo po prostu będzie nie tak jak trzeba bo zespół zawali, jedznie nie zachwyci... ale było BAJECZNIE i pewnie nie zdziwicie się gdy powiem, że to było NAJLEPSZE WESELE I NAJPIĘKNIEJSZY ŚLUB NA JAKIM BYŁAM

Nie mogę już być bardziej zadowolona.
Były wpadki ale to raczej przed ślubem - problem z zapięciem i ułożeniem trenu, zostawiłam portfel w aucie i była panika bo wkręciłam sobie, że muszę mieć dowód(nie musiałam bo wszystko wcześniej było spisane), nie zdążyliśmy dać rodzicom prezentów po błogosławieństwie przez akcję z portfelem. Są to drobne sprawy i dla nas już niezauważalne nie warto się przejmować takimi duperelami ale wiadomo, że w tak wielkim dniu chcemy by było perfekcyjnie...potem i tak się o tych pierdołach nie pamięta.

Jedzenia zostało nam tyle, że wczoraj wszystkim to dawaliśmy, a i tak jeszcze nam dużo zostało

Relację napiszę później, muszę gdzieś zawieźć suknię do czyszczenia bo jest brudna, a w piątek plener
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:24   #2842
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

aniuska18032, gratuluję jeszcze raz A suknię możesz włożyć do wanny z płynem do płukania lub czymś innym, też podziała
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:51   #2843
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dziewczyny, serdecznie gartuluję wszystkim weekendowych PMkom!!!
Ja z TŻ wreszcie załatwiliśmy wszystko w Kościele, protokół i zapowiedzi
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:55   #2844
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Waniliova Oby pogoda Wam dopisała

bardorja Gratulacje - pięknie wyglądałaś

Lemon_Drop Świetny zakup

Anesthesia Mało brakowało, a zapomnielibyście o najwazniejszych osobach

madziara Koszulka i gatki naprawdę dobry pomysł. Jeśli klimaty bieliźniane, to bardzo fajny byłby np. satynowy szlafrok. A rzeczy przydatnych dla dwojga - może jakaś sympatyczna gra dla dwojga, niekoniecznie zbereźna
Kuzynka chyba unika tematu... A jak jej zaproszenie - jest stara sala, czy nowa?

olenka. Witaj Piękna data na ślub, dacie radę to ogarnąć, tym bardziej że grudniowe terminy nie są tak oblegane.

aniuska18032 Gratulacje Cieszę się, że wszystko się udało i że ten dzień był dla Was niezapomniany

Robusta O, super Jak poszło z protokołem?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:03   #2845
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
madziara Koszulka i gatki naprawdę dobry pomysł. Jeśli klimaty bieliźniane, to bardzo fajny byłby np. satynowy szlafrok. A rzeczy przydatnych dla dwojga - może jakaś sympatyczna gra dla dwojga, niekoniecznie zbereźna
Kuzynka chyba unika tematu... A jak jej zaproszenie - jest stara sala, czy nowa?
Szlafroczek też fajny
Z panieńskim mam z tym dobrze, że organizuje go moja siostra i bardzo dobrze wie co lubię, a czego nie więc nie muszę się martwić, że będą jakieś "ciekawe" atrakcje

Na zaproszeniu jest wpisana stara sala
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:25   #2846
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Dziewczyny witam się jako szczęśliwa żona!
Dziękuję za życzenia
Bylo super, oczywiście było kilka niedociągnięć, ale było minęło

Na ostatnią chwilę wycofała się jedna para, bo nie miała z kim zostawić dziecka, reszta gości dopisała

Tu fota na chwilę przed blogoslawieństwem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGA0042m.jpg (102,3 KB, 173 załadowań)
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:26   #2847
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ja wczoraj umieralam popanienskim bylo zaje***** wybawilam sie za wszystkie czasy
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:39   #2848
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Ad rem i bardoja pięknie wyglądałyście
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:57   #2849
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam się jako szczęśliwa żona!
Dziękuję za życzenia
Bylo super, oczywiście było kilka niedociągnięć, ale było minęło

Na ostatnią chwilę wycofała się jedna para, bo nie miała z kim zostawić dziecka, reszta gości dopisała

Tu fota na chwilę przed blogoslawieństwem
pięknie wyglądaliście! Świetny masz kolor włosków

U Nas odpadła jedna osoba tuż przed...trudno

Dziewczyny życzę Wam wszystkim aby Wasze śluby były dla Was niesamowitym przeżyciem, którego nigdy nie zapomnicie!
Naprawdę warto jest poświęcić tyle czasu na przygotowania

Teraz spadam odpoczywać i jak będę miała siły i czas to napisz relacje
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 15:16   #2850
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Hej

Ja dzisiaj siedzę w domu, wzięłam dzień urlopu, bo rano wymiotowałam i miałam biegunkę nie wiem od czego, może od alko, bo wczoraj byliśmy u znajomych i piłam drinki

bardorja super, że wszystko się udało! Gratulacje!

Lemon_Drop gratuluję zakupów

monidot aha, to moze faktycznie podwiązka niepotrzebna

Anesthesia hehe, nie policzyliście siebie, dobre

olenka 6 grudzień piękna data TŻ mi się wtedy oświadczył

aniuska18032 super, że wszystko się udało! gratulacje!

Ad rem ślicznie wyglądaliście!

moskit30 super, że panieński taki udany

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Waniliova Oby pogoda Wam dopisała
Ale gdzie, na Teneryfie? Na pewno dopisze, przecież to jest wyspa wiecznej wiosny
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.