Darsonwalizacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-13, 21:11   #1
Ziuniabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
GG do Ziuniabela

Darsonwalizacja


Ello. Może podpowie mi ktoś, jakie włściwie działanie ma darsonwalizacja? Na czym to polega i jak często można sie temu poddawać??
Ziuniabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 21:25   #2
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: Darsonwalizacja

Cytat:
Napisane przez Ziuniabela
Ello. Może podpowie mi ktoś, jakie włściwie działanie ma darsonwalizacja? Na czym to polega i jak często można sie temu poddawać??
Zbyt trudnych slow Ziuniab uzywasz heheehh .Buziole dla Ciebie
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:32   #3
Iwonka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Darsonwalizacja

Darsonwalizację stosuje sie najczęściej w salonach kosmetycznych po oczyszczaniu twarzy. Działanie ozonu podczas tego zabiegu powoduje lepszą





przemianę tkanek podskórnych, uszczelnia mimikę twarzy, zmniejsza zaczerwienienie, stosowana moze być również w nerwobulach oraz w przeciwwypadaniu włosów
Iwonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 09:25   #4
bro
Raczkowanie
 
Avatar bro
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 497
Dot.: Darsonwalizacja

Prądy d'arsonwala wywierają wpływ na zakończenia nerwów wegetatywnych co przejawia się zmiejszoną czynnością naczyń krwionośnych skóry i występowaniem podrażnień nerwów czuciowych skóry. Darsonwalizacja dzieli się na ogólną i miejscową. Ogólna ma silne działanie uspokajające, walczy z bezsennością, stosowana jest też w przypadku nerwicy, świądu albo w stanach wyczerpania nerwowego. Miejscowa ma zastosowanie przy leczeniu nerwobóli, w zaburzeniach czucia skórnego, przy świądzie czy odmrożeniach. U kosmetyczki najczęściej stosowana jest do dezynfekcji skóry po oczyszczaniu twarzy ponieważ pomiędzy skórą a elekrtodą wydziela się ozon, który ma silne działanie dezynfekujące. Darsonwalizację można tez stosować przy łojotoku zarówno skóry owłosionej jak i nieowłosionej, przy cerach tłustych, łupieżu tłustym czy tłustych włosach. Przy i po depilacji woskiem zmiejsza ryzyko powstawania stanów zapalnych. Można ja stosować również przed makijażem permanentnym, przy opryszczce, przy leczeniu łysienia plackowatego (ale to tylko na zlecenie lekarza), przy wspomaganiu leczenia brodawek szczególnie twarzy.
__________________
devon rex - moja nowa miłość
bro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:28   #5
lipinskamonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
GG do lipinskamonika
Dot.: Darsonwalizacja

witam, pomóżcie szkukam czegoś więcej na temat darsonwalizacji, piszę pracę kontrolną nie mogę nic znależć
lipinskamonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:10   #6
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Darsonwalizacja

Byłam dziś na oczyszczaniu twarzy i kosmetyczka poleciła mi, żeby za jakieś 2-3 dni przyjść na darsonwalizację, żeby zmniejszyć podrażnienia, zaczerwienienia i to co zostało. Mówiła, że panie chodzą i twierdzą, że są efekty.

To wszystko pięknie brzmi, ale jak jest w praktyce? Kosmetyczka mogła mówić co chciała, by zwabić klientkę, liczę że Wy mi powiecie jak jest - czy korzystacie i czy skuteczne to?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.