Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 14:18   #181
magdalenka7766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ale jesli byla sperma w zbiorniczku to wszystko ok?
magdalenka7766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 20:11   #182
gosiacmok2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dziewczyny!
Byłam 2tyg po skonczonej miesiaczce. Piescilismy sie z chlopakiem, uzylismy zelu z durexa(POLECAM czerwony!) . Zrobiłam mu loda, wiec chyba tego zelu juz malo zostalo, wrecz znikoma ilosc. Potem ubrał gumke na wszelki wypadek(zawsze tak robimy nawet jak tylko się pieścimy), cos nas ponioslo i włozył mi penisa, probowalismy troszkę rozciągnąć moją błonę, trwało to krotko bo po bolesnym pchnięciu naruszyliśmy ją, on nawet nie zdąrzył się spuscic. Czy w takim wypadku, istnieje prawdopodobienstwo zajscia w ciąze? skoro takie zele uszkadzają prezerwatywę... Ale tak samo jak moja poprzedniczka, nie zauwazylam uszkodzenia, nie bylo widocznego pękniecia, dziurki...
gosiacmok2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 20:29   #183
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
żele te są na bazie wody i nie uszkadzają przerwatywy!! Tylko subst. na bazie łuszczu niszcza lateks! Dziwne macie podjście;/ Dowiadywaliście sie w ogóle czegos przed tym? Nie bedziesz w ciąży, bo woda nie uszkadza latkesu a głównie zn iej zrobione sa te żele.

Cytat:
Napisane przez magdalenka7766 Pokaż wiadomość
ale jesli byla sperma w zbiorniczku to wszystko ok?
Magdalenka, Ty nas chvba nzowu prowokujesz, co seks to problem!! Jakis czas temu mialas ten sam i też pisąłaś z tym, ze jesli dobrze pamietam to uprawiałaś ten analny wbrew swojej woli! Skoro wiesz, ze tluszcz niszczy lateks to pytam GDZIE MASZ MÓZG? nie bedziesz w ciązy, bo to fizycznie niemożliwe jednak może inteligencji i rozwagi nabrałabys dopiero gdybyś wpadła.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-07-06 o 23:39 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 20:40   #184
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

a ja nie skojarzylam ze to Magdalenka od stania obok siebie i latajacych plemników
Jesli tak bardzo sie boisz,czego skutkiem sa najbardziej abstrakcyjne schizy jakie widzialam to moze wstrzymaj sie jeszcze z pettingiem i sexem analnym
Albo zamiast oliwki kup sobie taki specjalny żel ,ktory mozna stosowac z prezerwatywami
nie stresuja Cie te pieszczoty przy takich wizjach???
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 20:52   #185
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiesz, juz nie wspomne o tym, ze wiekszosc, nawet uprawiających już o zgozo seks 16-latek nie ma pomysłu uprawiania seksu analnego. Tak, tak, zaraz ktos mi powie, zen ie wazny iwek, lecz dojrząłoś, ale ani nikla wiedza magdalenki, ani jej wybujala fantzja, ani to ze winnym watku pisala o tym, ze do seksu analnego zostala PONIEKĄD zmuszona nie tworzy mi jej wizerunku jako osoby dojrząłej - wręcz porzeciwnie - to DZIECKO. Na ile jeszcze jej bardzo podobnych wątpliwosci przyjdzie nam odpowiadac?
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 08:49   #186
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

pewnie na bardzo wiele...

a co do pytania magdalenki, to nie, NIE JESTES w ciazy odbytniczej.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:35   #187
Nokiaaa
Przyczajenie
 
Avatar Nokiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

a jeżeli zrobiłam dwa razy test ciążowy, za każdym razem wyszedł mi negatywny, to mogę na nich polegac?

jak uważacie? wiem, że najnowsza technologia pozwala na ich dokładnośc w niemalże 99%, ale zawsze pozostaje ten 1%...
Nokiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 10:51   #188
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nokiaaa Pokaż wiadomość
a jeżeli zrobiłam dwa razy test ciążowy, za każdym razem wyszedł mi negatywny, to mogę na nich polegac?

jak uważacie? wiem, że najnowsza technologia pozwala na ich dokładnośc w niemalże 99%, ale zawsze pozostaje ten 1%...
Jezeli zrobiłaś go najwczesniej w dniu spodziewanej miesiączki to mozesz na nim polegac
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:56   #189
Nokiaaa
Przyczajenie
 
Avatar Nokiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

zrobiłam go nawet po dniu, w którym powinnam spodziewać się miesiączki..

szukam jakiegoś pocieszenia/potwierdzenia moich tez, że nie jestem w ciąży bo okresu jak nie było, tak nie ma, a dzisiaj idę do lekarza...
Nokiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:35   #190
magdalenka7766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

wiem ze przez odbyt w ciaze zajsc nie mozna. ale moglo cos splynac prawda? ale jesli gumka cala to ok? a mikrouszkodzenia?
magdalenka7766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:36   #191
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez magdalenka7766 Pokaż wiadomość
wiem ze przez odbyt w ciaze zajsc nie mozna. ale moglo cos splynac prawda? ale jesli gumka cala to ok? a mikrouszkodzenia?
mikrouszkodzenia to sa wazne przy normalnym stosunku,a w przypadku analnego to np wirus hiv moglby przez nie przeniknac


ze tak powiem doslownie i w przenosni,nie szukaj dziury w calym
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:49   #192
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Nie przypuszczałam, że z pozoru poważny wątek może mnie tak rozweselić (ja wiem, ze dziewczyny przeżywają tu udręki w oczekiwaniu na okres), ale latające plemniki i ciąża odbytnicza .... nie mogę

Madzialenko7766, ja rozumiem, ze się stresujesz, ale pomyśl, czy to możliwe, że skoro zabezpieczenie było skuteczne, sprawdzaliście potem, czy z prezerwatywą jest wszystko w porządku, a przede wszystkim stosunek był analny, TO JEST TO WRĘCZ NIEMOŻLIWE (nikt ci nie powie, że na pewno nie jesteś w ciąży, bo prawdopodobieństwo 0,001%, to też małe prawdopodobieństwo).

A jak tak będziesz kombinować, to w końcu zwariujesz, bo wszędzie będziesz widziała możliwość zajścia w ciążę, nawet w trzymaniu się za rękę z chłopakiem
whyata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:54   #193
kagatka
Raczkowanie
 
Avatar kagatka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej wizażanki!
A ja ma takie pytanko oczywiście odnośnie tego czy mogę być w ciązy. Wolałabym jeszce nie bo kariera,praca bo to bo tamto i wiadomo jak to jest ale tragedii nie bedzie jak jestem bo mam juz swoje latka a sex uprawiam świadoma jego mozliwych konsekwencji.
Do sedna otóz było dni kiziu miziu i spuścił mi sie na brzuszek o los chciał ze spłyneła powiedzmy kropla na moje wargi sromowe. Wytarłam to ale wiaomo sprytne beste z tych plemników
Prosze o odpowiedzi


DODAM ZE PŁODNE DNI MIAŁAM

Edytowane przez kagatka
Czas edycji: 2008-07-10 o 11:54
kagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:03   #194
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kagatka Pokaż wiadomość
Hej wizażanki!
A ja ma takie pytanko oczywiście odnośnie tego czy mogę być w ciązy. Wolałabym jeszcze nie, bo kariera, praca bo to i tamto i wiadomo jak to jest ale tragedii nie bedzie jak sie okaze ze jestem bo mam juz swoje latka a sex uprawiam świadoma jego możliwych konsekwencji.
Do sedna otóz było kiziu miziu i spuścił mi sie na brzuszek o los chciał ze spłyneła powiedzmy kropla na moje wargi sromowe. Wytarłam to ale wiaomo sprytne beste z tych plemników
Prosze o odpowiedzi.

DODAM ZE PŁODNE DNI MIAŁAM
Dla mnie na pewno nie, kropla kroplą, wytarłaś i pewnie poszłaś się umyć, więc prawdop. jest praktycznie zerowe. W ciążę się tak łatwo nie zachodzi
whyata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:21   #195
kagatka
Raczkowanie
 
Avatar kagatka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

No własnie nie poszłam sie umyc bo nie było na to czasu, a tak teraz jak to analizuje to nie wiem czy to było wytarcie czy moze bardziej rozmazanie tylko ręką. Hehehe sama sie z siebie smieje ! Stara koza ze mnie no !
kagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:27   #196
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Nawet jesli rozmazanie, to i tak, jak takie maleństwa przedostaną się przez całą pochwę, aż do macicy? No chyba, że twój partner jest wyposażony w armie Strongmenów
whyata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:30   #197
kagatka
Raczkowanie
 
Avatar kagatka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

strongmenów ! kto wie? heheheheheh ale za prosto by to było
kagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:42   #198
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
Nawet jesli rozmazanie, to i tak, jak takie maleństwa przedostaną się przez całą pochwę, aż do macicy? No chyba, że twój partner jest wyposażony w armie Strongmenów
Bardzo prosto. W śluzie kobiecym, który jest na ogół sprzyjającym środowiskiem. No ale w tym przypadku chyba rzeczywiście nie ma dużego prawdopodobieństwa.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:02   #199
stokrotka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Yasmin a tycie-jestem przerazona

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Ja skończyłam pierwsze opakowanie wczoraj. Mam 171cm i waże 49kg.
Jak narazie waga utrzymuje się w normie nie jestem też spuchnięta jak po Cilest, mam dobre samopoczucie, nie plamiłam wiele w ciagu tego 1 opakowania(gdy brałam Cilest to było 35dni od wziecia 1 tabletki non stop).
Mam nadzieję, że skoro nic narazie się nie dzieje to oznacza tym samym, że znalazłam idealne tabsy dla siebie...?
Dodam że biust powiększył mi się o jeden rozmiar i cera zaczyna się wygładzać w bardzo widoczny sposób

Pozdrawiam kobietki
Witaj. Dzisiaj zaczynam pierwsze opakowanie Y i również przed brałam cilest.
Mam nadzieję że organizm dobrze przyjmie te tabl i może troszkę biust urośnie ( OBY ) ale przede wszystkim zmieniłam tabl ze względu drastycznego spadku libido przy cileście więc głównie koncentruję się na poprawie tego problemu. Dam znać jakie są efekty. Pozdrawiam. A i mam nadzieję że choć troszeczkę schudnę !!!
stokrotka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 19:36   #200
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
wpadka!!

Witam!!
Ja mam takie pytanko...
Czy jest na tym forum osoba, ktora dorobila sie potomstwa poprzez stosunek przerywany??
Chodzi mi o stosunek bez gumki i bez spuszczenia do srodka...
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 19:52   #201
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: wpadka!!

myślę, że wiele osób dorobiło sie potomstwa w ten sposób....

jakby nie patrzeć żadne zabezpieczenie...

jesli masz zamiar tak zrobić, a dzieci jeszcze nie planujesz radzę zainwestuj z partnerem w np gumki...

może to zabrzmi brutalnie, ale jzakup prezerwatyw jest tańszy niż "miecie" dzieci
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:01   #202
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: wpadka!!

Hmm trudno mi w to uwierzyc...w necie mozna przeczytac,ze jest duze ryzyko a ja jeszcze nie slyszalam aby w taki sposob ktos wpadl...
dlatego pytam
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:54   #203
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: wpadka!!

Cytat:
Napisane przez Saga86 Pokaż wiadomość
Hmm trudno mi w to uwierzyc...w necie mozna przeczytac,ze jest duze ryzyko a ja jeszcze nie slyszalam aby w taki sposob ktos wpadl...
dlatego pytam
a nie lepiej się zabezpieczyć, mieć komfort psychiczny? i jak samo słowo wskazuje ZABEZPIECZONYM BYĆ?
a jak nie zdąży wyjąć?
zresztą, zdziwiłabyś się. nikt się po prostu nie chwali... jeśli nie myślisz o rozsądnym zabezpieczeniu to chyba lepiej wypić sobie osławioną szklankę wody zamiast
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:05   #204
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: wpadka!!

Na to ile osób zaszło przy stosunku przerywanym wskazuje wskaźnik Pearla. http://www.biomedical.pl/antykoncepc...ywany-111.html
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 22:32   #205
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 181
Dot.: wpadka!!

moja kolezanka mesiac temu
mnbvcxzlkjhgfdsapoiuytrew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:02   #206
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: wpadka!!

Słuchajcie tutaj jest moze mowa...ze nie zdarzy wyjac...i moze wlasnie w ten sposob zachodza w ciaze...bo facet nie wyjmie i zakonczy w srodku?
My juz sie tak kochamy bardzo dlugi czas i jakos do tej pory nie bylam w ciazy...
Druga sprawa to taka,ze wiele par stata sie o dziecko z 3 miesiace z normalnym spuszczeniem i nie wychodzi a tutaj bez spuszczenia...
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:37   #207
czarnabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 50
Dot.: wpadka!!

dużo zależy też od płodności partnerki. Jeśli jest bardzo płodna to nawet plemniczki w płynie przedejakulacyjnym mogą ją zapłodnić. To żadna reguła ,że niektórzy nie zachodzą w ciążę. Owszem zdarza się,że partner potrafi się powstrzymać i zna dobrze swoje ciało,wie kiedy wyciągnąć ,ale jest to jednak dość niepewna metoda. A nawet metodą tego nie można nazwać. Stosunek przerywany to dobra "antykoncepcyjka" dla osób ,które chcą mieć dzieci,ale jeszcze nie wiedzą w jakim czasie i mogą sobie pozwolić na ewentualną wpadkę.
czarnabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:38   #208
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: wpadka!!

Cytat:
Napisane przez Saga86 Pokaż wiadomość
Słuchajcie tutaj jest moze mowa...ze nie zdarzy wyjac...i moze wlasnie w ten sposob zachodza w ciaze...bo facet nie wyjmie i zakonczy w srodku?
My juz sie tak kochamy bardzo dlugi czas i jakos do tej pory nie bylam w ciazy...
Druga sprawa to taka,ze wiele par stata sie o dziecko z 3 miesiace z normalnym spuszczeniem i nie wychodzi a tutaj bez spuszczenia...


brak mi słów...
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:42   #209
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: wpadka!!

Cytat:
Napisane przez Saga86 Pokaż wiadomość
Słuchajcie tutaj jest moze mowa...ze nie zdarzy wyjac...i moze wlasnie w ten sposob zachodza w ciaze...bo facet nie wyjmie i zakonczy w srodku?
My juz sie tak kochamy bardzo dlugi czas i jakos do tej pory nie bylam w ciazy...
Druga sprawa to taka,ze wiele par stata sie o dziecko z 3 miesiace z normalnym spuszczeniem i nie wychodzi a tutaj bez spuszczenia...
ja znam taka osobe,chyba po 2 latach jej sie przydazyla niechciana ciaza
Wiec jak wam sie zdaje,ze iles tam czasu tak robicie i nic,a Twoj partner jest takim mistrzem w wyjmowaniu na czas to mowie Ci ,ze roznie moze byc
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:45   #210
Saga86
Raczkowanie
 
Avatar Saga86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: wpadka!!

Hmm wlascieiw to moj partner nie wyjmuje na czas bo pozniej zaklada prezerwatywe i kochamy sie z prezerwatywa.
Bez prezerwatywy kochamy sie tylko na poczatku...
Saga86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.