Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 13:44   #2491
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jakim cudem mieścisz się w 70A???To dla mnie niepojęte. A do jakiego dużego miasta masz w miarę blisko? Idź może na początek do jakiegoś sklepu u siebie i przymierz 70E chociaż. I przeczytaj koniecznie tą notkę- http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html
oraz pooglądaj cykl "biust na żywo". Trudno ci doradzić, bo jak przy takich wymiarach nosisz 70A, to podejrzewam, że czeka cię dłuuuga migracja albo walnęłaś byka;D Albo już nie wiem.
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:07   #2492
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Do Turku mam blisko :P i do Łodzi ewentualnie ^^

Haha no ja też nie wiem jakim cudem XD
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:21   #2493
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

No jak do Łodzi to dobrze W Łodzi jest sklep Mercado- ul. Rokicinska 367. Ale na początek przejdź się po sklepach, poprzymierzaj 70-tki z miską E najlepiej i napisz jak poszło Tylko dokładnie się wczytaj w link, który ci dałam- musisz wiedzieć, jak założyć stanik, żeby nie wydawał się za duży. Wbrew pozorom bardzo niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak należy to robić. W Turku niestety stanikowa posucha, ale studiuję w Poznaniu i tam się zaopatruję
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:37   #2494
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Widze ze ktos ma takiego samego avatarka jak ja ...



Przyszlo moje zamowienie ale niestety 65D jest za duze w misce. Jak stoje prosto to jest w miare ok ale jak zmienie pozycje na np. pol-lezaca to mam sporo wolnego miejsca w miseczkach :/
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 14:59   #2495
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

aaa, pomerdałyście mi się przez te awatary, wycofuję to co napisałam :P
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 16:42   #2496
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No jak do Łodzi to dobrze W Łodzi jest sklep Mercado- ul. Rokicinska 367. Ale na początek przejdź się po sklepach, poprzymierzaj 70-tki z miską E najlepiej i napisz jak poszło Tylko dokładnie się wczytaj w link, który ci dałam- musisz wiedzieć, jak założyć stanik, żeby nie wydawał się za duży. Wbrew pozorom bardzo niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak należy to robić. W Turku niestety stanikowa posucha, ale studiuję w Poznaniu i tam się zaopatruję
Ok,jakoś w tygodniu pójdę do sklepów
Dzięki za linka,przeczytałam i możliwe,że to był mój błąd

chocolate_brown,mam zmienić avatar?
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:02   #2497
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Pod biustem mam 74 cm,w biuście 94...yyy xD
Nie wiem jakie biustonosze mam kupować pomóżcie dziewczyny...
i z innego wątku
Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Ja mam skończone 15 lat :P waga:54 kg wzrost:158-160 cm
Biust:87
Talia:73
Biodra-94
Udo:51
Pf :P będzie mniej...musi być Mój cel to 40 kg wiem,że mało,ale będę niezmiernie szczęśliwa już przy 48 :P
jak mamy Ci pomóc ze stanikiem, jeśli wczoraj w innym temacie w tym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3948 pisałaś, że masz 7cm mniej w biuście niż napisałaś tutaj?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 18:45   #2498
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
i z innego wątku


jak mamy Ci pomóc ze stanikiem, jeśli wczoraj w innym temacie w tym poście https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3948 pisałaś, że masz 7cm mniej w biuście niż napisałaś tutaj?
Yyyy cos mi się musiało pomylić z wymiarami o.O pewnie spisałam w tamtym wątku "stare" wymiary,wszystko się zgadza,tylko nie biust xD lol przepraszam
mam 94 w biuście,tyle samo co w biodrach

Edytowane przez Papillon
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:49
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:47   #2499
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Moje Flamenco spędziło trochę czasu maksymalnie rozciągnięte na krześle, dało to tyle, że mogłam się dopiąć i chodzić w nim dłużej niż 10 min. Tyle, że u mnie wszystko zostawia ślady.
A do sierpnia muszę znaleźć coś ładnego i nie drogiego, najlepiej ciemnego na noc poślubną i będzie to mój ostatni zakup przed jesienną kolekcją Maskaradek.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:15   #2500
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

AAaaaa!!! zakładam dzis portie, patrze a tu buła gigant. Eh, zmieniam na większomiseczkową emikę... osz.. buła??
o rany. migracja mnie dopadła.... 86-87 w i 63 pod

początkowo myslałam, że moze napuchłam przed okresem (co mi sie bardzo bardzo rzadko zdarza) ale jak sie tak bardziej zastanowiłam to uświadomilam sobie ze to przeciez polowa cyklu

migracja po około 5 miesiacach od ostanikowania, kiedy juz wstępnie zapełniłam półkę stanikami... eh..

Dziewczyny ma któraś CK w rozmiarze 60F?? Prosiłabym o pomiary (fiszbiny, głebokość miski, wysokość mostka)
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:13   #2501
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja mam Portie 60F ale będę ją mogła zmierzyć dopiero w poniedziałek.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 22:19   #2502
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

madame to gratuluje, ja tez bym chciala migracji , ale cos mi sie widzi, ze nie ma mi co migrowac
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 23:06   #2503
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
madame to gratuluje, ja tez bym chciala migracji , ale cos mi sie widzi, ze nie ma mi co migrowac
mam podobnie
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 23:12   #2504
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

chyba, ze mi z bioder przemigruje tylko tam mam jeszcze jakis zapas tkanki tluszczowej, ale na bokach, bo z przodu stercza mi kosci
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 23:36   #2505
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

no ja się muszę wam pochwalić

dzisiejsza zdobycz - stanik nowy z lumpka balkonetka ( czy może się mylę ?) za 2zł - mój rozmiar 70 E cudnie leży

z tyłu na szyciach wzmacniany jest silikonowymi taśmami, nijak się nie przesuwa nawet jak skacze

ah kocham was za uświadomienie czasem podgląduje, pisać dawno nie pisałam ale dzisiaj to się muszę pochwalić :d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00531.jpg (32,3 KB, 62 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 00:47   #2506
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

witam, ciekawy watek, weszlam z ciekawosci
i na poczatku zdziwilam sie - dlaczego od obwodu pod biustem trzeba odjac 5 cm i potem zaokraglic w dol?

potem postanowilam sie zmeirzyc i wyszlo mi 78/88 co wg. obliczen i tabeli powinno dac 70C/D. Tylko ze ja zawsze nosilam 75B lub 80B i zastanawiam sie czy ta 70 nie bedzie za ciasna? bo ja nie lubie jak mnie cos uwiera czy sciska...

Hmm, zastanawiam sie ktory rozmiar bedzie lepszy 70C czy 70D?

Edytowane przez nimfawodna83
Czas edycji: 2009-02-22 o 02:19
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 06:02   #2507
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Nimfawodna83 - nie będzie Ci za ciasno, bo miarka się nie rozciąga, a obwody staników owszem.
Jesteś pomiędzy 70C a D, więc spodziewając się migracji (powrotu piersi na miejsce, czyli realnie wzrostu rozmiaru) chyba lepiej celować w D...
Szczególnie, że nosiłaś 75B i 80B, które są na więcej w biuście...
Właśnie tego nie rozumiem, bo 75B jest na jakieś średnio 90 w biuście... no dobra, ale tu mogłaś się pomylić, wszystkim próbują w bieliźniakach wciskać 75B... Ale jakim cudem nosiłaś 80B? Już na jakieś 95 w biuście...
Możliwości są dwie - albo to były jakieś skorupki niedookreślonej firmy, która rozmiary wpisuje na oko... albo w rzeczywistości potrzebujesz większej miseczki niż Ci wychodzi z wyliczeń.

Czyli zacznij od 70D. Tylko najlepiej jakiejś firmy z przewidywalną rozmiarówką.
Pochyl się, wygarnij wszystko spod pach i zobacz, czy jest ok.
Jeśli poczujesz, że Ci ciasno, to przymierz większą miseczkę
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 07:32   #2508
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
madame to gratuluje, ja tez bym chciala migracji , ale cos mi sie widzi, ze nie ma mi co migrowac
ja tez myslałam ze już mi nie ma co migrować. nawet przestałam przykładać się do wygarniania a tu taka niespodzianka.
ja tam sie troszke mniej ciesze, bo teraz z 63 pod to zawęził mi się wybór staników. No i w portfelu pustki. Bede musiała skorzystać z zapasów na czarna godzine

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość

Czyli zacznij od 70D. Tylko najlepiej jakiejś firmy z przewidywalną rozmiarówką.
Pochyl się, wygarnij wszystko spod pach i zobacz, czy jest ok.
Jeśli poczujesz, że Ci ciasno, to przymierz większą miseczkę
Maith dobrze prawi zwłaszcza ostatni akapit. Jakkolwiek nieprawdopodobnie by to brzmiało.
__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 09:15   #2509
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no ja się muszę wam pochwalić

dzisiejsza zdobycz - stanik nowy z lumpka balkonetka ( czy może się mylę ?) za 2zł - mój rozmiar 70 E cudnie leży

z tyłu na szyciach wzmacniany jest silikonowymi taśmami, nijak się nie przesuwa nawet jak skacze

ah kocham was za uświadomienie czasem podgląduje, pisać dawno nie pisałam ale dzisiaj to się muszę pochwalić :d
a co to za firma ? ;> czy nie ma metki ...
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 10:34   #2510
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;11097426]a co to za firma ? ;> czy nie ma metki ...[/QUOTE]

no własnie ktoś poucinał od niego wszystko z nazwą firmy i nie wiem ;/ a jest tak dobrze wykonany i wygodny, ze chetnie bym cos kupila normlanie a tu masz ;/

tylko metka z cena byla ale tez nazwy firmy ni widu ni slychu...

eh a takto dalej zostanie celowanie w ciemno w różne marki ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 12:17   #2511
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MadameBovary Pokaż wiadomość
AAaaaa!!! zakładam dzis portie, patrze a tu buła gigant. Eh, zmieniam na większomiseczkową emikę... osz.. buła??
o rany. migracja mnie dopadła.... 86-87 w i 63 pod

początkowo myslałam, że moze napuchłam przed okresem (co mi sie bardzo bardzo rzadko zdarza) ale jak sie tak bardziej zastanowiłam to uświadomilam sobie ze to przeciez polowa cyklu

migracja po około 5 miesiacach od ostanikowania, kiedy juz wstępnie zapełniłam półkę stanikami... eh..

Dziewczyny ma któraś CK w rozmiarze 60F?? Prosiłabym o pomiary (fiszbiny, głebokość miski, wysokość mostka)
Też tak miałam. Wydawało mi się, że migracja mnie nie dotyczy bo jestem szczupła i nie upychałam biustu pod pachy (przy 70D stanik z żadnej strony mnie nie ściskał). Aż tu pewnego dnia pojawiły się buły, to było po ok. 5 m-cach noszenia rozmiaru 60F, a z wymiarów 69/87 zrobiło się 65/91. Potem zamówiłam Portię i St Tropzez 28G, które na początku wydawały mi się za duże, po bardzo dokładnym zgarnięciu wszystkiego miałam ok. 1 cm luzu. Teraz St Tropez jest na styk, a w Portii mam buły.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 13:12   #2512
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Nimfawodna83 - nie będzie Ci za ciasno, bo miarka się nie rozciąga, a obwody staników owszem.
Jesteś pomiędzy 70C a D, więc spodziewając się migracji (powrotu piersi na miejsce, czyli realnie wzrostu rozmiaru) chyba lepiej celować w D...
Szczególnie, że nosiłaś 75B i 80B, które są na więcej w biuście...
Właśnie tego nie rozumiem, bo 75B jest na jakieś średnio 90 w biuście... no dobra, ale tu mogłaś się pomylić, wszystkim próbują w bieliźniakach wciskać 75B... Ale jakim cudem nosiłaś 80B? Już na jakieś 95 w biuście...
Możliwości są dwie - albo to były jakieś skorupki niedookreślonej firmy, która rozmiary wpisuje na oko... albo w rzeczywistości potrzebujesz większej miseczki niż Ci wychodzi z wyliczeń.
Dzieki, ja zawsze bylam przekonana ze biustonosz dobiera sie pod obwod pod peisiami (u mnie 78 cm), wiec albo to bylo 75B albo 80B. Nosilam przewaznie biustonosze z miseczkami, albo push up i to tez bylo zle, tak? Czyli to by znaczylo ze one mimo ze byly push up nic nie powiekszaly... Moje biustonosze 80B to racja, byly ciut za luzne (ale nie spadaly) i mialamy mocno wypchana miseczke.

Cytat:
Czyli zacznij od 70D. Tylko najlepiej jakiejś firmy z przewidywalną rozmiarówką.
Czyli zacznij od 70D. Tylko najlepiej jakiejś firmy z przewidywalną rozmiarówką.
a jaka firme bys polecila? i czy ta migracja to potem sie utrzyma, czy tez sie bedzie chwiac?

Cytat:
Czyli zacznij od 70D. Tylko najlepiej jakiejś firmy z przewidywalną rozmiarówką.
Pochyl się, wygarnij wszystko spod pach i zobacz, czy jest ok.
Jeśli poczujesz, że Ci ciasno, to przymierz większą miseczkę
Wyygarnac wszystko spod pach tzn. tluszczyk czy o co chodzi
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:51   #2513
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nimfawodna83 Pokaż wiadomość
Dzieki, ja zawsze bylam przekonana ze biustonosz dobiera sie pod obwod pod peisiami (u mnie 78 cm), wiec albo to bylo 75B albo 80B. Nosilam przewaznie biustonosze z miseczkami, albo push up i to tez bylo zle, tak? Czyli to by znaczylo ze one mimo ze byly push up nic nie powiekszaly... Moje biustonosze 80B to racja, byly ciut za luzne (ale nie spadaly) i mialamy mocno wypchana miseczke.


a jaka firme bys polecila? i czy ta migracja to potem sie utrzyma, czy tez sie bedzie chwiac?


Wyygarnac wszystko spod pach tzn. tluszczyk czy o co chodzi
To nie tłuszczyk, to pierś
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:53   #2514
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nimfawodna83 Pokaż wiadomość
a jaka firme bys polecila? i czy ta migracja to potem sie utrzyma, czy tez sie bedzie chwiac?
z polskich firm milena ma szeroką ofertę dla 70D, niektóre biustonosze możesz mieć już za 40zł http://www.milena-bielizna.pl/
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:04   #2515
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
z polskich firm milena ma szeroką ofertę dla 70D, niektóre biustonosze możesz mieć już za 40zł http://www.milena-bielizna.pl/
a z zagranicznych? bo ja mieszkam w Niemczech i tutaj popularne sa np. passionata, la perla, esprit, triumph, marie jo, chantelle itp...



zajrzalam wlasnie na stronke mileny, ale ona ma biustonosze tez roznych innych polskich firm, czyli firma nie sprzedaje tylko biustonoszy mileny? ale sa bardzo ladne i jest w czym wybierac Na ich strone jest tez tabela z wymiarami, ale oni inaczej to licza, bo z moich wymiarow (78/88) wychodzi im 80AA, i jeszcze scisly:75A i super-scisly:75D. Co oznacza to "scisly"?

Edytowane przez nimfawodna83
Czas edycji: 2009-02-22 o 15:16
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:31   #2516
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Nimfawodna83 - hmm - nie może Ci wychodzić jednocześnie 75A i 75D. Jeśli wychodzi, to mają błąd. A chodzi o to, że ich staniki są często ściślejsze od zwykłych i wtedy podkreślają, że rozmiar, który w rozciągliwcu by podjeżdżał, u nich będzie dobry. A nieuświadomione kobiety niech sobie kupują luźne staniki, jak chcą, co by się nie czepiały.

Ale jak jesteś w Niemczech, to nie ma sensu sprowadzać sobie Mileny.
70D to rozmiar, który nawet tam powinnaś bez trudu w zwykłym sklepie przymierzyć. Z dość przewidywalnych rozmiarowo są Triumph i Chantelle. Jeszcze nie wypadłaś z ich rozmiarówki, więc nie masz co zawracać sobie głowy poważniejszymi poszukiwaniami. Tylko pomierz sobie u nich to 70D. A jakby Ci było ciasno, to 70E. Obie firmy mają te rozmiary na pewno.

A w razie jakichkolwiek kłopotów spis niemieckich dobrych sklepów znajdziesz na niemieckim forum o dobieraniu staników
http://busenfreundinnen.net/

Edit: Migracja to tylko powrót rozsmarowanego za szerokimi puszapami biustu na miejsce. Jak nie wrócisz do złych puszapów, to się utrzyma.

Edytowane przez Maith
Czas edycji: 2009-02-22 o 15:35
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 15:46   #2517
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Ale jak jesteś w Niemczech, to nie ma sensu sprowadzać sobie Mileny.
70D to rozmiar, który nawet tam powinnaś bez trudu w zwykłym sklepie przymierzyć. Z dość przewidywalnych rozmiarowo są Triumph i Chantelle. Jeszcze nie wypadłaś z ich rozmiarówki, więc nie masz co zawracać sobie głowy poważniejszymi poszukiwaniami. Tylko pomierz sobie u nich to 70D. A jakby Ci było ciasno, to 70E. Obie firmy mają te rozmiary na pewno.
Dzieki, mysle ze najpierw pojde do jakiegos sklepu i tam sobie poprzymierzam, a potem ewentualnie zamowie cos z netu. Czy przy tym 70C/D obojetnie bedzie czy to bedzie taki bawelniany czy elastyczny czy wypelnony push-up lub lub razem z lub bez drutow? Od czego powinnam zaczac?

Edytowane przez nimfawodna83
Czas edycji: 2009-02-22 o 15:47
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:40   #2518
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ha! A ja się zaskoczyłam
Z ciekawości się zmierzyłam, sprawdziłam w tabeli i wyszło na to, że noszę dobrze dobrany biustonosz
Chociaż jedno mi w życiu wyszło

__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:40   #2519
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ha! A ja się zaskoczyłam
Z ciekawości się zmierzyłam, sprawdziłam w tabeli i wyszło na to, że noszę dobrze dobrany biustonosz
Chociaż jedno mi w życiu wyszło

A z ciekawości-jaki rozmiar?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:01   #2520
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ha! A ja się zaskoczyłam
Z ciekawości się zmierzyłam, sprawdziłam w tabeli i wyszło na to, że noszę dobrze dobrany biustonosz
Chociaż jedno mi w życiu wyszło

Zależy jaka tabela i jak sprawdzałaś... Odliczyłaś 5 cm i zaokrągliłaś w dół? Jak tak to super
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.