..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::.. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 12:44   #4111
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Deszcz pada nieustannie dzisiaj, zimno, ciemno na dworze..siedze i probuje pisac ta prace, do biblioteki mi sie nie chce, choc powinnam, bo od ponad tygodnia drecze sie problemem w pracy i jakos mi nie idzie..brak mi motywacji, sil..BUH!!!
Choc powinnam byc zmotywowana, bo chce jak najszybciej do PL, potrzebuje przerwy od wszystkiego, dystansu.

Zrobie sobie druga kawke i cos do amciu, to moze lepiej mi pojdzie..taaaa
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 12:47   #4112
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dla papraka [i nie tylko] KLIK
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 12:51   #4113
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
watpliwosci co do sukienki dotyczą władsnie jej dołu, taki bezkształtna kieca cyganki
welon owszem a zamiast bolerka biała marynareczka bo wrzesien i chłodno moze byc, tztem zajmiemy sie poswietach. jade do wrocka bo bliziutko mam (30km) no i badanie w szpitalu we wrocku


cudne suknie i duuuzo ich ale cen nie widze
a co do lewatywy to sie nie martw kochana tez sobie musze zrobic
taka mini lewatywe w warunkach domowych
juz kupiłam w aptece
Teliku a patrzyłas w Cymbeline? Tam sa takie sliczne te sukienki. Zobacz sobie : http://www.cymbeline.com/flash.php?i...4&w=1280&h=960
ja przymierzalam z serii limitowane -suknie CHOPIN. Piekna... ale nie na moj biust N kobietach z mniejsza miska niz E - jak to mam ja - wyglada swietnie, super sie uklada i wogole... swietna jak dla mnie!
Przejrzyj sobie, chyba ze juz przegladalas
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 12:57   #4114
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

moge na obiadek dodac sledzia w pomidorach z puszki do ogorka,jajka na twardo i 2 plastrow szynki z indyka ktore wlasnie zjadlam?

edit. zjadlam sledzia w koncu to owoc morza, a te sa niby dozwolone sosiku nie jadlam pomidorowego z puszki

teraz popijam zielona herbatka

na przekaske o 16 mam litr soku pomidorowego bez cukru - przecierowego, a na kolacje gotowana piers z kurczaka i brokuly+brukselke
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.


Edytowane przez Ciarra
Czas edycji: 2009-03-23 o 13:09
Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:14   #4115
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Teliku a patrzyłas w Cymbeline? Tam sa takie sliczne te sukienki. Zobacz sobie : http://www.cymbeline.com/flash.php?i...4&w=1280&h=960
ja przymierzalam z serii limitowane -suknie CHOPIN. Piekna... ale nie na moj biust N kobietach z mniejsza miska niz E - jak to mam ja - wyglada swietnie, super sie uklada i wogole... swietna jak dla mnie!
Przejrzyj sobie, chyba ze juz przegladalas
tak do cymbeline tez jade

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
moge na obiadek dodac sledzia w pomidorach z puszki do ogorka,jajka na twardo i 2 plastrow szynki z indyka ktore wlasnie zjadlam?

edit. zjadlam sledzia w koncu to owoc morza, a te sa niby dozwolone sosiku nie jadlam pomidorowego z puszki

teraz popijam zielona herbatka

na przekaske o 16 mam litr soku pomidorowego bez cukru - przecierowego, a na kolacje gotowana piers z kurczaka i brokuly+brukselke
nalezy sprawdzic w składzie czy nie ma cukru albo jakis tłuszczy podejrzanych

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dla papraka [i nie tylko] KLIK
no i ilonko narobiłas
kolejny fenomenalny blog kulinarny
to juz sobie popracowałam
fajne momysły na wedzonego łososia w sam raz na wielkanoc
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:17   #4116
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Teliku a patrzyłas w Cymbeline? Tam sa takie sliczne te sukienki. Zobacz sobie : http://www.cymbeline.com/flash.php?i...4&w=1280&h=960
ja przymierzalam z serii limitowane -suknie CHOPIN. Piekna... ale nie na moj biust N kobietach z mniejsza miska niz E - jak to mam ja - wyglada swietnie, super sie uklada i wogole... swietna jak dla mnie!
Przejrzyj sobie, chyba ze juz przegladalas
też miałam Cymbeline
Chopin śliczna skromna, nieprzeładowana, delikatna...

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
tak do cymbeline tez jade


nalezy sprawdzic w składzie czy nie ma cukru albo jakis tłuszczy podejrzanych


no i ilonko narobiłas
kolejny fenomenalny blog kulinarny
to juz sobie popracowałam
fajne momysły na wedzonego łososia w sam raz na wielkanoc
tylko nie bić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:30   #4117
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Deszcz pada nieustannie dzisiaj, zimno, ciemno na dworze..siedze i probuje pisac ta prace, do biblioteki mi sie nie chce, choc powinnam, bo od ponad tygodnia drecze sie problemem w pracy i jakos mi nie idzie..brak mi motywacji, sil..BUH!!!
Choc powinnam byc zmotywowana, bo chce jak najszybciej do PL, potrzebuje przerwy od wszystkiego, dystansu.

Zrobie sobie druga kawke i cos do amciu, to moze lepiej mi pojdzie..taaaa
Fruity za kazdym razem jak piszesz o pogodzie, to mam wrazenie, ze mieszkasz w Świnoujściu U nas identycznie - leje nieprzerwanie od rana...
Kupilam Tztowi maly torcik czekoladowy, zeby oslodzic mu jutrzejsze 33 lata czyms nie SB a niech ma cos od zycia

Telik, alez zaden problem i tak bede w Lildu robic zakupy, wiec kupie dwie formy zamiast jednej A suknie zobaczysz, ja jak zobaczylam "swoja", ubralam i choc przymierzylam pozniej jeszcze kilka innych, to wiedzialam, ze ta to byla ta To jest Wasz wieczor i Wasz dzien.

Paprak tak wlasnie myslalam, dlatego napisalam

CO do lososia wedzonego, to ostatnio zakochalam sie w salatce takiej, ze na salacie, klade jajko, ogorki, cebulke i lososia, i mocno kropie cytryna i czasami zalewam sosem tatarskim z cebulka, grzybkami i ogorkiem

Przejrzalam przeliczniki kcal. I wychodzi, ze moja idealna waga to 70 kg, zeby utrzymac to musze jesc ok 2300 kcal, a zeby chudna 1kg na tydzien (starczy mi pol kg) musze jsc raptem ok 1280 kcal.I badz tu madry. Telik policzysz mi wieczorem kcal???
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 13:42   #4118
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Effa z przyjemnością policze
a jak myslisz ze jedna foremka zadowoli telika
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:44   #4119
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Szkoda, ze nie bedzie silikonowych, bo nie zalapalam sie na keksowke sil.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:52   #4120
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Przejrzalam przeliczniki kcal. I wychodzi, ze moja idealna waga to 70 kg, zeby utrzymac to musze jesc ok 2300 kcal, a zeby chudna 1kg na tydzien (starczy mi pol kg) musze jsc raptem ok 1280 kcal.I badz tu madry. Telik policzysz mi wieczorem kcal???
to może mnie też policz, bo już zgłupiałam
mam 173cm i 36lat
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Effa z przyjemnością policze
a jak myslisz ze jedna foremka zadowoli telika
mnie też

gotuję kolejne danie z nowej książki - kurczak duszony z soczewicą, wygląda obiecująco
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:59   #4121
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Rany, ale dużo piszecie

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
życzę powodzenia, ale proszę przemyśl to, co napisałam





Ja na śniadanie zjadłam 3 kromeczki domowego chleba z pestkami z chudym twarogiem i smarowidłem. Teraz popijam zieloną herbatę i mobilizuję sie do pracy
Miłego dnia Wizażanki
Ninaad co do ćwiczeń i malej podaży kalorii problem tkwi w tym, że mam skręcona kolano i czekam na zabieg (chyba 4 kwiecień) poruszając się o kulachJedyna aktywność jaka mi została to popylanie na uczelnie o kulach (dobrze, że autem jakoś jezdze) i rehabilitacja przed zabiegiem, czyli izometryczne wzmacnianie kolana
Co do samej jakości jadłospisu wyciągam wnioski Powoli czytam ten wątek i zapisuje sobie różne przepisy i możliwości A dziś trochę dieta nudna poniewaz nie mam jeszcze odpowiednich produktów w lodówce

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
spokojnie nie urazilas mnie

SUPER!!! j juz w sobopte dostalam @ a wczoraj juz niewygladalam taka spuchnieta i juz chyba tez powoli chudne woec po okresie moze zobacze efekty


WItam na plaży i trzymam ostro kciuki blekitneoczko jasne ze mozesz w grupie razniej


no a teraz moja spowiedz co do wczorajszego dnia. snaidanko bylo ladne i spore bo niebylo przekaski... no a oboad byla panga i salatka Moj Tż sie tak na mnie dziwnie patrzyl jak z salatki wybieralam groszek w restauracji no ale tak calkiem SB niebylo bo panga byla w panierce;/ a w salatce bylo MALO ale byla marchewka starta... no ale malusko... niemialam niestety mozliwosci zjesc nic innego.....

ALe moja silna wola chyba jest juz wielka bo jak wracalismy do domu bylismy w maku on wzial szejka a ja tylko kawe... no wlasnie kawa z cukrem byla no i pewnie to nieodtluszczone mleko.. ale wcoagu dnia zjadlam tylko te sniadanie i ten obiad... i to rybe tylko polowe.... Tż powiedzial ze lepiej mnie zywc niz ubierac

juz od 17 wczoraj nie zjadlam nic... az do dzis. no ale wrocilm pozno, juz mi sie nie chcialo a ta panierke czuje jesczze do dzis... AAAAAA i wczoraj odmowilam 2 razy ciasto i ciastka... ak ladnie wygladalo a mnie nawet nieruszylo...

Dzis moj 8 dzien moje sniadanie wygladalo tak:
2 jaja na miekko z majonezem,2 zwijaski z fita i szynki z kuraka,ogorek,ogorek kiszony,pol kostki sera bialego, czerwona herbata...
p-jogurt naturalny,kawa
o--piers z kurczaka zawijana z serem z grila,fasolka czerwona
p-szprotki
k=serek wiejski,papryka duza

hmmmm to moj jadlospis ktory przewiduje na dzis. Juz potym sniadaniu czuje sie za***.... pełna...
PriVativ, wow, jesteś moją motywacją Mam 170cm wzrostu, tyle, że startuje z 70kg


Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
IlonaP Dzieki za rozjaśnienie. Widzisz, nie mialam okazji miec w rączkach nowszych wersji, więc glownie opieram sie na tym co mam, i co tutaj piszecie. Chociaż do jogurtu i tak zawsze wrzycam orzechy włoskie, bo mi tak smakuje


Wszystkie nowe dziewczyny witam i trzymam kciuki

Witam, mam nadzieje, że wszystko się uda tak jakbym chciała
U mnie dzisiejszy dzień już w połowie uważam za sukces, bo wróciłam do domu i chciałam zjeśc wsyztsko co napotkam Ale powstrzymałam się i zrobiłam sobie mrożony szpinak z czosnkiem i do tego dwa zrazy wołowe mojej mamy

Tak więc narazie dziś:
7:30 śniadanie: jajecznica z 2 jaj, pół ogórka
14:00 obiad: 2 zrazy wołowe, ok 200g szpinaku z czosnkiem smażonego na oliwie

Narazie tyle, wiem, że mało ale nie mam nic w lodówce a na uczelni jedyne co mogłam zjeśc, to albo coś słodkiego, albo drożdzówke, wybrałam nic Od jutra będę brać twaróg chudy, lub jakieś omlety, czy cos. Na pewno więcej warzyw i w ogóle wsyztsko dopracuje Obiecuje


Później na przekąske może być maślanka naturalna i garśc orzechów włoskich?
Na wieczór zrobię sobie sałatke z tunczyka z wody z warzywami

Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:02   #4122
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

zjadłam własnie obiad troszke inny nic pisalam bo zamaist kalafiora to fasolke po bretonsku ale calkiem SB. No i sie najadlam mega. UWielbiam ta diete

Telik cudna suknia!!

cały dzien mnie glowa boli, taka zflaczała jestem to chyba ta straszna pogoda Potrzebiwała bym Tżta ale dzis sie z Nim nie widze buu

tak sobie pomyslalam ze moze jutro stane wkońcu na wage...? yyyyy ... bede juz w 9 dniu diety... a jesczze sie od poczatku nie wazylam... moze zobacze juz z 57 chociaż ..
__________________

Edytowane przez PriVativ
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:06
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:02   #4123
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Telik
mi sie ta z cymbeline na poczatku podoba, cybella i bruand, ciekawe jak wygladaja z puszczonym dolem i ta colibri, ciera i cadiz sa przepiekne. Subtelne, delikatne ale maja to cos.
I nigdy w zyciu bym nie pomyslala, ze taka mi sie spodoba, ale ta Cory ma cos w sobie.

Ale to sprawa gustow i guscikow.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-03-23 o 14:07
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:10   #4124
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to może mnie też policz, bo już zgłupiałam
mam 173cm i 36lat

mnie też

gotuję kolejne danie z nowej książki - kurczak duszony z soczewicą, wygląda obiecująco
of course

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
zjadłam własnie obiad troszke inny nic pisalam bo zamaist kalafiora to fasolke po bretonsku ale calkiem SB. No i sie najadlam mega. UWielbiam ta diete

Telik cudna suknia!!

cały dzien mnie glowa boli, taka zflaczała jestem to chyba ta straszna pogoda Potrzebiwała bym Tżta ale dzis sie z Nim nie widze buu

tak sobie pomyslalam ze moze jutro stane wkońcu na wage...? yyyyy....
raz na tydzien mozes Kamilko

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Telik
mi sie ta z cymbeline na poczatku podoba, cybella i bruand, ciekawe jak wygladaja z puszczonym dolem i ta colibri, ciera i cadiz sa przepiekne. Subtelne, delikatne ale maja to cos.
no boskie cymeline no charakteryzacje boskie...
ach sie bedzie działo

prawie w pracy nic nie zrobilam
bo siedze na forum i na róznych blogach kulinarnych w poszukiwaniu dan wielkanocnych
uciekam powystawiac troche aukjci co by na jakis chleb(najlepiej pełnoziarnisty orkiszowy) zarobic
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:50   #4125
blekitneoczko
Przyczajenie
 
Avatar blekitneoczko
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

ale nawijacie dziewczyny dzięki za miłe powitanko, ja dziś nie całkiem SB bo choróbsko mnie dopadło i kaszle jak zaprawiony w bojach palacz na śniadanko była jajeczniczka z 2 jajeczek + zawijasek z szyneczki i sera żółtego light + 2 szklanki herbaty obiad: brak bo nie jestem w stanie nic przełknąć, żywię się herbatą...

Co do spania po późnych ćwiczeniach to nie mam z tym problemu, ledwo jedną nogę do łóżka wsadzę i już śpię

idę poodkurzać (choroba chorobą ale obowiązki trza wypełnić) a potem popatrzę cóż to za dyskusja wykwitnęła
__________________
60,8- 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 -47 - 46 - 45

152 cm wzrostu
blekitneoczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:33   #4126
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

boże taka straszna pogoda senna jetsme i w ogole..juz druga kawe pije.... mam normalnie lenia jak niewiem
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:33   #4127
malenka86
Przyczajenie
 
Avatar malenka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Telik śliczna ta suknia jeśli masz zdjęcie w całości to wrzuć bo jestem ciekawa jak wygląda dół góra piękna też bym taką chciała )i mam prośbę mogłabyś i mnie policzyć tą wagę ???? 158 cm( szkoda że tylko tyle no ale cóż tylko buty na obcasach mi pozostały) i 23 lata ?
__________________
I faza do: sama nie wiem 56, 55, 54,53,52,51,50,49
płaski brzuszek
malenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:50   #4128
blekitneoczko
Przyczajenie
 
Avatar blekitneoczko
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

malenka86 wielkolud jesteś jak dla mnie ja mam 152 cm
__________________
60,8- 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 -47 - 46 - 45

152 cm wzrostu
blekitneoczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:01   #4129
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
tak do cymbeline tez jade
Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Telik
mi sie ta z cymbeline na poczatku podoba, cybella i bruand, ciekawe jak wygladaja z puszczonym dolem i ta colibri, ciera i cadiz sa przepiekne. Subtelne, delikatne ale maja to cos.
I nigdy w zyciu bym nie pomyslala, ze taka mi sie spodoba, ale ta Cory ma cos w sobie.

Ale to sprawa gustow i guscikow.
Ja juz bylam prawie zdecydowana na jedna suknie z Cymbeline. Ale....Po obliczeniu wszystkich przerobek, szycia na wymiar i czegos tam jeszcze aaaa juz wiem.. tasiemki przyszytej od spodu do jednej z czesci sukienki (byla bardzo potrzebna) wyszlo .. uwaga .. 8 tys zł sama suknia bez przerobek kosztowala 4900. Ta ktora jest na pierwszej stronie, na poczatku, CYMBELLA kosztuje 4100 i jest troche jednak jak szmatka . tzn takie jest moje zdanie, bo ja tez przymierzalam i rozwazalam. Bruanda nie ma w Polsce prawie nigdzie, bo kosztuje chyba 8 tys wiec rzadko ktory salon ma. Ale maja jej tanszy odpowiednik, wyglada prawie tak samo, jesli nie TAK SAMO - nazywa sie chyba Chevry o ile dobrze pamietam. Przymierzalam ja, bardzo fajna. Nie ma chyba tylko tej pliski nad biustem, ale to mozna doszyc.
Ten Chopin, kosztuje 5600. Ale przysiegam ze jest przepiekna....Na wieszaku wyglada jak koszula nocna, ale jak sie ja przymierza to normalnie az dech zapiera.
Przymierzalam jeszcze BIKI, CHEVERNY- ta lezy fajnie na małym biuscie bo jest plytka, SALINE - ona ma dół dlugi (to chyba ta) ta zdjeciu laseczka jest w krotkiej wersji, ale normalnie w standardzie ma dol na kole i zaklada sie na to ta gore. Fajna. Ta ktora ja mialam kupic nazywa sie CREOLE i niestety na stronie Cymbelinu jest w czerwieni i wyglada paskudnie, ale w rzeczywistosci w bieli jest bardzo ladna , aten kwiat na biuscie dopina sie z boku. Jest biala i ma narzucona bardzo oryginalna koronke , robiaca wrazenie potarganej, wykonczona złotą nitka. Niesamowicie wyszczupla!!! Do niej mozna dokupic taka fajna ozdobe na szyje , asymetryczna,własnie z tej koronki, cos w stylu podobnym do ozdoby przy sukience CASSIE na ostatniej stronie.
Przymierzalam tez CAPRI - sliczna ! Ale nie na moj biust niestety.
Przepraszam, za zmiane tematu, ale akurat w tej dziedzinie po wielu meisiacach poszukiwan i przymierzenia tysiaca sukienek w tysiacu salonach (NIE POLECAM MADONNY ) uwazam sie za specjalistke hahaha. Prawie ze zrobilam z tego doktorat
Teliku zycze powodzenia , zdaj relacje.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 16:04   #4130
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

No to mi tez please! 173cm i 26 lat.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:15   #4131
malenka86
Przyczajenie
 
Avatar malenka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez blekitneoczko Pokaż wiadomość
malenka86 wielkolud jesteś jak dla mnie ja mam 152 cm
heheh no straszny zrósł ze mnie wielkoludprzudało by sie nam zamiast 5 to 6 no nie?
__________________
I faza do: sama nie wiem 56, 55, 54,53,52,51,50,49
płaski brzuszek
malenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:27   #4132
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

ja sie zapilam soczkiem pomidorowym, zaraz wezme term line II, do apteki marsz po bio cla slim i na fitness
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:47   #4133
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
ja sie zapilam soczkiem pomidorowym, zaraz wezme term line II, do apteki marsz po bio cla slim i na fitness
Nie marnowałabym pieniędzy na cla

Ide sobie paste z tunczyka zrobic z twarogiem, plus oczywiscie warzywa

I zrobiony Najadłam sie pysznie a o to chyba chodzi? Bo znowu się łamałam, czy nie wtrząchnąć czegos niedobrego...

tak więc wymieszałam tuniora w kawalkach z wody, do tego kostka chudego twarogu, jogo nat, lyzeczka majonezu do smaku, posiekana świeża bazylia i pycha Do tego pol pomidora, ogorka i 3 liscie pekinki

A wieczorem jade do kina, wiec juz nie bede mysle co jedzeniu
__________________

Edytowane przez truskawaa
Czas edycji: 2009-03-23 o 17:44
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:51   #4134
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

o to ja może koleżance z pracy podpowiem coś o tych sukniach bo w sierpniu za mąż wychodzi (akurat jej wesele to jeden z motywów rozpoczęcia mojej diety)

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Tak więc narazie dziś:
7:30 śniadanie: jajecznica z 2 jaj, pół ogórka
14:00 obiad: 2 zrazy wołowe, ok 200g szpinaku z czosnkiem smażonego na oliwie
U mnie dzisiejszy dzień już w połowie uważam za sukces, bo wróciłam do domu i chciałam zjeśc wsyztsko co napotkam no właśnie dlatego lepiej unikać takich długich przerw.
ja przez SB stałam się takim żarłokiem, że nie wytrzymałabym bez jedzenia 6,5 godziny

poza tym wprowadziłam dziś opcję 3+2 jak poradziła Effa zobaczymy jak na tym wyjdę
p.s aaa i foremki też sobie kupię
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg

Edytowane przez kakafoniaa
Czas edycji: 2009-03-23 o 17:54
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:20   #4135
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
7.Galaretka drobiowa
Jak sie robi galaretke <wstyd> ?

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
słyszałam o takich placuszkach z ricotta
znalazłam taki przepis na placuszki z ricotty:
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...4139,9495.html

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
a co do sukienki to juz miałam wypatrzoną ale zaczełam watpic
poszukuje skromnej sukni tak aby pasowała do wystroju skromnej wiejskiej chaty
zresztą zerknijcie same:
śliczna ta kiecka, ja jestem z yuch co lubia jak sie blyszczy
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:21   #4136
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
o to ja może koleżance z pracy podpowiem coś o tych sukniach bo w sierpniu za mąż wychodzi (akurat jej wesele to jeden z motywów rozpoczęcia mojej diety)



ja przez SB stałam się takim żarłokiem, że nie wytrzymałabym bez jedzenia 6,5 godziny

poza tym wprowadziłam dziś opcję 3+2 jak poradziła Effa zobaczymy jak na tym wyjdę
p.s aaa i foremki też sobie kupię

3+2 czyli... 3 większe posiłki i 2 "przekąski"?
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:24   #4137
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
3+2 czyli... 3 większe posiłki i 2 "przekąski"?
tak właśnie
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 19:27   #4138
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dziewczyny a jak sie SB ma do soli?? Bo ja stwierdzilam ze ja wszystko sole !!!!!
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 19:43   #4139
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez PriVativ Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sie SB ma do soli?? Bo ja stwierdzilam ze ja wszystko sole !!!!!
brak danych
uważaj, nadmiar soli powoduje zatrzymywanie wody w organizmie

moja spowiedź
śniadanie:
latte – 50ml mleka 2%, łyżeczka ksylitolu, espresso
naleśnik - 6 łyżek płatków owsianych, 50g serka wiejskiego Piątnica zwykłego, 4 białka, z 2 łyżeczkami dżemu pomarańczowego słodzonego splendą [60kcal/100g]

II śniadanie:
100g kapusty kiszonej
½ łyżeczki oleju z pestek dyni
2 plastry szynki konserwowej

obiad:
kurczak duszony z soczewicą – pierś 75g, soczewica ugotowana 75g, pomidory z puszki 75g, szpinak świeży 200g, olej arachidowy 5ml
surówka z sałaty rzymskiej ze startym serem hit [plasterek] i sosem winegret [1 łyżeczka oleju z orzechów laskowych]

podwieczorek:
kawa z 100ml mleka 2%, 5ml ksylitol
jabłko 166g

kolacja:
110g makreli, łyżeczka majonezu, plaster sera żółtego, ogórek kiszony, pomidorki truskawkowe
herbata rooibos z łyżeczką ksylitolu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 20:28   #4140
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Proszę powiedzcie mi czy mój jadłosps jest dobry , bo dzisiaj oostatni dzien1wszego tygodnia a ja na wadze nic mniej. nie wiem czy jem za dużo złych rzeczy czy o co chodzi.:
ś: jajecznica ( 2 jajka, pomidr , cebulka , oliwa 2łyż.) herbata zielona
p: 4 orzechy arachidowe
IIś: sałatka (1/2 piersi kurczaka pieczonego , pół sałaty lodowej, ogórek zielony)
o: pierś pieczonego kurczaka(wiem znowu ale nie było nic innego) + gulasz warzywny własnej roboty ( cukinia ogórek pomidor fasola brokuł cebulka , duszone rzem)
p: kosteczka czekolady 70 % gorzkiej bz cukru ( Wedla lekka)
k: nie mogłam w siebie nic wmusić więc chociaż plasterek sera light + pół szklanki mleka 0,5%.

do tego dużo wody i 0,5 l zielonej hrbaty. dalej coś rbię nie tak?
z góry dziękuję

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2009-03-23 o 20:58
anthill jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.