Misja w Zambii - cz. IV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 17:55   #2761
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

czy ktos mnie w końcu oświeci skąd stażnicy miejscy z Tarnowa o nas wiedzą ? i tak mocno i tak długo i regularnie sie angażują
był jakis na forum a ja to przeoczyłam
ja też ciekawa jak MartaMaciej - myślałam że to Twoja sprawka a teraz to juz nie wiem
oby takich więcej

a może tak Policje wkręcic? np. zbiórka pluszowych smerfów

jeszcze do alicji i innych obserwuje w zdjeciach i opisach przejawia sie temat balonów, moze akcja pluszak + balon ?

Krzysztof - no pisz, pisz chłopie ludzie czkają

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2010-05-08 o 17:57
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:38   #2762
alicjazopola
Raczkowanie
 
Avatar alicjazopola
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 177
GG do alicjazopola
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

O Strażnikach Miejskich z Tarnowa przeczytałam jakiś czas temu tu na Forum. Aktualnie mam kontakt z Piotrem. Otrzymałam od niego kilka bardzo ważnych informacji dot. nadawania przesyłek, opłat oraz instrukcji co do reklamacji na poczcie. Przydadzą się na przyszłość.
MartoiMacieju - wyślę Ci jeszcze wiadomość na pocztę
__________________

alicjazopola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:05   #2763
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

MAMA , tu są artykuły o "naszych" Strażnikach
http://ekai.pl/wydarzenia/x15485/tar...ciom-z-afryki/

http://www.sosnowscy.tarnow.net.pl/i...domosc&id=7140
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 07:17   #2764
agamann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 78
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Strona stowarzyszenia jest SUPERBRAWO
Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość

Krzysztof - no pisz, pisz chłopie ludzie czkają
Właśnie wchodzę i wchodzę i nic Krzysztofie nie piszesz
Cytat:
Napisane przez alicjazopola Pokaż wiadomość
Otrzymałam od niego kilka bardzo ważnych informacji dot. nadawania przesyłek, opłat oraz instrukcji co do reklamacji na poczcie. Przydadzą się na przyszłość.
Mnie by się przydało info o reklamacji paczki ekonomicznej podobno mona ja reklamować tylko do 6 miesięcy od wysłania Panie na poczcie tak mi powiedziały przy wysyłaniu paczki a tak to niewiele się można dowiedzieć nawet druczków reklamacyjnych nie miały.
Alicjozopola możesz jakieś info odnośnie reklamacji paczek wysłać na prywatna wiadomość lub tu na forum zamieścić była bym bardzo wdzięczna. Będę musiała za niedługo paczkę reklamować i jestem zielona.
agamann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:18   #2765
alicjazopola
Raczkowanie
 
Avatar alicjazopola
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 177
GG do alicjazopola
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Reklamacje na paczki można składać na poczcie do 6 miesięcy od wysłania, trzeba mieć potwierdzenia wysyłki. Na poczcie wypełnia się druk reklamacyjny oraz oświadczenie o kwocie żądanego odszkodowania.
Jeśli przyjmą reklamację to dobrze, jeśli nie to sprawdź kiedy wysyłałaś paczkę - jeśli minął termin 6 miesięcy to złóż skargę do Prezesa Poczty w Warszawie z opisem co było w paczkach i w jakim celu wysyłałaś te rzeczy to może przychylą się do Twojej prośby pomimo przekroczenia terminu.

Piotr radzi na przyszłość aby paczki wysyłać z zadeklarowaną wartością, kosztuje to dodatkowo 1 zł od każdej zadeklarowanej wartości 50 zł, ale ponoć pilnują wtedy paczek jak oczka w głowie, ponieważ w przypadku zagubienia muszą wypłacić zadeklarowaną kwotę. Można wysyłać paczki z zadeklarowaną wartością do około 800 zł ( to koszt dodatkowy 16 zł ).

I jeszcze mam prośbę- jeśli ktoś dysponuje linkami do artykułów, które się tu kiedyś ukazały nt. becikowego i innych tematów związanych z akcjami dot pomocy misji to bardzo proszę o podanie - są mi bardzo potrzebne.

__________________


Edytowane przez alicjazopola
Czas edycji: 2010-05-09 o 10:50
alicjazopola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:22   #2766
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alicjazopola Pokaż wiadomość
I jeszcze mam prośbę- jeśli ktoś dysponuje linkami do artykułów, które się tu kiedyś ukazały nt. becikowego i innych tematów związanych z akcjami dot pomocy misji to bardzo proszę o podanie - są mi bardzo potrzebne.
Ala, tutaj skan z akcji Spironol: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2197

Qrcze, trzeba by przeszukać forum, ja tam skany wklejałam z artykułów Kate354 Teraz lecę karmić i później przeszukam.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:38   #2767
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Talking Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alicjazopola Pokaż wiadomość
Piotr radzi na przyszłość aby paczki wysyłać z zadeklarowaną wartością
Tylko że paczka wartościowa np. nie może mieć sznurka ani taśmy. Nie wyobrażam sobie wysyłania 20 kg bez sznurka i taśmy...

Info o reklamacji paczki zagranicznej , kiedyś był druk reklamacji do wypełnienia on-line, ale chyba już nie ma.

Zapraszam na Czat dziś o 20:00 - nieoficjalny - tzn. kto chce i ma czas, to niech wpada, ale żadnych poważnych decyzji raczej tam nie planuję, tylko takie luźne gadanie jak zawsze

Link do czata jest w moim podpisie poniżej, a jeśli ktoś chce żeby mu szybciej i niezawodnie działało, to można ściągnąć program do czata, nazywa się ICEQ: http://iceq.ikari.pl/pobierz (klikamy w dyskietkę na pomarańczowym pasku). Jako nazwę pokoju wpisujemy: misja w zambii (małymi literami).
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)

Edytowane przez New_Rock
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:58
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 14:38   #2768
alicjazopola
Raczkowanie
 
Avatar alicjazopola
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 177
GG do alicjazopola
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seonko, mam ten link - dzięki !
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=506
__________________

alicjazopola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 17:04   #2769
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałam, to wcześniej w tarnowskim temi był artykuł o ich pomocy, ale ja tej gazety nie czytam, no tak jakoś.... Wiem, że z Tarnowa z mojej parafii są księża w Zambii, ale pewnie wyjechali zanim zamieszkaliśmy w tej parafii, wcześniej mieszkałam u "Misjonarzy", ale parafii miło nie wspominam.Obecna jest OK. Może czegoś więcej się dowiem. A z moich strażników jestem bardzo dumna i zawsze się cieszę jak widzę, że doszły paczki od Nich!
Marto i Macieju Tarnowska diecezja wogóle ma najwięcej powołań kapłańskich i zakonnych i wysyła najwięcej misjonarzy z kraju. Biskupem tej diecezji jest Wiktor Skworc, mój imiennik, którego poznałem w Szkole Animatorów Misyjnych Warszawie i z którym utrzymuję żywy kontakt. Jest On przewodniczącym Knferencji Episkopatu Polski do spraw Misyjnych. Na terenie Waszej diecezji jest też przeszło 300 grup Kolędników misyjnych zaangażowanych w materialną pomoc misjom. Na razie pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
Tylko że paczka wartościowa np. nie może mieć sznurka ani taśmy. Nie wyobrażam sobie wysyłania 20 kg bez sznurka i taśmy...
New Rock Ja, jak jeszcze wysyłałem duże paczki to wiązałem je solidnie a potem dopiero zawijałem papierem pakunkowym i opisywałem, tak, że dla oczu nie była wiązana i to uznawano. Pozdrawiam.

Quadermo Szkoda, że nie jesteś za często na forum, bobym sobie zapamiętał, że jesteś z Wiednia a ostatnio właśnie gościłem parę godzin w tym mieście i parę dni wogóle w Austrii i może byśmy się wtedy ewentualnie spotkali. Też pozdrawiam.

Dziewczyny z okolic Katowic, szczególnie z Chorzowa- poniżej"wzrzuciłem tekst" znaleziony na innym forum. Mam nadzieję, że nie zostanie on bez odpowiedzi.

alex49
Przyczajenie

Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 12
szukam znajomości
witam. Mam 19 lat i jestem z okolic Katowic. Pomimo, że mam chłopaka to czuję się troszkę samotna.. potrzebuje jakiejś koleżanki do wspólnych wypadów na miasto, do klubu, do wspólnych rozmów..
Jeśli też czujesz się samotna i potrzebujesz koleżanki, napisz
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl

Edytowane przez Animator
Czas edycji: 2010-05-09 o 17:39
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 18:31   #2770
Karotka87
Raczkowanie
 
Avatar Karotka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 115
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witam!

Stroną stowarzyszenia zapiera dech w piersiach ! Jest naprawdę piękna i taka profesjonalna Jestem zachwycona!

Kochani, wróciliśmy z synkiem ze szpitala w piątek i odpoczywamy w domku, Mały przyzwyczaja się do nowego miejsca i w każdym calu przypomina swojego tatusia

pozdrawiam
Karotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:13   #2771
alicjazopola
Raczkowanie
 
Avatar alicjazopola
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 177
GG do alicjazopola
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Maluszek słodki taki, że do schrupania się nadaje - mniam, mniam.
Marto i Macieju, no to masz wujka bardzo odważnego. Misja w Kongo to taka niebezpieczna sprawa. My spotkaliśmy tam księdza, który jest regularnie raniony. A opowiadał o tym jak gdyby nic. Niby misja daje jakieś gwarancje bezpieczeństwa, niby czuje się jak ryba w wodzie, ale jak pomyślę to ciarki przechodzą mi po plecach. No i te nieustanne walki plemienne. Tam to dzieciaki dostają karabiny do ręki i cheja do strzelania ... idą. Masz bardzo szczególną rodzinkę i naprawdę odważną. To Ty chyba pisałaś o dziadku , który zginął w Katyniu a teraz to Kongo i ZSRR
__________________


Edytowane przez alicjazopola
Czas edycji: 2010-05-09 o 19:16
alicjazopola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 19:16   #2772
tereska
Rozeznanie
 
Avatar tereska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 744
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karotka87 Pokaż wiadomość
Witam!



Kochani, wróciliśmy z synkiem ze szpitala w piątek i odpoczywamy w domku, Mały przyzwyczaja się do nowego miejsca i w każdym calu przypomina swojego tatusia

pozdrawiam
Karotko- duzo zdrowka dla Jacusia a Tobie i Mezowi przespanych nocy i samych radości. Słodkie Maleństwo.
__________________
http://marzycielskapoczta.pl/
mozna pomóc wysyłając kartkę chorym dzieciom





tereska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 19:39   #2773
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Talking Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Czat jest już teraz otwarty - zapraszamy!

Link w moim podpisie.

Jesteśmy z Karotką, jak na razie
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:11   #2774
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Karotka gratulacje dla Ciebie i Męża
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 20:27   #2775
quaderno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 27
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Quadermo Szkoda, że nie jesteś za często na forum, bobym sobie zapamiętał, że jesteś z Wiednia a ostatnio właśnie gościłem parę godzin w tym mieście i parę dni wogóle w Austrii i może byśmy się wtedy ewentualnie spotkali. Też pozdrawiam.
Animatorze, jestem tzw. pasywnym użytkownikiem forum, na czytanie znajdę prawie codziennie czas, ale na czynny udział ciężko. Przykro mi, że nie mogliśmy się spotkać, ale może przy następnej okazji. Pozdrawiam zatem z tego pięknego miasta.
quaderno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 21:43   #2776
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karotka87 Pokaż wiadomość
Kochani, wróciliśmy z synkiem ze szpitala w piątek i odpoczywamy w domku, Mały przyzwyczaja się do nowego miejsca i w każdym calu przypomina swojego tatusia
Jakie maleństwo Przyzwyczajcie się do siebie nawzajem Gratulacje jeszcze raz
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 22:19   #2777
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez alicjazopola Pokaż wiadomość

I jeszcze mam prośbę- jeśli ktoś dysponuje linkami do artykułów, które się tu kiedyś ukazały nt. becikowego i innych tematów związanych z akcjami dot pomocy misji to bardzo proszę o podanie - są mi bardzo potrzebne.
Alicjo, nie wiem czy jeszcze szukasz,ale ja mam chyba większość artykułów.
Fakt są one w formie wydrukowanej,ale jak Ci coś potrzebne to zrobię skan.
Daj znać na PW jak jeszcze potrzebne i co.
J.
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl



Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 08:41   #2778
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dostałam sms od Krzysztofa z Mpanshyi - doszedł wyobraźcie sobie
nie martwic się, od kilku dni mają awarię internetu , prace przy Arce idą pełną parą. Dziś dzieci wracją do szkoły po wakacjach
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:22   #2779
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Kochani!
Pamiętacie jak pisałam, że Stowarzyszenie ma pierwszy przychód?
Dziewczynka zrezygnowała z prezentów urodzinowych i prosiła gości o zbiórkę pieniążków na rzecz dzieci z Afryki.

Do zebranych pieniążków animatorzy prowadzący zabawę urodzinową dorzucili także swoje wynagrodzenie i mamy 790zł!

Pieniążki zgodnie z umową z Siostrą Józefą pójdą na dzieci na szpitala w Mpanshy!
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 16:25   #2780
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość
Kochani!
Pamiętacie jak pisałam, że Stowarzyszenie ma pierwszy przychód?
Dziewczynka zrezygnowała z prezentów urodzinowych i prosiła gości o zbiórkę pieniążków na rzecz dzieci z Afryki.

Do zebranych pieniążków animatorzy prowadzący zabawę urodzinową dorzucili także swoje wynagrodzenie i mamy 790zł!

Pieniążki zgodnie z umową z Siostrą Józefą pójdą na dzieci na szpitala w Mpanshy!
dla tej Dziewczynki
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:43   #2781
alicjazopola
Raczkowanie
 
Avatar alicjazopola
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 177
GG do alicjazopola
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Jabłuszko na dwoje przekroję

połowę Ci dam

Lecz małe jabłuszko a duże serduszko

więc całe Ci dam

Gratulacje dla rodziców tej dziewczynki – to prawdziwa pociecha. Bo to ich zasługa, takie wychowanie. Mają małe dziecko z wielkim sercem. I proszę jaka siła perswazji … Rośnie mam już nowe pokolenie wolontariuszy. Wszyscy dziękujemy pięknie rodzicom i córci, no i cmok, cmok

Jolu - artykuły nadal aktualne - wyślij wszystko co masz
__________________


Edytowane przez alicjazopola
Czas edycji: 2010-05-10 o 19:50
alicjazopola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 21:46   #2782
dodus_90
Raczkowanie
 
Avatar dodus_90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bunclody/Waterford(irl)/Nowy Sącz
Wiadomości: 217
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Dodus, jak tam? Masz już wyniki?
Seonko, niestety Sociologia mi zbyt dobrze nie poszla i cos czuje, ze bede ja poprawiac w sierpniu :/ za to dzis mialam egzamin z prawa i jestem bardzo zadowolona, pytania mi naprawde podeszly i zapisalam 11 stron w piatek mam jeszcze egzamin z Social Policy i bedzie po wszystkim. A wyniki mam dopiero 8 czerwca, wiec jeszcze musze poczekac kilka tygodni w niepewnosci :/



Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość
Kochani!
Pamiętacie jak pisałam, że Stowarzyszenie ma pierwszy przychód?
Dziewczynka zrezygnowała z prezentów urodzinowych i prosiła gości o zbiórkę pieniążków na rzecz dzieci z Afryki.

Do zebranych pieniążków animatorzy prowadzący zabawę urodzinową dorzucili także swoje wynagrodzenie i mamy 790zł!

Pieniążki zgodnie z umową z Siostrą Józefą pójdą na dzieci na szpitala w Mpanshy!
Brawa dla tej dziewczynki postapila naprawde wspaniale, az trudno uwierzyc, ze male dziecko potrafilo zrezygnowac z prezentow na urodziny. jej rodzica naleza sie naprawde wyrazy uznania, za tak dobre wychowanie malej


Ava Wasza stronka naprawde robi wrazenie, jest naprawde swietna i taka profesionalna. Wykonanie jej napewno kosztowalo Was duzo trudu i zachodu, ale rezultat jest niesamowity
dodus_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 22:41   #2783
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

uf.. no nie powiem że jest lekko
właśnie od 17.45 siedzę na zdjęciami i treściami.
Zgodnie z życzeniem powiększyliśmy - zobaczcie czy teraz się bardziej podoba
niestety powiększenie kompletnie posypało treści bo już nie "pasowały" obok i od nowa musiałam ustawiać wszystkie zakładki - ledwo na oczy patrzę więc tylko dajcie znać dobrzy ludzie jeśli coś się źle wyświetla albo wymaga korekty bo ja już nic nie widzę na oczy

kończę ostatnia podstronkę Afryka i jej specyfika ale wybaczcie że to tyle trwa - niestety prywatnie kilka kwestii mnie lekko.. przygniotło w zeszłym tygodniu
dziewczynce bardzo dziękuję!!
zresztą dzieci w ogóle mnie jakoś zadziwiają..
moja córka była na festynie i ze wszystkich maskotek - piesków -szczekająco - skaczących wybrała sobie... kulawego
Ze złamaną nogą (elementem).
pytamy czemu nie chce takie ładnego, bez uszkodzeń..?
"bo ona też miała złamana nóżkę i taki piesek będzie miał z nia dobrze i nie będzie samotny i nie zawsze trzeba być ładnym żeby być kochanym..."
logika 3,5latki..
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:37   #2784
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
niestety powiększenie kompletnie posypało treści bo już nie "pasowały" obok i od nowa musiałam ustawiać wszystkie zakładki - ledwo na oczy patrzę więc tylko dajcie znać dobrzy ludzie jeśli coś się źle wyświetla albo wymaga korekty bo ja już nic nie widzę na oczy
Wg. mnie jest super!

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
moja córka była na festynie i ze wszystkich maskotek - piesków -szczekająco - skaczących wybrała sobie... kulawego
Ze złamaną nogą (elementem).
pytamy czemu nie chce takie ładnego, bez uszkodzeń..?
"bo ona też miała złamana nóżkę i taki piesek będzie miał z nia dobrze i nie będzie samotny i nie zawsze trzeba być ładnym żeby być kochanym..."
logika 3,5latki..
właściwie to nie wiem co napisać. Ta emotka oddaje chyba wszystkie myśli...Masz wspaniałą córę Dzieci w tym wieku potrafią zaskoczyć ale tak "dorosłego" podejścia do tolerancji i zrozumienia jeszcze nie widziałam

Kochani!
Dostałam właśnie smsa od Krzysztofa
Ale fajnie...sms z Zambii

Pisze, że dziś ruszyło przedszkole w Arce - jest ponad 90 dzieci!!!!

U Niego wszystko OK, pracuje i - jak ja to określam - chłonie tamtejsze życie
Od tygodnia nie mają internetu...

Pozdrawiam!

Edytowane przez gosiakk7
Czas edycji: 2010-05-11 o 17:54 Powód: sms od Krzysztofa :)))
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:01   #2785
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
zresztą dzieci w ogóle mnie jakoś zadziwiają..
moja córka była na festynie i ze wszystkich maskotek - piesków -szczekająco - skaczących wybrała sobie... kulawego
Ze złamaną nogą (elementem).
pytamy czemu nie chce takie ładnego, bez uszkodzeń..?
"bo ona też miała złamana nóżkę i taki piesek będzie miał z nia dobrze i nie będzie samotny i nie zawsze trzeba być ładnym żeby być kochanym..."
logika 3,5latki..
AVA to fajne co piszesz. Ja pracuję z małymi dzieciakami i wiem, że takimi refleksjami mogą zaskoczyć często. Tylko od nas - dorosłych zależy, czy zostanie im to w głowach czy gdzieś wśród Barbie i Bakuganów zagubią to myślenie ...


Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość

Dostałam właśnie smsa od Krzysztofa
Ale fajnie...sms z Zambii

Pisze, że dziś ruszyło przedszkole w Arce - jest ponad 90 dzieci!!!!

U Niego wszystko OK, pracuje i - jak ja to określam - chłonie tamtejsze życie
Od tygodnia nie mają internetu...

Pozdrawiam!
Super z tym przedszkolem, szkoda tylko, że nie mają tego Internetu...
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:34   #2786
quaderno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 27
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
uf.. no nie powiem że jest lekko
właśnie od 17.45 siedzę na zdjęciami i treściami.
Zgodnie z życzeniem powiększyliśmy - zobaczcie czy teraz się bardziej podoba
Czuję się wywołana do tablicy, to piszę. Ava nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że jest o niebo lepiej! Jest super po prostu!

Cytat:
Napisane przez ava80 Pokaż wiadomość
niestety powiększenie kompletnie posypało treści bo już nie "pasowały" obok i od nowa musiałam ustawiać wszystkie zakładki
Sorry za dodanie Ci tyle roboty... Może znajdzie się ktoś, kto mógłby Cię wesprzeć... Proofreading, edycja itp. Ale też nie wszystko na raz... powoli do przodu i będzie perfekt!

Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość
że dziś ruszyło przedszkole w Arce - jest ponad 90 dzieci!!!!
quaderno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:04   #2787
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Thumbs up Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez gosiakk7 Pokaż wiadomość
Kochani!
Dostałam właśnie smsa od Krzysztofa
Ale fajnie...sms z Zambii

Pisze, że dziś ruszyło przedszkole w Arce - jest ponad 90 dzieci!!!!

U Niego wszystko OK, pracuje i - jak ja to określam - chłonie tamtejsze życie
Od tygodnia nie mają internetu...

Pozdrawiam!
Wspaniala wiadomosc
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:46   #2788
Ażurek
Raczkowanie
 
Avatar Ażurek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 93
GG do Ażurek
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

cieszę si ruszyło przedszkole. Jak się dowiedzieć czy czasem moje dziecko już tam nie chodzi? we wrześniu skończy 6 lat. W takim przypadku trzeba dziecko odpowiednio wywianować
Ażurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 06:33   #2789
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

dla dziewczynki i rodziców
powiem Wam że dzielenie się przez dzieci dobrami materialnymi jest naturalne i łatwiej im to przychodzi niż dorosłym obserwuje to od trzech lat i bardzo się cieszę

Przedszkole świetna sprawa, bo to najważniejszy wiek kidy można dzieci wiele nauczyc, choćby rysowanie szlaczków, umiejętność trzymania ołówka, niby nic a bez tych podstaw nauka w szkole nie istnieje
tylko czy jest tam na tyle osób aby podołały wychowaniu ?
i tutaj widze ogromną role do spełnienia dla Stowarzyszenia

a i jeszcze gratulacje dla animatorów urodzi dziewczynki piękny gest
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:56   #2790
ava80
Rozeznanie
 
Avatar ava80
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 760
GG do ava80 Send a message via Skype™ to ava80
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

czy ktoś może mi nadać na maila nr do Krzysztofa?
potrzebuje cos od niego a milczy net od 10 dni..
__________________
ava80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.