Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-28, 04:54   #1
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77

Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia


Mam problem ze stylem ubierania sie . Podobaja mi sie rozne style -kazdy styl na kazada moja osobowosc hihi. Trudno skompletowac garderobe i miec kiklka zestawow w wielu stylach .Podoba mi sie styl taki niekonwencjonalny artystycznym bo pisze wiersze i lubie sztuke tutaj juz jestem w drodze zeby zrobic sobie tatuaz , nosze indianska bizuterie, skory, jeansy .Drugiego dnia odzywa sie we mnie kobiecosc i ciagnie mnie juz do zwiewnych sukienek i butow na obcasie, perel i zlota. Juz z kolei nastepnego klasyczny styl kusi klasa tylko po to aby szybko zaczal wydawac mi sie zbyt nudny.
Jakie style lubicie? czy tez tak przeskakujecie z jednego na drugi jak szaleniec? Czy macie jakas rade jakis tyl wybrac czy tkwic w takim chaosie ubraniowym?
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 11:49   #2
trojwymiarowa
Raczkowanie
 
Avatar trojwymiarowa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 68
GG do trojwymiarowa
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

skad ja to znam
__________________
TROJWYMIAROWA
trojwymiarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 12:19   #3
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Ojj... ja mam to samo Jakbym o sobie czytała Może wypowie się ktoś, kto nie ma, lub radzi sobie z tym problemem?
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 10:42   #4
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Ja nie mam takiego problemu. Chociaż jestem młoda , to od lat pozostaję wierna klasycznej , sportowej elgancji. Odkąd sięgam pamięcią, w mojej szafie zawsze było duzo spodni jeansów Lee i Wrangler, które wg mnie mają elegancki i prosty krój. Szyte są z dobrego materiału, bez zbędnych *****ół (naszywek, kwiatuszków,pstrokacizny, cekinków itd. - szczerze tego nie nawidzę: ) Tak samo jest z bluzkami, butami itp. Lubię ubrania proste, bo takie wg mnie są najładniejsze (ale i niestety najdroższe zazwyczaj ). Nigdy nie miałam "odchyleń" co do stylu ubierania się. Indiana shopy, skate shopy itp. omijałam (i nadal omijam) szerokim łukiem. Nigdy też nie zastanawialam się nad zmianą stylu. Jestem wierna temu w czym czuję się dobrze
Taka już moja natura
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:29   #5
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Przedewszytkim trzeba się dobrze czuć w swoich ubraniach Bardzo fajne propozycje załaczyłaś Agniesiu. Bardzo pasują dla młodych dziewczyn. Ja lubię rzeczy nietypowe Bardzo również podobają mi się stroje takich dziwczyn jak Beyonce - takie bardzo kobiece, ale w dobrym stylu. Podobają mi się również wstawki a'la hippi np. teraz takie zwieine spódnice. Czy mam własny styl? Napewno jakiś mam, ale nie umiem go określić. Uwielbiam ciuchy z Reservda i H&M. Podobaja mi się również nie któe kreacje Dominiki Kasprzyckiej w IDOLU. Szczególnie z wczoraj - ta niebiesko-brązowa sukienka. Moze macie jej fotke w tym?
Napewno nigdy w zyciu nie mogłabyć się przemieć w taką jakby "dziewczyne z dyskoteki" tzn. ciągle biały albo różowy. Moim zdaniem jest to krótko, bez gustu itd.
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 11:33   #6
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Mam ten sam problem. Styl prosty jest dla mnie przerazliwie nudny. Tyle tego widze na ulicy, ze naprawde mam dosc Zawsze staram sie szukac czegos oryginalnego, choc potem mam klopoty, zeby wszystko ladnie polaczyc Zazwyczaj do mojego outfitu dodaje jeden badz dwa elementy oryginalne, przykuwajace uwage. Najczesciej jest to t-shirt, mam slabosc do oryginalnych nadrukow
Staram sie kupowac rzeczy z mysla o tych, ktore juz posiadam. Zawsze zastanawiam sie, czy dana szmatka bedzie mi do czegos tam pasowac. Ostatnio kupilam swietne buty z grubymi sznurowami firmy buffalo, choc skejtem nie jestem i nie zamierzam byc Jednak strasznie mi sie spodobaly, sa wygodne, pasuja do ciemnogranatowych jeansow Co z tego, ze w szafie mam rowniez balerinki czy japonki? Uwazam, ze taka roznorodnosc moze byc zaleta, choc czasem ciezko polapac sie co z czym laczyc
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 12:20   #7
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

W zasadzie mogłabym się podpisać pod tym(nie pierwszy raz zresztą ), co napisała Svenja. Ale dodam trochę od siebie, bo niedługo zaczniecie myśleć, że w ogóle już nie mam nic do powiedzenia.Tak fajnie i trafnie się dziewczyny wypowiadają, że coraz częściej zaczynam swoje posty od-"mogłabym się podpisać...".

Ogólnie rzecz biorąc lubię prostotę(chociaż to chyba nie jest dobre słowo, może minimalizm?, bo lubię jak całość jest przejrzysta, ale oryginalna), ale złamaną czymś totalnie nie na temat. To, jak się w danym okresie ubieram, zależy baaardzo od mojego aktualnego stanu ducha(sprawdzone).To wszystko siedzi gdzieś w podświadomości i wyłazi przy okazji ubierania się. Jak mam okresy smętne(na ogół zimą), to idę w kierunku prostoty bardzo mocno,a jak jest mi weselej(na ogół latem), to zdecydowaną ręką dokładam szalonych dodataków do tej bazowej prostoty. Tak więc mam w szafie i marynarki i bluzy z kapturem.Potrafię zresztą założyć jednocześnie...Trudno mi więc powiedzieć, jaki mam styl.Niektórzy twierdzą, że jest ropoznawalny, a ja się dziwię- jakim cudem przy tym eklektyźmie? Podoba mi się wiele rzeczy i zawsze wiem czego szukam, a co mnie razi.Ale problem w tym, że na różnych etapach życia rażą mnie różne rzeczy. Np.kiedyś nienawidziłam różowego, potem kochałam, a teraz mi wisi. Wyłania się więc z tego prawdziwy chaos ubraniowy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-29, 14:39   #8
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Ja ostatnio w wyborze ubran,ktore kupuje staraam się trzymac jednego stylu...ostatnio uwielbiam ubierac sie bardzo kobieco i słodko, delikatnie..ale z ta słodkoscią bez przesady. Kocham kwiaty,motyle i ważki na ubraniach Do tego dochodzą rowniez paski,kolczyki,torebki a naet buty. A np teraz jestem ubrana w krótką spodniczke jasną dzinsową i taka bluzke ebz ramiączek marszczoną,ktora sie tak naciąga na ciałko...ostatnio zakochalam sie takze w falbankach wszelkiego rodzaju i ku mojej radosci mogę znaleźć coraz wieej takich bluzek czy spodni
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:00   #9
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

No wlasnie ja mam problem jesli chodzi o laczenie. Niektorzy maja talent i latwo im idzie polaczenie stylow albo ich zmiana przez dodanie jakijs ciekawych dodatkow i potrafia przemienic klasyczny styl na prawie kazdy inny. Ja tez lubie koszulki z fajnymi nadrukami ale taka koszulka i jeansy to troche za malo dla mnie chcialabym cos dodac ale nie wiem co? I jaikie buty noszisz do takich koszulek i np jeansow?
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:03   #10
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Do Koko

A moze masz jakiejs zdjecia takich Twocih prostycg zestawow zlamanych czyms oryginalnym co by zmienilo caly charalter ubioru albo moze masz jakiejs wskazowki jak udaje Ci sie tak wszystko fajnie pomieszac?
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 19:53   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Hmm.Zdjęć nie mam...Niestety.Ale postaram się dokładniej opisać o co mi chodzi. Zasadniczo - diabeł tkwi w szczegółach. Codziennie można się ubierać w dokładnie to samo, ale wyglądać zupełnie inaczej dzięki dodatkom- torebka, pasek, kolczyki, szalik, broszka, bransoletki,buty...To zawsze staram się kupowac wyraziste i niepowtarzalne. Jak założę czarny golf i jeansy to tylko pozornie jest nudno, bo mogę tak pokombinować z dodatkami, że będę wyglądać jak wariatka. W ten mniej więcej sposób kombinuję.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-29, 20:28   #12
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Cytat:
Napisane przez slonce5
No wlasnie ja mam problem jesli chodzi o laczenie. Niektorzy maja talent i latwo im idzie polaczenie stylow albo ich zmiana przez dodanie jakijs ciekawych dodatkow i potrafia przemienic klasyczny styl na prawie kazdy inny. Ja tez lubie koszulki z fajnymi nadrukami ale taka koszulka i jeansy to troche za malo dla mnie chcialabym cos dodac ale nie wiem co? I jaikie buty noszisz do takich koszulek i np jeansow?
jesli chodzi o dodatki, to czesto jest to jakas fajna zarowiasta torebka, albo czapka, albo chustka na szyi, albo fajne okulary przeciwsloneczne, albo jakies bransoletki, ale nigdy nie jestem obwieszona, zwykle to pojedyncze sztuki. Buty to zazwyczaj balerinki, japonki, albo wlasnie moje skejcikowe buciory Mysle tez o kupnie takich fajnych butow troszke za kostke na szpilach, ale z okraglym noskiem. Najpierw jednak musze sie nauczyc na szpilach chodzic
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:03   #13
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Cytat:
Napisane przez svenja
Mysle tez o kupnie takich fajnych butow troszke za kostke na szpilach, ale z okraglym noskiem. Najpierw jednak musze sie nauczyc na szpilach chodzic
Wiesz co...
Moze to dziwne ale nie wyobrazam sobie Ciebie w szpilkach . to znaczy jakos mi do Ciebie nie pasuja... to znaczy... No wiesz, nie do Ciebie (bo Cię nie znam tak naprawdę) tylko do twoich wypowiedzi .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:19   #14
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Wiesz co...
Moze to dziwne ale nie wyobrazam sobie Ciebie w szpilkach . to znaczy jakos mi do Ciebie nie pasuja... to znaczy... No wiesz, nie do Ciebie (bo Cię nie znam tak naprawdę) tylko do twoich wypowiedzi .
No wlasnie, ja tez siebie nie widze w szpilkach Cos w tym jest Ale sprobowac zawsze mozna, choc nie wiem czy jestem na to gotowa
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:45   #15
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

ja gustuje w eleganckim i sportowym
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:39   #16
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

cześć wam dziewczyny może ja jako chłopak podpowiem ale tylko za siebie ponieważ każdy ma inny gust ja osobiście wole styl klasyczny (nie myśleć o zbereźnyxh rzeczach ) wiec wole jak dziewczyna nosi koszule teraz jest dużo ładnych koszul dla dziewczyn są z krótkim rękawem jak i długim i proste spodnie nie lubię dziewczyn które ubierają się wyzywająco nie mówie że brzydko wyglądają bo bym skłamał ale nie chciał bym mieć takiej dziewczyny świadczy o niej brak gustu jak i mała moralność prostota
POZDRO
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 09:53   #17
mmartaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 394
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

No to widze ze nie jestem sama w tym , slonce5 ujełas to bardzo dobrze tzn tak jak ja tez czuje , uwielbiam styl indyjski czyli zwiewne kolorowe szmatki wszelkiego rodzaju sukienki i bluzki zwiewne , no i to sie kłuci z tym ze lubie militarne rzeczy (nie mylić podrabianych plam ) modnych ostatnio , sportowa elegancja tez mi odpowiada więc ubieram się w to na co mam ochote nierzadko łącząc to co juz wymieniłam tak wiec ubierajmy się tak jak czujemy pozdrawiam pa.
__________________
Bądz uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości ))
mmartaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 10:11   #18
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

oj znam to znam. Jednego dnia chodzę w jeansach, szpilkach, którkiej bluzce i paskiem z metalowymi ćwiekami żeby następnego ubrać niebieską zwiewną sukienkę i sandałki...
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 11:55   #19
yola66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 210
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

coś wiem o tzw. "niestabilności stylowej".... Generalnie lubię proste rzeczy, ale takie które można łączyć ze soba na milion sposobów (np. ubierając dwie bluzeczki na raz, albo sukienke na spodnie). Jednak to co najważniejsze dla mnie w doborze stroju to dopasowanie butów i torebki do całości.... Przysłowiowe "czarne buty" i "czarna torebka" zakładane do każdego stroju mogą popsuć nawet najbardziej finezyjny, ciekawy i orginalny strój.
Nie mniejsze znaczenie mają dodatki - ostatnio stałam się wielką fanką broszek i doczepianych kwiatków i motylków - przyczepione do prostego tiszirta tworzą wspaniały klimat i orginalny strój.
Nigdy też nie ograniczałam sie przy kupnie czegoś, bo jest nie modne w tym sezonie, albo dopasowane do jakiegoś konkretnego stylu... Najważniejsze to czuć się dobrze w swoich ciuchach i tuszować to co niedoskonale w naszej figurze.....
yola66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-30, 16:38   #20
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

cześć wam dziewczyny może ja jako chłopak podpowiem ale tylko za siebie ponieważ każdy ma inny gust ja osobiście wole styl klasyczny (nie myśleć o zbereźnyxh rzeczach ) wiec wole jak dziewczyna nosi koszule teraz jest dużo ładnych koszul dla dziewczyn są z krótkim rękawem jak i długim i proste spodnie nie lubię dziewczyn które ubierają się wyzywająco nie mówie że brzydko wyglądają bo bym skłamał ale nie chciał bym mieć takiej dziewczyny świadczy o niej brak gustu jak i mała moralność prostota
POZDRO

Dzieki za rady ale dziewczyny, ktore ubieraja sie wyzywajaca niekoniecznie nie mahja moralnosci czy zachowuja sie nieetycznie moga to robic z wielu sposobow np po prostu bo lubia to im sie podoba albo dla prowokacji czy dlatego ,ze sa buntowniczkami i uwazaja ze niemoralne jest oceniac kogos po wygladzie.
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 17:11   #21
zbynu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z kielc dom :)
Wiadomości: 48
GG do zbynu
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

monika oczywisci sa wyjatki tylko popatrz ze dzisiejszy styl ubierania wiekszosci dziewczyn jest nudny i zuzyty bylem dzisiaj na miescie i zwrocilem wieksza uwage na styl ubierania dziewczyn jaki byl efekt dziewczyny ubieraja sie w biale krotkie spodniczki oraz czerwona bluzeczke obcisla i jest to tak popularny styl ze naprawde jest nudny wiec dziewczyny badzcie oryginalne ( w pozytywnym slowa znaczeniu)
zbynu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 18:25   #22
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Witam
Dla mnie najważniejsze jest to żeby nie zamykać się w jednym konkretnym stylu. Chyba większość z nas ma takie skrajne upodobania co do ubierania się.
Kiedyś denerwowało mnie że jak coś było modne to nic innego nie można było znalezć w sklepach. Teraz naszczęcie jest ogromny wybór i każdy może wybrać coś dla siebie . Nie lubie kiedy pół miasta chodzi ubrana tak jak ja. Dlatego staram się szukać ubrań niepowtarzalnych, pod tym wzlędem sklepy indyjskie są niezastąpione .
Kiedy mam ochote to ubieram szpilki, a innym razem klapki, adidasy czy nawet glany. Są ubrania, które są uniwersalne i niezależnie do czego je dopasujemy to będzie to wyglądało wporządku.
pozdrawiam
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 20:58   #23
MooN the Great
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar MooN the Great
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

A ja nie mam takiego problemu.

Jestem bardzo młoda (... 11 lat, to chyba niedużo, no nie? ...) zawsze chodzę ubrana w tym samym stylu - jeansy, adidaski, koniecznie oryginalny paseczek i bluzeczka z niespotykanym nadrukiem, ew. do tego jakaś bluza Co do sklepów, w których najczęściej można mnie spotkać to Americanos i House, a ponieważ nie nosze ciuchów z tysiąca sklepów tylko z dwóch konkretnych, na zakupach nie mam problemu czy wejść do tego czy innego, nie rozdrabniam się i nie wchodzę do każdego po kolei, tylko idę do owych sklepów, wybieram i kupuję. Żeby jednak moje 'kreacje' nie były takie nudne jak się wydają w opisie dodam, że noszę do tego 5 bransoletek z drewnianych, subtelnych kuleczek w indiańskim stylu, kilka rzemyków, jakiś amulecik na szyję i jest. Mój styl mi się bardzo podoba.


Co do Ciebie, to sądzę, że powinnaś skorzystać z testów, które określą Twój styl. Warto się też dowiedzieć, jakim jesteś typem urody. Ja posiadam taką ksiązeczke, w której są określone odpowiednie barwy w makijarzu, ubiorze, idealne tkaniny, i wzory biżuterii dla poszczególnych typów.
MooN the Great jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:03   #24
MooN the Great
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar MooN the Great
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Przepraszam za kolejnego posta, ale chciałam jeszcze dodać, że bardzo spodobał mi się image Pink z filmu bodajże o B.Bardott (dopiero go kręcą...). Pink jest ubrana w tam w jeansy, a na to ma założoną śliczną, zwiewną, kolorową sukieneczkę na ramiączkach w stylu hippie. Do tego ma założone mleczne, musze okulary i - na potrzeby filmu - kolczyka w sutku prawej piersi (jednakże tego nie polecam!!). Cudnie wygląda, mówie Wam!
MooN the Great jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 12:48   #25
Kaśka
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 56
Cool Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

A mi sie wszytsko pozmieniało. Zawsze mi sie wydawoło,ze bede sie podobała facetowi tylko w szpilkach , krótkiej spódniczce i fajnej bluzeczce. I nie ma co kryc , gdy zar lał sie z nieba ja biegałam w tych szpilach, torebusi i mini, która ciagle kontrolowałam siadając gdziekolwiek.
Od kilku sezonów zmiana. Płaskie eleganckie buciki, spódniczki zostały, niektóre krótsze, niektóre dłuższe... typu plazowego.
Zmeczyły mnie stroje pt. "pod facetów". Śmieszą mnie dziewczyny ,które do ida do supermartketu po ziemniaki i jajka i męczą sie koślawiąc te szpilki w upalne dni.Kilka dni temu rewolucję przeprowadziłam kupując sobie nowe spodnie dresowe PUMY - taki złamany rózowy kolorek, szeroka nogawka, do tego noszę niebieskie sandałki NIKE, wygodny T-shirt. Dla mnie rewelacja. Czuje sie jakby staneła juz ponad tym wszystkim, ponad tym całym strojeniem. A sprawia mi to tym większą przyjemność,ze mój strój sportowy zamieniam z białych koszul i garsonek, które musze miec ubrane w pracy. Tymbardziej cieszy mnie ten kontrast. Wieczorem do miasta cos bardziej eleganckiego,ale tez w takim zdrowym sportowo-eleganckim klimacie.
Al własnie takie zmiany stulów zaczęły mi sie podobać. W pracy elegancka niedostępna pani, po południami wyluzowana "dresiara" a wieczorami na piwku ze znajomymi czy kolacji z Love kobieca i tajemnicza. Mysle,ze nudne są ciagle te same style. Jezeli sie przyjrzysz... podejrzewam ,ze te wszytskie kombinacje Twoich stylów mają współny mianownik i częśc wspólną. Głównie przez to,ze Tobie się podobają i że Ty sie w nich dobrze czujesz.
Warto jednak zwrócic uwagę na jedną istotna rzecz. Na strój partnera.
Ja zawsze pytam Mojego Love w jakim klimacie sie ubieramy (straszne strojnisie jestesmy). Warto to zsynchronizować, zwłaszcza przy wazniejszych okazjach.
Kaśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:06   #26
little_punk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Chociaz jestem punkowa i mam swoj styl, to mnie tez czesto ciaganie do mieszania styli, wedlug mnie ubior czloweika odzwieriedla jego nastruj danego dnia, powiedzenie " nie szata zdobi czlowieka" jest tutaj jak najbardzije na miejscu. Ale jesli chodzi o ubior to nie przejmujcie sie tym co mowia o was inni, mozliwe ze mja inny gust i nie podoba im sie wasz styl, ale to ich problem, wazne ze ejst sie z siebie zadowolonym.
little_punk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:36   #27
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

ja też nie jestem aż tak wierna jednemu stylowi. To zależy od dnia, czasami lubię się ubrać bardziej elegancko, kobieco, czasami po prostu się
"wyluzować" i przyodziewam sportowe butki i bluzę Wydaje mi się, że nie ma sensu z tym walczyć, w końcu po to jest moda i różne style, żeby się nimi bawić
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 17:28   #28
trolll123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Cytat:
Napisane przez slonce5 Pokaż wiadomość
Mam problem ze stylem ubierania sie . Podobaja mi sie rozne style -kazdy styl na kazada moja osobowosc hihi. Trudno skompletowac garderobe i miec kiklka zestawow w wielu stylach .Podoba mi sie styl taki niekonwencjonalny artystycznym bo pisze wiersze i lubie sztuke tutaj juz jestem w drodze zeby zrobic sobie tatuaz , nosze indianska bizuterie, skory, jeansy .Drugiego dnia odzywa sie we mnie kobiecosc i ciagnie mnie juz do zwiewnych sukienek i butow na obcasie, perel i zlota. Juz z kolei nastepnego klasyczny styl kusi klasa tylko po to aby szybko zaczal wydawac mi sie zbyt nudny.
Jakie style lubicie? czy tez tak przeskakujecie z jednego na drugi jak szaleniec? Czy macie jakas rade jakis tyl wybrac czy tkwic w takim chaosie ubraniowym?
Witam jestem facetem i mam 16 latek też coś szukam pod wzgledem ubioru i stylu ubierania CO do metal,rock odpada Skejt tez ni bardzo Fajne kolorowe ciuszki modne śiwetnie wygladajace niektorzy faceci sa nazwyani Lowelasami. Fajna sprawa moze ma ktoś jakoś podane coś na teat ubierania sie mam ciuszki typu spodenki w kwiatki kolorwoe doasowane bluzki i wiadomka podstawa spodnie wycierane polówki itp. ale może coś ktos jescze ma? bardozm nie interesuja okularki muchy tylko nie wiem jak dobrac jak ktoś chce tomoże sam chodizć i szukac sobie okularków ja bym chhciał że jak coś co tdo okularów to chciałbym mieć dopaowane do twarzy najlepiej isc z stylistą mieć swojego ale to troszke kasy leci odpiszcie i podajdzie cos
trolll123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 19:18   #29
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

Cytat:
Napisane przez zbynu Pokaż wiadomość
monika oczywisci sa wyjatki tylko popatrz ze dzisiejszy styl ubierania wiekszosci dziewczyn jest nudny i zuzyty bylem dzisiaj na miescie i zwrocilem wieksza uwage na styl ubierania dziewczyn jaki byl efekt dziewczyny ubieraja sie w biale krotkie spodniczki oraz czerwona bluzeczke obcisla i jest to tak popularny styl ze naprawde jest nudny wiec dziewczyny badzcie oryginalne ( w pozytywnym slowa znaczeniu)
barwy narodowe patriotyzm się szerzy wśród młodzieży, Roman zwyciężył
ja mieszam style, wkładam szpilki do rurek i t-shirta, etnies'y do szortów czy spódnic(zek) czy satynowej bluzki. zgadzam się, że dodatki są niezastąpione i potrafią niesamowicie zmienić obraz całości. ja kiedyś latałam w jeansach, trampkach, koralach i czarnej koszuli szukając czegoś na wieczór (otwarci manufaktury na vipów [szpaaan.!! ] po tym jak niczego nie znalazłam, trampki zamieniłam na czarne szpilki, korale na perły, do ręki aksamitna kopertówka i...nieskromnie powiem, że pare interesujących osób zwróciło na mnie uwagę
bezmyslnemu powielaniu i kopiowaniu trendów mówię stanowcze NIE.!
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 22:57   #30
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Styl ubierania sie -codziennie sie zmienia

HuHu co do roznych styli to tez mam sporo do powiedzenia ;P Ja mam chyba trzy

1) Dresy [uuu zaraz bedzie nagonka na mnie ], mam dwie pary, bardzo je lubie i sie tego nie wstydze do tego sportowe koszulki i bluzy z kapturem. Sportowe buty.

2) Styl 'dziewczyna z sasiedztwa' ze tak nazwe Dzinsy lub zwykle czarne spodnie [wrangler, diverse, tally] do tego sportowe lub zwyczajne koszuleczki i bluzy na zamek czy z kapturem. Sportow e buty.

3) Kobiecy styl. Spodniczki, eleganckie bluzki, baleriny. Wszystko czarno-biale. Do tego ladna bizuteria.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.