Jakie czasopisma??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-06, 13:57   #1
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360

Jakie czasopisma???


A ja jestem ciekawa jakie czasopisma regulanie badzi nie czytujecie Podzielicie sie?


pozdrawiam goraco!
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 14:25   #2
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Jakie czasopisma???

Aktualnie nie kupuję prawie nic (oprócz Urody i Avanti). Miałam jednak okres w życiu gdzie kupowałam prawie wszystkie gazety jakie się pojawiały. Kiedy doszło do tego, że ¼ mojej meblościanki było wypełnione gazetkami. Powiedziałam sobie „Stop” i już znacznie mi przeszło . Moja opinia jest taka, że nie ma w nich prawie nic ciekawego Zauważyłam też, że poziom wielu pism bardzo spadł, wiele artykułów się powtarza, pisma są coraz cieńsze lub mają coraz mniej tekstu. Odkąd mam Internet to jest moja kopalnia wiedzy i nie muszę już zaglądać do babskich pisemek tak często jak kiedyś.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 14:28   #3
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jakie czasopisma???

Regularnie:
Twój Styl i Cosmo
Pozostałe jak mam ochotę i nastrój kupić sobie coś kompletnie niepotrzebnego (nigdy nie udało mi się przyczytać chociaż połowy ), są to:
Olivia
Claudia
Glamour
Avanti
A i jescze od czasu do czasu Sandrę (śliczne sweterki) i specjalne wydania Burdy (od dwóch lat usiłuję nauczyć się szyć i na razie zbieram materiały źródłowe )
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 14:39   #4
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jakie czasopisma???

U mnie w domu jest mnostwo gazet. A w moim pokoju to juz w ogole... nie mam gdzie ich chowac. Swoje ulubione tytuly zawsze kolekcjonowalam .
Czytam wszystko co mi sie napatoczy i mnie zainteresuje. Nie kupuje nic- gazety mam za darmo, mama pracuje w firmie zajmujacej sie kolportazem prasy.
W tych wszystkich babskich czasopismach interesuja mnie tylko wybrane artykuly oraz rozne porady dotyczace zdrowia, urody, mody itp.
Lubie shape- za cenne informacje dotyczace zdrowego i aktywnego zycia.
Gazety dla nastolatek - za przystepne ceny niektorych prezentowanych kosmetykow i ciuszków (na te z bardziej ekskluzywnych gazet raczej mnie nie stać).
Urode- za oprawe graficzna (po prostu mi sie podoba, sama nie wiem czemu) i niektore artykuly
Avanti- za zawartosc - tyyyyle ubrań w jednej gazecie . Az milo popatrzec, nawet jak nie mozna ich mieć.

Nie lubie natomiast plotkarskich gazet
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 15:01   #5
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Jakie czasopisma???

Gdy byłam w podstawówce to zaczytywałam się gazetami typu Bravo. Ale przybyło latek to mi przeszło. Obecnie w mierę regularnie kupuję "Forum". w którym są przedruki z różnych gazet z całego świata. Jeśli chodzi o gazety obecne na rynku to sąsiadka przyniesie od czasu do czasu jakiś stos gazet typu Gala, Twój Styl z powodu krzyżówek. Wie, że my je uwielbiamy. Ale jak je przeglądam to widzę, że nie mam nic ciekawego.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 15:03   #6
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Jakie czasopisma???

Regularnie - Murator
Z babskich - od czasu do czasu Samo zdrowie (chociaż ostatnioa albo się psuje, albo mi się znudziło...), inne to różnie - jak akurat jest jakiś ciekawy film albo potrzebuję do pociągu, a nie mam siły na nic ambitniejszego...
Od czasu do czasu poczytuję Wprost, Politykę, Newsweeka, tak na zmianę i niezbyt regularnie, bo tylko mnie drażni to co się dzieje
Swego czasu czytałam Wiedzę i życie, ale chyba się starzeję albo co bo jakoś nie mam siły ostatnio...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 15:11   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Jakie czasopisma???

ok. 1.5 roku regularnie Twój Styl ,w tym miesiacu nie kupie bo straszna szmata sie z tego zrobila, obecnie chdze do kiosku i pytam :"to jakie ma ppani filmy?" -tak własnie kupuje gazety ,wyciagam film ,próbki i fru do smieci.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-06, 15:31   #8
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jakie czasopisma???

paula78 napisał(a):
> ok. 1.5 roku regularnie Twój Styl ,w tym miesiacu nie kupie bo straszna szmata sie z tego zrobila, obecnie chdze do kiosku i pytam :"to jakie ma ppani filmy?" -tak własnie kupuje gazety ,wyciagam film ,próbki i fru do smieci.
> pzdr
> paula

Dobry pomysł - jest przynajmniej jakaś korzyść - bo na makulaturę się raczej nie opłaca
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 15:41   #9
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Jakie czasopisma???

Kiedyś regularnie kupowałam pisemko "Mój Pies", ale jakoś ostatnio opuściłam jeden numer, drugi, i tak już poszło w zapomnienie Poza tym albo mi się wydaje, albo się ta gazecina popsuła z deczka
Co tam jeszcze...Polityka, Newsweek, Wprost, Forum od czasu do czasu...to było kiedyś
A teraz nie kupuję nic. Zero. Wszystko jest w netku Wspaniały wynalazek, prawda?
A jeśli zdarza mi się po coś iść do kiosku, to kupuję...film (no i do niego dołączoną gazetę, która od razu laduje w koszu)
No albo inny przypadek-kiedy miało miejsce jakieś ważne wydarzenie, i jakaś gazetka się o tym rozpisuje, to lubię mieć takie "specjalne" wydania. Z kolei kiedy potrzebuję coś do czytania (no np. w pociągu...albo w szkole ) to kupuję Rzeczpospolitą (Wyb(i)órczej jakoś nie trawię)
Ale się rozpisałam
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:03   #10
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: Jakie czasopisma???

Kiedys kupowalam wiecej gazet.
W tej chwili regularnie (prenumerata) kupuje tylko "Konia Polskiego", czasem "Konie i Rumaki", "Koński Targ", "Świat Koni".
U Piotrka czytam "Polityke" i "Newsweeka" i pisma motoryzacyjne.
A jesli wyjezdzamy gdzies ze znajomymi, zaopatrujemy sie w rozne gazetki, przy lektorze ktorych mozna pasc ze smiechu-np. "Bravo Girl", "Zbrodnie i sex" :P
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:12   #11
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Re: Jakie czasopisma???

A ja jestem chyba "uzależniona" od babskich czasopsim..może to dlatego, że świetnie się przy nich relaksuję.. uwielbiam takie wieczory: gazeta, ciepły koc, aromatyczna herbatka...po prostu bosko.
Regularnie czytam:
Twój Styl,
Elle,
Cosmopolitan,
Glamour,
Newsweek,
czasem Avanti.
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-06, 17:13   #12
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: Jakie czasopisma???

Witam..
A ja mam pytanko w jakich czasopismach jest najwięcej próbek??
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:17   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Jakie czasopisma???

a po moim domu przewalają się chyba wszystkie gazety o ubraniach i urodzie: Uroda, Pani, Twój styl, Olivia, Claudia, Glamour.. Ale za dużo do czytania tam nie ma Najbardziej śmieszą mnie gazety za 2-4zł, któe dają kosmetyki i ubrania w cenach nie dla zwykłego śmiertelnika Rozumiem, że czytają to różni ludzie ale dla mnie.. to takie podrasowywanie gazety
Z młodzieżowych zostało mi oszczędzone Bravo Filipinka była kiedyś doskonałą gazetą dla nastolatek, jakiś rok temu zaczęła z siebie robić drugie Bravo.. Chyba zareagowali na protesty, kupiłam wrześniową (z pudrem "zrobionym specjalnie dla czytelniczek Filipinki" ) ale to wciąż nie to
Prenumerata Nationala też do mnie dociera
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 17:57   #14
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: Jakie czasopisma???

Ja uwielbiam "Zwierciadło"-to naprawdę mądra gazeta!!
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 18:46   #15
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Jakie czasopisma???

Ja kiedyś miałam więcej gazet. Teraz REGULARNIE nie kupuję nic... Mam w domu kolekcję Shape'a (starczy mi czytania na hohohohoooo), trochę Cosmopolitana (teraz też go kupuję, bo lubię zdjęcia makijaży, jakiś ciuszków i czasem się pośmiać można ), mnóstwo "Samego Zdrowia" (kiedyś to była świetna gazeta, obecnie nie ma w niej nic ciekawego). Mam też kolekcję "Twojego Stylu", ale zaczęli pisać o Diorach podczas gdy ja używam Kolastyny i tak rzadziej się "biorę" za tę gazetkę- nie chcę się dołować. Przyrzuciłam się na Marie Claire i Glamour- potrzebuję odmiany.
Z innego typu gazet czytam regularnie każdy numer "Angory" i niektóre numery "Przeglądu" i właśnie od dziś będę czytać dziennik, która zaczął wychodzić u mnie w mieście (nie pamiętam tytułu- kosztuje 1 zł )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 20:37   #16
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Jakie czasopisma???

paula78 napisał(a):
>(...)i pytam :" to jakie ma pani filmy?" -tak własnie kupuje gazety ,wyciagam film ,próbki i fru do smieci.

Widzę Paula, że tak samo kupujemy gazetki

N.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 20:41   #17
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Jakie czasopisma???

Press, Science-fiction, kiedyś Nową Fantastykę, Rzeczpospolitą, od czasu do czasu Gazetę Prawną, sporadycznie Urodę, Shapea- jak dają jakiś dodatek

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 21:32   #18
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Jakie czasopisma???

gazety traca fason bo daja za malo tresci a za duzo reklam ale to z nich sie utrzymuja a nie ze sprzedazy, ale najglupsza rzecza wydaje mi sie kupowanie samych reklam=avanti, to jak gazetki z hipermarketow ale z ta roznica ze hiper-gazetki sa za darmo i pod sam nos kladzione
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 21:39   #19
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Jakie czasopisma???

Witajcie dziewczyny

A ja ostanio zmianial upodobania bo wielu latach reguralnego czytania cosmo stwierdzilam ze sie popsulo okropnie ( hanka wolka naczelna..) i zmienialam na SHAPE zreszta odpowaiad mi ze zwgledu na to ze intensywnie dbam o forme
I gazeta dla mnie oczywista POlityka czasem Wyborcza

Buziazki <cmok>

Neli
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-07, 11:26   #20
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Jakie czasopisma???

W zasadzie podstawowe to Nesweek, Wprost, Polityka, z gazet Wyborcza + Rzeczpospolita.
Z kobiecych (kupowanych rzadko, w sytuacjach kiedy naprawdę nie mam się czym zająć): Cosmopolitan i Avanti.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 12:32   #21
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Re: Jakie czasopisma???

Rzeczpospolita(dostaę na uczelni),Wprost, Businessman, z kobiecych Samo Zdrowie, inne sporadycznie. raz kupiłam Avanti i uważam ze powinna być traktowana jako folder reklamowy i rozdawana za darmo.
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-07, 15:34   #22
213.25.30.177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 360
Re: Jakie czasopisma???

A ja wlasnie od pierwszych numerow(mam wszystkie do tego miesiaca wlacznie) kupuje Cosmo i Glamour.Ale ostatnio kupuje je i nawet nie czytuje,wiec zaczelam sie zastanawiac czy warto wydawac kase.W tych gazetach nie ma nic juz ciekawego,tylko reklamy co strone a do tego te czasopisma maja strony internetowe wiec niektore artykuly mozna tam poczytac
213.25.30.177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.