Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 11:20   #31
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

A dla mnie największym psikusem by było, jeśli przez cały dzień nie usłyszałabym w Tiwi (lub radio) - niczego o papieżu.

. Ale - ten żarcik mi nie grozi.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 11:23   #32
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez Anisia25
horror roku z kaczkami w roli glownej
a zauwazylyscie ze afera z ptasia grypa zaczela sie jakosc mniej-wiecej w tym samym czasie co Kaczynski zostal prezydentem???
ehh te kaczki...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:34   #33
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

No właśnie dziś Prima Aprilis i pasuje TŻ-ta zrobić w bambuko, kurcze, ale żeby to nie było takie prostackie, tylko naprawdę oryginalne żeby się wkręcił i nie skapnął, mam na myśli żeby to wyszło tak naturalnie .

A może są w necie jakieś stronki o wkręcaniu 1-szo kwietniowym??
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:51   #34
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

To ja opowiem historię o czymś co nie było żartwem, a w co nikt nie chcial uwierzyć... W podstawówce miałam ze znajomymi taką zabawę ganiania się po podjeździe dla wózków przy przeczkolu. Mój kolega, który nas gonił zeskakując z wysokości około półtora metra przewrócił się i upadł na rękę. Zaczął krzyczeć, że bardzo go boli, ale my nie podchodziliśmy myśląc że to taki jego fortel, żeby kogoś złapać. Po dłuższej chwili postanowiliśmy jednak sprawdzić co mu jest i okazało się, że złamał sobie rękę a kość przebiła skórę. Odprowadziliśmy go do domu, zadzwoniliśmy domofonem i kolega zaczął mówić mamie co mu się stało.. a mama w śmiech powiedziała że nie da się nabrać i odłożyła słuchawkę. Kolejna próba przekonania mamy też się nie powiodła, dopiero za trzecim razem zeszła na dół. A gdy opowiedziałam o tym w domu też wszyscy zaczeli się śmiać..
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:06   #35
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

no i mi sie udalo haha nabralam mojego TZ - wcale mu nie bylo do smiechu , no ale od poczatku

TZ od polowy lutego jest za granica, obliczylam to na tygodnie... napisalam mu smsa ze bylam dzis u gine-ga po tabletki (ktorych od dluzszego czasu nie bralam ale postanowilam wrocic, bo on wraca w maju i ze postanowilam ze to jest lepsza metoda niz inne i takie mu tak nawciskalam) no i przy okazji badania lekarz do mnie ze widzi 9 tyg. ciaze! no i zaczelam mu biadolic w tym smsie ze co my zrobimy ze mnie rodzice zastrzela, ze to takie dziwne bo mialam okres ale lekarz powiedzial ze tak bywa... caly sms skladal sie z 5smsow(wiecie o co chodzi -taki dlugi). TZ dlugo nie odzywal sie ale pomyslalam ze spi bo w nocy pracuje. no i przed chwilka tel. to ja od razu glos zmienilam sciszylam i odbieram, a on co ja taka zaplakana... a ja do niego czy opdebral smsa a on ze nie... mysle sobie i co teraz, ale postanowialam ciazgnac to bo juz za duzo sie naprodukowalam zeby to "spalic". Milcze dluzsza chwile, TZ sie juz niepokoi i mwie zebym w koncu powiedzilaa o co chodiz,. Mowie ze byla u gine. i .... <dluzsza przerwa> (on: no i co??) ... i mi powiedzial ze to 9 tyzien. TŻ: że co? w ciazy jestes?? nie mow???
Ja: no tak powiedzial, nie wiem jak to mozliwe, przeciez okres mialam i ble ble... sciemy leca
TZ: <milczy>
Ja: no powiedz cos!
TZ: nie wiem co mam powiedizec <glos mu drzy>
Ja: a wiesz jaki dzis jest dzien?
TZ: nie wiem,
Ja: no pomysl, ktory dzis jest?
TZ: 1wszy
Ja: No ale pierwszy ktorego miesiaca
TZ <mysli>
No to mu podpowiadam, ale ze byl juz ta kzdenerwowany ze sie jąkać zaczął, to mowie mu: kochanie dzis 1 kwietnia , PRYYYYMAA APRIIILISSS!! i rechocze a ten dalej milczy.
Za chwile: ales mi narobila, ja pobladlem caly chyba poty mnie zlaly, ty mi takei stresy z rana,,,

haha a potem gadamy, sobie juz o cyzm innym a w pewnym momencie TZ, kurde ales mi banie zrobila... ciegle mial to przed oczami.... oj cos wnioskuje ze mu sie do pieluch nie spieszy hahaha

(sorki za przydlugi opis ale sieni e dalo krocej heh)
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:39   #36
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez Agrafka_20
no i mi sie udalo haha nabralam mojego TZ - wcale mu nie bylo do smiechu , no ale od poczatku

TZ od polowy lutego jest za granica, obliczylam to na tygodnie... napisalam mu smsa ze bylam dzis u gine-ga po tabletki (ktorych od dluzszego czasu nie bralam ale postanowilam wrocic, bo on wraca w maju i ze postanowilam ze to jest lepsza metoda niz inne i takie mu tak nawciskalam) no i przy okazji badania lekarz do mnie ze widzi 9 tyg. ciaze! no i zaczelam mu biadolic w tym smsie ze co my zrobimy ze mnie rodzice zastrzela, ze to takie dziwne bo mialam okres ale lekarz powiedzial ze tak bywa... caly sms skladal sie z 5smsow(wiecie o co chodzi -taki dlugi). TZ dlugo nie odzywal sie ale pomyslalam ze spi bo w nocy pracuje. no i przed chwilka tel. to ja od razu glos zmienilam sciszylam i odbieram, a on co ja taka zaplakana... a ja do niego czy opdebral smsa a on ze nie... mysle sobie i co teraz, ale postanowialam ciazgnac to bo juz za duzo sie naprodukowalam zeby to "spalic". Milcze dluzsza chwile, TZ sie juz niepokoi i mwie zebym w koncu powiedzilaa o co chodiz,. Mowie ze byla u gine. i .... <dluzsza przerwa> (on: no i co??) ... i mi powiedzial ze to 9 tyzien. TŻ: że co? w ciazy jestes?? nie mow???
Ja: no tak powiedzial, nie wiem jak to mozliwe, przeciez okres mialam i ble ble... sciemy leca
TZ: <milczy>
Ja: no powiedz cos!
TZ: nie wiem co mam powiedizec <glos mu drzy>
Ja: a wiesz jaki dzis jest dzien?
TZ: nie wiem,
Ja: no pomysl, ktory dzis jest?
TZ: 1wszy
Ja: No ale pierwszy ktorego miesiaca
TZ <mysli>
No to mu podpowiadam, ale ze byl juz ta kzdenerwowany ze sie jąkać zaczął, to mowie mu: kochanie dzis 1 kwietnia , PRYYYYMAA APRIIILISSS!! i rechocze a ten dalej milczy.
Za chwile: ales mi narobila, ja pobladlem caly chyba poty mnie zlaly, ty mi takei stresy z rana,,,

haha a potem gadamy, sobie juz o cyzm innym a w pewnym momencie TZ, kurde ales mi banie zrobila... ciegle mial to przed oczami.... oj cos wnioskuje ze mu sie do pieluch nie spieszy hahaha

(sorki za przydlugi opis ale sieni e dalo krocej heh)
hehe, niezle, ja swojego TZ bym na to nie nabrala, bo by mu to bylo w to mi graj on tylko czeka kiedy wpadniemy oczywiscie zartuje, ale na prawde chcialby zebym byla z nim w ciazy. Na szczescie szanuje moja decyzje o zaczekaniu z dzieckiem
No wiec ja dalej kombinuje jakby tu go wkrecic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 15:05   #37
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Przed chwilą zadzwoniła do mnie siostra i mówiąc:
"Szybko sie decyduj, jaki kolor samochodu chcesz, srebrny czy taki w fiolet wpadający? Rodzice kupują ci samochód, a mi się karta kończy i nie mogę długo rozmawiać!" Hehe i nabrałam się bo cały czas zapominam, że dzisiaj prima aprilis A to wszystko dlatego, że marzę o samochodzie... Oddzwoniłam od razu, żeby pogratulować wkrętu
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 15:30   #38
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Mnie wkręciła tylko ta wariatka Shem


edit : mój TŻ dzisiaj wyjechał na tydzień () na wycieczkę i z wrażen nie paięta co dziś za dzień.Tak więc wieczorem wyslę mu smsa "To koniec.sorry że tak smsem ale nie mamy jak sie spotkac..po prostu stwierdzilam,ze nie ma sensu dluzej tego ciagnac.nie dam rady.pa."

__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 15:47   #39
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

mnie wkręciła kamuha paskuda
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:36   #40
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Najlepsza intryge uknul moj ojciec - urodzil sie
chyba nikt takiego dowcipu nie przebije
moja mama też ma dziś urodziny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 16:54   #41
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez Kasiula85
moja mama też ma dziś urodziny
moja też
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 17:26   #42
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

a mnie dzisiaj kumpela nabiła w butelke i ja to łykłam ...
juz od lat nikt mi takiego numeru nie wyciął.

Wchodze sobie do gabinetu na praktyki wyluzowana a tu sms: "czemu Cie nie ma na uczelni, nie dzwonili do Ciebie ze zjazd przesuneli? pospiesz sie o 12 jest kolos."
No i spanikowałam.. Pierwsze co pomyslalam ze mam bardzo uprzejme kolezanki, ze mnie zadna nie mogla poinformowac o zmianie, potem pomyslalam ze nie zdąże na tego kolosa... Wykrecilam numer do kolezanki zeby jej powiedziec, zeby mi pytania z kolosa spisała, bo jak bede zdawac w pozniejszym terminie to mi sie to przyda.. i tak mi sie nagle umysł rozświetlil ze dzisiaj jest TEN dzien.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:54   #43
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Hehe a ja calkiem zapomnialam ze dzis ten zartowny dzien i klapa bo nikomu nie zrobilam psikusa
Za tomój TŻ zarzartował sobie z swojej mamy i powiedział jej ze jestem w ciazy jego mama była w lekim szoku zrobila mu awanture ze niemógl odrazu powiedziec ze dlatego chce jechac za granice( bo sie wybiera na 3 miesiece) bo dziecko w drodze i tzeba zarobic a nie ze jej gada by zarobic na wspólne mieszkanko zemna strasznie sie rozzłosciła na niego nawet gdy powiedzial ze to zart była jeszcze pól dnia zła a na koniec wieczorem hehe powiedziała ze teraz to troche szkoda bo sie docekac wnuków
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 13:38   #44
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

a ja tot napisalam takiego smsa mojemu miskowi :
"hej misiu, jak bedziesz do mnie jechal to wstap do sklepu po cos slodkiego.Wafelki lub cos. Z reszta bedziesz wiedzial.I przyjedz do szpitala.Jestem w sali nr 13." Biedak niezle sie wystraszyl.Zadzwonil do mnie zapytac sie co sie stalo A kiedy wyjaasnilam mu, ze mamy prima aprilis to nie wiedzial co powiedziec Zapomnial, ze mamy taki dzien
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 14:32   #45
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Widze ze calkiem sporo osob 1 kwietnia sie urodzilo
W tym moja koleżanka i kolega z klasy A to dowcipnisie

A ja kiedyś, nie 1 kwietnia, razem z moją przyjaciółką i jej siostrą zadzwoniłyśmy do ich babci (ach my okrutne.... ), podając się za siostry zakonne z Radia Maryja . Powiedziałyśmy jej, że jak powie nam moglitwę "Ojcze nasz"do telefonu, to wygra kosz pełen kosmetyków Najpierw nie chciała wierzyć, ale potem recytowała
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 18:46   #46
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Podbijam watek bo 1-szy sie zbliza wielkimi krokami
aniany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 19:10   #47
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Oo tak, to już za kilka dni ale i tak pewnie nikomu nie uda mi sie zrobić psikusa
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:20   #48
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Ja zwykle zapominam i sama sie nabieram na różne takie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 20:31   #49
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

mialam moze z 7 (?) lat kiedy postanowiłam zrobic mamie super-psikusa
kiedy przyszła z pracy zapłakana powiedzialam jej, ze umarl moj chomik
jakie bylo moje zdziwienie kiedy mama powiedziala- ach tak, wiem -juz rano sie nie ruszał.

__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 21:16   #50
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Inrtygi i psikusy na 1-go kwietnia

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
mialam moze z 7 (?) lat kiedy postanowiłam zrobic mamie super-psikusa
kiedy przyszła z pracy zapłakana powiedzialam jej, ze umarl moj chomik
jakie bylo moje zdziwienie kiedy mama powiedziala- ach tak, wiem -juz rano sie nie ruszał.



Ja wypróbuję numer lexie z salą numer 13 w szpitalu
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.