Nowy program reality-Jak oni śpiewają - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 22:04   #421
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Jeeeeeeeeeeeeee!!!
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:07   #422
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

wiedziałam, nie było innej opcji

nei byłabym sobą..jakbym się nie czepneła i się czepnę: nie podobało mi się zachowanie Nataszy na końcu, poszła sobei gdzieś i nie została z Aga i resztą na scenie...ktoś tu chyba za bardzo był pewien wygranej i nie potrafi pzregrywać
hehe dobra była jej rodzinka w koszulkach z jej podobizną

Ela Z widać nei byłą zbytnio zadowoolona z werdyktu...no trudno przebolejemy
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:08   #423
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii!
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:08   #424
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eest
KOCHAM CIĘ AGA!!! JESTEŚ BOSKAAA
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:13   #425
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Jupi
cudowny głos
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:17   #426
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

A ja tam żałuję,że Natasza przegrała, bo jak dla mnie jest o niebo lepsza Ale myślę,że i bez wygranej w tym programie sobie poradzi
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:18   #427
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Jestem zadowolona, że wygrała Agnieszka. Trzymałam za nią kciuki, bo zasłużyła sobie na to zwycięstwo. Trochę też mi szkoda Nataszy, ale wiem, że ona i tak sobie poradzi, ma szansę na niezłą karierę. Szczerze mówiąc, po dzisiejszych występach byłam pewna, że telewidzowie wybiorą właśnie ją. A tu miła - jednak - niespodzianka.

Po pierwszych trzech rundach (jak to nazwali ), sama się sobie dziwiłam, bo bardziej podobała mi się Natasza. Świetne stylizacje, piękny głos, czysty śpiew - profesjonalnie! Aga trochę mnie zawiodła wyborem piosenek (drugiej i trzeciej); jest bardziej autentyczna w utworach takich jak właśnie ten czwarty - "Małe tęsknoty". Powaliła mnie tym wykonaniem, było cudownie. W przeciwieństwie do ostatniego występu Nataszy, którym mnie po prostu znięchęciła do siebie całkowicie. Może to było fajne, trochę zabawne, ale to jednak miał być program, w którym się śpiewa, a nie robi wygibasy i pokazuje majtki (chociażby były najpiękniejsze)

O dziwo podobały mi się dzisiaj komentarze Edyty Górniak, z którymi w większości się zgadzałam. Była naprawdę obiektywna, co rzadko się w tym programie zdarzało. Kurcze, w tym finale to nawet Cichopek dosyć ładnie wyglądała, w porównaniu z wcześniejszymi odcinkami

A Moskwa jak zwykle optymistyczny i z ogromnym poczuciem humoru. I bardzo przystojny , nie da się zaprzeczyć.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 22:19   #428
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

czuje sie oszukana... obejrzalam ten programik- wlasciwie duzo odcinkow widzialam i uwazam, ze powinna wygrac Natasza.
Fantastycznie śpiewa- nie sprawia jej to trudnosci (przynajmniej nie widac tego po niej) dobrze operuje głosem- raz ciszej, raz glosniej, mocniej czy mniej... do tego posiada ogromne umiejetnosci taneczne, obycie sceniczne, swietnie sie prezentuje na scenie, ma charyzme i co dla mnie najwazniejsze potrafi zainteresowac swoim wystepem.
Nie umniejszajac Agnieszce, ktora dobrze spiewa i jest bardzo ladna kobieta ale zawsze byla taka sama- mimo tego, ze starala sie gdzies tam podskoczyc czy przytupnac, to wszystkie jej wykonania byly albo balladowe i ckliwe, albo robione na pseudo show.
Moim zdaniem to Natasza powinna wygrac program bo byla po prostu pod kazdym wzgledem lepsza i potrafie ją sobie wyobrazic na scenie dającą koncerty, wystepujacą w programach czy festiwalach.
Agnieszki nie.



edit: i dla mnie argument taki jaki : Natasza i tak sobie poradzi nie jest wlasciwie zadnym argumentem, bo dlaczego zawsze lepsi, sprytniejsi, bardziej przebojowi czy kreatywni mają sobie radzic sami, a Ci ktorzy nie umieja sie zakrecic, mają miec wszystko na tacy???
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:19   #429
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

a mnie najbardziej wkurza duet krzysio i kasia (hubert urbanski moglby o nich powiedziec, ze to jego ulubiona para ).


Agnieszce sie nalezalo Pokazala sie od innej strony, z tych badziewnych seriali w jakich gra/la trudno ja zapamietac jako osobowosc (13 posterunek, albo Plebania i debiut lolity w Sarze) Bardzo mi sie podoba to ze ludzie ktorzy glosowali wybrali ja, werdykt jest jak najbardziej sprawiedliwy Moze nie jest az tak kreatywna i odwazna jak Natasza, ale ma w sobie duzo wdzieku i doszla do tego sama, a nie przez teatr buffo jako muza Józefowicza Przegrana podcielaby Adze skrzydla... Natasza moze szukac swojego szczescia gdzie indziej, skoro jest taka dobra to obroni sie bez etykietki zwyciezczyni konkursu dla amatorow.

Natasza jako artystka musicalowa bila reszte na glowe mozliwosciami, ale co z tego skoro pokazala juz co potrafi wypuszczajac cudowny kawalek na Eurowizje. Program jej wyszedl na zdrowie, bo zalapala ze musi robic wystepy pod publiczke, spiewac estradowo mniej teatralnie.
Ona moze wydawac fajne teledyski,ale np. nigdy nie bedzie Beyonce, ktorej z przyjemnoscia slucha sie bez wizji. Nie potrafie sobie wyobrazic siebie sluchajac jej piosenek.
Agnieszki tak
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:26   #430
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Bardzo się cieszę z wygranej Agnieszki . Moim zdaniem Natasza była bardzo pewna swojej wygranej, zresztą nigdy nie widziałam w niej skromności. Jest strasznie pewna siebie, co mnie okropnie drażni

Trzeba jej przyznać- świetnie śpiewa (chociaż nie wiem co ona robi w tym programie jako profesjonalistka!!!!), jest piękną kobietą, ma "pazur"ale swoim zachowaniem mnie denerwowała
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:29   #431
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

No no, 21 osób przeglądających.
Widzę, że program jednak popularny (mimo Kasi C. i Krzysztofa I. na pierwszym planie )
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 22:30   #432
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Właśnie, Kasia Cichopek miała miseczki czy inne tam i od razu dziewczyna mogła pochwalić się ponętną talią i sekszi figurką .

To fajnie, że wygrała Agnieszka; i szczerze mówiąc, też sądziłam, że wygra Natasza.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:30   #433
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
Moze nie jest az tak kreatywna i odwazna jak Natasza, ale ma w sobie duzo wdzieku i doszla do tego sama, a nie przez teatr buffo jako muza Józefowicza
Dokładnie! Natasza, było nie było, ma jakieś tam doświadczenie w śpiewaniu, a chyba założenie programu było takie, że śpiewają aktorzy, którzy z muzyką nie mają raczej do czynienia. Aga z programu na program rozwijała się i to było słychać. A Natasza tworzyła jakieś, dla mnie śmieszne, kreacje - np. piosenka Rubika "Niech mówią, że..." w jej wykonaniu to dla mnie profanacja - chociaż nie jestem żadną fanką Piotra R.
Cieszę się z sukcesu Agnieszki Włodarczyk

__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:32   #434
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

pamieta, ktoras z was barwe glosu Nataszy... bo ja nie :/ zupelnie nie zapada w pamiec. ale to moja opinia.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:33   #435
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość

Bardzo mi sie podoba to ze ludzie ktorzy glosowali wybrali ja, werdykt jest jak najbardziej sprawiedliwy Moze nie jest az tak kreatywna i odwazna jak Natasza, ale ma w sobie duzo wdzieku i doszla do tego sama, a nie przez teatr buffo jako muza Józefowicza

teraz to Ty jestes niesprawiedliwa. wiesz jak trudno jest sie dostac do teatru Buffo? jaki potencjał i talent trzeba posiadac? To własnie ona doszła do wszystkiego sama- "torując" sobie sciezke, dbając o swoj rozwoj i umiejetnosci- ona po prostu wiedziała CO i JAK zrobic... i to, ze pochodzi z teatru powinno byc jej zaletą, a że agnieszka nigdzie nie kształciła swojego talentu, nie uczyla sie spiewu czy tanca to powinno isc na jej niekorzysc, bo swiadczy to wlasnie o jej braku tego czegos co powinno cechowac dobrą artystke. i teraz własnie wygyrwajac ten programik okaze sie ze do niczego nie dojdzie sama tylko wszystko załatwi jej telewizja i programik wyzej juz zresztą wymieniony
Poza tym zaprzeczasz sobie piszac, ze moze nie jest taka kreatywna i odwazna, ale ma w sobie duzo wdzieku... no i co z tego? a natasza nie ma wdzieku? co to za argument?

bede tu bronic nataszy, bo wybitnie nie zgadzam sie z werdyktem


ps. a ja sobie potrafie wyobrazic siebie słuchającą piosenek Nataszy- wreszcie by bylo cos nowego, ciekawego i orginalnego a tego mi w Polsce brakuje (po pladze wokalistek w stylu Andrzejewicz, Cerekwicka i ich super-przeboje)
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:34   #436
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Też myślałam, że wygra Natasza
A tu miłe zaskoczenie
A Edzia zaśpiewała cudnie, w końcu z mojego miasta hehe (żartuję, ale strasznie podobał mi się jej występ )
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:35   #437
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Nawet stara wyjadaczka Aete się tu pojawiła. Dawno się z Tobą na Wizażu nie spotkałam


Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Właśnie, Kasia Cichopek miała miseczki czy inne tam i od razu dziewczyna mogła pochwalić się ponętną talią i sekszi figurką .


Chociaż ja i tak jej ramion zgrabnych zazdroszczę...


Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
A Edzia zaśpiewała cudnie, w końcu z mojego miasta hehe (żartuję, ale strasznie podobał mi się jej występ )
Że z Ziębic?
Ładnie, ładnie Edytka śpiewa. Ma kawał głosu. I rzeczywiście wolę jak śpiewa, niż się wypowiada.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:36   #438
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
pamieta, ktoras z was barwe glosu Nataszy... bo ja nie :/ zupelnie nie zapada w pamiec. ale to moja opinia.
ja pamietam ladna, ciepła barwa- to wlasnie cechuje dobrych artystow, ze oni nie są do "zapadania w pamiec" jak przeboje z eurowizji, tylko do napajania sie ich talentem
wiem pojechałam... ;P
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:39   #439
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę z wygranej Agnieszki . Moim zdaniem Natasza była bardzo pewna swojej wygranej, zresztą nigdy nie widziałam w niej skromności. Jest strasznie pewna siebie, co mnie okropnie drażni

no juz mialam nie pisac, ale noz w kieszeni i musze
ja tez jestem bardzo pewna siebie i uwazam, ze drazni to tych ktorzy sami nie sa, a bardzo by chcieli. to fantastyczna zaleta, nie uwazam, zeby natasza w jakis sposob jej naduzyla. wie ze jest dobra i tyle- co ma klamac i udawac, ze nie? wolę ze jest taka niz fałszywie skromna i obłudna
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 22:39   #440
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

to po teatrze buffo, powinno byc cos dalej, NY,a moze reszta swiata a nie konkurs dla amatorow.

podoba ci sie jej piosenka "do rozkoszowania sie jej talentem" (wokalnym dla przypomnienia) z eurowizji?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:39   #441
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
teraz to Ty jestes niesprawiedliwa. wiesz jak trudno jest sie dostac do teatru Buffo? jaki potencjał i talent trzeba posiadac? To własnie ona doszła do wszystkiego sama- "torując" sobie sciezke, dbając o swoj rozwoj i umiejetnosci- ona po prostu wiedziała CO i JAK zrobic... i to, ze pochodzi z teatru powinno byc jej zaletą, a że agnieszka nigdzie nie kształciła swojego talentu, nie uczyla sie spiewu czy tanca to powinno isc na jej niekorzysc, bo swiadczy to wlasnie o jej braku tego czegos co powinno cechowac dobrą artystke. i teraz własnie wygyrwajac ten programik okaze sie ze do niczego nie dojdzie sama tylko wszystko załatwi jej telewizja i programik wyzej juz zresztą wymieniony
Poza tym zaprzeczasz sobie piszac, ze moze nie jest taka kreatywna i odwazna, ale ma w sobie duzo wdzieku... no i co z tego? a natasza nie ma wdzieku? co to za argument?

bede tu bronic nataszy, bo wybitnie nie zgadzam sie z werdyktem


ps. a ja sobie potrafie wyobrazic siebie słuchającą piosenek Nataszy- wreszcie by bylo cos nowego, ciekawego i orginalnego a tego mi w Polsce brakuje (po pladze wokalistek w stylu Andrzejewicz, Cerekwicka i ich super-przeboje)
E tam, jedna płyta czy cuś teges, czyli kąsek na sezon; wystarczy popatrzeć na Alę Janosz i na Brodkę, pierwsza zniknęła gdzieś z firnamentu s.b., druga wydaje chyba już 3 płytę. Same dobre chęci producentów nie wystarczą.

A co do takiego programu, to uważam, że to trochę jednak nie fair, że jedna ma solidne przygotowanie, w końcu z tego jakoś tam żyje - i konkuruje o nagrodę z amatorami; to trochę tak, jakby wybrać ludzi do: jak oni fikają na nartach i między nimi upchnąć kogoś w rodzaju Małysza.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:41   #442
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

A witam się, witam; stary dobry Jimmy, tęsknię nie raz.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:44   #443
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość

A co do takiego programu, to uważam, że to trochę jednak nie fair, że jedna ma solidne przygotowanie, w końcu z tego jakoś tam żyje - i konkuruje o nagrodę z amatorami; to trochę tak, jakby wybrać ludzi do: jak oni fikają na nartach i między nimi upchnąć kogoś w rodzaju Małysza.
Dokładnie.
I dlatego się cieszę, że wygrała Agnieszka.
Tylko dalej mi Moskwy szkoda; ale go polubiłam.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
A witam się, witam; stary dobry Jimmy, tęsknię nie raz.
Czaruś.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:45   #444
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
to po teatrze buffo, powinno byc cos dalej, NY,a moze reszta swiata a nie konkurs dla amatorow.

podoba ci sie jej piosenka "do rozkoszowania sie jej talentem" (wokalnym dla przypomnienia) z eurowizji?
masz racje, powinno byc cos wiecej niz konkurs dla amatorow ale coz zrobic- taka rzeczywistosc, ze bez badziewia nigdzie czlowiek nie ruszy (moglibysmy przyjrzec sie kazdemu dobremu aktorowi czy artyscie i okaze sie ze wiekszosc z nich zaczynala lub po drodze miala tego typu przedsiewziecia)

co do piosenki z eurowizji- na pewno wyrozniala sie na plus- i na pewno nie uwazam, zeby byla gorsza niz ktorakolwiek z wokalistek (moze poza hanią stach)
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:47   #445
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość

A co do takiego programu, to uważam, że to trochę jednak nie fair, że jedna ma solidne przygotowanie, w końcu z tego jakoś tam żyje - i konkuruje o nagrodę z amatorami; to trochę tak, jakby wybrać ludzi do: jak oni fikają na nartach i między nimi upchnąć kogoś w rodzaju Małysza.
zasady byly proste- aktorzy z seriali
a to, ze niektorzy z nich robią cos poza graneim w wysoko lotnych produkcjach to chyba na plus nie?
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:47   #446
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

buffo majac nawet talent i urode najwidoczniej nie jest gwarancja sukcesu co pokazala sama Edyta Gorniak. a fakt jest faktem w demokratycznych wyborach, wygrala Aga moim zdaniem slusznie

a zebys nie miala watpliwosci, Natasza to faktycznie uzdolniona dziewczyna,piekna, ale od kogos z tyloma talentami wymaga sie zwykle duzo wiecej, czasami wrecz geniuszu,tego czegos co zwala z nog... mnie sie wydaje, ze taki program niczego nie podaje na tacy i nikogo z gory nie przekresla, po prostu ludzie doszli do wniosku ze wiecej pozytku przyniesie Agnieszce Wlodarczyk i bynajmniej z litosci, tez ciezko sobie zapracowala , zaryzykowala, nie spodziewalam sie ze w niej drzemie taki naturalny talent Ona byla tak naprawde jedna z nielicznych, ktora dorownywala poziomem wykonan Nataszy, jakby nie bylo profesjonalistce.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:48   #447
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Natasza naprawde b.dobrze śpiewała, cały dzisiejszy program myślałam, że to ona wygra, a tu Agnieszka,\ chociaz akurat z tego powodu się ciesze.
Nataszy i bez tego programu wydała by płyte.
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:52   #448
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
teraz to Ty jestes niesprawiedliwa. wiesz jak trudno jest sie dostac do teatru Buffo? jaki potencjał i talent trzeba posiadac? To własnie ona doszła do wszystkiego sama- "torując" sobie sciezke, dbając o swoj rozwoj i umiejetnosci- ona po prostu wiedziała CO i JAK zrobic... i to, ze pochodzi z teatru powinno byc jej zaletą, a że agnieszka nigdzie nie kształciła swojego talentu, nie uczyla sie spiewu czy tanca to powinno isc na jej niekorzysc, bo swiadczy to wlasnie o jej braku tego czegos co powinno cechowac dobrą artystke. i teraz własnie wygyrwajac ten programik okaze sie ze do niczego nie dojdzie sama tylko wszystko załatwi jej telewizja i programik wyzej juz zresztą wymieniony
Prawdę powiedziawszy to Agnieszka też spiewała w Buffo - przed 10 laty.

Dziś nie oglądałam programu, nie mogę się doczekać filmików na YOutube (jeszcze nie nie ma). Ale cieszę się, że wygrała Aga. Dzięki temu programowi spojrzałam na nią z innej perspektywy - strasznie nie podobają mi się postaci przez nią grane w filmach, w ogóle jej nie lubiłam. Teraz zobaczyłam w niej sympatyczną, ciepłą i dojrzałą osobę. I naprawdę podoba mi się jak śpiewa.

Natasza też mi się podoba, może nawet naciągnę męża na wyjazd do Wawy do Buffo. Śledzę przez cały czas dyskusję na temat JOŚ i występów Nataszy na forum Buffo i ludzie piszą tam, że Natasza zyskała na udziale w programie również wokalnie.
Dla mnie Natasza jest bardziej showmanką (można tak powiedzieć?) niż piosenkarką - ale OK, do twarzy jej z tym - mam wrażenie, że przez cały czas gra, nawet emocje są reżyserowane. Ale gra bardzo dobrze.
A Aga, czy też Robert śpiewali tak z duszy, tak to odbieram przynajmniej.

Ktoś na tamtym forum napisał, że Aga wygrała dzięki popularności serialowej - myślę, że raczej nie, bo gdyby to była prawda, to wygrałaby również pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami.

A tak w ogóle to JOŚ powienien wygrać Robert Moskwa - bo jak powiedziała Ela Zapendowska - to on jest prawdziwym odkryciem tego programu (w domyśle - po Agnieszce i Nataszy można się było spodziewać dobrych występów)
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:54   #449
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

zgadzam sie wybory byly demokratyczne- ale jak to w demokracji, nie wszystkich mozna zadowolic
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:58   #450
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Lee Pokaż wiadomość
zasady byly proste- aktorzy z seriali
a to, ze niektorzy z nich robią cos poza graneim w wysoko lotnych produkcjach to chyba na plus nie?
Pewnie, że wygrywającą jest ta, co ma przygotowanie, dla takiej lepiej ; ale chyba trochę nieswojo byś się czuła, gdybyś miała konkurowac z kimś, kto jest już obtrzaskany z problemem.

Za moich czasów najwięcej na psychologię dzienną dostawało się tych, ktorzy podchodzili do egzaminu drugi raz lub studiowali socjologię np. Regułą też było posiadanie zestawów z egazminów z lat wcześniejszych.
A zasady też przecież były proste, miałeś mieć dobrze zdaną maturę, zainteresowania, a uczyć się tak naprawdę na studiach, natomiast - widziałam stare testy z UJ - nierzadko wymagały nie tylko zainteresowań, ale już i mocniej ukonkretyzowanej wiedzy.



Oj, zaraz, że czaruś.



W ogóle to w czym ona gra, ta Natasza?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.