ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 11:53   #2521
xDreamy
Raczkowanie
 
Avatar xDreamy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

wsuwki / spiralki / spinki do włosów / koka

LINK!

kolor czarny
12 sztuk

zamówione 10.07
otrzymane 23. 07

świetne! 2 sztuki i kok trzyma się rewelacyjnie, nic nie szarpie, nie wyrywa włosów.
wystarczy wkręcić, jakby wkręcało się śrubkę, w koka i już

alby rozplątać fryzurę wykręcamy wsuwkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4540.jpg (141,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4539.jpg (127,1 KB, 19 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
xDreamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 16:46   #2522
BabyK
Raczkowanie
 
Avatar BabyK
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 199
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu na Ali, jednak posiadam tylko kartę debetową VISA. Jak to wygląda z płatnościami, prowizją itp? Czy lepiej opłaca się przez przelewy24? Proszę o radę.
__________________
01.02.2014r. Nasz WIELKI I CUDOWNY DZIEŃ. Razem na wieki

06.10.2015r. W oczekiwaniu na NASZE MALEŃSTWO
BabyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 17:43   #2523
xDreamy
Raczkowanie
 
Avatar xDreamy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

pilnik / polerka do pięt / stóp SCHOLL Velvet Smooth
w zestawie też 2 dodatkowe rolki

LINK!


8,25$

zapakowany w folię bąbelkową, bez pudełka
na początku nie działał, ale wystarczyło dolutować jeden kabelek i śmiga pięknie

sprzedawca póki co ma pusty sklep, ale robią teraz remanenty przed tą rzekomą wyprzedażą 25.08, więc zaraz powinno wszystko wrócić

w komentarzach załączam zdjęcia przed i po (proszę się nie przerazić, specjalnie się "zapuszczałam", żeby efekt był jak najbardziej widoczny)

czy dałabym 170zł za oryginał? na pewno nie

jedna stopa to ok pół godziny roboty, ale efekty są tego warte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SCHOLL.jpg (92,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PRZED.jpg (84,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PO.jpg (78,2 KB, 157 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
xDreamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 00:24   #2524
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez BabyK Pokaż wiadomość
Hej. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu na Ali, jednak posiadam tylko kartę debetową VISA. Jak to wygląda z płatnościami, prowizją itp? Czy lepiej opłaca się przez przelewy24? Proszę o radę.
Biorąc pod uwagę Twój wybór czyli karta od głównego konta czy przez przelewy24 o wiele lepiej wybrać przelewy24.
Najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO płatności, paradoksalnie płacąc kartą na aliexpress Twoje dane nie są bezpieczne, kilka razy czytałam o przypadkach gdy ktoś używał karty do płatności tylko na aliexpress i nagle ktoś dokonywał transakcji jego kartą na drugim końcu świata. Oczywiście takie pieniądze jest względnie łatwo odzyskać, ale po co się denerwować. Tak więc płacenie kartą od głównego konta zdecydowanie odradzam.

Co do samej różnicy w przewalutowaniu tutaj zależy od banku w którym masz kartę. Płacąc na aliexpress kartą od konta złotówkowego bank przewalutowuje złotówki na euro, a euro na dolary. PKO BP różnica nie jest taka wielka, ale z tego co czytałam to w innych bankach potrafi dojść do 30gr więcej niż aktualny kurs dolara.

Stworzyłam poradnik na blogu (link znajdziesz w podpisie) o płatności przez przelewy24 jak to wygląda krok po kroku. Znajdziesz w nim odpowiedź na pytanie co do kosztów przewalutowania:
Dzisiaj w ten sposób, na potrzeby poradnika, kupiłam czapkę za 2.55. Przy dzisiejszym kursie dolara (3,71 zł) na walutomat.pl wychodzi 9,46 zł.
Płacąc przez przelewy24 zapłaciłam niewiele więcej, bo 9,78 zł co daje 3,83 zł za 1$ dolara czyli różnica 12 gr – przy małych zakupach to nie boli, a przecież w większości takie się robi na aliexpress.


Ja sama płacę kartą od konta walutowego w T-mobile.
__________________
Moje chińskie zakupy - znajdziesz u mnie recenzje i realne zdjęcia, poradniki o tym jak kupować, żeby się nie naciąć oraz ZNIŻKI do sprawdzonych przeze mnie sprzedawców.



asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 14:25   #2525
BabyK
Raczkowanie
 
Avatar BabyK
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 199
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Wielkie dzięki za odpowiedź A płaciłaś może przez przelewy24 tradycyjnym druczkiem? Bo ja mam konto w Banku Spółdzielczym, ale wątpię żeby on był na liście.
BabyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 15:45   #2526
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez BabyK Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odpowiedź A płaciłaś może przez przelewy24 tradycyjnym druczkiem? Bo ja mam konto w Banku Spółdzielczym, ale wątpię żeby on był na liście.
U mnie we wpisie znajdziesz screen listy banków, które są obsługiwane przez przelewy24 i widzę tam Bank Spółdzielczy.


Korzystając z sytuacji chciałabym Was poinformować, że rozpoczęłam dzisiaj współpracę z dwoma (jak na razie) sprawdzonymi przeze mnie sprzedawcami.
Brand Wholesale Big Discount Store – 15% - http://ali.pub/uqhej
Tutaj znajdziecie oprawki do okularów korekcyjnych czy też okulary przeciwsłoneczne.
Mam również informację od majfrienda, że w najbliższym czasie wprowadzi seks zabawki oraz czapki zimowe (chyba nie rozumiem tego połączenia… ).

Ja w tym sklepie kupiłam oprawki do okularów, które służą mi od końca maja i nic się z nimi nie dzieje przy codziennym użytkowaniu, a dodatkowo bez problemu wsadziłam w nie u optyka szkła korekcyjne.

Home Fy – 6% http://ali.pub/fyjvn
W tym sklepie znajdziecie super akcesoria do domu, są zdecydowane oryginalne i w bardzo dobrych cenach szczególnie gdy weźmiecie pod uwagę zniżkę, którą oferuje dla nas sprzedawca.

W tym sklepie kupiłam lustro puzzle, o których pisałam tutaj w temacie i tam możecie się wszystkiego dowiedzieć.


Zniżkę dostaniecie gdy w wiadomości do sprzedającego wpiszecie magiczne hasło "Joanna Grabowska". Zamawiacie, ale przy ekranie do płatności nie płacicie tylko go wyłączacie. Czekacie na maila z wiadomością o tym, że seller zmniejszył cenę i wtedy dopiero płacicie.
Szczegółowo opisałam to w ostatnim poście na blogu (link w podpisie). Również w tym poście będę dodawała następnych sprzedawców ( a na pewno tacy będą ), możecie byc też na bieżąco śledząc mnie na fejsbuku (znajdziecie go też na blogu )
__________________
Moje chińskie zakupy - znajdziesz u mnie recenzje i realne zdjęcia, poradniki o tym jak kupować, żeby się nie naciąć oraz ZNIŻKI do sprawdzonych przeze mnie sprzedawców.



asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-16, 16:22   #2527
BabyK
Raczkowanie
 
Avatar BabyK
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 199
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez asiaaa3 Pokaż wiadomość
U mnie we wpisie znajdziesz screen listy banków, które są obsługiwane przez przelewy24 i widzę tam Bank Spółdzielczy.
Tak, tak tylko czy ten mój też będzie właśnie się tak zastanawiam -.-
BabyK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 20:32   #2528
asiaaa3
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa3
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez BabyK Pokaż wiadomość
Tak, tak tylko czy ten mój też będzie właśnie się tak zastanawiam -.-
Tutaj masz listę: https://www.przelewy24.pl/cms,324,pr...atniczych_.htm
__________________
Moje chińskie zakupy - znajdziesz u mnie recenzje i realne zdjęcia, poradniki o tym jak kupować, żeby się nie naciąć oraz ZNIŻKI do sprawdzonych przeze mnie sprzedawców.



asiaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 07:56   #2529
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Wczoraj próbowałam zapłacić przez Przelewy24, wszystko poszło pięknie, payment successfully made. A dzisiaj mam na koncie status "This order is awaiting your payment" :/ Wydaje mi się, że nie ściągnęło mi kasy z konta, ale nie jestem pewna, bo nie mogę zalogować się na stronę swojego banku :/
Co się dziejeeeeee?

Nie ściągneło mi kasy z konta, próbowałam jeszcze 2 razy i ciągle był jakiś problem pod koniec. Zapłaciłam w końcu przez inną metodę płatności.

noż kur**
Co ja zrobiłam. Te transakcje, które niby nie poszły jednak poszły (a nic mi z konta nie ściągało na bieżąco...). Zapłaciłam za to samo 3 razy. Co teraz?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2015-08-17 o 15:52
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:03   #2530
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny szukam szarej, bawelnianej, gladkiej spodniczki jak na zalaczonym zdjeciu. Zamawiala ktoras z was i poleci cos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png spódniczki.png (96,0 KB, 13 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 02:55   #2531
izzy23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Jakkolwiek-Wejdz na strone Alliexpress-my orders-wyszykaj te rzeczy I sproboj anulowac, jezeli sie nie da (a powinno) to pisz do sprzedawcy zeby Ci anulowal te dwa zamowienia, tylko zrob to szybko zanim wysle towar.

Edytowane przez izzy23
Czas edycji: 2015-08-18 o 02:58
izzy23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 12:26   #2532
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez izzy23 Pokaż wiadomość
Jakkolwiek-Wejdz na strone Alliexpress-my orders-wyszykaj te rzeczy I sproboj anulowac, jezeli sie nie da (a powinno) to pisz do sprzedawcy zeby Ci anulowal te dwa zamowienia, tylko zrob to szybko zanim wysle towar.
No własnie już wysłał, ale ja kupiłam tylko raz (w karcie jest "Order amount:$ 29.98", czyli tyle, ile za 1 sztukę). Problem z tym, że płatnośc nie weszła od razu tylko po paru godzinach. Po srodze wyskakiwał też błąd, więc byłam pewna, że płatność po prostu nie poszła. Dlatego zapłaciłam 3 razy Napiszę do sprzedającego faktycznie, jest bardzo miły, więc może pomoże
Dziękuję za pomoc
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 13:54   #2533
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny jak sprawuje sie lokowka ala Babyliss po jakis czasie?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 20:01   #2534
seabear
Raczkowanie
 
Avatar seabear
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 102
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny, pomozcie prosze kobiecie poczatkujacej. Jedno z moich pierwszych zamowien to tusz do rzes, paczka przyszla w porzadku, bez uszkodzen, ale tusz zlamany na pol praktycznie na zakretce, wiec do wyrzucenia. Napisalam do sprzedawcy i zalaczylam zdjecie, a ten mi odpowiedzial, ze oni towar wysylaja w dobrym stanie i generalnie to nie jego problem, co najwyzej mi oferuje discount przy nastepnych zakupach, ale zadnego zwrotu chociaz czesci pieniedzy. Czy to tak naprawde dziala na ali? Tusz niby taniocha, wiec nie zbiednieje, ale chcialabym sie nauczyc na przyszlosc jak takie sytuacje rozwiazywac. Mam doswiadczenie z zakupami w Chinach z ebay'a i tam zazwyczaj sprzedawcy po wyslaniu im wiadomosci w obawie przed negatywnym komentarzem ida na ugode i zwracaja chociaz czesc kwoty. W internecie znalazlam jedynie informacje, ze w przypadku uszkodzonego towaru mozna otworzyc spor, ale czy to naprawde cos da skoro sprzedawca juz mi zaoferowal jedynie znizke przy kolejnych zakupach? Jak powinnam zareagowac?
seabear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 20:46   #2535
night_sky
Raczkowanie
 
Avatar night_sky
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny, chciałabym zamówić na ali jakiś fikuśny zestaw bielizny (koszulka, body, itp.), ale trochę się boję, że przyjdzie za mały kawałek firanki. Ceny nie są wysokie, ale mimo wszystko wolałabym płacąc coś jednak dostać. Kupowała któraś z Was coś takiego? Warto?
night_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 23:40   #2536
_Leena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez seabear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie prosze kobiecie poczatkujacej. Jedno z moich pierwszych zamowien to tusz do rzes, paczka przyszla w porzadku, bez uszkodzen, ale tusz zlamany na pol praktycznie na zakretce, wiec do wyrzucenia. Napisalam do sprzedawcy i zalaczylam zdjecie, a ten mi odpowiedzial, ze oni towar wysylaja w dobrym stanie i generalnie to nie jego problem, co najwyzej mi oferuje discount przy nastepnych zakupach, ale zadnego zwrotu chociaz czesci pieniedzy. Czy to tak naprawde dziala na ali? Tusz niby taniocha, wiec nie zbiednieje, ale chcialabym sie nauczyc na przyszlosc jak takie sytuacje rozwiazywac. Mam doswiadczenie z zakupami w Chinach z ebay'a i tam zazwyczaj sprzedawcy po wyslaniu im wiadomosci w obawie przed negatywnym komentarzem ida na ugode i zwracaja chociaz czesc kwoty. W internecie znalazlam jedynie informacje, ze w przypadku uszkodzonego towaru mozna otworzyc spor, ale czy to naprawde cos da skoro sprzedawca juz mi zaoferowal jedynie znizke przy kolejnych zakupach? Jak powinnam zareagowac?
Otwórz spór, załącz zdjęcia, powinnaś dostać 100% zwrot.
_Leena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 11:02   #2537
201609141113
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 155
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny!! Pilnie poszukuję obu rzeczy z załącznika.
Jeśli któraś zamawiała tanio szalik a'la Zara w kratę dwustronny proszę o podanie linka do sprzedawcy. Poszukuję również fajnej kamizelki futrzanej. Obojętnie jakiej jeśli któraś coś zamawiała proszę o wiadomość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rt7LJpYabL.jpg (54,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23530368.jpg (54,4 KB, 26 załadowań)
201609141113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 17:19   #2538
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Brunettex Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Pilnie poszukuję obu rzeczy z załącznika.
Jeśli któraś zamawiała tanio szalik a'la Zara w kratę dwustronny proszę o podanie linka do sprzedawcy. Poszukuję również fajnej kamizelki futrzanej. Obojętnie jakiej jeśli któraś coś zamawiała proszę o wiadomość
Ja zamawiałam kamizelki ale już jakiś czas temu, zaraz poszukam czy link jeszcze działa Wklejam zdjęcia z instagramu, na których w nich jestem
https://instagram.com/p/yt6fIPulJw/
https://instagram.com/p/yTkZr3OlJ_/

Edit: Link jeszcze działa ale cena trochę wyższa: http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65340264912392

A szalik na pewno był zamawiany dużo razy, musiałabyś przeszukać wątek Ja akurat nie kupowałam.

__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram

Edytowane przez madziamic
Czas edycji: 2015-08-19 o 17:23
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 20:04   #2539
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam szarej, bawelnianej, gladkiej spodniczki jak na zalaczonym zdjeciu. Zamawiala ktoras z was i poleci cos?
W h&m można takie już od 20zł znaleźć
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-19, 21:27   #2540
201609141113
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 155
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam kamizelki ale już jakiś czas temu, zaraz poszukam czy link jeszcze działa Wklejam zdjęcia z instagramu, na których w nich jestem
https://instagram.com/p/yt6fIPulJw/
https://instagram.com/p/yTkZr3OlJ_/

Edit: Link jeszcze działa ale cena trochę wyższa: http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65340264912392

A szalik na pewno był zamawiany dużo razy, musiałabyś przeszukać wątek Ja akurat nie kupowałam.
Jaki posiadasz rozmiar kamizelki?
201609141113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 21:39   #2541
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
W h&m można takie już od 20zł znaleźć
no wlasnie nie ma nigdzie mojego rozmiaru ;c mam XS a wszedzie wykupione
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 07:11   #2542
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
No własnie już wysłał, ale ja kupiłam tylko raz (w karcie jest "Order amount:$ 29.98", czyli tyle, ile za 1 sztukę). Problem z tym, że płatnośc nie weszła od razu tylko po paru godzinach. Po srodze wyskakiwał też błąd, więc byłam pewna, że płatność po prostu nie poszła. Dlatego zapłaciłam 3 razy Napiszę do sprzedającego faktycznie, jest bardzo miły, więc może pomoże
Dziękuję za pomoc
Napisałam wiadomość do sprzedającego. Nie odpisał Wcześniej odpowiadał na wiadomości z prędkością światła.
Co mogę więcej zrobić? Jest coś a'la spór na Allegro czy jak to się załatwia?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 08:30   #2543
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny, wytłumaczcie mi coś proszę bo nigdy jeszcze nie trafiłam na tą ich słynną wyprzedaż

Mam cenę za towar jak poniżej


Price:
US $24.07 / Pair
Discount Price:
US $5.05 / Pair 23h:33m:34s
25/8 App-Only SaleUS $8.67 + Extra discounts available

Czy z tego wynika, że na wyprzedaży będę musiała zapłacić więcej niż teraz?
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 09:37   #2544
seabear
Raczkowanie
 
Avatar seabear
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 102
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez _Leena Pokaż wiadomość
Otwórz spór, załącz zdjęcia, powinnaś dostać 100% zwrot.
Dziekuje za odpowiedz. Spor otworzylam, zobaczymy co z tego wyjdzie.

A powiedzcie mi jeszcze, co sie robi w sytuacji gdy produkt jest duzo mniejszy niz w opisie? Dla przykladu, zamowilam roz w kamieniu, ze zdjecia ciezko sie zorientowac jakiej jest wielkosci. W opisie w dwoch roznych miejscach jest napisane, ze waga to 26 gramow, wiec spodziewam sie czegos sredniej wielkosci, a przyszedl kwadracik 3 cm x 3 cm, waga 2.3 grama! Pisze do sprzedawcy, a ten mi na to, ze przeciez dostalam roz, wiec w czym problem.

Co sie robi w takich sytuacjach? Czy mozliwy jest jakis zwrot przynajmniej czesci pieniedzy? Bo jak za kazdym razem mam dostawac cos znacznie mniejszego niz mysle, ze kupuje to troche slaby deal.

I czy w ogole sensowne jest pisanie do sprzedawcow z problemami przez wiadomosci, czy lepiej od razu spor zakladac? Bo poki co przez wiadomosci raczej nic mi sie zalatwic nie udaje.

Dziekuje dobrej duszy, ktora mnie oswieci.
seabear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 11:22   #2545
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny jak długo może być status Wer Warszawa ?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 13:23   #2546
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Na którejś z grup czytałam, że 25go będą duże promocje na zakupy w aplikacji i wychodzi na to, że to prawda. Na wishliście mam sporo rzeczy, przy których pojawiło się info o rabacie tego dnia
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 14:09   #2547
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny zbieracie punkty aby wymieniać je na dodatkowe zniżki które będą 25 sierpnia? Jeśli możecie pomóc i pograć w gierkę bardzo proszę o zagranie On 25 August there will be a BIG sale on the AliExpress shopping app! Come and help me earn coupons and join the race!
http://s.aliexpress.com/ueA36vui
(from AliExpress Android)
Oczywiście możecie podesłać swój link też wam zagram.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 14:16   #2548
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny zbieracie punkty aby wymieniać je na dodatkowe zniżki które będą 25 sierpnia? Jeśli możecie pomóc i pograć w gierkę bardzo proszę o zagranie On 25 August there will be a BIG sale on the AliExpress shopping app! Come and help me earn coupons and join the race!
http://s.aliexpress.com/ueA36vui
(from AliExpress Android)
Oczywiście możecie podesłać swój link też wam zagram.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Hej rozegralam 3 partie Punkty bedzie mozna zamienic na kupony znizkowe?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 14:19   #2549
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Hej rozegralam 3 partie Punkty bedzie mozna zamienic na kupony znizkowe?
Bardzo dziękuję! Też ci zagrać?
Tak, wrzucam tabele ile trzeba nagrać punktów dla jakiej zniżki uploadfromtaptalk1440076748554.jpg

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wykrasana
Czas edycji: 2015-08-20 o 14:22
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 15:33   #2550
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję! Też ci zagrać?
Tak, wrzucam tabele ile trzeba nagrać punktów dla jakiej zniżki Załącznik 6037853

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Jakbys mogla to poprosze http://s.aliexpress.com/VbeMrUvY
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.