Skrobia ziemniaczana jako puder - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-28, 21:56   #301
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: skrobia ziemniaczana

Dziewczyny, teraz to mnie zagiełyście z tą skrobią!!! Jutro spróbuje..zobaczymy co z tego będzię..
buziaczki
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 17:59   #302
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: skrobia ziemniaczana

a co ze światłem stroboskopowym na imprezce? Polinqo jak możesz to plis napisz coś na ten temat, bo nie chciałabym zaliczyc wpadki, że pójde wyskrobiowana do klubu a tam w stroboskopie będę jak "wymąkowana" hihi wiecie co mam na myśi Dodam, że ja mieszam skobię z pudrem sypkim ale i tak nie wiem jakby sie to to zachowywało w klubie?
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 00:35   #303
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: skrobia ziemniaczana

Spróbowałam i się zachwyciłam...i kto by pomyślał, że co tak niepozornego może dać taki efekt!!

Mam pytanie:

Jakiej firmy podkładów używacie żeby nie dawały efektu "maski" i dobrze się trzymały???
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:47   #304
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Question Jak używać skrobi w makijażu?

Chciałam prosić o informacje na temat skrobi, czyli do czego ona służy w makijażu i jak jej używać. Dziękuje za informacje.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:49   #305
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Jak używać skrobi w makijażu?

Wpisz w wyszukiwarce to napewno znajdziesz- jest bardzo rozległy wątek na wizażu o tym.
Pozdrawiam
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 09:17   #306
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Question Dot.: skrobia ziemniaczana

Dziewczyny czy skrobia lub talk dla dzieci niszczą skóre na twarzy, czy można jej używać bez wyrzutów sumienia, chodzi mi głównie o powstawanie zmarszczek. Dzieki za informacje.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 09:44   #307
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Bardzo proszę o link do konkretnych wiadomosci o skrobi

Dziewczyny wiem ze wiele z was uzywa skrobii ,czytalam juz wiele watkow ale nigdzie nie znalazlam konkretnych informacji co ona daje- czy tylko matuje??? Bardzo prosze jesli ktos ma lub umie znalesc o jakiegos linka do stronki o skrobii ziemniaczanej bo po wpisaniu " skrobia" w wyszukiwarke zbyt duzo sie nie dowiedzialam
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 10:53   #308
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez martunia2005
Dziewczyny czy skrobia lub talk dla dzieci niszczą skóre na twarzy, czy można jej używać bez wyrzutów sumienia, chodzi mi głównie o powstawanie zmarszczek. Dzieki za informacje.
Mąka nie, talk może szkodzić skórze.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:53   #309
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Bardzo proszę o link do konkretnych wiadomosci o skrobi

Następnym razem poszukaj przez główną wyszukiwarkę, a nie tylko na forum kosmetycznym. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=skrobia
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:54   #310
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak używać skrobi w makijażu?

Przed chwilą odpowiadałam na podobne pytanie...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 12:09   #311
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Jak używać skrobi w makijażu?

służy do tego samego co puder sypki matujący, ma głównie matowić, jest bezbarwny więc ani nie brązuje czy rozświetla
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 10:09   #312
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: skrobia ziemniaczana

A dziewczyny jak z ta skrobia na dyskotece? czy swiatlo dyskotekowe nie powoduje jakiegos innego jej wygladu tak jak flesz?? prosze napiszcie cos o tym bo wlasnie na dyskoteke skrobia bylaby idealna bo przy tanczeniu twarz bardzo mi sie blyszczy..
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:11   #313
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: skrobia ziemniaczana

Wlasnie wyprobowalam skrobie i ladnie matuje, ale podkresla wszystkie suche miejsca na mojej skorze ;( a mam taka cere ze w niektorych miejsach jest przesuszona ( od lekow na tradzik, ktore wyszuszaja i zluszczaja) a w innych strasznie tlusta i sie swieci. No i boje sie tego zeby za bardzo nie wysuszyla mi skory i zeby potem nie bylo odwrotnego efektu tzn. ze skora bedzie produkowac wiecej łoju. Jak temu zapobiec??
P.S na dzien uzywam krem nawilzajaco-matujacy z soraya, a na noc nawilzajacy z soraya redukujacy blizny potradzikowe. Moze przerzucic sie na cos bardziej nawilzajacego? (coo??:P) a moze filtry? podobno nawilzaja tez.. abo cos regulujacego lojotok skory?? ehhh pomozvcie prosze bo ja juz naprawde nie mam sily do tej mojej buzki ;(
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:43   #314
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Wlasnie wyprobowalam skrobie i ladnie matuje, ale podkresla wszystkie suche miejsca na mojej skorze ;( a mam taka cere ze w niektorych miejsach jest przesuszona ( od lekow na tradzik, ktore wyszuszaja i zluszczaja) a w innych strasznie tlusta i sie swieci. No i boje sie tego zeby za bardzo nie wysuszyla mi skory i zeby potem nie bylo odwrotnego efektu tzn. ze skora bedzie produkowac wiecej łoju. Jak temu zapobiec??
P.S na dzien uzywam krem nawilzajaco-matujacy z soraya, a na noc nawilzajacy z soraya redukujacy blizny potradzikowe. Moze przerzucic sie na cos bardziej nawilzajacego? (coo??:P) a moze filtry? podobno nawilzaja tez.. abo cos regulujacego lojotok skory?? ehhh pomozvcie prosze bo ja juz naprawde nie mam sily do tej mojej buzki ;(
Może załóż nowy wątek na kosmetycznym, tam powinnaś dostać konkretne porady. Sama mam przesuszoną skórę i uwielbiam tłuste kremy Tobie jednak przy trądziku ich nie polecę.
1. Filtry jak najbardziej tak Więcej na ten temat poczytasz na odpowiednich wątkach, których baaaardzo wiele
2. Pod skrobię (i nie tylko) polecam Ci delikatne ultra/nawilżające kremy (patrz na skład), radzę zrezygnować z tych matujacych, bo to one mogą szkodzić Twojej cerze. Na suche partie twarzy możesz nakładać kremy odżywcze (polecam np. Dermedic).

Polecam Ci lekturę tego artykułu:

http://www.pinezka.pl/content/view/625/204/

__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 06:05   #315
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
mnie moja dermatolog wysmiala jak jej powiedzialam o skrobii.. powiedziala ze tam jest pelno drobnoustrojow, bakterii i grzybow i zebym sie nawet tego nie tykala bo to poardy rodem z "Tiny".. I ja jednak wole nie ryzykowac mojej cery, wiec jednak podziekuje. ;]
Agu5ka, nie odbieraj tego personalnie, ale mojego zaufania nie wzbudza lekarz, który cokolwiek "wyśmiewa". Nawet jeśli z czymś się nie zgadza.

W takim razie zapewne Twoja pani dermatolog nie poleca stosowanej przez wielu lekarzy, pediatrów naturalnej metody kąpieli w krochmalu Lekarze zalecają ją jako łagodzacą podrażnienia, wygładzjacą , kojacą skórę- nawet małych dzieci i niemowląt
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:50   #316
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Talking Dot.: skrobia ziemniaczana

A ja na początku wpisałam skrobia w KWC i zdębiałam, jak nic nie wyskoczyło. Nadal w sumie nie wierzę, że zwykła mąka... hehe
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:59   #317
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
mnie moja dermatolog wysmiala jak jej powiedzialam o skrobii.. powiedziala ze tam jest pelno drobnoustrojow, bakterii i grzybow i zebym sie nawet tego nie tykala bo to poardy rodem z "Tiny".. I ja jednak wole nie ryzykowac mojej cery, wiec jednak podziekuje. ;]
Jeśli skrobia zawierałaby grzyby, bakterie, to nie została by poduszczona do sprzedazy. Produkty żywnościowe są obwarowane wieloma restrykcyjnymi kontrolami. Najwidoczniej pani dermatolog nie spożywa mąki, skoro taka skażona.
Skoro obawiasz się mąki ziemniaczanej, spróbuj oczyszczonej skrobii kukurydzianej Dry Flo.
do nabycia tu: www.mazidla.com
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:00   #318
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
mnie moja dermatolog wysmiala jak jej powiedzialam o skrobii.. powiedziala ze tam jest pelno drobnoustrojow, bakterii i grzybow i zebym sie nawet tego nie tykala bo to poardy rodem z "Tiny".. I ja jednak wole nie ryzykowac mojej cery, wiec jednak podziekuje. ;]
Jeśli skrobia zawierałaby grzyby, bakterie, to nie została by poduszczona do sprzedazy. Produkty żywnościowe są obwarowane wieloma restrykcyjnymi kontrolami. Najwidoczniej pani dermatolog nie spożywa mąki, skoro taka skażona.
Skoro obawiasz się mąki ziemniaczanej, spróbuj oczyszczonej skrobii kukurydzianej Dry Flo.
do nabycia tu: http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=28
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 15:01   #319
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Agu5ka
mnie moja dermatolog wysmiala jak jej powiedzialam o skrobii.. powiedziala ze tam jest pelno drobnoustrojow, bakterii i grzybow i zebym sie nawet tego nie tykala bo to poardy rodem z "Tiny".. I ja jednak wole nie ryzykowac mojej cery, wiec jednak podziekuje. ;]
Jeśli skrobia zawierałaby grzyby, bakterie, to nie została by poduszczona do sprzedazy. Produkty żywnościowe są obwarowane wieloma restrykcyjnymi kontrolami. Najwidoczniej pani dermatolog nie spożywa mąki, skoro taka skażona.
Jeśli obawiasz się mąki ziemniaczanej, spróbuj oczyszczonej skrobi kukurydzianej Dry Flo.
do nabycia tu: http://mazidla.com/index.php?option=...d=20&Itemid=28


edit: Przepraszam najmocniej, wcisnęłam przez przypadek 2 razy w trakcie edytowania nie wiedziałam ze zostały zapisane 3 posty
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 18:32   #320
sandersiq
Rozeznanie
 
Avatar sandersiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 639
Dot.: skrobia ziemniaczana

Skrobia to rewelacja! Myślałam,że na moją twarz to już nic nie pomoze Używalam wszelkiego rodzaju pudrów i podkładów matujących itp.Ale i tak po jakiś 3-4 godzinach praktycznie po nich sladu nie bylo zostawały tylko smugi, zamazy, a twarz wyglądała okropnie.Zrobiłam mieszankę mianowicie skrobia, troche pudru co leżał w szufladzie bo sie pokruszył i ogolnie jego odcień nie przypadł mi do gustu, do tego trochę sypkiego pudru-gwiezdny pył, i 2 kulki pudru brązującego i na prawdę wyszedł super puder a co najważniejsze trwały.Teraz myśle o zrobieniu jeszcze jednego, takiego bardziej naturalnego tylko skrobia+cynamon. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________

{Nobody said it was easy. No one ever said it would be so hard}

{BABKI3 - BLOG O MODZIE, URODZIE, KUCHNI I KULTURZE}
sandersiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:20   #321
eve160
Raczkowanie
 
Avatar eve160
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: L-ca
Wiadomości: 73
Dot.: skrobia ziemniaczana

Jeżeli chodzi o mnie to skrobia matuje super, ale niestety przesuszyła mi strasznie twarz.Przestałam jej narazie używać.Będę ją nakładać tylko na jakieś wyjścia wieczorem itp.
__________________
._.+*+._LeT ThE SuNsHiNe In YoUr HeArT_.+*+._.
eve160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:17   #322
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Talking Dot.: skrobia ziemniaczana

Tez cos o tym slyszalam. I teraz jak ten watek zaczelam czytac to mi sie przypomnialo . Musze sprobowac! Wlasnie koncze cwiczyc, prysznic, pomaluje sie, sprobuje i i de na polko
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:35   #323
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: skrobia ziemniaczana

Hm nie wiem co sie dzieje ale skrobia przestała mnie matowac!! jak ją nakładam to powiedzmy ze matuje ale efekt utrzymuje sie moze z godzine :| naprawde nie wiem co sie stalo, bo wczesniej matowała mnie na pół dnia, lub czasem prawie na cały dzień.. A teraz na zmiane używałam skrobii ziemniaczanej i kukurydzianej i wogole jakos twarzy mi sie to nie chciało trzymac.. Ale moze to wina mojej skory bo ona ostatnio cos wariuje.. Tylko ze taki wspaniały srodek byl do matowienie.. a teraz to ja juz nie wiem co zrobie..
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:06   #324
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Hm nie wiem co sie dzieje ale skrobia przestała mnie matowac!! jak ją nakładam to powiedzmy ze matuje ale efekt utrzymuje sie moze z godzine :| naprawde nie wiem co sie stalo, bo wczesniej matowała mnie na pół dnia, lub czasem prawie na cały dzień.. A teraz na zmiane używałam skrobii ziemniaczanej i kukurydzianej i wogole jakos twarzy mi sie to nie chciało trzymac.. Ale moze to wina mojej skory bo ona ostatnio cos wariuje.. Tylko ze taki wspaniały srodek byl do matowienie.. a teraz to ja juz nie wiem co zrobie..
mam podobny problem....przez długi czas było świetnie, a teraz klapa....ale może to temu, że na podwóreczku zaczyna robić się ciepluchno, twarz zaczyna wydzielać więcej sebum i nawet skrobia przestaje sobie już z tym radzić.....ech....
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:51   #325
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: skrobia ziemniaczana

mam dokładnie to samo... :/
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:52   #326
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: skrobia ziemniaczana

A ja myślałam, że to tylko u mnie tak...
Ja używam pudru do ciała dr. Hauschki, i zaobserwowałam to samo...
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:59   #327
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez MisQa
mam podobny problem....przez długi czas było świetnie, a teraz klapa....ale może to temu, że na podwóreczku zaczyna robić się ciepluchno, twarz zaczyna wydzielać więcej sebum i nawet skrobia przestaje sobie już z tym radzić.....ech....
mam to samo, ale na mnie przestała działać jak jeszcze nie było ciepło
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:29   #328
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: skrobia ziemniaczana

hmmm..Gabi2 to nie wiem.....może skóra się już przyzwyczaiła i skrobia przestaje działać....
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 22:15   #329
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: skrobia ziemniaczana

a moze jest tak ze poprostu skora sie nam przesuszyła? i teraz sie "ratuje" produkując wiecej sebum? choc ja nie zauwazylam zebym miala sucha skore.. Ale innego wytlumaczenia nie widze..
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 23:19   #330
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez lolitka123
a moze jest tak ze poprostu skora sie nam przesuszyła? i teraz sie "ratuje" produkując wiecej sebum? choc ja nie zauwazylam zebym miala sucha skore.. Ale innego wytlumaczenia nie widze..
hmmm...może być i to....ja u siebie zauważyłam ostatnio suchą skórę....widać każdą najmniejszą odstającą skórkę....i nawet w dotyku jakaś taka inna....

ech....tylko co teraz stosować zamiast skrobii....nie wyobrażam sobie chodzić i się świecić cały dzień...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 15:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.