Skrobia ziemniaczana jako puder - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-27, 18:12   #121
koma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: skrobia ziemniaczana

do nimfetki z pierwszej strony
Zmień OBRAZEK albo zapisz się w innym forum
koma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:34   #122
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Question Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez koma
do nimfetki z pierwszej strony
Zmień OBRAZEK albo zapisz się w innym forum
A co to za uwaga?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:36   #123
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
Dot.: skrobia ziemniaczana

heh, właśnie miałam się odezwać
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 18:49   #124
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: skrobia ziemniaczana

olac.. kto by sie przejmowal
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:27   #125
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: skrobia ziemniaczana

łomatko....
po 1.koma najpierw powinnaś znależć w wyszukiwarce temat ktory sama Nimfetka załozyła-odnośnie tego avatara....wiele byś zrozumiala

po 2.Jeśli jesteż ową panią z avatara to dopiero wtedy Nimfetka powinna usunąć zdjęcie

po 3.wyluzuj

po 4. pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:48   #126
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez cattt
łomatko....
po 1.koma najpierw powinnaś znależć w wyszukiwarce temat ktory sama Nimfetka załozyła-odnośnie tego avatara....wiele byś zrozumiala

po 2.Jeśli jesteż ową panią z avatara to dopiero wtedy Nimfetka powinna usunąć zdjęcie

po 3.wyluzuj

po 4. pozdrawiam
dziewczyny - mam propozycje - gdy pojawi sie tego typu post to olewajmy, zero reakcji.. to naprawde najlepiej dziala...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 19:50   #127
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: skrobia ziemniaczana

Vanilla ok przyłączam się
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 09:57   #128
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez alexandra265
ale zastanawia mnie jedna rzecz... musi byc w tym jakis kruczek,jakis minus ,bo jesli bylaby naprawde tak wspaniala dla skory to dlaczego koncerny kosmetyczne jej nie chca wypuscic? cos w tym musi byc.....ze nie nadaje sie do proukcji pudrow bez zadnych dodatkow..... Jak uwazacie?!
A po co maja podcinać gałąź na której same siedzą? Przecież bardziej opłaca im sie sprzedawać pudry za 150 zł, niż przyznać rację, że za 1,50 efekt będzie o 5 razy lepszy dzięki mące ziemniaczanej. Biznes is biznes
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 11:14   #129
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: skrobia ziemniaczana

czytam i czytam i oczom nie wierzę...jakieś zbiorowe szaleństwo na punkcie MĄKI ZIEMNIACZANEJ !!! normalnie baby zwariowały- myślę sobie, żeby sobie mąke na twarz pakować? Jak to musi wyglądąć???? Ale cóż...taki juz ze mnie niedowiarek- jutro próbuję i na pewno napisze co o tym sądze. Na razie...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 12:13   #130
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: skrobia ziemniaczana

Dzięki dziewczyny !!!!!!!! U mnie maka ziemniaczana sprawdziłą się w 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Mieszam ją z pudrem sypkim i z moją tłustą cerą mam spokój przez pół dnia
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:15   #131
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Red face Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Skrobia jest super..... o wiele lepsza od drogich i średnio drogich pudrów matujących (wypróbowałam chyba wszystkie )
Ja mieszam z moim pudrem sypkim Heana i są rewelacyjne efekty !!!!
Naprawdę polecam
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 10:07   #132
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: skrobia ziemniaczana

to i ja lecę wypróbować
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 10:19   #133
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Smile Dot.: skrobia ziemniaczana

zrobiłam sobie mieszankę w równych częściach wsypałam puder fixujący IB, mąkę ziemnaczaną i sypki Pierre Arthes.To najbardziej optymalne rozwiązanie dla mnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 12:30   #134
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: skrobia ziemniaczana

No nie, chyle czoła! Jestem pod absolutnym wrażeniem. Z resztą nie tylko ja. Skrobia ma właściwości - rzekłabym- wielostronne. Mój TŻ o mało nie umarł ze śmiechu jak zobaczył,że taszczę torebke z mąka ziemniaczaną do lusterka. "I ty to będziesz nakładac na twarz"? Będziesz sobie robić ciasto na twarzy czy co? - usłyszałam Nie dawał mi jeszcze spokoju przez kolejne 2 dni, aż skruszał nieco jak mu powiedziałam,że mąka wyczerpuje moje roszczenia odnośnie nowego pudru matującego...chyba pomyślał, że już całkiem ze mna źle...
skrobi, rzeczywiście na twarzy nie widać, wtapia się znacznie doskonalej niz najlepsze znane mi pudry,trzyma makijaż bardzo długo, dopiero po 6-7 godzinach zaczynam sie dyskretnie błyszczeć, ale i tak lekko - zdrowo i naturalnie. Nie mam żadnych opisywanych tu problemów z nakładaniem, wsypuje troszke na nakrętke od pudru i rozdrabniam pędzlem ze sztucznego włosia (tylko taki miałam wolny) otrzepuje i delikatnie nakładam na buziuchnę, ewentualnie dociskam puszkie lub paluszkami- w sumie bez rożnicy i tak wyglada to dobrze. Niech żyje kartoflanka ! Hip hip huuurrraaa

Mam tylko pytanko, do skrobiowych weteranek...czy makijaż utrwalony skrobią nadaje sie tez na wieczór i czty nie odróżnia sie na zdjęciach od zwykłej "tapety". Ja na razie nie widzę różnicy ale na którymś wątku dziewuchy pisałay o jakis grudkach i innych cudach...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 21:57   #135
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Wink Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez lumiaa
No nie, chyle czoła! Jestem pod absolutnym wrażeniem. Z resztą nie tylko ja. Skrobia ma właściwości - rzekłabym- wielostronne. Mój TŻ o mało nie umarł ze śmiechu jak zobaczył,że taszczę torebke z mąka ziemniaczaną do lusterka. "I ty to będziesz nakładac na twarz"? Będziesz sobie robić ciasto na twarzy czy co? - usłyszałam Nie dawał mi jeszcze spokoju przez kolejne 2 dni, aż skruszał nieco jak mu powiedziałam,że mąka wyczerpuje moje roszczenia odnośnie nowego pudru matującego...chyba pomyślał, że już całkiem ze mna źle...
skrobi, rzeczywiście na twarzy nie widać, wtapia się znacznie doskonalej niz najlepsze znane mi pudry,trzyma makijaż bardzo długo, dopiero po 6-7 godzinach zaczynam sie dyskretnie błyszczeć, ale i tak lekko - zdrowo i naturalnie. Nie mam żadnych opisywanych tu problemów z nakładaniem, wsypuje troszke na nakrętke od pudru i rozdrabniam pędzlem ze sztucznego włosia (tylko taki miałam wolny) otrzepuje i delikatnie nakładam na buziuchnę, ewentualnie dociskam puszkie lub paluszkami- w sumie bez rożnicy i tak wyglada to dobrze. Niech żyje kartoflanka ! Hip hip huuurrraaa

Mam tylko pytanko, do skrobiowych weteranek...czy makijaż utrwalony skrobią nadaje sie tez na wieczór i czty nie odróżnia sie na zdjęciach od zwykłej "tapety". Ja na razie nie widzę różnicy ale na którymś wątku dziewuchy pisałay o jakis grudkach i innych cudach...
Ja skrobi używałam na wesele i nie zauwazylam zadnych wyzej wymienianych problemów
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:54   #136
Monicczka
Raczkowanie
 
Avatar Monicczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: skrobia ziemniaczana

a w ja nie lubie jak jest cos rozswitlajacego a skrobia ma cos takiego
Monicczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 15:46   #137
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Kobiety, właśnie mija miesiąc mojej bliskiej znajomości ze skrobią, dla której w odstawkę poszedł nawet ukochany dotąd Clarins
Wszystko cacy, skrobia jest niewidoczna nawet pod oczami, mat trzyma się cały dzień, uczucie nieznane mi chyba dotąd w ogóle. Mam jedno ALE: otóż zaczęłam odczuwać wysuszenie cery. Ściąga się, wyraźnie domaga porcji kremu pod bloker (czego wcześniej nie musiałam robić), czasem pod koniec dnia wygląda na zmęczoną, zaczęła łuszczyć mi się skóra na nosie i policzkach.
Też to obserwujecie? Czy muszę wybierać między matem a nawilżeniem? Jak zaradzić?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:03   #138
Intuicja
Raczkowanie
 
Avatar Intuicja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 334
Talking Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

To jest dla mnie najwieksza rewelacja kosmetyczna od lat!

NOBEL dla Pomysłodawczyni!

__________________
Intuicja-najwartościowsze źródło poznania
Intuicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:31   #139
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

podpisuję sie w 100% pod Intuicją!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 18:55   #140
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez pixie7
Kobiety, właśnie mija miesiąc mojej bliskiej znajomości ze skrobią, dla której w odstawkę poszedł nawet ukochany dotąd Clarins
Wszystko cacy, skrobia jest niewidoczna nawet pod oczami, mat trzyma się cały dzień, uczucie nieznane mi chyba dotąd w ogóle. Mam jedno ALE: otóż zaczęłam odczuwać wysuszenie cery. Ściąga się, wyraźnie domaga porcji kremu pod bloker (czego wcześniej nie musiałam robić), czasem pod koniec dnia wygląda na zmęczoną, zaczęła łuszczyć mi się skóra na nosie i policzkach.
Też to obserwujecie? Czy muszę wybierać między matem a nawilżeniem? Jak zaradzić?
U mnie wrecz przeciwnie, nic takiego sie nie dzieje, nawet PRZESTALAM uzywac kremow nie z powodu maki, tylko zeby sprawdzic jak bedzie bez nich... i jest bardzo dobrze. Zadnego luszczenia, przesuszania...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 18:07   #141
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Używam pudru, ale w kamieniu albo sypkiego (cieniutką warstwą w celu wyrównania kolorytu cery). I chciałam Was zapytać: czy mam tę mąkę nakładać NA puder, czy POD? Bo ja chyba robię coś nie tak, wcale nie matowi mi cery na długo...
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 01:38   #142
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: skrobia ziemniaczana

Przywołuję wątek, by jak największa liczba Osób,
mogła przekonać się o doskonałych właściwościach skrobi i wypróbować je na sobie
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 06:36   #143
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: skrobia ziemniaczana

U mnie w domu skrobia ma jedną wadę... Jak się maluję to wszystko naokoło jest w mące Ale to dlatego że nie mam odpowiedniego pudełka :/
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 09:46   #144
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: skrobia ziemniaczana

mam pytanie - czy Wasz specyfik ma na opakowaniu nazwę: mąka ziemniaczana czy skrobia ziemniaczana? oglądałam wczoraj w sklepie mąkę ziemniaczaną, w składzie miała skrobię i konserwant chemiczny E ileśtam. nie wiem, czy zdrowe jest nakładanie na twarz tego konserwantu, więc jeśli któraś z Was ma skrobię ziemniaczaną, to proszę o sprawdzenie, czy to jest czysta skrobia, czy również konserwowana. bo może to musi być konserwowane (żeby się nie zepsuło), nie wiem.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 11:59   #145
madziula010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 1
Dot.: skrobia ziemniaczana

A czy można jej używać również do poprawek makijażu w ciągu dnia, tak jak pudru?
madziula010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 18:22   #146
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: skrobia ziemniaczana

SKROBIA TO JEST CZYSTA REWELACJA!! jezzu jaka jestem happy,że sie o niej od was dowiedzialam... madziula010 pewnie,że mozna poprawiac makijaz nią w ciagu dnia.. ja tak robie i efekt jest piorunujący zero błyszczenia!! Zdrowa i świeża cera... szaleje ze szescia
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 16:37   #147
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: skrobia ziemniaczana

Ja też używam skrobii na codzień i uważam że to dobry "wynalazek" do tłustej cery. Mam tylko pewne obawy: czy podczas intensywnych i męczących ćwiczeń na w-fie nie zacznie się wałkować i spływać z twarzy? bo niezaciekawie by to wyglądało... a ponieważ na w-fie mamy męczące ćwiczenia, i zawsze jestem bradzo spocona po zajęciach a moja twarz sie niesamowicie błyszczy, dlatego boję się że skrobia może się tu nie sprawdzić. co o tym sądzicie? nie "spłynie" mi z twarzy i nie będzie widoczna? bardzo proszę o odpowiedź! z góry dzieki
madziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 10:00   #148
Elisss
Raczkowanie
 
Avatar Elisss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 94
GG do Elisss
Dot.: skrobia ziemniaczana

testowalam skrobie podczas biegania po sklepach w 30 stopniowym upale i zapewniam - nie spłyniesz.. gdyby cos sie dzialo to tylko lekko przycisnij to twarzy chusteczke higieniczna..i bedzie ok. napewno sie nie bedzesz "walkowac"
Elisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 18:38   #149
ROla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 65
Dot.: skrobia ziemniaczana

Muszę tą mąke poddać testom I nie tylko ja - moja mama właśnie dorwała się do komputera i podziwia właściwości kartoflanki komentując "kurde, musze rano spróbować,a nie głupia wydaję tyle kasy na pudry" Oby się to kulinarne cudo sprawdziło
ROla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:09   #150
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: skrobia ziemniaczana

wczoraj zachecona opiniami sprawdzilam dzialanie skrobi
jestem bardzo zadowolona!!!
teraz to obowiazkowy "kosmetyk" na mojej buzce, musze tylko znalezc dla niej odpowiednie pudeleczko i gotowe
a jutro skrobia bedzie testowana w ekstremalnych warunkach: wyjscie o 7 rano, o 9 wizyta u lekarza, od 11 egzamin, w pospiechu na 15 do fryzjera i jak dobrze pojdzie to na 18 bede z powrotem w domku..
oczywiscie napisze o wynikach testu
Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 15:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.