Trądzik: Blizny, przebarwienia - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Pokaż wyniki sondy: CO wybraliście lub wybbralibyście na czerwone plamy po trądziku??(nie chodzi o dziury
laser 145 39,19%
oczyszczanie u kosmetyczki 43 11,62%
peeling 182 49,19%
Głosujący: 370. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 18:01   #421
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: żel silikonowy na blizny Oceanic

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od operacji zaczęłaś smarować bliznę?
Chyba miesiąca po, rana musi być wstępnie zagojona. I stosowałam 2 razy dziennie. I teraz jak porównuję z innymi osobami mam małe ślady, a generalnie mam skórę, na której się wszystko goi słabo i łatwo o bliznę. Najpierw kupiłam dermatix, jest drogi, ale wszyscy mi go polecali. Później jakiś tańszy, już nie pamiętam nazwy, ale w sumie myślę, że wszystkie mają podobne substancje.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2013-11-16 o 18:03
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:05   #422
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: żel silikonowy na blizny Oceanic

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Chyba miesiąca po, rana musi być wstępnie zagojona. I stosowałam 2 razy dziennie. I teraz jak porównuję z innymi osobami mam małe ślady, a generalnie mam skórę, na której się wszystko goi słabo i łatwo o bliznę. Najpierw kupiłam dermatix, jest drogi, ale wszyscy mi go polecali. Później jakiś tańszy, już nie pamiętam nazwy, ale w sumie myślę, że wszystkie mają podobne substancje.
U mnie 18 dni minęło. Jeszcze delikatne strupki mam w miejscu po szwach. Skóra dookoła jest sucha i napięta
Posmarowałam dziś delikatną wartwę i nie czuję takiej suchości, ale skoro rana musi być podgojona to nie wiem czy nie poczekać jeszze ok tygodnie
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 17:30   #423
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Atrederm - blizny

Ktoś stosował ATREDERM konkretnie na blizny, takie nie jakoś strasznie głębokie ale jednak są to dołki i wgłębienia , które widać szczególnie pod światło. No i przebarwienia ( + miejsca typowo z zaskórnikami, jak broda,nos ). ALE PRZEDE WSZYSTKIM TE BLZINY! Komuś pomógł?
I jak to działa, jak stosować żeby wyglądać jak człowiek, nie jaszczurka ale jednak żeby działało. Mam do teraz 5 dni wolnego i w te dni codzień chcę się smarować, żeby zaobserwować reakcję mojej skóry i zrobić taką ,,terapię szokową". Byłabym wdzięczna za wszystkie rady, opinie itp. Podobno to złoty środek, jak jest jeszcze nie wiem..
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:35   #424
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Atrederm - blizny

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
Ktoś stosował ATREDERM konkretnie na blizny, takie nie jakoś strasznie głębokie ale jednak są to dołki i wgłębienia , które widać szczególnie pod światło. No i przebarwienia ( + miejsca typowo z zaskórnikami, jak broda,nos ). ALE PRZEDE WSZYSTKIM TE BLZINY! Komuś pomógł?
I jak to działa, jak stosować żeby wyglądać jak człowiek, nie jaszczurka ale jednak żeby działało. Mam do teraz 5 dni wolnego i w te dni codzień chcę się smarować, żeby zaobserwować reakcję mojej skóry i zrobić taką ,,terapię szokową". Byłabym wdzięczna za wszystkie rady, opinie itp. Podobno to złoty środek, jak jest jeszcze nie wiem..
Osobiście nie miałam do czynienia z Atre, ale wydaje mi się, że Italiana (blogerka) walczyła i wciąż walczy nim z przebarwieniami. Odsyłam do niej i polecam lekturę, bardzo często jej tu robię reklamę
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:33   #425
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Ja bym wybrała kwasy...
A na blizny, typu wgłębienia to peelingi, albo mikrodermabrazja...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:57   #426
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
U mnie 18 dni minęło. Jeszcze delikatne strupki mam w miejscu po szwach. Skóra dookoła jest sucha i napięta
Posmarowałam dziś delikatną wartwę i nie czuję takiej suchości, ale skoro rana musi być podgojona to nie wiem czy nie poczekać jeszze ok tygodnie
Powinno być już bez strupków, także może poczekaj kilka dni
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 20:06   #427
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Atrederm - blizny

Cytat:
Napisane przez Botakmisiechce Pokaż wiadomość
Ktoś stosował ATREDERM konkretnie na blizny, takie nie jakoś strasznie głębokie ale jednak są to dołki i wgłębienia , które widać szczególnie pod światło. No i przebarwienia ( + miejsca typowo z zaskórnikami, jak broda,nos ). ALE PRZEDE WSZYSTKIM TE BLZINY! Komuś pomógł?
I jak to działa, jak stosować żeby wyglądać jak człowiek, nie jaszczurka ale jednak żeby działało. Mam do teraz 5 dni wolnego i w te dni codzień chcę się smarować, żeby zaobserwować reakcję mojej skóry i zrobić taką ,,terapię szokową". Byłabym wdzięczna za wszystkie rady, opinie itp. Podobno to złoty środek, jak jest jeszcze nie wiem..
Blizn zanikowych w domu nie zwalczysz sama
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 20:36   #428
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała kwasy...
A na blizny, typu wgłębienia to peelingi, albo mikrodermabrazja...
racja mi mikro trochę pomogła w walce z przebarwieniami
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 07:10   #429
porcelanowa_lalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Od 2 miesięcy stosuję kwas TCA (tca cross) nakładany punktowo w środek blizny typu icepick (graficznie wyglądają jak litera V)

Miałam różne przygody- rozcieńczałam, nakładałam podwójnie, nakładałam na blizny płutkie i płaskie, na początki nawet nieostrożnie chlusnęłam nim sobie w okolicy ust i brody....

Opiszę Wam wnioski:
- nakładany punktowo sprawia, że blizna staje się płytsza.
-po pierwszym razie można mieć wrażenie, że jest gorzej(blizny stały się płytsze, ale szersze, "otwarte")
- potrzeba 3-5 crossów (czasami więcej) aby zarosły się tak, że skóra jest prawie równa z tą dookoła,
- regeneracja skóry trwa ok 5-7 dni, im później strup odpadnie, tym lepiej
- najlepsze efekty widzę w miejscach gdzie nałożyłam tca 50% dwa razy, skóra zbielała i 3 dni była białym mięskiem ale później rewelacyjnie się goiła ok 7 dni
- najgorsze tam, gdzie niedopilnowałam strupa, odpadł podczas snu, lub przy innej okazji, (dlatego polecam nałożyć maści, etc i zakleić plastrem, tak, aby nie przylegał ściśle do strupa)
- nie nakładać makijażu po nałożonym kwasie
- nałożyć maść- ja wymieszałam wit. A, E, tran, antybiotyk
-nie neutralizować
- smarować się filtrem +50, aby nie powstały przebarwienia!
- kiedy strup odpadnie, a skóra nie jest równa, mocno pomasować, aby to miejsce nabiegło krwią i dalej sie regenerowało
- w miejscach blizn skóra może być zaczerwieniona, to mija (czasami 2-3 miesiące), cierpliwości

Teraz zamierzam iść na serie peelingów kwasem pirogronowym. Myślę, że blizny stały się na tyle płytkie, iż dorównam do nich resztę skóry.

Pozdrawiam!
porcelanowa_lalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 21:20   #430
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
racja mi mikro trochę pomogła w walce z przebarwieniami
Bo akurat mikrodermabrazja może pomóc ze wszystkimi bliznami i gdyby mi przypadkiem przeszło to wybrałabym mikrodermabrazje. Ja w sumie to nawet nie marzę o tym, że po niej by mi zeszły te głębokie blizny, ale może chociaż by się trochę spłyciły, a co do przebarwień to jestem pewna, że po czasie (kilka zabiegach, albo nawet jednym, bo ja mam takich blizn bardzo mało) by przeszły.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 21:29   #431
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Na weksze problemy lepsza bedzie dermabrazja (bez mikro) teraz jest dobry moment póki nie ma jeszcze dużych minusowych temperatur.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2013-11-21 o 21:30
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 14:46   #432
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Bo akurat mikrodermabrazja może pomóc ze wszystkimi bliznami i gdyby mi przypadkiem przeszło to wybrałabym mikrodermabrazje. Ja w sumie to nawet nie marzę o tym, że po niej by mi zeszły te głębokie blizny, ale może chociaż by się trochę spłyciły, a co do przebarwień to jestem pewna, że po czasie (kilka zabiegach, albo nawet jednym, bo ja mam takich blizn bardzo mało) by przeszły.
mi się troche splycilo to co miałam, ale ogólem nie miałam głębokich
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:19   #433
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cześć dziewczyny!

Może któraś z was coś pomoże Myślę, że piszę w dobrym wątku. Już od półtora roku robię u dermatologa peelingi chemiczne, miałam wypryski na policzku, potem zostały czerwone przebarwienia no i teraz już po półtora roku zostały mi na tym policzku już takie bardzo jasne przebarwienia pozapalne. Liczę, że z czasem znikną zupełnie i policzek będzie jednolitego koloru. W związku z tym mam do was pytanie- po jakim czasie znikają/ zniknęły wam przebarwienia (plamki) po trądzikowe?
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:41   #434
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Może któraś z was coś pomoże Myślę, że piszę w dobrym wątku. Już od półtora roku robię u dermatologa peelingi chemiczne, miałam wypryski na policzku, potem zostały czerwone przebarwienia no i teraz już po półtora roku zostały mi na tym policzku już takie bardzo jasne przebarwienia pozapalne. Liczę, że z czasem znikną zupełnie i policzek będzie jednolitego koloru. W związku z tym mam do was pytanie- po jakim czasie znikają/ zniknęły wam przebarwienia (plamki) po trądzikowe?
Tak po pół roku. Ale wszystko zależy od skóry. Można próbować specjalnych kosmetyków to czasem przyspiesza sprawę.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:48   #435
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Tak po pół roku. Ale wszystko zależy od skóry. Można próbować specjalnych kosmetyków to czasem przyspiesza sprawę.

GrumpyCat- dzięki
powiedz miałaś mocne problemy z trądzikiem? dużo przebarwień? czym je leczyłaś???
Mi niestety mimo już bardzo wielu peelingów u dermatologa, przebarwienia schodzą bardzo wolno, myślałam, że po półtora roku będę już miała jasny policzek bez przebarwień a te nadal są, już jasne bardzo, ale są
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 11:50   #436
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
GrumpyCat- dzięki
powiedz miałaś mocne problemy z trądzikiem? dużo przebarwień? czym je leczyłaś???
Mi niestety mimo już bardzo wielu peelingów u dermatologa, przebarwienia schodzą bardzo wolno, myślałam, że po półtora roku będę już miała jasny policzek bez przebarwień a te nadal są, już jasne bardzo, ale są
Mocny mocny, takie podskórne wielkie gule... i zostały mi po nich blizny zanikowe. Znaczy już coraz mniej. Wyleczyłam się izotekiem, a teraz chodzę na zabiegi mesotherm na wyrównanie policzków.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:38   #437
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Może któraś z was coś pomoże Myślę, że piszę w dobrym wątku. Już od półtora roku robię u dermatologa peelingi chemiczne, miałam wypryski na policzku, potem zostały czerwone przebarwienia no i teraz już po półtora roku zostały mi na tym policzku już takie bardzo jasne przebarwienia pozapalne. Liczę, że z czasem znikną zupełnie i policzek będzie jednolitego koloru. W związku z tym mam do was pytanie- po jakim czasie znikają/ zniknęły wam przebarwienia (plamki) po trądzikowe?
moje sa w trakcie znikania
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:58   #438
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Kurcze najpierw człowiek się męczy żeby pozbyć się wyprysków, a potem zaczyna się walka z przebarwieniami po nich i niestety czasem to trwa bardzoooo długo. Ja już ponad rok

GrumpyCat powodzenia w walce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny piszcie po jakim czasie całkowicie zniknęły wam przebarwienia po trądziku.
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:48   #439
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
Kurcze najpierw człowiek się męczy żeby pozbyć się wyprysków, a potem zaczyna się walka z przebarwieniami po nich i niestety czasem to trwa bardzoooo długo. Ja już ponad rok
Dłuuugo i drooogo, mi za jeden zabieg krzyczą 600zł :/ A mam mieć łącznie 8 (minimum) w odstępach dwutygodniowych :/

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2013-11-27 o 14:49
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 18:24   #440
Navelbina
Przyczajenie
 
Avatar Navelbina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 28
Dot.: BLIZNY ZANIKOWE po trądziku- kto i jak się pozbył

Jestem także posiadaczką blizn zanikowych, nie sa głębokie, raczej płytkie, na obu policzkach - widoczne pod makijażem. Dzisiaj miałam pierwszy zabieg laserem Co2. Nigdy wcześniej nie walczyłam z tymi bliznami, to jest moje pierwsze starcie. Lekarz od razu odradził mi kwasy gdyż stwierdził, że efekt będzie nikły i on mi ich nie położy bo tylko zedrze ze mnie kasę. Za 1 zabieg laserem na 2 policzki zapłaciłam 450zł. Lekarz zalecił 5 zabiegów dla pełnego efektu wyleczenia.

Edytowane przez Navelbina
Czas edycji: 2013-11-30 o 14:23
Navelbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 19:37   #441
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLIZNY ZANIKOWE po trądziku- kto i jak się pozbył

Cytat:
Napisane przez Navelbina Pokaż wiadomość
Jestem także posiadką blizn zanikowych, nie sa głębokie, raczej płytkie, na obu policzkach - widoczne pod makijażem. Dzisiaj miałam pierwszy zabieg laserem Co2. Nigdy wcześniej nie walczyłam z tymi bliznami, to jest moje pierwsze starcie. Lekarz od razu odradził mi kwasy gdyż stwierdził, że efekt będzie nikły i on mi ich nie położy bo tylko zedrze ze mnie kasę. Za 1 zabieg laserem na 2 policzki zapłaciłam 450zł. Lekarz zalecił 5 zabiegów dla pełnego efektu wyleczenia.
i jak wrazenia? skóra jest zaczerwieniona?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 14:22   #442
Navelbina
Przyczajenie
 
Avatar Navelbina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 28
Dot.: BLIZNY ZANIKOWE po trądziku- kto i jak się pozbył

Dziś jest drugi dzień po zabiegu, opuchlizna zeszła, zaczerwienienie znikło, ale ranki zaczęły lekko krwawić i sączy się płyn surowiczy. U mnie opuchlizna utrzymywała się do 6 godzin jeszcze po zabiegu. Zaczerwienie takie jak po oparzeniu słonecznym. Skóra jest napięta i jędrniejsza. Zobaczymy co będzie dalej.
Navelbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 15:24   #443
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLIZNY ZANIKOWE po trądziku- kto i jak się pozbył

Cytat:
Napisane przez Navelbina Pokaż wiadomość
Dziś jest drugi dzień po zabiegu, opuchlizna zeszła, zaczerwienienie znikło, ale ranki zaczęły lekko krwawić i sączy się płyn surowiczy. U mnie opuchlizna utrzymywała się do 6 godzin jeszcze po zabiegu. Zaczerwienie takie jak po oparzeniu słonecznym. Skóra jest napięta i jędrniejsza. Zobaczymy co będzie dalej.
dzieki za relecje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 14:58   #444
Botakmisiechce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Tak jak mówiłam wcześniej..Zrobiłam taką ,,terapie szokową" , przez 5 dni nie wychodziłam z domu i cały czas nakładałam ATREDERM, łuszczenie i zaczerwienie pojawiło się 3 dnia.. następne dwa dni były nie do zniesienia ale wytrwałam, później już tylko nawilżanie a do stanu normalności wróciła po ok . 4 dniach.. Potem w nałozyłam w piątek i sobotę na 2-3 godzinki i zmyłam..Po czym krem. I tak samo w tym tygodniu nakładam tak 3-4 razy w tygodniu na pare godzin po czym krem. I powiem wam że ani zaskórniki nie wyszły, ani pory nie stały się mniejsze, przebarwienia zamiast bledsze stały się bradziej czerwone a blizny jeszcze bardziej widoczne! O CO TU CHODZI? Nie miało być na odwrót? Nie spodziewałam się szybkich efektów ale żeby było jeszcze gorzej?
Botakmisiechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 15:32   #445
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Tak się kończą samodzielne domowe eksperymenty Pół biedy jak nie pomoże, gorzej jak zaszkodzi:P


Ja dziś byłam na 4 zabiegu mesotherm, jeszcze ze 4 przede mną:P Ale już z górki, efekty są
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:16   #446
Navelbina
Przyczajenie
 
Avatar Navelbina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 28
Dot.: BLIZNY ZANIKOWE po trądziku- kto i jak się pozbył

Czwarty dzień po zabiegu, skóra już się złuszczyła i to co miało odpaść odpadło. Bez problemu można nałożyć makijaż, aby wspomóc proces gojenia lekarz zalecił witaminę C oraz witaminę A+E. Miejsca które były poddane działaniu lasera są lekko ciemniejsze i widać to gołym okiem, lekarz twierdzi, że do 2 tygodni powinno się wszystko unormować. Za 3 tygodnie kolejny zabieg z mocniejszymi parametrami lasera.
Navelbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 20:57   #447
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

dziewczyny a jakich podkładów używacie???
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:15   #448
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez Navelbina Pokaż wiadomość
Czwarty dzień po zabiegu, skóra już się złuszczyła i to co miało odpaść odpadło. Bez problemu można nałożyć makijaż, aby wspomóc proces gojenia lekarz zalecił witaminę C oraz witaminę A+E. Miejsca które były poddane działaniu lasera są lekko ciemniejsze i widać to gołym okiem, lekarz twierdzi, że do 2 tygodni powinno się wszystko unormować. Za 3 tygodnie kolejny zabieg z mocniejszymi parametrami lasera.
to super

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakich podkładów używacie???
mineralnych
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 07:24   #449
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

karmazynka99- też właśnie zastanawiam się nad minerałami, a jakiej firmy minerałków używasz? Ja jestem obecnie na etapie czytania opinii o wszystkich mineralnych podkładach
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:56   #450
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Cytat:
Napisane przez annie89 Pokaż wiadomość
karmazynka99- też właśnie zastanawiam się nad minerałami, a jakiej firmy minerałków używasz? Ja jestem obecnie na etapie czytania opinii o wszystkich mineralnych podkładach
uzywałam z Lilly lolo, i było niby spoko ale kryły tak sobie raczej, teraz uzywam formulę kryącoą z annabelle minerals, kryje swietnie, ale skóra się troszkę świeci dlatego mam zamiar nastepnm razem spróbowac formuły matującej
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-28 09:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.