Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 15:19   #1951
suushi89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 131
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Solenizantkom wszytskiego co najlepsze!







rowniez popieram!!!
od dłuzszego czasu juz obserwuje to zachowanie i naprawde najwyzsza pora zeby przestac przymykac na to oko.
Wszytsko mozna zrozumiec ale uwazam ze sa pewne granice.
A tej pani proponuje poszukanie innej formy zeby sie dowartosciowac, bo takie zachowania nie sa tutaj mile widziane!

Wiec apelujemy o troszke wiecej szacunku wobec reszty wizazanek!


Odnosnie tych budyni to byłam w Lidlu i ich nie znalazłam, natomiast własnie z Biedronce zawołały mnie budynie wlasnie pakowane po 5 i w składzie nie było cukru tylko skrobia kukurydziana i ziemniaczana wiec sie skusiłam
Cena tez zadawalajaca za opakowanie (5 sztuk) zaplacilam 1.15
O, to mnie pocieszyłyście, myślałam, że tylko mnie tak irytuje sposób wypowiedzi, nie mówiąc o tym, że nic się z tych postów nie da zrozumieć. Nie chcę być nieuprzejma, ale razi dziwna składnia zdań i wtrącenia co chwile typu "o zgrozo".
__________________
Nie ma, że boli - to progres!
suushi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:22   #1952
Mastalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez suushi89 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim chudziaki - dukaniaki gratuluję spadków
Wszystkim, co do jednej! Bardzo mnie to motywuje do grzecznego dukania, bo przypomina, że przecież jutro, może pojutrze u mnie też spadnie
Ija, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!! (Miałam napisać ...niech duka duka nam, ale stu lat dukania zdecydowanie Ci nie życzę ). Samych spadków i sukcesów, nie tylko w odchudzaniu
Z tej okazji () piecze mi się pan sernik, także świętujemy razem

Byłam dziś na tym szkoleniu na kase w realu, nie było tak źle, ale przerwa w paleniu - 5h - to dla mnie za dużo Dobrze, że w ciągu 6-godzinnej zmiany będę miała przerwę w połowie. No i też nie jadłam przez 6h. Tak mi w brzuchu burczało, aż ludzie dziwnie na mnie patrzyli A jak wypadłam z tego biura od razu wyjęłam przygotowane kotleciki mielone i zjadłam 2 jeszcze pod realem, a 1 na przystanku

A teraz czekam na Pana Sernika. Co do twarogu to dziś kupiłam ten Złota Rosa, ale nie w lidlu a w realu. T-3.5, B-19.8, W-4.7, ale nie sprawdziłam przed wyrzuceniem czy nie miał skrobi ani cukru.

Mam nadzieję, że mi też zmniejszy się cellulit, dukam już dokładnie 20 dni, a różnicy nie widzę... Używacie oprócz tego kremów, czy tylko od diety wam spadł?

Buziaki, jestem tak zmęczona, że idę się zdrzemnąć.

co do walki z znienawidzoną skórką pomarańczową to nie ma co się łudzić, że od samej diety zmaleje, na pewno kremy i masaże pomogą się jej pozbyć, nie wspomną już o rowerze czy pływaniu - to był by atak doskonały no i nie ma co się spodziewać, że po 20 dniach zniknie...niestety na to trzeba czasu....
__________________
Księżniczką swojej bajki, królową własnego życia !
---------------------------
I faza - 1,4 kg
II faza - 2,4 kg ( licząc z dniem dzisiejszym )

------------------------
Do celu 4,7 kg
dziś spadek o ,5 kg
Mastalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:24   #1953
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez blackhardcore Pokaż wiadomość
tez mnie ratuja serniki na zimno

laska a powiedz czy ten ser co mielisz to jest taki twarog w kostkach?
Ja właśnie przed chwilą zmieliłam dwa twarogi chude blenderem i zrobiłam z nich pyszny serniczek. Z takiego mi z resztą najbardziej smakuje.

Co do gotowych, presidenta wiem, że spokojnie możecie jesc. Co do innych, też nie popadajmy w paranoje, mysle, że jeśli nawet dodadzą do nich skrobię, to nie tyle, by były zastoje (z tego co pamietam, ukochany sernik Czarownicy był z serka Pilos z biedronki, 3 czzy 4% tłuszczu ale ma w składzie skrobie, dziewczyna jadła i chudła). Należy tylko uważać na to, czy ser nie jest uprzednio słodzony. Ostatnio moja ciocia sie na tym nacieła. Piekła sernik, utarła cukier z masłem ect a później dodała ser i patrzy, a na opakowaniu małym druczkiem, że on słodzony. I miała cukier z cukrem zamiast sernika.

Pogoda - co do rosołu, ja robie tak, ze po ugotowaniu odstawiam go do lodówki, wtedy zawsze zbiera sie na wieszchu warstwa tłuszczyku, zdejmuję ją, wyrzucam i tak odtłuszczony rosołek spokojnie podgrzewam i jem
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:26   #1954
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

dziewczyny tu wspominały juz o peelingu kawowym i fakt jest rewelacyjny! U mnie sprawdza sie do wszystkiego zarowno do twarzy jak i ciała.
Tylko ze ja wysypuje sobie łyzeczke kawy na talerzyk i dodaje kilka kropel mleczka kosmetycznego i robi sie taka papka z tym maszeruje do lazienki i jazdaaa Pozniej jestem taka gladka ze szok. Najgorsze ze pozniej dluzo sprzatania po tym wszytskim.
I np po takim peelingu (zawsze staram sie go robic na noc-przed spaniem) na uda wsmarowuje krem na celulit troche sie pomasuje i owijam sie folia spozywcza i klade sie spac. Wtedy wytwarza sie ciepło krem co zwieksza dzialanie kremu. Naprawde polecam.
Sposob znam bo u mnie w salonie robimy klientkom takie zabiegi (owijamy je folia po np. peelingu cukrowym) nastawiamy kapsułe SPa i kierujemy klientke do kapsuły na 30 minut.
Moja wresja jest wersja domowa ale porownywalnie skuteczna
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:26   #1955
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Zastanawiając się nad faktem wakacyjnych przerw w "dukanowaniu",analizu jąc to ,że niektórzy przerywają na urlop dietkowanie...co powoduje wzrosty po urlopie,znalazłam w lekturce coś takiego:
"Możecie podróżować,wyjechać...i musicie przerwać dietę.
W takim wypadku trzymajcie się nieprzekraczalnej zasady:przerwijcie dietę,ale przestrzegajcie protokołu wyjścia!!.
Najgorszym rozwiązaniem jest rzucenie diety.
Taka ucieczka zniweczyłaby owoce waszych starań.
Jakakolwiek była liczba zrzuconych kilogramów,należy tę nową wagę zachować i ochraniać.
Jeśli musicie przerwać dietę,przejdźcie do fazy 3-utrwalenia.
To niezbędny etap pomiędzy ostrą kuracją a jej zaprzestaniem".str.63

Ja to zrobiłam trochę nieświadomie(cho ciaż musiałam ten tekst czytać wcześniej,bo był podkreślony),ale dzięki temu ,wróciłam z urlopu z małym ubytkiem ,a nie wzrostem,czego wybierającym się na urlop też życzę.
Zatem czytajmy Dukana.....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:30
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:32   #1956
suushi89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 131
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny tu wspominały juz o peelingu kawowym i fakt jest rewelacyjny! U mnie sprawdza sie do wszystkiego zarowno do twarzy jak i ciała.
Tylko ze ja wysypuje sobie łyzeczke kawy na talerzyk i dodaje kilka kropel mleczka kosmetycznego i robi sie taka papka z tym maszeruje do lazienki i jazdaaa Pozniej jestem taka gladka ze szok. Najgorsze ze pozniej dluzo sprzatania po tym wszytskim.
I np po takim peelingu (zawsze staram sie go robic na noc-przed spaniem) na uda wsmarowuje krem na celulit troche sie pomasuje i owijam sie folia spozywcza i klade sie spac. Wtedy wytwarza sie ciepło krem co zwieksza dzialanie kremu. Naprawde polecam.
Sposob znam bo u mnie w salonie robimy klientkom takie zabiegi (owijamy je folia po np. peelingu cukrowym) nastawiamy kapsułe SPa i kierujemy klientke do kapsuły na 30 minut.
Moja wresja jest wersja domowa ale porownywalnie skuteczna
Chyba dziś sobie zrobię, zobaczymy jak na mnie to zadziała

A co do tego, że nie zniknie w 20 dni, to ja o tym wiem, ale po cichutku liczyłam na minimalną różnicę. W czasach, kiedy stosowałam masażer i kremy + ćwiczenia cellulit zmniejszał się już po 2 tyg, szczególnie, że u mnie nie jest bardzo duży.

Zanim poszłam spać upiekł się mój serniczek, także idę spałaszować i lulu
__________________
Nie ma, że boli - to progres!
suushi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:32   #1957
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez suushi89 Pokaż wiadomość
O, to mnie pocieszyłyście, myślałam, że tylko mnie tak irytuje sposób wypowiedzi, nie mówiąc o tym, że nic się z tych postów nie da zrozumieć. Nie chcę być nieuprzejma, ale razi dziwna składnia zdań i wtrącenia co chwile typu "o zgrozo".
Dokladnie tak..
Ten poziom od poczatku mnie bardzo razil, niemozna tego pochwalac ani puszczac plazem mozna raz drugi przymknac oko ale sory uwazam ze jakis poziom relacji trzeba zachowac.
I ktoby to nie byl ma obowiazek to uszanowac, chyba ze nie ma szacunku do samego siebie wtedy to juz tylko krzyzyk na droge.

peeling polecam jest naprawde fajny!
a co do celulitu to mam nadzieje ze pociesze wszytskie dukajace dziewczyny, niewiem czy wiecie ale jest wiele osob naprawde wiele,niemalze polowa osob majacych celulit to osoby szczuple i bardzo szczuple.
Wiec nie tylko my mamy z tym problem.

Edytowane przez mirkaaa
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:35
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 15:34   #1958
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez lukrecja_
tylko ile tego słodzika????
Ja mam taki na cyklaminianie w tabletkach, niby 1 tabletka odpowiada 1 łyżeczce cukru, ale ja bym polemizowała. (Choć wcześniej miałam taki 0,5 łyżeczki cukru w tabletce i jak zmieniłam na ten to sklerotyczka przez jakiś czas miałam wszystko za słodnie, bo dodawałam wyuczone ilości tych tabletek ) Teraz daję jakieś 20-25 słodzików na ten kilogram sera i wychodzi takie średniosłodkie, dla mnie ok.

Ser mielę 2x (choć trzeci raz by mu nie zaszkodził, ale leń jestem) kupuję kostki z łowicza, takie niebieskie, u mnie 1,80 gr za 200g

A dziewczyny pijecie herbaty owocowe z suszu, czytylko aromatyzowane?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes

Edytowane przez Pogoda
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:39
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:36   #1959
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Kurcze chyba dzisiaj z białkiem przesadziłam już, a przecież dzień się jeszcze nie skończył



Kalorie 1214
Białko 182,51
Węglowodany 14,21
Tłuszcze 49,5

Dzisiaj juz zero białka, tylko co ja zjem na kolacje
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:36   #1960
blackhardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez suushi89 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim chudziaki - dukaniaki gratuluję spadków
Wszystkim, co do jednej! Bardzo mnie to motywuje do grzecznego dukania, bo przypomina, że przecież jutro, może pojutrze u mnie też spadnie
Ija, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!! (Miałam napisać ...niech duka duka nam, ale stu lat dukania zdecydowanie Ci nie życzę ). Samych spadków i sukcesów, nie tylko w odchudzaniu
Z tej okazji () piecze mi się pan sernik, także świętujemy razem

Byłam dziś na tym szkoleniu na kase w realu, nie było tak źle, ale przerwa w paleniu - 5h - to dla mnie za dużo Dobrze, że w ciągu 6-godzinnej zmiany będę miała przerwę w połowie. No i też nie jadłam przez 6h. Tak mi w brzuchu burczało, aż ludzie dziwnie na mnie patrzyli A jak wypadłam z tego biura od razu wyjęłam przygotowane kotleciki mielone i zjadłam 2 jeszcze pod realem, a 1 na przystanku

A teraz czekam na Pana Sernika. Co do twarogu to dziś kupiłam ten Złota Rosa, ale nie w lidlu a w realu. T-3.5, B-19.8, W-4.7, ale nie sprawdziłam przed wyrzuceniem czy nie miał skrobi ani cukru.

Mam nadzieję, że mi też zmniejszy się cellulit, dukam już dokładnie 20 dni, a różnicy nie widzę... Używacie oprócz tego kremów, czy tylko od diety wam spadł?

Buziaki, jestem tak zmęczona, że idę się zdrzemnąć.
ja jak nie smarowalam sie niczym juz widzialam zmiany-nie mialam az takich nierownosci na pupie teraz smaruje kremem z firmy hean aloe cos tam z imbirem i jest rewelacyjny tylko cos ostatnio go nie widze w sklepie, jest jedynie zel-ale on mi jakos nie przypasił. fajnie rozgrzewa. za dawnych czasow kiedy duuuzo biegalam przed treningiem sie smarowalam-efekty boskie
__________________
separacja z Dukanem... do odwolnia
blackhardcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:39   #1961
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Najlepsze zyczenia dla solenizantek

Ja oprocz diety uzywam jeszcze kremow , aktualnie koncze 3 opakowanie zielonego Loreala PerfectSlim " Figur Coach".
Producent niby zapewnie poprawe w ciagu 4 tygodni.
Mysle , ze jest b. dobry a w polaczeniu z dieta przynosi super efekty .
Gladsze mam te nogi, wyraznie lepsze.


Do tego mam algi ale tych uzywam sporadycznie bo mnie parza.

Piszecie o zielonej herbacie a sa tu maniaczki czarnej herbaty ?
Zupelnie nikt nie wspomina jakby nie bylo wolno.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 15:40   #1962
blackhardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

sprobuje peeling kawowy. czyli tylko kawa i mleczko kosmetyczne? no ok. zadzialamy juz od dzisiaj co by na sylwestra poszedl w pieruny :P
__________________
separacja z Dukanem... do odwolnia
blackhardcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:40   #1963
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

ja to zastanawiam sie nad zmiana systemu..
Jestem narazie systemie 5/5 ale cos straszliwie ciagnie mnie do warzyw!

Jak tu oszukac troszke organizm?
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:41   #1964
blackhardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Najlepsze zyczenia dla solenizantek

Ja oprocz diety uzywam jeszcze kremow , aktualnie koncze 3 opakowanie zielonego Loreala PerfectSlim " Figur Coach".
Producent niby zapewnie poprawe w ciagu 4 tygodni.
Mysle , ze jest b. dobry a w polaczeniu z dieta przynosi super efekty .
Gladsze mam te nogi, wyraznie lepsze.


Do tego mam algi ale tych uzywam sporadycznie bo mnie parza.

Piszecie o zielonej herbacie a sa tu maniaczki czarnej herbaty ?
Zupelnie nikt nie wspomina jakby nie bylo wolno.
jakie algi? ja poszukuje ale w sklepach nie widze a jedynie na allegro
__________________
separacja z Dukanem... do odwolnia
blackhardcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:45   #1965
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
Solenizantkom wszytskiego co najlepsze!

Odnosnie tych budyni to byłam w Lidlu i ich nie znalazłam, natomiast własnie z Biedronce zawołały mnie budynie wlasnie pakowane po 5 i w składzie nie było cukru tylko skrobia kukurydziana i ziemniaczana wiec sie skusiłam
Cena tez zadawalajaca za opakowanie (5 sztuk) zaplacilam 1.15
Ale nam tego nie wolno Dziewczyny ja rozumiem, że nie może to jest ortodoksyjne itd. Ale weźcie pod uwagę, że budyń robi się z pół litra mleka (czyli podwójnej dozwolonej dawki dziennej) i poza tym ta skrobia jeszcze...to jest niemile widziane na Dukanie...

Wiem że Czarownica jadła sernik z sernika ze skrobią i chudła. Jednak weźcie pod uwagę, że to nie jest tak że to można i nic się nie stanie. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Skrobię stosuję b. rzadko a wcale waga nie leci jak szalona...może dlatego, że w sumie chcę zgubić 10kg i jest mi trudniej.

Ja bym produktom ze skrobią, zwłaszcza ziemniaczaną, nie dawała zielonego swiatła, raczej takie jasnoczerwone...

A w moim piekarniku siedzi sernik kawowy Tak sobie sypnęłam do masy serowej łyżeczkę kawy rozpuszczalnej - masa smakowała dobrze, zobaczymy po upieczeniu hehe - eksperyment
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:49   #1966
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez suushi89 Pokaż wiadomość
O, to mnie pocieszyłyście, myślałam, że tylko mnie tak irytuje sposób wypowiedzi, nie mówiąc o tym, że nic się z tych postów nie da zrozumieć. Nie chcę być nieuprzejma, ale razi dziwna składnia zdań i wtrącenia co chwile typu "o zgrozo".

oraz nagminne zjadanie liter szyk zdania i nagla zmiana tematu, to ,, o grozo" mnie rozwniez drazni ale ile mozna razy mowic padam na cycki albo na prawy cycek na lewy cycek, dobrze ze mamy tylko dwa bo kolezanka mialby wieksze pole do popisu
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:53   #1967
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez blackhardcore Pokaż wiadomość
sprobuje peeling kawowy. czyli tylko kawa i mleczko kosmetyczne? no ok. zadzialamy juz od dzisiaj co by na sylwestra poszedl w pieruny :P
dorzuc cynamon miodek oliwke bedzie boski
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:57   #1968
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
ja to zastanawiam sie nad zmiana systemu..
Jestem narazie systemie 5/5 ale cos straszliwie ciagnie mnie do warzyw!

Jak tu oszukac troszke organizm?
mnie troszke tez meczy 5/5 szczegolnie ten ostatni dzien
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:58   #1969
Mastalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Dziewczynki pytam po raz kolejny...gdzie dostane serek homo 0%, u mnie jest tylko biedronka i polomarket , wybrałabym się do innego sklepu w mieście obok ale wolałabym wiedzieć gdzie się kierować....
__________________
Księżniczką swojej bajki, królową własnego życia !
---------------------------
I faza - 1,4 kg
II faza - 2,4 kg ( licząc z dniem dzisiejszym )

------------------------
Do celu 4,7 kg
dziś spadek o ,5 kg
Mastalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 16:00   #1970
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Najlepsze zyczenia dla solenizantek

Ja oprocz diety uzywam jeszcze kremow , aktualnie koncze 3 opakowanie zielonego Loreala PerfectSlim " Figur Coach".
Producent niby zapewnie poprawe w ciagu 4 tygodni.
Mysle , ze jest b. dobry a w polaczeniu z dieta przynosi super efekty .
Gladsze mam te nogi, wyraznie lepsze.


Do tego mam algi ale tych uzywam sporadycznie bo mnie parza.

Piszecie o zielonej herbacie a sa tu maniaczki czarnej herbaty ?
Zupelnie nikt nie wspomina jakby nie bylo wolno.
ja kocham czarna z cytryna ale ze nie uzywam cytryny na daukanie to i nie pije mojej ukochanej a ,, przesiadlam" sie na zielona i pokrzywe

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Mastalla Pokaż wiadomość
Dziewczynki pytam po raz kolejny...gdzie dostane serek homo 0%, u mnie jest tylko biedronka i polomarket , wybrałabym się do innego sklepu w mieście obok ale wolałabym wiedzieć gdzie się kierować....

hmmm szukaj w carrefourze jesli masz w almie... dobry jest mackowy 0% ja homo uzywam TSM albo ostrowii zajrzyj do dzialu produkty to tam znajdziesz fotke
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:02   #1971
Mastalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

DZIĘKI, w sumie zaraz przeszukam ten watek z produktami
__________________
Księżniczką swojej bajki, królową własnego życia !
---------------------------
I faza - 1,4 kg
II faza - 2,4 kg ( licząc z dniem dzisiejszym )

------------------------
Do celu 4,7 kg
dziś spadek o ,5 kg
Mastalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:15   #1972
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Mastalla Pokaż wiadomość
Dziewczynki pytam po raz kolejny...gdzie dostane serek homo 0%, u mnie jest tylko biedronka i polomarket , wybrałabym się do innego sklepu w mieście obok ale wolałabym wiedzieć gdzie się kierować....
Ja nie zjadłam ani jednej sztuki serka 0% Kupuję carrefourowe serki homo naturalne 3% tł oraz auchanowe homo naturalne i tescowe homo naturalne, również 3% tłuszczu. Dałam za wygraną w poszukiwaniach tego 0%. A nabiał można do 5% tłuszczu (im więcej % tym bardziej ograniczamy, ale 3% jest jak najbardziej ok).
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:20   #1973
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Ja nie zjadłam ani jednej sztuki serka 0% Kupuję carrefourowe serki homo naturalne 3% tł oraz auchanowe homo naturalne i tescowe homo naturalne, również 3% tłuszczu. Dałam za wygraną w poszukiwaniach tego 0%. A nabiał można do 5% tłuszczu (im więcej % tym bardziej ograniczamy, ale 3% jest jak najbardziej ok).
Ja raz kupiłam w Tesco i był okropny, także nie jadłam takowego praktycznie wcale podczas mojej dukanowej kariery.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:21   #1974
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Ja nie zjadłam ani jednej sztuki serka 0% Kupuję carrefourowe serki homo naturalne 3% tł oraz auchanowe homo naturalne i tescowe homo naturalne, również 3% tłuszczu. Dałam za wygraną w poszukiwaniach tego 0%. A nabiał można do 5% tłuszczu (im więcej % tym bardziej ograniczamy, ale 3% jest jak najbardziej ok).

masz racje dlatego ja rzadko np kupuje mackowy 0% bo ma wiecej wegli jesli dobrze pamietam niz te co maja wiecej tluszczu. A bardziej zalezy mi na ograniczeniu wegli.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:21   #1975
kochak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 562
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

mój tyłek zaczyna mi sie podobać!!! i to z tym dodatkowym kg.. ćwiczenia i duk i jest coraz lepiej tak sie ciesze!!!
kochak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:23   #1976
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
ja to zastanawiam sie nad zmiana systemu..
Jestem narazie systemie 5/5 ale cos straszliwie ciagnie mnie do warzyw!
Jak tu oszukac troszke organizm?
Po co oszukiwać organizm,przecież spokojnie możesz zmniejszyć rytm.
Ja byłam 4/4,a można i 1/1,na nim też dziewczyny dobre wyniki mają,a i sam Dukan(str.65 w "Metodzie..."),ją poleca,bo daje podobne efekty.
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:28   #1977
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez kochak Pokaż wiadomość
mój tyłek zaczyna mi sie podobać!!! i to z tym dodatkowym kg.. ćwiczenia i duk i jest coraz lepiej tak sie ciesze!!!

no widzisz a moze powinnas przytyc jeszcze z kg i tylko cwiczyc? i wredy bedzie jeszcze ladniej? mi sie i tak podobalo

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

szczypiorki ja spadam do juterka zycze wszystkim milego wieczoru i ogromnych spadkow z ranka
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:35   #1978
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane mam 5 z przodu !!!!! , wprawdzie 59,8 ale i tak jest szczęśliwa


IJA wszystkiego najlepszego z okazji urodzin




Pisałam o nim wczoraj wieczorem, mniej więcej około 23
ojejku napisz mi raz jeszcze bejbe b`lagam
Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
heeej u mnie tez dzisiaj kiepsko na wadze. ja nadrabialam posty od piatku ale w koncu mi sie udalo jakos brakowalo mi Twoich wpisow na forum fajnie ze jestes

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------




Gratuluje 5 z przodu!!! dla mnie to niestety nawet nie szczyt marzen a rzecz nieosiagalna nie pamietam kiedy wazylam mniej niz 65 moze w podstawowce:P

ja tak samo jak zobacze 5 z przodu bedę really happy
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:40   #1979
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

A ja mam pytanie,czy komuś udaje się kupić otręby owsiane (1/2kg)?,bo widzę tylko te małe paczkowane,za to pszenne bez problemu kupuję w dużych torebkach...
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak

Edytowane przez barbra66
Czas edycji: 2010-07-28 o 16:47
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:17   #1980
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 13

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
Nieeee, olej PARAFINOWY jako zamiennik i ew. do majonezu. Ale bez entuzjazmu dziewczyny o nim pisały. Jednakowoż w aptece można zakupić puteleczkę i mieć jakby gwałtownie jakiś poślizg był konieczny.
no dobra, troche sie od siebie roznia oleje mineralne i parafinowe, ale z tego samego surowca pochodza i tak samo moga byc zanieczyszczone... ja tam bym dla bezpieczenstwa trzymala lapki precz a wlasnie znalazlam na wiki... parafinowy stosowany m.in. w farmaceutyce na przeczyszczenia... hmm... rycynowy tez na przeczyszczenie, ale trzeba z nim uwazac, bo jak sie przesadzi, to ojjj...

wprawdzie nie jestem na waszej diecie, ale kolacje mam dukanowe. zrobilam sobie dzisiaj rano te wasze rozpustne kanapki i spakowalam do pracy razem z kawalkiem grillowanej piersi z kurczaka. musze przyznac, ze smaczniejszej diety nie znam! a ludziska w biurze mi zazdroscili i sie slinili
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.