Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 22:01   #901
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Piękny odcień A jaka cera Mogę pomarzyć A teraz z innej beczki: Czy ma ktoś porównanie 2 odcieni podkładu Wonder Finish? Chodzi mi o to czy jaśniejszy jest odcień Ivory czy Cameo i który z nich bardziej pasuje do chłodnej, bladej karnacji?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:35   #902
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

znów nie było mnie tu ładny kawałek czasu i nabiłyście tyle postów, że będę uzupełniać zaległości przez parę dni ale jak już usiadłam do kompa to coś napiszę...

najpierw marudzenie. byłam dzisiaj w Galerii Centrum. obejrzałam stoiska Isa Dora, Lumene i L'Oreal. MAKABRA!! wiecie, że z podkładów Lumene przestali sprowadzać jaśniejsze odcienie?? widziałam same 4ki i 5ki... najjaśniejsza uchowała się jakaś dwójeczka... z Isa Dory też jakieś podejrzanie ciemne były podkłady.. dobrze, że upolowałam na allegro jeszcze jakąś 100tkę Maxa Factora.. jak mi się skończy, chyba będę skazana na Revlon albo jakąś pierońsko drogą wyższą półkę.. rozczarował mnie tez L'Oreal - czaiłam się na puder mineralny.. i oczywiście co zobaczyłam? CIEMNOŚĆ

za to znalazłam swój wymarzony błyszczyk - ideał. szukałam czerwonego, ale: nie mocno kryjącego, ale żeby był widoczny, koniecznie żeby nie właził w załamania ust i nie rozchodziił się poza ich kontury (nie umiem malować ust kredką więc konturówka odpada), zeby nie wysuszał i jeszcze ładnie pachniał. do tego niska cena. wszystkie warunki spełnił Essence z letniej kolekcji Havana. nie lubię letnich serii - za ciepłe dla mnie, wszędzie złota albo wściekłe, "żarówiaste" kolory.. ale ten błyszczyk (nr 03 Salsa Nights, intensywna czerwień) jest świetny. pachnie lodami cytrynowymi nie wysusza ust, nie spływa. pędzelkowy aplikator średnio mi się podoba, więc wyciskam i nakładam palcem i jest OK.

obiecywałam sobie, ze zmienię puder sypki.. aha, jasssne znów skończyło się na białym Kryolanie jeśli ktoś jeszcze uważa, że "teatralny" puder szkodzi cerze, to mogę powiedzieć, że po roku używania non stop nic a nic mi sie nie pogorszyło

Wy też macie latem manię zakupowo-kosmetyczną? właśnie mnie dopadła i nie mam siły z nią walczyć
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:36   #903
kaktuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Miałam obydwa, Ivory jest dużo jaśniejszy, lekko wpada w róż, więc chyba powinien być ok
kaktuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 22:38   #904
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wielkie dzięki, będę w takim razie szukać 010 Trudno dostać
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 00:24   #905
kaktuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie ma za co Ale też nie nastawiaj się, że jest bardzo jasny, dla mnie np jest trochę za ciemny.
kaktuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 12:06   #906
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez kaktuss Pokaż wiadomość
Miałam obydwa, Ivory jest dużo jaśniejszy, lekko wpada w róż, więc chyba powinien być ok
Może ja miałam jakieś felerne próbki, ale Ivory u mnie wychodził żółtawy i jednak za ciemny dla mojej karnacji (chłodna, prawie biała), a Cameo był różowawy i jaśniejszy od Ivory, jednak dla mnie wciąż nie był wystarczająco jasny. Testowałam próbki w zeszłym roku i latem, i w inne pory roku. Wygląda na to, że nie mam po co kupować tego podkładu, a szkoda, bo podobała mi się jego konsystencja i lekkość, a i trwałość była przyzwoita - jakieś 8 h lub więcej, gdy było chłodniej.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 13:08   #907
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cameo był jaśniejszy?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 16:05   #908
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Cameo był jaśniejszy?
Miałam kiedyś Wonder Finish Cameo - podkład dawał ładne, pudrowe wykończenie, ale potwornie brudził ubrania. Mój mężczyzna był zawsze calutki w podkładzie. Cameo - to jasny podkład w chłodnej tonacji, używałam go latem i był ok. Nie jest bardzo różowy, ale na pewno nie jest to ciepły odcień.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:03   #909
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Cameo był jaśniejszy?
Jak dla mnie tak (mówię to na podstawie próbek).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 19:44   #910
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Byłam dziś w Sephorze. Czy wiecie, że wycofano ze sprzedaży Lucidity?!


A tak poza tym, to musze wam się do czegoś przyznać... chyba powinnam za karę przestać subskrybować ten wątek, bo postanowiłam... się opalić Bo strasznie mnie denerwuje moja skóra, cały czas mi cos wyskakuje, później zostają mi jakieś plamy i przebarwienia, a to wszystko na jasnej skórze wyglada tragicznie. Poza tym nigdy nie uda mi się osiagnąć tak pięknej, idealnie porcelanowej cery, jak ma Daria albo Jaga... Owszem, mam jaśniejszą karnację niż wszystkie znajome, ale nigdy nie będę jak "mleko" Czy jeśli posmaruję się przyspieszaczem, a na to nalożę filtr 50, to mam szans być choć trochę ciemniejsza?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 20:16   #911
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rocki, masz świadomość że opalanie niewiele pomoże na problemy z wypryskami, ba - może nawet pogorszy sytuację? Lepiej spróbuj z samoopalaczem, będzie zdrowiej. Z filtrem 50 w odpowiedniej ilości można się lekko zabeżowić po jakimś tygodniu nad Morzem Śródziemnym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 11:42   #912
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kupiłam Wonder Finish W Rossmannie był po 33 zł, w zwyłej drogerii zapłaciłam 2 zł mniej porównałam odcienie Uvort\y i Cameo. Sa idealne dla bladolicych z tym że kolor Ivory ma odcień beżowawy, pasujący do ciepłej karnacji, za to Cameo- różowawy, wg. mnie idealny np dla kolorystycznych Zim. Testowałam n ręce, bo nie będę się maziać w sklepie... za chwilę robię make-up i się zobaczy na żywo
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 11:48   #913
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dla mnie Wonder Finish jest za ciemny...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 12:25   #914
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Kupiłam Wonder Finish W Rossmannie był po 33 zł, w zwyłej drogerii zapłaciłam 2 zł mniej porównałam odcienie Uvort\y i Cameo. Sa idealne dla bladolicych z tym że kolor Ivory ma odcień beżowawy, pasujący do ciepłej karnacji, za to Cameo- różowawy, wg. mnie idealny np dla kolorystycznych Zim. Testowałam n ręce, bo nie będę się maziać w sklepie... za chwilę robię make-up i się zobaczy na żywo
Więc jednak moje próbki nie były felerne, dobrze pamiętam, że Cameo miał różowawy odcień. Niestety i tak nie był dla mnie wystarczająco jasny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 13:42   #915
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
Wy też macie latem manię zakupowo-kosmetyczną? właśnie mnie dopadła i nie mam siły z nią walczyć
Nie.
Ja mam na okrągło, niezależnie od pory roku

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Poza tym nigdy nie uda mi się osiagnąć tak pięknej, idealnie porcelanowej cery, jak ma Daria albo Jaga... Owszem, mam jaśniejszą karnację niż wszystkie znajome, ale nigdy nie będę jak "mleko"
Bo to zależy od typu karnacji.
Wydaje mi się, że mleczna, porcelanowa cera (albo, jak to mówią, "krew z mlekiem") jest cechą wyłącznie osób w typie chłodnym.
Blada, ale ciepła cera (i skóra ogólnie) rzeczywiście niekoniecznie musi wyglądać ładnie. Wiem, bo sama mam taką

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Czy jeśli posmaruję się przyspieszaczem, a na to nalożę filtr 50, to mam szans być choć trochę ciemniejsza?
Jestem na nie
Jeśli już koniecznie chcesz się przybrązowić, to wypróbuj jakiś balsam stopniowo brązujący, tylko koniecznie do jasnej karnacji! Taki do ciemnej daje na jasnej skórze paskudny, nienaturalny efekt.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:13   #916
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Bo to zależy od typu karnacji.
Wydaje mi się, że mleczna, porcelanowa cera (albo, jak to mówią, "krew z mlekiem") jest cechą wyłącznie osób w typie chłodnym.
Blada, ale ciepła cera (i skóra ogólnie) rzeczywiście niekoniecznie musi wyglądać ładnie. Wiem, bo sama mam taką

To właśnie jest trochę dziwne, bo ja jestem chłodną lato/zimą. A skórę niby mam jasną, ale chyba juz bardziej rozjaśnić się jej nie da, bo jednak trochę odziedziczyłam, po ojcu, którego można pomylić z Arabem

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Jestem na nie
Jeśli już koniecznie chcesz się przybrązowić, to wypróbuj jakiś balsam stopniowo brązujący, tylko koniecznie do jasnej karnacji! Taki do ciemnej daje na jasnej skórze paskudny, nienaturalny efekt.
Na mnie wszystkie balsamy brązujące wygladają równie paskudnie, jak samoopalacze. Poza tym trochę się ich boję nakładać na twarz, żeby nie sprawdzać mojej skłonności do zapychania porów...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 14:28   #917
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja się nie zgodzę z teorią, że ciepła, blada skóra gorzej wygląda Włascicielki chłodnej mają o tyle lepiej, że większość najjaśniejszych podkładów to chłodne odcienie, jakby ktoś "ciepły" nie mógł mieć bardzo jasnej skóry
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:18   #918
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam juz wlasna cyfrowke wiec pochwale sie Wam drogie kolezanki moja wakacyjna opalenizna i nowa szminka, to nie jest co prawda wymarzona malinka, ale jest bardzo fajna-seria Lovely by Wibo-pomadka hydro extreme nr 18

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=432
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 22:45   #919
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bardzo ładnie wyglądasz i zupełnie inaczej niż w czarnych włosach w porównaniu do zdjęcia z avatara - doroślej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 22:52   #920
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądasz i zupełnie inaczej niż w czarnych włosach w porównaniu do zdjęcia z avatara - doroślej
hehe a mowi sie, ze to czarne wlosy postarzają zdjecie z avka robione rok temu, tz powiedzial mi ze cora bardziej sie upodabniam do umy thurman ja nie widze podobienstwa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 07:42   #921
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ale cyrk na kolkach!!! W pierwszej chwili myslalam, ze to jakis Twoj klon!! Ty i blond wlosy!!! Hmm niezle.... blyszczyk pasuje w ciemnych wloskach tez mi sie jednak podobalas Trudno jednoznacznie okreslic, w ktorych lepiej ...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:27   #922
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

truskawkowawiosnao,aleś się zjarała ślicznie wyglądasz- zazdroszcze Ci urody i odwagi do częstych metamorfoz ja prawie miesiąc siedze w kraju do którego słońce prawie nie dociera więc sobie spokojnie blednę po tym jak mnie trochę słońce złapało w Polsce
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 10:47   #923
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny przyszłam się Was poradzić
Na Modzie już pytałam o sukienki a Was chcę zapytać o makijaż.

Idę w październiku na wesele i poprawiny i mam nadzieję, że do tego czasu zblednę i odzyskam jasny kolor skóry.
Nie mam bladego pojęcia jaki sobie zrobić makijaż, bo nie chcę smoky Wyglądam w smoky eyes jak z podbitymi oczami --> patrz avatar
Chciałam zrobić jakiś lekko perłowy make-up, tak by powieki były jasnym cieniem pomalowane(jakiś perłowy beżyk, cielisty perłowy róż itp), do tego jasnoróżowy błyszczyk i jakiś rozświetlacz na policzki. Tylko, że nie wiem czy do jasnej cery pasuje taki jasny, rozświetlający makijaż

Dodam, ze nie jestem mistrzem makijażu i będę się malować sama, bez pomocy makijażystki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 11:37   #924
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszłam się Was poradzić
Na Modzie już pytałam o sukienki a Was chcę zapytać o makijaż.

Idę w październiku na wesele i poprawiny i mam nadzieję, że do tego czasu zblednę i odzyskam jasny kolor skóry.
Nie mam bladego pojęcia jaki sobie zrobić makijaż, bo nie chcę smoky Wyglądam w smoky eyes jak z podbitymi oczami --> patrz avatar
Chciałam zrobić jakiś lekko perłowy make-up, tak by powieki były jasnym cieniem pomalowane(jakiś perłowy beżyk, cielisty perłowy róż itp), do tego jasnoróżowy błyszczyk i jakiś rozświetlacz na policzki. Tylko, że nie wiem czy do jasnej cery pasuje taki jasny, rozświetlający makijaż

Dodam, ze nie jestem mistrzem makijażu i będę się malować sama, bez pomocy makijażystki
Myślę, że taki makijaż idealnie pasuje do jasnej skóry. Jeśli chcesz lekko rozjaśnić cerę to proponuję Skinoren/Acnederm -dla mnie jest rewelacyjny - cera jasna, zdrowa, i o dziwo dobrze nawilżona.
Róż- taki świetlisty i różowy, bardzo delikatny ma L'Oreal.
I oczy ładnie wyglądałyby tylko pokryte błyszczącym cieniem z małą ilością pigmentu, ale..myślę, że ważna jest cienka czarna kreska na górnej powiece i dobrze wytuszowane rzęsy.
Kreska sprawi, że oko nabierze wyrazu, ale nie obciąży makijażu.
A myślę, że w smoky też było by fajnie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 12:21   #925
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kurczę tylko że ja już 100 tysięcy razy próbowałam zrobić kreskę na powiekach i o ile na dolnej mi wychodzi to na górnej za cholerę
Dlatego chcę taki makijaż, zeby kresek nie trzeba było robić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 14:15   #926
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dopisuje sie kolejna bladolica
zdjec nie jestem w stanie na razie dodac (kolezanka wyjechala,a wraz z nia jej aparat ), ale postaram sie, jesli bedzie to mozliwe
ogladam wasze zdjecia-fajnie na nich wygladacie, macie takie gladkie twarze
ja, niestety, mimo stosowania filtra, mam nadal 'zarumienione' policzki troche bledna pod kremem, ale co to za pociecha

truskawkowa wiosna-ladny kolor tego blyszczyka mnie samej marzy sie malina na ustach, taka blyszczaca, bardzo nasycona
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 14:27   #927
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Truskawkowa ładnie, faktycznie trochę podobieństwa do Umy, ale więcej do Reese Witherspoon. Ładnie, całkiem inaczej niż w ciemnych. Nie napiszę, że gorzej, ale jednak moim zdaniem dużo straciłaś na zmianie koloru, nie z urody, ale z aury. Wcześniej przywodziłaś na myśl tajemniczość i mistycyzm, twoja uroda była taka baśniowa. Teraz jesteś poprostu ładna.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 16:09   #928
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

gdybym w czerni wygladala na zywo tak jak na zdjeciach ktore kiedys wklejalam byloby super. ja naprawde jestem do bólu fotogeniczna i kwestia nr jeden, kolorowe soczewki, moja naturalna teczowka przy ciemnych wlosach wygladala strasznie blado i bezbarwnie, bez kolorowych soczewek i bardzo mocnego makijazu wygladalam naprawde beznadziejnie. Z daleka jeszcze jakos, ale z bliska juz nie.
Postanowilam zrezygnowac z kolorowych soczewek, nosic zwyczajne, bardzo nawilzajace, wrocic do naturalnego koloru wlosow i nie zmieniac sie na sile.
czuje sie z tym o niebo lepiej. znajomi i rodzina zgodnie twierdza ze wygladam o niebo lepiej niz kiedys, zdjecia zdjeciami, ale oni widza mnie na zywo

nieskromnie stwierdze, ze za czasow czarnych wlosow, czasem sie ktos do mnie przyczepil to teraz nie moge sie odpedzic od adoratorow nie jestem zwolenniczka teorii "ze wola blondynki", bo brunetka zafarbowana za blond prawie nigdy nie wyglada ladnie, tak samo z blondynka zrobiona na czern, wyjatki potwierdzaja jednak regule

jak bede miala ochote znowu byc czarnulka to kupie peruke, nigdy wiecej farby

cud, ze moje wlosy wygladaja dosc zdrowo, zwazywszy na to co im zafundowalam, moze i wygladam troche jak slodka blondi-idiotka, ale na razie czuje sie super (pewnie za jakis czas bede to odszczekiwac, ale trudno)

te rudawe refleksy na dolnej czesci wlosow to pozostalosci po czerni, ktorych juz raczej nie usune
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0444.jpg (47,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0434.jpg (60,6 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0443.jpg (59,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0448.jpg (66,0 KB, 236 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 16:17   #929
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Sliczna dziewczyna z Ciebie i ciekawy naszyjnik z runą
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-28, 17:24   #930
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tez sie przylacze do tych piejacych z zachwytu!!! ;cry: a tak w ogole to oddaj mi skore ja tez cem takom .... jak nie cala to chociaz to przeszczepu
Slicznie wygladasz
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.