Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 21:15   #1471
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Aga, Twojego nr 49 też na tej stronce nie ma

I weź no mi koleżanko poleć jakiś porządny korektor na różne tam takie lepiej który z tych, które sfotografowałaś, byłby taki naj? A może jakiś inny? Muszę sobie w końcu coś do tego bladego lica kupić, bo znów mam jakieś krostki podrażnieniowe...
Bo estyl się - mam wrażenie - przestał rozwijać, nie wprowadzają nowości, nie uzupełniają kolorystyki już posiadanych w bazie kosmetyków
Ja mam ogromną słabość do korektora w pędzelku ArtDeco jasno żółtego, chyba nr 5 - leciutki, świetnie się stapiały kolejne warstwy (na wypryskach), operowałam kolorem.. Dla mnie bdb A z tych które obfotografowałam to najlepszy stosunek cena/krycie itp ma moim zdaniem Flos-lek antybakteryjny - kryje całkiem nieźle, działanie antybakteryjne też się przydaje. Drugi to Dermacol w tubce - puściłam raz w świat i niedawno znów kupiłam - przydaje się przy dużych gulach trudnych do ukrycia przed ważniejszym wyjściem czy fotografem. Kanebo mi do gustu nie przypadł, HR raczej na cienie i jakieś małe pryszczyki, do kamuflaży (Dermacol w słoiczku lub ArtDeco) trzeba mieć serce Powtórzę to pewnie po raz kolejny - byłabym w siódmym niebie gdyby LRP wypuścił Touche Pro w porcelanowym odcieniu dla mnie korektor idealny gdyby nie kolor.

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
O, właśnie o porcelanową laleczkę mi chodziło Dziękuję!
Proszę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:20   #1472
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bo estyl się - mam wrażenie - przestał rozwijać, nie wprowadzają nowości, nie uzupełniają kolorystyki już posiadanych w bazie kosmetyków
Ja mam ogromną słabość do korektora w pędzelku ArtDeco jasno żółtego, chyba nr 5 - leciutki, świetnie się stapiały kolejne warstwy (na wypryskach), operowałam kolorem.. Dla mnie bdb A z tych które obfotografowałam to najlepszy stosunek cena/krycie itp ma moim zdaniem Flos-lek antybakteryjny - kryje całkiem nieźle, działanie antybakteryjne też się przydaje. Drugi to Dermacol w tubce - puściłam raz w świat i niedawno znów kupiłam - przydaje się przy dużych gulach trudnych do ukrycia przed ważniejszym wyjściem czy fotografem. Kanebo mi do gustu nie przypadł, HR raczej na cienie i jakieś małe pryszczyki, do kamuflaży (Dermacol w słoiczku lub ArtDeco) trzeba mieć serce Powtórzę to pewnie po raz kolejny - byłabym w siódmym niebie gdyby LRP wypuścił Touche Pro w porcelanowym odcieniu dla mnie korektor idealny gdyby nie kolor.
Hmm, to chyba jutro faktycznie pójdę obejrzeć ten od Artdeco Jakoś nie myślałam o tej firmie, bo miałam kiedyś kamuflaż i na mojej twarzy on się w ogóle nie sprawdził, musiałam oddać - ale skoro polecasz, przyjrzę się. Zresztą FlosLek też jest w GC, więc upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu; w każdym razie na pewno coś wybiorę Dzięki za pomoc - jak zwykle nieoceniona

Heh, znów słodzę, chyba coś nie tak ze mną
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:23   #1473
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Cybercat11 a ja bym właśnie chciała takie niesamowicie jasne oczy
Mogę się wymienić całą jasną oprawą oczu.
Kiedy rano najpierw zabieram się za malowanie brwi (cienie+żel) i patrzę w lustro na całokształt.. omg jak ja wyglądam. Po wytuszowaniu i odrobinie brązowej kredki na dolnej powiece jest już ok.


Nie znoszę mojej tłustej skóry (w strefie) T. Wszystko na niej ciemnieje.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:51   #1474
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Hmm, to chyba jutro faktycznie pójdę obejrzeć ten od Artdeco Jakoś nie myślałam o tej firmie, bo miałam kiedyś kamuflaż i na mojej twarzy on się w ogóle nie sprawdził, musiałam oddać - ale skoro polecasz, przyjrzę się. Zresztą FlosLek też jest w GC, więc upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu; w każdym razie na pewno coś wybiorę Dzięki za pomoc - jak zwykle nieoceniona

Heh, znów słodzę, chyba coś nie tak ze mną
Ja ostatnio odkryłam ciekawą właściwość - jeśli SiSleyS coś się nie podoba, to u mnie zasłuży na min. 4 gwiazdki tu link do korektora http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9618 a tu do Flos leku http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11930

Ja chcę puścić kamuflaż ArtDeco w świat, nie stapia się z moją skórą


A co mi zrobisz gdy korektory Ci nie podpasują?



edit: testowała któraś z was odcień nr 16 Bare Superfit Clinique? http://www.clinique.co.uk/templates/...CT_ID=PROD1170 Siostra jest nim zachwycona, ale ona kazała sobie zamówić nr 9

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-09-18 o 23:01
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:12   #1475
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
A ja nie cierpie mojej bladej cery przy szaro-jasnych oczach wygląda okropnie
Wystarczy tusz na rzęsy i będzie pięknie
Moim zdaniem szare oczy pięknie wyglądają przy jasnej cerze.
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

edit: testowała któraś z was odcień nr 16 Bare Superfit Clinique? http://www.clinique.co.uk/templates/...CT_ID=PROD1170 Siostra jest nim zachwycona, ale ona kazała sobie zamówić nr 9
Miałam kilkanaście próbek tego podkładu ale kolor 05 Vanilia i to był iście "murzyński" odcień
Pomyślałam, że vaniliowy odcień będzie podobny do vaniliowych odcieni Lumene(pani, która wrzucała mi do torby przy zakupach te próbki chyba tez tak myślała)

Podkład sam w sobie bardzo fajny, długo się utrzymuje, nie ściera, mocno kryje ale nie jest maskowaty. Ale ten bare wygląda ładnie]

EDIT: pomieszałam podkłady - ten który miałam to był Superbalanced Make-up a nie Superfit
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:16   #1476
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hm... myślę że jasną cerą mogą się cieszyć jedynie osoby o wyraźnym kolorze oczu.
Słyszałam że jest jakiś krem Vichy poprawiający mikrokrążenie skóry-czyli tym samym jej koloryt.Z tej serii jest także baza pod makijaż.Jak myślicie czy taki kremik może coś zdziałać?
Pozdrawiam Bladolice
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 08:31   #1477
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wiedźma Kati Pokaż wiadomość
Dzisiaj wypróbuje maseczkę z alg, pisałyście o niej w którymś podsumowaniu- byłam we Wrocławiu i kopiłam coś takiego na stoisku z jakimiś kosmetykami naturalnymi- ciekawe, jak podziała

Loss_lauri, nie wiem, czy Ci to pomoże, ale cześć kremów do rąk ma działanie wybielające; kiedyś używałam takiego Rossmannowskiego w słoiczku, ale nie wiem, czy jeszcze można go kupić, chyba ogórkowy Ziaji będzie działał podobnie- innych pomysłów nie mam, na filtrach znam sie b. kiepsko.
dzięki za poradę
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 10:29   #1478
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Hm... myślę że jasną cerą mogą się cieszyć jedynie osoby o wyraźnym kolorze oczu.
Słyszałam że jest jakiś krem Vichy poprawiający mikrokrążenie skóry-czyli tym samym jej koloryt.Z tej serii jest także baza pod makijaż.Jak myślicie czy taki kremik może coś zdziałać?
Pozdrawiam Bladolice
Wydaje mi się nie kremy tego typu nie zmienią koloru skóry z jasnego na ciemny, skóra będzie tylko wyglądać zdrowiej. Jeśli chcesz zmienić odcień skóry na ciemniejszy to spróbuj soków z marchewką lub tabletek z apteki zawierających beta karoten. Moja siostra twierdzi że to działa - ale mi się tam pomarańczowy odcień skóry nie podoba.
Poza tym lubie moją jasną skóre i zdążyłam się do niej przyzwyczaić. Co do koloru oczu - sama mam szaro niebieskie i wcale nie wygląda to źle. Większym problem są brwi i rzęsy których bez tuszu i kredki nie widać...

Pozdrawiam
Aga
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:31   #1479
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja ostatnio odkryłam ciekawą właściwość - jeśli SiSleyS coś się nie podoba, to u mnie zasłuży na min. 4 gwiazdki tu link do korektora http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9618 a tu do Flos leku http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11930

Ja chcę puścić kamuflaż ArtDeco w świat, nie stapia się z moją skórą


A co mi zrobisz gdy korektory Ci nie podpasują?



edit: testowała któraś z was odcień nr 16 Bare Superfit Clinique? http://www.clinique.co.uk/templates/...CT_ID=PROD1170 Siostra jest nim zachwycona, ale ona kazała sobie zamówić nr 9
Kamuflaż z moją skórą też się nie stapiał, nie byłam w stanie zmusić go do współpracy, więc dostał wypowiedzenie
Jak korektor nie będzie mi pasował, to... zaproszę Cię do Wawy, pójdziemy do Glera i nie będziesz mogła niczego kupić

Ten Clinique ma faktycznie ładny odcień, ciekawe jak z kryciem. Jakoś nigdy nie używałam podkładów Clinique w płynie, tylko kompakty. A! - miałam też korektor, o ten: http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD60129
fajny był, ale odcienie do... wiadomo czego
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:48   #1480
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

agacik1891 łykałam już tabletki z beta karotenem,piłam przez dluzszy czas soki marchwiowe(te 1 dniowe),jadłam tartą marchew skropioną oliwą(tłuszcz rozpuszcza,uwalnia barwnik w niej zawarty)Nawet kupiłam sobie olejek karotenowy Diadermy bez większych rezultatów.Najśmieszniejs ze jest to że tylko twarz i szyje mam tak jasną bo reszta ciała jest raczej ładnego kolorytu.
coś jest nie tak
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 12:49   #1481
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

rayne, ja tez jestem fanką korektora w pędzelku art deco, z tym że ja mam nr 8, który w porównaniu do nr 5 jest bardziej żółty (przy nim 5 wygląda różowo)
Polecam obczaić.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 12:54   #1482
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
rayne, ja tez jestem fanką korektora w pędzelku art deco, z tym że ja mam nr 8, który w porównaniu do nr 5 jest bardziej żółty (przy nim 5 wygląda różowo)
Polecam obczaić.
Dziękuję, evitko, dziś sobie oba odcienie obejrzę
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 13:52   #1483
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny,zainspirowana przez Vril, chciałabym dowiedzieć się , czy znacię serię kosmetyków Derma White?
http://www.clinique.com/templates/pr...20white&PAGE=1

mają ciekawe kolory podkładów (na truskawie):

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7843#7843
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7844#7844


i sypki puder:
http://us.strawberrynet.com/productD...65672&goChar=C


Czy spotkałyście się może z tą linią??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 14:25   #1484
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

rayne, bardzo proszę
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 17:47   #1485
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny po raz ostatni proszę żebyście skończyły rozmowy o filtrach w tym wątku.
Pytania odnośnie jaki filtr do jasnej cery/mieszanej/suchej na biochemii proszę zadawać.
Niestety, ale kolejne tego typu off topy będą się kończyły ostrzeżeniami już nie w formie pisemnej na forum, ale "karteczkowej". Zamiast z przyjemnością czytać o podkładach czy innych mazidłach kolorówkowych dla bladolicych przebijam się przez "jaki filtr dla...".
Myślałam, że ilonkowe akcje czegoś was nauczyły.

Dla zainteresowanych ostatnie posty (niestety miałam czas przejrzeć tylko ostatnich 300) o charakterze filtrowym są przeniesione na biochemię->
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210441
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:00   #1486
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tak a moje bolączki pominełyście
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:09   #1487
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Kamuflaż z moją skórą też się nie stapiał, nie byłam w stanie zmusić go do współpracy, więc dostał wypowiedzenie
Jak korektor nie będzie mi pasował, to... zaproszę Cię do Wawy, pójdziemy do Glera i nie będziesz mogła niczego kupić

Ten Clinique ma faktycznie ładny odcień, ciekawe jak z kryciem. Jakoś nigdy nie używałam podkładów Clinique w płynie, tylko kompakty. A! - miałam też korektor, o ten: http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD60129
fajny był, ale odcienie do... wiadomo czego
Aktualnie odczuwam ból mądrzejszego wydawania pieniędzy, bo inaczej w pewnym momencie zacznę jeść te swoje róże a lista w sklepie internetowym jest dłuuuuuuga i muszę ją podzielić na dwie-trzy raty i kilka miesięcy eh, zachciało mi się znaleźć taką markę może wygram w promocji Lays'ów

Jeśli 16 wpadnie Ci przypadkiem w ręce, to czekam na relację choć przydałoby się najpierw jakiś podkład zużyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 18:36   #1488
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dziewczyny po raz ostatni proszę żebyście skończyły rozmowy o filtrach w tym wątku.
Pytania odnośnie jaki filtr do jasnej cery/mieszanej/suchej na biochemii proszę zadawać.
Niestety, ale kolejne tego typu off topy będą się kończyły ostrzeżeniami już nie w formie pisemnej na forum, ale "karteczkowej". Zamiast z przyjemnością czytać o podkładach czy innych mazidłach kolorówkowych dla bladolicych przebijam się przez "jaki filtr dla...".
Myślałam, że ilonkowe akcje czegoś was nauczyły.

Dla zainteresowanych ostatnie posty (niestety miałam czas przejrzeć tylko ostatnich 300) o charakterze filtrowym są przeniesione na biochemię->
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210441

Ojej, przepraszam Pamiętam - raz już dawałaś nam ostrzeżenie, ale jakaś wizażnka weszła i zapytała i zapomniałam, że nie mamy tu o filtrach rozmawiać. Więcej się nie powtórzy.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny,zainspirowana przez Vril, chciałabym dowiedzieć się , czy znacię serię kosmetyków Derma White?
http://www.clinique.com/templates/pr...20white&PAGE=1

mają ciekawe kolory podkładów (na truskawie):

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7843#7843
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7844#7844
Jakoże mój post został przeniesiony, ponawiam w tym swoją chęć dowiedzenia się czegoś na temat Derma White Nawet nie wiedziałam, że Clinique ma taką linię. Nie jest chyba dostępna u nas?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:47   #1489
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Mogę się wymienić całą jasną oprawą oczu.
Kiedy rano najpierw zabieram się za malowanie brwi (cienie+żel) i patrzę w lustro na całokształt.. omg jak ja wyglądam. Po wytuszowaniu i odrobinie brązowej kredki na dolnej powiece jest już ok.
Jasną oprawę oczu też mam, bo i oczy niby mam jasne, ale zdecydowanie nie tak jak bym chciała

Cybercat11 bo pomyliłaś wątki
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 19:48   #1490
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czemu?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:52   #1491
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bo tutaj się "wybielamy" i cieszymy swoją przeraźliwie jasną skórą, a Ty ją chcesz przyciemnić. W przyciemnianiu Ci tutaj nikt raczej nie pomoże.

Ale tak w ramach off topu polecam wypróbować kremy stopniowo brązujące, np. Garniera (mama stosuje i sobie chwali)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:16   #1492
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ok dziękuję
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:20   #1493
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No dobra, kupiłam ArtDeco nr 5, na razie widzę tylko, że ma świetny odcień, na testy nie mam siły dziś Jutro się będę kamuflować.
Także jak coś, to - Aga, evitka - będą baty

P.S. Odcienia 8 nie obejrzałam, bo go w ogóle nie było; w ogóle jakiś mały wybór w GC.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:22   #1494
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no wiem właśnie że ta 8 nie wszędzie jest (w 2 miejsach chcieli mi nawet wmówic że nie istnieje...)
mam nadzieje że batów nie będzie jednak, i że bedzie ci pasować
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:33   #1495
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No dobra, kupiłam ArtDeco nr 5, na razie widzę tylko, że ma świetny odcień, na testy nie mam siły dziś Jutro się będę kamuflować.
Także jak coś, to - Aga, evitka - będą baty

P.S. Odcienia 8 nie obejrzałam, bo go w ogóle nie było; w ogóle jakiś mały wybór w GC.
czekam na relację
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:05   #1496
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

czy któraś z Was szuka LP 100? cud się stał, u mnie w 2 drogeriach! chyba 5 sztuk wypatrzyłam. Jakby któraś była chętna, to mogę dla niej kupić i wysłać. Niecale 54zł kosztują z tego co pamiętam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 13:32   #1497
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

U mnie też się pojawiły w normalnej drogerii w podobnej cenie
Cieszę się jak nie wiem co
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 14:02   #1498
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To ja tylko dorzucę wiadomość, że na allegro wysyp podkładów true match C1, więc jeśli ktoś szuka to znajdzie bez problemu
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 14:14   #1499
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A muszę się wybielić, bo latem brązowiłam się na twarzy ciemnym filtrem tonujacym, a teraz najbardziej mi pasuje filtr LRP i puder jedwabny, ale w takiej kombinacji mam białą twarz i żólte ręce .
Maju, piszesz o pudrze jedwabnym Hauschki?? Jeśli tak, napisz proszę, jak on sie sprawuje? Czy dobrze matuje, na jak długo i jaki jest przy jasnej cerze???

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
A ja nie cierpie mojej bladej cery przy szaro-jasnych oczach wygląda okropnie
Taka cera i szaro-jasne oczy! Ile możliwości makijażowych! Spróbuj ładnie podkreślić oczy ciemniejszymi cieniami, tusz wydłużający i pogrubiający na rzęsy i każdy chłopak się za Tobą obejrzy
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:04   #1500
agacik1891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Skoro LP 100 sie pojawiło w sklepach to zaraz po wypłacie zrobie rajd po sklepach Może wreszcie sprzedawczynie przestaną mi wmawiać ze najjaśniejszy jest 102... A i oczywiście wszystkie ocienie true match zaczynają się od numeru 3

Pozdrawiam
Aga
agacik1891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.