Niedziela bez zakupów - cz. 3 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-23, 13:00   #991
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Rozumiem, każdy ma swój punkt widzenia. Mam przez cały tydzień to samo bez sklepu pod nosem, a podwórko jak studnia, wszystko się genialnie niesie. Uroki życia w centrum miasta. Nie piszę tego złośliwie, spróbuj może spania w zatyczkach do uszu. Ja od lat kupuję woskowe, bo nawet najmniejszy szelest mnie budzi i bez zatyczek nie zasnę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Próbowałam różnych, ale bolą mnie uszy. A że w przeszłości często powtarzało mi się zapalenie ucha z potwornym bólem to boję się, bo chwilami ból był podobny. Ale próbowałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 20:50   #992
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

.

Piotr Duda na ten wątek to raczej nie zaglądał, skoro zapytany, czy "Solidarność" zgodzi się na postulowane przez pracodawców zawieszenie zakazu handlu w niedzielę w okresie pandemii, odpowiedział: "Nie. Polacy się do tego przyzwyczaili, robią zakupy w tygodniu. Badania wskazują, że handlowcy na tym nie ucierpieli."

https://www.onet.pl/informacje/onetw...l84cv,79cfc278
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 20:54   #993
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
.

Piotr Duda na ten wątek to raczej nie zaglądał, skoro zapytany, czy "Solidarność" zgodzi się na postulowane przez pracodawców zawieszenie zakazu handlu w niedzielę w okresie pandemii, odpowiedział: "Nie. Polacy się do tego przyzwyczaili, robią zakupy w tygodniu. Badania wskazują, że handlowcy na tym nie ucierpieli."

https://www.onet.pl/informacje/onetw...l84cv,79cfc278
A kiedy mają robić?
Odlot lvl master.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 05:33   #994
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

To nazwisko coś w sobie ma

Akurat taka niedziela handlowa teraz w pandemii i przed świętami bardzo by się przydała
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 05:38   #995
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:37
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 09:30   #996
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
13 i 20 grudnia -aż sprawdziłam
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 10:00   #997
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
13 i 20 grudnia -aż sprawdziłam
Heh ciekawe czy to się nie zmieni przez lockdown a przynajmniej jakie sklepy będą otwarte
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 12:37   #998
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88264595]Heh ciekawe czy to się nie zmieni przez lockdown a przynajmniej jakie sklepy będą otwarte[/QUOTE]Z tego co prognozują szczyt zachorowań przypadnie na listopad i grudzień, więc szczerze wątpię w to że przed świętami otworzą więcej sklepów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 14:25   #999
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

pozostaje zakup przez internety. Jak dla mnie, powinni zamknąć od 12.11- bo 10 mam dopiero wypłatę
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:14   #1000
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Byłam dzisiaj w centrum handlowym, normalnie Armageddon. Większość sklepów zrobiła wyprzedaże, prawie przed każdym kolejki na jakieś pół godziny czekania. Nigdy w życiu nie widziałam żeby były takie tłoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 21:01   #1001
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Myślałam, żeby wejść na chwilę do Pepco, ale jak zobaczyłam kolejkę przed sklepem, to zrezygnowałam. A na mieście takie korki, że zamiast wracać z pracy 10 minut, to wracałam pół godziny.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 21:47   #1002
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Ja też miałam dzisiaj jechać, ale odpuściłam. Zostanie więcej kasy w kieszeni, tak to bym się na coś na pewno skusiła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 11:13   #1003
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Żadna siła by mnie wczoraj nie zmusiła do pójścia do galerii Wystarczy mi to, że musiałam pojechać w środę popołudniu zrobić zwrot do Douglasa, gdzie zwykle jest max. 3 osoby a wtedy było ze 20 I wszyscy kupowali, uwaga uwaga, prezenty!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 12:03   #1004
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Żadna siła by mnie wczoraj nie zmusiła do pójścia do galerii Wystarczy mi to, że musiałam pojechać w środę popołudniu zrobić zwrot do Douglasa, gdzie zwykle jest max. 3 osoby a wtedy było ze 20 I wszyscy kupowali, uwaga uwaga, prezenty!

z jednej strony mnie to nie dziwi! Choc ja tam stawiam na zakupy przez Internet. Nawet świeże ryby zamawiam od paru ładnych lat przez Internet, prosto znad morza przyjeżdzają. Właśnie wczoraj zamówiłam już na święta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 12:22   #1005
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
z jednej strony mnie to nie dziwi! Choc ja tam stawiam na zakupy przez Internet. Nawet świeże ryby zamawiam od paru ładnych lat przez Internet, prosto znad morza przyjeżdzają. Właśnie wczoraj zamówiłam już na święta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gdzie zamawiasz takie ryby? To w Polsce? I jak to wygląda?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 13:27   #1006
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Żadna siła by mnie wczoraj nie zmusiła do pójścia do galerii Wystarczy mi to, że musiałam pojechać w środę popołudniu zrobić zwrot do Douglasa, gdzie zwykle jest max. 3 osoby a wtedy było ze 20 I wszyscy kupowali, uwaga uwaga, prezenty!
Trochę się nie dziwię, bo jak ktoś chce wybrać w prezencie perfumy to jednak lepiej je powąchać.
Dzisiaj musiałam na moment wskoczyć do Rossmanna w centrum handlowym i się zdziwiłam bo widziałam że Douglas był zamknięty ale już Sephora otwarta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 13:47   #1007
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiasz takie ryby? To w Polsce? I jak to wygląda?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Podłączam się do pytania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 13:52   #1008
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Trochę się nie dziwię, bo jak ktoś chce wybrać w prezencie perfumy to jednak lepiej je powąchać.
Dzisiaj musiałam na moment wskoczyć do Rossmanna w centrum handlowym i się zdziwiłam bo widziałam że Douglas był zamknięty ale już Sephora otwarta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Sephora otwarta. Ja jednak co do tych prezentów to uważam, że no wybrałabym coś innego żeby się nie pchać w ten tłum. Nie żebym nie rozumiała tych ludzi, jeżeli coś faktycznie "trzeba", ja też w końcu byłam, bo robiłam zwrot i też musiałam iść akurat do Douglasa zanim zamkną na amen. Z tym, że widziałam zdjęcia z wczoraj i ja się jednak wstrzymałam, nie lubię tłumów, i tak bym nic nie kupiła.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:07   #1009
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Sephora otwarta. Ja jednak co do tych prezentów to uważam, że no wybrałabym coś innego żeby się nie pchać w ten tłum. Nie żebym nie rozumiała tych ludzi, jeżeli coś faktycznie "trzeba", ja też w końcu byłam, bo robiłam zwrot i też musiałam iść akurat do Douglasa zanim zamkną na amen. Z tym, że widziałam zdjęcia z wczoraj i ja się jednak wstrzymałam, nie lubię tłumów, i tak bym nic nie kupiła.
Jasne, jak ktoś się może wstrzymać to warto odłożyć wizytę na późniejszy termin. Takie stanie pół godziny w kolejce do sklepu szału nie robi, a potem jeszcze trzeba się spieszyć bo w sklepie może być tylko kilka osób i ci z kolejki sapią że już chcą wejść. Tylko ciekawe czy do świąt w ogóle otworzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-07, 16:47   #1010
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Żadna siła by mnie wczoraj nie zmusiła do pójścia do galerii Wystarczy mi to, że musiałam pojechać w środę popołudniu zrobić zwrot do Douglasa, gdzie zwykle jest max. 3 osoby a wtedy było ze 20 I wszyscy kupowali, uwaga uwaga, prezenty!
Ja wczoraj jechałam 150km do galerii, żeby iść do Zary po płaszcz
Dokładnie to tż jechał, bo uparł się, że jak on ma płaszcz z dużym %wełny, to ja też mam mieć więcej niż sieciówkowe 15%.

Szkoda, że wszędzie były mega kolejki, bo skończyło się na dwóch sklepach, a tak byśmy się obkupili ciuchów na dłuższy okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:52   #1011
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja także!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 16:54   #1012
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jechałam 150km do galerii, żeby iść do Zary po płaszcz
Dokładnie to tż jechał, bo uparł się, że jak on ma płaszcz z dużym %wełny, to ja też mam mieć więcej niż sieciówkowe 15%.

Szkoda, że wszędzie były mega kolejki, bo skończyło się na dwóch sklepach, a tak byśmy się obkupili ciuchów na dłuższy okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To niezle. Tak daleko masz galerie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:05   #1013
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jasne, jak ktoś się może wstrzymać to warto odłożyć wizytę na późniejszy termin. Takie stanie pół godziny w kolejce do sklepu szału nie robi, a potem jeszcze trzeba się spieszyć bo w sklepie może być tylko kilka osób i ci z kolejki sapią że już chcą wejść. Tylko ciekawe czy do świąt w ogóle otworzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ja myślę, że początkiem grudnia otworzą sklepy, bo to jednak straszny strzał w kolano dla praktycznie każdej branży. Po zamknięciu ludzie będą chcieli zrobić prezenty i trochę sobie odbić brak zakupów.

Właśnie robię generalny remont mieszkania a przed chwilą przeczytałam, że Ikeę zamknęli, więc i ja z kuchnią albo łazienką pewnie stanę w miejscu. Wiem, że to nie temat na ten wątek, ale bardzo to nieładne...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jechałam 150km do galerii, żeby iść do Zary po płaszcz
Dokładnie to tż jechał, bo uparł się, że jak on ma płaszcz z dużym %wełny, to ja też mam mieć więcej niż sieciówkowe 15%.

Szkoda, że wszędzie były mega kolejki, bo skończyło się na dwóch sklepach, a tak byśmy się obkupili ciuchów na dłuższy okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Usprawiedliwiam Cię, bo miałaś ciśnienie Ale ja bym jednak zamówiła przez neta
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:22   #1014
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja myślę, że początkiem grudnia otworzą sklepy, bo to jednak straszny strzał w kolano dla praktycznie każdej branży. Po zamknięciu ludzie będą chcieli zrobić prezenty i trochę sobie odbić brak zakupów.

Właśnie robię generalny remont mieszkania a przed chwilą przeczytałam, że Ikeę zamknęli, więc i ja z kuchnią albo łazienką pewnie stanę w miejscu. Wiem, że to nie temat na ten wątek, ale bardzo to nieładne...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



Usprawiedliwiam Cię, bo miałaś ciśnienie Ale ja bym jednak zamówiła przez neta
Jutro ma być spotkanie premiera z branżą meblarską i jest duża szansa, że meblowe jednak otworzą.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:25   #1015
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Co do sklepow meblowych to tez mogli poinformowac wczesniej. Kto potrzebowalby mowych mebli to kupilby w tym czasie. Kto nie mialby takiej potrzeby to by nie kupowal. Wiadomo czasem jest tak ze pilnie trzeba kupic mebel to ludzie by kupili. Mniej pilne mozna przelozyc faktycznie o miesiac nawet lub dluzej i nic sie nie stanie.

Ja pracuje w sklepie obuwniczym w galerii i tez bylo duzo ludzi. Jednak zawsze moglo byc gorzej. Jak byl przekroczony limit osob to juz nie wpuszczalismy - czasem bylo ciezko upilnowac i np byly 2 osoby wiecej. Na szczescie nikt nie musial dlugo czekac przed sklepem, mysle ze z gora 10-15 minut wiec nie bylo zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:31   #1016
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
To niezle. Tak daleko masz galerie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbliższa z zarą, tak mam Galerie 20km i 30km ode mnie, bo na wsi mieszkam, więc w miastach ościennych, ale one takie małe są.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja myślę, że początkiem grudnia otworzą sklepy, bo to jednak straszny strzał w kolano dla praktycznie każdej branży. Po zamknięciu ludzie będą chcieli zrobić prezenty i trochę sobie odbić brak zakupów.

Właśnie robię generalny remont mieszkania a przed chwilą przeczytałam, że Ikeę zamknęli, więc i ja z kuchnią albo łazienką pewnie stanę w miejscu. Wiem, że to nie temat na ten wątek, ale bardzo to nieładne...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



Usprawiedliwiam Cię, bo miałaś ciśnienie Ale ja bym jednak zamówiła przez neta
Gdybym zamawiała przez neta to odsyłała bym dokładnie 4 razy, w każdym, który mi się podobał przez neta było coś nie tak, a jednak na miejscu mogłam od razu przymierzać i odrzucać.

Przez neta mogę zamawiać jak najbardziej rzeczy, z których na 100% znam rozmiar, koszulki, skarpetki, majtki. Ale buty, kurtki i spodnie to jest zawsze u mnie przymierzanie pięćdziesiąt razy, aż coś będzie okej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 17:32   #1017
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Co do sklepow meblowych to tez mogli poinformowac wczesniej. Kto potrzebowalby mowych mebli to kupilby w tym czasie. Kto nie mialby takiej potrzeby to by nie kupowal. Wiadomo czasem jest tak ze pilnie trzeba kupic mebel to ludzie by kupili. Mniej pilne mozna przelozyc faktycznie o miesiac nawet lub dluzej i nic sie nie stanie.

Ja pracuje w sklepie obuwniczym w galerii i tez bylo duzo ludzi. Jednak zawsze moglo byc gorzej. Jak byl przekroczony limit osob to juz nie wpuszczalismy - czasem bylo ciezko upilnowac i np byly 2 osoby wiecej. Na szczescie nikt nie musial dlugo czekac przed sklepem, mysle ze z gora 10-15 minut wiec nie bylo zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No.

Chciałabym tydzień na zakup materaca.

Ja naprawdę urządzę mieszkanie online, trudno. Co może być do oglądania na żywo w stoliku nocnym? A nawet jak go kupię za trzy miesiące, to nic się nie stanie.

Ale no na czymś spać muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 18:33   #1018
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Może Ci jednak otworzą tak jak mówią? Ja chyba 2 tygodnie czy tydzień kupowałam materac w ikei, leżałam w sklepie, zdecydowałam, kupiłam. Po 2 nocach stwierdziłam że wszystko mnie boli!, jest za twardy!, ochraniacz nie pomógł.
Trzeba było spakować bydlę z powrotem i wywieźć, a to wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje ;D - aby wymienić.
Ikea też nie jest u każdego na każdym kroku Plus organizacja wyjazdu, praca, dojazd...
To był jeszcze czas niedzieli handlowych. Współczuję wyborów mebli w takim czasie jak dziś ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 18:42   #1019
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Ikea to mnie jeszcze tak nie boli jak Euro RTV i inne takie... bo ja naprawdę jestem w srodku remontu generalnego i będę kupowac wszystko do zabudowy, no i mogę przez neta, ale wolalabym isc sobie ogladnac, pomacac, pomierzyć. A nie mogę kupić teraz tylko dopiero jak mi zrobią część zebym miała to chociaz gdzie wstawić. No nic, nie będę się zamartwiać na zapas, ale uważam, że to bardzo niefajne. Bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 20:55   #1020
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
z jednej strony mnie to nie dziwi! Choc ja tam stawiam na zakupy przez Internet. Nawet świeże ryby zamawiam od paru ładnych lat przez Internet, prosto znad morza przyjeżdzają. Właśnie wczoraj zamówiłam już na święta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 12:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.