Chemabrazja Kolorowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-18, 19:09   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Chemabrazja Kolorowa


Dziewczyny mam problem. Czy ktoras z was robila sobie chemabrazje kolorowa. Moze znacie jakis sposob na male blizny po tradziku? Jakis krem albo cos?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 09:12   #2
Izka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 11
GG do Izka
Re: Chemabrazja Kolorowa

na blizny po tradziku, polecam Ci eksfoliacje, sama mam podobny problem, bylam na zabiegu 2 razy i polecam
Izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 13:09   #3
millcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 2
Izo pomóż

Izo wspomniałaś ze sama miałas taki problem. Napisz prosze mi dokladnie wszystko o tym zabiegu gdzie robilas, ile kosztuje, ja jestem z Łodzi i nie mam pojęcia gdzie sie udac. Dzwonilam do jednego gabinetu - okazalo sie ze seria kosztuje 780 zl - dla mnie to kupa forsy. Napisz jakich kwasow uzyla Twoja kosmetyczka, ok? Z gory bardzo Ci dziekuje. Pozdrawiam, moj mail millcia@gazeta.pl
millcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:48   #4
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Izo pomóż

Millcia zależy o jakie blizny ci chodzi?Czy są to tylko zaczerwienienia czy dziurki?A jesli dziurki to czy sa głebokie.Bo mozesz skorzystac ,w wiekszości salonów kosmetycznych z pillingu ziołami lub kwasami kwiatowymi.Koszt tych zabiegów to 200-300 zl.Róznia sie tym ,ze ten drugi zabieg składa sie z kilku serii.Najpierw kupujesz krem w salonie i przez (jak dobrze pamietam)tydzien przyzwyczajasz skóre do składników,pozniej rozpoczynaja sie zabiegi.Jest ich 4-5.Kazdy z tych zabiegów wykonuje sie jesienia lub wiosna.Aby nie narazic skory na silne ogrzanie oraz zima na oziebienie.Dodatkowo moge ci polecic z kosmetykow -kosmetyki wlasnie z kwasami kwiatowymi.O to pytaj sie w salonach kosmetycznych.
Ps.nie jestem kosmetyczka jakby co
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:23   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Izo pomóż

Madziu Milcia Ci nei odpisze raczej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:41   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Izo pomóż

Blue peel (chemabrazja kolorowa) jest zabiegiem pozwalającym osiągnąć dobre efekty w przypadku różnych typów skóry (jasnej, ciemnej, delikatnej, grubej, tłustej). Podstawowym składnikiem używanym do zabiegu jest 15 lub 20% kwas trójchlorooctowy związany ze specjalnym barwnikiem - indeksem chemabrazji. W zależności od indywidualnych warunków skóry używa się rozmaitej ilości warstw leczniczych. Dzięki wskaźnikowi barwnemu unika się zbyt głębokiej penetracji kwasu w skórę. Można położyć od 1-4 warstw preparatu. Chemabrazja jest zabiegiem bezpiecznym, skutecznym, chemicznie nietoksycznym, który zapewnia poprawę medyczną leczonej skóry. Wskazany jest dla pacjentów w każdym wieku i do każdego rodzaju skóry. Pacjent do zabiegu wymaga specjalnego przygotowania, musi wyłączyć się z normalnego funkcjonowania na okres 7-10 dni, kontynuować kondycjonowanie skóry przez długi okres po zabiegu i stosować preparaty z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Bardzo dobrym zabiegiem złuszczania średniogłębokiego jest Eassy peel oparty również na bazie kwasu trójchlorooctowego. Pacjent nie wymaga odizolowania jak w przypadku głębszych peelingów, a warstwy preparatu nakłada się na siebie w odstępie 1 tygodnia. Skóra się lekko złuszcza, ale można funkcjonować normalnie.
Jeśli blizny po trądziku nie są bardzo głębokie to mozna spróbowac poddać się zabiegom złuszczania wykonywanym przez komsetyczkę aparatem do mikrodermabrazji diamentowej. Po zabiegu skóra wygląda dobrze, nie ma potrzeby przygotowywania skóry.
Na temat różnego rodzaju zabiegów z kwasami AHA oferowanych przez gabinety kosmetyczne wypowiadałam się kilka razy i nadal podtrzymuję moje zdanie -same zabiegi z kwasami 20 - 30% (w rzeczywistości większość preparatów nie osiąga takich wartości) nie przyniesie efektów w postaci likwidacji blizn i przebarwień.Na pewno nie będą to takie efekty jak obiecują to reklamy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.