Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 12:56   #3931
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
ja po dwóch dnia w pracy padam na twarz... Tż spi z małym w pokoju jak ja idę do pracy więc raczej jestem wyspana, ale on nie
Franek nauczył się piszczeć i wydawac głośne dzwięki i od 24 do 2 piszczy zamiast spać a tż siedzi i tego słucha dziś mi nie będzie do śmiechu bo ja śpię z Frankiem
spoko- piszczenie minie, potem jest etap plucia
Jak tam w pracy? Bardzo ciężko było się przystosować ponownie?

Małgoś-- jak Kacperek? Lepiej już?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 13:37   #3932
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

MAGNUSIA plucie lepsze niz piszczenie mowisz? Hihi

W pracy ok. Ale dzieeczyna ktora byla i jest za mnie troche sir panoszy. Wszytkir moje obowiazki ona przrjela i nir chce oddac a ja tez nie walcze bo na razir jestem tykko 2 dni w tyg. Ale szefowa ciagle drazy i naciska ze najlepiej jakbym chodzila juz na caly etat. O nie! Dopiero od maja!
Dobrze mi robi te 2 dni w pracy. Zawsze lubilsm swojr obowiazki.
Poza tym tz mocniej przywiazal sir do malego.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:36   #3933
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Malgos super że z Kacperkiem wszystko ok.

ja po dwóch dnia w pracy padam na twarz... Tż spi z małym w pokoju jak ja idę do pracy więc raczej jestem wyspana, ale on nie
Franek nauczył się piszczeć i wydawac głośne dzwięki i od 24 do 2 piszczy zamiast spać a tż siedzi i tego słucha dziś mi nie będzie do śmiechu bo ja śpię z Frankiem
to Ty juz do pracy wróciłaś? ile Franek ma mies?
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:27   #3934
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Z Kacprem OK, to była 3 dniówka bo teraz cały wysypany (tzn tułów i główka - uda i nogi czyste)... ale ktoś mi chyba dziecko podmienił bo w nocy jest jeszcze gorzej (a nie przypuszczałam, że może być - jestem tym wykończona....) teraz płacze i wrzeszczy mi przez większość dnia (a taki był wesoły i bardzo mało płakał) no a w nocy też wrzask, co chwilkę się budzi a do tego rzuca, wstaje, pada itd... i wygląda jakby spał ale nie mogę go dobudzić

Justyna - podziwiam cię z tą pracą

wrzucę wam coś do klubu
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 21:04   #3935
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

MONIKA pracuje od poowy wrzesnia. Obecnie 2 dni w tyg a od 1 listopada 3 dni. A jak skoncze macierzynski wracam na caly etat. Franek 4 pazdziernika konczy 5 mc.

Niestety rynek jest brutalny i szefowa tez wiec jelsi chcialam miec do czego wracac musialam spiac posladki zostawic franka i wracac. Ale nie jest zle. Musze widziec pozytywy.

MALGOS trzynan oby wrocil dawny Kacperek.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:33   #3936
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Malgos- a może mu jeszcze do tej 3 dniówki dochodzą zęby? Moja Malwinka właśnie się tak rzucala, wstawala i wyła przez sen jak jej się zęby przebijały...

Justyna- a Twój tż nie pracuje, że tak sypia z Frankiem?

Wrzucam do klubu filmik
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka

Edytowane przez katie99kasia
Czas edycji: 2014-10-02 o 10:46
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:25   #3937
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie - tak właśnie myślę, że może nawet osłabiony był przez zęby i to go dorwało ... dzisiaj spał troszkę lepiej, wstawałam może 8 razy, więc to dla nas sukces

mam pytanko, czy Malwinka używa pchacza? sprzedałam wczoraj bujaczek i myślę o pchaczu

a tu mój 8-mio miesięczny chłopczyk
https://www.dropbox.com/s/7uorw1k836...50-49.mp4?dl=0
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 19:58   #3938
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
MONIKA pracuje od poowy wrzesnia. Obecnie 2 dni w tyg a od 1 listopada 3 dni. A jak skoncze macierzynski wracam na caly etat. Franek 4 pazdziernika konczy 5 mc.

Niestety rynek jest brutalny i szefowa tez wiec jelsi chcialam miec do czego wracac musialam spiac posladki zostawic franka i wracac. Ale nie jest zle. Musze widziec pozytywy.

MALGOS trzynan oby wrocil dawny Kacperek.
no to szybko wróciłaś do pracy! +
Niestety takie sa teraz czasy, że czasem trzeba wybrać....albo rodzina albo praca....

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

małgoś - jaki on już dużyyyy!!!! nie mogę uwierzyc jak ten czas szybko leci!!! nie tak dawno wybierałaś leżaczek a teraz już się go pozbyłaś
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:29   #3939
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Mój tż ma własną DG więc może sobie pozwolić czasem pospać z Frankiem. poza tym musimy to jakoś pogodzić. On teraz jest z Franiem jak ja jestem w pracy... ale oswajamy go z moją ciocią bo to ona będzie z Frankiem jak ja będę w pracy a tz będzie sie musiał zająć swoimi obowiązkami.

Poza tym szefowa mnie dzisiaj wpieniła... Zadzwonniła z tekstem że się obijam i że powinnam więcej praciować w☠☠☠☠i..... się na maxa to ja idę jej na rękę skracam amcierzński i chodzę 2 dni w tyg i daję z siebie wszystko a ona z takimi tekstami... ech szkoda słów. w pon stwierdziłam że muszę z nią pogadać tak być nie może

zostawiłam wam coś w klubie
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 20:48   #3940
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Justyna - dobrze, że z nią pogadasz i nawrzucaj jej
A Franio super słodki!

Magnusia - a ja standardowo zapytam ile waży Adaś i jaki jest długi?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 07:24   #3941
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cześć

Justyna, szybko wróciłaś do pracy, szefowa chyba ma coś z głową skoro jeszcze narzeka Pod tym względem nie ma jak praca w budżetówce, tu nikt nie ośmieliłby się choćby wspomnieć, że pracownik powinien skrócić urlop.

Małgoś, ale on już duży a dopiero co rodziłaś
Podpowiem tylko, że "moja" Helenka bardzo chętnie korzystała z pchacza zaczęła właśnie koło 8-9 miesiąca życia, skończyła jakieś 3 tygodnie temu kiedy to nauczyła się samodzielnie chodzić Jutro skończy 14 miesięcy.

U nas zaczął się 4 cykl starań. I zapewne nie ostatni, bo okazało się, że mamy męski problem z płodnością... Mąż zrobił seminogram, parametry wyszły kiepskie. Szukając przyczyny wysłałam go na usg i posiew. Diagnoza to żylaki powrózka nasiennego II stopnia (przez co jądra się grzeją, a to źle) i jakaś bakteria, z tym że ona to małe miki, wyleczymy ją antybiotykiem. Gorzej z tymi żylakami. Oczywiście nie uniemożliwiają zapłodnienia, ale jednak je utrudniają, pośrednio prowadząc do tego że lwia część plemników ma niewłaściwą budowę. Echhhh. Ja też się pobadałam niemal od każdej strony, moje wyniki są w normie. No ale nic, walczymy Od miesiąca szprycuję męża suplementami na poprawę ruchliwości plemników (l-karnityna 1500, witaminy, minerały, kwasy omega, żeń-szeń... trochę tego łyka), trochę zmienił dietę (więcej nabiału i warzyw) i nawyki (koniec z gorącymi kąpielami, trzymaniem laptopa na kolanach)... Mam nadzieję, że to wkrótce zaowocuje pożądanym efektem. Jedynym "lekarstwem" na te żylaki jest operacja, ale podejmiemy się jej dopiero jak pierwsze dziecko się urodzi. Teraz przez kilka miesięcy będziemy dalej próbować, jeśli się nie uda to pomyślimy nad inseminacją.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 10:55   #3942
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Katie - tak właśnie myślę, że może nawet osłabiony był przez zęby i to go dorwało ... dzisiaj spał troszkę lepiej, wstawałam może 8 razy, więc to dla nas sukces

mam pytanko, czy Malwinka używa pchacza? sprzedałam wczoraj bujaczek i myślę o pchaczu

a tu mój 8-mio miesięczny chłopczyk
https://www.dropbox.com/s/7uorw1k836...50-49.mp4?dl=0
o matko, 8 razy współczuje tych nocy...

nie, nie używa.. czasem pcha sobie krzesło albo jakieś pudełko, ale typowego pchacza nie mamy... z tego co widzialam to one mają chyba kółka i tak się zastanawiam czy jak go dziecko zacznie pchać to czy nie wyglebi

a nam idzie siódmy ząb


Violet- Ty to będziesz ekspertem tych wszystkich badań i metod... A jak tż tą diagnozę przyjął? Aż wygoglowałam co to jest inseminacja, trzymam kciuki żeby nie byla potrzebna
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka

Edytowane przez katie99kasia
Czas edycji: 2014-10-03 o 11:13
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:00   #3943
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość

Magnusia - a ja standardowo zapytam ile waży Adaś i jaki jest długi?
8750g i jakieś 72 cm- ubranka na 74 sa na styk i zaczyna niektóre na 80 nosić.

Justyna- powiem dosadnie o Twojej szefowej: ☠☠☠nąć to mało

Violet-- najważniejsze, że przyczyna jest znana i wiadomo co robić. Oby szybko się udało dzidziusia zmajstrować
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:32   #3944
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Violet- Ty to będziesz ekspertem tych wszystkich badań i metod... A jak tż tą diagnozę przyjął? Aż wygoglowałam co to jest inseminacja, trzymam kciuki żeby nie byla potrzebna
Na początku go to uderzyło (zresztą tak samo jak mnie), był przez chwilę smutny, ale ostatecznie wziął to na klatę. I ja też.

Inseminacja nie jest jeszcze taka straszna, jak nam się nie uda jeszcze przez kilka miesięcy (6? 10?) to się podejmiemy. Bardziej przeraża mnie wizja in vitro. Póki co w ogóle nie dopuszczam tego do świadomości.

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Violet-- najważniejsze, że przyczyna jest znana i wiadomo co robić. Oby szybko się udało dzidziusia zmajstrować
Problem w tym, że z żylakami nie da się zrobić nic poza operacją, a tej nie chcemy przed pierwszym dzieckiem, bo ona nie daje gwarancji że się poprawi, a wręcz może się pogorszyć... Także pozostaje nam wierzyć że jak podpimpujemy ruchliwość plemników i zadbamy o nieprzegrzewanie moszny to się uda prędzej czy później. W każdym cyklu mamy nadzieję, że to już Mam momenty kiedy wątpię, ale w zdecydowanej większości czasu wierzę, że za miesiąc, dwa, trzy się doczekam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 22:30   #3945
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - nawet nie wiesz jak mocno trzymam za was kciuki. Dobrze gdybyście całkowicie wyluzowali, ale pewnie trochę ciężko przez to wszystko ... mimo to cieszę się, że jesteś dobrej myśli
no właśnie słyszałam, że dzieci lubią te pchacze - dzięki za opinię (serio twoja Helenka ma już 14 miesięcy???- normalnie nie wierzę....)

Magnusia - o to chyba Kacper trochę podgonił bo waży 8500, ale jest mniejszy bo ma 68 cm, jednak wszystkie bodziaki już od kilku tygodni nosi 80 (ze Smyka Coolclub), bo te 74 to były małe. Może on ma krótkie nogi a dłuższy tułów haha albo z tą rozmiarówką to różnie. A ile Adaś miał cm jak się urodził??

Katie - zauważ, że te 8 razy to mnie cieszyło hahah to jest jedna z moich lepszych nocek przeważnie jest kilkanaście, a nawet i ponad 20 ... a jakby tego było mało to Kacper mi lunatykuje. Dzisiaj usłyszałam, że się obudził i od razu przekręcił się na brzuch i patrze, a on wstaje... wzięłam go na ręce, patrze a on oczy zamknięte i dętka - śpi hahah mąż mi gada przez sen, syn "chodzi" - dom wariatów haha

chodziki są bardzo stabilne bo mają podstawę takiego trapezu (2 koła z przodu i 2 z tyłu - i tył jest szerszy), jedynie może mu "uciec" ale to tak jak wszystko inne

My byliśmy dzisiaj ostatni raz w szpitalu na kontroli w związku z tymi trudnościami okołoporodowymi. Lekarz był bardzo zadowolony z rozwoju Kacpra i już więcej nie musimy jeździć A i ponieważ sprzedałam bujaczek to upolowałam dwa pchaczo-jeździki. Jeden za darmo, a drugi za niewielką kwotę. Jutro będziemy testować, bo dzisiaj już dosłownie padł
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 08:38   #3946
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Małgoś- Adaś miał 53 cm
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 09:41   #3947
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Viollet - nawet nie wiesz jak mocno trzymam za was kciuki. Dobrze gdybyście całkowicie wyluzowali, ale pewnie trochę ciężko przez to wszystko ... mimo to cieszę się, że jesteś dobrej myśli
no właśnie słyszałam, że dzieci lubią te pchacze - dzięki za opinię (serio twoja Helenka ma już 14 miesięcy???- normalnie nie wierzę....)
Dzięki Uwierz, że jak poznaliśmy wyniki męża to automatycznie "odpuściliśmy" - w takim sensie, że zniknęła presja na zajście w ciążę JUŻ, bo uświadomiliśmy sobie że to nie będzie takie proste. Więc poniekąd wyluzowaliśmy nastawiając się, że to potrwa. Przynajmniej ja czuję, że nie mam już takiego ciśnienia, wiem że muszę się uzbroić w cierpliwość. Oczywiście dziecka chcemy równie mocno jak przedtem (a nawet bardziej) i staramy się cały czas, a nuż zaskoczy. Martwimy się, że w ogóle się nie uda i że będziemy musieli poddać TŻta operacji PRZED pierwszym dzieckiem, ale może nie będzie tak źle

Helenka jest już duuuża Chodzi, dużo mówi, jeszcze więcej rozumie, już taka bardzo komunikatywna jest
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 12:25   #3948
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

VIOLET 3 mam mocno za was kciuki. Za pozytywne myslenie i duzo sil i cierpliwosci

MALGOS super ze Kacper dobrze sie rozwija. I kolejne wizyty sa juz zbedne.

Mam do was pytanie. Uzbieraly mi sir juz 2 pudla rzrczy z ktorych Franek wyrosl. I zastanawian sie czy sprzedawac je czy trzymac na nastepne dziecko ktore nie wirn kiedy sir pojawi i czy bedzie chlopcem.
Co myslicie warto trzymac czy lepiej sprzedac i kupic cos Frankowi na teraz.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 12:30   #3949
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - czyli widzę, że chłopaki rosną dalej w podobnym tempie

Viollet - no to dobrze, nastawienie to bardzo dużo... liczę na to, że szybko się doczekacie

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Justyna - to zależy czy masz gdzie trzymać, może zostaw sobie trochę takich uniwersalnych, a troszkę sprzedaj to zawsze dodatkowy grosz
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 14:19   #3950
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Uzbieraly mi sir juz 2 pudla rzrczy z ktorych Franek wyrosl. I zastanawian sie czy sprzedawac je czy trzymac na nastepne dziecko ktore nie wirn kiedy sir pojawi i czy bedzie chlopcem.
Co myslicie warto trzymac czy lepiej sprzedac i kupic cos Frankowi na teraz.
ciężka sprawa. Ja bym trzymała jakbym planowała kolejne dziecko. Jeśli okazałby się chłopiec to super, jeśli nie to i tak część ciuszków jest unisex a te typowo chłopięce można wtedy sprzedać.

Ja swoje pakuję i wywożę do teściów na poddasze. Teraz koleżanka jest w ciąży i będzie miała chłopaka to jej pożyczę ciuszki bo od niej dostałam też bardzo dużo dla Adasia. Potem będę trzymać bo mam brata i szwagierkę- oboje bezdzietni więc przyda im się
__________________
16.06.2012

Edytowane przez magnusia
Czas edycji: 2014-10-04 o 14:21
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:22   #3951
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Justyna -jaka franca! Coraz bardziej sie przekonuję , że ludzie się wcale nie liczą....rozumiem, że jak ktoś ma firmę to wiadomo, chce aby wszytsko było jak najlepiej itd...ale takie zachowanie? masakra

Violet trzymam kciuki aby wszystko poszło pomyślnie. Chyba też muszę swojego TŻa wysłać na te badania......zawsze lepiej sie oprzebadać i w ostateczności szybciej można zacząć leczenie...
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 14:49   #3952
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - ja niby planuję kolejne, ale mój tż już niekoniecznie. Na razie wszystkie ciuszki poszły do szwagierki, bo te maleńkie to jak nieużywane... a i jeszcze kuzynka tż-ta będzie miała maluszka to też obskoczą. Między czasie jeszcze pożyczyli kilka innemu maluszkowi (od innego kuzyna), bo był dość długo w szpitalu... Zresztą akurat i dziewczynka jak coś to może w niebieskim chodzić i jak się będzie nadawało to wrócą do mnie a jak nie to też płakać nie będę.

Monika - może to i dobry pomysł, bo wy też już trochę się staracie. A twoje @ już trwają normalną ilość dni? masz regularne?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 11:29   #3953
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Dziękuję dziewczyny za wsparcie

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Chyba też muszę swojego TŻa wysłać na te badania......zawsze lepiej sie oprzebadać i w ostateczności szybciej można zacząć leczenie...
Polecam. My się cieszymy, że mąż poszedł na badania niemal od razu, bo już po dwóch nieudanych cyklach. Szedł "pro forma", a tu zonk, jednak coś wyszło. Nie spodziewaliśmy się tego, bo młody, zdrowy, szczupły, wysportowany... No ale jak widać to nie gwarantuje, że z płodnością wszystko jest dobrze. Dzięki wczesnemu wykryciu problemu możemy od razu go zwalczać, zamiast łudzić się przez wiele miesięcy i dziwić się, czemu nie wychodzi.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:28   #3954
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - a jak tam mieszkanko? dobrze się wam mieszka?

ja wczoraj dostałam @.... ale nic zupełnie mnie nie boli, więc jest plus! a kiedyś bez tabletki bym się nie obeszła...kurcze, ale tak mi super było bez tej małpy
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:40   #3955
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Monika - może to i dobry pomysł, bo wy też już trochę się staracie. A twoje @ już trwają normalną ilość dni? masz regularne?
dziękuję.....
ostatnio miałam tylko 8 dni (już nie 36!!), dzisiaj mam już 7 dzień @ (myślę, że nie będzie dłużej jak 10 dni) póki co, to nie mogę napisac czy mam regularne, bo od poprzedniego cyklu przestałam brać tabletki. będę obserwować.....mam nadzieję, że będzie lepiej.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wsparcie



Polecam. My się cieszymy, że mąż poszedł na badania niemal od razu, bo już po dwóch nieudanych cyklach. Szedł "pro forma", a tu zonk, jednak coś wyszło. Nie spodziewaliśmy się tego, bo młody, zdrowy, szczupły, wysportowany... No ale jak widać to nie gwarantuje, że z płodnością wszystko jest dobrze. Dzięki wczesnemu wykryciu problemu możemy od razu go zwalczać, zamiast łudzić się przez wiele miesięcy i dziwić się, czemu nie wychodzi.
no to raczej taka wizyta nas nie ominie, bo ja cały czas myślę, że to ze mną jest coś nie tak- w sumie to prawda- znam swoje problemy.
no ale za Was trzymam kciuki!!!

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

małgoś - no wiesz.....nie ma tak dobrze......@ musi być czy tego chcesz czy nie
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:47   #3956
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

ku*** Ania Przybylska nie żyje przegrała walkę z rakiem- zostawiła trójkę dzieci
Ona była młodsza ode mnie
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 22:02   #3957
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Monika - a to rzeczywiście poprawa z tą twoją @, teraz mam nadzieję, że będzie regularna

oj niestety, musi być choć wcale jej na razie nie chcę

Magnusia - przykre to strasznie, że takie młode osoby umierają... ale nawet nie chcę wiedzieć ile jest takich osób dziennie...
ehhh za 13 dni rocznica śmierci mojego przyjaciela... miał zaledwie 27 lat...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:38   #3958
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Viollet - a jak tam mieszkanko? dobrze się wam mieszka?
Bardzo dobrze Mimo, że zajmujemy poddasze w moim domu rodzinnym = nie jesteśmy w pełni niezależni, to i tak mamy tej niezależności dużo jak na takie warunki Jednak własna kuchnia i łazienka to błogosławieństwo. Aczkolwiek i tak traktujemy to lokum jako przejściowe. Mamy działkę, wkrótce ruszamy z załatwianiem formalności, jest szansa że w przyszłym roku (a max. za 2 lata) wzniesiemy mury własnego domu

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ku*** Ania Przybylska nie żyje przegrała walkę z rakiem- zostawiła trójkę dzieci
Ona była młodsza ode mnie
Dobiło mnie to wczoraj...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 07:54   #3959
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

VIOLET to trzymam kciuki za wlasny domek.
Ja jkaos nie moglam uwierzyc w to ze juz jej nie ma. Zostawila 3 dzieci. To jest baaardzo niesprwiedliwe.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 14:40   #3960
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - no to super, że niedługo będziecie zaczynać budowę! trzymam kciuki, żeby szybko poszło
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 11:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.