Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-15, 08:27   #3271
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To jest jedna z moich ulubionych kredek od lat kiedyś były też inne kolory np. taki śliwko-brąz
Też lubię kredkę essence. A czy mogłabyś ją porównać do kredki Lancome La crayon khol ? Warto kupić Lancome mając essence? Wydaje mi się że Ty pisałaś o Lancome, jeśli nie to przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 10:25   #3272
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Boksik w Sephorze od jedynego tysiąca złotych. Rozkręcają się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To seria Soft Contouring (zwykła, drewniana, do temperowania), ale nie wiem jakie były inne kolory - kupowałam stacjonarnie w ... Kauflandzie .
Dziękuję. W Kauflandzie, aż się zaśmiałam w głos Widać, wszędzie można wypatrzyć coś kosmetycznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To jest jedna z moich ulubionych kredek od lat kiedyś były też inne kolory np. taki śliwko-brąz
O widzisz, nawet nie patrzyłam na Essence wcześniej i nie wiedziałam, co mnie omija. Z tego, co widziałam na stronie, to nadal są takie fikuśne kolory, jakieś bordo na przykład. Może zaraz się przejdę do Hebe żeby to zweryfikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 11:39   #3273
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Też lubię kredkę essence. A czy mogłabyś ją porównać do kredki Lancome La crayon khol ? Warto kupić Lancome mając essence? Wydaje mi się że Ty pisałaś o Lancome, jeśli nie to przepraszam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja
Z Essence mam fiolety ( ze starszej kolekcji też) i granaty oraz szary. Z Lancome mam tylko czarną, bo ona chyba tylko czarna jest? Dziś nie wychodzę to jedno oko pomaluję Essence, a drugie Lancome i wieczorem napiszę Ci wrażenia


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O widzisz, nawet nie patrzyłam na Essence wcześniej i nie wiedziałam, co mnie omija. Z tego, co widziałam na stronie, to nadal są takie fikuśne kolory, jakieś bordo na przykład. Może zaraz się przejdę do Hebe żeby to zweryfikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się wydaje, że ja wieki temu pisałam o niej tu? Albo miałam zamiar i stwierdziłam, że Wy kupujecie tylko te produkty z wyższej półki to nie będę
MissScare dwa lata temu albo trzy mieli w ogóle super letnie kolory, nie wiem, jak teraz, ale mieli limitki: jakieś kobalty, chyba żółty? W każdym razie pamiętam, że przed latem mieli kilka kolorów letnich bardzo fajnych

Z Essence używam jeszcze żelowych lakierów do paznokci, bo nie używam hybryd i też polecam! Używam tylko czerwieni i są super, a tanie kiedyś używałam Golden Rose i Chanel też czerwieni właśnie, a od dwóch lat tylko Essence tych żelowych

Lubię też, niestety wycofane (są tylko on line chyba jeszcze), kredki żelowe z YR. Mam granat i śliwkę. Nie są to płaskie kolory tylko śliwka jest jakby metaliczna, granat ma drobinki pyłku(?) przez co kolor jest wyrazistrzy, utrzymują się od rana do nocy i nie rozmazują, przyjemne i proste w użyciu
I z Golden Rose uwielbiam, szczególnie latem brokacikowy eyeliner mam od zawsze turkusowy, kupuję przed latem, właśnie wczoraj znowu kupiłam. Jak ktoś lubi podkreślić sobie letnio, kolorowo oko to polecam ja używam solo i na kreskę namalowaną cieniem lub kredką w obu wersjach eyeliner się super sprawdza!
Tak od razu napisałam o tańszych, a dobrych rzeczach, których używam od lat i powracam do nich, może ktoś skorzysta

Napiszcie proszę jeśli też macie takie kolorowe kosmetyki dla mnie marka nie ma znaczenia, jeśli produkt jest dobry!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 11:42   #3274
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Wy. Niestety nadal mam pociąg do kolorówki z wyższej półki (choć w tej dziedzinie więcej zaliczam rozczarowań niż zachwytów), ale coraz częściej doceniam produkty tańsze.
Moim ostatnim odkryciem jest chłodny, wręcz szarawy brązer Kobo Nubian Desert kupiony w promocji w Naturze za 10 zł (odpowiada mi przede wszystkim kolor) i konturówki z Essence, które kupiłam od razu w liczbie 4 sztuk tego samego koloru, którego zresztą nie mogę teraz odczytać, bo oznaczenie się starło .
Miałam takie potrójne cienie Kobo, chyba pisałam tu o nich, wspaniałe były.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
https://www.sephora.pl/p/choco-gold-...P10010871.html
Jest jeszcze jasny odcien

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



Dokladnie . Nie raz na jakis filmikach na yt u dziewczyn ktore mieszkaja za granica slysze, ze im rodzina co raz to paczki z kosmetykami z Polski podsyla bo za granica tylu dobroci co u nas nie ma. Co do olejku to on niestety nie zastyga ale to suchy olejek i wchlania sie calkiem ok, po kilku minutach nie jest tak mocno tlusty na skorze, mam jeszcze olejek z face boom chyba i to jest tluscioch dopiero, kupilam jeszcze ten ignite z becca ale niestety ciemny odcien bo wzielam na promocji w sepho, najwyzej bedzie na lato ale no faktycznie ten to sztos jest .
Właśnie o recenzję tego olejku chciałam zapytać, bo kusi mnie. Chyba będę musiała jednak sama zakupić i wpróbować.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Boksik w Sephorze od jedynego tysiąca złotych. Rozkręcają się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Dziękuję. W Kauflandzie, aż się zaśmiałam w głos Widać, wszędzie można wypatrzyć coś kosmetycznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

O widzisz, nawet nie patrzyłam na Essence wcześniej i nie wiedziałam, co mnie omija. Z tego, co widziałam na stronie, to nadal są takie fikuśne kolory, jakieś bordo na przykład. Może zaraz się przejdę do Hebe żeby to zweryfikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Biedrze masz całą szafę Bell z całkiem porządnymi kosmetykami jakbyś czegoś potrzebowała pilnie

Oj tak, boksik dla Goldów moje marzenie. Miniaturki jak dla ubogiej krewnej- czym oni chcą mnie skusić?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 11:52   #3275
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

No to u mnie z tych tanszych zaczynajac od oczu eyeliner od wibo million dollar to moj ostatni hit, kredki kolorowe z wibo z tej kolekcji pastelowej, kredki zelki z glamshopu, chcialam ostatnio kupic paletke pat ale kupilam eveline, uzylam i jestem zakochana, ta nowa fioletowa paleta, tuszy do rzes nie uzywam bo mam przedluzane wiec nic nie polece, te male paletki do oczu z pierre rene tez sa swietne, mam jedna i smialo moge polecic, podklady tanioszki takie z ulubionych to ostatnio maybelline super stay active wear, puder sypki nam, puder z bell aloesowy prasowany, golden rose puder wypiekany ten nude look czy jakos tak, blyszczole z rimmela, lovely i wibo, rozswietlacz champagne z physicans formula i bronzer z tej samej firmy, z wiboxstysio tez jest fajny rozswietlacz ten mniej brokatowy, kredki do ust bell 03 i inne kolorki, pomadka matowa z bell velvet petal lipstick w odcieniu o1 tea rose najlepszy niskopolkowy nudziak, przepiekna,loreal pomadki te matowe, a szczegolnie odcienien 122 no i moglabym tak wymieniac i wymieniac
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-05-15 o 11:54
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 11:58   #3276
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To ja
Z Essence mam fiolety ( ze starszej kolekcji też) i granaty oraz szary. Z Lancome mam tylko czarną, bo ona chyba tylko czarna jest? Dziś nie wychodzę to jedno oko pomaluję Essence, a drugie Lancome i wieczorem napiszę Ci wrażenia




Mnie się wydaje, że ja wieki temu pisałam o niej tu? Albo miałam zamiar i stwierdziłam, że Wy kupujecie tylko te produkty z wyższej półki to nie będę
MissScare dwa lata temu albo trzy mieli w ogóle super letnie kolory, nie wiem, jak teraz, ale mieli limitki: jakieś kobalty, chyba żółty? W każdym razie pamiętam, że przed latem mieli kilka kolorów letnich bardzo fajnych

Z Essence używam jeszcze żelowych lakierów do paznokci, bo nie używam hybryd i też polecam! Używam tylko czerwieni i są super, a tanie kiedyś używałam Golden Rose i Chanel też czerwieni właśnie, a od dwóch lat tylko Essence tych żelowych

Lubię też, niestety wycofane (są tylko on line chyba jeszcze), kredki żelowe z YR. Mam granat i śliwkę. Nie są to płaskie kolory tylko śliwka jest jakby metaliczna, granat ma drobinki pyłku(?) przez co kolor jest wyrazistrzy, utrzymują się od rana do nocy i nie rozmazują, przyjemne i proste w użyciu
I z Golden Rose uwielbiam, szczególnie latem brokacikowy eyeliner mam od zawsze turkusowy, kupuję przed latem, właśnie wczoraj znowu kupiłam. Jak ktoś lubi podkreślić sobie letnio, kolorowo oko to polecam ja używam solo i na kreskę namalowaną cieniem lub kredką w obu wersjach eyeliner się super sprawdza!
Tak od razu napisałam o tańszych, a dobrych rzeczach, których używam od lat i powracam do nich, może ktoś skorzysta

Napiszcie proszę jeśli też macie takie kolorowe kosmetyki dla mnie marka nie ma znaczenia, jeśli produkt jest dobry!
Z YR paleta rozświetlająca
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 12:18   #3277
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To ja
Z Essence mam fiolety ( ze starszej kolekcji też) i granaty oraz szary. Z Lancome mam tylko czarną, bo ona chyba tylko czarna jest? Dziś nie wychodzę to jedno oko pomaluję Essence, a drugie Lancome i wieczorem napiszę Ci wrażenia




Mnie się wydaje, że ja wieki temu pisałam o niej tu? Albo miałam zamiar i stwierdziłam, że Wy kupujecie tylko te produkty z wyższej półki to nie będę
MissScare dwa lata temu albo trzy mieli w ogóle super letnie kolory, nie wiem, jak teraz, ale mieli limitki: jakieś kobalty, chyba żółty? W każdym razie pamiętam, że przed latem mieli kilka kolorów letnich bardzo fajnych

Z Essence używam jeszcze żelowych lakierów do paznokci, bo nie używam hybryd i też polecam! Używam tylko czerwieni i są super, a tanie kiedyś używałam Golden Rose i Chanel też czerwieni właśnie, a od dwóch lat tylko Essence tych żelowych

Lubię też, niestety wycofane (są tylko on line chyba jeszcze), kredki żelowe z YR. Mam granat i śliwkę. Nie są to płaskie kolory tylko śliwka jest jakby metaliczna, granat ma drobinki pyłku(?) przez co kolor jest wyrazistrzy, utrzymują się od rana do nocy i nie rozmazują, przyjemne i proste w użyciu
I z Golden Rose uwielbiam, szczególnie latem brokacikowy eyeliner mam od zawsze turkusowy, kupuję przed latem, właśnie wczoraj znowu kupiłam. Jak ktoś lubi podkreślić sobie letnio, kolorowo oko to polecam ja używam solo i na kreskę namalowaną cieniem lub kredką w obu wersjach eyeliner się super sprawdza!
Tak od razu napisałam o tańszych, a dobrych rzeczach, których używam od lat i powracam do nich, może ktoś skorzysta

Napiszcie proszę jeśli też macie takie kolorowe kosmetyki dla mnie marka nie ma znaczenia, jeśli produkt jest dobry!
Bardzo dziękujęależ jestem ciekawa jak wypadną w teście
Ja z Lancome uwielbiam tusz hypnose i ta kredka mnie bardzo kusi, no ale wiadomo cena pomiędzy nią a essence jest duuuuża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 13:01   #3278
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Taka, przy okazji zobaczyłam, że są inne kolory i to całkiem ciekawe. Mi to też zazwyczaj łzawią oczy od kredek, swędzą albo są czerwone, większość powoduje też efekt zamglenia, a tu tego nie ma, kładę też na linię wodną.

Zapisuję ten brązer do testów, uwielbiam takie szarawe odcienie. A konturówki Essence to które? Są jakieś nudkowe?



Ano, trzeba korzystać. Hmm jak taki olejek nie zastyga, a używa się go w lato, to już widzę uwalone wszystkie ciuchy, tapicerkę itd. Ten Ignite też mam i przecudny jest, taka skóra androida. Tylko faktycznie pewnie lepiej na opaleniźnie będzie wyglądał, np. na dekolt, ramiona. W sumie na twarz jako rozświetlacz też.
Dzięki! Coś czuję, że dziś mi ta kredka jakoś przypadkiem wpadnie do koszyka

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to u mnie z tych tanszych zaczynajac od oczu eyeliner od wibo million dollar to moj ostatni hit, kredki kolorowe z wibo z tej kolekcji pastelowej, kredki zelki z glamshopu, chcialam ostatnio kupic paletke pat ale kupilam eveline, uzylam i jestem zakochana, ta nowa fioletowa paleta, tuszy do rzes nie uzywam bo mam przedluzane wiec nic nie polece, te male paletki do oczu z pierre rene tez sa swietne, mam jedna i smialo moge polecic, podklady tanioszki takie z ulubionych to ostatnio maybelline super stay active wear, puder sypki nam, puder z bell aloesowy prasowany, golden rose puder wypiekany ten nude look czy jakos tak, blyszczole z rimmela, lovely i wibo, rozswietlacz champagne z physicans formula i bronzer z tej samej firmy, z wiboxstysio tez jest fajny rozswietlacz ten mniej brokatowy, kredki do ust bell 03 i inne kolorki, pomadka matowa z bell velvet petal lipstick w odcieniu o1 tea rose najlepszy niskopolkowy nudziak, przepiekna,loreal pomadki te matowe, a szczegolnie odcienien 122 no i moglabym tak wymieniac i wymieniac
Jeszcze od siebie bym dorzuciła rozświetlacz Sensique, porównywany do ABH Amrezy Nie są bardzo podobne (mam oba; kolor może trochę podobny, ale konsystencja inna), ale ten Sensique jest naprawdę piękny i zwykle zabieram go ze sobą na wyjazdy, bo boję się, że ABH mógłby mi się stłuc.
I ciągle tęsknię za szminką Wibo Eliksir To była moja ukochana szminka, ale od dawna jej nie produkują... Szukałam czegoś podobnego no i znalazłam... Sisley Lip Twist za 200 zł
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 13:36   #3279
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88704931]Jaka to kredka? Chciałabym jakąś kupić, ale niestety większość kredek mnie uczula. No a jak kupię tanią i mnie uczuli, to wtedy nie będzie tak bolało, jak ją wyrzucę [/QUOTE]Też się chętnie dowiem jaka to kredka. Całe lata malowałam kreski na powiekach. Aż w pewnym momencie od kredki, którą używałam latami (oczywiście nie ten sam egzemplarz) dostalam takiego opuchniecia powiek jakby mnie pszczola użądliła. Podejmowalam jeszcze pozniej próby robienia kresek, ale za każdym razem jest to samo .
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To ja
Z Essence mam fiolety ( ze starszej kolekcji też) i granaty oraz szary. Z Lancome mam tylko czarną, bo ona chyba tylko czarna jest? Dziś nie wychodzę to jedno oko pomaluję Essence, a drugie Lancome i wieczorem napiszę Ci wrażenia




Mnie się wydaje, że ja wieki temu pisałam o niej tu? Albo miałam zamiar i stwierdziłam, że Wy kupujecie tylko te produkty z wyższej półki to nie będę
MissScare dwa lata temu albo trzy mieli w ogóle super letnie kolory, nie wiem, jak teraz, ale mieli limitki: jakieś kobalty, chyba żółty? W każdym razie pamiętam, że przed latem mieli kilka kolorów letnich bardzo fajnych

Z Essence używam jeszcze żelowych lakierów do paznokci, bo nie używam hybryd i też polecam! Używam tylko czerwieni i są super, a tanie kiedyś używałam Golden Rose i Chanel też czerwieni właśnie, a od dwóch lat tylko Essence tych żelowych

Lubię też, niestety wycofane (są tylko on line chyba jeszcze), kredki żelowe z YR. Mam granat i śliwkę. Nie są to płaskie kolory tylko śliwka jest jakby metaliczna, granat ma drobinki pyłku(?) przez co kolor jest wyrazistrzy, utrzymują się od rana do nocy i nie rozmazują, przyjemne i proste w użyciu
I z Golden Rose uwielbiam, szczególnie latem brokacikowy eyeliner mam od zawsze turkusowy, kupuję przed latem, właśnie wczoraj znowu kupiłam. Jak ktoś lubi podkreślić sobie letnio, kolorowo oko to polecam ja używam solo i na kreskę namalowaną cieniem lub kredką w obu wersjach eyeliner się super sprawdza!
Tak od razu napisałam o tańszych, a dobrych rzeczach, których używam od lat i powracam do nich, może ktoś skorzysta

Napiszcie proszę jeśli też macie takie kolorowe kosmetyki dla mnie marka nie ma znaczenia, jeśli produkt jest dobry!
Jesli chodzi o pielegnacje to ja z marek sephora/douglas kupuje bardzo mało. Lubie polskie marki, kosmetyki eko, marki apteczne (np.sesderma) albo azjatyckie. Bardzo dużo swego czasu kupowalam pielęgnacji na ekocudach. Teraz np. używam kremu do twarzy z bandi i kremu pod oczy z Grown Alchemist, mgielki z la-le i od czasu do czasu retinolu z Medik8. Bardzo fajna jest różowa maseczka z miya.
Jesli chodzi o makeup to mam totalna mieszankę (jestem sroka jesli chodzio opakowania ). Ogladam polskiego youtube i tam dość często polecane jakieś tanie kosmetyki. Jesli o mnie chodzi to polecam:
- do brwi żel z mysecret albo mydelko do brwi z lash brow, kredki wykrecane z golden rose i eveline, paese brow couture gel
- twarz ostatnio bardzo lubie dd cream z Paese, puder ryżowy Paese, i puff cloud też paese, jesli chodzi o konturowanie to puder z bell seria ginger, a bronzer bardzo fajny jest golden rose wypiekany 04
- cienie - foliowy cień z paese jest bardzo fajny
- usta - uwielbiam szminkę z Paese w kolorze naked
Podsumowując sporo kosmetyków z Paese się u mnie sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 14:26   #3280
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to u mnie z tych tanszych zaczynajac od oczu eyeliner od wibo million dollar to moj ostatni hit, kredki kolorowe z wibo z tej kolekcji pastelowej, kredki zelki z glamshopu, chcialam ostatnio kupic paletke pat ale kupilam eveline, uzylam i jestem zakochana, ta nowa fioletowa paleta, tuszy do rzes nie uzywam bo mam przedluzane wiec nic nie polece, te male paletki do oczu z pierre rene tez sa swietne, mam jedna i smialo moge polecic, podklady tanioszki takie z ulubionych to ostatnio maybelline super stay active wear, puder sypki nam, puder z bell aloesowy prasowany, golden rose puder wypiekany ten nude look czy jakos tak, blyszczole z rimmela, lovely i wibo, rozswietlacz champagne z physicans formula i bronzer z tej samej firmy, z wiboxstysio tez jest fajny rozswietlacz ten mniej brokatowy, kredki do ust bell 03 i inne kolorki, pomadka matowa z bell velvet petal lipstick w odcieniu o1 tea rose najlepszy niskopolkowy nudziak, przepiekna,loreal pomadki te matowe, a szczegolnie odcienien 122 no i moglabym tak wymieniac i wymieniac
Wibo eyeliner jest tylko czarny?


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o pielegnacje to ja z marek sephora/douglas kupuje bardzo mało. Lubie polskie marki, kosmetyki eko, marki apteczne (np.sesderma) albo azjatyckie. Bardzo dużo swego czasu kupowalam pielęgnacji na ekocudach. Teraz np. używam kremu do twarzy z bandi i kremu pod oczy z Grown Alchemist, mgielki z la-le i od czasu do czasu retinolu z Medik8. Bardzo fajna jest różowa maseczka z miya.
Jesli chodzi o makeup to mam totalna mieszankę (jestem sroka jesli chodzio opakowania ). Ogladam polskiego youtube i tam dość często polecane jakieś tanie kosmetyki. Jesli o mnie chodzi to polecam:
- do brwi żel z mysecret albo mydelko do brwi z lash brow, kredki wykrecane z golden rose i eveline, paese brow couture gel
- twarz ostatnio bardzo lubie dd cream z Paese, puder ryżowy Paese, i puff cloud też paese, jesli chodzi o konturowanie to puder z bell seria ginger, a bronzer bardzo fajny jest golden rose wypiekany 04
- cienie - foliowy cień z paese jest bardzo fajny
- usta - uwielbiam szminkę z Paese w kolorze naked
Podsumowując sporo kosmetyków z Paese się u mnie sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pytałam o kolorówkę, bo ja z S. i D. nie kupuję pielęgnacji wcale, mam swoje inne firmy, które mi służą, ale kolorówkę, jak dobra chętnie wypróbuję każdą
Muszę zerknąć na ten puder ryżowy, bo słyszałam o nim już kiedyś. On bieli czy nie? Jest transparentny? Gdzie tę firmę mogę oblukać? Ty chyba jesteś z Łodzi? Cienie sobie też bym chętnie zerknęła

fajnie, że się dzielicie swoimi hitami! powpisywałam sobie na listę.

Szukam w ogóle kredki do oczu w kolorze kobaltowym, ale nie, że niebieski mocny czy odcień granatu tylko taki no wiecie oczo☠☠☠ny kobalt znacie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 14:29   #3281
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękujęależ jestem ciekawa jak wypadną w teście
Ja z Lancome uwielbiam tusz hypnose i ta kredka mnie bardzo kusi, no ale wiadomo cena pomiędzy nią a essence jest duuuuża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A który tusz Lancome Hypnose? Bo użyłam Doll Eyes i nie, to kompletnie nie to.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 14:35   #3282
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wibo eyeliner jest tylko czarny?




Ja pytałam o kolorówkę, bo ja z S. i D. nie kupuję pielęgnacji wcale, mam swoje inne firmy, które mi służą, ale kolorówkę, jak dobra chętnie wypróbuję każdą
Muszę zerknąć na ten puder ryżowy, bo słyszałam o nim już kiedyś. On bieli czy nie? Jest transparentny? Gdzie tę firmę mogę oblukać? Ty chyba jesteś z Łodzi? Cienie sobie też bym chętnie zerknęła

fajnie, że się dzielicie swoimi hitami! powpisywałam sobie na listę.

Szukam w ogóle kredki do oczu w kolorze kobaltowym, ale nie, że niebieski mocny czy odcień granatu tylko taki no wiecie oczony kobalt znacie?
Nie zauważyłam bielenia, ale mam jasna cerę.
Tak jestem z Łodzi. Swego czasu chyba w pasażu byli. Teraz niestety nie wiem czy są tam nadal albo czy gdzieś są stacjonarnie. Ja kupuje kosmetyki z ich strony, na allegro albo z jakiś drogerii internetowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 14:52   #3283
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam bielenia, ale mam jasna cerę.
Tak jestem z Łodzi. Swego czasu chyba w pasażu byli. Teraz niestety nie wiem czy są tam nadal albo czy gdzieś są stacjonarnie. Ja kupuje kosmetyki z ich strony, na allegro albo z jakiś drogerii internetowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję!
Muszę najpierw obadać na żywo pasaż to niedaleko mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 14:57   #3284
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A który tusz Lancome Hypnose? Bo użyłam Doll Eyes i nie, to kompletnie nie to.
Zwykły Hypnose, miałam chyba wszystkie typy : drama, doll eyes, volume-a-porter i żaden nawet w małym stopniu nie dorównuje zwykłej hypnose.

https://www.douglas.pl/pl/p/1011409605

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 15:12   #3285
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem jaka to kredka. Całe lata malowałam kreski na powiekach. Aż w pewnym momencie od kredki, którą używałam latami (oczywiście nie ten sam egzemplarz) dostalam takiego opuchniecia powiek jakby mnie pszczola użądliła. Podejmowalam jeszcze pozniej próby robienia kresek, ale za każdym razem jest to samo .Jesli chodzi o pielegnacje to ja z marek sephora/douglas kupuje bardzo mało. Lubie polskie marki, kosmetyki eko, marki apteczne (np.sesderma) albo azjatyckie. Bardzo dużo swego czasu kupowalam pielęgnacji na ekocudach. Teraz np. używam kremu do twarzy z bandi i kremu pod oczy z Grown Alchemist, mgielki z la-le i od czasu do czasu retinolu z Medik8. Bardzo fajna jest różowa maseczka z miya.
Jesli chodzi o makeup to mam totalna mieszankę (jestem sroka jesli chodzio opakowania ). Ogladam polskiego youtube i tam dość często polecane jakieś tanie kosmetyki. Jesli o mnie chodzi to polecam:
- do brwi żel z mysecret albo mydelko do brwi z lash brow, kredki wykrecane z golden rose i eveline, paese brow couture gel
- twarz ostatnio bardzo lubie dd cream z Paese, puder ryżowy Paese, i puff cloud też paese, jesli chodzi o konturowanie to puder z bell seria ginger, a bronzer bardzo fajny jest golden rose wypiekany 04
- cienie - foliowy cień z paese jest bardzo fajny
- usta - uwielbiam szminkę z Paese w kolorze naked
Podsumowując sporo kosmetyków z Paese się u mnie sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta kredka to Essence Longlasting, już zdążyłam ją nawet kupić I na razie zapowiada się super, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca Pomalowałam jedno oko i zobaczymy, czy nie uczuli. Konsystencja fajna, bo jest miękka, ale nie toporna. Ładnie się rozciera

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wibo eyeliner jest tylko czarny?




Ja pytałam o kolorówkę, bo ja z S. i D. nie kupuję pielęgnacji wcale, mam swoje inne firmy, które mi służą, ale kolorówkę, jak dobra chętnie wypróbuję każdą
Muszę zerknąć na ten puder ryżowy, bo słyszałam o nim już kiedyś. On bieli czy nie? Jest transparentny? Gdzie tę firmę mogę oblukać? Ty chyba jesteś z Łodzi? Cienie sobie też bym chętnie zerknęła

fajnie, że się dzielicie swoimi hitami! powpisywałam sobie na listę.

Szukam w ogóle kredki do oczu w kolorze kobaltowym, ale nie, że niebieski mocny czy odcień granatu tylko taki no wiecie oczo☠☠☠ny kobalt znacie?
Widziałam dzisiaj, że Essence miało taki niebieski i różowy Tylko nie wiem jak to na oku wypada, czy faktycznie tak daje po oczach.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 15:57   #3286
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tez juz odchodze od drozszych kosmetykow, wyjatek stanowi kolorowka bo to mnie zawsze kusi i bedzie kusic ale to fakt, w tanszych markach mozna znalezc czesto nawet lepsze zamienniki tych drozszych rzeczy. Ostatnio chcialam bronzer Toma Forda, polecialam do rosmana i wzielam bronzer z physicans formula i jest cudowny i na pewno kilka razy tanszy niz tom ford, a jeszcze douglas usunal TF z promek wiec niech cmoknal sie w tylek. Jesli chodzi o pielegnacje to dawnoo nic nie kupilam w sephorze czy douglasie, no chyba, ze ostatnio olejek z phlov a tak to caly czas rosman czy hebe i glownie nasze polskie marki, basiclab, polemika, uzdrovisco, miya, la le, only bio, koi itp.i powiem Wam ze naprawde dobrze mi sluza, kiedys jak kupowalam te drozsze rzeczy w sepho np. to ciagle jakies wysypy czy podraznienia mialam na skorze az po prostu tak sie zniechecilam ze zrezygnowalam z pielegnacji na dlugooo, a teraz to co jest w sklepach to bajka.
Mam tak samo. Pojawiło się tak wiele naprawdę dobrych polskich produktów, zw jest w czym wybierać.
Nigdy nie byłam wielką fanką makijażu, robiłam raczej takie podstawowy, żeby wyglądać po prostu ładniej. Kolorowe, mocno kryjące makijaże nigdy mi się nie podobały. Jak chce popatrzeć na lalki, to idę do sklepu z zabawkami albo otwieram instagram, ale nie jest to coś, co chcę widzieć w lustrze.
Pielęgnacja perfumeryjna wybitnie mi nie służyła. Chyba nie znalazłam jednago kosmetyku, który w perspektywie poprawiałby kondycje skory.Minęło pół roku mojej pielęgnacji opartej głównie na basiclab i już nawet nie czuję konieczności nakładania podkładu mineralnego. Mam zrobiony lifting rzęs i brwi, nakładam filtr, lekko pudruję, do tego błyszczyk z glam shopu (jeden z nielicznych, który mnie nie uczula i faktycznie pielęgnuje) i to wszystko. Aż sama jestem zaskoczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 16:08   #3287
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Zwykły Hypnose, miałam chyba wszystkie typy : drama, doll eyes, volume-a-porter i żaden nawet w małym stopniu nie dorównuje zwykłej hypnose.

https://www.douglas.pl/pl/p/1011409605

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również czeka w kolejce, ale miałam mini tego Doll Eyes no i... strasznie się rozczarowałam...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 18:03   #3288
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość




Szukam w ogóle kredki do oczu w kolorze kobaltowym, ale nie, że niebieski mocny czy odcień granatu tylko taki no wiecie oczo☠☠☠ny kobalt znacie?
Tylko lancome polecam zajrzec, ma boskie kredki fiolkowy odcien cudny dla zielonej teczowki. moj akurat sie starl bo moja sroka dopadla i trzymała w swoich kredkach...
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 18:17   #3289
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Na zdjęciach promocyjnych róż był w tubce .Widziałam tą informację dzisiaj na jej instagramie. Trudno jakoś wytrzymam .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chętnie poczekam do następnej wypłaty
A wiesz może czy będzie przy okazji tej premiery dorzut błyszczyków i szminek i zestawów co się wyprzedały?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nawet nie tylko to, ale czasem pasują mi tańsze kosmetyki, oparte na tańszych składniach, które są korzystniejsze dla mojej cery/włosów. Kolorówkę ciężko mi zastąpić, bo w droższych kosmetykach pigmenty są zwykle lepsze.
Jeśli chodzi o szminki to w tańszych kolory czasem są takie "podstawowe", a im drożej tym kolory mniej oczywiste, takie niuanse w odcieniach i ciężej znaleźć zamiennik 1 do 1 w tańszych. Oczywiście są wyjątki jak szminki Essence i kultowy odcień 03 Come Naturally, albo moje ostatnie odkrycie szminka This Is Me (białe opakowanie) w odcieniu 05 Legendary. Piękny nudziak nie za blady, nie za ciepły, no cudny
Natomiast w cieniach to pewnie im lepszej jakości tym droższy, ale i tanie marki pokazują że wcale nie muszą kosztować krocie jak Pat. Ciągle mnie zastanawia co to za pigment i technologia, że jej cienie tyle kosztują (no oprócz jej marki, fancy opakowania i dobrej reklamy)
Teraz się przekonam o jakości ND bo kupiłam jednak Glam, w końcu może pozbędę się pierwszych palet z MUR.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Wy. Niestety nadal mam pociąg do kolorówki z wyższej półki (choć w tej dziedzinie więcej zaliczam rozczarowań niż zachwytów), ale coraz częściej doceniam produkty tańsze.
Moim ostatnim odkryciem jest chłodny, wręcz szarawy brązer Kobo Nubian Desert kupiony w promocji w Naturze za 10 zł (odpowiada mi przede wszystkim kolor) i konturówki z Essence, które kupiłam od razu w liczbie 4 sztuk tego samego koloru, którego zresztą nie mogę teraz odczytać, bo oznaczenie się starło .
Wykończyłam do cna go ostatnio

Z takich moich tanich hitów to:
- konturówki automatyczne Pierre Rene Lipmatic 07 i 08
- pomadki Essence za kolory i trwałość jak na takie tanioszki
- kredki do oczu Essence Longlasting w wielu kolorach wykręcane i tradycyjne
- konturówki Golden Rose, tanie dobre, duży wybór kolorów
- puder Wibo PhotoReady za fotoszop jaki robi
- bronzer Wibo Beach Cruiser
- rozświetlacz Hean 01 Champagne
- rozświetlacz Glap Shop Rozświetlica
- sypki rozświetlacz MOIA Pearl Glow
- bronzer i róż PF Murumuru
- pudry wypiekane GR ten Nude Look i Terracotta 04 jako bronzer
-bronzer Kobo Nubian Desert i My Secret Face'n'Body za piękne chłodne odcienie do konturowania
- korektor-kamuflaż w słoiczku z Catrice
- pigmenty/cienie z Kobo czy z My Secret z pod ręki Daniela Sobieśniewskiego
- pomada AA Wings w kolorze dla blondynek
- tusz Eveline Variete
- eyeliner w pisaku Eveline
- podkład Eveline Liquid Control
- błyszczyk Maybelline Lifter Gloss i Lovely H2O
- pomadki Kobo takie zamykane na magnes mam w złotym i czerwonym opakowaniu
- pomadka w kredce Maybelline SuperStay
- matowa płynna NAM Iconic i Loreal Rouge (wcale bym się nie zdziwiła jeśli te Loreale by były robione w tej samej fabryce co YSL, bo chyba do nich widziałam porównanie, może cena regularna nie jest niska, ale w necie albo promce -40/50% to bardzo tanio wychodzą)
- z płynnej o piankowej konsystencji NYX Soft Mate Lip Cream szczególnie polecam kolory Toulouse i Prague
- Duraline z Inglota i My Secret ma zamiennik do tego
- Wibo Unicorn Tears fajne kropelki nawilżające pod makijaż
- z pielęgnacji to ostatnio krem Fluff Morning Cappuccino i Bielenda Eco Sorbet malinowy

Całkiem spora lista wyszła ale to takie moje sprawdzone, dobrze przetestowane, albo do których wróciłam A Wasze dopisuje do chciejlisty
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-15, 18:45   #3290
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88704931]Jaka to kredka? Chciałabym jakąś kupić, ale niestety większość kredek mnie uczula. No a jak kupię tanią i mnie uczuli, to wtedy nie będzie tak bolało, jak ją wyrzucę [/QUOTE]

Ja z kredek polecam

Art Deco
Catrice
Golden Rose
Gosh
Pierre Rene
te temperowane, nie wykręcane
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 19:01   #3291
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja z kredek polecam

Art Deco
Catrice
Golden Rose
Gosh
Pierre Rene
te temperowane, nie wykręcane
Dzięki! Dziś kupiłam polecaną tutaj Essence, na razie obyło się bez uczulenia Zobaczymy jak jutro.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 19:52   #3292
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja chętnie poczekam do następnej wypłaty
A wiesz może czy będzie przy okazji tej premiery dorzut błyszczyków i szminek i zestawów co się wyprzedały?



Jeśli chodzi o szminki to w tańszych kolory czasem są takie "podstawowe", a im drożej tym kolory mniej oczywiste, takie niuanse w odcieniach i ciężej znaleźć zamiennik 1 do 1 w tańszych. Oczywiście są wyjątki jak szminki Essence i kultowy odcień 03 Come Naturally, albo moje ostatnie odkrycie szminka This Is Me (białe opakowanie) w odcieniu 05 Legendary. Piękny nudziak nie za blady, nie za ciepły, no cudny
Natomiast w cieniach to pewnie im lepszej jakości tym droższy, ale i tanie marki pokazują że wcale nie muszą kosztować krocie jak Pat. Ciągle mnie zastanawia co to za pigment i technologia, że jej cienie tyle kosztują (no oprócz jej marki, fancy opakowania i dobrej reklamy)
Teraz się przekonam o jakości ND bo kupiłam jednak Glam, w końcu może pozbędę się pierwszych palet z MUR.




Wykończyłam do cna go ostatnio

Z takich moich tanich hitów to:
- konturówki automatyczne Pierre Rene Lipmatic 07 i 08
- pomadki Essence za kolory i trwałość jak na takie tanioszki
- kredki do oczu Essence Longlasting w wielu kolorach wykręcane i tradycyjne
- konturówki Golden Rose, tanie dobre, duży wybór kolorów
- puder Wibo PhotoReady za fotoszop jaki robi
- bronzer Wibo Beach Cruiser
- rozświetlacz Hean 01 Champagne
- rozświetlacz Glap Shop Rozświetlica
- sypki rozświetlacz MOIA Pearl Glow
- bronzer i róż PF Murumuru
- pudry wypiekane GR ten Nude Look i Terracotta 04 jako bronzer
-bronzer Kobo Nubian Desert i My Secret Face'n'Body za piękne chłodne odcienie do konturowania
- korektor-kamuflaż w słoiczku z Catrice
- pigmenty/cienie z Kobo czy z My Secret z pod ręki Daniela Sobieśniewskiego
- pomada AA Wings w kolorze dla blondynek
- tusz Eveline Variete
- eyeliner w pisaku Eveline
- podkład Eveline Liquid Control
- błyszczyk Maybelline Lifter Gloss i Lovely H2O
- pomadki Kobo takie zamykane na magnes mam w złotym i czerwonym opakowaniu
- pomadka w kredce Maybelline SuperStay
- matowa płynna NAM Iconic i Loreal Rouge (wcale bym się nie zdziwiła jeśli te Loreale by były robione w tej samej fabryce co YSL, bo chyba do nich widziałam porównanie, może cena regularna nie jest niska, ale w necie albo promce -40/50% to bardzo tanio wychodzą)
- z płynnej o piankowej konsystencji NYX Soft Mate Lip Cream szczególnie polecam kolory Toulouse i Prague
- Duraline z Inglota i My Secret ma zamiennik do tego
- Wibo Unicorn Tears fajne kropelki nawilżające pod makijaż
- z pielęgnacji to ostatnio krem Fluff Morning Cappuccino i Bielenda Eco Sorbet malinowy

Całkiem spora lista wyszła ale to takie moje sprawdzone, dobrze przetestowane, albo do których wróciłam A Wasze dopisuje do chciejlisty
Ja mam dość subtelny typ urody, który słabo wybacza pomyłki makijażowe

Unicorn Tears już kiedyś polecałam, ale np. primer anasowy to już jak dla mnie nadaje się tylko pod szminkę.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 21:12   #3293
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękujęależ jestem ciekawa jak wypadną w teście
Ja z Lancome uwielbiam tusz hypnose i ta kredka mnie bardzo kusi, no ale wiadomo cena pomiędzy nią a essence jest duuuuża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tak: jedno oko kredka Essence wykręca, wzięłam granatową żeby jak najbliżej czerni to było. Drugie oko Lancome czarna kredka strugana, ten khol.
Essence maluje szybko, lekko, bo jest miękka, nie rozmazuje się, można poprawić, domalować, dosztukować i jest ok
Lancome w porównaniu z E. twardsza, maluje się toporniej, ale maluje dobrze, można dosztukować czy domalować bez problemu. Czerń, co dopiero teraz zauważyłam jest nie jakaś super intensywna. Nawet lekko bladawa?
W ciągu dnia się zapomniałam i przejechałam lekko dłonią po oku z Essence i nie dość, że nic się nie starło z oka to jeszcze dłoń była czysta. Od razu to samo zrobiłam z okiem z Lancome i tu się sporo starło z oka i sporo zostało na dłoni więc od tej chwili na oku z L. była przerwa w kresce, a na oku z E. bez zmian.
Po całym dniu obie lekko zbladły. Nie osypały się, nie rozmazały się, wyglądają bardzo dobrze wciąż
Obie mi się zmyły bezproblemowo.
Obie kredki lubię, ale przy malowaniu i noszeniu jednak skłaniam się do kredki wysuwanej Essence o cenie nie wspomnę


[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88706035]
Widziałam dzisiaj, że Essence miało taki niebieski i różowy Tylko nie wiem jak to na oku wypada, czy faktycznie tak daje po oczach.[/QUOTE]

Dzięki, ale to dla mnie jest mocno niebieski, a nie kobalt właśnie


Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Tylko lancome polecam zajrzec, ma boskie kredki fiolkowy odcien cudny dla zielonej teczowki. moj akurat sie starl bo moja sroka dopadla i trzymała w swoich kredkach...
Dziękuję, ale szukam kobaltu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2021-05-15 o 21:13
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 21:24   #3294
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Jak już tak o tym rozmawiamy... to ja bym chciała miękką i trwała kredkę do oczu zieloną. Ale zieloną-morską, zieloną metaliczną, jakąś taką.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 21:42   #3295
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No to tak: jedno oko kredka Essence wykręca, wzięłam granatową żeby jak najbliżej czerni to było. Drugie oko Lancome czarna kredka strugana, ten khol.
Essence maluje szybko, lekko, bo jest miękka, nie rozmazuje się, można poprawić, domalować, dosztukować i jest ok
Lancome w porównaniu z E. twardsza, maluje się toporniej, ale maluje dobrze, można dosztukować czy domalować bez problemu. Czerń, co dopiero teraz zauważyłam jest nie jakaś super intensywna. Nawet lekko bladawa?
W ciągu dnia się zapomniałam i przejechałam lekko dłonią po oku z Essence i nie dość, że nic się nie starło z oka to jeszcze dłoń była czysta. Od razu to samo zrobiłam z okiem z Lancome i tu się sporo starło z oka i sporo zostało na dłoni więc od tej chwili na oku z L. była przerwa w kresce, a na oku z E. bez zmian.
Po całym dniu obie lekko zbladły. Nie osypały się, nie rozmazały się, wyglądają bardzo dobrze wciąż
Obie mi się zmyły bezproblemowo.
Obie kredki lubię, ale przy malowaniu i noszeniu jednak skłaniam się do kredki wysuwanej Essence o cenie nie wspomnę




Dzięki, ale to dla mnie jest mocno niebieski, a nie kobalt właśnie




Dziękuję, ale szukam kobaltu
Bardzo dziękuję, super test cieszy mnie taki werdykt, zaoszczędzę dzięki Tobie zostanę przy essence

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 22:07   #3296
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak już tak o tym rozmawiamy... to ja bym chciała miękką i trwała kredkę do oczu zieloną. Ale zieloną-morską, zieloną metaliczną, jakąś taką.
Zobacz sobie w Hebe tę Essence, może podejdzie Ci kolor?
A patrzyłaś na te żelowe z YR? Niestety są już chyba tylko on line, ale one właśnie są fajne metaliczne takie, nie matowe


Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, super test cieszy mnie taki werdykt, zaoszczędzę dzięki Tobie zostanę przy essence

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może z 10 lat temu Lancome'owa kredka była super, ale jak widać teraz niektóre jej dorównują, a nawet są lepsze. po co przepłacać skoro w tej cenie można mieć b. dobrą kredkę w różnych kolorach Okazało się, że z Essence wysuwanej mam 5 kolorów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 22:18   #3297
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
dziękuję!
Muszę najpierw obadać na żywo pasaż to niedaleko mnie
Może sprawdź wcześniej na necie czy nadal tam jest, bo to było dawno. Zrobiłam test pudru na ręce i wsmarował się niewidocznie.

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88706035]Ta kredka to Essence Longlasting, już zdążyłam ją nawet kupić I na razie zapowiada się super, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca Pomalowałam jedno oko i zobaczymy, czy nie uczuli. Konsystencja fajna, bo jest miękka, ale nie toporna. Ładnie się rozciera



Widziałam dzisiaj, że Essence miało taki niebieski i różowy Tylko nie wiem jak to na oku wypada, czy faktycznie tak daje po oczach.[/QUOTE]

A to kiedyś ja miałam, ale to było z okresu przed alergią.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja chętnie poczekam do następnej wypłaty
A wiesz może czy będzie przy okazji tej premiery dorzut błyszczyków i szminek
Jakieś mają dorzucic, ale nie wszystkie. Reszta ma powrócić na jesień podobno.
Ja poluje na szminkę w kolorze dragon i on ma na jesień wrócić właśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 23:04   #3298
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zobacz sobie w Hebe tę Essence, może podejdzie Ci kolor?
A patrzyłaś na te żelowe z YR? Niestety są już chyba tylko on line, ale one właśnie są fajne metaliczne takie, nie matowe




Może z 10 lat temu Lancome'owa kredka była super, ale jak widać teraz niektóre jej dorównują, a nawet są lepsze. po co przepłacać skoro w tej cenie można mieć b. dobrą kredkę w różnych kolorach Okazało się, że z Essence wysuwanej mam 5 kolorów
Musze sobie nakupowac kredek dobrze, że piszesz o tej z YR, bo będę robic zamówienie to sobie wezme na próbę. Uwielbiam kredki i eyelinery- ostatnio kupilam na wyprzedaży wyprzedaży w Rossie chyba z 5 eyelinerów z Sody, w tym z brokatem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 23:18   #3299
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Może sprawdź wcześniej na necie czy nadal tam jest, bo to było dawno. Zrobiłam test pudru na ręce i wsmarował się niewidocznie.
Bywam tam w Auchanie to zerknę


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Musze sobie nakupowac kredek dobrze, że piszesz o tej z YR, bo będę robic zamówienie to sobie wezme na próbę. Uwielbiam kredki i eyelinery- ostatnio kupilam na wyprzedaży wyprzedaży w Rossie chyba z 5 eyelinerów z Sody, w tym z brokatem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marigold ja mam na myśli te: https://www.yves-rocher.pl/kolorowa_kredka_do_oczu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 00:54   #3300
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Bywam tam w Auchanie to zerknę




Marigold ja mam na myśli te: https://www.yves-rocher.pl/kolorowa_kredka_do_oczu
Tak się domyslilam, bo z innych nie ma zieleni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.