Architekura wnętrz - studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 07:28   #1
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177

studia - dekracja wnętrz


Witam!!!
Mam pewien problem, dlatego zwracam sie do Was, poniewaz mysle ze mi pomozecie! Otóż chodzi o to, ze bardzo bym chciała studiowac dekorowanie wnętrz tylko sie troche przestarszalym bo kolezanka mi powiedziala ze na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba przedstawic swoje prace! Prosze powiedzcie mi o co w tym chodzi i jakiego typu maja byc to prace??
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 14:01   #2
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: dekorowanie wnętrrz

zalezy gdzie to chcesz studiowac
w jakim miescie i w jakiej szkole
moze wpisz w wyszukiwarke albo wejdz na strone danej uczelni mysle ze powinny byc tam wymagania i wszystkie kwestie istotne dla Ciebie
ja ostatnio szukalam zagadnien na kulturoznawstwo dla siory
i znalazlam wiec mysle, ze sobie poradzisz
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:12   #3
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: dekorowanie wnętrrz

A chcesz studiować dekorowanie wnętrz na ASP? Bo jeśli tak to musisz po prostu przygotować sobie teczke z pracami Nie jestem pewna co do formatu ale chyba 100/70 cm. akty, martwe natury, pejzarze (wszystkiego chyba ok. 10-20) i najlepiej jeszcze typowe rysunki studyjne elementów architektury - różne kadry schodów - na to ponoć profesorowie bardzo lecą - bo z twoich prac powinno wyraźnie wynikać, że interesujesz się architekturą, zagadnieniami przestrzeni i jej aranżacją.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:39   #4
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Architekura wnętrz - studia

Czy jest tu ktoś kto studiowal architekure wnetrz?
Chcialabym wiedziec co i jak...

Moze jak juz sie taki ktos znajdzie to zadam bardziej sprecyzowane pytania.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:11   #5
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Podpinam się pod wątek Co prawda ja dopiero koncę gima, ale zawsze mi sie podobał ten kierunek, kto wie moze coś tego bedzie w przyszłosci, wkoncu zostały 3 lata
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:23   #6
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Architekura wnętrz - studia

oj tak, też mnie korci, by się tam wybrać ,a podobnie jak freedka dopiero kończę gima inie interesuje mnie architektura wnętrz tyle, co projektowanie, chociaż i tak coś w tym kiedynku mi odpowiada
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:41   #7
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Architekura wnętrz - studia

wlasnie ja tez bym chciala w przyszlosci studiowac architekture, ale nie wiem czy sie dostane a zawsze marzylam o zawodzie architekta
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 12:49   #8
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Architekura wnętrz - studia

arcjitektura wnętrz jest studiowana na Akademii Sztuk Pięknych, a architektura na Politechnice więc to różnica. Ja mam talent, więc spokojnie mogłabym iść na architekturę (mam w rodzinie wielu archtektów), ale niestety brak umysłu ścisłego-matematyka i fizyka to moi wrogowie- co przekreśla moje szanse Mam nadzieję, że na ASP się dostanę
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 16:23   #9
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Ja za to odwrotnie bo rysowac za bardzo nie umiem i na ASP bym sie nie dostala bo sa egzaminy wstepne. A na Politechnike chyba przyjmuja na podstawie swiadectw maturalnych nie? To musze umiec i matematyke i fizyke? Bo u mnie z matmą nieźle(jestem na rozszerzonej) ale z fizą tragedia.
To chyba architektem wnetrz nie bede ale takim normalnym, czy krajobrazowym chyba jeszcze mam szanse nie?
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:02   #10
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Architekura wnętrz - studia

zawsze masz szanse ja bardzo żałuję, że nie pójdę na architekturę, chociaż w liceum spróbuję zdać fizę , a matmę i tak będę musiała. No tak biorą na podstawie świadectw ale musisz też pełno rysunków i mzanieść i do tego dochodzą test z historii sztuki, czasem z wiedzy o współczesności, a na ważniejsze uniwery *np jagielloński) to chyba test trzeba zdać. Poza tym architektura est bardzo trudna, ale jak wygrasz przetarg to jesteś boss
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 21:55   #11
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Cytat:
Napisane przez shikai
zawsze masz szanse ja bardzo żałuję, że nie pójdę na architekturę, chociaż w liceum spróbuję zdać fizę , a matmę i tak będę musiała. No tak biorą na podstawie świadectw ale musisz też pełno rysunków i mzanieść i do tego dochodzą test z historii sztuki, czasem z wiedzy o współczesności, a na ważniejsze uniwery *np jagielloński) to chyba test trzeba zdać. Poza tym architektura est bardzo trudna, ale jak wygrasz przetarg to jesteś boss

ojjjj to widze ze bedzie ciezko.
a jaka przyszlosc ma ten zawod?? slyszalam wiele opini ze studia strasznie ciezkie a pozniej po studiach lipa. znow ciezka praca za male pieniadze.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 13:20   #12
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Architekura wnętrz - studia

praca ciężka, studia ciężkie, ale zależy od tego ,czy się wybijesz czxy nie ,czy będziesz dobra w swoim fachu, czy wygrasz jakiś przetarg itp. moja ciotka projektowała dzielnicę w Chicago i mieszkała sobie za free w USA przez dłuuugi czas i jej jeszcze płacili więc to wszystko zalezy od sytuacji..
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:04   #13
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Cool Dot.: Architekura wnętrz - studia

Widze, że znalazłam wątek dla siebie hehe. Od dawna marzy mi sie architektura wnetrz, mimo, że jestem dopiero w 2 gimnazjum już sprawdziałam co trzeba umieć, żeby dostac się na krakowskie ASP na ten wydział i się poprostu załamałam, przy takich wymaganiach, przy takim przesiewie moje szane są zerowe, niestety. Może kiedyś jak zarobię trochę kasy to zrobie płatnie, wiem, że jest taka możliwość w Łodzi, Szczecinie i Poznaniu(tyko nie pisze czy trzeba zdawać jakieś dodatkowe egzaminy) no i jeszcze we Wrocławiu jest wieczorówka z małymi wymaganiami.
O architekturze i urbanistyce też myslałam. No zobaczymy do studiów mam jeszcze 4 lata (co najmniej), więc pozostaje mieć tylko nadzieję, ze do moich czasów studenckich te zasady rekrutacji bedą trochę łagodniejsze.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:30   #14
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Widze ze opinie na temat architektury, którymi mnie straszono pokutują nadal... echh ... Postaram sie troszke rozjasnic, a raczej przedestawic to ze swojego punktu widzenia!
  • Po pierwsze: z tą fizyką i matematyką wcale nie jest tak strasznie. Przez całe studia mialam az jeden semestr matematyki! Troche fizyki tez sie przytrafiło, ale to jest zupelnie coś innego. Mechanika Budowli i Fizyka Budowli - jedno i drugie bardzo logiczne- czy proste? hmmm ... w kazdym razie do mnie dotarło mimo ze do konca liceum fizyka była dla mnie czyms kompletnie abstrakcyjnym. I na prawde nie stał sie cud - po prostu to da sie zrozumiec
  • Po drugie: Dla mnie najwazniejsza jest umiejetnosc myslenia przestrzennego - tego raczej nie da sie nauczyc ale mozna pocwiczyc.
  • Po trzecie: studia fakt, nie nalezą do najlzejszych - ale dla mnie to była czysta przyjemnośc, nawet te zarwane noce... praktycznie dzien w dzien... ale to juz kwestia podejscie bo i przeslizgac sie da - tylko czy o to wlasnie chodzi???
  • Po czwarte: polski architekt wcale nie ma tak słodko jak sie o tym mówi - powiem wiecej jest paskudnie... ale pasja zwycieza... albo codziennosc - i wtedy pozostaje emigracja ... niestety
  • Po piąte: Jest Architektura na uczelniach technicznych i Architektura Wnętrz na Akademiach Sztuk Pieknych, jedno z drugim ma niewiele wspolnego.
  • Po szóste: najsmuniejsze, zawisc zazdrość i złosliwosc ... to czeka po studiach ...taki sobie "wyscig szczurów" i tego własnie w tym zawodzie nie znosze
Uffff to chyba tyle
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:38   #15
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Architekura wnętrz - studia

dziekuje Wiktorynka za odpowiedz
no to fajnie ze nie ma duzo tej fizyki i matmy.. tylko ze ja sie bardziej martwie o to jak sie tam wpierw dostac na te studia.. czyli jak zdam na maturze matme :/
po opiniach wszystkich coraz bardziej sie zniechecam... bo to nie jest jakas moja wielka pasja tylko po prostu mnie to interesuje a czytalam w internecie ze jest zapotrzebowanie na architektow w Polsce, poniewaz teraz dopiero w Polsce to sie rozwija i staje coraz modniejsze. no ale nie wiem widac nie jest tak pieknie...
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 19:35   #16
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: Architekura wnętrz - studia

z tego co zasłyszałam, to w Polsce teraz jest największe zapotrzebowanie na mechatroników, techników środowiska i drogownictwa, a architektów jest dosyć dużo, chociaż i tak większość pewnie emigruje
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:25   #17
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Cytat:
Napisane przez shikai
z tego co zasłyszałam, to w Polsce teraz jest największe zapotrzebowanie na mechatroników, techników środowiska i drogownictwa, a architektów jest dosyć dużo, chociaż i tak większość pewnie emigruje
aha...
coz juz mam metlik totalny w glowie
na szczescie (chyba) mam jeszcze czas.
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 20:42   #18
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Wszystko pięknie dziewczyny, ale w wiekszosci wspomnianych zawodów - na czele z architekturą - podstawowy warunek to uprawnienia, a to juz nie jest takie słodkie, u nas w kraju to zazwyczaj wyglada tak, ze stażysta pracuje, dając z siebie wszystko, a w zamian dostając marne nic, a najwiekszy problem jest z dostaniem sie na staż. trzeba sie dobrze zastanowic czy stac was na trzy, cztery lata cierpliwosci. Ja póki co trzymam się, jeszcze mi troche tego zostało. Fakt miałam ogromne szczęście ze zatrudniono mnie i pracuje, tu gdzie pracuje, ale przewazająca liczba osób z mojego roku z powodu braku mozliwosci po prostu musiała wyjechac. Wy dopiero myslicie nad studiami, a wiec wszystko przed wami - i wszystko moze sie zmienic - OBY NA LEPSZE DLA NASZ WSZSTKICH.

Powodzenia w podejmowaniu trafnych decyzji. Prosze nie zrazajcie sie tym co jest teraz - jesli ktoś ma pasje to dopnie swego. A najwazniejsze jest to zeby robic rzeczy które sprawiają przyjemnosc i dają satysfakcje!
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 13:09   #19
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka
A najwazniejsze jest to zeby robic rzeczy które sprawiają przyjemnosc i dają satysfakcje!
dokladnie!
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 16:43   #20
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Ja chcę pójść na te studia, ale to jeszcze długie lata...
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 18:22   #21
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Hejka
Wiecie co , mnie też w sumie kręci architektura wnętrz. Baardzo lubie oglądac programy w tv typu "Dom nie do poznania" albo kiedyś był" kto wa tak urządził"...kojarzycie? Chcialabym w przyszłosci zaprojektować sobie wewnatrz domek jak mi sie spodoba z pewnymi nabytymi umiejętnościami. Co do zdolnosci malarskich itp to ładnie maluje, rysuje itp itd. Bardzo lubie tez projektować wnętrza <chodzi o mój duży dom w którym jeszcze mieszkam>. Mam dopiero 16 lat i wybieram sie do bardzo dobrego liceum ale na kierunek Humanistyczny z moimi upodobaniami językowymi. Myslicie że nie bedzie to zły wybór, skoro potem może trafiłabym na Akademie sztuk pięknych ?
Acha i jeszcze pytanie czy architektrua wnetrz to ma jakies powiązanie c o dekorator wnętrz? Hm czy moze jest jakis kierunek na studiach z dekoratorstwem zwiazany. Po przeczytaniu postu doradzcie coś i prosze jesli któas wie na to pytanie odpowiedzcie.
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:10   #22
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Architekura wnętrz - studia

up
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:13   #23
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Architekura wnętrz - studia

ja Wam powiem tak: robota fajna, nawet bardzo, lubię to. Ale moi rodzice są architektami i w Polsce to raczej ciężko.
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:09   #24
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Architekura wnętrz - studia

ok podbijam..
na maturze wystarczy historia sztuki, czy zwykła historia też? raczej rozszerzony prawda? czy historia jest na egzaminach? i chyba trudno się dostać prawda?interesuje mnie głównie Poznań ze względu na to, że nie ma tak drastycznych limitów jak w Krakowie i we Wrocławiu [19 i 12]..
byłabym wdzięczna za jakieś informacje.. (:
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 16:02   #25
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: Architekura wnętrz - studia

mojej siostrze(własnie kończy 1 gim) też marzy się architektura, jest uzdolniona plastycznie,dobra z techniki, bdb z matmy, kiedyś kiedyś chodziła na kółku plastyczne ale teraz nawet w szkole nie ma plastyki, i tutaj wszystkim studiującym lub zamierzającym studiować zadaje pytanie: jak to było z wami?? chodziliście na jakieś zajęcia do jakiś architektów czy plastyków? ćwiczyliście jakoś rękę??
mieszkamy w nie za dużym mieście więc młoda nie ma zabardzo możliwości do rozwoju ale można by było znależć kogos zeby chodzić do niego na zajęcia prywatne,
powiedzcie czy warto?? co może ta moja biedna siotra robić???
pozdrawiam
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 17:17   #26
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: Architekura wnętrz - studia

up up
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:29   #27
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Cytat:
Napisane przez Lovvely
mojej siostrze(własnie kończy 1 gim) też marzy się architektura, jest uzdolniona plastycznie,dobra z techniki, bdb z matmy, kiedyś kiedyś chodziła na kółku plastyczne ale teraz nawet w szkole nie ma plastyki, i tutaj wszystkim studiującym lub zamierzającym studiować zadaje pytanie: jak to było z wami?? chodziliście na jakieś zajęcia do jakiś architektów czy plastyków? ćwiczyliście jakoś rękę??
mieszkamy w nie za dużym mieście więc młoda nie ma zabardzo możliwości do rozwoju ale można by było znależć kogos zeby chodzić do niego na zajęcia prywatne,
powiedzcie czy warto?? co może ta moja biedna siotra robić???
pozdrawiam
Ja co prawda architektem wnętrz nie jestem ale ucze się w szkole plastycznej i mój profesor od sztuki stosowanej i projektowania wykłada na ASP architekture wnętrz więc się wypowiem ;-)

Twoja siostra kończy dopiero 1 gimnazjum więc spokojnie, ma jeszcze dużo czasu, nie musi chodzić na indywidualne kursy czy nic takiego, wystarczy jeśli zapisze się na przykład do domu kultury na jakieś zajęcia plastyczne czy manualne nie koniecznie związane z projektowaniem - to by ją nie dość że rozwineło jej zainteresowania to jeszcze usprawniło rękę zachowując świeżośc - w przyszłości zawsze może na przykład iść do liceum platycznego które także w pewien sposób ją przygotuje ale może tez jednocześnie zniszczyć jej zapał i pomysły (wiem po sobie).

Najwazniejszym okresem bedzie dla niej przed i ostatnia klasa liceum (mam na mysli zwykłe liceum) kiedy będzie musiała się zmobilizowac z zrobic prace do teczki wymaganej przy przyjęciu na studia - tu tez zalezy czy chce studiowac w Polsce czy np. w Niemczech gdzie wymagania co do teczki są zupełnie inne ale nie bedę się zaglębiała w temacie.
Na przykład we Wrocławiu ważne jest aby teczka odzwierciedlała faktyczne zainteresowania i fascynacje kandydata na studenta - tak więc np. jeśli siostra chce studiowac architekture wnętrz to nie przynosi ze sobą w teczce 10 pejzaży bo to by było jakieś nieporozumienie tylko np. tylko jeden pejzaż (aby pokazać, że potrafi) i oprócz tego szkice architektoniczne (bardzo dobrym pomyslem jest rysunek krętych schodów lub klatki schodowej jakiejkolwiek - tak w zaufaniu powiedział mi ten profesor który jest jednocześnie egzaminatorem na ASP, ponieważ jest to dośc trudne ale jednocześnie pokazuje własnie trud jaki sobie zadał rysujący dla określenia proporcji i perspektywy oraz zaangażowanie w temat).
Kurcze sama zapomniałam co chcialam dalej napisac i się w swoim własnym poście pogubiłam...ehhh....to roztargnienie...w każdym razie mam nadzieje, że coś pomogłam.
Aha i nie stresuj dziewczyny bo ona ma dopiero 14 lat więc jeszcze jej sie plany na przyszlośc 5 razy zmienią
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:08   #28
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: Architekura wnętrz - studia

dziękuje za nakierowanie
ona sama chce, żeby zmieniła zdanie to mysle że cos by ją musiało pożądnie zniechęcić,
no nic pozyjemy, zobaczymy
pozdrawiam
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:34   #29
Pawie Oczko
Raczkowanie
 
Avatar Pawie Oczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 102
Dot.: Architekura wnętrz - studia

Ja teraz ide do 1 liceum plastycznej . Gimnazjum skończyłam tez plastyczne i własnie także mam zamiar iść na ten kierunek. Szczerze mówiąc nauczyciele bardzo gnębia u mnei i przez nich bardzo często zamiast rozwijać swoją pasje nie chce się nic.
A moja profesorka juz i tak nam przepowiedziała przyszółość, że nie dostaniemy sie na żadne studia plastyczne, bo jestesmy z ossp Co innego jak bysmy szli do samego liceum plastycznego a nie też do gimnazjum i liceum 3-letniego zamiast 4-letniego.
Pawie Oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 15:18   #30
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Architekura wnętrz - studia

up
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.