Wszystko o ZUMBIE cz. II. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 09:37   #211
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ja mam moja ulubiona instruktorke, a prawie do niej nie chodze, bo rzadko mi pasuje
W sumie chodze tylko raz w tygodniu do Angeli teraz, slaba jestem w porownaniu do was
Chcialoby sie miec multisportaaa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:41   #212
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale. Ja rok temu moja najcudowniejsza instruktorka wyjeżdżała (niby) na 3 miesiące z Polski to miałam dołka, a jak pot ych 3 meisiącach dowiedziałam się, że poznała tam miłość swojego życia i nie wróci do PL to już w ogóle się załamałam Więc rozumiem to doskonale! Po długich poszukiwaniach po tej instruktorce trafiłam na super instruktora (PANA ) ale niestety potrwało to do końca stycznia tylko, bo tym razem to ja się przeprowadziłam do innego miasta i znów nie mogę sobie znaleźć zumbowego guru i miejsca
spróbuj Przema

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

albo do mnie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:19   #213
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
spróbuj Przema

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

albo do mnie
A gdzie masz ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 10:02   #214
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
fakt faktem ja widze po sobie na chwile obecna mam 7h w tygodniu. kolana odmawiaja.
niestety. sportowcy bez odzywek i witamin po 3latach moga zapomniec o wiekszym wysilku.

ale to ZUMBA NIE BO NIEZDROWO!
pytam: jak to niezdrowo?
-ZUMBA NIE !


koniec argumentow.
no pozdrawiam serdecznie;]
haha, nie bo nie, uwielbiam. prawda jest, ze najbardziej powykrecani i pochorowani ludzie jakich znam to sportowcy non stop kolana albo kostki albo plecy, hihi! sport to zdrowie
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ptysiu, ja cie kocham, ale step nie obciaza kolan - kolana sa obciazone jak ze stepu sie schodzi przodem, a czegos takiego sie nie robi
ja cie kocham z wzajemnoscia no widzisz, wniosek zatem jest jeden - niedouczeni instruktorzy robia krzywde - nie wiedzialam, ze nie wolno schodzic z przodem, a nie raz nie dwa bylo to w ukladach. poza tym - skoro ja, jednostka nie posiadajaca wiedzy o anatomii wcale wiem, ze cos nie jest dobre, to czlowiek, ktory sie tym zajmuje tym bardziej powinien!!!
Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
A co dzisiaj jest zdrowe... Nawet od leżenia do góry dnem można odcisków dostać, na co zresztą za chwilę będę dobrym przykładem.
hahhaahhhahahahah<3a gdzie my mamy dno???
Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
haha to tylko ja zaczęłam chodzić znów na Zumbę przez faceta? w sensie, że go poznałam (on prowadził), ale do niego nie chodziłam :P haha nawet jak byliśmy ze sobą to jakoś... w sumie niedawno zaczęłam przychodzić na zajęcia do niego, ale teraz już nie jesteśmy ze sobą, a Zumba dalej została
zumba zostaje zawsze, mimo, ze kilogramy odchodza, dni odchodza, faceci odchodza...
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
mi też aktualnie w tym zumba pomaga
hahahahaha, tyle zlamanych serc??? a myslalam, ze tylko ja mam
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja mam moja ulubiona instruktorke, a prawie do niej nie chodze, bo rzadko mi pasuje
W sumie chodze tylko raz w tygodniu do Angeli teraz, slaba jestem w porownaniu do was
Chcialoby sie miec multisportaaa
a proposito sie widzimy wieczorem???
Cytat:
Napisane przez pisankova Pokaż wiadomość
Chyba, że gdzieś jest zumba dla zaanwasowanych tylko ja o tym nie wiem?
ej, poprawcie mnie, jesli sie myle to koncept zumby polega na tym, ze nie ma poziomow, bo zumba ma pokazywac, ze wszyscy jestesmy rowni i ze kazdy moze
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 10:36   #215
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Sadunia, ptysiu, oczywiście, że widzimy się wieczorem! Właśnie ogoliłam nogi, bo pomyślałam, że jak to tak na zumbie włochatymi odnóżami machać
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:37   #216
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
hahahahaha, tyle zlamanych serc??? a myslalam, ze tylko ja mam
co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Sadunia, ptysiu, oczywiście, że widzimy się wieczorem! Właśnie ogoliłam nogi, bo pomyślałam, że jak to tak na zumbie włochatymi odnóżami machać
bedzicie sie miziać ?

musze ja tez kiedys sie z Wami wybrać!
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 11:50   #217
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
co mnie nie zabije to mnie wzmocni



bedzicie sie miziać ?

musze ja tez kiedys sie z Wami wybrać!
Mnie jak na razie nie wzmacnia, coś za długo się zbieram, za mało zumby

No ale my do Angeli chodzimy, no to jak pozumbujemy Ja jeszcze do Eli do Finezji chadzałam, ale teraz nie stać mnie na karnet, bo za dużo pieniędzy wydałam w tym miesiącu już A bardzo byśmy chętnie pozumbowały z Tobą

Nie ma ktoś szansy Multisporta załatwić?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 13:10   #218
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Sadunia, ptysiu, oczywiście, że widzimy się wieczorem! Właśnie ogoliłam nogi, bo pomyślałam, że jak to tak na zumbie włochatymi odnóżami machać
ufff, to dobrze, ze ja tez ogolilam... tyyy, jak tak patrze na dzisiejsza aure, to sie troche boje isc do swira... mam wizje, ze captain jack bedzie na cool down...
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
co mnie nie zabije to mnie wzmocni

bedzicie sie miziać ?

musze ja tez kiedys sie z Wami wybrać!
mits mnie zawsze mizia, szczegolnie wchodzac niespodziewanie w moja przestrzen zumbowa. ja jej tez. musisz dolaczyc!
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:15   #219
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mnie jak na razie nie wzmacnia, coś za długo się zbieram, za mało zumby

No ale my do Angeli chodzimy, no to jak pozumbujemy Ja jeszcze do Eli do Finezji chadzałam, ale teraz nie stać mnie na karnet, bo za dużo pieniędzy wydałam w tym miesiącu już A bardzo byśmy chętnie pozumbowały z Tobą

Nie ma ktoś szansy Multisporta załatwić?
U mnie osobą towarzyszącą do multisporta musi być członek rodziny

moze sie kiedyś poświece i u Andżeli wyląduje z Wami a dalej w Lagunie trzeba sie miesiac wczesniej na zumbe zapisywać?

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
ufff, to dobrze, ze ja tez ogolilam... tyyy, jak tak patrze na dzisiejsza aure, to sie troche boje isc do swira... mam wizje, ze captain jack bedzie na cool down...

mits mnie zawsze mizia, szczegolnie wchodzac niespodziewanie w moja przestrzen zumbowa. ja jej tez. musisz dolaczyc!
dołacze do miziania
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:28   #220
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
ufff, to dobrze, ze ja tez ogolilam... tyyy, jak tak patrze na dzisiejsza aure, to sie troche boje isc do swira... mam wizje, ze captain jack bedzie na cool down...

mits mnie zawsze mizia, szczegolnie wchodzac niespodziewanie w moja przestrzen zumbowa. ja jej tez. musisz dolaczyc!
O właśnie ja też się trochę boję, no ale przeżyjemy, klima jest
Weź, tylko nie captain jack xDDDDD

Hahahahahaha taaaak, wchodzenie w przestrzeń zumbową
"-Co ty robisz? -Tańczę z Tobą!!!!"

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Miesiąc to nie, ale tak z tydzień z kawałkiem wcześniej trzeba się zapisywać

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
U mnie osobą towarzyszącą do multisporta musi być członek rodziny
Wszędzie tak jest Tylko po prostu niektóre firmy nie przywiązują do tego aż tak dużej wagi z tego co wiem
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 19:26   #221
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Dziewczyny, ponagrywałam i bardzo proszę o rozpoznanie piosenek
Wiem, że jakość nie najlepsza, ale może się uda.

http://ulub.pl/MXxvVEcX5i/piosenka-1
http://ulub.pl/2svEq7LB7P/piosenka-3
http://ulub.pl/PJ1McjrDBa/piosenka-4
http://ulub.pl/G5hSXnIPA5/piosenka-5
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 20:11   #222
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

pierwsza znam... sueaa na na ab marinees na na na naaa ) widzialam nawet film tego z maratonu zumby z wwa na ktorym był ziomek z francji - czarnoskory... i pozniej u przema to bylo. ale nie moge odszukac tego filmu:/ nadjanaj wiesz moze?))

2. "piosenka 3" http://www.youtube.com/watch?v=ZL99_lyO7FU
3. "piosenka 4" nie jestem w stanie nawet melodii wylapac nagraj moze kiedys jeszcze
4. piosenka 5- tytulu nie znam ale na 100% ktos Ci tu pomoze
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:27   #223
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
pierwsza znam... sueaa na na ab marinees na na na naaa ) widzialam nawet film tego z maratonu zumby z wwa na ktorym był ziomek z francji - czarnoskory... i pozniej u przema to bylo. ale nie moge odszukac tego filmu:/ nadjanaj wiesz moze?))

2. "piosenka 3" http://www.youtube.com/watch?v=ZL99_lyO7FU
3. "piosenka 4" nie jestem w stanie nawet melodii wylapac nagraj moze kiedys jeszcze
4. piosenka 5- tytulu nie znam ale na 100% ktos Ci tu pomoze
5 znam! to się coraz szybciej tańczy! na jutro się zapytam mojej i Ci napiszę
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:55   #224
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Jej, dziękuje Wam kochane 5 już mam - Tchakabum - Dança Da Mãozinha, a 4 to Rupee - Jump

Numer 1 to Sube Las Manos Pa' Arriba - Pitbull. Kto szuka, ten znajdzie jeszcze raz dzięki!

Edytowane przez 201612280917
Czas edycji: 2013-04-18 o 21:34
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:24   #225
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Aaaaaa, o bożuniu, Daddy Yankee - en sus marcas listos fuera toż ja to znam i uwielbiam, a nie mogłam tego znaleźć!!! Cały dzien teraz będę tego słuchać
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:59   #226
ZosiaSssamosia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
haha, nie bo nie, uwielbiam. prawda jest, ze najbardziej powykrecani i pochorowani ludzie jakich znam to sportowcy non stop kolana albo kostki albo plecy, hihi! sport to zdrowie

ja cie kocham z wzajemnoscia no widzisz, wniosek zatem jest jeden - niedouczeni instruktorzy robia krzywde - nie wiedzialam, ze nie wolno schodzic z przodem, a nie raz nie dwa bylo to w ukladach. poza tym - skoro ja, jednostka nie posiadajaca wiedzy o anatomii wcale wiem, ze cos nie jest dobre, to czlowiek, ktory sie tym zajmuje tym bardziej powinien!!!

hahhaahhhahahahah<3a gdzie my mamy dno???

zumba zostaje zawsze, mimo, ze kilogramy odchodza, dni odchodza, faceci odchodza...

hahahahaha, tyle zlamanych serc??? a myslalam, ze tylko ja mam

a proposito sie widzimy wieczorem???

ej, poprawcie mnie, jesli sie myle to koncept zumby polega na tym, ze nie ma poziomow, bo zumba ma pokazywac, ze wszyscy jestesmy rowni i ze kazdy moze
pewnie Pisance chodziło o to, że czasami jak jest więcej poczatkujących osób, to zaawansowani jednak zaczynają się nudzić, a jak jest zbyt wysoki poziom to początkujący się zniechęcają i nie nadazają też to zauważyłam.
ZosiaSssamosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 14:24   #227
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Aaaaaa, o bożuniu, Daddy Yankee - en sus marcas listos fuera toż ja to znam i uwielbiam, a nie mogłam tego znaleźć!!! Cały dzien teraz będę tego słuchać
gdzies ty byla jak cie nie bylo??? ps. no i wyjdzie, ze jestem wstredna donosicielka, ze mits zamiast krecic tylkiem na zumbie oddawala sie innym rozrywkom...
Cytat:
Napisane przez ZosiaSssamosia Pokaż wiadomość
pewnie Pisance chodziło o to, że czasami jak jest więcej poczatkujących osób, to zaawansowani jednak zaczynają się nudzić, a jak jest zbyt wysoki poziom to początkujący się zniechęcają i nie nadazają też to zauważyłam.
aaa, no wiec cala sztuka i geniusz trenera polega na tym, zeby zczochrac psychofanow jednoczesnie nie zrazajac nowych. jedna taka znam na poczatku kazdy sie gubi, normalka
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 14:51   #228
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Odp: Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
gdzies ty byla jak cie nie bylo??? ps. no i wyjdzie, ze jestem wstredna donosicielka, ze mits zamiast krecic tylkiem na zumbie oddawala sie innym rozrywkom...

aaa, no wiec cala sztuka i geniusz trenera polega na tym, zeby zczochrac psychofanow jednoczesnie nie zrazajac nowych. jedna taka znam na poczatku kazdy sie gubi, normalka
Na slodowej xD
Musisz mi wybaczyc, to sie stalo tak nagle xD
Nie wiem czy wiesz, ale moniczorek z nami zumbuje w przyszly czwartek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 07:03   #229
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Hej dziewczyny Znalazłam Wasz wątek i postanowiłam dołączyć. Zumbę tańczę od 2 miesięcy, odkąd otwarli w mojej okolicy Fitness Platinium. Chodzę na przeróżne zajęcia ale w zumbie totalnie się zakochałam <3 normalnie oszalałam najgorsze to, że zaniedbuję obowiązki, hahah.. mam nadzieję,że Wy przynajmniej zrozumiecie Pozdrawiam i proszę o przyjęcie do zacnego zumbowskiego grona
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 07:48   #230
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez mademoisielle Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Znalazłam Wasz wątek i postanowiłam dołączyć. Zumbę tańczę od 2 miesięcy, odkąd otwarli w mojej okolicy Fitness Platinium. Chodzę na przeróżne zajęcia ale w zumbie totalnie się zakochałam <3 normalnie oszalałam najgorsze to, że zaniedbuję obowiązki, hahah.. mam nadzieję,że Wy przynajmniej zrozumiecie Pozdrawiam i proszę o przyjęcie do zacnego zumbowskiego grona
Cześć! Za chwilę się nauczysz, że są rzeczy ważne i ważniejsze. To jest zasada Zumboholików.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:24   #231
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Mini007- mam nadzieję Kubeł zimnej wody mi się przyda
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:01   #232
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

mademoisielle chodzisz na Aleksandry?
Z kim zumbujesz? Ja chodzę na Mogilską, ale z tego co kojarzę to Emilka i Ania prowadzą zajęcia też na Aleksandry, ja bardzo je lubię, chociaż bardzo się różnią sposobem prowadzenia zajęć i choreografiami

Edytowane przez maddzia007
Czas edycji: 2013-04-20 o 14:04
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:22   #233
mademoisielle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 110
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

maddzia007-dokładnie, na Aleksandry i właśnie do Ani i Emilii;D chociaż obie są super pozytywne, to wolę do Ani, bo właśnie tak jak mówisz różnią się prowadzeniem zajęc, a mi choreografie Anki bardziej pasują-jakoś się szybciej u niej odnalazłam i złapałam lepszy z nią kontakt. No i tak pozostało, że zawsze do niej lecę;D
mademoisielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:07   #234
jolantaw2
Raczkowanie
 
Avatar jolantaw2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Witajcie zumbomaniacy!
Tak sobie poczytałam parę stron waszego zumbowego wątku i stwierdziłam, że się przyłączę
Ja jestem zakochana w zumbie od 21 października 2011
I to dopiero początek

p.s. jest tu trochę osób z wrocka??
jolantaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:16   #235
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez jolantaw2 Pokaż wiadomość
Witajcie zumbomaniacy!
Tak sobie poczytałam parę stron waszego zumbowego wątku i stwierdziłam, że się przyłączę
Ja jestem zakochana w zumbie od 21 października 2011
I to dopiero początek

p.s. jest tu trochę osób z wrocka??
Nawet cały tłum :P
Gdzie zumbujesz, u kogo?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:28   #236
jolantaw2
Raczkowanie
 
Avatar jolantaw2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

O to miło, że jest trochę osób w Wrocławia
Ja jestem z okolic ale pracuje w DW i chce jeszcze tam zacząć chodzić do kilku klubów ale wszędzie chcą umowę a mieć w np. w 5 klubach to mało opłacalne :/

A zumbuje od początków u niezastąpionej prekursorki Ginardo <3 oraz u jeszcze jednej też bardzo fajnej dziewczyny ode mnie z okolic
jolantaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:36   #237
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Ginardo uwielbiam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 17:39   #238
jolantaw2
Raczkowanie
 
Avatar jolantaw2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ginardo uwielbiam
Chyba nie ma takiej osoby na świecie co by jej nie uwielbiała
Gina jest jedyna i niezastąpiona!
W końcu to ona mnie zaraziła zumba! Energią! I tym swoim uśmiechem!
jolantaw2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:34   #239
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Cytat:
Napisane przez jolantaw2 Pokaż wiadomość
Chyba nie ma takiej osoby na świecie co by jej nie uwielbiała
Gina jest jedyna i niezastąpiona!
W końcu to ona mnie zaraziła zumba! Energią! I tym swoim uśmiechem!
A gdzie z tą panią można pozumbowac?

Bo ja na razie nie wyściubiam nosa poza Redeco Ale chętnie bym spróbowala z innym instruktorem
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:38   #240
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Wszystko o ZUMBIE cz. II.

Dziewczyny, a czy któraś z Was może wie co to za kawałek ? Szukam szukam i nie mogę znaleźć...
http://www.youtube.com/watch?v=8SglUDzmyEA
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-03 10:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.