Jak zapakować prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 13:19   #1
Anime_Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41

Jak zapakować?


Hej,niedługo idę na wesele,gdzie para młoda zażyczyła sobie zamiast kwiatów kupony totka.w sumie pomysł fajny<i tańszy niż kwiaty;p> tylko nigdy nie byłam na takim weselu i nie wiem jak to wygląda.
Mam kupić jeden los?
A przede wszystkim nie wiem jak to dać...
Może macie pomysły jak ciekawie mogę to "zapakować"?
Anime_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:33   #2
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Jak zapakować?

możesz kupić dwa kupony i włożyć w pamiątkę ślubną w kopercie zdobionej kwiatkami lub zwykłej aby miała kolor np. czerwony kupisz w każdej księgarni
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:40   #3
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Jak zapakować?

zgadzam sie z poprzedniczka
a pomysl fajny !!
teraz duzo oosb zamiast kwiatow (ktore zwiedna) chca cos innego np. pluszaki ktore daja pozniej do domow dziecka, wino , ksiazki etc..
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 23:56   #4
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Jak zapakować?

Pomysł bardzo fajny. Ja bym kupiła dwa i dała w ładnej kopercie z kartką ślubną.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 17:21   #5
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Jak zapakować prezent?

Dziewczyny, mam mały problem. Z pewnej okazji kupiłam swojemu TŻ czapkę z daszkiem, i wszystko byłoby okej, tylko zupełnie nie mam pomysłu jak ją fajnie zapakować. Mój chłopak zawsze chwali moje opakowania, nigdy nie dałam mu prezentu w zwykłej torebce, a tym razem totalnie nie mam pomysłu! Nie chcę, żeby był rozczarowany Macie może jakiś ciekawy pomysł? Inny od klasycznej torebki na prezent i pudełka oklejonego papierem
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 13:12   #6
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Jak zapakować prezent?

Celofan z kokardką...

Ale to raczej nie opakowanie na czapkę.
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 13:42   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak zapakować prezent?

Ty w samej tylko czapce
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 13:44   #8
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Jak zapakować prezent?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29516920]Ty w samej tylko czapce [/QUOTE]

też o tym pomyślałam
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 17:51   #9
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Jak zapakować prezent?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;29516920]Ty w samej tylko czapce [/QUOTE]

może macie rację... tylko nie wiem czy wtedy w ogóle ją zauwazy
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 23:54   #10
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: Jak zapakować prezent?

czapkę możesz zawinąć w papier tak żeby prezent wyglądał jak duży cukierek
(kiedyś taki dostałam - ekstra! )

albo też w papier, tylko zwinąć w kulkę i zaczepić na ozdobnym sznureczku (takie niby bombka albo yo-yo)

ewentualnie jakieś fajne pudełko i tyle i wieeelka kokarda z szerokiej wstążki nieodpowiednia do małych gabarytów pudełka ale przesłodko by wyglądało (szeroką papierową wstążkę można kupić w kwiaciarni)

pzdr
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 18:03   #11
Yonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Jak zapakować... piwo?

Cześć kobietki
Przegrałam wczoraj zakład o piwa...
pierwsze moje pytanko, jakie piwa wybrać? Osoba, która wygrała nie jest z Polski. Myślałam aby kupić jedno 'popularne' typu Lech, Tyskie.. drugie moje regionalne, a trzecie z tych mocniejszych, nie wiem nie znam się za bardzo na piwie. Może coś polecicie mi ciekawszego? Tak żeby zabłysnąć Polską, że mamy wszystko dobre!
Drugie moje pytanie jest jak zapakować?
Myślałam o drewnianej skrzynce + rafii, ale nie mogę nigdzie znaleźć do kupienia odpowiedniej skrzynki, a co dopiero drewnianej!
Poradzicie coś? Dziękuję za każde pomysły.
Yonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 18:26   #12
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Jak zapakować... piwo?

bedziesz piwo poczta wysylac??ryzykownie..kazd y ma inne smaki i lubi inne piwo..ja osobiscie kupilabym tyskie lub zywca,perle export,kasztelana niepasteryzowanego i teraz z okocima sa fajne piwa sezonowe..ale koniecznie w butelce bo piwo z puszki traci caly smak i urok.drewniane pudelko nie jest zle,porzadnie je wypchaj jakims papierem,folia babelkowa..i oznacz ze uwaga szklo itp..choc nie wiem czy to cos da
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:00   #13
Yonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Piwo będzie dane do ręki, jednak i tak odczuwam potrzebę zapakowania go w jakiś ciekawy sposób, zresztą zawsze tak mam. Niestety na piwo pomysłów brak, przez tą głupią drewnianą skrzynkę, której nigdzie nie mogę dostać, a to mój pierwszy pomysł.
Może wiesz gdzie mogę taką dostać? Byłam w castoramie, w sklepach typu chińczyk czy milion rzeczy i wszystko po 5 zł i pustka.. no i właśnie, jeśli nie skrzynka to co? :/ A czas mnie goni..

Okocima jeszcze nie widziałam , ale Żywca za to tak i jego nowe smaki, dosyć ładne butelki .

Edytowane przez Yonka
Czas edycji: 2014-07-09 o 19:02
Yonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:47   #14
Tovia
Raczkowanie
 
Avatar Tovia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dolina Ludzi Lodu
Wiadomości: 119
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Nie wiem dokładnie jak zapakować, może są jakieś specjalne skrzynki drewniane, albo torby ozdobne tak jak na wina? Co do piw, to ja polecałabym bardziej te z mniejszych lokalnych browarów typu Amber, Kormoran czy Manufaktura Piwna Browaru Jabłonowo (kupisz na pewno w Żabce i większych supermarketach). To są prawdziwie dobre piwa Polskie, nie to co koncernówki typu Lech czy Tyskie.

Jeżeli nie wiesz jakie osoba, dla której jest piwo, ma preferencje to wydaje mi się, że najlepiej wybrać piwa zwykłe, niesmakowe.
Ze swojej strony polecam:







Edytowane przez Tovia
Czas edycji: 2014-07-09 o 20:08
Tovia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 08:25   #15
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Cytat:
Napisane przez Yonka Pokaż wiadomość
Cześć kobietki
Przegrałam wczoraj zakład o piwa...
pierwsze moje pytanko, jakie piwa wybrać? Osoba, która wygrała nie jest z Polski. Myślałam aby kupić jedno 'popularne' typu Lech, Tyskie.. drugie moje regionalne, a trzecie z tych mocniejszych, nie wiem nie znam się za bardzo na piwie. Może coś polecicie mi ciekawszego? Tak żeby zabłysnąć Polską, że mamy wszystko dobre!
Drugie moje pytanie jest jak zapakować?
Myślałam o drewnianej skrzynce + rafii, ale nie mogę nigdzie znaleźć do kupienia odpowiedniej skrzynki, a co dopiero drewnianej!
Poradzicie coś? Dziękuję za każde pomysły.
Jeśli chcesz pochwalić się polskim dobrym piwem, to błagam, nie kupuj Tyskich ani Lecha ani innych tych wielkobrowarowych, bo oni to dobre, ani polskie.
Polecam, jak już było wspomniane, piwa z małych, lokalnych browarów, już wymienionych, a także z browaru Witnica (Black Boss - porter, bardzo dobry, klasyczny), Pszeniczne, z mocno chmielowych - piwo Chmielarz z browaru Zodiak, jasny lager (to co Lech, Tyskie i inne, ale dobre i lokalne) piwo Kujawskie, jeśli masz dostęp (bo one chyba tylko w wielkopolsce) piwa Noteckie i z browaru Czarnków. Zawsze dobrym strzałem są też piwa z AleBrowaru lub Pinty, ale te kupisz tylko w spejalistycznych sklepach piwnych (wiem, gdzie są w Poznaniu i Wrocławiu, ale w innych większych miastach też znajdziesz je bez problemu).
Moim ulubionym jest na przykład piwo na miodzie gryczanym z Czarnkowa.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Yonka Pokaż wiadomość
Piwo będzie dane do ręki, jednak i tak odczuwam potrzebę zapakowania go w jakiś ciekawy sposób, zresztą zawsze tak mam. Niestety na piwo pomysłów brak, przez tą głupią drewnianą skrzynkę, której nigdzie nie mogę dostać, a to mój pierwszy pomysł.
Może wiesz gdzie mogę taką dostać? Byłam w castoramie, w sklepach typu chińczyk czy milion rzeczy i wszystko po 5 zł i pustka.. no i właśnie, jeśli nie skrzynka to co? :/ A czas mnie goni..

Okocima jeszcze nie widziałam , ale Żywca za to tak i jego nowe smaki, dosyć ładne butelki .
Żywiec to nie jest polskie piwo, właścicielem jset zachodni koncern. I nie oceniaj piwa po butelce...
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:54   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Żywiec to nie jest polskie piwo, właścicielem jset zachodni koncern. I nie oceniaj piwa po butelce...
Oj, to dużo tłumaczy, a myslałam, że ze mną jest coś nie tak, bo nie lubię Żywca

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Yonka Pokaż wiadomość
Myślałam o drewnianej skrzynce + rafii, ale nie mogę nigdzie znaleźć do kupienia odpowiedniej skrzynki, a co dopiero drewnianej!
Poradzicie coś? Dziękuję za każde pomysły.
Skrzynki kupisz bez problemu w necie , mi w google pełno wyskakuje tylko jak to podróż pocztą przetrwa? Ja bym nie wysyłała dwóch piw tylko ze cztery już, nie wyjdziesz na skąpca. i większe prawdopodobieństwo, ze któreś przetrwa/

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-07-10 o 09:58
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 14:21   #17
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Kiedyś pakowałam piwo w ramach prezentu (a dokładnie 5 piw). Też miałam pomysł ze skrzynką, jednak nie znalazłam odpowiedniej. Więc za pomocą zszywek zszyłam karton, tak żeby zmieściły się do tego butelki, obkleiłam fizeliną i zapakowałam całość w celofan. Do piwa dołączyłam książkę o piwie. Całość prezentowała się tak jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piwo.jpg (129,9 KB, 49 załadowań)
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:22   #18
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 118
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Cytat:
Napisane przez Yonka Pokaż wiadomość
Piwo będzie dane do ręki, jednak i tak odczuwam potrzebę zapakowania go w jakiś ciekawy sposób, zresztą zawsze tak mam. Niestety na piwo pomysłów brak, przez tą głupią drewnianą skrzynkę, której nigdzie nie mogę dostać, a to mój pierwszy pomysł.
Może wiesz gdzie mogę taką dostać? Byłam w castoramie, w sklepach typu chińczyk czy milion rzeczy i wszystko po 5 zł i pustka.. no i właśnie, jeśli nie skrzynka to co? :/ A czas mnie goni..

Okocima jeszcze nie widziałam , ale Żywca za to tak i jego nowe smaki, dosyć ładne butelki .
Mój tata kupił kiedyś taką drewnianą skrzynkę w sklepie z alkoholami. Może poszukaj właśnie w takich specjalistycznych typu alkohole świata itp
Giko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:29   #19
magdalena_2589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zapakować... piwo?

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
bedziesz piwo poczta wysylac??ryzykownie..kazd y ma inne smaki i lubi inne piwo..ja osobiscie kupilabym tyskie lub zywca,perle export,kasztelana niepasteryzowanego i teraz z okocima sa fajne piwa sezonowe..ale koniecznie w butelce bo piwo z puszki traci caly smak i urok.drewniane pudelko nie jest zle,porzadnie je wypchaj jakims papierem,folia babelkowa..i oznacz ze uwaga szklo itp..choc nie wiem czy to cos da
Trudny temat, ale drewniane pudełka się sprawdzają i w zależności komu taki prezent dajesz można poszukać w sieci jakiś sensownych skrzyneczek czy pudełek. Ja kupowałam na wino dla przyjaciółki dokładnie takie xxxx ale tak jak pisałam, zależy co i komu dajemy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-08-01 o 08:23 Powód: link
magdalena_2589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 16:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.