Ciaza... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-30, 12:05   #1
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah

Ciaza...


Potrzebuje waszej pomocy. Bo w koncu sama zwatpie w to skad sie biora dzieci

Otoz chodzi mi o to, ze moja znajoma, podobnie jak ostatnio Kamila zwariowala na punkcie tego, ze jest w ciazy. Otoz sprawa przedstawia sie tak. W 2 tygodniu cyklu kochala sie ze swoim narzeczonym, bez zadnego zabezpieczenia. Nastepnie po 2 tygodniach miala normalnie okres. Od okresu mija tydzien, a ona od tamtego razu nie kochala sie ze swoim narzeczonym. Teraz twierdzi, ze rano ma nudnosci, ze ma wiekszy apetyt itp, ze boli ja podbrzusze. I twierdzi, ze moze byc w ciazy. Wtedy to wlasnie mi to wszystko opowiedziala. Czy jest jakakolwiek racjonalna przeslanka do tego, ze moze byc w ciazy? Moim zdaniem nie ma, a waszym..?

Dodaje, zeby nie bylo watpliwosci, ze w gre nie wchodzi zaden inny facet, czy cos takiego

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 12:18   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Ciaza...

trudno powiedziec chociaz mam kilka znajomych które do 4 miesiąca nie wiedziały o ciązy bo co miesiąc miały okres i zero nudnosci itp .
niech zrobi test ciązowy ,ew.wizyta u gina .
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 12:23   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Ciaza...

może być w ciąży - przynajmniej podręcznikowo (z tego co czytalam) dopuszcza się okres na samym początku - tzn od razu po cyklu w którym nastapiło zaplodnienie komorki jajowej.
Z drugiej strony wszystkie te jej "objawy" mogą być tez na tle nerwowym - jak to napisala jakas dziewczyna - "jesli szukasz u siebie objawow ciązy to znajdziesz je wszystkie" i to niezaleznie od tego czy jest to ciąza oczekiwana czy zupelnie odwrotnie.

prosta rada - niech zrobi testa i to szybko zanim ją zeżrą nerwy

cmoczki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 13:23   #4
vincencik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 245
Re: Ciaza...

Ja tez sie zgadzam z tym ze moze byc w ciazy - ja przez 3 pierwsze miesiace mialam krwawienia podobne do miesiaczki. lekarz powiedzial ze to normalne. Chociaz z drugiej strony jak sie zna objawy i ich wypatruje to mozna sie pomylic i wziac np objawy stresu za ciaze. Radze zrobic test, chociaz kobiety czasem czuja ze sa w ciazy mimo ze testy na poczatku tego nie wykazuja. Ja wiedzialam ze jestem w ciazy juz kilka dni po seksie mimo ze nie da sie tego w zaden racjonalny sposob wytlumaczyc i trudno w to uwierzyc.....Pozdrawiam
__________________
One Ring To Rule Them All...
vincencik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 13:57   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ciaza...

Dzieki za pomoc, i ja sie czegos nowego dowiedzialam A znajoma wcale sie nie ucieszyla jak jej o tym powiedzialam. Natomiast test boi sie zrobic, ale moze uda mi sie jeszcze ja namowic, bo przeciez nie dosc, ze siebie zamecza, tymi przypuszczeniami, to jeszcze mnie

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 14:04   #6
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Ciaza...

A czy te krwawienia podczas ciąży są mniej obfite od miesiączki normalnej?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 15:06   #7
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Ciaza...

nie ma reguły - powinny być, ale nie zawsze są.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-30, 16:22   #8
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: Ciaza...

vincencik napisał(a):
> Radze zrobic test, chociaz kobiety czasem czuja ze sa w ciazy mimo ze testy na poczatku tego nie wykazuja. Ja wiedzialam ze jestem w ciazy juz kilka dni po seksie mimo ze nie da sie tego w zaden racjonalny sposob wytlumaczyc i trudno w to uwierzyc.....Pozdrawiam

Więc ja Ci wierzę. Po jakiś 3 dniach od zapłodnienia poczułam nagłe silne mdłości. Ale nie przypisywałam tego jeszcze ciązy. Dopiero na parę dni przed spodziewaną miesiączką już wiedziałam. Symptomy: wilczy apetyt, zmiana wyglądu piersi, byłam strasznie zmęczona i zasypiałam na siedząco. To nie mogło ujść mojej uwadze a test tylko potwierdził moje podejrzenia. Pozdrawiam.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 22:14   #9
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Ciaza...

Witam.
Zapytaj się znajomej czy nie żyje ostatnio w jakimś silnym stresie. Koniecznie namów ją na zakupienie testu, jeśli wynik będzie negatywny, a objawy u niej nie ustąpią, okresu nie będzie to niech lepiej pójdzie do lekarza, albo od razu do ginekologa.
Ja też się bałam zwlekałam z testem, ale zrobiłam wczoraj rano.Wynik był negatywny, a dzisiaj dostałam okres .No i zaczęłam opakowanie tabletek ufff...
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-01, 09:17   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ciaza...

Chyba namowilam ja na zakup testu. O wynikach pewnie dowiem sie we wtorek, ale mysle, ze skakac ze szczescia nie bedzie jesli wynik bedzie pozytywny

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.