Facet Bluszcz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 16:43   #61
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Matko ale czy nie o to nam chodzi? O taka Miłość która nie działa logicznie? O kogoś kto zwariuje na naszym punkcie a nie będzie podchodził na chłodno i racjonalnie?
Takie coś może się sprawdzać co najwyżej w filmach, i to w tych gorszych. W rzeczywistości rozsądek nie zaszkodzi niczemu, także miłości i nie oznacza to wcale, że związek będzie chłodny.
Jak ja byłam trochę młodsza i do tego po rozstaniu, też marzyłam sobie, że fajnie byłoby mieć faceta, który świata by poza mną nie widział (dosłownie), aż w końcu trafił mi się taki i baaardzo szybko zrewidowałam swoje poglądy na ten temat.

Po tym co piszesz widać, że nie masz pojęcia, jak powinien wyglądać zdrowy, normalny związek i dlatego wchodzisz w takie chore układy. Moim zdaniem powinnaś wstrzymać się na razie z życiem uczuciowym, dopóki sobie tego wszystkiego nie poukładasz. Masz terapię, więc powinna Ci w końcu pomóc. Tylko musisz być szczera ze swoim terapeutą, bo nic z tego nie wyjdzie! Czemu nie chciałaś opowiadać o swoim obecnym związku? Może podświadomie zdawałaś sobie sprawę, że terapeuta go nie pochwali?
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:46   #62
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
no bo się boję że to ten właściwy, boje się przyznać że znowu głupio zainwestowałam uczucia.
Według mnie lepiej nawet tysiąckrotnie przyznać, że głupio zainwestowało się uczucia niż łudzić się, że to "ten właściwy" i skończyć przykutym do kaloryfera kiedy Twój wybranek będzie Cię tłukł "bo go zdradzasz"...
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:51   #63
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze Pana zakwalifikowałam i co z tym dalej. A więc spotkałam kogoś, na początku wydawało mi się że to facet mojego życia. Miły, czuły, troskliwy. Od pierwszego spotkania kiedy tylko tracił mnie z oczu to zaraz dzwonił, pisał, że tęskni, że nie wie jak przeżyje kolejny dzień z dala ode mnie. Kiedy nie odbierałam telefonu przez godzinę potrafił do mnie dzwonić po 20-30 razy, jak w końcu odebrałam to wyrzucał mi że o mało prze ze mnie zawału nie dostał bo się martwił czy nic mi nie jest, jak pytałam co mogło mi się stać bo przecież dopiero co ode mnie wyszedł i jest noc więc jestem w domu (byłam się wykąpać) stwierdził że przecież mogłam się pośliznąć i.t.d.. Cały czas twierdzi że zawodowo chce się ze mną związać i najlepiej żebym już nie chodziła do pracy bo w pracy spotykam się z klientami a on się martwi że go zostawię. Wieczorami, podobno z tęsknoty siedzi w aucie pod moim domem a kiedy zdarzyło mi się wyjść pojawił się zaraz po moim powrocie do domu z tekstem na ustach że go oszukuje i się z kimś spotykam. Po pierwszym tygodniu znajomości przekopał mi telefon, zostałam przepytana z kilku znajomości przy czym z jednej prosił, błagał żebym zrezygnowała (kumpel) bo piszę z nim tak że on się boi że z nim śpię (z kolegą). Jak jesteśmy razem bez przerwy chce trzymać mnie za rękę. Jak śpimy on nie śpi tylko leży i patrzy na mnie. Cały czas, dzień w dzień chodzi jak zbity pies i opowiada mi jak nie chce mnie stracić, jak mu zależy, od półtorej miesiąca ciągle jest z czymś problem, bo on się martwi...... Podobało mi się to na początku ale teraz mam uczucie że mnie dusi, nie mogę normalnie funkcjonować, te jego ciągłe smutki i sprawy które trzeba przegadać tak mnie wyczerpują emocjonalnie że nawet jak go nie ma nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. To jak życie z wampirem energetycznym......
Pytanie - Bluszcz? Szkodliwy? Zostawić? A jak sobie coś zrobi?
Zwiewaj i to w podskokach.
Niech sobie robi, to nie Twój problem, nie pozwól się szantażować, wpędzać w poczucie winy.
Nie masz obowiązku zajmować się kimś, kto ma problem ze sobą, kto Cię męczy i osacza, być z kimś tylko dlatego, że jest niestabilny emocjonalnie.
Co do tekstu wyróżnionego na czerwono - To nie jest normalne.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:02   #64
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Facet Bluszcz

Autorko - poczytaj sobie pewien wątek . Wiem,ze jest inny,ale warto się zapoznać

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=572118
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:18   #65
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wyraziłam swoje zdanie. Ty nie widzisz tego, co ja? Poprzedni manipulant, który odgradzał ją od ludzi, ten też nie chce, by pracowała, bo rozmawia się z klientami. sprawdza jej telefon. Kontroluje wszystko... Może to przypadek, ze 2 kolejnych facetów po sobie zachowuje się podobnie, ale może być też tak, że Autorka podświadomie wybiera takich, a nie innych mężczyzn.
Jak wyżej.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez soulsweeper Pokaż wiadomość
Takie coś może się sprawdzać co najwyżej w filmach, i to w tych gorszych. W rzeczywistości rozsądek nie zaszkodzi niczemu, także miłości i nie oznacza to wcale, że związek będzie chłodny.
Jak ja byłam trochę młodsza i do tego po rozstaniu, też marzyłam sobie, że fajnie byłoby mieć faceta, który świata by poza mną nie widział (dosłownie), aż w końcu trafił mi się taki i baaardzo szybko zrewidowałam swoje poglądy na ten temat.

Po tym co piszesz widać, że nie masz pojęcia, jak powinien wyglądać zdrowy, normalny związek i dlatego wchodzisz w takie chore układy. Moim zdaniem powinnaś wstrzymać się na razie z życiem uczuciowym, dopóki sobie tego wszystkiego nie poukładasz. Masz terapię, więc powinna Ci w końcu pomóc. Tylko musisz być szczera ze swoim terapeutą, bo nic z tego nie wyjdzie! Czemu nie chciałaś opowiadać o swoim obecnym związku? Może podświadomie zdawałaś sobie sprawę, że terapeuta go nie pochwali?
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:27   #66
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

dzwonił , odebrałam bo ile mogę tak nie odbierać? Zaprosił na kolacje - odmówiłam. Stwierdził że jestem dziś chłodna ale że ok, on rozumie............:prosi : że wszystko co mi tylko jest potrzebne żeby być szczęśliwą, tylko żebym go nie skreślała............
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:28   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez soulsweeper Pokaż wiadomość
Tak, jak zamkniesz się w domu, przestaniesz spotykać się z kimkolwiek i chodzić do pracy, odłączysz internet i telefon, to może on trochę ochłonie.
(...)

Ale kochankowie mogą wchodzić przez okno , gdy on jest akurat w wc. Matka jej może przekazywać wiadomości od kochanka, więc lepiej, aby jej nie odwiedzała. Ojciec lub brat mogą być jej kochankami. Chodzenie po domu może się skończyć złamaniem nogi - najlepiej niech leży w łóżku, on się nią zajmie
...

To mniej więcej dzieje się w głowach takich obsesyjnych zazdrośników lub / i maniaków kontroli.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 17:37   #68
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
dzwonił , odebrałam bo ile mogę tak nie odbierać? Zaprosił na kolacje - odmówiłam. Stwierdził że jestem dziś chłodna ale że ok, on rozumie............:prosi : że wszystko co mi tylko jest potrzebne żeby być szczęśliwą, tylko żebym go nie skreślała............
- jakoś jak cię czytam, to myślę, że dasz się zmanipulować, za rok/dwa "tej wielkiej miłości" będziesz potrzebowała pomocy psychiatry, aby sobie poradzić. Nie wyciągasz wniosków, źle lokujesz uczucia, a przede wszystkim lekceważysz alarm, który ci się włączył , bo na początku pisałaś, ze ci się włączył. Też tak mam- u mnie działa taki alarm, ale ile razy go wewnętrznie słyszałam, nie pakowałam się w daną sytuację, i wychodziło mi to na dobre,
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:42   #69
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
dzwonił , odebrałam bo ile mogę tak nie odbierać? Zaprosił na kolacje - odmówiłam. Stwierdził że jestem dziś chłodna ale że ok, on rozumie............:prosi : że wszystko co mi tylko jest potrzebne żeby być szczęśliwą, tylko żebym go nie skreślała............
To niech da Ci święty spokój.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Ale kochankowie mogą wchodzić przez okno , gdy on jest akurat w wc. Matka jej może przekazywać wiadomości od kochanka, więc lepiej, aby jej nie odwiedzała. Ojciec lub brat mogą być jej kochankami. Chodzenie po domu może się skończyć złamaniem nogi - najlepiej niech leży w łóżku, on się nią zajmie
...

To mniej więcej dzieje się w głowach takich obsesyjnych zazdrośników lub / i maniaków kontroli.
To też prawda
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:43   #70
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Facet Bluszcz

To nie jest bluszcz, a psychopata. Serio. Zachowuje się jakby miał obsesje. Śledzenie?! Jak tyś go znalazła dziewczyno? Wiej jak najszybciej od niego.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:37   #71
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Facet Bluszcz

"Run ki_ti run"
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 18:49   #72
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

na dzień dzisiejszy zawieszam myślenie o nim, mam dość. Tylko on, on i on, otwieram lodówkę a tam też on. Nie wiem jeszcze co mam z nim zrobić, są lampki w głowie, nadal wszystkie na czerwono. Ale też jest głupie serce które nadal bije szybciej kiedy o nim myślę. Więc najpierw JA muszę złapać dystans, inaczej nic mądrego nie wymyślę. Jak znam życie to pewnie dziś przyjedzie. Nie wiem jak zareaguje, jestem już strasznie zmęczona tym wszystkim. A psyche nadal mam słabą jak dziecko
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:28   #73
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Facet Bluszcz

moja znajoma zadawała się z taką mendą,początek był taki sam,a jak wszyscy ją ostrzegali to myślała,że zazdrościmy jej faceta.Nie mogła się go pozbyć wracał jak bumerang,groził samobójstwem,podobno nawet dzwonił do kogoś,że już leży na torach.Tylko nie wspomniał,że to był ślepy tor,ale nerwów naszarpał.Na szczęście poznała kogoś i wyjechała za granicę

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

a musisz go wpuścić do domu?
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 19:55   #74
Molowa nutka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 142
Dot.: Facet Bluszcz

ki_ti - a masz dzieci?
Molowa nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:31   #75
przewrotneananasy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomiędzy lubuskim a wielkopolską:)
Wiadomości: 102
Dot.: Facet Bluszcz

Z calego serca ci odradzam. Przerabiałam cos podobnego. Koszmar. Malo nie wpadłam w depresje ale na szczescie w pore zdałam sobie sprawe, że to przez niego. Odseparowal mnie od znajomych(bylam mlodziutka wiec dalam sie przekonac), jak juz jakis kolega sie odezwal to awantura, potem bylo "nie maluj sie bo cie jeszcze ktos poderwie. No i ogolnie siedzmy w domu i patrzmy sobie w oczy. Kocham cie kocham bleeee

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Aaa zapomnialam- jak z nim zerwalam to dzwonil i krzyczal ze sie zabije i ogolnie byl mistrzem dramatu, jakies sceny robil. No i ciagle jeszcze zyje a juz sporo nie jestesmy razem:P Nie mozesz dac sie szantazowac
przewrotneananasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:47   #76
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Autorka napisała o poprzednim facecie to, co wyżej zacytowałam. Nowy facet ma podobne zapędy, choć może w bardziej hardcorowym wydaniu.
no właśnie wg mnie Ci dwaj faceci zachowują się różnie, jedyne co ich łączy to jakieś problemy z głową
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:26   #77
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Facet Bluszcz

Tak jak juz ktos napisal - to nie bluszcz, a psychopata. Uciekaj jak dajdalej, jak najszybciej.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:36   #78
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Facet Bluszcz

Udusisz się w takim związku. Jak z nim zostaniesz, to będzie tylko gorzej, bo tacy faceci się nie zmieniają...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:36   #79
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ten facet jest po prostu chory... I to jest skrajne stadium. teraz nie żartuję: pooglądaj swoje mieszkanie i zobacz, czy nie masz gdzieś założonych kamer i/lub podsłuchów. Kto wie, co ten typ robi, gdy Ciebie nie ma w domu. W końcu po coś mu te klucze są potrzebne...
też mi to od razu do głowy przyszło. po coś mu te klucze były potrzebne, a nawet jeśli zgrywa takiego nieszczęśliwego i "boję się, że cię stracę" to może być o wiele bardziej cwany w rzeczywistości.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła jeszcze jeden "eksperyment". wymieniła zamki i poczekała czy zorientuje się, że zamki są inne i jego klucze nie pasują. jeśli będzie miał o to pretensje, to zakładam, że pod nieobecność Autorki myszkował po jej mieszkaniu. jeśli tak - to bierz nogi za pas.
taki eksperyment wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem. wymień zamki, nic mu nie mów i zobacz jak się będzie zachowywał.
tak btw, może to się wydawać przesadą, ale ja jeszcze sprawdziłabym czy w mieszkaniu nie ma podsłuchu czy czegoś w tym stylu. facet ma ewidentnie coś z głową i moim zdaniem jest bardziej kreatywny niż ci się wydaje, autorko

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
dzwonił , odebrałam bo ile mogę tak nie odbierać? Zaprosił na kolacje - odmówiłam. Stwierdził że jestem dziś chłodna ale że ok, on rozumie............:prosi : że wszystko co mi tylko jest potrzebne żeby być szczęśliwą, tylko żebym go nie skreślała............
jak dla mnie takie teksty są strasznie żałosne. facet pogrywa sobie na tobie, szantażuje emocjonalnie, brrrrr.

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
na dzień dzisiejszy zawieszam myślenie o nim, mam dość. Tylko on, on i on, otwieram lodówkę a tam też on. Nie wiem jeszcze co mam z nim zrobić, są lampki w głowie, nadal wszystkie na czerwono. Ale też jest głupie serce które nadal bije szybciej kiedy o nim myślę. Więc najpierw JA muszę złapać dystans, inaczej nic mądrego nie wymyślę. Jak znam życie to pewnie dziś przyjedzie. Nie wiem jak zareaguje, jestem już strasznie zmęczona tym wszystkim. A psyche nadal mam słabą jak dziecko
nie zawieszaj myślenia o nim, bo ci to nic nie da. zdecyduj czego chcesz i działaj, bo im dłużej w tym będziesz trwać, tym będzie ci trudniej, bo ten facet ma coraz większą władzę nad tobą.
moim zdaniem po pierwsze powinnaś zmienić zamki [tak w ogóle jakbym miała świadomość, że taki świr ma klucze do mojego mieszkania to prędzej bym na zawał umarła niż usnęła]. zobacz jak się będzie zachowywał. jeśli zdecydujesz, że to koniec, to powiedz mu, że to koniec. nie "zróbmy sobie przerwę" czy "odpocznijmy od siebie", tylko definitywny koniec. zmień numer telefonu [na bank będzie do ciebie wydzwaniał] i nie reaguj na jego błagania czy ewentualnie groźby, że się zabije. nie pozwól, żeby sobie z tobą pogrywał.
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 22:45   #80
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Facet Bluszcz

Ja bym uciekła od razu. Chyba po tygodniu najwyżej, dostałabym jakies wstretu i odrazy do tego faceta i zaczełabym go omijać szerokim łukiem. Facet zachowuje sie jak zazdrosny świr. Az bym sie go bała na Twoim miejscu. Uciekaj jak najszybciej.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:55   #81
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Facet Bluszcz

Ach, jeszcze jedno, zapomniałam :P
Zawsze, ale to zawsze ufaj swojej intuicji. Nie tłumacz sobie racjonalnie, że może jakoś się ułoży, że coś źle rozumiesz, odczytujesz - jeśli czujesz przez skórę, że coś jest nie tak to nawet się nie zastanawiaj. Ja jak kilka razy oberwałam po tyłku i nie powiedziałabym, że przez głupotę, a raczej przez takie racjonalne tłumaczenie sobie, nauczyłam się ufać intuicji i to było najlepsze co mogłam zrobić
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:34   #82
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez Molowa nutka Pokaż wiadomość
ki_ti - a masz dzieci?
Tak - mam kochanego siedmiolatka

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Tak w dwóch słowach. Oczywiście był wczoraj wieczorem u mnie, oczywiście kolejna "trudna" rozmowa. Znowu poczułam się jak by mnie ktoś przeżuł i wypluł. Tak na mnie działają te rozmowy. Dziś tylko jeden telefon i jeden sms. Powiedział że zrozumiał i że zrobi wszystko żeby być dla mnie wsparciem a nie ciężarem emocjonalny. Nie sokmentuje tego dzisiaj, na razie cieszę się oddechem ))
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:57   #83
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Tak - mam kochanego siedmiolatka

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Tak w dwóch słowach. Oczywiście był wczoraj wieczorem u mnie, oczywiście kolejna "trudna" rozmowa. Znowu poczułam się jak by mnie ktoś przeżuł i wypluł. Tak na mnie działają te rozmowy. Dziś tylko jeden telefon i jeden sms. Powiedział że zrozumiał i że zrobi wszystko żeby być dla mnie wsparciem a nie ciężarem emocjonalny. Nie sokmentuje tego dzisiaj, na razie cieszę się oddechem ))
i fundujesz takiego poebanca dzieciakowi za "ojca"??
na początku było mi ciebie żal- teraz powiem tylko tyle- a siedź z tym porąbanym psycholem, niech cię zamknie w złotej klatce niczym jakiś polish Fritzl, na pewno będziesz wtedy szczęśliwa, tylko najpierw oddaj dzieciaka komuś odpowiedzialnemu, bo sorry- zadajesz się z patologią a patologia rodzi patologię, naprawdę nie zależy ci na dziecku?!
kuźwa nie ogarniam takich ludzi...
ty to ty, rób co ci się podoba, chcesz skończyć z wybitymi zębami przykuta do kaloryfera- spoczko, twoja broszka...ale nie skazuj dzieciaka na zycie z takim po-e-bem, proszę, dziewczyno oprzytomniej i weź sobie do serca, że twoje dziecko jest jak gąbka chłonie wszystko co widzi a wbrew pozorom widzi baaaardzo dużo.
Dziecko przesiąknie atmosferą strachu, wiecznej podejrzliwości, nękania itd...nie będzie zdrowym psychicznie człowiekiem mając taki wzorzec ojca.
Ogarnij się, jesli nei dla siebie,to chociaż dla synka- przecież jesteś za niego odpowiedzialna!!!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:59   #84
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Tak - mam kochanego siedmiolatka

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Tak w dwóch słowach. Oczywiście był wczoraj wieczorem u mnie, oczywiście kolejna "trudna" rozmowa. Znowu poczułam się jak by mnie ktoś przeżuł i wypluł. Tak na mnie działają te rozmowy. Dziś tylko jeden telefon i jeden sms. Powiedział że zrozumiał i że zrobi wszystko żeby być dla mnie wsparciem a nie ciężarem emocjonalny. Nie sokmentuje tego dzisiaj, na razie cieszę się oddechem ))
Że co?! Masz MAŁE dziecko i po DWÓCH! miesiącach znajomości pozwalasz mieć klucze do domu jakiemuś obcemu facetowi, który w dodatku zachowuje się jak świr? Gdzie tu rozsądek? Jak dla mnie - skrajna nieodpowiedzialność...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:11   #85
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

Że świr, tego jeszcze nie wiem. Wczoraj grzecznie oddał klucze. Zrozumiał że za szybko, dziecka na nic nie narażam bo za to bym oczy wydrapała jeżeli było by coś nie tak. To o czym piszę tutaj dotyka tylko mnie, gdyby się rozwijał skończyła bym tą znajomość bez litości. Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:21   #86
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Że świr, tego jeszcze nie wiem. Wczoraj grzecznie oddał klucze. Zrozumiał że za szybko, dziecka na nic nie narażam bo za to bym oczy wydrapała jeżeli było by coś nie tak. To o czym piszę tutaj dotyka tylko mnie, gdyby się rozwijał skończyła bym tą znajomość bez litości. Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.
taaa...myslisz, ze dzieci sa takie glupie i nic nie rozumieja? sadzisz, ze 7-letnie dziecko nie widzi, ze mam jest smutna/zamyslona? dzieci wyciagaja szybko wnioski, potrafia obserwowac, tym bardziej takie duze.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:22   #87
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.
jak na moje to właśnie Ty żyjesz w takiej błogiej, dziecinnej nieświadomości
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 13:56   #88
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Że świr, tego jeszcze nie wiem. Wczoraj grzecznie oddał klucze. Zrozumiał że za szybko, dziecka na nic nie narażam bo za to bym oczy wydrapała jeżeli było by coś nie tak. To o czym piszę tutaj dotyka tylko mnie, gdyby się rozwijał skończyła bym tą znajomość bez litości. Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.
Jak na nic dziecka nie narażasz? Wiele byś sie nie nadrapała jakby już skrzywdził Ci dziecko... Pakując się w związek z takim człowiekiem narażasz również dziecko, nie tylko siebie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 15:37   #89
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Że świr, tego jeszcze nie wiem. Wczoraj grzecznie oddał klucze. Zrozumiał że za szybko, dziecka na nic nie narażam bo za to bym oczy wydrapała jeżeli było by coś nie tak. To o czym piszę tutaj dotyka tylko mnie, gdyby się rozwijał skończyła bym tą znajomość bez litości. Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.

Świr czy nie świr- na pewno normalnie się nie zachowuje. Ciekawe czy przypadkiem nie ma dodatkowego kompletu tych kluczy
Głupoty piszesz, że aż sie czytać nie da. Dorosła kobieta a zachowujesz się jak naiwna nastolatka. Jesteś matką ! Jesteś przede wszystkim odpowiedzialna za swoje dziecko ! Chcesz ryzykować? Nie powinnaś narażać dziecka na najmniejsze nawet ryzyko a co dopiero balansować na krawędzi. Nie wspomnę, że facet dobija Cię psychicznie, a z emocjami jak mówiłaś masz jakieś problemy- czemu fundujesz coś takiego swojemu dziecku ?
Dzieci się DOSKONAŁYMI ! obserwatorami. Jak już ktoś wspomniał- chłoną wszystko jak gąbka. Nawet jeśli teraz pewnych rzeczy nie zauważysz one mogą mieć duży wpływ na to jakim kiedyś będzie człowiekiem. Myślisz , że dziecko nie widzi Twojego nastroju? Nie wyczuwa tego?
Nie wiem czemu stawiasz tego faceta wyżej od siebie i od dziecka. To dla mnie niezrozumiałe totalnie
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...

Edytowane przez Ashaai
Czas edycji: 2011-11-12 o 17:29
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:57   #90
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Że świr, tego jeszcze nie wiem. Wczoraj grzecznie oddał klucze. Zrozumiał że za szybko, dziecka na nic nie narażam bo za to bym oczy wydrapała jeżeli było by coś nie tak. To o czym piszę tutaj dotyka tylko mnie, gdyby się rozwijał skończyła bym tą znajomość bez litości. Mały żyje sobie w błogiej nieświadomości.
No i co,że klucze oddał Pewnie ma kolejną parę dorobioną - głupi pewnie nie jest.
Ja bym jeden zamek zmienila

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
i fundujesz takiego poebanca dzieciakowi za "ojca"??
na początku było mi ciebie żal- teraz powiem tylko tyle- a siedź z tym porąbanym psycholem, niech cię zamknie w złotej klatce niczym jakiś polish Fritzl, na pewno będziesz wtedy szczęśliwa, tylko najpierw oddaj dzieciaka komuś odpowiedzialnemu, bo sorry- zadajesz się z patologią a patologia rodzi patologię, naprawdę nie zależy ci na dziecku?!
kuźwa nie ogarniam takich ludzi...
ty to ty, rób co ci się podoba, chcesz skończyć z wybitymi zębami przykuta do kaloryfera- spoczko, twoja broszka...ale nie skazuj dzieciaka na zycie z takim po-e-bem, proszę, dziewczyno oprzytomniej i weź sobie do serca, że twoje dziecko jest jak gąbka chłonie wszystko co widzi a wbrew pozorom widzi baaaardzo dużo.
Dziecko przesiąknie atmosferą strachu, wiecznej podejrzliwości, nękania itd...nie będzie zdrowym psychicznie człowiekiem mając taki wzorzec ojca.
Ogarnij się, jesli nei dla siebie,to chociaż dla synka- przecież jesteś za niego odpowiedzialna!!!
ja bym nawet normalnemu (na ierwszy rzut oka) facetowi kluczy nie dała po pół roku (mając dziecko) a co dopiero potencjalnemu świrowi
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.