Mamusie listopad-grudzien 2011 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 20:38   #601
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

glam zawsze to jakas odskocznia bedzie wiecej rak do noszenia
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:38   #602
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam pytanie! jak mocno naciaga sie buda? Bo obecnie mam taka super budke ze moge praktycznie cale dziecko zaslonic, super przed wiatrem i sloncem

swoich zdjec jeszcze nie mam ale znalazłam to http://www.forum.alewozki.pl/viewtopic.php?pid=1045
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:45   #603
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hej
co do filtrów, to ja kojarzę, że dziecko do 6miesiąca w ogóle nie wystawiać na słońce
a filtry od 6m-ca dopiero stosować
No ja nie wystawiam na slonce, ale i tak wole posmarowac buzke i dlonie, coby nie bylo, bo to jedak skorka delikatna

pokszyfka dzieki brzmi smakowicie
przekladalas kiedys biszkopt kwasna smietana? Do tego owoce na wierzch i galaretka, proste a smaczne jak cholera
a jak pieczesz biszkopt to z jaka maka? Ja daje krupczatke i jest mega puszysty wtedy

saaraa_lub widac dla niego nie za wczesnie. Moj kuzyn raczkowal juz normalnie w przod jak mial 5 mies. Ale on to w ogole jakis do przodu, zeby mial w 3mies, chodzil tez bardzo wczesnie

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Seonko dla Lili i dla ciebie tez
a u mnie nie ma @, nie wiem co to bylo

glam ja nie dawalam, ale jutro na zakupach bede sie rozgladac za mrozonkami dla mlodego, to kto wie
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:47   #604
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
A
Mój bratanek (4 dni starszy od Paulinki) już siedzi a ma 5,5 miesiąca oczywiście telefon do mnie ,że on już siedzi....musi się przecież pochwalić ,że wszystko robi szybciej od mojej głupia mał.pa
noooo to masz super rodzinkę
U mnie chyba też sie nie obędzie od porównań
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:48   #605
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Smile Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
mam pytanko nie szukalam jeszcze ale czy sa spacerowki na duzych kolach?ja dostane pewnie pegperego pliko3 ale on ma male kolka i chce cos z duzymi bo mieszkam na wygnajewie i po tych drogach to sie zameczee z malymi
moja mała teraz smiga w gondoli po starszaku i jest to czterokołowiec x-lander x1 - stary model, teraz wypuścili nowy i sie w nim na nowo zakochalam (czarna rama - w starym srebrna), bo dodam ze z tego pierwszego bylismy bardzo zadowoleni, mimo, ze wdług niektórych ma wiele wad - cięzki, nie ma skretnych kól, mały kosz na zakupy, nie odwracane siedzisko... ale u nas naprawde sie sprawdził - w kazdym terenie: snieg, piach (plaża), miasto, zadne wyboje mu nie straszne, typowa terenówka z regulowanymi amortyzatorami. Fakt - jest duży, zajmuje duzo miejsca po zlożeniu, ale to nie przeszkodziło nam w tym zeby dwa razy był z nami w egipcie, czyli cztery razy podróż samolotem i wyszedl z tego bez szwanku za kazdym razem poza tym... dla połechtania prózności rodzicow rzuca sie w oczy i zwraca uwagę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x-lander X1.jpg (34,5 KB, 17 załadowań)
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:49   #606
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Czesc dziewczyny,
W końcu Martynka zasnęła, zaczęłam stosować ...koniec zasypiania z cyckiem i usypiałam ją 2 godziny ale śpi narazie

TŻ pojechał na walkę do Katowic do spodka. Nawet nie pamietam kto to dziś ma walczyć

My dziś byłyśmy ubrane w samej sukience. Rano, koło 9 jak wyjeżdzaliśmy załatwić małej paszport na wakacje, to miała na sobie jeszcze cieniutki sweterek i skarpetki. Ale fakt, dziś widziałam dziecko w polarze ... całe czerwone ... biedne

Dziewczyny czy wasze dzieci też mniej jedzą przez te upały???
Martynka dziś tylko 3 razy cycka ciągnęła, bo nie chciała Bardziej martwi mnie to, ze co ją przebierałam to pampers suchy. Pamiętam jak położna w sr mówiła, że 5-6 mokrych pampersów to oznacza, ze dziecko się najada ... a u nas ani jednego nie było, no może jeden... ehhhh ... słoiczków nie chce, to jeszcze mleko moje przestała jeść.

Idę kochane robić sobie kolację, prysznic i lulu, bo sądzę, że za jakieś 30-40 minut pobudka, skoro jadła ostatni posiłek o 19:30 a niestety zasnęła o 21:30
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 20:52   #607
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
nigdy nie mialam 3kolowca jakos sie go obawiam
trójkolowcow nie ma sie co obawiac, wbrew pozorom sa bardzo stabilne, superzwrotne, a te z duzymi pompowanymi kołami naprawde na kazdy teren
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 20:58   #608
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Absolutnie sie zgadzam
A xlander piekny
Nasz wozek dla soni tez sporo sie nalatal- byl niezle obdrapany na ramie i mi hamulec uszkodzili
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:01   #609
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

kasik olsnilas mnie, a ja sie zastanawialam, czemu mlody dzisiaj jesc nie che... to ja nie wiem ci bedzie, jak prawdziwe upaly przyjda...
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:05   #610
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Smile Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
mam pytanko nie szukalam jeszcze ale czy sa spacerowki na duzych kolach?ja dostane pewnie pegperego pliko3 ale on ma male kolka i chce cos z duzymi bo mieszkam na wygnajewie i po tych drogach to sie zameczee z malymi
jeszcze z wozków w teren tym razem z wyższej półki:
baby jogger city elite http://ekowozki.pl/Wozki-spacerowe/W...ity-Elite.html
mountain buggy urban jungle http://mountainbuggy.com/buggies/single/urban-jungle
bugaboo cameleon http://www.bugaboo.pl/produkty_bugaboo/cameleon
joolz day http://www.my-joolz.com/

na forum wózkowym naprawde swietne opinie maja
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:06   #611
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Kkasik moi budrysi tez dzis kiepsko jedli ale czy to pogoda czy zeby czy jeszcze cos innego to nie wiem, cieplo bylo ale do tropikow to nam jeszcze daleko

A 6-8 pampkow to u noworodka... Ktory je po 8 razy na dobe
Nie wiem, a poza tym Marytnka normalnie sie zachowuje? Widzialam na zdjeciu ze radosna jak prosiatko w deszcz

Dobra lece spac
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 21:10   #612
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

chyba was dziewczyny nie nadrobie;/jutro rano jedziemy na wieś do rodzinki, pakowalam sie cały wieczor a wczesniej było kilka spraw do zalatwienia i tak zlecial ten dzien że masakra! jak ja was nadgonie?? może dopadne gdzies neta wracam w środe, życzę wszytkim udanej majóweczki, bo ciepła to bedzie prawie na bank i co bym nam dzieci malo płakały
kurde złożyłam życzenia jak na świeta
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:13   #613
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Kkasik moi budrysi tez dzis kiepsko jedli ale czy to pogoda czy zeby czy jeszcze cos innego to nie wiem, cieplo bylo ale do tropikow to nam jeszcze daleko

A 6-8 pampkow to u noworodka... Ktory je po 8 razy na dobe
Nie wiem, a poza tym Marytnka normalnie sie zachowuje? Widzialam na zdjeciu ze radosna jak prosiatko w deszcz

Dobra lece spac
Racja ... radosna W sumie nic nowego w jej zachowaniu nie zauważyłam. Uspokoiłaś mnie Dziękuję
Jutro już chyba robię ostatnie podejście do butelki, jak nie to trudno, moje dziecko będzie piło z kubka To jest jakaś masakra, ale ona to ostatnio pije wodę ode mnie ze szklanki, ale najlepiej jej idzie z takiego kubeczka z medeli. Niby to bardzo dobrze dla dziecka(dla jego zgryzu itd.) ale mega niewygodnie dla rodziców
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:13   #614
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

kasia udanego wyjazdu
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:17   #615
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
no to wedlug wytycznych listy:
Bianka ur. 06.21.2011, t.p. 10.12.2011, 3230 g, 54 cm, x-lander x1 i Slalom Reverse, SN
Witam, dopiero teraz ale jednak


Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
taaaaa, pewnie sobie ustawia i kontrolnie czyta tylko Twoje posty, co Ty tam o niem wypisujesz
może ale raczej nie podejrzewam go o tamie śledztwa

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

w co SIĘ ubieracie na dwór?
dziny, trampki-balerinki i koszulka - ugrzałam sie jak głupia, spaliło mi nos, ręce i dekolt

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
Ja na razie uzywam Nivea "na każda pogode" i tak buzki jej centralnie na slonce nie wystawiam - a jak już sie rozpogodzi na dobre to kupie chyba Nivea, ten dla dzieci z filtrem (u starszego sie sprawdzal)
ja własnie dzisiaj kupiłam Nivea z filtrem 30, kiepsko się rozsmarowuje

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
moze ja sprobuje zachustować i na wszelki wielki wezmiemy wózek?
moja ma czasem foch na leżenie wiec ja mam zawsze pod wózkiem chustę i jak sie drze a do domu daleko, to ja cyk w chustę a wózek i tak pcham
Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja nosilam w chuscie jak mialam 1 dziecko blizniakow nie dam rady niestety
W taka pogode to bym ubrala w body dlugi rekaw plus eajstopki i czapeczka i starczy
dokładnietak widziałam dziś dzieciaczka w chuscie, nie wyglądał na przegrzanego
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Tak zjarałam sobię ręce i dekold, że piecze mnie jak cholercia
mam tak samo...


Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Kkasik moi budrysi tez dzis kiepsko jedli ale czy to pogoda czy zeby czy jeszcze cos innego to nie wiem, cieplo bylo ale do tropikow to nam jeszcze daleko

A 6-8 pampkow to u noworodka... Ktory je po 8 razy na dobe
Nie wiem, a poza tym Marytnka normalnie sie zachowuje? Widzialam na zdjeciu ze radosna jak prosiatko w deszcz
: hahaha:


Jutro wyjeżdżam do teściów na tydzień, pewnie bede podczytywać , gorzej z pisaniem bo żle mi sie pisze na telefonie.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:21   #616
goferek33
Raczkowanie
 
Avatar goferek33
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 157
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

My dzisiaj na spacerku 2 godziny ponad. kupiłam mu chrupki bezglutenowe. Ale zajadał! Cały upackany ale prawie całego zjadł takiego długiego chrupasa. Slodziak!

Edytowane przez goferek33
Czas edycji: 2012-04-27 o 21:28
goferek33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:22   #617
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
W końcu Martynka zasnęła, zaczęłam stosować ...koniec zasypiania z cyckiem i usypiałam ją 2 godziny ale śpi narazie

TŻ pojechał na walkę do Katowic do spodka. Nawet nie pamietam kto to dziś ma walczyć

My dziś byłyśmy ubrane w samej sukience. Rano, koło 9 jak wyjeżdzaliśmy załatwić małej paszport na wakacje, to miała na sobie jeszcze cieniutki sweterek i skarpetki. Ale fakt, dziś widziałam dziecko w polarze ... całe czerwone ... biedne

Dziewczyny czy wasze dzieci też mniej jedzą przez te upały???
Martynka dziś tylko 3 razy cycka ciągnęła, bo nie chciała Bardziej martwi mnie to, ze co ją przebierałam to pampers suchy. Pamiętam jak położna w sr mówiła, że 5-6 mokrych pampersów to oznacza, ze dziecko się najada ... a u nas ani jednego nie było, no może jeden... ehhhh ... słoiczków nie chce, to jeszcze mleko moje przestała jeść.

Idę kochane robić sobie kolację, prysznic i lulu, bo sądzę, że za jakieś 30-40 minut pobudka, skoro jadła ostatni posiłek o 19:30 a niestety zasnęła o 21:30
powiem szczerze, że suchy pampers u mnie się nie zdarza
jak nie chce ciągnąć piersi, to spróbowałabym ja dopoić jednak. Może jest oslabiona i odwodniona?

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Oolong to z twojek dziedziny- sonia opowiada cioci o wizycie u neurologa z chlopcami- bylam u lekarza i mial mozg na scianie
Tez masz mozg na scianie?

hehe, jeszcze się nie dorobiłam
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:23   #618
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
A dawala juz ktoras szpinak z ziemniakim?
Bo pamietam ze to z kolei w irlandii zalecali jako jedno z. Pierwszych dan i dawalam w sloiczku. Teraz bym ugotowala ale nie wiem jak- z mrozonki???
ja dawałam ale kupny słoiczek a dzisiaj mały dostał na obiadek cukinie z łososiem i ziemniaczkami smakowało mu wsunoł cały..........mam pytanie jak coś innego daje sie do zupy oprócz ziemniaka marchwi i np brokułu chodzi mi np o ryż to dajecie to wszystko razem do garnka i gotujecie czy ryż osobno a potem łączycie??????

my ostatnio całe popołudnia spędzamy na polku a wy piszecie jak szalone.................. .ja wieczorem wziełam sie za prasowanie bo miałam cały fotel już zawalony masakra normalnie stałam 1,5 h przy desce nogi w dupe mi wchodzą....tż w pracy na nocy dzisiaj uspił Mikusia a ja prasowałam i oglądałam "Na dobre....". Mały teraz zasypia szybciutko ale musi sie przytulić do buzi, pogłaska nas troszke po policzkach pomruczy i śpi.....mój kochany aniołeczek:lo ve:.........a pozatym dzisiaj mnie mały wampir upitolił w ramię ja sie cieszyłam że sie tak obciera fajnie jak kotek a ten jak mnie nie ugryzie w ramie
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:30   #619
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Cool Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
Witam, dopiero teraz ale jednak
witam witam


Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
ja własnie dzisiaj kupiłam Nivea z filtrem 30, kiepsko się rozsmarowuje
ale skuteczny - coś za coś

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
moja ma czasem foch na leżenie wiec ja mam zawsze pod wózkiem chustę i jak sie drze a do domu daleko, to ja cyk w chustę a wózek i tak pcham
a jaka masz chuste? bo ja rapalke tkana, wiec ciezko chyba by mi było na dworze zawiazywac te 5m tym bardziej ze jeszcze wprawy nie mam

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

TŻ do mnie: "zrobilabys dwie kanapeczki "
no jak nie zrobie, jak zrobie kocham przecież no ale co sam bidulek bedzie jadl i caly misterny plan "nie jem po 18ej" poszedł w p......
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 21:31   #620
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ZATLUKE!!!!
To ja tu w pocie czola ciezko pakuje, a wy malpiszony piszecie tyle stron???..nie nadrobie.
Wiec wczoraj juz spalismy u tesciow, dzis pozegnalismy sie z mieszkankiem. Smutno tak jakos.
Samochod tak zapakowany, ze jak bedzie kontrola na granicy to nigdy tego sie nie wsadzi znowu! Wszystko weszlo- szok! jedynie moj 2 metrowy benjaminek nie wlazl

Nika dzis i wczoraj siedziala z babcia i bardzo szczesliwaI pierwszy raz dzis powiedziala TATA !!! a gdzie MAMA????grrrrrrr

Ide pod prysznic i spac, bo padam! nigdy wiecej przeprowadzek, jeszcze tylko rozpakowac to wszystko za plotora tygodnia....
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:36   #621
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość


a jaka masz chuste? bo ja rapalke tkana, wiec ciezko chyba by mi było na dworze zawiazywac te 5m tym bardziej ze jeszcze wprawy nie mam

mam NATI tkaną, długa przeokropnie ale daje rade zawiazać na chodniku, a nawet w lesie się udało


A muszę sie pochwalić!
Helcia weszła na wyższy level. Pełza do tyłu od 2-3 dni. Ale dzisiaj zostawiłam ja na plecach pod zabawką wisząca, wyszłam na chwilkę z pokoju wracam a ona na brzuchu pod krzesłem prawie, cos koło 1 metra przepełzła i obróciła sie o 90 stopni zeby wiecej miejsca mieć!
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:37   #622
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Smile Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
ZATLUKE!!!!
To ja tu w pocie czola ciezko pakuje, a wy malpiszony piszecie tyle stron???..nie nadrobie.
Wiec wczoraj juz spalismy u tesciow, dzis pozegnalismy sie z mieszkankiem. Smutno tak jakos.
Samochod tak zapakowany, ze jak bedzie kontrola na granicy to nigdy tego sie nie wsadzi znowu! Wszystko weszlo- szok! jedynie moj 2 metrowy benjaminek nie wlazl

Nika dzis i wczoraj siedziala z babcia i bardzo szczesliwaI pierwszy raz dzis powiedziala TATA !!! a gdzie MAMA????grrrrrrr

Ide pod prysznic i spac, bo padam! nigdy wiecej przeprowadzek, jeszcze tylko rozpakowac to wszystko za plotora tygodnia....
ggorra a Ty z Polski emigrujesz, czy do nas wracasz?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:40   #623
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

ggoraa moi rodzice jak z uk do pl wracali, to tez tak zapakowani, ze po otwarviu drzwi byla sciana, kontrola zobaczyla, rece zalamali i kazali jechac. Cale szczescie bo oni to 2 dni upychali

basiula ja wrzucilam ryz pod koniec, jak juz marchew dochodzila

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

szpilka gratki dla Helenki

to ruszyly nasze watkowe dzieciaki w swiat a my bedziemy mialy trening przymusowy biegajac za nimi
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 21:41   #624
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Smile Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
mam NATI tkaną, długa przeokropnie ale daje rade zawiazać na chodniku, a nawet w lesie się udało


A muszę sie pochwalić!
Helcia weszła na wyższy level. Pełza do tyłu od 2-3 dni. Ale dzisiaj zostawiłam ja na plecach pod zabawką wisząca, wyszłam na chwilkę z pokoju wracam a ona na brzuchu pod krzesłem prawie, cos koło 1 metra przepełzła i obróciła sie o 90 stopni zeby wiecej miejsca mieć!
To bede musiala potrenowac chustowanie w terenie

A moja Bianka na razie kreci sie na brzuchu jak wskazówki zegara mysle ze to tylko kwestia czasu jak zacznie sie sprawniej przemieszczac
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:02   #625
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
ggorra a Ty z Polski emigrujesz, czy do nas wracasz?
Wracam do uk

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
ggoraa moi rodzice jak z uk do pl wracali, to tez tak zapakowani, ze po otwarviu drzwi byla sciana, kontrola zobaczyla, rece zalamali i kazali jechac. Cale szczescie bo oni to 2 dni upychali
Dwa lata temu jak jechalismy do Pl to wynajelismy firme przewozowa i mialam ''w pompie'' wszystko - koles zapakowal samochod i rozpakowal wszystko elegancko. No i gabarytowo samochod byl wiekszy. Teraz to bylo nielada wyzwanie- wiadomo- wszystko potrzebne ( nawet graty ze strychu co 8 lat tam leza hahah)
ale benka mojego nie moge przebolec!!!
btw.zielona noc = sprzatanie do 1 w nocy, poszlam sie myc - wracam Tz przed tv chrapie w najlepsze z tofikiem..... rozlozylam rece i poszlam spac u tesciow zielona noc to raczej nie wypali hahaha
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 22:45   #626
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Daję znać że żyje.

Nadrobiłam, nie dam rady odpisać.

Dziewczyny zapraszam do klubu.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:11   #627
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Daję znać że żyje.

Nadrobiłam, nie dam rady odpisać.

Dziewczyny zapraszam do klubu.

Też żyję. Ostatnio sprzątałam ten burdel i spędzam całe dnie na dworze, więc bądźcie na tyle łaskwe i NIE PISZCIE WIĘCEJ NIŻ 3 strony!!!!

Witam nową mamę

Franek od 3 dni dostaje dynię, póki co jest ok.

Goldi A na jaki kolor dzisiaj malujesz pazury? Pytam, bo dzisiaj piątek

Franula dzisiaj kończy 5 miesięcy

Co do ubioru, to moje dziecię dzisiaj było w body z dł. Rękawie podwiniętym, cienkich spodniach, cieniutkiej nowej czapce i skarpetkach. Po pewnym czasie skarpetki zdjęłam i czapkę też, bo mu się łepek spocił. I uwielbia leżeć na brzuchu w wózku, przodem do mńie, śmiesznie wystawia głowinkę i obserwuje sobie co się dzieje.
I wreszcie doczekałam się kompana do spacerów, a raczej małej kompanki

Dobranoc
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 05:54   #628
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cholera z tymibachorami
Adam sie obudzil o 5, gadal i halasowal az obudzil dominika
Strzelili sobie po kupie i teraz adam poszedl spac a domisko ani mysli a myslalam ze mi sie uda jeszcze dospac

Oliveira tez mam rapalu i zdarzalo mi sie wiazac w roznych okolicznosciach. Nagminnie na kontroli na lotnisku - ale tylko w polsce jakbym byla samobojcza terrorystka co ladunki na sobie przewozi
Zawsze mnie to wk bo zazwyczaj latalam sama bez wozka i po to mialam chuste zeby mi bylo wygodnie i latwo- ale nie, w pl zawsze celnicy kazali sie rozwijac- a potem oczywoscie nie bylo gdzie dziecka polozyc zeby sie zawinac

Wroce jeszcze do tematu kupy- po tej soczewicy mieciutka i bezwysilkowa, nie to co po marchewce. Z dala slyszalam jak purki lecialy i zaraz potem 2 dupska do umycia jak mowia- kto rano wstaje temu Pan Bog daje

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Ggora szerokiej drogi

Ela wlasnie myslqlam o tobie ze cie cos dlugo nie bylo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 06:23   #629
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
WitamyW Lublinie lato w pełni, niestety mój chyba nie lubi takiego ciepła,na dworze straszna maruda a w domu mamy trochę chłodniej i zupełnie inne dziecko...
mam podobnie, wczoraj moja panią strasznie kłuło w wózku i strasznie się wiła, za to jak wzięłam ją na rączki, to ohhh głowa jakby mogła to kręciłaby się dokola...

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość


my dziś na dworku od 11 , a w domu byłam dopiero o 18 z czego spacerowałyśmy od 13 do 16:10 wieć młoda dotleniona że ho ho
+nettka
3h spacerku, "cały dzionek" no no nokurcze, widzę że w tutaj same lasencje będą
Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Dalia ja to samo zawsze mam lzej ubrane dzieci niz ogol spoleczenstwa
Zawoalowana krytyka mojej mamy- ty to jestes odwazna ja bym sie bala dziecka bez kurtki czy tam w samym bodziaku puscic
moje sasiadki też mnie ścigają, że dziecko rozgalam...a kiedyś jak moją panią wyciągnęłam z wózka, a troszę zawiewało, to aż się jedna przyżegnałaże napewno będzie zapalenie płuc...

muffinka z ta kwaśną śmietaną nie próbowałam, z krupczatką też niet. ale napewno zrobię coś na majówkę dzięki za pomysły uwielbiam piectydzień bez ciasta tyg straconym

mszpilka dla córci

tuszka za kolejny miesiąc

czy wasze dzieciaczki jak się najedzą też tak fajnie huśtają nóżka?hehe ale to pocieszne idę sprzątac, bo znowu mama wpadnie, może znowu z lodami do mnie zazwyczaj jak ktoś przychodzi to jest syf, a jak mam na błysk to żywej duszy
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:00   #630
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzien 2011

glam juz wczesniej pisalam,ale sie przypomne-ulewanie trwalo u nas 9 miesiecy .

dzien dobry .zazdroszcze tej pieknej pogody .
wczoraj kupilam malej pare szmatek na lato.teraz czekamy na pogode

ggora my,jak z de do pl jechalismy,to niestety nie zmiescilismy sie w busa .ale na szczescie znajomy bardzo czesto vanem jezdzil i kartony zabieral
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.