Papiloty -wątek zbiorczy :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 10:01   #271
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zrobisz.
Na takiej długości warto tez pokusić się o fale takie jak w latach 40 - upinane klamrami przy twarzy i mocno usztywnione.
a jednak nie zrobiłam. Jakoś to dziwnie wyszło, chyba muszę poćwiczyć zakładanie papilotów, albo bardziej zapuścić włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:40   #272
Alice1994
Raczkowanie
 
Avatar Alice1994
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Ciechanowa
Wiadomości: 31
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Nie martw się, to wymaga odrobiny wprawy. Sama na początku miałąm spore problemy z papilotami: robiłam je za luźne i włosy wysupływały się z nich. Po kilku razach (w końcu) zaczęły wyglądać lepiej.
A co do długości włosów - z twojego opisu wynika, że masz takie włosy jak ja aktualnie, więc długość jest absolutnie w porządku.
Alice1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:03   #273
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

ja mam w ogóle problem by je nawinąć! ucieka mi końcówka i nie mogę ich dobrze skręcić -masz na to jakiś patent?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 00:57   #274
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

witam
ja końcówkę raz owijam ręką wokół papilota i staram się by reszta przykryła i jakoś się trzyma. mam krótkie włosy (jakies 15 cm) i 2 dni temu nawinęłam sobie papiloty- wyszło jakies 25-28 sztuk (papierowe). przedstawiam efekt.
http://img225.imageshack.us/img225/2092/jajaex.jpg

dzisiaj zakupiłam piankowe i nakreciłam- zobaczymy co z tego bedzie rano

nakręcam na piankę a rano po rozpuszczeniu lakier
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:45   #275
fleurr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 60
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Ostatnio tez od czasu do czasu zakrecam wlosy na papiloty.
Nie trzymalam nigdy cala noc, najdluzej to chyba bylo cos kolo 5 godzin, i wtedy wyszedl dosc duzy skret, tak ze mialam wlosy przed ramiona, a gdy mam proste to sa do łopatek. Ale i tak po kilku godzinach byly juz calkiem proste mimo ze utrwalilam mocnym lakierem.
Dzis mialam na pozniej do szkoly wiec na 2 godziny tez zawinelam sobie wlosy na papiloty. Zaraz po rozwinieciu wyszly ladne fale, wiec spryskalam lakierem, ale zanim doszlam do szkoly to byly juz calkiem proste...
Niestety ale takie mam wlosy.. Cieniutkie i idealnie proste.
A na noc wole nie dawac bo potem niewygodnie sie spi, wiec wybieram jednak na noc warkocz, bo nie cierpie moich prostych wlosow i robie wszystko by chociaz konce bylo lekko wywiniete...

Edytowane przez fleurr
Czas edycji: 2011-03-22 o 14:47
fleurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:19   #276
91motylek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Hah... wątek zainspirował mnie poleciałam szybko do kosmetycznego i kupiłam Zakręciłam 11 bo tyle liczyła paczuszka. Siedzę spapilotowana Zobaczymy co z tego wyjdzie :P niestety po poprzednich doświadczeniach wiem, że pewnie zaraz po ściągnięciu będę musiała myć głowę. Ale wiadomo... babie nie przegadasz - musze sprawdzić raz jeszcze

edit
a... no własnie konto kieeeedyś kieeedyś zakładała siostra młodsza bo nie miała maila no i gówniarka dała dość wymowny nick NIE IDENTYFIKUJĘ SIĘ Z NIM!

Edytowane przez 91motylek91
Czas edycji: 2011-03-22 o 17:20
91motylek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 06:54   #277
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez 91motylek91 Pokaż wiadomość
Hah... wątek zainspirował mnie poleciałam szybko do kosmetycznego i kupiłam Zakręciłam 11 bo tyle liczyła paczuszka. Siedzę spapilotowana Zobaczymy co z tego wyjdzie :P niestety po poprzednich doświadczeniach wiem, że pewnie zaraz po ściągnięciu będę musiała myć głowę. Ale wiadomo... babie nie przegadasz - musze sprawdzić raz jeszcze

edit
a... no własnie konto kieeeedyś kieeedyś zakładała siostra młodsza bo nie miała maila no i gówniarka dała dość wymowny nick NIE IDENTYFIKUJĘ SIĘ Z NIM!
A może po prostu źle zakręcasz(bardzo ważne,żeby końce pasemek dobrze okręcić ,bo jak nie, to strąki odstają). lub dobierasz złą grubość papilotów.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 20:52   #278
Hania333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Exclamation utrwalenie loczków

Do niedawna prostowalam wlosy bo sa podatne i sie kreca co mnie w nich denerwowalo jednak to co uwazalam za ich minus ( ta podatność) teraz potraktowalam jako plus. Od paru tygodni uzywam papilotow. Zakładam je na noc, a rano budze sie z pięknymi loczkami gdyz ja uzywam tych najcieńszych papilotów. Poranny efekt jest bardzo zadowalający jednak gdy jest deszcz one nawet schowane pod parasolem opadają, a gdy nie ma deszczowej pogody również opadają ale ze względu na czas ;( Prosze o porade a najlepiej o polecenie produktów, które zostaly przetestowane bylabym wdzieczna. Jeszcze na koniec chcialam sie zapytac czy pianka wellaflex 2 - dniowa objetosc wspolgra z wytworzeniem ladnych barankow z papilotów ?? z góry dziekuje za porady
Hania333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 08:54   #279
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: utrwalenie loczków

Cytat:
Napisane przez Hania333 Pokaż wiadomość
Do niedawna prostowalam wlosy bo sa podatne i sie kreca co mnie w nich denerwowalo jednak to co uwazalam za ich minus ( ta podatność) teraz potraktowalam jako plus. Od paru tygodni uzywam papilotow. Zakładam je na noc, a rano budze sie z pięknymi loczkami gdyz ja uzywam tych najcieńszych papilotów. Poranny efekt jest bardzo zadowalający jednak gdy jest deszcz one nawet schowane pod parasolem opadają, a gdy nie ma deszczowej pogody również opadają ale ze względu na czas ;( Prosze o porade a najlepiej o polecenie produktów, które zostaly przetestowane bylabym wdzieczna. Jeszcze na koniec chcialam sie zapytac czy pianka wellaflex 2 - dniowa objetosc wspolgra z wytworzeniem ladnych barankow z papilotów ?? z góry dziekuje za porady
Zwykle jest tak, że włosy zniszczone i suche nie chcą poddawać się stylizacji. Dlatego też i efekt stylizacyjny trwa krótko. Póki włos nie będzie zdrowy, rezultaty będą wymagały sporego utrwalenia.

Nie piszesz nic o używanych do tej pory specyfikach i co robisz przed nałożeniem papilotów. Dobrze jest je nakładać na włosy mokre, powleczone równomiernie żelem do włosów (większość pianek zawiera denat, więc ich nie polecam. Wella obchodzi się delikatniej z włosami, ale składu tej, o która pytasz, nie znam). Po dokładnym wysuszeniu i odwinięciu papilotów delikatnie rozgnieć włosy. Zawarte w żelu polimery powinny podtrzymać efekt.
Żele, które sama lubię :Isana czarna z pomarańczowymi napisami (męska, Rossmann), Artiste (z fioletowym wieczkiem, Natura). Możesz tez sama zrobić żel z niemielonych nasion lnu (jest o tym osobny wątek).
Lakieru do włosów nie polecam, bo nie spotkałam jeszcze takiego bez denata.

Dodam, ze warto by było zainteresować się pielęgnacją włosów, bo stylizacja jest zawsze tymczasowa, a zdrowy włos to trwałe piękno.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:10   #280
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Papiloty do włosów bardzo długich

Szukam papilotów czegoś czym można by zrobić ładne loki do włosów bardzo długich do pasa. Przeszłam w dwóch miastach wszystkie drogerie i znalazłam tylko papiloty takie na gabce bardzo cieńkie i krótkie.
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 22:23   #281
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:13
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 23:09   #282
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

wydaje mi się, że bardzo długie włosy nawinięte na papiloty spowodują powstanie niezbyt ciekawie wyglądającego afro, ale mogę się mylić
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:21   #283
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Nie chodzi o Afro tylko o loki
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:39   #284
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Papiloty zrobią afro, dopiero następnego d nia będą znośne. Pamiętam jak kiedyś zrobiłam sobie papiloty gazetowe na włosy do łopatek i co rano zobaczyłam to było totalne afro. Ciężko to potem doprowadzić do porządku ;/
Chyba, że ma się ciężkie, nieukładalne włosy to powinno się szybko sprostować.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:08   #285
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Trzeba kupic takie klipsy albo wsowki wystarcza no i produkt do stylizacji nadajacy strukture i utrwalajacy. Afro wychodzi jesli zawiniesz wlosy mokre bez zandego produktu i pojdziesz spac.

We wlosy po umyciu wcierasz produkty, dzielisz wlosy na kilka czesci (w zaleznosci od gestosci wlosow u mnie jakies 15-20) i zawijasz wlosy dookola kilku palcow i ta wlosowa obraczke przypinasz do glowy klipsem lub wsowka. Jak juz cale wlosy przypniesz to suszysz suszarka ale nie kladz sie czasem spac
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:53   #286
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Trzeba kupic takie klipsy albo wsowki wystarcza no i produkt do stylizacji nadajacy strukture i utrwalajacy. Afro wychodzi jesli zawiniesz wlosy mokre bez zandego produktu i pojdziesz spac.

We wlosy po umyciu wcierasz produkty, dzielisz wlosy na kilka czesci (w zaleznosci od gestosci wlosow u mnie jakies 15-20) i zawijasz wlosy dookola kilku palcow i ta wlosowa obraczke przypinasz do glowy klipsem lub wsowka. Jak juz cale wlosy przypniesz to suszysz suszarka ale nie kladz sie czasem spac
u mnie nie ma takiej opcji żeby nawinąć włosy na palec i przypiąć do głowy mam gęste wlosy do pasa i takie cos jest niewykonywalne.

Zazwyczaj robie sobie papiloty z kawakłów szmat niczym nie utrwalam nie spryskuje ani nie susze, wystarczą mi 4 a rano mam piękne loki. Tylko minus tego jest taki że te szmaty siętrochę niszczą a wł0sy czasem przy tym wyrywają i nie chcą wyplątać trzeba bardzo delikatnie je ściagać z papilota.
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 08:08   #287
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Cytat:
Napisane przez Deleteee Pokaż wiadomość
u mnie nie ma takiej opcji żeby nawinąć włosy na palec i przypiąć do głowy mam gęste wlosy do pasa i takie cos jest niewykonywalne.

Zazwyczaj robie sobie papiloty z kawakłów szmat niczym nie utrwalam nie spryskuje ani nie susze, wystarczą mi 4 a rano mam piękne loki. Tylko minus tego jest taki że te szmaty siętrochę niszczą a wł0sy czasem przy tym wyrywają i nie chcą wyplątać trzeba bardzo delikatnie je ściagać z papilota.
No to musisz nawijac ciensze pasma i cala obraczke (obwinieta na cztery place kilka razy) przypiac do glowy.
I da sie ja tez mam duzo wlosow ciezkie i w zeszlym roku tez mialam prawie do pasa. Tyle tylko ze suszenie trwa wieki. Dlatego najlepiej zrobic to jak ma sie czas.

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2011-08-04 o 08:10
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:34   #288
Deleteee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 195
Dot.: Papiloty do włosów bardzo długich

Wiesz ale ja myślałam o jakiś specjalnych papilotach (bardzo grubych) albo wałkach do włosów długich.
Deleteee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 08:28   #289
wrowar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

kupiłam papiloty-kwiatuszki mam włosy prawie do pasa - dość cienkie ale nie podatne na kręcenie - ale długie. papilotków mam 30szt, dziś spróbuje co mi z tego wyjdzie. mam piankę taft granatową i taki sam lakier ale w aerozolu a nie w spreju.
mam zamiar umyć włosy, jak podeschną troszkę - rozczesać i w każde pasmo wetrzeć piankę i nawijać dopiero rozwinę rano, spsikam lakierem i zobaczymy ile godzin wytrzymają w pracy to test przed sobotnim weselem
wrowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:56   #290
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Pamiętaj tylko, by ich nie rozczesywać, ale rozwinąć delikatnie i lekko roztrzepać palcami. Powodzenia!
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 08:08   #291
wrowar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

udało się
wyszedł baranek
tak poprostu to niezbyt, bo za duza mi sie twarz robi, ale spiełam i jest OK
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (36,7 KB, 297 załadowań)
wrowar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:28   #292
Lena891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Dobrym sposobem na ładne kręcone włoski jest zwykły dobierany. Ja na noc zaplatam dwa dobierane (byle jak ale dość ciasno ) na wilgotne włosy. Rano rozplatam i dobry efekt murowany, czasem tylko spryskam lakierem (jeżeli chcę aby na drugi dzień coś z nich jeszcze było ).
Lena891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:33   #293
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Jesli chce zrobic sobie mniejsze loczki nie takie strasznie mocne to papilot 20mm starczy?
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 18:03   #294
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Mam wlosy do ramion i chce ladne loczki ale nie mocnego baranka bo kiedys mama zrobila mi takiego i bylo okropnie ;o czy te 22mm starcza na cala noc?
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:55   #295
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Masakra co mi wyszlo na glowie :O
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:43   #296
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Spróbuj skarpetoloków, choć niektórzy patrzą na mnie jak na wariatke gdy mowie, ze to najlepszy sposób kręcenia włosów...

http://www.youtube.com/watch?v=CzJKdHglFck

Unika się efektu baranka, loki są piękne i naturalne, uwielbiam je
__________________
And the angels kiss
Our souls in bliss
Measure the extent of a
dizzying descent
Ginger Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:39   #297
AguchaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

hahaha skarpetki, no nie moge

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

tylko ze ja mam krotkie wlosy takie do ramion prawie
AguchaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:29   #298
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

skarpetki mnie powaliły... ale na pewno spróbuję. zwłaszcza, ze jestem świeżo dzień po trwalej - zdesperowana
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:57   #299
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Ginger Cupcakes Pokaż wiadomość
Spróbuj skarpetoloków, choć niektórzy patrzą na mnie jak na wariatke gdy mowie, ze to najlepszy sposób kręcenia włosów...

http://www.youtube.com/watch?v=CzJKdHglFck

Unika się efektu baranka, loki są piękne i naturalne, uwielbiam je
Ładny skręt,ale moim zdaniem powinno się bardziej przy głowie robić.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 16:29   #300
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Papiloty -wątek zbiorczy :)

A ja uwielbiam papiloty - kwiatki. Chyba w zależności od ilości użytych uzyskuję taki skręt, jaki chcę... za to piankowe z drucikami dają mi efekt fali
Kręcę na suche włosy, załączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC8889.jpg (99,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7295_1.jpg (171,1 KB, 117 załadowań)
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 08:26:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.