Jaka odzież na rower? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 16:14   #1
Ununquadium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 37

Jaka odzież na rower?


Cześć Mam nadzieję, że piszę w dobrym temacie, jeśli nie to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie

Pytanie kieruję do osób, które się znają w temacie. Otóż od zeszłego roku pokochałam jazdę na rowerze. Na początku były to krótkie dystanse, (w sumie to nadal niczym nie mogę się pochwalić), ale chciałabym to zmienić. Moje okolice wręcz proszą się o jazdę, a że na dworze robi się coraz ładniej, postanowiłam to wykorzystać. Po dzisiejszej jeździe pomyślałam odzieży do tego przeznaczonej. Przy 25-30 kilometrach robi się problem - pocenie, mokra koszulka (niemal wszystko...), ogólnie jest niefajnie, wiadomo. Przeglądałam jakąś odzież termoaktywną, tyle że to długi rękaw i długie spodnie, więc latem wbrew idei takiej odzieży nie byłoby za gorąco? Potem zwróciłam uwagę na ubranie kolarskie, gdzie już są krótkie rękawki, ale to są chyba tylko męskie? Może to wszystko śmiesznie brzmi, ale naprawdę nie znam się na tym. Mógłby ktoś doradzić? Może jakieś linki? Niby mam u siebie jakiś sklep sportowy, ale malutki i przede wszystkim ze sprzętem, ewentualnie pojechałabym do większego miasta.

Uprzedzając: jasne, że mogę poczytać w Internecie, ale wolałabym najpierw przeczytać informacje od doświadczonych/posiadających taką odzież osób. Dziękuję
__________________

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś".
Ununquadium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:34   #2
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Jaka odzież na rower?

Kolarskie są też damskie. Jeśli chodzi o spodenki polecam te z pieluchą - na trasach powyżej 50 km są zbawieniem - ceny różne ja np. mam z lidla za 30 zł i jestem zadowolona. Natomiast koszulki - zależy od pogody. Teraz termoaktywna a w lecie bokserka - do biegania (rowerowej nie mam bo mi się krój nie podoba)
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:34   #3
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jaka odzież na rower?

Popatrz na decathlon.pl, mają chyba największy wybór takich ubrań. I darmową wysyłkę, jeśli nie masz sklepu w okolicy.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:45   #4
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Jaka odzież na rower?

Jezdze w specjalnych, glupio wygladajacych legginsach na szelkach z 'tylkiem pawiana' + specjalna koszulka. Najwazniejszy jest KASK!!! I kazdemu rowerzyscie którego znam mówie, i mówic bede, ze Giro Ionos powinien byc najlepszym przyjacielem kazdego. I zeby mi nikt nie wmawial, ze cos reklamuje- bo nie reklamuje, po prostu znam sie na rzeczy.
Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 22:03   #5
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Jaka odzież na rower?

Pooglądaj odzież rowerową damską - znajdziesz w różnych sklepach. Ja kupuję Pearl Izumi - droga, ale lepszej nie miałam. Mam też jedne spodenki Rogelli i też są ok. Poza tym jeszcze Endura fajne rzeczy robi, ale to też taka wyższa półka.

Jak kupujesz spodenki, to zwróć uwagę, aby miały wkładkę 3D, a nie taką płaską gąbkę.

Może tu coś znajdziesz:
http://www.mikesport.pl/odziez-rower...-spodenki.html

Koszulek też jest mnóstwo do wyboru - jak bierzesz zwykłe kolarskie, to przyda się też stanik sportowy. Alternatywnie koszulka z wszytym biustonoszem - takie głównie mam, na przykład:

http://www.mikesport.pl/pearl-izumi-...or-czarny.html
http://www.mikesport.pl/pearl-izumi-...or-czarny.html

Niby do biegania, ale na rower są dla mnie super.

Poza tym lepszy kask (pozdrawia posiadaczka Giro Atmos ), okulary, żeby mucha do oka nie wleciała, rękawiczki, może jakaś kurtka przeciwdeszczowa składana.

PS. Nie, to nie jest reklama sklepu Mikesport, po prostu mają duży wybór damskiej odzieży na rower i to czarnej, a nie różowej i błękitnej w kwiatuszki
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 22:57   #6
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Jaka odzież na rower?

Giro Atmos jest ok- ale przysiegam ze Ionos kilka razy uratowal zycie mojego meza i przyjaciól. Z ciuchów lubie szwajcarski Assos, buty Shimano albo Lake i mozna jezdzic.
Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:59   #7
Ununquadium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jaka odzież na rower?

zbecka: zaczynam żałować, że ich nie zabrałam jak jeszcze były. Tym bardziej, że cena przyzwoita, a jak jeszcze piszesz że się sprawdziły to już w ogóle szkoda. Dziękuję


kawa_zmlekiem: niestety nigdzie w okolicy nie mam tego sklepu, ale przeglądałam ofertę w Internecie i nawet dodałam do zakładek w razie czego dwie rzeczy. Dziękuję


Hetka: głupio się przyznać, ale nigdy nie miałam kasku na głowie. Raczej przy dużo dłuższych dystansach o nim pomyślę, najpierw chciałabym się zaopatrzyć w strój. Dziękuję


Hiver: niestety takie ceny to nie dla mnie, chyba że zacznę odkładać i przede wszystkim brać na poważnie jazdę na rowerze. Ale stronę zapiszę, oby przyszedł czas kiedy się przyda Stanik sportowy mam taki dość zwykły, ale spełnia swoją funkcję. Dziękuję


__________________

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś".
Ununquadium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 13:00   #8
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Jaka odzież na rower?

Ja bardzo sobie chwale rzeczy z aldi/lidla - i takie dla rowerzystow i dla biegaczy. No wlasnie: nie skupialabym sie na tylko ofercie dla cyklistow, bo czesto rzeczy te maja wygorowane ceny, a praktycznie identyczne mozna znalezc w dzialach biegowych (bieganie jest bardziej popularne i przez to oferta dla uprawiajacych ten sport jest wieksza) - oczywiscie nie mowie o profesjonalnych spodenkach czy butach, ale koszulki i niektore kurtki/kamizelki moim zdaniem spokojnie sie nadaja.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 14:53   #9
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Jaka odzież na rower?

Ja też większość rzeczy posiadam z lidla, ale w zeszłym roku mieli o wiele gorszy asortyment niż we wcześniejszych latach. Kiedyś i kurtki były lepsze gatunkowo i koszulki. Spodenki i odzież termiczna mogą być. Poza tymi rzeczami rowerowymi i do biegania to czasami jeszcze fajne rzeczy można było znaleźć w odzieży trekingowej, np kurtki wiatrowo-deszczowe albo odzież termiczną. Stanik sportowy to kupiłam w chińskim markecie za 15 zł chyba.

Polecam też jakieś spodenki bez pieluchy kupić (do biegania czasami są). jak się tyłek przyzwyczai to pielucha tak bardzo nie jest potrzebna a w lecie to wręcz gorąco jest.

Edytowane przez Michalina83
Czas edycji: 2015-04-13 o 15:50
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 15:05   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jaka odzież na rower?

A ja tam jezdze w spodniach bez pieluchy i daje rade o dziwo tylek mnie nie boli.. gorzej jak sie zapomne i na rower zaloze jakies majtki z koronka (bron boze nie stringi!), to masakra,tylek poobcierany

Ja jezdze i w ogole cwicze w odziezy sportowej z Lidla


----

W ogole pytanie techniczne do jezdzacych:czy rekawiczki poprawiaja komfort jazdy?chodzi mi o to, czy jakos usztywniaja nadgarstki? Bo mnie ostatnio nadgarstki po jezdzie bola i troche kark mam sztywny...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:03   #11
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A ja tam jezdze w spodniach bez pieluchy i daje rade o dziwo tylek mnie nie boli.. gorzej jak sie zapomne i na rower zaloze jakies majtki z koronka (bron boze nie stringi!), to masakra,tylek poobcierany

Ja jezdze i w ogole cwicze w odziezy sportowej z Lidla


----

W ogole pytanie techniczne do jezdzacych:czy rekawiczki poprawiaja komfort jazdy?chodzi mi o to, czy jakos usztywniaja nadgarstki? Bo mnie ostatnio nadgarstki po jezdzie bola i troche kark mam sztywny...
Na to rękawiczki Ci nie pomogą- problem płynie ze złej postawy na rowerze.
popytaj znajomych, moze któryś ma takiego co się zna i po pierwsze sparwdzi czy masz ramę odpowiednią do wzrostu i proporcji ciała, a po drugie- dostosuje to co masz (lub powie na jaka zmienić)- wysokośc siodełka, odległośc kierownicy od siodełka itp.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 17:16   #12
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Na to rękawiczki Ci nie pomogą- problem płynie ze złej postawy na rowerze.
popytaj znajomych, moze któryś ma takiego co się zna i po pierwsze sparwdzi czy masz ramę odpowiednią do wzrostu i proporcji ciała, a po drugie- dostosuje to co masz (lub powie na jaka zmienić)- wysokośc siodełka, odległośc kierownicy od siodełka itp.
rower mam w spadku, chociaz po osobie niezbyt wyższej niż ja
sprawdzałam w ecie mój typ roweru, po czym na kilku stronach sprawdzalam wg kalkulatorów czy mam odpowiednią ramę itp. Na jednych wychodziło że tak, na innych, że nie...

a odleglośc kierownicy od siodełka się da regulować?? bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

spróbuję pokombinować w podniesieniem kierownicy, z tego co kojarze nie jest ani troche podniesiona, więc może tu tkwi ten błąd
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:10   #13
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
rower mam w spadku, chociaz po osobie niezbyt wyższej niż ja
sprawdzałam w ecie mój typ roweru, po czym na kilku stronach sprawdzalam wg kalkulatorów czy mam odpowiednią ramę itp. Na jednych wychodziło że tak, na innych, że nie...

a odleglośc kierownicy od siodełka się da regulować?? bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

spróbuję pokombinować w podniesieniem kierownicy, z tego co kojarze nie jest ani troche podniesiona, więc może tu tkwi ten błąd
Odległość kierownicy od siodełka regulujesz albo przekładając lub kupując dłuższy mostek (zależy jaki masz rower), albo przesuwając siodełko na szynach do tyłu (zależy jakie masz siodełko).

A co do jeżdżenia w spodenkach bez pieluchy, to też zależy, jaki ma się rower. Jak masz miejski z kanapą, to pielucha niepotrzebna, ja jeżdżę na MTB i bez pieluchy to nawet na siodełku usiąść nie mogę, bo mnie gniecie w miejsca niesforne.
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 11:34   #14
Ununquadium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 37
Dot.: Jaka odzież na rower?

Przechodziłam dzisiaj obok lidla i o dziwo załapałam się na ostatnie sztuki koszulek i spodenek na rower Koszulka była dodatkowo w przecenie, więc długo się nie zastanawiałam, w końcu mam nawet fajny strój za niezbyt duże pieniądze. Właśnie przymierzyłam. Trochę głupio się czuję z tą wkładką w spodniach Koszulka super, ale i tak najważniejsze jest to, żeby wszystko się sprawdziło

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
__________________

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś".
Ununquadium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 16:50   #15
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Jaka odzież na rower?

Wkładka do chodzenia się nie nadaje totalnie - docenisz ją na siodełku
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:53   #16
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Jaka odzież na rower?

Moim zdaniem najlepszą i najładniejszą odzież ma Merida
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:04   #17
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Jaka odzież na rower?

Widzę że już odzież wybrana, ale z 100% Bawełny byłaby dobra, mniej się pocimy w takiej bo jest naturalna.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:05   #18
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Widzę że już odzież wybrana, ale z 100% Bawełny byłaby dobra, mniej się pocimy w takiej bo jest naturalna.
Bzdura.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:30   #19
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Jaka odzież na rower?

Prawda, bo bawełna nie potęguje pocenia, tak samo Len i Skóra naturalna.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:36   #20
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Prawda, bo bawełna nie potęguje pocenia, tak samo Len i Skóra naturalna.
Bzdura x2 xd

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Naprawdę, fakt że 99% odzieży sportowej jest wykonana z poliestru uważasz za przypadek? Poczytaj trochę i nie proponuj lnianych ubrań na rower xd
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:18   #21
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
W ogole pytanie techniczne do jezdzacych:czy rekawiczki poprawiaja komfort jazdy?chodzi mi o to, czy jakos usztywniaja nadgarstki? Bo mnie ostatnio nadgarstki po jezdzie bola i troche kark mam sztywny...
U mnie zapobiegają odciskom. Bolące nadgarstki są pewnie od złego ustawienia kierownicy/siodełka (ja musiałam podwyższyć kierownicę, bo mam b. wysoko siodełko).

Pedałowałaś też przez zimę? Szacun!

A co do ubrań - ja nie mam raczej nic specjalnego (ok, kupiłam koszulkę funkcyjną i czasem w niej jeżdżę), ale nie pocę się specjalnie przy 30 czy 50 km :P Tzn. nie widzę różnicy, czy robię 5 czy 25 km, oprócz zmęczenia.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 17:30   #22
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
U mnie zapobiegają odciskom. Bolące nadgarstki są pewnie od złego ustawienia kierownicy/siodełka (ja musiałam podwyższyć kierownicę, bo mam b. wysoko siodełko).

Pedałowałaś też przez zimę? Szacun!
Dzieki podpowiedziom dziewczyn podnioslam mostek i jest git

Aaa....kilometry nakrecilam dopiero w tym roku
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:20   #23
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Bzdura x2 xd

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Naprawdę, fakt że 99% odzieży sportowej jest wykonana z poliestru uważasz za przypadek? Poczytaj trochę i nie proponuj lnianych ubrań na rower xd
Przeczytaj jeszcze raz i potem neguj, pisałam w innym kontekście, o poceniu. Nie doradzałam co kupić, a na pewno nie napisałam że jeździ sie na rowerze w lnie, to jakieś twoje...
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:27   #24
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jaka odzież na rower?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz i potem neguj, pisałam w innym kontekście, o poceniu. Nie doradzałam co kupić, a na pewno nie napisałam że jeździ sie na rowerze w lnie, to jakieś twoje...
Błagam. Autorka wybrała sobie konkretne ubrania dostosowane do dyscypliny a ty piszesz że bawełna byłaby lepsza. Na pewno jazda rowerem czy bieganie w bawełnianej koszulce lepiącej się do ciała jest zdecydowanie wygodniejsze niż w koszulce poliestrowej, która ma mini otworki i która błyskawicznie schnie
A teraz zasłaniasz się innym kontekstem
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 05:59   #25
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaka odzież na rower?

Ja jeżdżę w legendach, sportowej koszulce odprowadzającej pot, i adidasach
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 12:01   #26
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Jaka odzież na rower?

Wszystko zależy.. mam w sumie dwa stroje, jeden z Lidla -kupiłam go głównie żeby mieć jakiś zapasowy strój w razie wu a drugi (w sumie pierwszy) kupiłam w sklepie Sport Profit. Ciężko jest znaleźć w sklepach rowerowych damską odzież..powiem wam szczerze, że bardzo dużo musiałam się naszukać.
Kask to podstawa, zimno się zrobiło wiec kominiarka też jest już stałym elementem i oczywiście rękawice zimowe rowerowe.
Nie jestem jednak przekonana do wpinanych butów, tym bardziej, że rowerem poruszam się po mieście i może to spowodować więcej szkody niż pożytku, na trasy poza miasto to na pewno super udogodnienie..ale miasto, jak dla mnie nie bardzo

Edytowane przez basia_pn
Czas edycji: 2016-10-05 o 12:02 Powód: literówka
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 10:33   #27
impromptu
Przyczajenie
 
Avatar impromptu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Jaka odzież na rower?

Ja ostatnio kupiłam komplet w sklepie xxx Zwróć uwagę na spodenki, aby miały wygodna wkładkę. Przy krótkiej jeździe nie jest to odczuwalne, ale jeżeli myślisz o dłuższych wyprawach, taka wkładka może oszczędzić ci niezły ból sama wiesz gdzie
Kup też rękawiczki, ja nabawiłam się odcisków i niebyt ładnie to wygląda.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-18 o 19:51 Powód: Link.
impromptu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 11:33:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.