Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-07, 13:36   #721
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Sprawdzałaś MJ Dew Drops albo Cover FX?
Tak, probowalam rozswietlacza Jacobsa, ale raz, ze malo wydajny (mieszalam z balsamem do ciala, ale na cialo i tak szlo duzo) to jeszcze brudzil ubrania. Cover FX odradzila mi konsultantka marki, bo ponoc tez brudzi ubrania.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 13:42   #722
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;83413996]Tak, probowalam rozswietlacza Jacobsa, ale raz, ze malo wydajny (mieszalam z balsamem do ciala, ale na cialo i tak szlo duzo) to jeszcze brudzil ubrania. Cover FX odradzila mi konsultantka marki, bo ponoc tez brudzi ubrania.[/QUOTE]

Obawiam się, że po wymieszaniu z balsamem wszystko będzie brudzić, bo nie ma szansy zastygnąć. Może lepiej coś w sypkim pudrze?
Dawno temu znajoma, tancerka przynosiła taki profesjonalny żel do ciała z drobinkami. To było suche i ciężkie do zmycia. Ale gdzie takie coś dzisiaj dostać?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:17   #723
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja od lat stosuję po prostu suchy olejek Nuxe, ten z drobinkami złotymi. Daje piękny, delikatny efekt. Podobne robi kilka firm, ostatnio widziałam np. z Sol de Janeiro na Cult. Miała też taki chyba Bielenda, ale tu już trzeba wstrząsać, bo się drobinki same nie rozkładają równomiernie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 16:56   #724
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
W razie czego sluze Tobie czy Iwonce pomoca w zdobyciu, bo u mnie jest (przynajmniej narazie) bezproblemowo dostepny DW Light : ).

Olu, moglo mi sie cos pomieszac, ale wydaje mi sie, ze to Ty z rok czy dwa temu polecalas rozswietlacz do ciala. Przypomnisz mi, prosze, co to bylo?
Ja szukam czegos dobrego od jakiegos czasu juz i znalezc nie moge. Wszystko to albo tluste mazidlo, albo brudzi ubrania. Kupilam ostatnio rozswietlacz do ciala Fenty, ale jest marny i rzucilam g w kat. Z kolei Glossier jest tak delikatny, ze ciezko ten glow zauwazyc. Z desperacji niedlugo wrzuce rozswietlacz Becci do blendera z jakims balsamem, bo juz szukac mi sie nie chce .
Dziękuję
Na razie zrobiłam mały zapas DW Light, ale jakby mi się skończył, a faktycznie będzie problem z dostępnością, to będę uderzać

Matko, mam trochę problem z przypomnieniem sobie, o czym to ja mogłam pisać , ale jeśli o jakimś balsamie rozświetlającym, to chyba tylko o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...body-milk.html
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 18:22   #725
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Testowalyscie olejki Farsali? Jakie opinie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 18:23   #726
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Testowalyscie olejki Farsali? Jakie opinie?
Buble, nic nie robia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 18:34   #727
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Najlepszy korektor rozświetlający pod oczy? Coś polecicie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 18:34   #728
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja od lat stosuję po prostu suchy olejek Nuxe, ten z drobinkami złotymi. Daje piękny, delikatny efekt. Podobne robi kilka firm, ostatnio widziałam np. z Sol de Janeiro na Cult. Miała też taki chyba Bielenda, ale tu już trzeba wstrząsać, bo się drobinki same nie rozkładają równomiernie.
Ja znowu nuxe odradzam. Tak mi utłuscił kiedyś ubranie, że myślałam, że się zapłaczę. Dałam mu czas na wchłonięcie i nic to nie dało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 18:54   #729
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Najlepszy korektor rozświetlający pod oczy? Coś polecicie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Armani z pędzelkiem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 19:02   #730
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Na razie zrobiłam mały zapas DW Light, ale jakby mi się skończył, a faktycznie będzie problem z dostępnością, to będę uderzać

Matko, mam trochę problem z przypomnieniem sobie, o czym to ja mogłam pisać , ale jeśli o jakimś balsamie rozświetlającym, to chyba tylko o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...body-milk.html
O, kiedyś miałam ten balsam. Świetny był . Tylko zapach ma bardzo intensywny i trwały, więc warto wypróbować przed zakupem.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 19:09   #731
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Najlepszy korektor rozświetlający pod oczy? Coś polecicie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Dla mnie też najlepszy Armani z pędzelkiem (nr 3 jest bardzo fajny, ale zimą dla mnie ciut za ciemny, wtedy przerzucam się na nr 1).
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O, kiedyś miałam ten balsam. Świetny był . Tylko zapach ma bardzo intensywny i trwały, więc warto wypróbować przed zakupem.
Tak, zapach jest mocny, a jak ktoś nie lubi cynamonu i pomarańczy, to wręcz męczący
Nie wiem jednak czy można go jeszcze gdzieś dostać. W PL już chyba nie (kupowałam go w Douglasie).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 19:33   #732
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Jak oceniacie puder Kat Von D Lock it? Nie ciemnieje ani nic? Wiadomo, że transparentny, ale mam naprawdę białą skórę i nie chciałabym, żeby się odznaczał mimo wszystko. Chodzi o używanie na gołą skórę, bez podkładów, bb itp.

Dobrze wspominam biały z Golden Rose, ale w użytkowaniu bywał upierdliwy i niezbyt trwały.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 20:11   #733
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dla mnie też najlepszy Armani z pędzelkiem (nr 3 jest bardzo fajny, ale zimą dla mnie ciut za ciemny, wtedy przerzucam się na nr 1).

Tak, zapach jest mocny, a jak ktoś nie lubi cynamonu i pomarańczy, to wręcz męczący
Nie wiem jednak czy można go jeszcze gdzieś dostać. W PL już chyba nie (kupowałam go w Douglasie).
Pod oczy fajny jest też wg mnie Nars, ale ten słoiczkowy. Wbrew nazwie nie jest bardzo matujący, a na pewno nie wysusza.

Co do balsamu nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że był też swego czasu dostępny w Sephorze. Z tego co pamiętam producent był ten sam co kosmetyków Korres. Ale mogę się mylić
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 20:15   #734
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Testowalyscie olejki Farsali? Jakie opinie?
Tez ostatnio rozwazlam i jednak zrezygnowalam po zapoznaniu sie z opiniami. Kupilam pai w to miejsce.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 20:22   #735
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Tez ostatnio rozwazlam i jednak zrezygnowalam po zapoznaniu sie z opiniami. Kupilam pai w to miejsce.
Ładnie pachną Różowy jakoś tak watą cukrową I to chyba tyle, używam go jako primera, ale nie widzę niestety żadnych efektów, głupia ja, nabrałam się na hype. Co to pai? I czy powinnam to wiedzieć?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 20:34   #736
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ten sam. I wydaje mi się, że ma też później wejść do stałej oferty tylko, że już w normalnym, czarnym opakowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a wiesz od kiedy ma być ta kolekcja w S? w katalogu nie ma info....

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Testowalyscie olejki Farsali? Jakie opinie?
a ja lubie używam jako bazy i tu sie u mnie sprawdza, ale jako pielegnacja to na pewno
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-07, 20:37   #737
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Obawiam się, że po wymieszaniu z balsamem wszystko będzie brudzić, bo nie ma szansy zastygnąć. Może lepiej coś w sypkim pudrze?
Dawno temu znajoma, tancerka przynosiła taki profesjonalny żel do ciała z drobinkami. To było suche i ciężkie do zmycia. Ale gdzie takie coś dzisiaj dostać?
Pudrow tez juz probowalam . Brudza.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Na razie zrobiłam mały zapas DW Light, ale jakby mi się skończył, a faktycznie będzie problem z dostępnością, to będę uderzać

Matko, mam trochę problem z przypomnieniem sobie, o czym to ja mogłam pisać , ale jeśli o jakimś balsamie rozświetlającym, to chyba tylko o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...body-milk.html
Tak! To ten, bo pamietam, ze zapach mial mocno pomaranczowy. Pogooglalam troche i widze, ze juz go nie produkuja :/.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Najlepszy korektor rozświetlający pod oczy? Coś polecicie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Ja lubie Prep+Prime MACa, ale nie wiem czy jakis szczegolnie rozswietlajacy jest. Nie przesusza za to i niezle wyglada (mam zolty odcien). Niby to "highlighter", ale ja uzywam jako korektora pod oczy.
https://www.maccosmetics.ca/product/...de/Light_Boost

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja znowu nuxe odradzam. Tak mi utłuscił kiedyś ubranie, że myślałam, że się zapłaczę. Dałam mu czas na wchłonięcie i nic to nie dało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam podobne doswiadczenia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 14:56   #738
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;83394961]Iwonko, ja przed lata DW Light uzywalam namietnie. Teraz powrocilam do Luminous Silk Armaniego. Od czasu do czasu kupuje jakis nowy podklad, ale wracam do LS albo DW Light zawsze. Na pewno nie polecam swoich zakupow z ostatnich miesiecy: Ordinary oba (wysuszaja), Fenty (szpachla), Huda (jeszcze gorsza szpachla niz Fenty), Dior Forever (jakas dziwna kolorystyka, podklad bardzo sredni) czy moje ostatnie rozczarowanie All in One Glow YSL - nigdy nie widzialam, zeby podklad tak smuzyl. Wszystkie podklady, ktore kupilam okazaly sie wtopa, ale na szczescie wszystko inne mi sie podoba .

Widzialam Twoja konwersacje z Ola o EL. Przestali produkowac jakis podklad? Wybacz, nie chce mi sie przeszukiwac watku do poczatku dyskusji . Jak szukasz czegos konkretnego od EL to moge u siebie zerknac [/QUOTE]

Jamesik!
Dziękuję, kochana jesteś zakupiłam 2 opakowania podkładu EL DWLight, bo chodzą plotki, że wycofują. Napisałam do polskiego EL i napisali ogólnie, w sumie ani tak ani nie jeszcze muszę się spytać w centrali. W sumie to ile można kupować na zapas

Próbuję różnych podkładów, ale EL DWLight mam zawsze na stanie. Lubię go i mi służy, ale moja ciekawska natura wciąż marzy o czymś lepszym nie dogodzisz

A to Ty jesteś w wielkim świecie?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W sumie to nie mogę polecić żadnego podkładu, tak z czystym sumieniem, że jest super/hiper/niezawodny itd. Używam różnych, często je ze sobą mieszając, raz uzyskując zadowalający efekt, a innymi razy (w tej samej konfiguracji) tragiczny.
Aktualnie mam w użyciu EL DW, EL DW Light, EL Maximum Cover,
MJ Remarcable (tylko do mieszania się nadaje), jakiś matujący w tubce L'oreal (Infallible 24h chyba), no i Catrice HD Liquid Coverage, który uważam za całkiem dobry, jeśli wziąć pod uwagę relację jakości do ceny (większe rozczarowania przynosiły mi parokrotnie droższe podkłady ).

Edit - inne jeszcze wykańczam (Dior Star, Dior Nude, Armani Lasting Silk), z kolei inne testuję, ale wyżej wymieniłam te, po które sięgam najcześciej.


Widać naprawdę ciężko jest trafić na dobry podkład. Też tak mam.

Mowa była o możliwym wycofaniu EL DW Light właśnie, ale w sumie nikt tej informacji nie potwierdził.
Dziękuję Olu większość napisanych znam, widze, że też szukasz świętego graala


Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Hej

widzę,że dyskutujecie o podkładach a wsród nich Double Wear Light to podzielę się swoim odkryciem i powiem,ze nowy Nars jest naprawdę fantastyczny i wg mnie lepiej wygląda na twarzy (naturalniej ) od lauder.

Ktoś jeszcze pytał o VITA LIBERATA
jedyny samopalacz z którego byłam zadowolona- świetny jest ten w piance oraz Body Blur jest mega zwłaszcza dla bladziochó
O! a możesz wkleić, który to nowy? przejdę się po próbkę


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;83413286]W razie czego sluze Tobie czy Iwonce pomoca w zdobyciu, bo u mnie jest (przynajmniej narazie) bezproblemowo dostepny DW Light : ).[/QUOTE]

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-05-08 o 14:58
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 14:59   #739
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Douglas dzisiaj Noc zakupów od godz. 19.00 - 20% na wszystko z kodem NIGHT18
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-08, 16:20   #740
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
Douglas dzisiaj Noc zakupów od godz. 19.00 - 20% na wszystko z kodem NIGHT18

W sumie kod juz dziala, o 15 złożyłam zAmówienie i wszedł
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:10   #741
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a wiesz od kiedy ma być ta kolekcja w S? w katalogu nie ma info....



a ja lubie używam jako bazy i tu sie u mnie sprawdza, ale jako pielegnacja to na pewno
Ten bronzer już się pojawił na stronie, pewnie jak w pracy jestem bo tak to nowości sprawdzam jak nawiedzona Oczywiście już niedostępny, a stacjonarnie pokazuje że niby niema. Piszę niby bo już ich przyłapałam, że nawet jak piszą że coś jest "tylko online" to nie oznacza, że stacjonarnie nie można dostać. Faktycznie taki to super kolor że taki rozchwytywany?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:16   #742
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Pod oczy fajny jest też wg mnie Nars, ale ten słoiczkowy. Wbrew nazwie nie jest bardzo matujący, a na pewno nie wysusza.

Co do balsamu nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że był też swego czasu dostępny w Sephorze. Z tego co pamiętam producent był ten sam co kosmetyków Korres. Ale mogę się mylić
Tego słoiczkowego nie znam. Mam ten w podłużnym opakowaniu, ale dla mnie jest trochę za suchy, zwłaszcza, że ostatnio coraz bardziej mi zmarszczki wyłażą

Też kojarzę ten balsam z Korres.
Być może w S. też był.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;83422766]Tak! To ten, bo pamietam, ze zapach mial mocno pomaranczowy. Pogooglalam troche i widze, ze juz go nie produkuja :/.[/QUOTE]
Szkoda
Wprawdzie od dawna go w sklepach nie widziałam, ale miałam nadzieję, że co najwyżej z PL zniknął.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu większość napisanych znam, widze, że też szukasz świętego graala
Szukam, ale szczerze mówiąc nie liczę na to, że znajdę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:35   #743
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
W sumie kod juz dziala, o 15 złożyłam zAmówienie i wszedł
Ja złożyłam po 17.00. Ale było dużo braków z tego co chciałam

Ile się czeka na odbiór w perfumerii???
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 17:55   #744
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ten bronzer już się pojawił na stronie, pewnie jak w pracy jestem bo tak to nowości sprawdzam jak nawiedzona Oczywiście już niedostępny, a stacjonarnie pokazuje że niby niema. Piszę niby bo już ich przyłapałam, że nawet jak piszą że coś jest "tylko online" to nie oznacza, że stacjonarnie nie można dostać. Faktycznie taki to super kolor że taki rozchwytywany?
A to dziady mi na insta odpisali że będzie w lipcu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 19:09   #745
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja złożyłam po 17.00. Ale było dużo braków z tego co chciałam



Ile się czeka na odbiór w perfumerii???

U mnie było wszystko, co chciałam

Nigdy nie odbierałam w perfumerii, za to wysłali już moje - aż się zdziwiłam, nigdy mi tak szybko nie spakowali paczki
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 19:32   #746
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ten bronzer już się pojawił na stronie, pewnie jak w pracy jestem bo tak to nowości sprawdzam jak nawiedzona Oczywiście już niedostępny, a stacjonarnie pokazuje że niby niema. Piszę niby bo już ich przyłapałam, że nawet jak piszą że coś jest "tylko online" to nie oznacza, że stacjonarnie nie można dostać. Faktycznie taki to super kolor że taki rozchwytywany?
jak był poprzednim razem w sprzedaży to wszyscy na YT zachwalali...

może tylko wrzucili na strone ale bez możliwości zakupu stąd od razu status "chwilowo niedostępny"

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja złożyłam po 17.00. Ale było dużo braków z tego co chciałam

Ile się czeka na odbiór w perfumerii???
bardzo szybko wysyłają i praktycznie po 2 dniach roboczych jest do odbioru
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 20:39   #747
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ładnie pachną Różowy jakoś tak watą cukrową I to chyba tyle, używam go jako primera, ale nie widzę niestety żadnych efektów, głupia ja, nabrałam się na hype. Co to pai? I czy powinnam to wiedzieć?
Upewnilas mnie, ze to byla dobra decyzja dziekuje! Pai znalazlam na stronie mojej sephory (francuska) gdy szukalam farsali. Sprawdzilam opinie i same dobre, a przekonala mnie hexxana (jedna z niewielu bloggerek, ktorej mysle, ze mozna zaufac, dzieki niej odkrylam phodopharm) http://www.1001pasji.com/2015/10/pai...-recenzja.html

I stwierdzialam, ze sie skusze, bo od kiehlsa musze odpoczac, a do zamowienia iossi odpycha mnie troche fala zachwytow na kazdym blogu

Jestem dopiero po kilku uzyciach i choc z olejami znam sie dobrze, to faktycznie buzia jakas taka inna juz, ale sam zapach jednak nie jest rozany i waty cukrowej tym bardziej nie przypomina...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 20:54   #748
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
U mnie było wszystko, co chciałam

Nigdy nie odbierałam w perfumerii, za to wysłali już moje - aż się zdziwiłam, nigdy mi tak szybko nie spakowali paczki
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jak był poprzednim razem w sprzedaży to wszyscy na YT zachwalali...

może tylko wrzucili na strone ale bez możliwości zakupu stąd od razu status "chwilowo niedostępny"

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



bardzo szybko wysyłają i praktycznie po 2 dniach roboczych jest do odbioru
Dzięki czyli w czwartek mogę się spodziewać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 20:57   #749
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

O, brzmi super! Ja mam teraz też taki z róży: Evree, Intensive Facial Care, Magic Rose, Pure Beauty Oil (Upiększająca kuracja do twarzy i szyi), a jak go skończę, to czaję się na 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil z Ordinary.
Generalnie uwielbiam olejki do twarzy, mam zawsze kilka różnych na zmianę w użyciu. Bardzo fajnie mi się na noc stosuje też ten z Clarinsa do odwodnionej twarzy, Blue Orchid. Pachnie fenomenalnie, stosuję głównie na policzki, kropla do rozgrzania na grzbiet dłoni, rozcieram, wklepuję i od razu lepiej mi się śpi
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-08, 21:40   #750
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesik!
Dziękuję, kochana jesteś zakupiłam 2 opakowania podkładu EL DWLight, bo chodzą plotki, że wycofują. Napisałam do polskiego EL i napisali ogólnie, w sumie ani tak ani nie jeszcze muszę się spytać w centrali. W sumie to ile można kupować na zapas

Próbuję różnych podkładów, ale EL DWLight mam zawsze na stanie. Lubię go i mi służy, ale moja ciekawska natura wciąż marzy o czymś lepszym nie dogodzisz

A to Ty jesteś w wielkim świecie?
Zapraszam do siebie jakby co .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Szkoda
Wprawdzie od dawna go w sklepach nie widziałam, ale miałam nadzieję, że co najwyżej z PL zniknął.
No, bardzo szkoda. Tym bardziej, ze nic godnego uwagi do ciala znalezc nie moge.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.