O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-01, 15:37   #61
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Ponawiam swoje pytanie: Co napisalabys na moim miejscu?


anya napisał(a):
> Własnie dlatego nie używam moralizatorskiego tonu i podkreśliłam, że nie chciałam nikogo urazić...
> Z kosmetykami mam doczynienia prywatnie i zawodowo...
> To prawda, że nie przeczytałam całego wątku i odniosłam się akurat do wypowiedzi Julity. Czasem mnie irytuje...zachwycanie się sobą. I nie jest to bynajmniej zaglądanie do cudzej kieszeni! Natomiast sama zwykle decyduję gdzie bywam na forum...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 15:47   #62
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

anya napisał(a):
> Czasem mnie irytuje...zachwycanie się sobą. I nie jest to bynajmniej zaglądanie do cudzej kieszeni!

Anyu, było to zaglądanie, niestety - w wypowiedzi Julity nie było nawet śladu narcyzmu ani chwalenia się, uczciwie napisała, co kupuje i czego używa, potępiła się nawet za to, ze czasem kupuje za dużo. Jeśli ją na to stać (i inne dziewczyny też), albo sprawia im to przyjemnosć, nie widzę w tym nic złego - dopóki nie zaczną pisać, że używanie tanich kosmetyków jest beeee - a nic takiego miejsca nie miało.

Chociaż mnie na takie kosmetyki nie stać (YR to dla mnie "lepszy" kosmetyk), nie razi mnie mnie to, że ktoś inny może wydać choćby i 1000 zł albo więcej. Nie czuję sie przez to gorsza, ani takie wypowiedzi mnie nie urażają.

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 15:58   #63
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

ponownie przeczytałam wątek Julity. gdzie ona się przechwala??? w którym miejscu?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 16:25   #64
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

kurcze, powstaje pytanie: dlaczego kosmetyki sa takie fajne i sprawiają nam tyle radości? jak pomyślę o jakimś nowym zakupie, to aż się uśmiecham do samej siebie w duchu z radości.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 16:43   #65
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Babcia ma racje.

A skoro o sumach mowa....

Jak zarabialam 1200 miesiecznie, to nie zazdroscilam, a zbieralam grosik do gosza, by moc sobie kupic YR lub cus innego. I nie osadzalam nikogo, ze wydaje miesiecznie 1000 zlociszy na kosmetyki i rozne zabiegi pielegnacyjne (a wsrod moich studentek byly takie, urocze zreszta dziewczyny. Z wieloma ze studentow do dzis utrzymuje kontakt.
Teraz moja sytuacja finansowa sie poprawila, stac mnie na to i owo. Coz, raz pod wozem, raz na wozie.Takie jest zycie.
A teraz sorry, ze uderze z grubej rury: co z tego, ze stac mnie na Diora, skoro moja rodzina ma problemy, w tym zdrowotne, wszystko sie wali na leb.... Kurcze, grunt bysmy zdrowi byli.
Pozdrawia, C.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 17:09   #66
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Z reguły dyskusja polega na tym, że ludzie wyrażają swoje zdanie...ważne jest również aby nie urazić uczuć innych.
Odpowiem raczej czego bym nie powiedziała...zwłaszca sugerując komuś brak szacunku. w jednym zdaniu piszesz "uszanuj to" zaś już w następnym coś w stylu -jak masz inne zdanie to "won" na jakieś forum polityczne...
To było bardzo niegrzeczne.
A ja mam właśnie inne zdanie i mam do tego prawo. Poza tym starałam się nikogo przy tym nie obrazić.
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 17:20   #67
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

anya napisał(a):
> Odpowiem raczej czego bym nie powiedziała...zwłaszca sugerując komuś brak szacunku. w jednym zdaniu piszesz "uszanuj to" zaś już w następnym coś w stylu -jak masz inne zdanie to "won" na jakieś forum polityczne...

Doprawdy? Gdzie użyłem słowa 'won'?

> To było bardzo niegrzeczne.

Jasne, w Twojej interpretacji jest to niegrzeczne.


> A ja mam właśnie inne zdanie i mam do tego prawo. Poza tym starałam się nikogo przy tym nie obrazić.

A jednak...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-01, 17:41   #68
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

no ja to chyba odmawianie sobie takiej przyjemności jak zakup kosmetyków to opanowałam do perfekcji ostanio nawet używam do twarzy tylko mydła i zwykłego kremu Nivea...ale nie użalam się kiedys sobie to wynagrodze ale mimo tak skromnego zestawu pielęgnacyjnego nie wiem,jak to się stało,ale już coś dawno nie widziałam żadnego pryszcza no mojej twarzy...hmmm... może to zbieg okolicznoiści,chociaż zatkanych porów jakoś się nie pozbyłam

znając mnie ,jak zarobie troche pieniążków w te wakacje,to zaraz polece sobie kupić kilka "zbędnych" rzeczy

aaa i wprowadziłam pewne ograniczenia,gdyż zrezygnowałam z akrylowych paznokci(zawsze 30 zeta miesięcznie do przodu),więc może moja półka z kosmetykami troche się niedługo zapełni

makijaż na co dzień też robie oszczędny:tusz Celii,troszke pudru w kamieniu na nosek(Isa Dory-prezent od cioci),błyszczyk Palomy taki wyciskany(polecam-tylko 5 zł) i róż na policzki też Celii...no i niestety,perfumy to tylko podróbki za 20 zł

ile wychodzi miesięcznie,nie mam pojecia...zależy od miesiaca,raz bardzo mało,a w innym około 50 zł...ale ja to zawsze mam takie szczęście,bo zawsze coś wypatrze jakąś okazje albo to z ciuchem albo kosmetykiem,że nie wyglądam gorzej od moich koleżanek,które wydają miesięcznie fortune na zakupy ,więc nie jest żle
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:02   #69
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

ten wątek jest cudowny, ma na mnie wpływ pedagogiczny-postanowiłam ograniczyć swoje wydatki na kosmetyki.potrafię sobie odmawiać, ale nie w wystarczającym stopniu.muszę jeszcze nad tym popracować.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:04   #70
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Widzę, że masz przekonanie o posiadaniu monopolu na prawdę.
Może więc zaproponuj punkt w regulaminie- kto ma inne zdanie niż ty ...nie bierze udziału w dyskusji.
A jeśli sprawia Ci przyjemnośc taka postawa, trudno pofatuguję się na jakieś forum gdzie istnieją inne formy dyskusji poza "kadzeniem" sobie nawzajem.
To w końcu forum a nie sekta...
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:10   #71
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

hehe powodzenia! Fajnie, że tyle osób zdecydowało się powiedzieć coś niecoś o swoich wydatkach na kosmetyki . Tylko ze anye wykazała trochę uwagi i niedelikatności w ocenie innych, w tym Julę i Zło. Bo ja tam nie widziałam w tym wątku słowa won...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-01, 18:12   #72
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

pax,pax...
przestańcie już.przecież ta dyskusja prowadzi do nikąd.nie pielęgnujmy w sobie złej energii, nie wysyłajmy złej energii, bo ona potem wraca...
spokój!
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:15   #73
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Więc jednak nie powiesz, mi, gdzie napisałem do Ciebie "won"?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:19   #74
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

Przeczytaj uważnie...a zauważysz, że sens zdania jest inny.
Dlaczego nie zauważasz niedelikatności w wypowiedziach Zło?
Pozdrawiam...
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:22   #75
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Droga Anya
A ja się po prostu trochę Tobie dziwię. Zamiast wybrnąć elegancko i z klasą z tego "przechwalania się" i przyznać od razu , że nie czytałaś całego kontekstu, to dalej się upierasz, że masz rację i w to brniesz.

Julita niczym się nie chwaliła, Zło grzecznie Ci tylko zwrócił uwagę, ( a Ty wyskakujesz z "sektą"), podobnie jak reszta dziewczyn. Ale Ty się najeżyłaś.

Twój ton niestety był moralizatorski i na pewno Julita poczuła się urażona, że na nią właśnie padło. I jeśli masz do czynienia z kosmetykami prywatnie i zawodowo to pewnie sobie zdajesz sprawę, że tak naprawdę wydać 300 zł na kosmetyki można bardzo szybko.

Przemyśl to proszę i na pewno małe słowo "przepraszam" w kierunku Julity załatwi całą sprawę

Pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:25   #76
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Oczywiście, że nie ...ponieważ tego nie napisałam. Przeczytaj uważnie zdanie z tym słowem.
Chciałam nakreślić styl twojej wypowiedzi dziwnie gryzący się z twoimi uwagami.
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:28   #77
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

No Anyu teraz to mnie rozeżliłaś :

anya napisał(a):
> Widzę, że masz przekonanie o posiadaniu monopolu na prawdę.

O jakiej Ty prawdzie piszesz??

> Może więc zaproponuj punkt w regulaminie- kto ma inne zdanie niż ty ...nie bierze udziału w dyskusji.

Ty nie wyraziłaś innego zdania tylko napadłaś na inną osobę!!

> A jeśli sprawia Ci przyjemnośc taka postawa, trudno pofatuguję się na jakieś forum gdzie istnieją inne formy dyskusji poza "kadzeniem" sobie nawzajem.

No tak my tutaj nic innego nie robimy tylko sobie kadzimy i pławimy się we własnym sosie.


> To w końcu forum a nie sekta...

A może jednak sekta?? Choroba chyba muszę się zarejestrować.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:28   #78
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Czyli cytujesz to, co napisałem pomiędzy wierszami?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:29   #79
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Prawda...pewnie mogłam urazić Julitę...przepraszam.
Moja wypowiedż nabrała teraz zupełnie innego sensu niż miałam zamiar.Ale Zło i grzecznośc...pozostawiam to innym do osądzenia
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-01, 18:31   #80
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

anya napisał(a):
> Prawda...pewnie mogłam urazić Julitę...przepraszam.
> Moja wypowiedż nabrała teraz zupełnie innego sensu niż miałam zamiar.Ale Zło i grzecznośc...pozostawiam to innym do osądzenia

Czy też mam teraz zacytować to, co Ty napisałaś pomiędzy wierszami?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:32   #81
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

anya napisał(a):
> Dlaczego nie zauważasz niedelikatności w wypowiedziach Zło?

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:37   #82
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Fakt byłam teraz złośliwa...
...a ty nie?
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:38   #83
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Szkoda ciągnąć ten spór - Anya przeprosiła Julkę

Zaś Zło jest adminem - więc ma prawo reagować na posty będące atakiem personalnym - a takim, moze wbrew zamiarom, ale jednak, był post Anyi.

Ja jeszcze dodam od siebie, ze jak wynika z sondy na 1 stronie na 219 osób mniej więcej tyle samo wydaje do 50 zł, co od 100 do 500 - więc żadna z tych grup nie powinna czuć się głupio, ani nieswojo mówiac o swoich wydatkach.

Jeśli któraś z dziewczyn mających mało kasy czuje się urażona, bo używa tanich polskich firm niech pomyśli- gdyby miała te wieksze pieniądze i byłoby ją stać - nie wydałaby na drozsze rzeczy? Bo ja tak I kiedys przyjdzie taki dzień, gdy wydam

Buziaki wsiem i koniec sporu

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:39   #84
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Właśnie sobie rozgrzewam barki, przygotowując się do zaserwowania czegoś mocniejszego A Ty?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:47   #85
anya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 64
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Mam szcerą nadzieję, że usatysfakcjonuje Cię informacja iż udało Ci się sprawić mi swoimi wypowiedziami przykrość, taki miałeś cel.
Ponadto przekręciłeś sens mojej wypowiedzi...nie chciałam kontynuować tego wątku, ponieważ musiałabym odnosić się do wypowiedzi Julity i stąd brak sprostowania .
Gratuluję....i życzę dobrej zabawy.
anya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:48   #86
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

Przeczytałam jeszcze raz wypowiedzi Zło, próbowałam sie czegos doszukać, i sorry, ale żadnych złośliwości tu nie widzę. No chyba że w Jego nicku

A Ty Anyu, przepraszam jeśli Cie urażę, zachowujesz się jak najgorsza
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:54   #87
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

Aha, co więcej, On ma rację, do cudzych portfeli sie nie zagląda. Jeśli ktoś napisze, że miesięcznie wydaje na kosmetyki nawet 1000zł, a mnie stać tylko na 100, to wcale się nie obrażę. Bo może ja kupuję sobie np. więcej książek lub ubrań, częściej chodze do kina. Ktoś po prostu odpowiedział na pytanie, jakie tu zadano. Miał nie odpowiadać? Kłamać? Mieć wyrzuty sumienia, że go na to stać? Dlaczego, skoro sam na to zarabia? Julita, bij sie w piersi, bo wydajesz 100zł więcej niż ja, jak możesz publicznie o tym pisać! (Przepraszam za ironię)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 18:56   #88
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

anya napisał(a):
> Przeczytaj uważnie...a zauważysz, że sens zdania jest inny.
> Dlaczego nie zauważasz niedelikatności w wypowiedziach Zło?
> Pozdrawiam...

Bo zło nie jest niedelikatny?
A, i tak w ogóle to takie małe sprostowanie – ja nie chcę Cię dyskryminować czy krytykować jako osobę, tylko po prostu skrytykować Twoją wypowiedź. W moim pojęciu nie zachowujesz się jak „najgorsza ...”, ale po prostu jesteś troszkę nieuważna, ale cieszę się że masz swoje zdanie i umiesz go bronić . I mi też byłoby przykro gdyby tak wszyscy na mnie „najeżdżali”. Po prostu życzę Ci na przyszłość więcej uwagi i taktu, anyu...
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 19:03   #89
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Reguła nr 1: nie zaglądać do cudzej kieszeni!

Ja ze swojej strony uważam temat za zamknięty.

pozdrawiam i do następnego napisania
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-01, 19:04   #90
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: O kosmetykach...Ile wydajecie, czy umiecie zrezygnować z niektórych?

Ale o jakiej nieuwadze tu piszesz? Anya po prostu doszukuje się czegoś w wypowiedziech Dziewczyn i Zło. Myślę, że jednak nie o nieuwagę tu chodzi, bo Zło wytłumaczył Jej o co Mu chodziło, a jednak Ona nadal twierdziła swoje. Jasne, każdy może mieć swoje zdanie. Więc nie krytykujmy się! Bo dojdzie do tego, że w ogóle nic nie będzie można na tym forum napisać, bo zaraz będzie:

"Jak możesz pisać, że masz gładką cerę! Niektórzy mają trądzik, trochę delikatności!"

albo

"Jak możecie doradzać używanie kremu XXX, nie każdego na niego stać! Mogliście komuś sprawić przykrość"

A Wizaż jest chyba dla wszystkich? Czemu dyskryminować tych bogatszych? Rozmaiwa się tu o wszystkim chyba?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.