Depilacja- ratunkuuu!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 11:06   #61
Debi777
Raczkowanie
 
Avatar Debi777
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

można się przyzwyczaić po pewnym czasie nie boli.
__________________
Legally Blonde - nie walcz...tylko zmień .!
* zapuszczam pazurki
* odchudzanie.! ma być 55 kg.!
Debi777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:08   #62
i'm_weasel
Raczkowanie
 
Avatar i'm_weasel
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu najczęściej :)
Wiadomości: 138
GG do i'm_weasel Send a message via Skype™ to i'm_weasel
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Ja dzisiaj wyciągnęłam z szafki mojego brauna którego dostałam od bratowej bo nie używała z powodu bólu depilowałam się ok 20 minut pierwszy raz od ok 7 lat i wytrzymałam i sie cieszę jak małe dziecko mimo że momentami trzymałam poduszkę w zębach ale wmawiałam sobie że będę miała spokój na tydzień dwa i w końcu się przyzwyczaje, kiedyś nie mogłam przeżyć bólu z depilatora i ogolić pół nogi a teraz coś czuję że będzie on moim partnerem życiowym. Najlepsze jest to że po nasmarowaniu balsamem podrażniona i czerwona skóra była tylko przez ok godzinę
__________________


..::Wspierana przez wiatr walczy by wstać::...

i'm_weasel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:40   #63
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

fajnie a ja sie musze torturowac kilkadziesiat minut na przod lydki. tylu nie ruszam prawie..... o udach nie mowiac najgorzej w sumie zaczac i przytknac depilator do skory :/ chyba sie ogole i zaczne depilacje nastepnego dnia jak tylko poczuje ze odrastaja.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 02:18   #64
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Ja też zaczynam od długich i męczących sesji z depilatorem. Jest jednak o wiele lepiej niż kiedyś, z moim starym depilatorem. Myślę jednak, że z czasem cebulki osłabną, i ból będzie znośny. Depilator z masującymi końcówkami to jest to!

Jeśli zaś chodzi o maszynkę - zacinałam się do czasu, aż podkradłam mojemu Tż-towi Mach3. Teraz mam już swoją. Dziewczyny - polecam. Szkoda pieniędzy na jednorazówki - a taka maszynka to tylko 20-30zł. Nie ma lepszej maszynki na świecie - dokładniejszej i delikatnej. Ostrza są ostre bardzo długo .
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:55   #65
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

dziewczyny mam pytanie . wiecie może gdzie można kupić ten krem (czy co to tam jest :P) Nair? bo jak na razie nigdzie tego nie widziałam, a chciałabym wypróbować
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:15   #66
Chatt
Raczkowanie
 
Avatar Chatt
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 64
GG do Chatt
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Hej Dziewczyny! No to ja zacznę od tego, że według mnie najlepszym sposobem jest depilator Brauna Sama używam, a kropki utrzymują się krótko, ale wiadomo. u każdego inaczej. Depilacja na początku boli i trzeba ją często powtarzać, nogi nie są gładkie, ale z czasem to mija. Na prawdę to polecam. warto się na początku trochę pomęczyć, ale mówią, że to boli, co jest bardzo wyolbrzymione. Mam niby dopiero 15 lat i wiele z Was może uważać, że jakieś głupoty gadam, więc jeśli nie wierzycie to wypróbujcie A ostatnio się zastanawiam nad kremem... Który byłby najlepszy według Was? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
__________________
" I na mnie patrz- by źrenic twych prawdziwy blask otulał mnie i tym mnie chronił..."
Chatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 13:46   #67
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
fajnie a ja sie musze torturowac kilkadziesiat minut na przod lydki. tylu nie ruszam prawie..... o udach nie mowiac najgorzej w sumie zaczac i przytknac depilator do skory :/ chyba sie ogole i zaczne depilacje nastepnego dnia jak tylko poczuje ze odrastaja.

Znam to dziś starałam się walczyć z łydkami skończyło się na tym, że je ogoliłam a nie potraktowałam depilatorem. Za to jak depilowałam włosy na rekach ból był prawie nie wyczuwalny w każdym razie nie tak wielki jak na nogach i na tylko trochę mniejszy niż na włoskach na brzuchu. Dodatkowo sprawdziłam jeszcze czy boli mnie depilacja na pleckach Jak już szaleć to szaleć i jednak ból przy depilacji nóg jest największy, chociaż plecki też nie powiem bolały...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 13:52   #68
mloda_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: E.
Wiadomości: 12
Arrow Dot.: Depilacja- ratunkuuu!!!

Hej dziewczyny
Mam 22 lata od 10 lat golę nogi, zawsze robiłam to maszynką, ale ostatnim czasem zaczęły mi wyskakiwać krostki, które brzydko wyglądają i trochę bolą. Myślałam, że to ze względu na suchą skórę nóg, więc nawilżałam ją balsamami i oliwką 3 razy dziennie. Jednak to nie pomogło, więc postanowiłam zastosować krem do depilacji. No i on nie zadziałał. Prawie w ogóle nie usunął włosków. Musiałam i tak ogolić nogi maszynką - strata czasu. Krem trzymałam na nogach 7 minut, ponieważ z okolicami bikini mam ten sam problem, że ten krem po prostu 'nie działa'. Po 5 minutach zbieram jakieś pojedyncze włoski. Miała któraś z Was taki problem? Krem nie jest przeterminowany, a otwarty jest około 2 miesięcy.
mloda_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 14:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.