Sephora/WE-MA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-22, 18:33   #1
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna

Sephora/WE-MA


Mam problem:
zastanawiam się nad kupnem pędzli z serii firmowej Sephory, nigdzie nie mogę jednak znaleźć żadnych opinii na ich temat. [img]icons/icon9.gif[/img]
Czy któraś z Wizażanek miała może z nimi do czynienia i jest w stanie coś na ich temat powiedzieć?
I jak wypadają w porównaniu do pędzli WE-MA?
Z góry serdeczne dzięki i pozdrawiam! [img]icons/1cmok.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 12:43   #2
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
do AgiZ

Może Ty, Agnieszko, mi pomożesz?
Wydaje mi się, że czytałam coś, gdzieś i że znasz obydwie te firmy?

I przy okazji - przypominam się innym Wizażankom. [img]icons/icon7.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 16:22   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Sephora/WE-MA

Hej Mała Czarnulka [img]icons/icon7.gif[/img]
Kiedyś oglądałam pędzle Sephory. Są ładne, estetyczne, ale miałam dużo zarzutów co do ich jakości. Z tego co pamiętam bardzo mi się podobał pędzelek do ust i chyba jeden do cieni.
Natomiast pedzle WE-Ma nie są tak ładnie wykonane, ale mają lepsze włosie. Zaznaczam jednak, że nie widziałam wszystkich. Zapytaj lepiej dziewczyn jak się nimi im maluje. Mi trudno opiniować, jak na co dzień używam zupełnie innych.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 16:30   #4
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Sephora/WE-MA

Dziękuję za dopowiedź, Agnieszko. [img]icons/1cmok.gif[/img]
Jeśli mogę Cię jeszcze pomęczyć, to chciałam zapytać, czy jest jakiś bardziej ogólnodostępny [img]icons/icon12.gif[/img] zestaw pędzli, które mogłabyś z czystym sumieniem polecić?
Może ten niedawno wspominany zestaw Chanel?
ALe nie, pisałaś, że ich nie znasz...
To może jakiejś innej firmy?
Nie chodzi mi nawet o cenę, bo przygotowałam się już, że będzie to większy wydatek, ale chciałabym wiedzieć, JAKIE (firma) i GDZIE (w miarę dostępne na polskim rynku) mam kupić.
Możesz coś doradzić?
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-24, 16:56   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Sephora/WE-MA

Widzisz Czarnulko nie moge Ci w ten sposób doradzić, bo powiem Ci szczerze, że jeszcze się nie spotkałam z zestawem pędzli, które by były idealne, albo co najmniej bardzo dobre bez wyjątku. Nawet wychwalany przeze mnie Screen Face takich pędzli nie ma. Moim zdaniem jesli zależy Ci na bardzo dobrych pędzlach, to powinnaś je kompetować sztuka po sztuce. Jeśli natomiast mają być to dość dobre pędzle, to może faktycznie te Chanel, albo Sephory będą wystarczjące? Zobacz jak Ci leżą w ręce, jaki mają włos - czy do pudru i różu bardzo delikatny, zaś do cieni jedwabisty ale dość sprężysty...

Ewentualnie jakbyś się zdecydowała, to mogę Ci poradzić rodzaje i dokładnie numerki pędzli Screen Face, ale będziesz miała z tym trochę zabawy przy zamawianiu [img]icons/icon9.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.