Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 12:42   #3481
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
w sumie to lipa z planowaniem u tego lekarza, powinien rozsądnie umawiać pacjentki i trzymać się czasu, 5 godzin obsuwy jest niepoważne
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
ooo jaaaaaaaaaa ale się musisz naczekać u mnie się zdarza obsuwa, ale mx pół godziny
Mój gin jest zastępcą ordyantora w szpitalu , niestety ordynator jest ciężko chory, dlatego to wygąda tak nie inaczej, spokojnie ja tam nie czekam dzwonie wcześniej i pytam się mniej wiecej na którą mam przyjść i czy dziś jest obsuwa, wyjątkowy przypadek był ostatnio, myśle że dziś będzie lepiej
Małż już dzwonił że będzie wcześniej z pracy , się doczekać nie może

A mnie chyba jakaś grypa jelitówka łapie, boli nie miłosiernie i wc co pół godzinki, albo się zatrułam wczorajszą kolacją u teściowej
Mam nadzieje że mi przejdzie do wieczora , że to tylko niestrawność
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:43   #3482
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

antiopa, ja się smarują jak mi się przypomni oliwką w żelu Johnson'a opróćz tego mam rossmanowską olwike babydream dla kobiet w ciąży ale zaszalałaś z tymi kremami


co do płci to mi się dzisiaj śniło, że to chłopiec
tez bym chciała chłopca
kurcze jeszcze musze ta oliwke dokupic jak o niej tyle piszecie

Cytat:
Napisane przez sweetylily Pokaż wiadomość
Hej Chciałam do was dołączyć Nazywam się Daria mam 20lat i jestem w ciąży.Dowiedziałam się wczoraj Jeszcze nie byłam u lekarza ale z obliczeń różnych kalkulatorów wynika, że jestem w 4-5 t.c i termin mam miedzy 28-31 października
witaj

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość


Antiopa zaszalałaś z tymi kremami ja mam tylko kremik Babydream z Rossmana , dla mnie jest fajny, dobrze nawilża, szybko się wchłania, ładnie pachnie Liczę na geny od mamy , że jednak tych rozstępów nie będzie
ja tam niewiem jakie mam geny wiec wole zapobiegac tym rozstepom

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
Witam,
Antiopia widze, że u Ciebie kremowe szaleństwo panuje ja mam oliwkę z rossmana ale długo się wchłania, więc smaruje się nowym balsamem zielonym garniera, jeśli któraś z Was ma bardzo suchą skóre to polecam!
a gdzie go mozna kupic?

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
ja też bez objawow raczej powinnyśmy sie cieszyć, że nas nic nie mdliszczęściary i tyle
ja tez bez żadnych objawów
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:46   #3483
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

19natka88 dziękuję , nie znam tej firmy, najczęściej kupuję inglota, ale tu na mojej wsi może takich nie być.

Moonik o co kaman z tymi porodami do wody czy w wodzie, co one dają, są lżejsze czy jak.

Cotynato - dzięki, o takiej firmie nie słyszałam. W sumie z porostem nie mam problemów, rosną jak zwariowane, gorzej ze skórkami, wyglądają masakrycznie.

DzastaW ja też nie miałam objawów, więc nie martw się tym zupełnie - a na ostatnim usg wszystko było dobrze. Przecież objawy jeszcze o niczym nie świadczą.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:49   #3484
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Nie musisz się ze mną zgadzać. Ja robię paznokcie od dawna, swojego czasu bardzo ambitnie do tego podchodziłam, ale nigdy nie oszukiwałam nikogo dla własnego interesu, że to jest do życia potrzebne- bo nie jest. Tak samo nigdy nie powiedziałam, że żele są dobre dla paznokcia ponieważ uważam że nie są. Sama długi czas nosiłam dobrze wykonane paznokcie żelowe z salonu, później własnoręczne a w efekcie wiem że najwięcej daje NailTek + dobry trwały lakier.

Poza tym jak promieniowanie uv nie jest szkodliwe kiedy trwa np. dwie godziny? I ręka przeważnie jest na wysokości brzucha.
Owszem są primery bezkwasowe i co z tego? Sądzisz że one nie mają w sobie chemii skoro ich zadaniem jest odtłuszczenie i w jakimś stopniu wytrawienie lekko wierzchniej warstwy paznokcia? I znając życie trzeba to będzie powtarzać co miesiąc...

Nie mówię, ze nie można. Większość osób mówi, że bez problemu. Nikt też tego nei zbadał na tyle aby powiedzieć NIE WOLNO i wiele kobiet w ciąży robi i robiło tipsy więc to już sprawa indywidualna. Ja jako osoba która w tym była niejednokrotnie odradzam ponieważ uważam to za zbędne a każdy zrobi jak chce.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------
ZZO ? Tego chyba nie pozwalają pierworódkom, co?
Nigdy czegoś takiego nie słyszałam wiec nie wiem. A niby czemu nie?

Ha też swojego czasu zajmowałam się paznokciami. Jestem po kursach, a nawet szkole kosmetycznej i nie ma udowodnionych badaniami przeciwwskazań. To jest tylko kwestia tego czy ktoś chce, czy nie, nic więcej U kosmetyczki nie siedzimy na golasa więc promienie mają kontakt jedynie z ubraniem i są w minimalnym natężeniu. A tak na marginesie, ciekawa jestem, czy kiedykolwiek komuś zaszkodziło promieniowanie z takiej lampy. W ksiazce wyczytałam, że kobiety mogą chodzić na solare stosując na brzuch filtr uv i np przykrywać ręcznikiem ale ja na to nie idę. Za to idę coś zjeść. Nadal mnie mdli ale musze coś jeść Mam chęć na tyle rzeczy np na mielonkę, dżem wiśniowy, placek drożdżowy, sernik, arbuza oszaleje
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:49   #3485
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Już doczytałam o porodzie w wodzie z linka Moonik, sorki.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:50   #3486
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
19natka88 dziękuję , nie znam tej firmy, najczęściej kupuję inglota, ale tu na mojej wsi może takich nie być.

Moonik o co kaman z tymi porodami do wody czy w wodzie, co one dają, są lżejsze czy jak.

Cotynato - dzięki, o takiej firmie nie słyszałam. W sumie z porostem nie mam problemów, rosną jak zwariowane, gorzej ze skórkami, wyglądają masakrycznie.

DzastaW ja też nie miałam objawów, więc nie martw się tym zupełnie - a na ostatnim usg wszystko było dobrze. Przecież objawy jeszcze o niczym nie świadczą.
na skórki możesz stosować oliwkę do paznokci i skórek, lub zwykłą oliwę z oliwek najlepiej na ciepło
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 12:52   #3487
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
na skórki możesz stosować oliwkę do paznokci i skórek, lub zwykłą oliwę z oliwek najlepiej na ciepło
Stosuję i oliwkę, 2 x dziennie i krem do skórek z avonu, ale niespecjalnie póki co widać efekty.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:56   #3488
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
19natka88 dziękuję , nie znam tej firmy, najczęściej kupuję inglota, ale tu na mojej wsi może takich nie być.
Jak na mojej wsi są to u Ciebie pewnie też To są lakiery z takich szaf ale z tych pokroju np. Miss Sporty także do Inglota im daleko Ale jak się ma ochotę zaszaleć z kolorem nawet na jeden raz to nie ma się co przejmować bo opakowanie małe i nie będzie szkoda wyrzucić a cena też ok 5 zł
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:01   #3489
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Może więc dzisiaj ruszę 4 litery i znajdę te lakiery .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:34   #3490
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cos okropnego dzieje sie z moja cera. Szczegolnie na czole mam mase zaskornikow. Zapisalam sie do kosmetyczki na zwykle oczyszczanie bo ultradzwiekow, kwasow, pilingow nie mozna w ciazy robic. Mam nadzieje ze takie zwykłe nie zaszkodzi- no bo w sumie jak? Żeby mi to tylko nie pogorszylo stanu cery bo sie zalame, dodam ze nigdy nie bylam na oczyszczaniu... ehhhh te hormony.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:39   #3491
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Co do zakupów ciążowych- zazdroszczę wszystkich. Ja tez bym chciała coś kupić, ale nie mam po co... Waga od początku ciąży niezmienna 54 kg, brzuszek minimalnie może wystaje(jak to ktoś pięknie określił- jakbyś małe wzdęcie miała) Nadal pomykam w przed-ciążowych rurkach w rozmiarze 36 i nic mnie nie gniecie, nie uwiera, nie wyglądam jakbym była w ciąży. Tak więc zakupy mogą poczekać. A jestem juz w 12stym tygodniu...
i tak masz dobrze, że Ci waga nie poleciała w dół! Ja od stycznia schudłam przez te wymioty z 50kg do 44 Wszystkie moje ciuchy na mnie wiszą, w spodniach wyglądam po prostu żałośnie, wiszą mi na dupie jak u anorektyczki. Taka chuda byłam ostatnio w 8 klasie SP Tak więc nawet nie mam co oglądać ciążowych łachów, bo po co? Większość zaczyna się od 38, a na mnie zwykłe 34 odstaje. Najgorsze, że ni cholery nie mogę nabić tych straconych kilogramów, pomimo, że ostatnio nudności mam mniejsze i apetyt w miarę dopisuje. Codziennie się ważę i już płakać mi się chce, bo waga ani drgnie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 13:41   #3492
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

DZiewczyny, ale produkujecie ciężko nadążyć

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Przez całe swoje życie mieszkałam w Hucie i do pani dr Węgrzyn-Lenartowicz chodzę od zawsze I teraz prowadzi moją ciążę Ja byłam z niej zawsze zadowolona. Teraz sprawa jest trochę trudniejsza bo mieszkam po za Krakowem aktualnie, więc na badania dojeżdżam. Chciałabym rodzić w szpitalu ujastek- słyszałam, że to dobry wybór, choć opinie w necie są różne. Sama nie wiem. A co mówią o rydygierze?
o to faktycznie może się kiedyś spotkamy w poczekalni
Ja się nie moge zdecydowac gdzie rodzić (wiem, jeszcze troche czasu mi zostało)
Chciałam rodzić w szpitalu, w którym są wszystkie oddziały, żeby od razu można było interweniować gdyby było coś nie tak, czyli na wstepie odpadałby ujastek i siemiradzkiego.
Z drugiej strony o Ujasku są faktycznie skrajne opinie, ale mam też koleżanki, które były zadowolone.
Póki co nastawiam się na Rydygiera ponieważ tylko tam udzielono mi pomocy na samym początku ciąży jak sie wystraszyłam bo miałam plamienia. A byłam w 3 miejscach: Żeromski, Ujastek i Rydygier (w tej kolejności).
Bardzo mi się tam spodobało, komeptentna lekarka, zrobiła mi USG, poświęciła naprawdę duużo czasu i była wyrozumiała, nie potraktowała mnie tak "na odwal się".

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

ja tez mam spore problemy z cerą ostatnio, mam strasznie wysuszoną, a do tego zaskórniki:/
znacie jakis skuteczny i bezpieczny w ciąży sposób na mega przesuszoną skórę twarzy??
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926

Edytowane przez erzebet
Czas edycji: 2011-03-02 o 13:42
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:42   #3493
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ale mnie denerwują ci lekarze! poszłam do swojego lekarza i tak byłam na dziś umówiona na wizytę, usg mi nie zrobił tylko gadał że mogę poronić i takie tam nic nowego, poza tym że czuję że on mnie już spisał na "straty" ciągle mówił o poronieniu i odwarstwieniu czyli to samo, jak mi chciała tam pani kartę ciąży założyć to powiedział: nie, nie, jeszcze nie. to kiedy on chce założyć w II trymestrze? wrrr a na usg mam iść za tydzień o ile wczesniej nie wyladuje w szpitalu, bo oni mają taką umowę z nfz że mają jeden dzień w miesiącu usg! jeszce na jednym wypisie mam ze odwarstwienie na przedniej sciance, na drugim ze na tylniej pytam sie lekarza czemu tak to on mowi ze na trzecim pewnie napisza ze na srodku! ja na to ze mam nadzieje ze trzeciego nie bedzie! normalnie chodze jak na buzowana a i jeszcze w szpitalu lekarz ze na kontrole mam isc za 7dni a na wypisie napisali ze za 14 dni i tlumacze mojemu lekarzowi a on na mnie patrzy jak na wariatke!

kupilam dzisiaj folikum b6 (tansze niz zwykly folik) i zobacze czy pomaga na nunosci
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:46   #3494
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

OrangeJuice nie powinno zaszkodzić, może na początku być tylko zaczerwieniona skóra =) Ja miałam mnóstwo razy oczyszczane, ale nie miałam zaskórników
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:46   #3495
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Cos okropnego dzieje sie z moja cera. Szczegolnie na czole mam mase zaskornikow. Zapisalam sie do kosmetyczki na zwykle oczyszczanie bo ultradzwiekow, kwasow, pilingow nie mozna w ciazy robic. Mam nadzieje ze takie zwykłe nie zaszkodzi- no bo w sumie jak? Żeby mi to tylko nie pogorszylo stanu cery bo sie zalame, dodam ze nigdy nie bylam na oczyszczaniu... ehhhh te hormony.
Dlaczego nie można pilngów? A maseczki można? Też mam masę zaskórników.
Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość

ja tez mam spore problemy z cerą ostatnio, mam strasznie wysuszoną, a do tego zaskórniki:/
znacie jakis skuteczny i bezpieczny w ciąży sposób na mega przesuszoną skórę twarzy??
Ja smaruję buzię oliwką Hippa - ważne by tylko taką, która jest na naturalnych olejkach, nie ma żadnej chemii bo będzie zapychać. Do tego mam krem emolium i jakoś daję radę. Mam co prawda okropne czerwone plamy wokół nosa i na brodzie, nie wiem od czego. Po tych kremach jednak łagodnieją.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:47   #3496
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ale mnie denerwują ci lekarze! poszłam do swojego lekarza i tak byłam na dziś umówiona na wizytę, usg mi nie zrobił tylko gadał że mogę poronić i takie tam nic nowego, poza tym że czuję że on mnie już spisał na "straty" ciągle mówił o poronieniu i odwarstwieniu czyli to samo, jak mi chciała tam pani kartę ciąży założyć to powiedział: nie, nie, jeszcze nie. to kiedy on chce założyć w II trymestrze? wrrr a na usg mam iść za tydzień o ile wczesniej nie wyladuje w szpitalu, bo oni mają taką umowę z nfz że mają jeden dzień w miesiącu usg! jeszce na jednym wypisie mam ze odwarstwienie na przedniej sciance, na drugim ze na tylniej pytam sie lekarza czemu tak to on mowi ze na trzecim pewnie napisza ze na srodku! ja na to ze mam nadzieje ze trzeciego nie bedzie! normalnie chodze jak na buzowana a i jeszcze w szpitalu lekarz ze na kontrole mam isc za 7dni a na wypisie napisali ze za 14 dni i tlumacze mojemu lekarzowi a on na mnie patrzy jak na wariatke!

kupilam dzisiaj folikum b6 (tansze niz zwykly folik) i zobacze czy pomaga na nunosci
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:47   #3497
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Może więc dzisiaj ruszę 4 litery i znajdę te lakiery .
Nieźle rymujesz

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Cos okropnego dzieje sie z moja cera. Szczegolnie na czole mam mase zaskornikow. Zapisalam sie do kosmetyczki na zwykle oczyszczanie bo ultradzwiekow, kwasow, pilingow nie mozna w ciazy robic. Mam nadzieje ze takie zwykłe nie zaszkodzi- no bo w sumie jak? Żeby mi to tylko nie pogorszylo stanu cery bo sie zalame, dodam ze nigdy nie bylam na oczyszczaniu... ehhhh te hormony.
Zaskórniki niestety wrócą, wiem bo chodziłam kiedyś regularnie na takie oczyszczanie i teraz od dwóch lat kiedy nie chodzę są nawet mniejsze Nie polecam wizyty u kosmetyczki bo teraz mamy taką cerę, że nie wiadomo jak zareaguje, zresztą to i tak wina hormonów. Też mam okropną cerę, jak nastolatka
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:47   #3498
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

cotynato moja ciocia od lat wykonuje ZZO (niestety w Warszawie) i namawiała mnie w pierwszej ciąży żebym rodziła u niej to mnie znieczuli, więc nie sądzę żeby nie mozna było pierworódkom
A czy któras z Was rodziła już z ZZO? Polecacie? Może to za wcześnie na takie pytania, ale po ostatnim porodzie ja już na 100% wiem, że tym razem chcę rodzic inaczej - w wodzie albo ze znieczuleniem. No chyba że nie będzie czasu
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:50   #3499
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Nieźle rymujesz
Przypadek.

Muszę zacząć się uczyć, a jak mi się nie chce....
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 13:50   #3500
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny z jakiej firmy może być dobry lakier do paznokci - w kolorze matowej pomarańczy lub niebieskiego? Trochę się odmłodzę .
piękne kolory i super jakość, można kupić przez internet - KLIK
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:51   #3501
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

W szpitalu gdzie rodziłam ZZO kosztuje 500 zł. Zaczne już zbierać bo dobrze pamiętam jak bolało 4 miesiące temu (nie chce straszyć, ból przy porodzie to indywidualna sprawa, a ponoć niektóre kobiety podczas porodu odczuwają coś na kształt orgazmu - zazdroszczę im). Nie ma znaczenia przy tym znieczuleniu czy się jest pierworódką czy wieloródką. Tez uważam, że to powinno być za darmo. Inwersja wodna troszkę u mnie pomogła za pierwszym razem w ten sposób, że rozwarcie mi się szybko zrobiło i jak wyszłam z wany to szybko wołali już ekipę do punktu kulminacyjnego. Za drugim razem wana była cały czas zajęta, bo dużo kobitek tego dnia rodziło, a jak już była wolna, to miałam za duże rozwarcie i mi nie pozwolili wskoczyć do wanny, tylko ewentualnie pod prysznic
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:51   #3502
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ale mnie denerwują ci lekarze! poszłam do swojego lekarza i tak byłam na dziś umówiona na wizytę, usg mi nie zrobił tylko gadał że mogę poronić i takie tam nic nowego, poza tym że czuję że on mnie już spisał na "straty" ciągle mówił o poronieniu i odwarstwieniu czyli to samo, jak mi chciała tam pani kartę ciąży założyć to powiedział: nie, nie, jeszcze nie. to kiedy on chce założyć w II trymestrze? wrrr a na usg mam iść za tydzień o ile wczesniej nie wyladuje w szpitalu, bo oni mają taką umowę z nfz że mają jeden dzień w miesiącu usg! jeszce na jednym wypisie mam ze odwarstwienie na przedniej sciance, na drugim ze na tylniej pytam sie lekarza czemu tak to on mowi ze na trzecim pewnie napisza ze na srodku! ja na to ze mam nadzieje ze trzeciego nie bedzie! normalnie chodze jak na buzowana a i jeszcze w szpitalu lekarz ze na kontrole mam isc za 7dni a na wypisie napisali ze za 14 dni i tlumacze mojemu lekarzowi a on na mnie patrzy jak na wariatke!

kupilam dzisiaj folikum b6 (tansze niz zwykly folik) i zobacze czy pomaga na nunosci
jeju mucka współczuję, ale by mi było przykro slyszec takie coś!normalnie zabic dziada a nie możesz Kochana zmienic lekarza? ja zmienialam poprzednim razem w II trym. i na dobre mi wyszło, znalazłam gina, któremu ufam i który fantastycznie mnie prowadzi. Jeszcze nie jest za poźno
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:52   #3503
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Moja twarz też się zrobiła okropna, nigdy nie miałam z nią problemów a teraz jedna wielka masakra
odnośnie pilingów - to takie zwykłe w domu to chyba można? takie w buteleczkach co są??


Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
ja tez mam spore problemy z cerą ostatnio, mam strasznie wysuszoną, a do tego zaskórniki:/
znacie jakis skuteczny i bezpieczny w ciąży sposób na mega przesuszoną skórę twarzy??
ja na twarz na noc kładę oliwkę, rano mam fajną i miłą w dotyku buźkę w ogóle zauważyłam, że do większości ciała używam oliwki
ale i tak co 3-4 dni muszę robić od nowa ścieranie skórek bo się robią on nowa;/

Mucka- po 1sze mam prośbę- używaj proszę znaków interpunkcyjnych, co okropnie się ciężko czyta takie wypowiedzi na jednym wdechu

a po drugie chodzisz prywatnie czy na nfz do lekarza? czemu tego USG Ci nie chciał zrobić?
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:56   #3504
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A czy ze znieczuleniem nie jest tak, że odrazu nie dostajesz dziecka? Bo coś kiedyś słyszałam o znieczulaniu przy porodzie i że najpierw musi zejść z kobiety znieczulenie i dopiero wtedy dostaje dziecko... Ale są chyba różne rodzaje znieczuleń...

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

A Ja wcinam już dzisiaj drugą paczke Laysów strong =)))
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:56   #3505
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Przypadek.

Muszę zacząć się uczyć, a jak mi się nie chce....
Ja mam dzisiaj egzamin a co robię? Siedzę na wizażu

Mucka - zmień lekarza, bo powinien Cię wspierać jakoś i powinnaś mieć do niego zaufanie a ten to jakiś buc
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:56   #3506
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
piękne kolory i super jakość, można kupić przez internet - KLIK
Wspaniałe kolory, aż się zakochałam . W sklepach też są?

Znalazłam, w douglasie m.in.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...

Edytowane przez anciaahk
Czas edycji: 2011-03-02 o 14:00
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:58   #3507
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

natka do nauki marsz =))) he he
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:59   #3508
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
A czy ze znieczuleniem nie jest tak, że odrazu nie dostajesz dziecka? Bo coś kiedyś słyszałam o znieczulaniu przy porodzie i że najpierw musi zejść z kobiety znieczulenie i dopiero wtedy dostaje dziecko... Ale są chyba różne rodzaje znieczuleń...
Dostajesz dzidzię tylko musisz jakiś czas leżeć plackiem i nie wolno Ci głowy podnosić tylko nie pamiętam ile.

mucka21 będzie dobrze
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:01   #3509
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
natka do nauki marsz =))) he he
Obawiam się, że jest za późno bo już muszę się szykować Potem prawie godzina drogi samochodem Ale jakoś specjalnie się nie boję bo mamy test wyboru i na to 3 zawsze da się coś ustrzelić (ambitna jestem)
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:01   #3510
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

[QUOTE=anciaahk;25463864]Dlaczego nie można pilngów? A maseczki można? Też mam masę zaskórników.

Chodziło mi o te pilingi, ktore sa w ofertach salonow kosmetycznych np. kawitacyjne (takie mocno złuszczające), kosmetyczka odradziła mi je. Takie domowe pilingi i maseczki mozna.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.