Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 20:16   #631
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Kofika najlepiej kup baze pod cienie np ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er-potion.html, mi nie podpasowała, wole ArtDeco, ale ta z Urbana jest jak widzę bardzo lubiana, mam tez cienie z tej firmy też możesz kupić bardzo dobre są, nawet bez bazy sie trzymają długo
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:21   #632
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Sylwunia dzwonilas do mnie wczoraj? cos sie stalo z moim tel i mam informacje,ze tel zapisane na simie nie moga byc użyte. Tym sposobem mam 5 nr tel tylko Juz tylko tydzien i smigamy

.
Nie dzwonilam. Ale mam zamiar, bo musimy sie dogadac co do wyjazdu. Zadzwonie w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość

Dokladnie o tym myslalam, z gazem nie ma zartow, tz teraz nie ma ale jak wroci, to nie wiem moze z councilem sie skontaktujemy.
Zalatwiliscie cos?

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Nie znosze zakupow Caly dzien w sklepach, po malym sniadaniu, na tyle zestresowana ze zapomnialam o lunchu, nogi mi juz odmawiaja posluszenstwa, ale... kupilam 2 prezenty gwiazdkowe i cos na SS To jest niesamowity sukces, bo ja naprawde mam zawsze ogromne problemy z tym, co kupic

Pozniej przyjde poczytac co tu sie dzialo
Uwielbiam zakupy,dzisiajspedzilam 8 godzin lazac po sklepach kupujac prezenty.

Wiecie co, dostalam list z Councilu (nie z mojego obecnego, tylko z poprzedniego miejsca zamieszkania), ze mam zaplacic £50 funtow zaleglej raty i £100funtow kary, bo moja sprawa poszla do komornika, a jak nie zaplace to przyjdzie komornik. List przyszedl na adres mojej mamy, moj pierwszy adres w UK. Rata jest za maj tego roku za mieszkanie, ktore wynajmowalam z moim ex jak sie wyprowadzilismy od mamy. Ja tak do cholere nie mieszkam juz 4 lata!!! Ale jestem zla, takie rzeczy to tylko mi sie moga przytrafic.
Bede dzwonic do nich w poniedzialek, bo dzisiaj bylo juz za pozno.

Dobra ide pakowac moje prezenty i czas na Wampirki z wczoraj
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:08   #633
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja mam to samo z primarkiem - ale 4/5 lat temu oni mieli zupelnie inna jakosc produktow
No, to juz wiem, czemu moj dresik sie tak dobrze trzyma...
A tabelki nie dostalam - tylko taki ciag tekstowy bez przecinkow (o zgrozo!

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ja z Primarka nie mam nic
Kiedys tam weszlam i te porozrzucane ubrania walajace sie po podlodze i porozrywane szwy, poodpruwane guziki (jeszcze w sklepie!) mnie odrzucaja
Primark Primarkowi nierowny. Wszystko zalezy od szefostwa poszczegolnych sklepow. W moim Primarku jest dosc porzadnie i nic sie nie wala po podlodze!

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość

a ostatnio córka wyprosiła o garderobę dla Barbie, więc już mamy czapkę, szalik, spódnicę i kończę cardi może kiedyś zamieszczę zdjęcie
Zamiesc, zamiesc, bo jestem ciekawa. Kiedys z zapalem projektowalam garderobe dla moich Barbie

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
W sobote jedziemy kupic choinke, a wieczorem mamy impreze swiateczna z pracy.
No a za tydzien LONDYN!!!
Musimy pogadac o tym Waszym przyjezdzie, nie? Moze jakas konferencja na Skype? Tez chyba jutro pojedziemy po choinke. A moje Xmas Party jest (uwaga!) dzien przed Wigilia... tragedia, bo za nic go nie przepuszcze, co roku jest porazajaca imprezka, ale jak ja potem zrobie Wigilie na 8 osob??? Dzisiaj juz usiadlam i ustalilam menu. Kazdy cos zrobi, wiec moze nie powinnam panikowac. Ale przypomina mi sie, jak na Wielkanoc wpadlam w szal gotowania, bedac juz w stosunkowo zaawansowanej ciazy skonczylo sie tym, ze na sprzatanie nie mialam juz czasu i MOONA WIDZIALA MOJA NIEPOODKURZANA SYPIALNIE

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
do tego udalo mi sie kupic mleczko i krem z weledy w tk maxx za pol ceny
dzieki Ci Lorindo za info ..... i dobrze, ze poczekalam z kupnem i nie nabylam tego w tamtym tygodniu !!!
No wlasnie, Lori - jeszcze raz dzieki za cynk, ja nabylam cala serie rozana, i od razu trafilam na krem na noc z serii Phytoactiv Ziaji - bdb. Moja mordka wygladala dzisiaj o niebo lepiej niz po miesiacu uzywania No.7
Kofi - blagam, nie mow nic o brzuchu. Adas ma juz 4 miesiace a ja nadal wygladam jak w 6 miesiacu ciazy i nie ma nawet sladowej szansy na to, zebym przed Swietami zmiescila sie w jeansy. Po prostu nie dopinam sie w pasie. 64cm talia, z ktorej bylam zawsze taka dumna, nie istnieje. A niby moja waga juz dawno wrocila do normy (waze mniej niz przed slubem!). Postanowilam, ze jutro ide na basen a po Nowym Roku bede musiala pomyslec o jakis cwiczeniach... Dieta odpada, bo karmie... z reszta na ten brzuchol dieta chyba nie pomoze...

W sprawie cieni nie pomoge - ja lubie Revlon (przywieziony USA) Inglota i Bourjois, trzymaja sie na mnie super, ale jako prezent to chyba nie sa jakies wyjatkowe. Poza tym nie wypowiadam sie w sprawie trwalosci cienie, bo na mnie wszystko sie trzyma, a moje kolezanki kupuja to samo i potem narzekaja.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ciociu kiedy do nas przyjedziesz? bo wiesz... wino juz na ciebie czeka


Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
juz się wypije jakies winko w Pizza Express więc nogi będą pod stołem same chodziły


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Kofika nie bylo roli diabelka Simon wygladal smiesznie. Czapke sciagnal, bo byla niewygodna, baranki mial polozyc do Jezuska kolyski, ale postanowil sobie nimi porzucać do celu


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Caly dzien w sklepach, po malym sniadaniu, na tyle zestresowana ze zapomnialam o lunchu, nogi mi juz odmawiaja posluszenstwa
Dieta + cwiczenia fizyczne, widzisz, jakie zakupy sa dobre?
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:21   #634
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość



Musimy pogadac o tym Waszym przyjezdzie, nie? Moze jakas konferencja na Skype?

Nie ma sprawy, dogadamy sie z Maatra i sie umowimy na konferencje
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:32   #635
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dostalam list z Councilu (nie z mojego obecnego, tylko z poprzedniego miejsca zamieszkania), ze mam zaplacic £50 funtow zaleglej raty i £100funtow kary, bo moja sprawa poszla do komornika, a jak nie zaplace to przyjdzie komornik. List przyszedl na adres mojej mamy, moj pierwszy adres w UK. Rata jest za maj tego roku za mieszkanie, ktore wynajmowalam z moim ex jak sie wyprowadzilismy od mamy. Ja tak do cholere nie mieszkam juz 4 lata!!! Ale jestem zla, takie rzeczy to tylko mi sie moga przytrafic.
Bede dzwonic do nich w poniedzialek, bo dzisiaj bylo juz za pozno.
Mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni jutro Glupki

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
MOONA WIDZIALA MOJA NIEPOODKURZANA SYPIALNIE


Wieksza trauma dla Ciebie czy dla Moony?


Jak juz pisalam na fejsbuku kolejny tydzien na zwolnieniu... Nowa porcja lekow, jak oni mnie tak beda faszerowali tymi z kodeina to po Nowym Roku beda mnie chyba na uzaleznienie leczyc
Dali mi tez muscle relaxant podobno bedzie ciekawie
No i dostalam skierowanie na fizjoterapie do szpitala, maja w przeciagu dwoch tygodniu mnie przyjac, co wydaje mi sie niezlym wynikiem.

Na spotkaniu naprawde, naprawde postaram sie pojawic, ale prawdopodobnie bede krotko
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:46   #636
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
do tego dzis przyszly lampiony ktore zamowilismy z tz
chcemy zrobic wszyskim niespodzianke i wypuscic je w niebo tuz przed pasterka
o cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=WAYio...eature=related
my kupilismy kolorowe!!!
.
lampiony sa niesamowite
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
OMG 5 talerzy
dodam tylko na swoje usprawiedliwienie,ze poza 5 talerzami ,tylko owsianke jeszcze zjadlam przez caly dzien

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
[
obiecana zupa z cieciorki:
podsmarzyc cebulke, dodac pomidory z puszki, tymczasem ugotowac marchewke, ziemniaka i cieciorke, dodac przyprawy jakie sie lubi, oliwe, wszystko zmieszac i zmiksowac. podsmazyc boczek/bekon/pancette, co kto lubi i okrasic tym zupke. mozna zrobic taka mniej zmiksowana, z kawalkami, fajnie wtedy wyglada wogole jak sie zrobi zadsza i bez ziemniaka to mozna podawac z makaronem wstazkami - ja takiej nie robilam, ale to jest wogole wariacja jakiegos wloskiego przepisu Jamiego Olivera.
juz mi sie podoba, bo ma wkladke dziekuje.

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Grala ktoras w Simsy na Playstation 3? Bo wlasnie kupilismy i zastanawiam sie jak by sie gralo i czy kupic (gre)... Na naszym Xboxie (360) niezbyt mi sie podoba to uzywanie pada....

Milego dnia
kiedys gralam na kompie. My mamy xbox360 i tez sie zastanawialm nad ta gra, tylko ze ja poza gra typu miliarderzy w nica na niej nie gralam
Jakos nie ciagna mnie takie rzeczy.
Cytat:
Napisane przez anka!;23678851
[B
Maatra [/B]mialam gdzies przepis na kfc po domowemu, jak znajde to napisze
poprosze,chociaz znalazlam naprawde fajny,ale nie zaszkodzi poeksperymentowac.

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o co chodzi z tym wymienianiem punktów z clubcard na kupony np. do Pizza Express? Mam clubcard od niedawna i nie wiem za bardzo o co chodzi wiem, że już niektóre wymieniały ,więc wiedzą
My z Sylwunia wymienialysmy. zarejestruj sie tutaj
http://www.tesco.com/clubcard/clubcard/
http://www.tesco.com/clubcard/deals/...s%20%26%20Bars
o wlasnie przeczytalam,ze do PE juz nie mozna,bo maja tyle chetnych. do 5.12 za 5f mialam 20f w restauracji, co sie baaaardzo oplaca.
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Kasiu
maatra zrobiłam dziś w końcu kurczaka kfc jak przeczytalam rano nie zrobiło na mnie jakoś wrażenia, ale potem nie moglam przestać o nim myśleć no i się skończyło tak, że przeczytałam chyba z 20 przepisów żeby wogóle zobaczyć co to jest i musiałam go zrobić byl przepyszny tżtowi też bardzo smakował dziękuję za inspirację
u nas tez byl pyszny,a przepisow przejrzalam z 5 obgotowalam wczesniej kurczaka ja radzili Oczywiscie sobie i Simonowi zrobilam pieczone bez panierki,ale ostatecznie sprobowalam i co jeszcze zrobilam .... obsmazylam kawalek sera w tej panierce
Frytek nie bylo, bo sie okazlo,ze pracuje,niby 5h,ale humor mi sie popsul

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Nie dzwonilam. Ale mam zamiar, bo musimy sie dogadac co do wyjazdu. Zadzwonie w tygodniu.
Uwielbiam zakupy,dzisiajspedzilam 8 godzin lazac po sklepach kupujac prezenty.
ja nie lubie,ale staram sie staram... jutro rodzinna wyprawa na zakupy.
Mam juz nr w tel,wiec ja tez moge zadzwonic

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, dogadamy sie z Maatra i sie umowimy na konferencje
dokladnie

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Na spotkaniu naprawde, naprawde postaram sie pojawic, ale prawdopodobnie bede krotko
Trzymaj sie cieplo
Jest az tak zle ?? Kto bedzie reprezentowal Wasze miasto jak sie nie pojawisz, no kto

************************* *************
Po pracy juz. Goraca czekolada i zmykam do lozka. nawet nie wiecie jak sie ciesze,ze tym razem w moim stanie nie przesypiam calych dni. Mam nadzieje,ze tak juz zostanie, bo wcale mi sie nie widzi zasypianie na siedzaco i rezygnacja z wieczornej pracy.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:51   #637
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
MOONA WIDZIALA MOJA NIEPOODKURZANA SYPIALNIE
haha, a Vedma sie odwdzieczyla i na urodzinach Oliego zobaczyla moja posciel, ktora krzyczala zmien mnie, zmien mnie A tak pieknie przykrylam lozko w sypialni narzuta , na nic to, pod pozorem karmienia Adasia Vedma przeprowadzila inspekcje poscieli czerwona kartka dla mnie

BB: kurcze, mam nadzieje, ze fizjo pomoze, ale jak do piatku nie przejdzie to nie ryzykuj wyprawy do Londka

Maatra: Si jest nie do pobicia

Szperrr: ha !!!! I jeszcze mi probowalas wmowic, ze przerwa swieteczna sie juz zaczyna, Ty zakrecie

Bakcylku: a daloby rade i mi przeslac co masz na stanie ksiazkowym Bo ja mam ostatnio szlaban na kupowanie ksiazek

Peorth: takiego smaka mi narobilas rosolem, ze i u mnie dzis byl, mniami

Sylwunia: widzialas, ze nastepny odcinek Wampirkow 27 stycznia skandal


Ide cos wszamac, w koncu weekend sie zaczal, pozniej jeszcze wpadne i ponadrabiam zaleglosci
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 23:56   #638
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369156 3]
Peorth: takiego smaka mi narobilas rosolem, ze i u mnie dzis byl, mniami
[/QUOTE]

haha my sie tak nawzajem nakrecamy, bo ja o rosole tez juz myslalam

Tylko,ze najpierw trzeba zapasy pozjadac,wiec rosolu predko nie bedzie

Milego weekednu Ja dopiero w pon wieczorem wpadne.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 23:59   #639
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369156 3]haha, a Vedma sie odwdzieczyla i na urodzinach Oliego zobaczyla moja posciel, ktora krzyczala zmien mnie, zmien mnie A tak pieknie przykrylam lozko w sypialni narzuta , na nic to, pod pozorem karmienia Adasia Vedma przeprowadzila inspekcje poscieli czerwona kartka dla mnie [/QUOTE]

wstyd i hanba

****
ok ....... moje kulezanki dopiero dojezdzaja do B
ja chyba na leb padlam polnoc a ja sie na impreze wybieram
no tak.... przeciez kopciuchy siedzia w domu po dwunastej wiec prawdziwe ksiezniczki musza rzadic miastem

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 00:04   #640
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

maatra no właśnie widziałam,że już nie można wymienić do PE szkoda, ale dzięki za info, na przyszłość się przyda
aha i o jakim stanie piszesz hmm? Bo mi tylko jedno przychodzi na myśl
dziewczyny Wy tam piszecie w klubie jeszcze? Przyjmijcie i mnie, bo o wszystkim się dowiaduję na końcu

belle współczuję Ci problemów ze zdrowiem, tak czytam Twoje posty i tu i na fb i naprawdę nie brzmi to za ciekawie :/ oby wszelkie tabletki, fizjoterapie itp. przyniosły zamierzony skutek, trzymaj się

kofi i jak wypad się udał dziś ?

Dobranoc pchły na noc
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 00:22   #641
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Kofi: masz racje, wybaw sie za nas (kopciuchow) Ty ksiezniczko
Maatra: fakt, my sie tu nawzajem nakrecamy, ja juz mysle o kurczaku KFC
Kasienko: ja sie tez zgapilam z tymi kuponami i zostalam na lodzie

Sa moze w necie jakies vouchery do PE, ktos cos wie
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 00:29   #642
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369170 7]Kofi:
Maatra: fakt, my sie tu nawzajem nakrecamy, ja juz mysle o kurczaku KFC
Kasienko: ja sie tez zgapilam z tymi kuponami i zostalam na lodzie

Sa moze w necie jakies vouchery do PE, ktos cos wie [/QUOTE]
kochana ale ja zrobilam kurczaki kfc, bo Ty chyba tydzien temu pisalas,ze kupilas

Oj gapy,a trabilysmy na FB,zeby wymieniac

Kasienko jestem w stanie blogoslawionym
myslalm,ze napisalam na FB w klubie,ale jednak nie w kazdym razie chcialam
EDIT : MOONA to jest do 12,wiec zapewne beda mieli inna promocje po tym.
http://pizzaexpress-offers.co.uk/takeaway/
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-12-11 o 00:33
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 01:08   #643
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
kochana ale ja zrobilam kurczaki kfc, bo Ty chyba tydzien temu pisalas,ze kupilas



Aaa, jeszcze mialam wspomniec o zakupach, 8 godzin Sylwia, szacun ja jak tylko moge kupuje przez internet, mam jakis wstret do skupisk ludzi Nawet zakupy w supermarkecie robie byle jak i szybko
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 03:28   #644
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość

kofi i jak wypad się udał dziś ?
melduje ze sie udal ..... gin z toniciem jak widac nie zadzial jak powinien bo ciagle jestem w stanie pisac z otwrtymi oczyma
ale bylo zaje*****

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369170 7]Kofi: masz racje, wybaw sie za nas (kopciuchow) Ty ksiezniczko
[/QUOTE]

taaaaa ja z tych ksiezniczek samozwancow
i jak wyzej - wybawilam sie za was ciezaroki kopciuszki!!!

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369179 2]


Aaa, jeszcze mialam wspomniec o zakupach, 8 godzin Sylwia, szacun ja jak tylko moge kupuje przez internet, mam jakis wstret do skupisk ludzi Nawet zakupy w supermarkecie robie byle jak i szybko [/QUOTE]

eee powtarzam sie ale ja przez neta NIET
natomiast porownywalnie do sylwuni w tamtym tyg na zakupach spedzialm godzin 8 z tym, ze prawie wszystkie nabytki byly - dla mnie
tak ze switeczne zakupy ciagle przede mna

*
ok tz wiernie na mnie czekal lece sie przytulic
do pozniej pappappaapa

(tylko friki otwieraja wizaz o tej porze )
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:12   #645
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dostalam list z Councilu (nie z mojego obecnego, tylko z poprzedniego miejsca zamieszkania), ze mam zaplacic £50 funtow zaleglej raty i £100funtow kary, bo moja sprawa poszla do komornika, a jak nie zaplace to przyjdzie komornik. List przyszedl na adres mojej mamy, moj pierwszy adres w UK. Rata jest za maj tego roku za mieszkanie, ktore wynajmowalam z moim ex jak sie wyprowadzilismy od mamy. Ja tak do cholere nie mieszkam juz 4 lata!!! Ale jestem zla, takie rzeczy to tylko mi sie moga przytrafic.
Bede dzwonic do nich w poniedzialek, bo dzisiaj bylo juz za pozno.
Mi kiedyś mój Council przysłal 3 różne wersje rachunku za ten sam czas jednocześnie, tego samego dnia. jeden na pełną kwotę, drugi na zniżkę studencką a trzeci na jakąś inną. i bądź tu człowieku z nimi mądry ja jak zwonię do nich załatwiać bo coś sknocili to od razu proszę z jakimś przełożonym i wcale nie jestem miła.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369156 3]
Peorth: takiego smaka mi narobilas rosolem, ze i u mnie dzis byl, mniami
[/QUOTE]

u mnie dopiero dziś, właśnie wstaję i zabieram się za gotowanie...

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
haha my sie tak nawzajem nakrecamy, bo ja o rosole tez juz myslalam
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369170 7]
Maatra: fakt, my sie tu nawzajem nakrecamy, ja juz mysle o kurczaku KFC [/QUOTE]

no dokładnie

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
(tylko friki otwieraja wizaz o tej porze )
przez grzeczność nie zaprzeczę...
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:15   #646
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Zalatwiliscie cos?

Uwielbiam zakupy,dzisiajspedzilam 8 godzin lazac po sklepach kupujac prezenty.
Nie zalatwilismy nic, poniewaz tzta nie ma, wylecial do Wloch, a ja sie relaksuje sama.
8 godzin na zakupy? U mnie takie rzeczy to tylko z siostra przejda.

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Primark Primarkowi nierowny. Wszystko zalezy od szefostwa poszczegolnych sklepow. W moim Primarku jest dosc porzadnie i nic sie nie wala po podlodze!

No wlasnie, Lori - jeszcze raz dzieki za cynk, ja nabylam cala serie rozana, i od razu trafilam na krem na noc z serii Phytoactiv Ziaji - bdb. Moja mordka wygladala dzisiaj o niebo lepiej niz po miesiacu uzywania No.7
Wlasnie Lori dzieki za info, sama musze zajrzec do TK, bo akurat mi sie konczy krem, ciekawe czy w moim beda cos mieli.

Jesli chodzi o Primarka, to te do ktorych zagladam sa ok pod wzgledem czystosci i porzadku.

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam na fejsbuku kolejny tydzien na zwolnieniu... Nowa porcja lekow, jak oni mnie tak beda faszerowali tymi z kodeina to po Nowym Roku beda mnie chyba na uzaleznienie leczyc
Dali mi tez muscle relaxant podobno bedzie ciekawie
No i dostalam skierowanie na fizjoterapie do szpitala, maja w przeciagu dwoch tygodniu mnie przyjac, co wydaje mi sie niezlym wynikiem.

Na spotkaniu naprawde, naprawde postaram sie pojawic, ale prawdopodobnie bede krotko
BB zdrowiej szybko!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
wstyd i hanba

****
ok ....... moje kulezanki dopiero dojezdzaja do B
ja chyba na leb padlam polnoc a ja sie na impreze wybieram
no tak.... przeciez kopciuchy siedzia w domu po dwunastej wiec prawdziwe ksiezniczki musza rzadic miastem

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa
Kofi najwazniejsze ze impreza sie udala!


Ja mam sprawy do zalatwienia na miescie dzis, ale przynam, ze nie specjalnie mi sie chce,dzien taki brzydki dzis, a ja juz mam dosc turlania sie tym metrem.
Zapomnialam sobie mleka kupic wczoraj i nawet nie mam jak owsianki zjesc, ani kawy wypic. Coz owsianke na wodzie zrobie chyba.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:11   #647
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
kiedys gralam na kompie. My mamy xbox360 i tez sie zastanawialm nad ta gra, tylko ze ja poza gra typu miliarderzy w nica na niej nie gralam
No wlasnie ja tez mam na Xboxie (ale tylko simsy 2)ale jakos mi nie podchodzilo, a teraz kupilismy Playstation 3 i chcialabym sprobowac Simsy 3... no nic i tak juz kupione
Do Playstation 3 jest teraz taki do machania jak do Wii wiec zamierzam kupic (jak juz wyzdrowieje oczywiscie )

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Trzymaj sie cieplo
Jest az tak zle ?? Kto bedzie reprezentowal Wasze miasto jak sie nie pojawisz, no kto
Dziekuje
Wysle kote

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369156 3]
BB: kurcze, mam nadzieje, ze fizjo pomoze, ale jak do piatku nie przejdzie to nie ryzykuj wyprawy do Londka
[/QUOTE]
Jak mi sie pogorszy to nie bede ryzykowac, ale fakt faktem te przeciwbolowe ktore mam sa bardzo mocne wiec daje rade


Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
belle współczuję Ci problemów ze zdrowiem, tak czytam Twoje posty i tu i na fb i naprawdę nie brzmi to za ciekawie :/ oby wszelkie tabletki, fizjoterapie itp. przyniosły zamierzony skutek, trzymaj się
Dzieki Kasienko
Naprawde uwazajcie dziewczyny na plecy, bo jak raz pojdzie, to problemy na reszte zycia


Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

Kasienko jestem w stanie blogoslawionym
myslalm,ze napisalam na FB w klubie,ale jednak nie w kazdym razie chcialam
Ooo ja tez nie wiedzialam, gratulacje!! Na kiedy termin?

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369179 2]
Aaa, jeszcze mialam wspomniec o zakupach, 8 godzin Sylwia, szacun ja jak tylko moge kupuje przez internet, mam jakis wstret do skupisk ludzi Nawet zakupy w supermarkecie robie byle jak i szybko [/QUOTE]

Oj ja tez, internet uwazam za zbawienie jesli chodzi na zakupy Shoppingowac moge tylko ponizej dwoch godzin, potem juz mam dosc i szkoda mi dnia.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
BB zdrowiej szybko!
Dzieki

A u nas dostarczaja dzis choinke Chcialam czekac do samych swiat, ale juz wykupione sa sloty na dostawe przed samymi Swietami wiec bedzie dzis.

Milego dnia wszystkim
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-12-11 o 10:12
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:48   #648
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

bb nasz wspollokator ma te gadzety na playstation, fajne sa nie mialam do czynienia z wii, ale ponoc playka bardziej precyzyjna jest...
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:53   #649
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ja mam sprawy do zalatwienia na miescie dzis, ale przynam, ze nie specjalnie mi sie chce,dzien taki brzydki dzis, a ja juz mam dosc turlania sie tym metrem.
:
dzien brzydki w londynie ?? u nas cieplo i slonce
jak mnie tylko leb rzestanie bolec to spadamy na spacer

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
przez grzeczność nie zaprzeczę...


***
wstalam tyle co, tz robi jajecznice ...... kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy y
aaaaaaaaaaa
i


BAKTERYJA STO LAT KOCHNIE
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 12:25   #650
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Sto lat dla Bakcyla

Wiecie, ze we wtorek mina 2 tygodnie od tego mojego nieszczesnego pobierania krwi a ja mam caly czas wielki zielonofioletowy siniak

Tz mial polozyc malego i jechac na zakupy i co spia oboje

Czy ktoras moglaby mi zasadzic jakiegos kopa w zebym zaczela sprzatac
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 12:53   #651
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Bakti sto lat!

Moona:
ja właśnie skończyłam sprzatać i od razu świat jest jest lepszy
humor mi wrócił i nerwy przeszły i w dodatku mam miło w domu, czyściutko i pachnąco a naprawdę nie w humorze wstałam
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:30   #652
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369156 3]

Sylwunia: widzialas, ze nastepny odcinek Wampirkow 27 stycznia skandal


Ide cos wszamac, w koncu weekend sie zaczal, pozniej jeszcze wpadne i ponadrabiam zaleglosci[/QUOTE]

Widzialam, sprawdzalam wczoraj kiedy jest nastepny odcinek i szok


Dae ja bylam z siostra i mama, sama nie lubie tak dlugo robic zakupow.

Bakteryika najlepszego
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:57   #653
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

BAKTERYJA STO LAT KOCHNIE

urodziny? a czemu mi nic nie pokazało na fb?
100 lat Bakti!!!

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2369607 9]Sto lat dla Bakcyla

Wiecie, ze we wtorek mina 2 tygodnie od tego mojego nieszczesnego pobierania krwi a ja mam caly czas wielki zielonofioletowy siniak

Tz mial polozyc malego i jechac na zakupy i co spia oboje

Czy ktoras moglaby mi zasadzic jakiegos kopa w zebym zaczela sprzatac [/QUOTE]


Moona a proszę Cię bardzo
choć ja też mam nie posprzątane w domu, z tym że moją wymówką jest rodzina - wolę sprzątać w tygodniu, jak Tż w pracy, córka w szkole, a młody np. śpi

ps. jakość 2-3 tygodnie przed urodzeniem Janka miałam ostatnie pobieranie krwi i polska midwife tak mnie załatwiła:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siniak.jpg (24,7 KB, 7 załadowań)
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:06   #654
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
bb nasz wspollokator ma te gadzety na playstation, fajne sa nie mialam do czynienia z wii, ale ponoc playka bardziej precyzyjna jest...
Dzieki, dobrze wiedziec!

Bakteryjko sto lat Mam nadzieje, ze milo spedzasz dzien
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:43   #655
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

hej
Bakteryjka sto lat a nawet wiecej, zdrowka i szczescia zycze

a ja lezy na sofie po przedobrzeniu cottage pie a dziecka dzis tv zabawia
zdycham
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:38   #656
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

wrocilismy z miasta
Victorian Market przez ten weekend - cala high street zamknieta
nabylam drewniana kolejke dla siostrzenca, pan sprzedawca wypali nawet Franka imie na lokomotywie

tz sie oblowil + ja kupilam jakies drobiazgi dla znajomych
jutro jedziemy do londynu po prezent dla mnie w tym roku sama sobie wybieram
tz tez juz swoj dostal (za duze pudlo aby fatygowac sie do PL)


dzis tez rozlozylismy choinke .... sztuczna bo sztuczna ale praktycznie za tydzien juz wybywamy wiec......
za to w domu bedzie prawdziwa

czekam na final XF - a wy

dzis serwuje salatke meksykanska nigelli - jak ktos zainteresowany to tu http://www.nigella.com/recipes/view/...-bean-salsa-79
na deser scones z kkremem i truskawkami
tak - wiem zupki mialy byc

ogolnie mam spowolnine ruchy po wczorajszych wojazach
udanego wieczoru!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:28   #657
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

maatra gratulacje Kochana !

Bakti sto lat sto lat niech żyje żyje nam, sto lat sto lat niech żyje żyje nam! Jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam! niech żyyyyje naaaam
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:37   #658
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Bakti sto lat kochana, wszystkiego naj, spelnienia marzen i zdrowka

czasu nie mam na nicpodziwiam was, a zwlaszcza mamuski, ktore na wszystko znajda czasja dzieci nie mam, a na wizaz nie dalam rady zajrzec od przedwczorajter az tez juz musze uciekac

milego wieczoru
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:44   #659
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Ogladam X factor i mi sie chce od tych golych bab

To juz sam glos nie wystarcza, trzeba sie doopa promowac



No i wkoncu pozegnalismy Cher

Ide zagniatac ciasto na pierniki, o 22 :00 Bridget Jones kto ogladac bedzie

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2010-12-11 o 21:00
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:00   #660
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2370885 8]Ogladam X factor i mi sie chce od tych golych bab

To juz sam glos nie wystarcza, trzeba sie doopa promowac [/QUOTE]

oj tam moona przesadzasz
jak jest co to trza pokazywac
wprawdzie agilera jakas puszysta sie zrobila ...... i dziwnie wygla ale rihanna why not

chwala ze cher odpadla
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.