Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 17:20   #4021
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
w factory maja outlety to co sie nie sprzedalo w galeriach a weszla np nowa kolekcja...lub zostala jakas mala rozmiarowka...ostatnio w calzedoni stroje kompielowe po 9 zl kupowalam... np staniki intimissimi po 20 zł itp.

chetnie tylko ze zabke mam pietro nizej....wiec chyba bedzie blizej choc takie wiejskie to zupelnie inna bajka
Ja ostatnio trafiłam na wyprzedaż w esotiq i nakupowałam sobie tyle bielizny,że na rok mi starczy-a obnizki były obłedne,eh żeby wszystkie firmowe sklepy takie robily.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 17:49   #4022
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

aixa... bo ja kocham pepsi tylko i wylacznie pepsi (coca cola PEEEE) kazdy dookola mi mowi ze to uzaleznienie, ale co tam
o papieroskach nic nie mowcie... bo umre tu....ale jeszcze troszke, jeszcze troszeczke.....

A ja sobie wlasnie pisze smski z TZ bo ma wlasnie chwile przerwy...i zeszlo na temat porodu...pisze mu jak dziecku Nie patrz pomiedzy nogi a jak sie bedziesz zle czul to poprostu wyjdz...to bohatersko odp ze jak on tego widoku nie wytrzyma to kto? ahhhh gupol, nie wie biedny co go czeka
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:05   #4023
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Przestańcie o tej pepsi,bo tak mi się chcę,a najbliższy sklep już zamknięty,a dalej nie chcę Tżta wysyłac,bo właśnie pięknie myje podłogi

Wrócił to nianie już wypróbowaliśmykaruzelke złożył-ale kurcze nie wiemy jak "tańczy i śpiewa"bo baterii nie dali,a my w domku takich nie mamy;/
Rozpakowałam nawet pamki i rany jakie słodziuchy-w kubusia puchatka,aż je szkoda dawac do obsrania przez dzidzie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:09   #4024
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

zapomnialam dodac ze o ile dzidzia ok i wszystko z nim dobrze to ja mam za wysokie cisnienie i mam 5 razy dziennie mierzyc i zapisywac i jak w sobote za tydzien pojade i nadal bedzie takie wysokie to czeka mnie szpital.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:14   #4025
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
zapomnialam dodac ze o ile dzidzia ok i wszystko z nim dobrze to ja mam za wysokie cisnienie i mam 5 razy dziennie mierzyc i zapisywac i jak w sobote za tydzien pojade i nadal bedzie takie wysokie to czeka mnie szpital.
Ja za to mam cały czas za niskie-a w szpitalu miałam 90 na 50,ale u mnie norma to 110 na 70.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:19   #4026
sismuerte
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Joli Bord
Wiadomości: 559
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
no wiec my po wizycie. Wazymy 3352 jestesmy duzi, zdrowi, cali. Dala mi ten antybiotyk na to moje zapalenie co mrowak pisala , mowi ze nie mam zadnego grzyba, po prostu chyba podraznilam czyms lub zalozylam nieodpowiednia bielizne czy cos i zeby sie tego wytstrzegac i nystatyna zapobiegawczo.
Za tydzien w sobote ostatnia wizyta u niej w gabinecie, pozniej widzimy sie na porodowce, bedzie mi mowila co i jak i szpital
Poza tym jest u nas wszystko w jak najlepszym porzadku.
Gratuluje

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
zapomnialam dodac ze o ile dzidzia ok i wszystko z nim dobrze to ja mam za wysokie cisnienie i mam 5 razy dziennie mierzyc i zapisywac i jak w sobote za tydzien pojade i nadal bedzie takie wysokie to czeka mnie szpital.
O choroba za szybko pogratulowałam ale na pewno będzie ok
__________________
Antoni Stanisław 30.03.2010:dz iekuje:
Je suis le content l`homme
sismuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:25   #4027
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Daria to fajnie że u Was wszytsko wporządku

Właśnie mój małż zbrał się do robienia tostów już nie mogę się ich doczekać sto lat ich nie jadłam
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 18:27   #4028
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

no caly tydzien mam obserwowac, mierzyc 5 razy dziennie i jesli nadal bedzie wysokie to skierowanie do szpitala dostane, a wizyta za tydzien w sobote nastepna.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:29   #4029
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

sismuerte.. tak spojrzalam na twoj podpis co do ostatnich dni... no i zostalo mi 11
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:32   #4030
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

a ja was tak podczytuje.jeden małż. robi tosty,drugi myje podłogi.a ja prawie do rozwiązania sama.termin na 8 kwietnia a moj przyjedzie 2 gdzies smutno mi tak samej.bo wszytsko sama musze i nawet te zakupy dziwgac ehh..no ale coz.. i nawet do szkoly rodzenia chodze sobie sama..ale przynajmniej zabijam sobie troszke tym czas..pozdrawiam wszytskie mamuski.. bede was podczytywala dalej
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:37   #4031
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

ide sie polozyc, zajrze pzniej i nadrobie co popisalyscie
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 18:37   #4032
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Odrobina przerwy nie zaszkodzi.
Jak tak dalej pójdzie to nie dotrzymam do 12 hehe. To pakowanie całkiem mi sie podoba, choć jest wyczerpujace.

Darusia to pilnuj sie z tym cisnienie, bo szpital to kiepska opcja. Moje cisnienie o dziwo tez ostatnio skoczyło, zawsze miałam 110/60 a teraz 129/70 to rekord. Ale nadal w normie.
A dzidziol wagę ma już super, też bym chciaa żeby moje tyle way ale chyba to nierealne.
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:44   #4033
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

No Darusia maly juz ladnie wazy ktos tu chyba ukratkiem drozdze podjada ;> a jeszcze tyyyyyle do konca ....do 4kg pewnie Ci slodziak dojdzie fajnie, ze wszystko wporzadku..oby tak dalej

A cisnieniem sie narazie nie przejmuj, spokojnie mierz..nie denerwuj sie, moze to pogoda, moze oslabienie, zmeczenie....bez paniki poki co...
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 18:59   #4034
sismuerte
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Joli Bord
Wiadomości: 559
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
sismuerte.. tak spojrzalam na twoj podpis co do ostatnich dni... no i zostalo mi 11
To już praktycznie
__________________
Antoni Stanisław 30.03.2010:dz iekuje:
Je suis le content l`homme
sismuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:03   #4035
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

jestem po na wspolnej ide do wyrka
Jesli dojdzie do 4 kg to bede miec cc... wazy wazy nie da sie ukryc ani nie czuc.
Cisnienie mialam dzisiaj bardzo wysokie 140/90 ;/
zobaczymy co dalej bedzie, jak bedzie trzeba to grzecznie spakuje torbe i pojde...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:07   #4036
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
a ja was tak podczytuje.jeden małż. robi tosty,drugi myje podłogi.a ja prawie do rozwiązania sama.termin na 8 kwietnia a moj przyjedzie 2 gdzies smutno mi tak samej.bo wszytsko sama musze i nawet te zakupy dziwgac ehh..no ale coz.. i nawet do szkoly rodzenia chodze sobie sama..ale przynajmniej zabijam sobie troszke tym czas..pozdrawiam wszytskie mamuski.. bede was podczytywala dalej
Natka nie smutaj się-ja też teraz po przeprowadzce na swoje jestem cały dzien sama jak palec-tż w pracy,mama daleko,sis też.Wiem,że mi chociaż mąż wraca wieczorami,ale rozumiem Cię,bo mój też zagranicą(bo Twój chyba zagranicą?) siedział i tęsknilismy i czekaliśmy na dzień zjazdu.
Oby do 2 i będziecie razem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:13   #4037
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

[QUOTE=madziwnia;17572284]nie rozumiem twojego pytania???
moim zdaniem sugerujesz ze bez sesnsu ten album miec bo ty miaąłs skopane dziecinstwo i my pewnie tez i zakłądasz z góry że dzieci nasze tez nie beda chciały wracac wspomnieniami do dziecinstwa...
Przykre.....

Nie wiem jakie, dobre czy złe, po prostu zwyczajne.
Zapiski mnie nie rozczulają, zdjęcia z dzieciństwa też nie bardzo, szkolne, przedszkolne, zuchowe, komunijne - takie sobie, dopiero pierwsza miłość robi wrażenie.
Mamy kronikę ślubną, gdzie na wolnych kartkach mieliśmy zapisywać co ważniejsze wydarzenia; 8 lat, trzecie dziecko i nic nie uzupełnione.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
a ja was tak podczytuje.jeden małż. robi tosty,drugi myje podłogi.a ja prawie do rozwiązania sama.termin na 8 kwietnia a moj przyjedzie 2 gdzies smutno mi tak samej.bo wszytsko sama musze i nawet te zakupy dziwgac ehh..no ale coz.. i nawet do szkoly rodzenia chodze sobie sama..ale przynajmniej zabijam sobie troszke tym czas..pozdrawiam wszytskie mamuski.. bede was podczytywala dalej
Do szpitala ide 4, mąż przyjedzie po 20.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:27   #4038
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

A z tego wszystkiego zapomniałam napisać:

Aixa - piękna z Ciebie mamusia Naprawdę - a brzuszek dodaje tylko takiego fajnego ciepła.


P0P- jak piszesz o tym becikowym, to mi do głowy przychodzą abstrakcyjne klimaty z "Alternatyw" i "Misia" - aż się wierzyć nie chce. A jak Twoja Kluseczka rośnie? Zdrowa?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Natka nie smutaj się-ja też teraz po przeprowadzce na swoje jestem cały dzien sama jak palec-tż w pracy,mama daleko,sis też.Wiem,że mi chociaż mąż wraca wieczorami,ale rozumiem Cię,bo mój też zagranicą(bo Twój chyba zagranicą?) siedział i tęsknilismy i czekaliśmy na dzień zjazdu.
Oby do 2 i będziecie razem
Jak ja to rozumiem. Po przeprowadzce siedzę prawie całą dobę sama. Tż jak wraca to późno i raczej idzie spać... niż spędza ze mną czas. A wszystkie bliskie osoby 450 km dalej. Jedna przyjaciółka na miejscu, ale też zajęta. Ech...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:36   #4039
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Natka nie smutaj się-ja też teraz po przeprowadzce na swoje jestem cały dzien sama jak palec-tż w pracy,mama daleko,sis też.Wiem,że mi chociaż mąż wraca wieczorami,ale rozumiem Cię,bo mój też zagranicą(bo Twój chyba zagranicą?) siedział i tęsknilismy i czekaliśmy na dzień zjazdu.
Oby do 2 i będziecie razem
[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;17582446]
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Do szpitala ide 4, mąż przyjedzie po 20.
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Jak ja to rozumiem. Po przeprowadzce siedzę prawie całą dobę sama. Tż jak wraca to późno i raczej idzie spać... niż spędza ze mną czas. A wszystkie bliskie osoby 450 km dalej. Jedna przyjaciółka na miejscu, ale też zajęta. Ech...








a jednak nie jestem sama. tak mój tż za granicą (wiadomo jak to z praca w Polsce ) ale mam nadzieje ze zdarzy.. ja mimo wszystko mam mame i brata ktorzy sa u mnie codziennie.wiec jednak nie jestem pewnie w az tak zlej sytuacji jak wy dziewczynki..no ale nikt nie zastapi tż-ta.i ta mysl zeby zdarzyl na porod,bo on tak bardzo chce byc kiedy maly bedzie przychodzil na swiat a i ja nie wyobrazam sobie zeby moglo go nie byc.
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:44   #4040
sismuerte
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Joli Bord
Wiadomości: 559
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Anakazar, Natka ja też sama w domu siedzę, no nie licząc psa, ale on akurat czasem potrafi mnie wyprowadzić z równowagi

Ollencja a na mnie wspomnienia robią bardzo dobrze i mi miło, że mama mi założyła taką księgę jak byłam mała, bo teraz widzę pierwszy odrys swojej rączki i nóżki, pierwsze słowa itp i robi mi się weselej
__________________
Antoni Stanisław 30.03.2010:dz iekuje:
Je suis le content l`homme
sismuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:53   #4041
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
jestem po na wspolnej ide do wyrka
Jesli dojdzie do 4 kg to bede miec cc... wazy wazy nie da sie ukryc ani nie czuc.
Cisnienie mialam dzisiaj bardzo wysokie 140/90 ;/
zobaczymy co dalej bedzie, jak bedzie trzeba to grzecznie spakuje torbe i pojde...
to jeszcze nie tragedia cisnienie masz tylko podwyzszone ale nie jest to niebezpieczne niebezpieczne bedzie wtedy gdy zacznie zblizac sie do 150 tak twierdzi moj gin tez kilka razy mialam wysokie cisnienie ale nie kazal tego kontrolowac powiedzial ze to sie zdaza w ciazy ze raz moze byc wysokie raz niskie tak jak u mnie ale uwazaj na siebie
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A z tego wszystkiego zapomniałam napisać:

Aixa - piękna z Ciebie mamusia Naprawdę - a brzuszek dodaje tylko takiego fajnego ciepła.


P0P- jak piszesz o tym becikowym, to mi do głowy przychodzą abstrakcyjne klimaty z "Alternatyw" i "Misia" - aż się wierzyć nie chce. A jak Twoja Kluseczka rośnie? Zdrowa?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Jak ja to rozumiem. Po przeprowadzce siedzę prawie całą dobę sama. Tż jak wraca to późno i raczej idzie spać... niż spędza ze mną czas. A wszystkie bliskie osoby 450 km dalej. Jedna przyjaciółka na miejscu, ale też zajęta. Ech...
hehe ja mam wszystkich w poblizu 20 - 100 km ale jakos ostatnio nie mam ochoty na wizytki no chyba ze u mamy
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:56   #4042
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
w empiku sa one...ostatnio ogladalam z tej serii tes jest album dla malucha

Isis trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo dobrze...

zrobilam przeglad ciuszkow....i niby nie mialam zbyt duzo rozowych ale to co bylo to akurat rozowe byly prawie same pajace welurowe....w tej chwili zostal mi jeden no i bluzeczki tez na dziewczynke kupowalam....ehh ta plec...heh troche glupio by mi bylo w nie chlopaka ubierac....bo to wszystko z kwiatuszkami i jeszcze rozowe...
jAK CHCESZ możemy się powymieniac na coś bo ja mam mnogo chłopięcych rzeczy z tym że część to rzecz po Szymku więc nie nowe , więc jak ty masz nowe to troszkę szkoda na używki wymianiać ale jak masz np. coś z lumpków itp i chcesz się zamienić daj znac

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
wlasnie tak staram sie robic,najpierw cyc,poźniej butla i jeszcze odciaganie,ale juz daje sobie spokoj z laktatorem bo mi tylko sutki po nim krwawia a i tak nie wiele odciagam,tylko do wylania,maly juz sie przyzwyczaja do piersi ale mam bardzo malo pokarmu,dzisiaj siedzial godzine na piersi a i tak później plakal wiec musialam mu dac i wymil 60 ml nan,mam nadzieje,ze to sie unormuje

AAA i czy macie jakies sposoby na czkawkę??po sztucznym mleku tak go męczy ze az mi szkoda skarbeńka
A jakim mlekiem dokarmiasz . Idz do apteki sa jakieś takie homeopatyczne leki na laktacje podobno dobre bo kolezanka brała , pij bardzo dużo wody , no i przede wszystkim się nie stresuj . Uda Ci się zobaczysz i młody będzie tylko na cycu trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
nie rozumiem twojego pytania???
moim zdaniem sugerujesz ze bez sesnsu ten album miec bo ty miaąłs skopane dziecinstwo i my pewnie tez i zakłądasz z góry że dzieci nasze tez nie beda chciały wracac wspomnieniami do dziecinstwa...
Przykre.....

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------


I BARDZO DOBRZE ZROBIŁAS!!!
Ja mam taki album i wstyd bo prawie pusty teraz już chyba nie kupie bo jakoś nie umiem uzupełniać takich rzeczy . ale jak ktoś umie to szacun i podziw bo to fajna rzecz
ja mam taki
http://www.allegro.pl/item941206806_...y_bordowy.html
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
nie chyba juz nie musisz jak maz juz byl zajerestrowac maluszka to wtdy sie chyba meldowalo.. bynajmniej u mnie tak bylo.

co do czkawki u noworodkow to normlany objaw i nie jest on nieprzyjemny dla nich ja dopajam herbatka (karmie tylko sztucznie) i to pomaga.. ale jak nie chce pic to porpostu po jakims czzasie samo przechodzi a moja czkawke ma naprawde czesto
lepiej dawaj wode

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
w factory maja outlety to co sie nie sprzedalo w galeriach a weszla np nowa kolekcja...lub zostala jakas mala rozmiarowka...ostatnio w calzedoni stroje kompielowe po 9 zl kupowalam... np staniki intimissimi po 20 zł itp.

chetnie tylko ze zabke mam pietro nizej....wiec chyba bedzie blizej choc takie wiejskie to zupelnie inna bajka

Ja pracuje w takim outlecie
Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
no caly tydzien mam obserwowac, mierzyc 5 razy dziennie i jesli nadal bedzie wysokie to skierowanie do szpitala dostane, a wizyta za tydzien w sobote nastepna.
może miałas syndrom białego fartucha i takie wyszło wysokie .

Ale się najadłam strasznie ..
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:01   #4043
sismuerte
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Joli Bord
Wiadomości: 559
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Oliwka a czy na czkawkę maleństwa to przypadkiem nie koperek?? ALe nie jestem pewna, musiałabym dopytać mamy. W razie co to jeszcze dam znać.

Tymczasem się pożegnam, bo muszę jeszcze pazurki zrobić na jutro, bo będą goście goście :brzyda l: nareszcie coś się dzieje, bo nudy w tym domu
__________________
Antoni Stanisław 30.03.2010:dz iekuje:
Je suis le content l`homme
sismuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:15   #4044
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

moja gin uwaza ze jesli 90 jest od serca to juz jest cisnienie do obserwacji , bo ostatnio jak bylam tez mialam wysokie, ale od serca wtedy 87 i kazala patrzec i jak bedzie sie utrzymywalo 90 i wiecej to szpital, bo o zatrucie nie trudno;/

aniu przy tej kobiecie syndrom bialego fartucha nie istnieje

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

ucikam sie kapac i poprzytulac do tz:P dobrej nocki
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:29   #4045
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

sismuerte - koperek na bóle brzuszka i takie tam . ogólnie takich maluchów wogóle lepiej nie dopajać niczym jak się da .

Isis - trzymam kciuki mocno za Norberta. Oby udało się to jego serduszko naprawic i byl zdrowy jak rybka. Wierze w to mocno trzymaj się dzielnie .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:04   #4046
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
jAK CHCESZ możemy się powymieniac na coś bo ja mam mnogo chłopięcych rzeczy z tym że część to rzecz po Szymku więc nie nowe , więc jak ty masz nowe to troszkę szkoda na używki wymianiać ale jak masz np. coś z lumpków itp i chcesz się zamienić daj znac

wiesz czesc rzeczy mam uzywanych a czesc nowych...ale z wymiana poczekam do porodu bo moze cos sie odmieni....ale jak cos to powysylam zdjecia juz po, oki?...

heh dzisiaj w smyku kupilam spodenki welurowe przecenione na 14zl i dwa spiochy(te na ramiaczkach) po 5zl w szoku bylam...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:04   #4047
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

My też po wizycie. I tak: młoda będąca od jakiś 2 miesięcy zwrócona plecami do przodu mojego brzucha teraz odwrócona pyszczkiem do przodu mojego brzucha, nadal główką w dół. Siedzi już tak niziutko, że lekarz prawie nie mógł głowicą usg na główkę najechać!!! W związku z tym nie mógł jej zmierzyć i oszacować wagi, ale jak tylko weszłam do gabinetu to powiedział coś w stylu "o, idzie brzuszek, a dopiero potem mama" I generalnie powiedział, że brzuch mi się już opuścił, a jednocześnie jest pokaźny zatem młoda jest większa niż mniejsza. Dodał, że to dobrze, bo ponoć większe dzieci rodzi się łatwiej (mówię o sn), bo są jakby bardziej zbite i takie klocuszki łatwiej wychodzą. No, zobaczymy

Darusia, rozmawiałam też oczywiście o tej naszej przypadłości (no chyba, że Ty faktycznie masz coś innego) i lekarz mówi, że to wpływu na dziecko nie ma żadnego. To jedynie nasz dyskomfort. Gdyby to były bakterie to co innego, ale grzyby jako takie nie wpływają na maluchy i podczas porodu (jeśli nadal nie zaleczone) to też nic złego nie zrobią, bo poza środowiskiem zasadowym wewnątrz organizmu po prostu przestają "działać". Uffff. Mam stosować maść dwa razy dziennie i dokończyć globulki, które mi zostały sztuk 2.

Miałam też robione KTG, które wyszło książkowo, a w jego trakcie jeden, malutki skurczyk wyszedł, którego ja w ogóle nie odczułam, a zatem nie są to jeszcze TE skurcze. Poza tym rozwarcia zero!

Następna wizyta... 9 marca czyli dokładnie w terminie porodu Natomiast za tę dzisiejszą jak przyszło do płacenia, to nagle lekarz mówi: ale dzisiaj to 20zł. Ja oczy jak 5 złotych, a on że przecież widujemy się teraz co tydzień i bez przesady. Jak się okazało, że nie mam równo 20 tylko 10 to stwierdził "a no to 10" Ale uzbieraliśmy z TZ te 20

Pytałam czy przed ew.jazdą do szpitala zadzwonić tam żeby się nie zdziwić, że z braku miejsc mnie odeślą, ale ponoć teraz jest w miarę spokój, ale 2 tygodnie temu musieli zawiesić przyjęcia, bo im się tłok zrobił. A na położnictwie mają 14 miejsc + dwie salki dla mamuś po cc.

I tyle wieści od nas. Jakoś pozytywnie mnie nastroiła ta wizyta, ale teraz już czuję wieczorne zmęczenie i czuję zbliżające się wyrko

Aha! Asiulek, chciałam podpytać o te Twoje strachy i wątpliwości, ale doktor stwierdził, że z opowieści to się nie da nic określić. No w sumie racja- na odległość to tylko teoretyzowanie, a to bez sensu.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:12   #4048
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

ale ci dobrze z tym lekarzem....ja i za ktg i za wizyte place lacznie 130zl.....a ostatnio mialam to usg i placilam 150zl...wroclaw...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:32   #4049
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
wiesz czesc rzeczy mam uzywanych a czesc nowych...ale z wymiana poczekam do porodu bo moze cos sie odmieni....ale jak cos to powysylam zdjecia juz po, oki?...

heh dzisiaj w smyku kupilam spodenki welurowe przecenione na 14zl i dwa spiochy(te na ramiaczkach) po 5zl w szoku bylam...
Jak coś dawaj znac to coś pokombinujemy
Bo u mnie ciuszków mnogo i napewno coś Ci sie spodoba

ja za wizyty nic nie płace ani za badania bo mam pakiet w przychodni i tam mam wszystko , do tego płacą mi za jedynkę w szpitalu . pakiet jest od męża z pracy mamy wszyscy dzieciaki tyż .

Izumi - co myślisz
http://www.allegro.pl/item944420734_...lo_60_120.html
zobacz tam jest gramatura możesz mi odszyfrować czy to dobre ?
pliss bo nadal nie mam materaca he he

Drcron - kiedyś pisałysmy o tych nakładkach na materac antybakteryjnych no i znalazłam to co wtedy ogladałam
http://www.allegro.pl/item930750681_...0_x_60_cm.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:33   #4050
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dobry wieczór
A ja dziś dobry dzień miałam Rano byłam w szpitalu an KTG (Mrówcia jakbyśmy się zmówiły ) i jeśli chodzi o skurcze to cóż... Pani położna myślała, że się urządzenie zepsuło bo linia prosta Dopiero po bacznym przyjrzeniu się są takie jakieś delikatne jakby kropki z tuszu raz ciut wyżej, raz niżej, ale i tak kilka razy przychodziła i poprawiała bo nie była pewna czy aby NA PEWNO działa Działało... ŻADNYCH nawet najmniejszych skurczy Michaś podczas KTG oczywiście musiał coś nakombinować..... no i dostał czkawki. Aż sobie wyciągnęłam telefon i dźwięki z ktg nagrałam Mąż się potem w domu śmiał (Jak się uda to wstawię potem)
Poza tym doszły dziś pościelki wszystkie! !!!
Ta http://www.milpol.pl/pliki/posciel_h...ra_otwarta.jpg BOSKA! I wcale nie taka oczoje*na jak na foto! (dzięki madziwnia ) I żeby było śmieszniej okazuje się że mam przewijak w DOKŁADNIE tym samym kolorze! DOKŁADNIE! A przylazło w mega wielkim pudle!!!!
http://www.mamo-tato.fr.pl/ne/3cz_kolkaziel.jpg - ta też bardzo fajna Materiał taki grubszy, w dotyku trochę jak satyna bawełniana I ta http://www.mamo-tato.fr.pl/po7/3cz_drabinkibl_q8.jpg w sumie najcieńsza ze wszystkich, ale też jakościowo nie wydaje się zła Więcej napisze po praniu - czyli za jakiś tydzień
Poza tym znajoma mnie odwiedziła i było miło ... no i mogłyśmy POSIEDZIEĆ, bo moje hemoroidy chyba po wczorajszym straszeniu tu na forum że do apteki pójdę to się schowały

Mrowak - Spokojnie, nie napiszę Ci że przed pojawieniem się rozstępów łuszczyła mi się skóra Nie było tak Więc nie bój się Miejmy nadzieję, że się nie zrobią A z tymi zdjęciami, to jakby co służę pomocą w zmianie rozdzielczości i "wagi"
Z tą torebką to normalnie SZOK! Zapisz sobie w kalendarzu bo pewnie nie szybko znowu na kogoś takiego trafisz

PoP70 No popie*szone te przepisy są ... bożesz. Chociaż no cóż.... mają rację! Nie dbałaś o ciążę w 3 trymestrze! I nie ważne że już w 3 trymestrze w ciąży nie byłaś! To Twoja wina i niedopatrzenie! Becikowego nie będzie .... Ehh... wybacz że tak pisze, ale już z takiej głupoty to tylko się śmiać, bo już normalnie szkoda się denerwować ;/.
Kciukami się nie przejmuj Wystarczy że teraz za mamę potrzymałaś ^__^ Mam nadzieję, że dzięki temu faktycznie szybciej do domku wróci bo się mi już tęskni za nią

Megi-megi ... nie ma presji ale .... No Maluszku! Ile będziesz siedział w brzuszku? ?

Isis .... Kochana... całym sercem z Tobą

Edytowane przez Izumi
Czas edycji: 2010-03-02 o 21:39
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.