Tesori d'Oriente - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 10:20   #331
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Tesori d'Oriente

Napiszę o dwóch zapachach T d'O( na wypadek gdyby kogoś zainteresowały), które kupiłam jakiś czas w ciemno.

Green Tea - Zielona herbata - tak, ale z dużą ilością imbiru, który gryzie w nos i powoduje, że po popsikaniu się zapachem, ma się wrazęnie nie świeżości, ale zakurzenia. Raczej nietrwały.

Africa - hmm, a więc zapach wg mnie b. męski - skojarzył mi się bardzo z zapachem o nazwie Cuba, produkowanym w butelkach o kształcie cygara. Zapach przyprawowy, lekko drzewny i po prostu moim zdaniem typowo dla faceta.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 10:22   #332
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Napiszę o dwóch zapachach T d'O( na wypadek gdyby kogoś zainteresowały), które kupiłam jakiś czas w ciemno.

Green Tea - Zielona herbata - tak, ale z dużą ilością imbiru, który gryzie w nos i powoduje, że po popsikaniu się zapachem, ma się wrazęnie nie świeżości, ale zakurzenia. Raczej nietrwały.

Africa - hmm, a więc zapach wg mnie b. męski - skojarzył mi się bardzo z zapachem o nazwie Cuba, produkowanym w butelkach o kształcie cygara. Zapach przyprawowy, lekko drzewny i po prostu moim zdaniem typowo dla faceta.
e tam ,ja z wielka przyjemnością zużyłam całą flachę
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:10   #333
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez casiopeya Pokaż wiadomość
Ja mam zapach marrakech - patchuli e ginger. Zapach jest bardzo ładny, ostry troszke słodki. Uwielbiam go. Ale w polsce nie można go dostac!!! Jedyny sklep internetowy w którym się pojawił to na imex.istore.pl
Jest na allegro KLIK
Złożyłyśmy z Twitterkiem zamówienie w ciemno na 3 zapachy, bo tanie jak barszcz
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:48   #334
porannarosa
Wtajemniczenie
 
Avatar porannarosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Blachownia/Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Jest na allegro KLIK
Złożyłyśmy z Twitterkiem zamówienie w ciemno na 3 zapachy, bo tanie jak barszcz
Mnie też kusi zdaj relacje jak doleci
porannarosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 09:52   #335
tania7710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez casiopeya Pokaż wiadomość
Ja mam zapach marrakech - patchuli e ginger. Zapach jest bardzo ładny, ostry troszke słodki. Uwielbiam go. Ale w polsce nie można go dostac!!! Jedyny sklep internetowy w którym się pojawił to na imex.istore.pl
W „imexie” niestety jest problem z dostawa zamówionych kosmetyków, można czekać w nieskończoność.
Ostatnio zamawiam w www.urodaonline.pl tam tez maja nowe serie i to w dodatku w zestawach świątecznych.
Prezentują się Bosko wiec chyba obdaruje cała rodzinę.
tania7710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:28   #336
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tania7710 Pokaż wiadomość
W „imexie” niestety jest problem z dostawa zamówionych kosmetyków, można czekać w nieskończoność.
Ostatnio zamawiam w www.urodaonline.pl tam tez maja nowe serie i to w dodatku w zestawach świątecznych.
Prezentują się Bosko wiec chyba obdaruje cała rodzinę.
no nie wiem... jak zamawiałam tesori w imexie i czekałam około tygodnia, zadnych problemów nie było
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 09:34   #337
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Tesori d'Oriente

Dziewczyny, a gdzie w Krakowie znajdę Tesori? Wiem, że kiedyś były w rossmannach, ale w zasadzie tylko żele pod prysznic, a teraz nawet żeli nie widać...Chciałabym móc powąchać wody Tesori...
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 09:39   #338
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Krakowie znajdę Tesori? Wiem, że kiedyś były w rossmannach, ale w zasadzie tylko żele pod prysznic, a teraz nawet żeli nie widać...Chciałabym móc powąchać wody Tesori...
Nie wiem jak w Krakowie ale u nie cała linia jest w Delimie i sklepach Stokrotka
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 08:33   #339
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Tesori d'Oriente

a ja czekam na oryginały - prosto z Włoch, z nowości - chińska orchidea. nowości w sensie - nie używałam i nie znam zapachu, reszta zamówione już sprawdzone. ciekawa jestem, czy białe piżmo oryginalne też będzie tak ulotne i nietrwałe jak to kupowane w Pl.
patrag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 09:46   #340
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie w Krakowie znajdę Tesori? Wiem, że kiedyś były w rossmannach, ale w zasadzie tylko żele pod prysznic, a teraz nawet żeli nie widać...Chciałabym móc powąchać wody Tesori...
Tydzień temu wciąż były w apteko-drogerii w Galerii Krakowskiej (poziom 0, sąsiadującej z C&A)
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:57   #341
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Tesori d'Oriente

A wie ktoś może gdzie we Wrocławiu znajdę wody tej marki?
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 22:54   #342
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A wie ktoś może gdzie we Wrocławiu znajdę wody tej marki?
np. w Mydlarni na ul, Ruskiej lub na Wita Stwosza - widziałam jakis czas temu - czasem tez mozna je spotkać w Rossmannach ale rzadziej ostatnimi czasy
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:04   #343
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
np. w Mydlarni na ul, Ruskiej lub na Wita Stwosza - widziałam jakis czas temu - czasem tez mozna je spotkać w Rossmannach ale rzadziej ostatnimi czasy
O, dziękuję , to posprawdzam, może gdzieś trafię.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 09:57   #344
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Tydzień temu wciąż były w apteko-drogerii w Galerii Krakowskiej (poziom 0, sąsiadującej z C&A)
Dziękuję, pójdę tam poszperać!
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 14:20   #345
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A wie ktoś może gdzie we Wrocławiu znajdę wody tej marki?
Pisałam już kilka postów wcześniej, że wody, żele, balsamy i płyny do kąpieli w rozsądnych cenach można dostać w Arenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 17:23   #346
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
Pisałam już kilka postów wcześniej, że wody, żele, balsamy i płyny do kąpieli w rozsądnych cenach można dostać w Arenie
Dziękuję za informację, nie doczytałam. I Twój post zabrzmiał trochę jak wyrzut, że nie czytam całego wątku. Czytałam wcześniejsze posty i teraz jak napisałaś o Arenie, to coś mi świta, ale musiałam jak widać czytać to trochę wcześniej i od razu nie skojarzyć.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2010-12-20 o 17:25
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:33   #347
Rafal_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tesori d'Oriente

Witam.
Mam pytanie w sprawie kosmetyków Tesori, czy ktoś kupował je na allegro u sprzedawcy Piotr_fl?
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5999789
Ma sporo niższe ceny, czy ktoś z własnego doświadczenia mógłby potwierdzić że są oryginalne?
Rafal_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:28   #348
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Rafal_81 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie w sprawie kosmetyków Tesori, czy ktoś kupował je na allegro u sprzedawcy Piotr_fl?
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5999789
Ma sporo niższe ceny, czy ktoś z własnego doświadczenia mógłby potwierdzić że są oryginalne?
Ja kupowałam, potem moja znajoma i wszystko OK
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 09:36   #349
Rafal_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tesori d'Oriente

Dziękuje
Rafal_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 10:40   #350
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Tesori d'Oriente

czy ktoś testował Hibiskus i Różowy pieprz? okropniem go ciekawa
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:50   #351
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

A Marrakech Patchouli e Ginger? Kto testował?
Tak się zastanawiam - zamawiam Jaśmin, mój ulubiony, i kupiłabym jeszcze coś - albo Fiore del Dragone, albo własnie Patchouli e Ginger. Mam dylemat...

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2011-02-01 o 18:18
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:15   #352
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

podbijam wątek
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:47   #353
silent_enigma
Przyczajenie
 
Avatar silent_enigma
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Tesori d'Oriente

Witam wszystkie Wizażanki chciałabym się podzielić z Wami moimi odczuciami co do perfum Tesori. Zamówiłam ostatnio próbki czterech zapachów i powiem szczerze, że jestem lekko rozczarowana. Perfumy - wiadomo, rzecz gustu, każdy inaczej odbiera dany zapach. W każdym razie mnie średnio przypasowały szukałam w nich orientalnych nut, ale ich nie znalazłam. Perfumy są bardzo ciężkie, "poważne", kojarzą mi się z zapachami perfum używanymi przez babcie Z czterech próbek, które otrzymałam, najbardziej pasuje mi Białe Piżmo. Zapach ten jest chyba najlżejszy, mydlany, wyczuwam w nim delikatną nutę piżma. Jednak szału nie ma w skali 1-10, dałabym mu 4. Kolejny zapach - Mirra, nieco gorszy, także mydlany, kojarzy mi się z zapachem takich białych kwiatków dzwoneczków rosnących na polach ogółem zapach może być. Natomiast kolejne - Egipt i Ambra Indiana to dla mnie totalna pomyłka robi mi się niedobrze, gdy je wącham. Oddałam od razu mamie do wypróbowania, ale niestety jej też nie przypadły do gustu:p Niestety odrzuca mnie dobór nut zapachowych, nie sam fakt, że są ciężkie, bo takie zapachy też lubię. Mimo wszystko jestem ciekawa jakie są Wasze opinie co do innych zapachów tej marki, być może po prostu nie trafiłam na odpowiednie dla siebie zapachy Pozdrawiam
silent_enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:01   #354
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
czy ktoś testował Hibiskus i Różowy pieprz? okropniem go ciekawa
Ja też jestem go bardzo ciekawa.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:05   #355
ChatNoir86
Raczkowanie
 
Avatar ChatNoir86
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok/okolice
Wiadomości: 247
GG do ChatNoir86
Dot.: Tesori d'Oriente

Z serii Marrakech miałam Imbir i Paczula - uznałam, że zapach jest "zbyt męski" i powędrował do mojego TŻ - przyznaję, że na nim pachnie ładnie, ale strasznie słabiutko.
Jeśli chodzi o serię klasyczną - trochę flaszek mi się nazbierało. Chyba najbardziej podoba mi się Egipt - to jest bardzo słodki i otulający zapach, zupełnie nie mogę pojąć, że niektóre osoby uważają go za zapach męski - ja nie potrafię sobie wyobrazić tego zapachu na facecie. Na skórze dość szybko przestaję go czuć - ale na ubraniach utrzymuje się kilka dni - odkryłam to, gdy wygrzebałam spod łóżka (fretki sobie zrobiły legowisko ) kilkudniową właśnie bluzkę, która pachniała naprawdę ślicznie i dłuższą chwilę zastanawiałam się, cóż to za śliczny zapach.
Białe piżmo - na początku przeżyłam traumę, bo poczułam się, jakbym wypsikała się muchozolem - odstawiłam flaszkę na jakiś miesiąc i później już było dobrze. Perfumy pachną na początku dość ostro, ale z czasem zostaje bardzo miły zapach czystego piżma.
Mak tybetański - coś jak Kenzo Flower, z tym, że mniej pudru a więcej maku. Trwałość i intensywność w porządku.
Chińska orchidea - zapach zupełnie nie mój, ostry, świeży, świdrujący, jakbym zanurzyła nos w mocno perfumowanym proszku do prania. Mojemu TŻ-towi bardzo się podoba
Smoczy kwiat - mówią, że podobny do Hypnotic Poison - nie potwierdzę, bo HP znam tylko z jednego testu w perfumerii i nie pamiętam go za dobrze, odniosę się do Capricieuse? Sephory - zapachy są zbliżone, z tym, że Capricieuse? moim zdaniem ładniejsze - w Fiore del Dragone mam wrażenie, że wyczuwam nutkę masła
Mirra - zapach bardzo podobny do Casmiru Choparda. Używałabym go namiętnie, gdyby nie jego paskudna nietrwałość na mnie (chociaż ubrania utrzymują go dłużej).
Jaśmin jawajski - zastanawiam się, skąd się wzięły nazwy tych wszystkich kwiatów w perfumach, skoro są one (perfumy Tesori) tak podobne do innych zapachów... Jaśmin jest zbliżony do Angela, ale ktoś, kto kupi te perfumy tylko z tego względu - może się rozczarować jak ja. Zapach ten jest pozbawiony "trupiej nuty", na mnie czuć jakąś taką kwaskowatą nutkę. Ogólnie perfumy są nawet przyjemne, tylko ten jaśmin w nazwie zbija mnie z tropu.
__________________
ChatNoir86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 11:05   #356
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Tesori d'Oriente

Dziewczyny, czy ktorakolwiek z was robi zakupy w drogeriach Vica http://vica.pl/?

Slyszalam ze maja tam wzglednie tanie Tesori. Czy ktos wie ktore Tesori mozna tam dostac? Bede przelotem(doslownie) w Polsce i mam jedna z drogerii Vica po drodze wiec moze wdepne.

Wielkie dzieki.
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL

Edytowane przez Tam Dao
Czas edycji: 2011-03-02 o 11:06
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 21:51   #357
hermajona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 598
Dot.: Tesori d'Oriente

Hej dziewczyny! Wiecie może gdzie w centrum Warszawy można kupić zapachy Tesori? Ciekawi mnie białe piżmo, chciałabym powąchać w jakimś sklepie, jeśli można.
Nie mam dużego doświadczenia z produktami tej firmy. Na gwiazdkę dostałam zestaw Africa (żel pod prysznic i woda), ale strasznie męsko mi pachnie, więc się zniechęciłam. Ostatnio jednak dostałam płyn do kąpieli Aegyptus i naprawdę pięknie pachnie (aczkolwiek na wodę o tym zapachu bym się nie zdecydowała).
Pozdrawiam
__________________
Si abres el estuche lo que debes encontrar
Es una joya que te deslumbrar
á
hermajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:51   #358
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Tesori d'Oriente

Moim pierwszym zakupem jest Zielona Herbata Tesori, kupiłam na urodaonline latem 2010r i mam jeszcze pół opakowania.
Jest lekki i przyjemny używałam go w upały, czuję w nim tą herbatę ale i jeszcze mydlano-pudrowe nutki które mi odpowiadają, używałam go na ciuchy i trwał na nich aż do następnego prania, czułam się w tym zapachu dobrze latem bo nie bolała mnie po nim głowa i nie drażnił mnie ani otoczenia, Zielona herbatka na lato jest idealna i wydajna.
Czaję się jeszcze na jakiś zapach, najbardziej mam ochotę na Aegyptus kuszą mnie w nim te nuty ziołowe.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:15   #359
silent_enigma
Przyczajenie
 
Avatar silent_enigma
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Tesori d'Oriente

Wzbogacona o kolejne doświadczenia z Tesori, postanowiłam podzielić się z Wami kolejnymi wrażeniami
Jaśmin Jawajski - zgadzam się z poprzedniczkami - ewidentnie przypomina Angel'a. Jest słodki. Zapachu jaśminu w nim nie odnalazłam.
Mak Tybetański - to również odpowiednik, Kenzo Flower. I zgodzę się tu z ChatNoir86, to zapach bardziej makowy, niż pudrowy. Jako że Flower nigdy mi nie odpowiadał, tak też nie zapałam nigdy miłością do tego zapachu:p
Chińska Orchidea - hmm ciężko mi ten zapach ocenić, niby jest ok, ale jednak coś mnie w nim odpycha, jest w nim jakaś mdła nuta, którą odnajduję też w Aegyptusie.. Według mnie to zapach bardzo kobiecy i nie mogłabym go sobie go wyobrazić na mężczyźnie.
Kwiat Lotosu - na koniec moja tesoriowa perełka zakochałam się w tym zapachu bez pamięci jest bardzo trwały, wystarczy jedno małe psiknięcie, a czuję go na sobie 7-8 godzin jak na moją skórę to b. długo, bo zapachy zwykle się mnie nie trzymają.. Jeśli chodzi o sam zapach.. czuję jak zmienia się na skórze jak kameleon, czasami pachnie mi białą czekoladą, czasami truskawkami, a kiedy indziej odnajduję w nim nuty piżmowe:P To bardzo intrygujący zapach nie sądziłam że po tylu próbach wreszcie natrafię na swój zapach z tej linii, a jednak stało się
silent_enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 07:53   #360
orbitka81
Raczkowanie
 
Avatar orbitka81
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 262
GG do orbitka81
Dot.: Tesori d'Oriente

zaciekawiłyście mnie tymi zapachami i właśnie czekam na przesyłkę z próbkami
orbitka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.