Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 14:00   #1
Natalia Hen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3

Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?


Dziewczyny, co myślicie? Skusić się na taką pamiątkę ze ślubu? W końcu obrączka będzie... moją wizytówką. Czekam na Wasze opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unikat.jpg (24,3 KB, 350 załadowań)
Natalia Hen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:19   #2
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez Natalia Hen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie? Skusić się na taką pamiątkę ze ślubu? W końcu obrączka będzie... moją wizytówką. Czekam na Wasze opinie.
no wlasnie, Twoja wizytowka, wiec zalezy od Twojego gustu
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:37   #3
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Wygląda pięknie, tylko zastanawiam się, czy jest wygodna i funkcjonalna.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:49   #4
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez Natalia Hen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie? Skusić się na taką pamiątkę ze ślubu? W końcu obrączka będzie... moją wizytówką. Czekam na Wasze opinie.
A zamierzasz mieć takie same obrączki z mężem? bo jeśli tak, to jego pytaj lepiej

Obrączka jest ładna, ale zupełnie nie w moim typie Wolę bardziej tradycyjne, bo wg mnie np ta wygląda jak zwykły pierścionek
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:34   #5
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez Natalia Hen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie? Skusić się na taką pamiątkę ze ślubu? W końcu obrączka będzie... moją wizytówką. Czekam na Wasze opinie.
Mierzyłam taką w KOBE, ciekawa ale jednak nie dla mnie - przymierzcie z narzeczonym i zdecydujcie czy Wam się podoba - innych nie ma co pytać, bo każdy ma swój gust i nigdy nie będzie tak, że każdy będzie nad wybraną obrączką piał
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:41   #6
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Widzę, że ktoś tu zachorował na podróbkę Cartiera trinity Zapewniam, że jest wygody, piękny i się nie zastanawiaj
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:58   #7
1989emilia
Raczkowanie
 
Avatar 1989emilia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 186
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Fajna... ale ciekawa jestem jak wygląda na palcu moze macie jakies zdjęcia?
1989emilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 11:34   #8
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez 1989emilia Pokaż wiadomość
Fajna... ale ciekawa jestem jak wygląda na palcu moze macie jakies zdjęcia?
Też jestem ciekawa
Niemniej ja jestem za klasyką.
Całe jednokolorowe, albo białe, albo żółte, albo różowe.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:46   #9
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Obrączka jest ładna, ale zupełnie nie w moim typie Wolę bardziej tradycyjne, bo wg mnie np ta wygląda jak zwykły pierścionek
Odniosłam podobnie wrażenie. No ale sama przyznaj, że teraz w ogóle odchodzi się o tradycjonalizmu. Kto by pomyślał jeszcze 10 lat temu, że Panna Młoda będzie ślubowała w kolorowych butach ?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:02   #10
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Odniosłam podobnie wrażenie. No ale sama przyznaj, że teraz w ogóle odchodzi się o tradycjonalizmu. Kto by pomyślał jeszcze 10 lat temu, że Panna Młoda będzie ślubowała w kolorowych butach ?
Prawda. Ja też nie jestem jakąś tradycjonalistką.. Właściwie całe moje wesele było wywrócone do góry nogami ale obrączki chciałam klasyczne (na początku tylko myśleliśmy nad łączeniem białe + żółte złoto, ale wzór klasyczny). Po prostu zależało mi na tym, żeby na palcu było widać, ze to obrączka i żeby obrączka moja i TŻ była taka sama. Ewentualnie różniła się jakimś delikatnym akcentem, jak diamencik W końcu jednak wzięliśmy tradycyjne, żółte , półokrągłe. Takie szersze
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:04   #11
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

My również mamy takie obrączki, bez udziwnień.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:09   #12
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

zastanawiam się czy to nie jest tylko chwilowa moda. Osobiście stawiam na klasykę. Pół biedy jak ja bym miała taką obrączkę... ale mój tż nigdy w życiu nie założy czegoś takiego.

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:18
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 18:35   #13
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

A mnie się podoba, choć nie wiem, czy noszenie jej byłoby wygodne.
Powinniście wybrać to co Wam obojgu będzie się podobało i po sprawie my, wybierając obrączki wiedzieliśmy dwie rzeczy - po 1.nie chcemy absolutnej klasyki, tylko coś troszkę odmiennego - po 2. chcemy łączenie złoto + białe złoto. I takie obrączki mamy. Dlatego, jeżeli tylko Tobie i Twojemu narzeczonemu taka obrączka przypadnie do gustu, to nie ma się co zastanawiać
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:43   #14
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Ja jestem za klasyką w kwestii obrączek, bo nosi się je całe życie. Nie chciałabym ulegać chwilowej modzie, żeby za 10 lat żałować mojego wyboru, gdy byłoby już za późno (bo nigdy nie zdecydowałabym się na zmianę obrączek, nawet podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej).
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:15   #15
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja jestem za klasyką w kwestii obrączek, bo nosi się je całe życie. Nie chciałabym ulegać chwilowej modzie, żeby za 10 lat żałować mojego wyboru, gdy byłoby już za późno (bo nigdy nie zdecydowałabym się na zmianę obrączek, nawet podczas odnowienia przysięgi małżeńskiej).
To, ze ktoś nie chce zupełnie klasycznej obrączki, nie oznacza, że podąża za chwilową modą może po prostu (tak jak to było w naszym przypadku) podobają mu się nieco inne obrączki Ja tam nie wiem, czy nasze obrączki są modne czy nie, ważne że nam się podobają i również nie zamierzamy ich nigdy zmieniać
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 12:53   #16
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Mnie się nie podoba Kilka lat temu podobały mi się dwukolorowe obrączki, ale potem jakoś mi przeszło i jednogłośnie zdecydowaliśmy się na tradycyjne, z żółtego złota, półokrągłe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Ale wybór należy do Ciebie, jeśli jesteś pewna że ten wzór Wam się nie znudzi to nie ma się nad czym zastanawiać
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 14:04   #17
Zinni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Widzę, że ktoś tu zachorował na podróbkę Cartiera trinity Zapewniam, że jest wygody, piękny i się nie zastanawiaj
Dokładnie tak samo myślę, cartierka przy mierzeniu jest absolutnie najwygodniejsza. Zastanawiam się nad wyborem tego modelu, tylko nadal wacham się czy trikolorka jest dla mnie odpowiednia. Obsługa doradzała nam zmianę w cartierce - całość wykonać w żółtym złocie + męska klasyczna złota. Takim sposobem podobno wiele osób tworzy "parkę".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraczka-077-3.jpg (30,5 KB, 79 załadowań)
Zinni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 16:28   #18
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
My również mamy takie obrączki, bez udziwnień.
My własnie mamy trochę udziwnioną tzn dwa kolory białe i żółte złoto, ja dodatkowo mały brylancik, ale teraz chyba wolałabym jednak klasykę czyli prostą zaokrągloną z żółtego złota
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 19:20   #19
love011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 12
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

najbezpieczniejsza jest klasyka zawsze, bo jak się moda zmieni to głupio tak zmienić obrączki chyba, że się wam tak bardzo bardzo baaaardzo podobają (a nie podobają bo jest moda na kolorowe)
love011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 10:00   #20
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Z obrączkami to jest tak, że nie śpicie nocami przed ich wyborem i zastanawiacie się jaką by tu wybrać, bo przecież to symbol, który będziecie nosić codziennie, więc musi być piekne i drogie, bo warto. Ale właściwie po co? Najważniejsze, żeby dla Was nabrały głębokiego znaczenia, ale nie takiego, że będziecie się mogli chwalić się, że kosztowały 4 tysiące...dla mnie to bez sensu. Tańsze i bardziej zwyczajne sprawią, że będziecie słabszym, gorszym, mniej kochającym się małżeństwem? Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, ale dla mnie takie zamieszanie wokół obraczek jest troche przesadzone. Nie lepiej iść do sklepu, wybrać RAZEM coś co się podoba OBOJGU? A nie takie, bo panie z forum się zachwycały tą a tą więc inni będą zazdrościć?
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:58   #21
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Najważniejsze, żeby dla Was nabrały głębokiego znaczenia, ale nie takiego, że będziecie się mogli chwalić się, że kosztowały 4 tysiące...dla mnie to bez sensu. Tańsze i bardziej zwyczajne sprawią, że będziecie słabszym, gorszym, mniej kochającym się małżeństwem? Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, ale dla mnie takie zamieszanie wokół obraczek jest troche przesadzone. Nie lepiej iść do sklepu, wybrać RAZEM coś co się podoba OBOJGU? A nie takie, bo panie z forum się zachwycały tą a tą więc inni będą zazdrościć?
Ale autorka nie pyta przecież o kwestie finansowe, tylko o opinię PMki pytają o opinię forumowych koleżanek w różnych sprawach: w kwestii sukni, bukietu, welonu... Po to przecież jest forum, czyż nie?
Cytat:
Tańsze i bardziej zwyczajne sprawią, że będziecie słabszym, gorszym, mniej kochającym się małżeństwem?
Oczywiście że nie, ale może im nie podobają się takie "bardziej zwyczajne"? Kwestia gustu. Tak samo jak np. w przypadku wyboru sukni ślubnej. Przecież od sukni ślubnej też nie zależy jakie będzie nasze małżeństwo. Ale i tak większość panien młodych na długo przed ślubem zastanawia się nad wyborem. Dlaczego? Przecież "tańsza i bardziej zwyczajna" suknia też nie sprawi, że będą gorszym małżeństwem. A jednak każda PMka chce mieć tą wyjątkową i "jedyną".

Każdy powinien wybrać takie obrączki, jakie mu odpowiadają. Kwestia dogadania się przyszłych małżonków, bo to oni mają te obrączki nosić całe życie. Opinia na forum ma tylko pomóc, doradzić.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:43   #22
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Fajne,takie nowoczesne,nie to co kiedyś...
teraz młodzi szaleją na tym punkcie,ale czy warto aż tak sie tym przejmować,w końcu twoją wizytówką będzie twoje małżeństwo,wasze wspólne zycie,a nie to,co masz na palcu,to szczęścia ci nie zagwarantuje.
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 13:29   #23
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez Nikodenizja Pokaż wiadomość
teraz młodzi szaleją na tym punkcie,ale czy warto aż tak sie tym przejmować,w końcu twoją wizytówką będzie twoje małżeństwo,wasze wspólne zycie,a nie to,co masz na palcu,to szczęścia ci nie zagwarantuje.
Piękna suknia ślubna, bukiet i welon też nie
Więc po co panny młode w ogóle się tym przejmują? To przecież takie drobiazgi
Nie rozumiem dlaczego, jeśli ktoś pyta o opinię w sprawie obrączek, to znaczy że szaleje
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:01   #24
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Z obrączkami to jest tak, że nie śpicie nocami przed ich wyborem i zastanawiacie się jaką by tu wybrać, bo przecież to symbol, który będziecie nosić codziennie, więc musi być piekne i drogie, bo warto. Ale właściwie po co? Najważniejsze, żeby dla Was nabrały głębokiego znaczenia, ale nie takiego, że będziecie się mogli chwalić się, że kosztowały 4 tysiące...dla mnie to bez sensu. Tańsze i bardziej zwyczajne sprawią, że będziecie słabszym, gorszym, mniej kochającym się małżeństwem? Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, ale dla mnie takie zamieszanie wokół obraczek jest troche przesadzone. Nie lepiej iść do sklepu, wybrać RAZEM coś co się podoba OBOJGU? A nie takie, bo panie z forum się zachwycały tą a tą więc inni będą zazdrościć?

Nie do końca zgadzam się z Twoją opinią, szukanie obrączek jest częścią przygotowań do ślubu, to jaka ona ma być i kwestia zastanawiania się nad tym nie jest szaleństwem ale w końcu mamy nosić je całe życie więc czemu nie można posiedzieć na forum i zasięgnąć opinii innych jak czasem ktoś kompletnie na nic nie może się zdecydować.....
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 15:28   #25
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Piękna obrączka masz może zdjęcie, jak to wygląda na palcu?
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 21:58   #26
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Wszystko jest kwestią gustu, jeżeli Wam się podoba to bierz niezależnie od innych opinii (wg mnie najładniej wyglądają klasyczne złote obrączki bez różnych ozdobników, ale tak jak mówiłam nie sugeruj się innymi tylko bierz co chcesz mieć)
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:29   #27
Zinni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Jak zwykle zdania są podzielone, co jest normalne. Ale nie popadajmy w skrajności. Doskonale rozumiem, że jest to tylko symbol związku. I nie staję na rzęsach żeby mieć najmodniejszy wzór w sezonie...nie, o nie
Chodzi tylko o to, ta klasyka nie do końca mi odpowiada i szukam czegoś co będzie najbardziej pasowało do mnie. I tyle (a dodatkowo mój TŻ też jest skłonny wybrać coś nie klasycznego )
Odpuszczam sobie jakąś super suknię i parę innych bibelotów. Ale obrączka będzie na moim palcu do końca życia...więc przy jej wyborze wolę się zatrzymać na dłużej i poszukać własnej drogi.
Nie mam zdjecia na palcu. Ostatnio wpadłam w wir pracy. Jak podejdę do salonu KOBE to zapytam czy mogę zrobić zdjęcie w czasie mierzenia. (o ile mnie z tamtąd nie przegonią, bo chodzę i mierzę, a cały czas decyzja nie zapada :P Póki co obsługa była cierpliwa )
Zinni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 19:57   #28
firenza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Ja noszę taką obrączkę od 7 lat i nigdy nie zamieniłabym jej na inną. Już jako mała dziewczynka zobaczyłam ją w jakimś artykule dot. ślubów i się zakochałam Na oryginalnego Cartiera nie było mnie stać, więc zamówiłam u jubilera kopię, ale w wersji 2x żółte złoto i 1x białe, bo taki układ najbardziej mi się podobał, a mój mąż ma obrączkę klasyczną z tego samego żółtego złota i tej samej szerokości co każda z moich trzech.
Co trzeba wiedzieć o tej obrączce? że niezwykle trudne (o ile niemożliwe) w przyszłości będzie zmniejszenie/powiększenie jej rozmiaru - wiąże się to z cięciem w kilku miejscach i może zaburzyć regularność "trójcy" - tak przynajmniej uprzedził mnie jubiler.
Obrączka podoba się w otoczeniu i nie jest wcale trudna w noszeniu. A co do stwierdzenia, że to chwilowa moda, której nie warto ulegać, to trzeba wspomnieć, że Cartier zaprojektował ten wzór w latach 20-tych ubiegłego wieku, więc to już raczej klasyka niż chwilowa moda
firenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 19:38   #29
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

http://www.inneobraczki.pl/obraczki/

mi się bardzo podobają niektóre z wzorów od tego pana, ale ostatecznie pewnie stanie na klasycznych obrączkach z żółtego złota, tak coś czuję
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 17:17   #30
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Obrączka trzy kolory... Warta czy niewarta grzechu?

Ja chcę u Bielaka zamiawiać obrączki. Ale w sumie nie chcę baaaardzo nieklasycznych, raczej klasyczne + trochę właśnie z elementek fikuśności (chcę żebro Ewy czy coś takiego, żeby w siebie wchodziły). Ale obrączki są na całe życie i imho warto wybrać naprawdę takie, jakie nam się podobają.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 20:49:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.