Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 15:00   #2881
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

ja tez jeszcze poczekam pare dni i zrobie tescik zobaczymy co z tego wyjdzie... cale szczescie dzis z tz-tem wpadlismy do apteki sie porozgladac i znalezlismy testy ciazowe ufff (jestesmy za granica i nigdzie nie bylo w slowniku szedzkim- test ciazowy ) chcialm dzis kupic ale poczekam jeszcze troche, bo by mnie korcilo zrobic juz...
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 15:02   #2882
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

witam wszystkie kobietki

Piszę, bo postanowiliśmy z mężem postarać się o potomka. Mój instynkt maciezyński tak mnie już żre że szok. Tak więc:
05.11 był szczyt moich płodnych możliwości odkąd moja ostatnia miesiączka się skończyła "pracowaliśmy" z mężem "bez zachamowań" i zabezpieczeń więc po cichutku liczę a na pewno marzę o tym, że się udało... dzisiaj mija 4 dzień od szczytu (jejkuuuu jak się ten czas wlecze )... Na test i jakiekolwiek objawy jeszcze za wcześnie więc siedzę i czekam... Jak ja niecierpię czekać!!!

Fakt faktem do przewidywanego okresu (a okresy mam książkowe ) zostało mi jeszcze 9 dni a ja od 2 dni mam takie wahania nastroju, że szok... raz się drę na męża bez powodu zaraz potem mam świetny humor... Generalnie normalnie mam tak na 5-4 dni przed okresem... Ale... muszę poczekać te 9 dni Jedyne co mogę zrobić to rano zmierzę temperaturę.
__________________

Edytowane przez adaikaka
Czas edycji: 2008-11-09 o 15:03
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 19:41   #2883
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

U mnie na objawy nie jest za wcześnie. Mam lekkie mdłości i brak apetytu.
Zrobiłam drugi test dzisiaj-też pozytywny.
U ginekologa nie byłam, ale wiem z pewnych źródeł jak się oblicza który to tydzień, czyli:
dzien ostatniego dnia @ (gdy się kończy), czyli np 10 maj +7. To będzie 17 maj, czyli od tej daty się liczy już tygodnie
Z moich obliczeń to juz czwarty tydzień
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 19:57   #2884
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
U mnie na objawy nie jest za wcześnie. Mam lekkie mdłości i brak apetytu.
Zrobiłam drugi test dzisiaj-też pozytywny.
U ginekologa nie byłam, ale wiem z pewnych źródeł jak się oblicza który to tydzień, czyli:
dzien ostatniego dnia @ (gdy się kończy), czyli np 10 maj +7. To będzie 17 maj, czyli od tej daty się liczy już tygodnie
Z moich obliczeń to juz czwarty tydzień

Uwierz mi że czwarty tydzień to może być za wcześnie poczekaj do 8 to pewnie ci się zaczna albo i nie...
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:19   #2885
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ja niestety mam niesamowite mdłości. które kończą się punktualnie o 10 to i tak dobrze bo jeszcze tydzień temu miałam je 24 na dobę :/ W ciągu dnia nie mam apetytu, ale jak mnie zbierze w jednej chwili to w sekundzie muszę coś zjeść bo bym chyba zwymiotowała masakra. Mam nadzieję, że jakoś powoli mi to przejdzie Ale i tak jestem prze szczęśliwa
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:14   #2886
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
U ginekologa nie byłam, ale wiem z pewnych źródeł jak się oblicza który to tydzień, czyli:
dzien ostatniego dnia @ (gdy się kończy), czyli np 10 maj +7. To będzie 17 maj, czyli od tej daty się liczy już tygodnie
Z moich obliczeń to juz czwarty tydzień
liczy się od daty ostatniej @, ale pierwszego dnia, wtedy kiedy się zaczęła. Tak liczą lekarze i różne kalendarze ciążowe...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 08:20   #2887
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Dzięki Sheryl, właśnie wczoraj się o tym dowiedziałam od mamy. Tak więc wyliczyłam sobie terim: 10 lipiec
To dopiero początek a już bym chciała wiedzieć jakiej płci będzie Z tym to muszeę długo poczekać.
Do ginekologa pojadę w środę. Musi mnie zbadać i przepisać witaminki
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 09:34   #2888
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

U mnie czekania ciąg dalszy... @ nie ma już 4 dni, jednak brzuch boli tak jak na nią i rwie mnie prawy jajnik... Temperaturka cały czas powyżej 37, śluz przypominający białko krzego jajka i spanie niemal na stojąco Na razie poczekam jeszcze z testem kilka dni...
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:06   #2889
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

dziewczynki a ja padam normalnie juz 3 dzien z kolei wstaje i wszytsko mi wiruje przed oczami..jakbym na haju jakims byla.. ktores dziewczynki pisaly ze sa przy pierwszych objawach zawroty głowy,prawda?.masakra;/
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:05   #2890
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Kiedyś mi się wydawało, że jestem w ciąży to miałąm wszelkie objawy jakie tu sa napisane.
A teraz gdy mam fasoke praktycznie nic nie czuję. Jedynie boli mnie głowa, czasami mam watę w żołądku (lekkie nudności), głównie wieczorami, brzuch boli przy jajnikach ( takie kłucie-naciąganie)...no takie dziwne to uczucie, inne niz przy @.
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:06   #2891
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
To dopiero początek a już bym chciała wiedzieć jakiej płci będzie Z tym to muszeę długo poczekać.
Jak jest bardzo dobry sprzęt i bardzo dobry lekarz to płeć można dziś wcześnie określić. Mi gin określiła i wszystko pokazała w 14 tygodniu. Parę tygodni później byłam na państwowym (słabym) sprzęcie i już lekarz określił co innego (błędnie oczywiście).

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Kiedyś mi się wydawało, że jestem w ciąży to miałąm wszelkie objawy jakie tu sa napisane.
A teraz gdy mam fasoke praktycznie nic nie czuję. Jedynie boli mnie głowa, czasami mam watę w żołądku (lekkie nudności), głównie wieczorami, brzuch boli przy jajnikach ( takie kłucie-naciąganie)...no takie dziwne to uczucie, inne niz przy @.
Dokładnie. Ja jak chciałam być w ciąży to miałam wszystkie objawy. A jak już byłam w ciąży naprawdę to nie miałam żadnych (oprócz bólu piersi).
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 17:01   #2892
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Dzięki Sheryl, właśnie wczoraj się o tym dowiedziałam od mamy. Tak więc wyliczyłam sobie terim: 10 lipiec
To dopiero początek a już bym chciała wiedzieć jakiej płci będzie Z tym to muszeę długo poczekać.
Do ginekologa pojadę w środę. Musi mnie zbadać i przepisać witaminki
Witaminki to idz sama do apteki kupic bo to nie na recepte a dobrze zebys jak najwczesniej zaczela brać przynajmniej kwas foliowy (jak co to farmaceutka ci doradzi ja np biore prenatal dla kobiet w ciąży i karmiących a kwas foliowy brałam 4 miesiące przed ciąża bo my się staraliśmy o dzidzie...)a lekarka moze ci powiedziec ze masz niedobor jakiś witamin dopiero po pierwszych wynikach badan krwi i moczu , czyli nie na pierwszej wizycie.
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:25   #2893
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

U mnie to nie będzie lekarka lecz lekarz:P
Nom, musi mnie on i tak zbadać, bo w końcu mam małe dolegliwości fizyczne...dyskopatia i takie tam. Chcę się dowiedzieć czegoś (odnośnie np cesarki), założyć kartę...
A witaminy i kwas kupię, kupię
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:55   #2894
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
U mnie czekania ciąg dalszy... @ nie ma już 4 dni, jednak brzuch boli tak jak na nią i rwie mnie prawy jajnik... Temperaturka cały czas powyżej 37, śluz przypominający białko krzego jajka i spanie niemal na stojąco Na razie poczekam jeszcze z testem kilka dni...
no to na test juz pora zazwyczaj powinno sie go wykonywac dniu spodziewanej @, a co do tempki jesli jest powyzej 37 to tez sugeruje na ciaze, tylko nie wiem czemu masz lsuz płodny -to jest zastanawiajace. A tempke gdzie mierzysz? w ustach odbycie? pochwie?

bo jelsi w pochnie to moze masz nie wiem jakis stan zapalny dlatego @ sie poznia tepka wysoka i sluz przypominajacy płodny ?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:06   #2895
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
U mnie czekania ciąg dalszy... @ nie ma już 4 dni, jednak brzuch boli tak jak na nią i rwie mnie prawy jajnik... Temperaturka cały czas powyżej 37, śluz przypominający białko krzego jajka i spanie niemal na stojąco Na razie poczekam jeszcze z testem kilka dni...
Zgadzam sie z Gizmiatko, zrób test, jesteś już 4 dni po @. U mnie temp. też byłam powyżej 37, i zobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszły 2 kreski.
Nie wiem na co jeszcze czekasz?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 20:51   #2896
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
A witaminy i kwas kupię, kupię
jusali, na pewno trzeba brać kwas foliowy i to każdy lekarz zaleca. Natomiast witamin nie trzeba, chyba że lekarz stwierdzi ich niedobór na podstawie wyników badań, albo masz wymioty. Tak naprawdę organizm jest jeszcze dobrze zaopatrzony w witaminy w I trymestrze, jakieś ewentualne braki lub anemia zdarzaja się później.
Ja też kupiłam witaminy jak byłam w ciąży, bo myślałam, że tak trzeba, bo oczywiście wszędzie reklamy: prenatal..., dla kobiet w ciąży..., itd... A gin kazała mi brać tylko kwas foliowy, ewentualnie w drugim trymestrze witaminy co drugi dzień jak już chcę. A wyniki krwi przez całą ciążę super.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 06:48   #2897
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Dzięki, zobaczymy co mnei gin powie.
Juz się u mnie zaczął ból piersi/sutków...
Ech,czego to się nie robi.
Wiem, że moja kruszynka jak maleńka jak ziarenko ryżu Już duże jest:P
Miałam to szczęście, że wczoraj był program o ciąży i wiem jak mniej więcej wygląda fasolka w danym tygodniu. Coś wspaniałego....
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 08:24   #2898
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Temperaturka mierzona była w pochwie, śluzu coraz mniej i @ brak. Czemu czekam? Chcę po prostu by ten wynik był jak najbardziej pewny, ot co I nie chcę się niepotrzebnie nakręcac
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!

Edytowane przez jasiulek
Czas edycji: 2008-11-11 o 08:28
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 08:43   #2899
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Dzięki, zobaczymy co mnei gin powie.
Juz się u mnie zaczął ból piersi/sutków...
Ech,czego to się nie robi.
Wiem, że moja kruszynka jak maleńka jak ziarenko ryżu Już duże jest:P
Miałam to szczęście, że wczoraj był program o ciąży i wiem jak mniej więcej wygląda fasolka w danym tygodniu. Coś wspaniałego....
Nie sugeruj się do końca tym co w książce i co w tv bo dziecko dziecku nie jest równe a w 4 tyg może być jeszcze sam pusty pęcherzyk ja tak miałam a teraz dziecko mi tak urosło że tydzień mi lekarka dodała...Prawdą jest to co ci pokaże usg więc jutro marsz do lekarza i proszę zdać relację...
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 09:04   #2900
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Temperaturka mierzona była w pochwie, śluzu coraz mniej i @ brak. Czemu czekam? Chcę po prostu by ten wynik był jak najbardziej pewny, ot co I nie chcę się niepotrzebnie nakręcac
no co Ty, teraz wynik testu będzie już pewny. Test można robić nawet przed terminem spodziewanej miesiączki. Ja robiłam dwa dni po i wyszły natychmiast dwie grube krechy.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 09:27   #2901
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ale też nie warto robić testu przed terminem @, bo może wyjśc pozytywny, a by doszło w dniu miesiączki do naturalnego poronienia....:/
Lepiej poczekać na termin po @. Ja czekałam 6 dni i zrobiłam z porannego moczu, następny dla pewności wieczorem następnegod nia
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 14:59   #2902
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Dalej uparcie czekam soboty... To chyba ten wielki strach przed tym, co test pokaże... Akurat w sobotę właśnie mamy z TŻ-etem małą rocznicę, więc może będzie niespodzianka... Z "domniemanych" objawów nadal oczywiście @ brak-6 dzień, mleczna wydzielina, podwyższona temperaturka-cały czas powyżej 37, sennośc i brak apetytu i dokuczliwy ból kręgosłupa... Brzuch boli jak na @ no i uparcie kłuje dalej prawy jajnik... Byłyby to koniec trzeciego tygodnia od możliwego zapłodnienia Wiem, że może marudzę, ale tylko Wam mogę się póki co wygadac
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!

Edytowane przez jasiulek
Czas edycji: 2008-11-12 o 15:04 Powód: dopisek
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 07:00   #2903
paulina860130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 39
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Dzięki Sheryl, właśnie wczoraj się o tym dowiedziałam od mamy. Tak więc wyliczyłam sobie terim: 10 lipiec
To dopiero początek a już bym chciała wiedzieć jakiej płci będzie Z tym to muszeę długo poczekać.
Do ginekologa pojadę w środę. Musi mnie zbadać i przepisać witaminki
witam ja moj termin tez wyliczylam na 14 lipca wiec podobnie jak u Ciebie. do lekarza pojde w piatek. a jak u ciebie po wizycie.
paulina860130 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 09:10   #2904
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Jeszcze nie byłam u gina, szykuję się na poniedziełek-wtorek. Czekam z tym, bo zastanawiam się czy nie zmienić lekarza...wszystko się okaże.
Jutro będzie juz piąty tydzień
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 15:15   #2905
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Witam mamuśki i te przyszłe też

W jakim czasie od zapłodnienia pojawiła się ta masa śluzu która towarzyszy ciąży??

Bo wypływa ze mnie masa... czegoś... To nie do końca śluz... to taki jakby rozcieńczony śluz o mlecznej barwie... dokładnie mówiąc śliska mleczna wydzielina... Temp. mierzę i jest w okolicach 37 st.
Do @ zostało mi 5 dni chociaż mam nadzieję, że go nie dostanę... a najbardziej boli mnie to, że z testem muszę czekać właśnie do @ (jak się nie pojawi)...
Tak bardzo chciałabym być w stanie "błogosławionym" ehhhh
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 15:43   #2906
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

U mnie wydzielina byłą przezroczysta przed @ jak i po, ciągnąca się...od jakiegos tygodnia (tydzien po terminie @) zrobiła mi się lekko biaława, ale dalej jest ciągnąca.
Co do temp to niew iem, ja nie mierzyłam. Po prostu czekałam do dnia @, a i tak test zrobiłam mniej więcej 14 dni -po ostatnim zbliżeniu (ponoć tak jest najlepiej:P)
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 16:04   #2907
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Witam mamuśki i te przyszłe też

W jakim czasie od zapłodnienia pojawiła się ta masa śluzu która towarzyszy ciąży??

Bo wypływa ze mnie masa... czegoś... To nie do końca śluz... to taki jakby rozcieńczony śluz o mlecznej barwie... dokładnie mówiąc śliska mleczna wydzielina... Temp. mierzę i jest w okolicach 37 st.
Do @ zostało mi 5 dni chociaż mam nadzieję, że go nie dostanę... a najbardziej boli mnie to, że z testem muszę czekać właśnie do @ (jak się nie pojawi)...
Tak bardzo chciałabym być w stanie "błogosławionym" ehhhh
Adaikaka, mam dokładnie tak samo... Na początku przypominało to śluz płodny, potem zmieniło się w mleczną wydzielinę-krótko przed @ i teraz, już tydzień po spodziewanej jest cały czas, podobnie jak temperaturka. Tylko ja, jeszcze z tego wielkiego strachu czekam... W sobotę wielkie testowanie, trzymajcie kciuki Pozdrawiam Was wszystkie
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 16:28   #2908
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
a i tak test zrobiłam mniej więcej 14 dni -po ostatnim zbliżeniu (ponoć tak jest najlepiej:P)
he he my kobiety niecierpliwe
Ja tez bym już zrobiła teścik ale jest jeszcze za wcześnie... Dopiero 8 dzień po zbliżeniu w dniach płodnych... więc nawet jeśli plemniczki dotarły tam gdzie dotrzeć mają to pęcherzyk się świeżo zagnieździł dopiero... eh.. a czas jak na złość się wlecze... Mam nadzieję, że fasolka będzie takim moim spóźnionym prezentem urodzinowym

Jasiulek jak ja chciałabym być już tydzień po spodziewanej @... Zamiast tego jestem prawie tydzień przed :/
__________________

Edytowane przez adaikaka
Czas edycji: 2008-11-13 o 16:34
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 17:55   #2909
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Witam mamuśki i te przyszłe też

W jakim czasie od zapłodnienia pojawiła się ta masa śluzu która towarzyszy ciąży??

Bo wypływa ze mnie masa... czegoś... To nie do końca śluz... to taki jakby rozcieńczony śluz o mlecznej barwie... dokładnie mówiąc śliska mleczna wydzielina... Temp. mierzę i jest w okolicach 37 st.
Do @ zostało mi 5 dni chociaż mam nadzieję, że go nie dostanę... a najbardziej boli mnie to, że z testem muszę czekać właśnie do @ (jak się nie pojawi)...
Tak bardzo chciałabym być w stanie "błogosławionym" ehhhh

Ja osobiście nie słyszałam i nie miałam żadnego rodzaju masy śluzu...
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 18:01   #2910
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie słyszałam i nie miałam żadnego rodzaju masy śluzu...
masa w znaczeniu bardzo dużo
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.